![]() |
wydaje się troche płaski pierwszy poziom, ale zobaczymy dzisiaj jak to w "realu" wygląda
|
http://img29.imageshack.us/my.php?image=29706738.jpg
Mam takie pytanie. Obecnie postawione sa te zołte i czerwone słupki. Czyli po wykonczeniu tej czesci na obecne słupy postawione zostana jeszcze jedne, identycznej wielkosci? Pozniej jeszcze ponad te słupy bedzie zadaszenie? Tak pogladowo chciałbym "zobaczyc" ile nam jeszcze brakuje do szczytu trybuny ;) |
Raczej tak jak piszesz,ale nie jestem pewien czy będą to identyczne słupy,niemniej jednak dach będzie na wysokości prawie 3 krotnej wysokosci tych najwyższych słupów które stoją od strony Jordana najbliżej ;)
Myślę że 30metrów spokojnie |
Cytat:
|
coś forum nawala na tym temacie
|
wyswietla jako ostatnia 93 strone z 596
|
Cytat:
|
|
No to trybuny A i B przechodzą powoli do legendy. wie ktoś gdzie będą wykorzystane maszty?? Na boisku bocznym??
|
wiadomo czy krzesełka z A i B pojdą na jakiś inny stadion ??
|
Cytat:
a krzesła w różne miejsca. |
http://wisla.krakow.pl/_pliki_/zdjec...9423737307.jpg - wow !
A ma ktoś może zdjęcia wnętrza obecnej loży honorowej ? |
Mam tylko takie coś:
http://img193.imageshack.us/img193/5...raz098m.th.jpg I jeszcze jak kogoś interesuje loża prasowa (nie wygląda sam Orchalik mówił mi że wstyd kogoś tam przyjmować) :) http://img193.imageshack.us/img193/3...raz105m.th.jpg http://img193.imageshack.us/img193/3769/obraz125.th.jpg |
Ja mam takie pytanie. Czy trybunę AB zrobi ta sama firma co C??
|
..................... tak
|
ależ... aż się łezka w oku zakręciła, po zobaczeniu "ogołocnego" A i B, i widniejącym tam banerze: MISTRZ POLSKI 2008. ... A jeszcze przed chwilą było tam wielkie świętowanie ^^.
Czekam już na foty z budowy (a nie rozbiórki) naszego stadionu. :) PS. tak mi sie wydaje tylko, że chyba te trybuny za bramkami sa za bardzo >oddalone<. Mozna je było zrobić bliżej (tak jak ma Lech. . . ). Ale swoje wiem: Jak już nasz stadion stanie "pełną gębą" będzie NAJLEPSZY i NAJŁADNIEJSZY! Bo? BO NASZ- WIŚLAKÓW! :D |
http://i44.tinypic.com/2yl1jyw.jpg
na czerwono elementy ukończone, na żółto elementy w trakcie budowy |
Cytat:
No musze przyznac ze konczy sie pewnien etap w historii wraz z zburzeniem A i B. Ale czas na nowy ,oby jeszcze lepszy i w koncu z upragnioną LM . |
Ja rozumiem iż murawa również zostanie wymieniona po obniżeniu poziomu płyty, skoro po obecnej kopara na łańcuchach zasuwa?
|
No to chyba normalne, ze najpierw muszą wykopać dziure i w niej polozyc murawe, a nie najpierw murawe a jak potem obniżą? Podkop czy może dynamit pod spodem?
|
Czytanie ze zrozumieniem.. ;-)
Skoro obiekt był/jest budowany z myślą o Euro to dla mnie jest to więcej niż oczywiste, że zostanie wymieniona murawa. |
oczywiście że będzie wymieniana ale czy nie można tej obecnej przenieść na boisko treningowe??
|
Muszę przyznać że byłem mocno zaskoczony jakością murawy na fecie...z wyglądu prezentuje się nieźle, jednak jak się po niej chodziło było czuć straszne nierówności...grałem troche w okręgówce to niekiedy były równiejsze murawy na wioskach...nie taka trawa, albo nie tak skoszona, czy źle uwałowana...ale sama płyta przytrafiała się równiejsza.
|
czy będzie może jakaś kamerka pokazująca postępy burzenia/budowy sektorów A i B ??
|
Cytat:
|
Oj, zgadzam się... Mój pierwszy mecz na Wiśle to derby w drugiej lidze, te przegrane 0:1... Ale cieszę siębo choć stadion delikatnie mówiąc nie jest spełnieniem mego idealnego snu, to i tak będzie lepszy od tego który był. Wystarczy porównać A/B do E. Marsz marsz, do roboty!
|
Jeszcze zobaczycie, wy wszyscy którzy narzekacie, że będziemy mieć super stadion a co dla mnie najważniejsze prawdopodobnie z najlepszą akustyką która będzie niosła nasz doping... ;)
AVE WISŁA |
Cytat:
|
Gdzieś na forum był jakiś temat gdzie ludziska wklejali stare foty związane z klubem , i jak dobrze pamiętam były tam fotografie trybuny A i B w czasie budowy .
Nie mogę znaleźć tego tematu , ale można by zobaczyć wcześniej jak za parę dni będzie w miejscu gdzie stała A i B . |
Boże, jestem stary.... pamiętam drewniane ławki i oczodoły... :) Jak postawili A/B to sięcieszyłem jak dziecko że nam sięstadion modernizuje! A jak poszedłem pierwszy ( i jedyny zresztą) raz na B na mecz w pucharze extraklasy, czy ligi, już nie pamiętam, który był tak ok. 15:00 to przeżyłem szok! Zero słońca w oczy :D i takie fajne strome trybuny! i tylko mały płotek! ah, dawne dzieje:) A przy okazji meczu z Legiąw tym sezonie zaliczyłem A, bo tylko tam bilet dostałem, także siedziałem na meczach na wszystkich trybunach, poza honorową.
|
Cytat:
Nie wiem czy było podawane ale zostały ujawnione oficjalne odległości trybun od murawy relacja boisko - trybuny trybuny N/S 11,90 m trybuny W/E 17,41 m dystans od linii bocznej do pierwszego krzesełka *) wymiary boiska: 105x68 |
Cytat:
PS: Jaki kąt nachylenia będą miały trybuny na Legii i Lechu?? |
Nie wyobrażam sobie jak to mają okrąglak zabudować narożnikiem? A gdzie fundamenty, jak to wszystko ma się utrzymać? Albo coś źle przeczytałem albo już sam nie wiem o co chodzi...
Btw wie ktoś pod jakim kątem była nachylona trybuna A/B? |
Jak to jak? Zaleją go betonem :rotfl:
|
Cytat:
Dlatego ciesze sie ze ten stadion sie wciaz poprawia pomimo jego wielu wielu wad ..... |
Cytat:
http://img25.imageshack.us/img25/9852/016khs.jpg http://img25.imageshack.us/img25/4200/009zlv.jpg http://img26.imageshack.us/img26/6056/008pom.jpg http://img26.imageshack.us/img26/1585/007nux.jpg http://img26.imageshack.us/img26/9061/004rgo.jpg http://img26.imageshack.us/img26/7318/006zcu.jpg http://img26.imageshack.us/img26/1250/003qvf.jpg - dobre zdjęcie do propagandy tak nawiasem mówiąc :P http://img26.imageshack.us/img26/4213/002rveabi.jpg http://img26.imageshack.us/img26/3470/001ujr.jpg |
Mam taki przebłysk jeszcze, takie bardzo nikłe wspomnienie z dzieciństwa że przez tą kolumnadę na górzę jechał traktor taki do ubijania boiska :D Możliwe to w ogóle? Macie może jeszcze więcej zdjęć z wczesnych lat 90-tych stadionu, klubu, otoczenia wokół klubu? Hali?
Wiem że trochę, odchodzę od tematu, ale fajnie jest takie zdjęcia sobie zobaczyć ;) |
Jak tak sie patrzy na zdjęcia nowych trybun E i D to wydają się całkiem fajne ale jedno je szpeci... te dziwne balkoniki z rurami od wentylacji... czy nie można bylo tego wystawic gdzies na dach albo jakos zabudować? to psuje caly efekt ...
|
teraz na C cos robia?? czy tylko demontaz A i B??
|
Co się dzieje z tymi kamerkami?? Są 3 a żadna nie działa tak jak trzeba.
Ta z euro pokazuje obraz z godziny 8 rano, ta druga co pokazuje zdjęcia budowanego C co kilka minut jest kilka godzin do tyłu, a ta trzecia co najbardziej by się przydała bo by super było widać wyburzanie A/B pokazuje obraz z 31.05 |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl