![]() |
Remis 1-1 biore w ciemno
|
Cytat:
|
A ja tam myśle pozytywnie :) 0:1 dla Wisełki , gol Kirma :D
|
Małecki jest piłkarzem kreatywnym ? No nieźle...ale jak? Co on kreuje prócz chaosu?
Dla mnie Patryk to po prostu solidny skrzydłowy, ambitny waleczny z dobrym uderzeniem ale nigdy bym o nim nie powiedział ze jest kreatywny. co do meczu, stawiam jak wcześniej ze będziemy grali na 0-0 licząc na korzystną kontrę. Jesli doszło by do staniu 0-1 spodziewam sie 11 murarzy z zaprawą. |
za Małeckiego Melikson na prawą pomoc :)
a do środka Biton :)) albo Guła |
Cytat:
|
powiadasz że chcesz zagrać taktyką Skonto?
Jeśli gramy na wyjeździe z w miare równorzędną drużyną to trzeba trochę ostudzić ich zapał akcjami ofensywnym, bo tak to nas zepchną na 30 metr i zanim coś wyprowadzimy to będzie 1-0 a nie 0-1 i co wtedy? Strzelić gola na wyjeździe to jest priorytet, nie gramy z Barceloną.Jak nawet przyjdzie tam przegrać to takim wynikiem by przy potencjalnym objęciu prowadzenia na R22 to oni gonili awans. 0-0 to nie jest taki zły wynik dla Bułgarów, wystarczy że u nas trafią raz do siatki to my musimy 2x. Dla mnie w tym meczu musimy pokazać jaja, kitranie bramki nic nie da, jesteśmy słabi w tym elemencie. |
Cytat:
Po co Nunez ??? jak on jest bardziej defensywnym zawodnikiem:) nie potrzebny nam 3 defensor |
nie.
Ja chce wygrać na wyjeździe 3-0 ale nie liczy sie to co ja chce przeciez, wiec ja stawiam ze Maaskant zagra własnie na 0-0.tak juz pisałem wcześniej i tego sie trzymam. Na huralne ataki stawiam dopiero w meczu u siebie. Dlatego 0-0 my bedziemy grali atak pozycyjny 30 minut tamci zrywy przez 15.Ratunkiem może byc kontratak i szybkość Meliksona. |
Czuje ze zagramy podobnie jak z Legia w rundzie rewanżowej ostatniego sezonu. Uważnie w obronie, nastawieni na kontre. Myśle, ze damy rade. Jedyne co mnie martwi to to ze zawodnicy wypowiadaja sie bardzo ostroznie, a tak na prawde kim jest zespół z Bułgarii ? Za chwile bedziemy bac sie Interu Turku ;) Wystarczy wejsc na boisko , wykonac nalezycie prace i wynik bedzie OK .
|
Cytat:
|
a jak sie mają wypowiadać?
jakby nie było ,gramy nie z IV czy VII druzyną tylko z Mistrzem Bułgarii Mistrz Polski to jest taki frazes który brzmi dumnie tylko w naszych polskich umysłach. Wszyscy dalej żyjemy przeszłością jak Legia z połową składu w wąsach i po grubym piciu ogrywała Blackburny czy Pao, ale to było ponad 15 lat temu. a 15 lat temu to swiat był caaaaałkiem inny. E:solari - a kogo to my(Polacy) ściągnelismy z Bułgarii ? Liga bogatsza,ale to nie czyni jej lepszą. Obecnie t-m ekstraklasa 68 miejsce na 122. |
Cos tam Lech ostatnio namieszał w Lidze Europejskiej. Po za tym to my sciągamy zawodników z Bułgarii, a nie Bułgarzy z Polski. Chyba jesteśmy ciut lepsi. W kazdym badz razie mamy bogatsza lige.
|
Cytat:
Od razu powiem, że nie podpisuję się pod żadną z opinii pt "tej narodowości w danej lidze jest więcej, więc są gorsi" ;) |
Byle nie przegrać a najlepiej strzelić brameczkę lub dwie
Wisło jesteśmy z tobą :) |
A co to za wyznacznik że my ściągamy Bułgarów a nie odwrotnie??
Ściągamy też Hiszpanów czasami, a Hiszpania Polaków niet. To znaczy że Ekstraklasa jest lepsza od PrimeraDivision? |
Cytat:
Kirm zagra, co za ludzie |
mnie ciekawi tylko dlaczego kursy na Wisłe są takie wysokie w przypadku gdy n Litex też są stosunkowo wysokie, co prawda dzisiaj spadły u większości buków kursy na nas o pare groszy ale to wciąż dużo, jestem bardzo ciekawy wyniku jutrzejszego meczu i mam nadzieję że wielu bracii wygra dużo pieniędzy na naszej Wisełce.
|
Robert raczej Maora nie ruszy ze środka bez niego ta gra w środku to padaka. Za Małego mółgby zagrać Biton. Kirm powinien zacząć narazie na ławce...
|
Najgorszy scenariusz dla nas to przegrana do zera. Przegrana 1-0 czy 2-0 jest ciężkim wynikiem do nadrobienia przy naszej obronie. Najlepsze byłoby zwycięstwo, wiadomo, ale jeśli nie będziemy w stanie wygrać to dobrze byłoby zremisować bramkowo albo w najgorszym wypadku (tfu tfu) przegrać 2-1 albo 3-2. Wynik 0-0 też nie byłby dobry.
Jestem ciekaw jutrzejszego meczu i w przeciwieństwie do niektórych oczekujących pięknej gry, ja oczekuję gry skutecznej. Żadnych baletów i innych tańców a siermiężnej gry dającej zwycięstwo:) To jest najważniejsze - przejść Łowecz a nie piękna gra żeby komuś się zrobiło dobrze przed TV że ktoś tam z klepy odegrał, najważniejszy wynik:) |
Gdy stracimy szybko bramkę może być po meczu - rzadko kiedy ostatnim czasem jesteśmy wstanie odwrócić losy spotkania nawet ze słabszymi drużynami od nas. Osobiście do jutrzejszego spotkania podchodzę z dużym dystansem mając na uwadze naszą grę w przeciągu roku - bardzo możliwe, że dostaniemy po tyłkach na teraz jest to scenariusz prawdopodobniejszy niż zwycięstwo naszego zespołu - obiektywnie patrząc.
|
W moim odczuciu to najważniejszy (dwu)mecz od czasu rewanżu z Dinamo Tbilisi. Różnica jest taka, że wówczas wiadomo było, że jak przegramy to pewna era sie skończy. Teraz jak wygramy to wchodzimy co najmniej do LE i jest szansa na dalszą powolną zmianę sposobu zarządzania Wisłą.
Co do absencji PM to patrząc na jego formę niespecjalnie rozpaczam. Inna sprawa jak spisze się ewentualny następca. Tak naprawdę za mało mamy danych (brak meczów ligowych, niektórzy zawodicy zupełnie nieznani) by ocenić kto ma go zastapić. Trzeba zaufać Maaskantowi. Cóż, nic odkrywczego. To jest mecz pierwszy, wyjazdowy. Przede wszystkim nie stracić, a jeżeli da się coś zyskać to będzie super. I najważniejsze by weszli w mecz skoncentrowani. |
Cytat:
|
Cytat:
Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku. Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja. trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac. Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu. |
Cytat:
Pozdrawiam. |
Podobno Krzoska dla stacji Orange Sport Info powiedział, ze pod znakiem zapytania stoi wystep w jutrzejszym spotkaniu Pareiki - to by było wieksze osłabienie niz strata Małego. Oby jutro zagrał bo jestem spokojniejszy widzac go miedzy slupkami
|
A ja mam jakies dziwne przeczucie że im dokopiemy .ALE Wisła jest słaba i to jest fakt ,podzielam zdanie Kosowskiego taka to jest smutna prawda.
|
Trochę źle skleciłem wypowiedź i zostało to chyba trochę pokracznie zrozumiane. Chodziło mi o to, że to Polska jest jednak większą odskocznią do zagranicznych klubów aniżeli Bułgaria. Pomimo ostatnio dramatycznie słabych wyników i notorycznych kompromitacji, to jednak chyba z naszej rodzimej ligi jest więcej 'gwiazdeczek'. Lewy, Peszko, Kuba, Brozio, Marcelo, Mierzej, Dudka, Piszczek, .....
Polskie kluby mają ogromny potencjał i lekko poziomem dorównałyby chociażby lidze austirackiej czy tez belgijskiej jednak są źle zarzadzane. Naprawde, Bułgaria nie powinna byc nam straszna. |
Cytat:
To zdecyduj się wreszcie. Dokopiemy im czy jesteśmy słabi? Chyba, że wszystko naraz... |
Cytat:
No żesz do ....y nędzy, czy wy w ogóle myślicie zanim coś tutaj napiszecie? Cytat:
|
Gdyby rzeczywiście jutro nie mógł zagrać na bramce reprezentant Estonii to byłoby to zdecydowanie większym osłabieniem niż brak Małeckiego mimo wszystko.
|
Jeśli Pareiko rzeczywiście jest kontuzjowany na tyle, że nie będzie mógł zagrać to zaczynają się problemy.. bez Niego nasza niepewna obrona będzie czuć się jeszcze bardziej niepewnie..
|
Hmm...
Zagramy jak z Lechią w Gdańsku. Cofniemy się, żeby nie polegać li tylko w destrukcji na Chaveza i Jaliensa. Kontry wyprowadzać będzie trio Iliev-Melikson-Kirm, którzy będą motorem napędowym ataku. Można jeszcze walić dzidę na Genkowa i piłki zbierać będzie rzeczona trójka. Trudno spodziewać się gry z ataku pozycyjnego. |
Cytat:
Pisałem już o tym kilka razy więc to już nudne ale po raz ostatni;) - dawno nie czekałem na żaden mecz tak bardzo jak ten z Litexem, rywal idealny(w sensie nie za mocny ale nie leszcz) a nasza drużyna już tyle gra ze sobą że powinna już coś grać. To jest pierwszy poważny test i wypadało by go zdać, inaczej być może będzie ostatnim. |
Cytat:
Zeby nie było off-topu trener zapowiedział niespodzianki w składzie - jak dla mnie najwieksza byloby... przesuniecie Dragana w miejsce Małego. http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cji_maaskanta/ |
Szkoda, że Boguski nie pojechał do Bułgarii. Dla mnie największą niespodzianką byłoby, gdyby Jirsak zagrał na prawym skrzydle. Może on bardziej się tam nadaje? Równie dobrze największą niespodzianką byłby brak niespodzianki - Kirm w miejsce Małeckiego ; )
|
W tym zestawieniu Szprotka http://wislakrakow.com/forum/data:im...BJRU5ErkJggg==kontra Maaskant stawiam na Holendra
Kluczowym będzie nie powtórzyć Śląska z Dundee. 2 gole w plecy mogą już być miażdżące. Liczę, że jednak coś strzelą. Faworytem meczu jest Litex, ale to puchary i tutaj doświadczenie takich graczy jak: Chavez, Kirm, Jaliens powinno procentować dla nas. |
Po zdjęciach z treningu widać,że u piłkarzy włączył się już Zespół Napięcia Przedmeczowego.
Każdy skupiony i zamyślony , mnie udziela się to samo. Ktoś pisał,że Wisła zagra z przyczajki , jak w Gdańsku , zgadzam się. Ktoś pisał,że ten mecz pokaże nam , w jakim miejscu jesteśmy , zgadzam się. Krótko mówiąc: jutrzejszy mecz jest kurewsko ważny . Wierzę w Pareike , Jaliensa , Sobolewskiego i Ilieva , czyli zawodników , którzy po prostu muszą wytrzymać to ciśnienie , z racji swojego doświadczenia. Mam też przeczucie,że na całej linii zawiedzie Maor Melikson , obym się mylił,ale ten chłopak na pewno zdaje sobie sprawę,że wszyscy polegają na jego genialnych umiejętnościach i po prostu się spali , nic mu nie będzie wychodziło. Koncentracja, koncentracja i jeszcze raz koncentracja. |
blanco - a ja o Meliksonie myślę właśnie odwrotnie. On nie ma się o co spinać, bo i tak wszyscy wiedzą, łącznie z nim, że wystarczy, ze raz zagubią krycie, on odjedzie i będzie bardzo groźnie...on nie musi ładować co 3 minuty piłek otwierających, prowadzić rajdów ani dryblingów...ważne, żeby rozprowadził jedną akcję - akcję bramkową;)
|
widzę że co niektórzy srają w gacie ! a co to za zespół ten Liteks Łowecz ? jak teraz taka sraczka to co będzie jak przyjdzie nam zagrać z kimś naprawdę silnym?! Choćby ten Glasgow Rangers bo ktoś coś tu pisał o nich to co wtedy położymy się i będziemy prosić o najmniejszy wymiar kary?
Więcej wiary !!! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl