![]() |
Cytat:
Kiedys potrafilismy w ponad 1000 glow przyjsc pod stadion w obronie Kasperczaka a teraz w obronie klubu nie ma kto wyrazic "kibicowskiego glosu". |
Ten komunikat generalnie pokazuje jakimi informacjami jestesmy karmieni, jeszcze w weekend wiele osob (nie wiem czy dziennikarzy tez) pisalo, ze Marek Citko zwinal zabawki i nie chce miec nic wspolnego z Jakubem Mersinskim. Jak wiele rzeczy od kilku tygodni i to okazalo sie nieprawda.
Moze czesc ludzi z SKWK wie cos wiecej i dlatego daja czas obecnej ekipie... Na razie dostajemy jakies informacje, ktore maja zdyskredytowac Mersinskiego, a z samego zrodla nadal nic. Informacja o wycofaniu sie sponsorow jest tak samo wiarygodna jak ta o rychlym podpisaniu Stilicia. Dziennikarze strzelaja slepakami w sumie gowno wiedzac. Skad mogliby wiedziec o wycofaniu sie sponsorow, jak oni nawet nie wiedza kim Ci sponsorzy mieliby byc? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Ten Włoch to z Neapolu? Tam chyba camorra działa? Może to jakiś pośrednik :)
A poważnie tak jak Łukasz uważam że był potrzebny bo JM nie może reprezentować spółki. Wygląda to na razie kulawo. |
Fantastyczny nius! Dyrektor sportowy i -o zgrozo - właściciel od rana pracują w klubie!
Cudo! Niespotykana sytuacja! Nius dnia. Plan pracy JM i MC: 7.00 przegląd sekretarek 7.30 papiros 8.00 dostosowywanie dokumentów własnych do potrzeb kodeksu handlowego 8.30 fota na fejsa jak pracuję 9.00 prostowanie bananów 9.30 spotkanie z trenerem, prośba o autografy, zwłaszcza od Głowackiego 10.00 business lunch w gronie jednoosobowego zarządu 10.30 papiros 11.00 call z potencjalnymi inwestorami z branży fryzjerskiej 11.30 Selfie z Citką jak pracuję 12.00 wyjazd na trening do myślenic 12.30 call z firmą leasingową, przedstawienie deklaracji spłaty zadłużenia sięgającego 100 000 w oparciu o papiery z renomowanych włoskich firm 13.00 dotarcie do Niepołomic, bo się z Myślenicami jebło 13.30 odwołanie spotkanoia z drużyną 14.00 zapiekanka na StatOil 14.30 dupcenie na Igołomskiej 15.00 call z SKWK na temat ostatnich zmian ze zmianami 15.30 rower górski 16.00 rower kolarski 16.30 rower raz dwa trzy pedałuję 17.00 wybór torebki dla Joanny J. nowej twarzy Wisły Kraków 17.30 pizza z wiceprezesem 18.00 basen 18.30 wylot do Częstochowy leasingowanym czarterem Kolejny dzień pracy: pod koniec listopada. |
Cytat:
Ale nie zaglebiajmy sie w historie. Mi chodzi o sam fakt, ze wtedy ktos umial ludzi zjednoczyc a teraz jest 0 reakcji mimo iz sytuacja jest nieporownywalnie bardziej powazna. |
Włoch z Neapolu , sprzedający pizzę w Częstochowie wiceprezesem klubu Wisła Kraków. :>
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jaki sponsor da kase takiemu komuś jak JM. Tym bardziej że podobno znikneły 4 mln od BC na zaległe wypłaty. Ten JM to oszust, wszystkie jego interesy to wałki. Jedyna nadzieja w tym że bedzie chciał sprzedać klub, tylko czy znajdzie sie chetny
|
Cytat:
Jedyną zorganizowaną grupą na Wiśle jest grupa, dla której - im gorzej, tym lepiej. Gościom z JM jest po drodze. Gdyby ktokolwiek miał inne zdanie, pewnie spotkał by się z odpowiednią reakcją ;) |
Cytat:
Dodam dla ułatwienia, że nie chodzi o przychody. : facepalm |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
a) TF spłaciła w całości swoje zaległości względem Wisły b) rozumiem że nasze obecne pensje miesięczne oscyluja w okolicy do 2 milionów żł c) Meresiński zrobił sobie pożyczkę wysokości 0.4 miliona. Poszła jako czesc transzy za klub do Cupiała lub na inne zobowiązania M. Jesli była to kwota na jedną z trzech transz, transze były równe i nie zaangażował środków własnych to mamy 1.2 miliona. Ktoś orientuje się kiedy kazał przelać na swoje konto a kiedy przelał transze Cupiałowi? |
to moze byc ten kluczowy moment w ktorym musimy sie zjednoczyc pod wspolnym szyldem (niekoniecznie skwk)
na naszych oczach dochodzi do grabiezy 110 letniej historii Naszego klubu... i to ku.wa przez kogo?!?!? jakis sebix-wiadomix z kumplem z pizzerii!!! powinnismy sie zastanawiac kiedy i gdzie sie zbieramy, a nie czy... to jest test dla nas kibicow, test naszej wiary i poswiecenia dla Bialej Gwiazdy! |
Pdzed długi weekendem było 81 stron w tym temaci. Prognozowałem że będzie ich po weekendzie 91. I mi się sprawdziło.
Czekam na konferencję i obiecane 5 transferów. Może się doczekam i też mi się sprawdzi. |
www.krakow.sport.pl
Pewnie przepisali a może ....... cos wiedzą |
Cytat:
|
Cytat:
I tak jak napisał wyżej @piotrus1985 to jest test i nie możemy pozwolić żeby ktoś zniszczył naszą pasję na naszych oczach!!!! |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Zajęcie z treningu fitness na basenie: http://ocdn.eu/images/pulscms/YzY7MD...dcf6d40270.jpg |
Cos musiał robić w klubie z prezesem szefem kuchni, wychodząc z pracy przy rondzie ofiar Katynia na przejściu dla pieszych zatrzymało sie przede mną czarne porsche panamera na tablicach WPR, a za kierownica uśmiechnięty biznesmen bez matury wraz z coraz bardziej rozpoznawalnym w środowisku restauratorem Fabio. Jechali w stronę Balic wiec może odebrać osobiście jednego z pięciu obiecanych zawodników, kto wie.
|
odbębnili 8 godzin i pojechali uczyć się do matury :)
|
Cytat:
|
Drogi Lucjuszu i Markusiu mimo wielkiej sympatii i waszych zasług dla forum wszystkie posty odnośnie waszych relacji będą kasowane również wszelkie tłumaczenia kto i dlaczego ma rację również będą usuwane
|
Cytat:
|
Skoro Espolito pan kucharz jest w klubie, Meresinski zna Jablczynska to znaczy, ze wyjdzie z tego "Hells Kitchen na lodzie" w pierwszy sezonie. W drugim bedzie "Wisla na lodzie"
|
Cytat:
|
Cytat:
Myślałem, że on Cayennem jeździ. http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...cGVnkZMCAM0CJg PS: Fajna stylóweczka, w szczególności sweterko-płaszcz :D http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/...cGVnkZMCAM0CJg |
Patrząc na tą stylówkę nie puści nas w skarpetkach.
|
Cytat:
WPR - Pruszków i wszystko jasne :D ? |
To jacys dwaj nowi piłkarze ? ;)
|
jeden z nich już kiedyś prawie został naszym grajkiem...
|
Cytat:
|
Moze nie ogranicza sie do jednego samochodu jak ma rzekomo tyle kasy, a same tablice by sie zgadzały oraz jego odstające uszy i jego towarzysz. No chyba ze maja sobowtórów co moze im sie przydać jak zniszczą nasz klub.
|
Zachciało mi się coś napisać, pewnie dlatego, że pojawiło się tylu starych userów, a pewnie po trochę dlatego, że wyczuwam koniec Wisły jaką znaliśmy. Wisły do jakiej czuliśmy sentyment, przywiązanie czy nawet miłość - obojętnie jak to nazwiemy.
Każdy z nas identyfikuje lub identyfikował się z klubem w jakiś własny sposób, patrzył na niego, żył nim. Jednych na stadion ściągali znajomi, innych ojcowie czy dziadkowie, kogoś pewnie same wyniki. Na co dzień różni prawie wszystko ale przynajmniej przez 90 minut łączyło 5 liter W I S Ł A. Jednym te 90 minut rozrastało się do wielu godzin na wyjazdach, przy oprawach, grafach i innych akcjach w zależności od wieku i upodobań, inni analizowali składy i taktykę ale zawsze z myślą o Białej Gwieździe. Niestety teraz forum jest zakończeniem tego etapu. Pewnie ktoś się ze mną nie zgodzi, nie zamierzam polemizować. Tak wiem, zmienia się świat i zmieniają zasady. Dla mnie właśnie to jest koniec. Cupiał przymuszony sytuacją finansową TF i być może zdrowotną oddał klub pierwszemu lepszemu, ba pierwszemu gorszemu. Mam do niego o to żal i tą jedną, ostatnią, decyzją stracił mój szacunek. Sympatię i zrozumienie tracił latami. Nie wierzę w mit dobrego cara i złych doradców. To sam Cupiał otaczał się doradcami, to sam Cupiał słuchał ich głosu i to sam Cupiał podejmował decyzję od miękkości papieru toaletowego w ubikacjach po kupno kopacza do drużyny. To właściciel stworzył klub, w którym z czasem nie było komu zarządzać bo o wszystkim decydował Rada Nadzorcza z TF uważająca Wisłę za zło konieczne, to właściciel swoimi bzdurnymi decyzjami zwalniał i zatrudniał po kilku trenerów w sezonie, to właściciel nie rozliczał prezesów i prawników za hurtowo przegrywane sprawy, to właściciel uparł się, że nie jest potrzebny system szkolenia młodzieży, to właściciel nie znalazł chęci na rozbudowę infrastruktury na Reymonta, to właściciel doprowadził do sytuacji, że zaplecze medyczne jest fatalne, to właściciel zgodził się aby problemy zasypywać od czasu do czasu pożyczkami. Obecny nasz problem jest w większej części winą samego byłego właściciela, z tą różnią, ze dla niego już obojętną dla nas zaś wciąż bardzo ważną. I jakkolwiek gorzka to sytuacja to jestem w stanie zrozumieć Cupiała. Zrozumieć ograniczenia człowieka chorego na władzę, człowieka o ciasnych horyzontach, człowieka, któremu wydaje się, ze sukces jest jedynie kwestią ceny a nie pracy, uczciwości, systematyczności, odpowiedzialności, mądrości a w sporcie jeszcze łutu szczęścia. Rozumiem Cupiała bo zrobił to będą bosem, szefem i właścicielem. Miał prawo do własnej głupoty i krótkowzroczności własnego postępowania. To nie boli mnie tak bardzo. Nie boli mnie nawet to, że zamiast Cupiała ze swoimi wadami, skazani jesteśmy na aferzystę, przestępcę (wszak wyrok jest prawomocny) i wątpliwej reputacji playboya z kasą a raczej obietnicą kasy niewiadomego pochodzenia na czele klubu. Sam Meresiński i cała ta sytuacja jest tak groteskowa, że nawet mnie bawi. To pokazuje jak bardzo wciąż zrujnowanym jest Polska piłka i polska przedsiębiorczość. Jak bardzo mylili się Ci wieszczący przed Euro w Polsce boom na piłkę i poważne inwestycje. Boli mnie patowość tej sytuacji. Absolutny brak perspektyw na odrodzenie i zrzucenie balastu. Boli mnei to co jest naprawdę Wisłą czyli ludzie rzekomo jej oddani. Jesteśmy w sytuacji o wiele gorszej niż ta, która spotkała kiedyś Lechię czy niestety sąsiadkę...na Kałuży była grupa 100 czy akcja Basztowa...nasza grupa 100 chodzi w krótkich gaciach, nosi brody i robi selfie. Na Basztową, na pl. Wszystkich Świętych czy na R22 nie przyszedłby nikt... Tak jak prawie nikogo nie było w czasach gdy być powinni (np gdy ważyły się losy nowej hali) a wtedy sytuacja na trybunach była o niebo lepsza. Nie ma zaplecza, nie ma motywacji i nie ma jedności. To ci mówiący o tym, że na trybunach nie ma demokracji doprowadzili do przejęcia SKWK przez miłośników wycieczek do Rzymu i pielgrzymek na Cichą, to oni wcześniej próbowali dyktować warunki klubowi jaka jest ich cena za doping, kto ma prawo do czego na Reymonta. Ale to to my, milcząca większość, zgadzaliśmy się z tym w imię wyższego celu jakim była Wisła w imię hasła "Cała Wisła zawsze razem". Bojkot gonił bojkot a podziały się pogłębiały. A to o Franka, a to o Małego, a to o Bednarza...pretekst zawsze się znalazł...tylko Ci mówiący o braku demokracji sami odbili się od muru jaki stworzyli... Czy krótki żywot futsalowej Wisły nikomu nie dał do myślenia??? Czy przypadkiem ludzie przejmujący SKWK i usuwający inaczej myślących z czasem sami nie zostali usunięci? Czy nowo powstałą sekcja zapasów nie została zamieniona na sekcję Trenuj Sporty Walki w której zapasów było już mniej za to siłowni zdecydowanie więcej? Czy resocjalizacja poprzez umożliwienie działalności gospodarczej na terenach TS nie okazała się patologią? Nie spodziewajmy się zatem oświadczenia SKWK a jeśli już takie zostanie wydane to na pewno nie spodziewajmy się, że będzie inne niż "zwieramy szeregi, jesteśmy wierni a wszyscy, którym coś się nie podoba to na Kałuży, po kiełbachę i w ogóle nie jesteście Wiślakami"... Jeśli miałby wysnuć własną teorię to prędzej czy później TSW przejmie piłkarską Wisłę...tylko wszystko na to wskazuje że zagramy pod nazwą jaka kiedyś już tu padła TS Wisła Sharks Kraków....a komu nie pasuje to ****ć Niestety... |
Cytat:
ps. Jablczynska... jaka ona glupiutka;) |
Cytat:
Smutno i straszno |
@spartan Powiedziałeś wszystko. Brawo ale zarazem straszny smutek.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:43. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl