Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

mitmichael 25.07.2011 16:40

Remis 1-1 biore w ciemno

Ogryzek 25.07.2011 16:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1133093)
zamieniłbym słowo kreatywny na nieobliczalny

A ja bym powiedział że jest kreatywny i przy tym nieobliczalny:)

aguero20 25.07.2011 17:01

A ja tam myśle pozytywnie :) 0:1 dla Wisełki , gol Kirma :D

szprotson 25.07.2011 17:22

Małecki jest piłkarzem kreatywnym ? No nieźle...ale jak? Co on kreuje prócz chaosu?

Dla mnie Patryk to po prostu solidny skrzydłowy, ambitny waleczny z dobrym uderzeniem ale nigdy bym o nim nie powiedział ze jest kreatywny.

co do meczu, stawiam jak wcześniej ze będziemy grali na 0-0 licząc na korzystną kontrę. Jesli doszło by do staniu 0-1 spodziewam sie 11 murarzy z zaprawą.

rikut1906TSW 25.07.2011 17:36

za Małeckiego Melikson na prawą pomoc :)
a do środka Biton :)) albo Guła

mitmichael 25.07.2011 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rikut1906TSW (Post 1133118)
za Małeckiego Melikson na prawą pomoc :)
a do środka Biton :)) albo Guła

Tak jak ktos napisal - nie mozna rozbijac wspołpracy Meliksona i Ilieva bo od poczatku bardzo dobrze sie rozumieja i musza grac blisko siebie. Za Malego Nunez i jedziemy

TommyTSW 25.07.2011 17:55

powiadasz że chcesz zagrać taktyką Skonto?
Jeśli gramy na wyjeździe z w miare równorzędną drużyną to trzeba trochę ostudzić ich zapał akcjami ofensywnym, bo tak to nas zepchną na 30 metr i zanim coś wyprowadzimy to będzie 1-0 a nie 0-1 i co wtedy? Strzelić gola na wyjeździe to jest priorytet, nie gramy z Barceloną.Jak nawet przyjdzie tam przegrać to takim wynikiem by przy potencjalnym objęciu prowadzenia na R22 to oni gonili awans.
0-0 to nie jest taki zły wynik dla Bułgarów, wystarczy że u nas trafią raz do siatki to my musimy 2x.
Dla mnie w tym meczu musimy pokazać jaja, kitranie bramki nic nie da, jesteśmy słabi w tym elemencie.

rikut1906TSW 25.07.2011 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1133122)
Tak jak ktos napisal - nie mozna rozbijac wspołpracy Meliksona i Ilieva bo od poczatku bardzo dobrze sie rozumieja i musza grac blisko siebie. Za Malego Nunez i jedziemy


Po co Nunez ??? jak on jest bardziej defensywnym zawodnikiem:)
nie potrzebny nam 3 defensor

szprotson 25.07.2011 17:59

nie.
Ja chce wygrać na wyjeździe 3-0
ale nie liczy sie to co ja chce przeciez, wiec ja stawiam ze Maaskant zagra własnie na 0-0.tak juz pisałem wcześniej i tego sie trzymam. Na huralne ataki stawiam dopiero w meczu u siebie.
Dlatego 0-0 my bedziemy grali atak pozycyjny 30 minut tamci zrywy przez 15.Ratunkiem może byc kontratak i szybkość Meliksona.

solari21 25.07.2011 18:04

Czuje ze zagramy podobnie jak z Legia w rundzie rewanżowej ostatniego sezonu. Uważnie w obronie, nastawieni na kontre. Myśle, ze damy rade. Jedyne co mnie martwi to to ze zawodnicy wypowiadaja sie bardzo ostroznie, a tak na prawde kim jest zespół z Bułgarii ? Za chwile bedziemy bac sie Interu Turku ;) Wystarczy wejsc na boisko , wykonac nalezycie prace i wynik bedzie OK .

mitmichael 25.07.2011 18:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez solari21 (Post 1133129)
Czuje ze zagramy podobnie jak z Legia w rundzie rewanżowej ostatniego sezonu. Uważnie w obronie, nastawieni na kontre. Myśle, ze damy rade. Jedyne co mnie martwi to to ze zawodnicy wypowiadaja sie bardzo ostroznie, a tak na prawde kim jest zespół z Bułgarii ? Za chwile bedziemy bac sie Interu Turku ;) Wystarczy wejsc na boisko , wykonac nalezycie prace i wynik bedzie OK .

To samo moga powiedziec przeciwnicy - kim jest zespoł z Polski, ze musimy sie go bac

szprotson 25.07.2011 18:09

a jak sie mają wypowiadać?
jakby nie było ,gramy nie z IV czy VII druzyną tylko z Mistrzem Bułgarii

Mistrz Polski to jest taki frazes który brzmi dumnie tylko w naszych polskich umysłach.
Wszyscy dalej żyjemy przeszłością jak Legia z połową składu w wąsach i po grubym piciu ogrywała Blackburny czy Pao, ale to było ponad 15 lat temu.
a 15 lat temu to swiat był caaaaałkiem inny.

E:solari - a kogo to my(Polacy) ściągnelismy z Bułgarii ? Liga bogatsza,ale to nie czyni jej lepszą. Obecnie t-m ekstraklasa 68 miejsce na 122.

solari21 25.07.2011 18:12

Cos tam Lech ostatnio namieszał w Lidze Europejskiej. Po za tym to my sciągamy zawodników z Bułgarii, a nie Bułgarzy z Polski. Chyba jesteśmy ciut lepsi. W kazdym badz razie mamy bogatsza lige.

filemon 25.07.2011 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1133133)
E:solari - a kogo to my(Polacy) ściągnelismy z Bułgarii ?

Genkow, Christow ( :rotfl: ), Tonew? Tak na poczekaniu, ale chyba więcej nie ma.
Od razu powiem, że nie podpisuję się pod żadną z opinii pt "tej narodowości w danej lidze jest więcej, więc są gorsi" ;)

TymonPRO 25.07.2011 19:05

Byle nie przegrać a najlepiej strzelić brameczkę lub dwie
Wisło jesteśmy z tobą :)

wujekWojtek 25.07.2011 19:05

A co to za wyznacznik że my ściągamy Bułgarów a nie odwrotnie??

Ściągamy też Hiszpanów czasami, a Hiszpania Polaków niet. To znaczy że Ekstraklasa jest lepsza od PrimeraDivision?

JrQ- 25.07.2011 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1133122)
Tak jak ktos napisal - nie mozna rozbijac wspołpracy Meliksona i Ilieva bo od poczatku bardzo dobrze sie rozumieja i musza grac blisko siebie. Za Malego Nunez i jedziemy

Nunez :rotfl:
Kirm zagra, co za ludzie

neq. 25.07.2011 19:32

mnie ciekawi tylko dlaczego kursy na Wisłe są takie wysokie w przypadku gdy n Litex też są stosunkowo wysokie, co prawda dzisiaj spadły u większości buków kursy na nas o pare groszy ale to wciąż dużo, jestem bardzo ciekawy wyniku jutrzejszego meczu i mam nadzieję że wielu bracii wygra dużo pieniędzy na naszej Wisełce.

Marcelo97 25.07.2011 19:50

Robert raczej Maora nie ruszy ze środka bez niego ta gra w środku to padaka. Za Małego mółgby zagrać Biton. Kirm powinien zacząć narazie na ławce...

Ogryzek 25.07.2011 20:09

Najgorszy scenariusz dla nas to przegrana do zera. Przegrana 1-0 czy 2-0 jest ciężkim wynikiem do nadrobienia przy naszej obronie. Najlepsze byłoby zwycięstwo, wiadomo, ale jeśli nie będziemy w stanie wygrać to dobrze byłoby zremisować bramkowo albo w najgorszym wypadku (tfu tfu) przegrać 2-1 albo 3-2. Wynik 0-0 też nie byłby dobry.

Jestem ciekaw jutrzejszego meczu i w przeciwieństwie do niektórych oczekujących pięknej gry, ja oczekuję gry skutecznej. Żadnych baletów i innych tańców a siermiężnej gry dającej zwycięstwo:)

To jest najważniejsze - przejść Łowecz a nie piękna gra żeby komuś się zrobiło dobrze przed TV że ktoś tam z klepy odegrał, najważniejszy wynik:)

Merkury 25.07.2011 20:16

Gdy stracimy szybko bramkę może być po meczu - rzadko kiedy ostatnim czasem jesteśmy wstanie odwrócić losy spotkania nawet ze słabszymi drużynami od nas. Osobiście do jutrzejszego spotkania podchodzę z dużym dystansem mając na uwadze naszą grę w przeciągu roku - bardzo możliwe, że dostaniemy po tyłkach na teraz jest to scenariusz prawdopodobniejszy niż zwycięstwo naszego zespołu - obiektywnie patrząc.

Elefant 25.07.2011 20:20

W moim odczuciu to najważniejszy (dwu)mecz od czasu rewanżu z Dinamo Tbilisi. Różnica jest taka, że wówczas wiadomo było, że jak przegramy to pewna era sie skończy. Teraz jak wygramy to wchodzimy co najmniej do LE i jest szansa na dalszą powolną zmianę sposobu zarządzania Wisłą.

Co do absencji PM to patrząc na jego formę niespecjalnie rozpaczam. Inna sprawa jak spisze się ewentualny następca. Tak naprawdę za mało mamy danych (brak meczów ligowych, niektórzy zawodicy zupełnie nieznani) by ocenić kto ma go zastapić. Trzeba zaufać Maaskantowi.

Cóż, nic odkrywczego. To jest mecz pierwszy, wyjazdowy. Przede wszystkim nie stracić, a jeżeli da się coś zyskać to będzie super.

I najważniejsze by weszli w mecz skoncentrowani.

mitmichael 25.07.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1133164)
Nunez :rotfl:
Kirm zagra, co za ludzie

Po prostu moim zdaniem Kirm po kontuzji nie zagra od 1 minuty dlatego napisałem zmiane Nuneza za Małego.

Wojtas 25.07.2011 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1133195)
Najgorszy scenariusz dla nas to przegrana do zera. Przegrana 1-0 czy 2-0 jest ciężkim wynikiem do nadrobienia przy naszej obronie. Najlepsze byłoby zwycięstwo, wiadomo, ale jeśli nie będziemy w stanie wygrać to dobrze byłoby zremisować bramkowo albo w najgorszym wypadku (tfu tfu) przegrać 2-1 albo 3-2. Wynik 0-0 też nie byłby dobry.

Jestem ciekaw jutrzejszego meczu i w przeciwieństwie do niektórych oczekujących pięknej gry, ja oczekuję gry skutecznej. Żadnych baletów i innych tańców a siermiężnej gry dającej zwycięstwo:)

To jest najważniejsze - przejść Łowecz a nie piękna gra żeby komuś się zrobiło dobrze przed TV że ktoś tam z klepy odegrał, najważniejszy wynik:)



Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.

miles 25.07.2011 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1133223)
Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.

Dokładni jestem przekonany że ruszy bo grają dosyć ofensywną piłkę. Obawiam się również stałych fragmentów, ale WIEM, że Pan Maskant jest na to przygotowany. Strzelenie bramki kluczowa sprawa( jako pierwsi byłoby wpsaniale - chociaż przypomina mi się mecz z beitarem) . Zastanawiam się czy są szanse na występ Bitona od 1 min( nie odważę się ocenić czy byłby to +/- ale jestem bardzo ciekawy tego zawodnika).
Pozdrawiam.

mitmichael 25.07.2011 20:55

Podobno Krzoska dla stacji Orange Sport Info powiedział, ze pod znakiem zapytania stoi wystep w jutrzejszym spotkaniu Pareiki - to by było wieksze osłabienie niz strata Małego. Oby jutro zagrał bo jestem spokojniejszy widzac go miedzy slupkami

wikink1 25.07.2011 20:55

A ja mam jakies dziwne przeczucie że im dokopiemy .ALE Wisła jest słaba i to jest fakt ,podzielam zdanie Kosowskiego taka to jest smutna prawda.

solari21 25.07.2011 20:58

Trochę źle skleciłem wypowiedź i zostało to chyba trochę pokracznie zrozumiane. Chodziło mi o to, że to Polska jest jednak większą odskocznią do zagranicznych klubów aniżeli Bułgaria. Pomimo ostatnio dramatycznie słabych wyników i notorycznych kompromitacji, to jednak chyba z naszej rodzimej ligi jest więcej 'gwiazdeczek'. Lewy, Peszko, Kuba, Brozio, Marcelo, Mierzej, Dudka, Piszczek, .....
Polskie kluby mają ogromny potencjał i lekko poziomem dorównałyby chociażby lidze austirackiej czy tez belgijskiej jednak są źle zarzadzane. Naprawde, Bułgaria nie powinna byc nam straszna.

adikos1906 25.07.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wikink1 (Post 1133245)
A ja mam jakies dziwne przeczucie że im dokopiemy .ALE Wisła jest słaba i to jest fakt ,podzielam zdanie Kosowskiego taka to jest smutna prawda.

:shock:

To zdecyduj się wreszcie. Dokopiemy im czy jesteśmy słabi? Chyba, że wszystko naraz...

wolfy 25.07.2011 20:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hawaiisurfer (Post 1132923)
Ja myślę, że to byłby bardzo dobry sprawdzian właśnie dla Garguły. W końcu jak nie teraz, to kiedy?

W jakimś meczu, od którego nie zależy los trenera oraz nasza wypłacalność finansowa?
No żesz do ....y nędzy, czy wy w ogóle myślicie zanim coś tutaj napiszecie?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1133223)
Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

trzeba Bułgarów przeczekać,a potem zaatakowac.
Bramke musimy strzelic choc jedną,bo to ona moze byc kluczem do awansu.

Nie brzmi to zbyt optymistycznie, ale realnie tak to chyba wygląda... Bramkowy remis na dziś biorę w ciemno.

Merkury 25.07.2011 21:01

Gdyby rzeczywiście jutro nie mógł zagrać na bramce reprezentant Estonii to byłoby to zdecydowanie większym osłabieniem niż brak Małeckiego mimo wszystko.

Zienczuk8 25.07.2011 21:02

Jeśli Pareiko rzeczywiście jest kontuzjowany na tyle, że nie będzie mógł zagrać to zaczynają się problemy.. bez Niego nasza niepewna obrona będzie czuć się jeszcze bardziej niepewnie..

murray 25.07.2011 21:03

Hmm...

Zagramy jak z Lechią w Gdańsku. Cofniemy się, żeby nie polegać li tylko w destrukcji na Chaveza i Jaliensa. Kontry wyprowadzać będzie trio Iliev-Melikson-Kirm, którzy będą motorem napędowym ataku. Można jeszcze walić dzidę na Genkowa i piłki zbierać będzie rzeczona trójka.

Trudno spodziewać się gry z ataku pozycyjnego.

1q2 25.07.2011 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 1133223)
Ja mysle ze musimy byc przygotowani ze Litex na nas ruszy od poczatku.

Grunt to nie dac w tych pierwszych 15-20 minutach zepchnąć do rozpaczliwej obrony, a nawet jesli beda strzelac to licze tutaj na doswiadczenie Siergieja.

.

No właśnie - byle ten 'defensive' nie okazał się obroną Częstochowy i wybijaniem piłek na oślep - uważna gra w obronie(rozumiem że przerywanie akcji z dala od własnego pola karnego) - tak , danie się stłamsić, jak najbardziej nie.

Pisałem już o tym kilka razy więc to już nudne ale po raz ostatni;) - dawno nie czekałem na żaden mecz tak bardzo jak ten z Litexem, rywal idealny(w sensie nie za mocny ale nie leszcz) a nasza drużyna już tyle gra ze sobą że powinna już coś grać.
To jest pierwszy poważny test i wypadało by go zdać, inaczej być może będzie ostatnim.

mitmichael 25.07.2011 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1133113)
Małecki jest piłkarzem kreatywnym ? No nieźle...ale jak? Co on kreuje prócz chaosu?

Dla mnie Patryk to po prostu solidny skrzydłowy, ambitny waleczny z dobrym uderzeniem ale nigdy bym o nim nie powiedział ze jest kreatywny.

co do meczu, stawiam jak wcześniej ze będziemy grali na 0-0 licząc na korzystną kontrę. Jesli doszło by do staniu 0-1 spodziewam sie 11 murarzy z zaprawą.

Robert Maaskant: Właśnie dzięki wyrównanemu składowi zdaniem trener Wisła nie straci we wtorek na nieobecności Małeckiego. „Patryk to kreatywny zawodnik, który, tak jak w zeszłym tygodniu, potrafi strzelić gola.

Zeby nie było off-topu trener zapowiedział niespodzianki w składzie - jak dla mnie najwieksza byloby... przesuniecie Dragana w miejsce Małego.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...cji_maaskanta/

kacpaw91 25.07.2011 21:23

Szkoda, że Boguski nie pojechał do Bułgarii. Dla mnie największą niespodzianką byłoby, gdyby Jirsak zagrał na prawym skrzydle. Może on bardziej się tam nadaje? Równie dobrze największą niespodzianką byłby brak niespodzianki - Kirm w miejsce Małeckiego ; )

PeterSett 25.07.2011 21:24

W tym zestawieniu Szprotka http://wislakrakow.com/forum/data:im...BJRU5ErkJggg==kontra Maaskant stawiam na Holendra

Kluczowym będzie nie powtórzyć Śląska z Dundee. 2 gole w plecy mogą już być miażdżące. Liczę, że jednak coś strzelą. Faworytem meczu jest Litex, ale to puchary i tutaj doświadczenie takich graczy jak: Chavez, Kirm, Jaliens powinno procentować dla nas.

blanco 25.07.2011 21:26

Po zdjęciach z treningu widać,że u piłkarzy włączył się już Zespół Napięcia Przedmeczowego.
Każdy skupiony i zamyślony , mnie udziela się to samo.
Ktoś pisał,że Wisła zagra z przyczajki , jak w Gdańsku , zgadzam się.
Ktoś pisał,że ten mecz pokaże nam , w jakim miejscu jesteśmy , zgadzam się.
Krótko mówiąc: jutrzejszy mecz jest kurewsko ważny .
Wierzę w Pareike , Jaliensa , Sobolewskiego i Ilieva , czyli zawodników , którzy po prostu muszą wytrzymać to ciśnienie , z racji swojego doświadczenia.
Mam też przeczucie,że na całej linii zawiedzie Maor Melikson , obym się mylił,ale ten chłopak na pewno zdaje sobie sprawę,że wszyscy polegają na jego genialnych umiejętnościach i po prostu się spali , nic mu nie będzie wychodziło.
Koncentracja, koncentracja i jeszcze raz koncentracja.

rafalek 25.07.2011 21:30

blanco - a ja o Meliksonie myślę właśnie odwrotnie. On nie ma się o co spinać, bo i tak wszyscy wiedzą, łącznie z nim, że wystarczy, ze raz zagubią krycie, on odjedzie i będzie bardzo groźnie...on nie musi ładować co 3 minuty piłek otwierających, prowadzić rajdów ani dryblingów...ważne, żeby rozprowadził jedną akcję - akcję bramkową;)

cronos20 25.07.2011 21:40

widzę że co niektórzy srają w gacie ! a co to za zespół ten Liteks Łowecz ? jak teraz taka sraczka to co będzie jak przyjdzie nam zagrać z kimś naprawdę silnym?! Choćby ten Glasgow Rangers bo ktoś coś tu pisał o nich to co wtedy położymy się i będziemy prosić o najmniejszy wymiar kary?

Więcej wiary !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl