Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Michał Probierz były trener Wisły Kraków - dyskusje na temat pracy trenera. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8618)

dj_ibutti 24.09.2012 19:42

A ja Wam powiem, ze Probierz moze spac spokojnie, bo nie ma kasy na odszkodowanie i nie ma kasy na wynagrodzenie dla nowego trenera :lol:

FraMat 24.09.2012 20:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1277921)
Widzę, że zbywasz wszystkich, zamiast postawić sprawę jasno, więc ułatwię Ci zadanie i przedstawię parę kandydatur:

Czy José María Bakero byłby lepszym trenerem i zasługuje na danie mu szansy w Wiśle? tak/nie
Czy Leo Beenhakker byłby lepszym trenerem i zasługuje na danie mu szansy w Wiśle? tak/nie
Czy Stanislav Levy byłby lepszym trenerem i zasługuje na danie mu szansy w Wiśle? tak/nie
Czy Pavel Hapal byłby lepszym trenerem i zasługuje na danie mu szansy w Wiśle? tak/nie


To takie kandydatury w zasięgu Wisły. Na takim poziomie trenerów jesteśmy w stanie sprowadzić do naszej ligi. Półka wyżej, nawet nie myśli by przyjeżdżać do naszego kaju, gdzie trenować nie ma za bardzo gdzie, a właściciel miewa humory niczym nastolatka.

Nie do mnie nalezy wybor trenera, co najwyzej mogę wyrazic swoją opinię.
Nie rozumiem dlaczego mamy obracać się w gronie nazwisk znanych (Bakero, Beenhakker, Hapal) czy mnie znanych jak Levy, a także takich zagranicznych szkoleniowców jak Radolsky.
Zapewniam sie, że w II i III ligach takich federacji jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Anglia znajdują się w miarę mlodzi trenerzy z zachodnioeuropejskim warsztatem, ktorzy w Polsce potrafiliby zrobic roznicę.
Ot, pierwsza z brzegu lista trenerow pozostajacych bez pracy we Francji
http://unecatef.fr/index.php/entraineur/libre
Nie twierdzę, ze są na niej same gwiazdy, niektórzy z nich to trenerzy bramkazry, lub trenerzy przygotowania fizycznego, ale jest tam kilka perełek

rozarian 24.09.2012 20:35

Pisanie o zachodnich trenerach w kontekście Wisły trąci w tej chwili S-F, i w wersji hard. Najpierw będzie przejściówka w postaci np.Tomka Kulawika-albo kogoś podobnego, a później ewentualnie Franio lub jakiś inny Edek z czołówki PMS, no i dopiero wtedy, gdy już będą prawie zgliszcza, to szanowny właściciel przypomni sobie o tamtych rejonach trenerskiej Europy. Być może zamiast wariantu tzw.czołówki PMS pojawi się ktoś z Bałkanów, ale dłużej jak pół roku to on się tu nie utrzyma. Na razie rządzi Probierz i dalej może co mecz tasować składem. Może mu się z tego coś wykluje, choć to jajo jest już na wpół zgniłe.

Kocur 24.09.2012 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 1277947)
wielu z Was dobrze wspomina Dana Petrescu, niedawno prace stracił jego kolega z Otelul Galati Dorinel Munteanu z którym awansował do LM.Może jest to szkoleniowiec w naszym zasięgu finansnwoym ?
http://www.transfermarkt.at/de/dorin...iner_2371.html


Jeśli prawdziwe są te wszystkie ostatnie wywiady z łysym i innymi to w naszym zasięgu finansowym jest pluszowy miś z Tesco.

FraMat 24.09.2012 21:13

w naszym zasięgu jest to, na co w danym momencie fantazja przyjdzie Cupiałowi.
Jesli w dalszym ciagu bedzie uwazal, ze trzeba zasypywać dołek, będziemy zasypywali.
Jesli uzna, ze potrzebne jest nowe otwarcie, będzie nowe otwarcie, a pieniadze sie znajdą

ziz99 24.09.2012 21:32

Problem właściwie jest cały czas ten sam. Od kilkunastu lat, no może z małymi wyjątkami, czekamy na trenera, który zrobi różnicę.

To popularne stwierdzenie używamy praktycznie wyłącznie do oczekiwań odnośnie przychodzących do nas piłkarzy, licząc że nas zbawią, i że zaczniemy nagle grać jak Barca. Kilku ciekawych piłkarzy się już przewinęło na Reymonta, ale wyników oszałamiających jakoś nie było.

Trener to ~70% wartości drużyny i dopóki Cupiał tego nie pojmie to będzie przepłacał na kolejnych "rokujących" speców rodzimej produkcji.

fialo 24.09.2012 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1278007)
w naszym zasięgu jest to, na co w danym momencie fantazja przyjdzie Cupiałowi.
Jesli w dalszym ciagu bedzie uwazal, ze trzeba zasypywać dołek, będziemy zasypywali.
Jesli uzna, ze potrzebne jest nowe otwarcie, będzie nowe otwarcie, a pieniadze sie znajdą

A Ty co główny księgowy w TF ? Skąd wiesz jaki jest stan majątkowy Cupiała i na co ma, a na co nie ma pieniędzy.

Ja właśnie podejrzewam, że nasze obecne problemy są pokłosie złej sytuacji w TF, ale na ten temat to powinien się wypowiedzieć, ktoś kto zna realia Telefoniki.

ziz99 24.09.2012 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fialo (Post 1278016)
A Ty co główny księgowy w TF ? Skąd wiesz jaki jest stan majątkowy Cupiała i na co ma, a na co nie ma pieniędzy.

Ja właśnie podejrzewam, że nasze obecne problemy są pokłosie złej sytuacji w TF, ale na ten temat to powinien się wypowiedzieć, ktoś kto zna realia Telefoniki.

Jeżeli nie było w ostatnich m-c jakiejś katastrofy to chyba nie jest tak źle...

http://100najbogatszychpolakow.forbes.pl/
http://100najbogatszychpolakow.forbe...cupial,24378,1

FraMat dobrze napisał, jak nadprezes zachce to będzie:-)

fialo 24.09.2012 22:46

Tak, ale zważ na to, że taki przykładowo Solorz ma 6 razy tyle co Cupiał, a popatrz w jakiej sytuacji finansowej jest Śląsk, na którego sępi każdy grosz. Majątek takich ludzi jest nieraz wirtualny obwarowany dziesiątkami kredytów, także ten realny majątek jest te n-razy mniejszy. Do tego trzeba dodać Radę Nadzorczą, bo nie działa w ten sposób, że jak się jest prezesem/właścicielem to bez końca można wydawać pieniądze należące do spółki. To są różne czynniki, które mogą wpływać na kondycję finansową Wisły i TF.

A ostatnie poważne zakupy Wisły za poważną gotówkę to chyba rok 2004, także byłbym ostrożny ze stawianiem tezy - "jak nadprzezes będzie cichał to będzie", bo on pewnie (a wręcz na pewno) chce, ale czy może to jest inne pytanie, bo ostatnim czasem wszystko wskazuje, ze jest inaczej..

To tak tytułem off-topu.

milosz 25.09.2012 09:07

A skąd teza że "pewnie (a wręcz na pewno) chce", bo na dziś wszystko wskazuje że nie tyle nawet nie chce, co cała ta "jego zabawka" (choć dla nas to dużo więcej) pod tytułem Wisła Kraków mało go interesuje. Rzecz dotyczy tego że Cupiał nie jest inwestorem tylko (jak ktoś już tu kiedyś słusznie zauważył) jedynie właścicielem i nie traktuje naszego klubu w sposób rozwojowy, podobnie ma się rzecz w wielu innych polskich klubach.

Jak B.C. zacznie poważnie traktować nasz klub jak realną inwestycje, czyli zechce to i będą lepsi piłkarze i znajdzie sie lepszy trener od Probierza.

Marszałek 25.09.2012 11:33

Trenera ocenia się zazwyczaj po ostatnim meczu. Dlatego ode mnie plus za odstawienie Garguły, mam nadzieje, ze na zawsze. Drugi plus za idealną jak na naszą ligę strategię. Więcej nie oczekuje.

funkykoval 25.09.2012 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1278071)
Trenera ocenia się zazwyczaj po ostatnim meczu. Dlatego ode mnie plus za odstawienie Garguły, mam nadzieje, ze na zawsze. Drugi plus za idealną jak na naszą ligę strategię. Więcej nie oczekuje.

Fakt. Żywię obawę, że nowy trener kimkolwiek by on nie był rozpocznie po raz kolejny operację pt. reanimacja Łukasza Garguły. Oczywiście ze szkodą dla zespołu. NIechaj Garguła udziela sie w ME, dzięki odstawieniu go od meczowej 18-ki na korzyść kogokolwiek z ekipy juniorów pozytwnie może wpłynąć również na budżet klubu - skoro Orbit ma kontrakt motywacyjny, to zamiast wypłacać mu za żucie gumy 300 czy 350 tys euro, klub będzie mu płacił 200-250 tys euro. oszczędność w skali sezony 100 tys euro na pewno nie jest do pogardzenia.....

eye63 25.09.2012 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1277989)
Nie do mnie nalezy wybor trenera, co najwyzej mogę wyrazic swoją opinię.
Nie rozumiem dlaczego mamy obracać się w gronie nazwisk znanych (Bakero, Beenhakker, Hapal) czy mnie znanych jak Levy, a także takich zagranicznych szkoleniowców jak Radolsky.
Zapewniam sie, że w II i III ligach takich federacji jak Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Anglia znajdują się w miarę mlodzi trenerzy z zachodnioeuropejskim warsztatem, ktorzy w Polsce potrafiliby zrobic roznicę.
Ot, pierwsza z brzegu lista trenerow pozostajacych bez pracy we Francji
http://unecatef.fr/index.php/entraineur/libre
Nie twierdzę, ze są na niej same gwiazdy, niektórzy z nich to trenerzy bramkazry, lub trenerzy przygotowania fizycznego, ale jest tam kilka perełek

Prosta zależność, nawet największej perełce trenerskiej się u nas zwyczajnie nie powiedzie. Dlaczego? Bo widzimy to całe bagienko dookoła i bardzo dużo o nim wiemy. To nie są ludzie przygotowani na taką jazdę bez trzymanki, podejrzewam, że ich mentalność za zrozumiałe i jasne będzie miała zdrowe podejście do pracy, gdzie każdemu będzie zależeć na klubie i na wyniku. Jak takiemu trenerowi wytłumaczysz, że nie ma pieniędzy na transfery, a to co zbuduje (zakładając że coś jednak sklei) zostanie rozsprzedane przy pierwszej lepszej okazji. Jak mu wytłumaczysz, że płyta główna to płyta treningowa. Nie ma sensu brać "perełki", bo się po prostu zmarnuje.

Przydałby się trener dokładnie taki sam jak Petrescu, ale i ten wariant pokazał, że jak piłkarzyki zachcą, to będą grać na nosie każdemu.

Fantazja Cupiała nic tu nie zmieni i trener to akurat na tę chwilę ostatnia rzecz jakiej nam potrzeba - choć też mnie "talent" Probierza nieco mierzwi, acz po prostu widzę również - że tutaj nie ma jedenastu piłkarzy do gry. Prawda jest taka, że zmiana trenera długofalowo nic dla nas nie zmieni. Nic. Na tę chwilę jesteśmy dzięki słabości tej ligi kandydatami do miejsc od trzeciego do czternastego, a pewnie skończy się znów na siódmym i klub nie wykonuje żadnych ruchów, i nie ma żadnych perspektyw, żeby to zmienić.

silver03 25.09.2012 18:03

Cytat:

Trochę ożywienia wprowadził też Romell Quioto, który przez trzydzieści minut pokazał więcej niż Sikorski przez ostatnie dwa sezony, ale dostał chyba największą zjebkę w swojej karierze, kiedy zamiast podawać lepiej ustawionym kolegom wolał uderzyć w boczną siatkę. Probierz jechał go za to po hiszpańsku (!) przez prawie pół minuty.
Po tej zjebce kjoto przygasł na boisku, nie wiem czy darcie ryja na piłkarza, który ma ponoć problemy z aklimatyzacją jest dobra metodą do motywowania...

JrQ- 25.09.2012 18:51

Ta, na pewno dużo zrozumiał z Hiszpańskiego Probierza.
Poza tym uznawanie za wyrocznie weszlo jest naprawdę śmieszne - gówno się znają, a w tej sytuacji przecież w polu karnym i tak nie było do kogo zagrać...

BiałaGwiazda 25.09.2012 18:57

Cytat:

Probierz jechał go za to po hiszpańsku (!) przez prawie pół minuty.
Widac Probierz wzoruje się na Guardioli tak,że się nawet hiszpańskiego nauczył :D

Dariook 25.09.2012 19:03

A
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1278185)
Ta, na pewno dużo zrozumiał z Hiszpańskiego Probierza.
Poza tym uznawanie za wyrocznie weszlo jest naprawdę śmieszne - gówno się znają, a w tej sytuacji przecież w polu karnym i tak nie było do kogo zagrać...

1906℅ popieram.

Najlepszy Czekaj, najslabszy Melikson ... Cwiakala to zwykly manipulator, na reke by mu tak bylo.
Z takimi drwalami to Maor powinien na lawie siedziec a grac np. Gargula.

Charlie 25.09.2012 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1278172)
Po tej zjebce kjoto przygasł na boisku, nie wiem czy darcie ryja na piłkarza, który ma ponoć problemy z aklimatyzacją jest dobra metodą do motywowania...

Ja bym się tam nie czepiał Quioto - pewnie zauważyl, ze Genkov leży, a nikt inny w tym zespole nie potrafi wykończyć akcji, więc sam próbował. W każdym razie po tym co dotąd pokazał cenię go wyżej niż Sikorskiego i Boguskiego, mam nadzieje, że jak się skończy zawieszenie to coś jeszcze ciekawego zaprezentuje.

silver03 25.09.2012 19:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1278185)
Ta, na pewno dużo zrozumiał z Hiszpańskiego Probierza.
Poza tym uznawanie za wyrocznie weszlo jest naprawdę śmieszne - gówno się znają, a w tej sytuacji przecież w polu karnym i tak nie było do kogo zagrać...

Nie uznaje weszlo za wyrocznie, ale widzę że niektórych ten portal bardzo boli. Natomiast sytuacja wyżej przedstawiona miała miejsce bo sami komentatorzy OS zwrócili na to uwagę. Ewentualna znajomość hiszpańskiego przez Probierza ma średnie znaczenie, wystarczy mocna gestykulacja i darcie się, żeby zrozumieć że trener raczej nie jest zadowolony.

wolfy 25.09.2012 19:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1277930)
Swego czasu, dobry, można powiedzieć ponadczasowy tekst napisał użytkownik rw88 pozwolę go sobie zacytować:

To jest ten sam mózg który przepowiadał nam sukces na Euro:haha:

Teraz nabrał wody w usta odnośnie Smudy, ale przewiduje sukces Fornalika:help:

No, ale skoro od dawna poruszamy się w oparach absurdu...

laxa 25.09.2012 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez silver03 (Post 1278197)
Nie uznaje weszlo za wyrocznie, ale widzę że niektórych ten portal bardzo boli. Natomiast sytuacja wyżej przedstawiona miała miejsce bo sami komentatorzy OS zwrócili na to uwagę. Ewentualna znajomość hiszpańskiego przez Probierza ma średnie znaczenie, wystarczy mocna gestykulacja i darcie się, żeby zrozumieć że trener raczej nie jest zadowolony.

a mi się wydawało że Genkow został w tej akcji mocno wycięty i Probierz wydzierał się o to

adus1906 25.09.2012 20:33

w Wisełce cały sztab do wymiany, trzeba stworzyć coś od początku. U nas jest to że jak jest grono przegranych to trener do zmiany, a od przygotowania nie jest tylko trener. Zbudować wszystko od nowa, wiadomo zajmie to sezon czy nawet 2 ale warto poczekać. To moje zdanie nie wiem jak wy to widzicie.

dostuffca 25.09.2012 20:39

Jeżeli naprawdę Probierz wydzierał się przez 2 minuty po hiszpańsku to już chociaż wiadomo co sobie skrobał w kajeciku. Przemowę pisał. Teraz pewno zacznie się przygotowywać na bazie rozmówek polko-bułgarskich

milosz 25.09.2012 20:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1278201)
To jest ten sam mózg który przepowiadał nam sukces na Euro:haha:

Teraz nabrał wody w usta odnośnie Smudy, ale przewiduje sukces Fornalika:help:

No, ale skoro od dawna poruszamy się w oparach absurdu...

To jedynie dowód, że należy każdy pogląd konkretnego uczestnika forum, jednak traktować oddzielnie (w tym rw88 również).

Teza o tym że powinien być u nas dobry trener z zagranicy i to z zapleczem młodych zdolnych polskich trenerów jako asystentów jest i moim poglądem, a co do innych u wspomnianego użytkownika, to litościwie je ..przemilczmy, cóż, jak pisał Michel de Montaigne: „Nikt nie jest w wolny od mówienia bredni, źle jest jedynie mówić je z wysiłkiem" ufam więc że te pozostałe "poglądy" były klepnięte od tak, bez wysiłku i pewnie stąd bez sensu.

PS i OT., a Fornalikowi życzę szczęścia tak jak i naszej reprezentacji bo tylko ono nas może uratować i dać jakąś szanse na awans do MŚ, choć w jego sukces dziś ciężko uwierzyć, ale z drugiej strony cuda się czasem zdarzają ..
________
A wracając do tematu, Probierz pracuje już u nas na tyle dużo czasu, aby błysnął czymś więcej niż tylko ustawieniem Jaliensa na pozycji def. pomocnika. A może tak, jakieś schematy gry, przesuwanie sie formacji na boisku, ale to chyba na dziś jedynie kibicowskie życzenie aby było lepiej ..

wolfy 25.09.2012 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez milosz (Post 1278230)
Teza o tym że powinien być u nas dobry trener z zagranicy i to z zapleczem młodych zdolnych polskich trenerów jako asystentów jest i moim poglądem, a co do innych u wspomnianego użytkownika, to litościwie je ..przemilczmy, cóż, jak pisał Michel de Montaigne: „Nikt nie jest w wolny od mówienia bredni, źle jest jedynie mówić je z wysiłkiem" ufam więc że te pozostałe "poglądy" były klepnięte od tak, bez wysiłku i pewnie stąd bez sensu.

Niestety. To były całe elaboraty.

Wracając do tematu: wątpię, żeby darcie ryja i skakanie wzdłuż linii załatwiało sprawę na dłuższą metę. Akurat argumenty w obronie Smudy padały bardzo podobne jak w przypadku Probieża: nie stać nas, mamy słabych piłkarzy (stąd potrzeba Legii Cudzoziemskiej w kadrze), zna realia, lepszy swój trener niż słaby z zagranicy...

Wisła nie ma taktyki i jest słabo przygotowana fizycznie. Nasz sukces (w sensie strzelenia gola) zależy od łaski sędziego lub faktu, czy Melikson trafi Genkova w polu karnym i jak się od tego ostatniego piłka odbije.
Są przyczyny słabej gry inne niż trener. Niestety, Probierz sam dokłada do całego burdelu własne cegiełki.

Karherop 25.09.2012 21:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dostuffca (Post 1278225)
Jeżeli naprawdę Probierz wydzierał się przez 2 minuty po hiszpańsku to już chociaż wiadomo co sobie skrobał w kajeciku. Przemowę pisał. Teraz pewno zacznie się przygotowywać na bazie rozmówek polko-bułgarskich

najpierw było pół minuty , teraz dwie minuty , niedługo będzie 2 godziny

cięzko żeby go chwalił za zmarnowana sytuację


kiedys było tak , że wymagaliśmy od obcokrajowców 2 razy lepszej gry niż krajowych zawodników ( vide Uche , Cantoro , Mijailovic ) , teraz przychodzą do nas przeciętni piłkarze i zaczynam ich bronich po złych zagraniach... paranoja

wolfy 25.09.2012 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278240)
kiedys było tak , że wymagaliśmy od obcokrajowców 2 razy lepszej gry niż krajowych zawodników ( vide Uche , Cantoro , Mijailovic ) , teraz przychodzą do nas przeciętni piłkarze i zaczynam ich bronich po złych zagraniach... paranoja

OK, ale darcie ryja przy linii jest średnio konstruktywne.
Poza tym - gdyby podobną miarę przyłożyć do Garguły, to by trenejro musiał 90 minut + 15 przerwy napierdalać. Słabo to widzę :lol:

Ćwiąkała ma zboczenie na punkcie fastera - tak się rodzą legendy.

Dariook 25.09.2012 21:37

Kto i kiedy tak wymagal?

dostuffca 25.09.2012 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1278240)
kiedys było tak , że wymagaliśmy od obcokrajowców 2 razy lepszej gry niż krajowych zawodników ( vide Uche , Cantoro , Mijailovic ) , teraz przychodzą do nas przeciętni piłkarze i zaczynam ich bronich po złych zagraniach... paranoja

ja wymagam od wszystkich gry 2 razy lepszej niż to co robią teraz. Bo jest to jawne kopanie się po czołach. Czy mówimy o przeciętnych Polakach czy obcokrajowcach. Mnie nie interesuje czy zrozumie, gdy z trybun usłyszy "jazda z ....ami" - chciałbym, by zrozumiał, że gdy nie potrafi prosto kopnąć piłki to powinien zmienić zawód. Tak samo jak chciałbym, by nasz trener przestał skrobać coś w kajeciku a zaczął tam coś rysować. Np. schematy rozegrania piłki - bo tego nijak nie widać. Podają bez ładu i składu, biegają każdy sobie, a jak przyjdzie co do czego to szukają dośrodkowań. Jest pięknie, cel wykonany.

dynek.pl 26.09.2012 09:16

http://www.90minut.pl/news/197/news1...l-Ittifaq.html

Lipa czyli z Probierzem będziemy się męczyć do końca rundy.

AYALA 26.09.2012 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1278284)
http://www.90minut.pl/news/197/news1...l-Ittifaq.html

Lipa czyli z Probierzem będziemy się męczyć do końca rundy.

nie powiedziane, jest jeszcze Dyzma ....

szczepans21 26.09.2012 10:46

powiem szczerze iż nie wiem czy nie lepszy w obecnej sytuacji byłby Dyzma, boję się iż po 2 wyjazdach bedziemy z maks 2 pkt....wczorajszy mecz udowodnił to iż nasz styl to:"podaj do Meliksona" . zero pomyślunku..oprócz Bunozy i Genkova-wszyscy zagrali piach

Dariook 26.09.2012 11:00

Ktos wie gdzie sie podziewa Maria Bakero?
Bo zaraz sie okaze ze akurat z kumplem na grzybach byl kolo Myslenic ...od tygodnia.

Gwiaździsty 26.09.2012 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1278284)
http://www.90minut.pl/news/197/news1...l-Ittifaq.html

Lipa czyli z Probierzem będziemy się męczyć do końca rundy.

Gorsze jest to, że z tymi kopaczami będziemy się męczyc jeszcze dłużej.

JOSE 841 26.09.2012 17:25

Ciekawe komu Skorża z obecnego teamu Probierza zafunduje wczasy w Arabii .Aczkolwiek może Skorża namówi szejków na transfer Meliksona???

tofik 26.09.2012 18:17

Żydek u Arabów ? no way

lorddavy 26.09.2012 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1278352)
Ciekawe komu Skorża z obecnego teamu Probierza zafunduje wczasy w Arabii .Aczkolwiek może Skorża namówi szejków na transfer Meliksona???

Prędzej kogoś z Legii weźmie, z tego składu z jakim u nas pracował już niewielu zostało.

ziz99 26.09.2012 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1278284)
http://www.90minut.pl/news/197/news1...l-Ittifaq.html

Lipa czyli z Probierzem będziemy się męczyć do końca rundy.

Zarówno Skorża jak i Probierz są siebie warci.

FraMat 26.09.2012 20:57

sugerujesz, że Probierz też skonczy u Arabów?

Dariook 26.09.2012 21:21

Tak, na platformie wiertniczej razem z Bednarzem.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl