![]() |
Cytat:
Przestańcie usprawiedliwiać kibiców z E, że nie wiedzieli o proteście. Mieli dostać info na skrzynkę? SMS od SKWK? Jeśli są tak kumaci jak sądzą (a zaśpiewali o tym) powinni domyśleć się, że skoro G siedzi i nie śpiewa, to coś jest na rzeczy. Wtedy powinni się PODPORZĄDKOWAĆ. Drodzy kibice z sektora E, na stadionie demokracji nie ma. Dlatego jest to ostatnie miejsce w tym smutnym kraju, gdzie są wyznawane jakiekolwiek wartości. |
Cytat:
Jak dla mnie sprawa wyjasniona. Bardziej juz nie bedzie. W niedziele razem spiewamy hymn a pozniej jedziemy z koksem bo jescze nam wojny domowej brakuje a w tym burdelu. Mistrz Mistrz Nasz TS! |
Cytat:
|
Pytanie co dalej, bo skoro tu takie chojraki są to trzeba chyba od nowego sezonu nie kupować karnetu i biletów.
Ubędzie gdzieś 5-7 tyś ze stadionu. Ale skoro dynek pl że jest ich wielu to zobaczymy ilu ich będzie jak Wisła będzie walczyćo 4-7 miejsce czy spadnie do 1 ligi. Juz się doczekać nie mogę tej sytuacji :))) No i trzeba odjąc matki z dziećmi, którzy w większości przychodzą właśnie dla sektora G i atmosfery na stadionie. Basałaj przestanie istnieć. Z nikim się nie dogada jak SKWK zawiesi działalność. Reszta osób nie wie co się dzieje często na stadionie i co na nim robią. A wiemy że klub bez porozumienia z kibicami na dłuższą metę nie pojedzie (vide ITI i prośby fanów o powrót) Kto ma to wszystko organizować? ogarnąć? promować? reklamować? wychodzić z jakimiś inicjatywami? zajmować się wieloma rzeczami na stadionie i wokół niego? osoby z sektora E się nie zbiorą. Już kilkakrotnie podejmowali się obalenia SKWK i założenia własnego Stowarzyszenia i na ich spotkania przychodziło po 10 osób (choć w internecie jest ich 100krotnie więcej). Basałaj jeszcze przyjdzie z płaczem gdy piłkarze będą dawać dupy, a tego mozemy być pewnym.. |
Jak przed chwilą podano na tvn24, policja złożyła do wojewody wnioski o zamknięcie stadionów Śląska i - jak to określili - Kagiehaem Zagłębia Lublin.
Obława, obława, na młode wilki obława. |
Wnioski o zamknięcie stadionów Śląska i Zagłębia... Wcześniej Widzewa i Bełchatowa..
A tak pyskowali wszyscy, że wczoraj G broniło Legii i Lecha.... |
To co się dzieje w tym chorym kraju to jest NIE DO WIARY!! Komuna powraca!!
|
Panowie, od badania i porównywania poziomu inteligencji i zasobów kapitału ludzkiego na sektorach E i G są odpowiednie narzędzia badawcze. Jestem podbudowany Waszą ciekawością do prowadzenia badań naukowych, ale załóżcie sobie do tego inny temat. Tu mamy dyskusję o kibicowaniu na polskich stadionach.
Cytat:
Chłopie, teraz pojechałeś po bandzie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jest ich sporo których tego chcę, i chodzi o stare roczniki którzy mają przejechane za Wisłą tysiące kilometrów. Chodzi o zwykłą normalność na stadionie, której teraz nie ma. Spadek równa się oczyszczenie i błaganie Basałaja tych niedobrych o powrót. Taki spadek bardzo dobrze podziała (przerabiało to kilka teraz czołowych ekip), niestety od wejścia TF trochę dziwnych osób się uzbierało.. i teraz mamy co mamy (vide wczorajszy cyrk na trybunach) Ty spoglądasz na to tylko z perspektywy sportowej. Ja sportowej i kibicowskiej, stąd Ciebie to dziwi, a dla mnie to normalne. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
................................. |
Cytat:
|
ehh brak słow
klub potrzebuje zarówno pikników jak i fanatyków. Dlaczego na siłe staramy się poróżnić. Na wyjazdy jeżdzą ludzie z każdego sektora z czego 1 zarabia 1200 pln a drugi 5200. Jeden lubi krzyczeć i dopingować przez cały mecz inny dopinguje w momentach w ktorych może, bo naprawde cięzko jest dopingować jeśli ktoś przyszedł emocjonować się pięknym sportem jakim dla niego jest pilka nozna.Szkoda ze dla niektorych fanatykiem jest ten co krzyczy przez cały mecz a ten który przejezdza 300km traci weekend byle tylko pobyć na Reymonta22 i pocieszyć się grą piłkarzy. Zrozumcie że na stadionie trzeba ze sobą zyc w symbiozie. Snow-masz racje koszt 1 wyjazdu moze byc wiekszy niż karnet tylko czy te ponoszone przez kibicow koszta dają przychod Wiśle Kraków ?Nie. Przychód daje jej byle piknik kupujacy bilet/karnet/koszulke/skyboxa i dzieki temu przychodowi klub moze osiagac sukcesy a co za tym idzie sa wlasnie ciekawsze wyjazdy. Wczorajsza akcja była wiadoma dla osob z sektora G i tych czytajacych Skwk.Reszta nie wiedziała OCB. To jest ich wina? NIE. I nie mozna mówic ze sektor E wypiął sie, wyłamał z protestu. NIE! Oni po prostu widząc brak G nie potrafili tego zdzierżyć, a dokładnie tego że widzieli ze pilkarze bez dopingu grają słabiej w związku z czym postanowili im pomóc tyle ile potrafią. Ta sytuacja ma zalety, gdyż kibice z E teraz mogli dostrzec jak wiele robi ten spiewajacy cały mecz sektor G a na koniec dostali zjebe .Glupie uczucie dla wielu ludzi którzy po prostu zeszli ze starej dychy na krzesełko by w końcu oglądnąć mecz,a ktoś im krzyczy "frajerzy" Wisła powinna jednoczyć. Jedni tutaj są dla widowiska inni dla atmosfery a inny w innych celach,ale to wszystko jest pod jednym dachem wiec traktujmy sie z szacunkiem. |
Cytat:
|
no ladne rzeczy sie dzieją, a popatrzcie teraz z innego konta, moze gdyby zarzad nie zablokował wczoraj oprawy, to nasz stadion na derby tez by zostal zamkniety?
NIE CHCE TU BRONIC ZARZADU, CALKOWICIE POTEPIA TA DECYZJE, takie tylko rozważania ... |
Cytat:
Proszę się śmiało zgłaszać, czekają nagrody:-D |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Ależ oczywiście że tacy ludzie są i mają swoje racje, bo nie dla wszystkich liczy się sukces sportowy za wszelką cenę.
Oczyściłaby się atmosfera, pozwiedzalibyśmy egzotyczne miejsca i Ci wszyscy fanatyczni kibice z E i trybun dla "lepiej sytuowanych" mogliby udowodnić że są z Wisłą na dobre i na złe zapełniając stadion na ponad trzydzieści tysięcy widzów w meczu z jakąś Wartą ... Śmiało zgłaszam się po nagrodę ... |
hmmm nie mam zamiaru pisać o tym co wczoraj się działo, bo na stadionie mnie nie było, a z perspektywy TV też nie bardzo dało się ocenić. Generalnie po samych wpisach już widać, że i tak każdy będzie miał swój punkt widzenia.
Generalnie nie ma już co płakać i się rozpisywać, bo każdy z tą sytuacją i tak będzie wiązał własne przekonania i preferencje politycznie. Jedyny wspólny wniosek, jaki się da wysnuć z wypowiedzi powyższych, to chęć względnej jedności oraz negatywna ocena tego, co działo się wczoraj. ================================================== ========== Nie da się ukryć, że wszelkie kwestie związane z oprawą oraz sama forma protestu wypłynęły stosunkowo późno. Sporo ludzi o tym mogło nie wiedzieć. Jak ktoś zauważył, część ludzi siedzi w robocie i nie ma czasu śledzić wiślackich portali i forum. Mieli prawo nie wiedzieć... Innym pewnie, jak znam życie i specyfikę sektorów, najzwyczajniej nie chciało się angażować, albo obudzili się nie w tym momencie co trzeba i zaczęli śpiewać po swojemu...nie raz się tak zdarzało, że na E czy obecnym D, ktoś wyrywa się z własnymi przyśpiewkami nie bacząc na młyn... ktoś podpity przychodzi z kumplami, kilka innych osób podłapie przyśpiewkę i jedzie pół sektora pod prąd, swoim rytmem nie bacząc na innych... Co w związku z tym? Jeżeli chodzi o przyszłość, to nie ma co rozdzierać szat i płakać, jacy to wszyscy są beee z drugiej strony boiska. Podziały nigdy nie służyły nikomu dobrze, a przypadki Francji i np. Paryża gdzie doszło kiedyś do spięć miedzy kibicowskimi frakcjami są nadzwyczaj wymowne. Chyba nikt tego nie chce przy Reymonta...przynajmniej nikt odpowiedzialny. Co zatem robić? Za kilka dni DERBY. Idealna okazja na to, by zaśpiewać wspólnie razem i nie myśleć o tym, gdzie kto siedzi i jakie ma priorytety. Nic tak dobrze nie jednoczy, jaki stary, dobry, wspólny "WRÓG". W meczu z Cracovią, to nawet "pikniki" czy bierni obserwatorzy są w stanie więcej z siebie wykrzesać. Wszyscy pewnie będą śpiewali jednakowo i to dobry powód, by zatrzeć wczorajszą pramę i wrócić do normalnego WSPÓLNEGO rytmu. Gdzie każdy raczej czuł się częścią całej wspólnoty. 2) Kwestia ewentualnych protestów, związanych z posunięciami polityków, którzy chcą zamykać stadiony i straszą kluby. Nie od dzisiaj wiadomo, że ludziom starszym lub mniej zaangażowanym mniej sie chce słuchać nawoływań aktywnych małolatów. Z drugiej jednak strony, nie może być tak, że nagle ktoś chce rozwiązywać problemy trawiące polską piłkę zamykając wszystko co się da i jednocześnie tolerując tak skorumpowanych ludzi, jak Lato, Kręcina itp. W ten sposób nigdy nie uda się wrócić na właściwą drogę i temu zwyczajni (stali) bywalcy stadionu powinni dać wyraz. Jeżeli po derbach okaże się, że udało się przywrócić dawny rytm i wspólnotę (którą zachwiano wczoraj), to myślę, że pomni wczorajszych doświadczeń ludzie, ignorujący protest inaczej spojrzą na sprawę. Trzeba tylko na to popatrzeć z dystansem. Naświetlić sprawę odpowiednio i poprzedzić taką ewentualną akcję odpowiednimi informacjami. Ci, którzy w czasie milczenia wyskoczyli ze śpiewami muszą przede wszystkim być świadomi o co tak naprawę chodzi i dlaczego opinia publiczna odwraca wzrok od spraw tak naprawdę ważnych dla kraju, Wczoraj wieczorem na forum każdy pisał o czymś innym: jeden o Tusku, drugi o Bydgoszczy, trzeci o oprawie, czwarty o Staruchu piąty o naszym zarządzie...przecież to był chaos i jedno wielkie niezrozumienie. Na trybunach pewnie było podobnie. W takich warunkach łatwo o spektakularną w skutkach pomyłkę, szczególnie jeżeli dotyczy ona kwestii związanych z tak zróżnicowaną publiką, jaka zasiada na stadionie Wisły. Osoby odpowiedzialne za intonowanie przyśpiewek mają teraz możliwość, by wszystko wróciło na dawne tory. Osoby odpowiedzialne za protesty czy oprawy mają przede wszystkim odpowiednie doświadczenie zbierane latami, na podstawie którego mogą wyciągnąć wnioski, w które akcje i przedsięwzięcia ludzi z innych sektorów najbardziej się angażowali... może przy kolejnym proteście warto na te doświadczenia zwrócić uwagę i je wykorzystać? Może warto zastanowić się nad formą łatwiejszą do zrealizowania przez wszystkich, a nie tylko młodych… |
Ja przepraszam, ale dlaczego kibice z E mają w jakikolwiek się podporządkowywać??? Podporządkować to się mogą dzieci w sektorze rodzinnym swoim rodzicom. Kibicuje Wiśle na miarę mojego nią zainteresowania. nie jest to całe moje życie, ale od ładnych paru lat bywam przy Reymonta i czuje się uprawniony do posiadania własnego zdania w kwestii protestów i prowadzenia dopingu. Nie dla każdego Wisła to całe życie, niektórzy traktują to hobby dość lekko. Mają jednak prawo dopingować klub kiedy ludzie, którzy zazwyczaj prowadzą doping na stadionie z jakichśtam przyczyn ten doping zawieszają... Protestujecie?? Dobrze protestujcie. Wisła jednak nie jest waszą własnością i jeżeli chcecie żebyśmy też protestowali to MUSICIE nas do tego przekonać. Uwaga tutaj mała podpowiedź:obraźliwe bluzgi pod naszym adresei nie pomagają.
|
Cytat:
Jeśli ktoś domaga się spadku do 1 ligi własnego klubu, bo chce lepszej atmosfery na trybunach - to kibicuje atmosferze i ruchowi ultras, nie klubowi. W takim razie nie ma dla niego miejsca, przynajmniej na tym forum. Bo to forum - ośmielam się przypomnieć - nazywa się "Forum Kibiców Wisły Kraków". Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Panie Flamengista, gdzie w powyższym poście jest obrażanie ? Napisanie, że ktoś jest żałosny to obraza ? Cyrk i tyle z Twojej strony |
Jak można zamykać stadion Zagłębia Lubin? Przecież to jest kpina? Jeden z najnowcześniejszych stadionów w Polsce, ba, w Europie Środkowej nie spełnia wymogów bezpieczeństwa?!
Jaja...normalnie jaja. |
Cytat:
|
myślę ze niedługo piknik stanie w rzędzie z kibolem po pewnie po derbach nam stadion zamkną
|
Cytat:
|
Śmiano się ze po akcji w Bygdoszczy stosowano odpowiedzialność zbiorową.
Wczoraj sektor G zastosował odpowiedzialnośc zbiorową w stosunku do sektora E. Rozumiem ze ludzie ktorzy tworzyli kiedyś lat wstecz przed Cupiałem ruch kibicowski na Wiśle, i teraz siedzą na E to frajerzy? Sytuacja jest nie pierwszy raz, bodajże na Jadze sektor G popełnił podobne faux pas |
Nie, wtedy piknik powie, że zamknięto nam stadion ze względu na te "zwierzęta" z G.
Jakoś wczoraj tym wszystkim elokwentnym i dobrze zarabiającym kibicom na E nie przeszkadzało to, że klub będzie musiał zapłacić kary za intonowanie przyśpiewek o PZPN ... wtedy to potrafili ryknąć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
To mam propozycję. Ty, i te sporo osób, które tego chce - załóżcie sobie swoją Wisłę. Niech gra na jakimś innym, zapyziałym stadionie od klasy C (to dopiero będzie oczyszczenie).. a nawet nie - Wisła pewnie nie będzie operatorem stadionu, więc wynajmujcie sobie stadion na mecze od miasta. Zróbcie bilety za 5 zł, dopingujcie przez 90 minut albo protestujcie kiedy tylko chcecie, kibicowsko bądźcie zwartą mocną grupą. Sportowo pewnie też, bo przecież jest Was wiele, więc z biletów i sponsorów zbudujecie mocny zespół. Awansujcie rok po roku. Stwórzcie najmocniejszą w Polsce, elitarną, zwartą ekipę, której nikt nie podskoczy. Pod egidą oczyszczonej Białej Gwiazdy. Zrobili tak w Manchesterze, próbowali i w innych miejscach. To nie jest nie do zrobienia. Wygląda na to, że walcząca rok po roku o mistrzostwo Telefonikowa Wisła przestała być Waszym klubem. |
Cytat:
Ci fanatyczni przyjdą na Polonie Bytom mimo ogólnej chujozy na boisku, a taki raindog będzie w tym czasie komentował w internecie. Otóż bez tych fanatycznych zostanie tylko piłka, a dobre mecze w polskiej lidze to można policzyć na palcach jednej ręki drwala. Nie zrobisz Anglii bez widowiska sportowego, a u nas zazwyczaj jest parodia tego sportu. Jakoś to tak na całym świecie funkcjonuje, że młodych ludzi tak wciąga się w kibicowanie, ale u nas zawsze znajdą się kosmici którzy wiedzą lepiej. Na każdym wielkim stadionie, czy to u nas, czy w Ameryce Łacińskiej są prężne ruchy Ultras, są sektory fanatyków. Ale nie, raindog i jemu podobni wiedzą lepiej. |
Ale po co Wy ta sprawe rozstrzasacie? Ja tu widze jedno wyjscie. E przeprasza ze zaczelo doping mimo tego ze byl prostest a G przerasza ze ublizalo E. Skoro nikt nie jest bez winy to dlaczego jedni chca udowodnic drugim ze maja racje? Troche logiki. Obje strony winne to po co sie jedna z druga wybiela?!
|
poziom dyskusji, absurdu i uszczypliwości osiągnął granice. Ludzie wrzućcie na luz..idźcie na spacer tak jak nasi pilkarze dziś a nie obrzucajcie się..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl