Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2008/2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4560)

WINDEK 20.11.2008 16:31

A my z nimi zremisowaliśmy... Ciężko się z tym pogodzić...

szprotson 20.11.2008 16:32

z Górnikiem też zremisowaliśmy, a wygrała z nimi Cracovia.

z tym to dopiero ciężko się pogodzić

Krissu 20.11.2008 16:35

Z Cracovią też zremisowaliśmy.
Z tym to dopiero zaj...ście ciężko się pogodzić.

WINDEK 20.11.2008 16:37

Wiecie, i wcale nienajgorsze jest to, że były remisy z Cracovią czy Górnikiem, bo mogły się przydarzyć z każdym, tylko boli fakt, że ŁKS, Górnik i Cracovia są na trzech ostatnich miejscach w tabeli... :|

Clapham 20.11.2008 17:01

Mysle ze mimo wszystko Gornik i Cracovia nie zostana tam do konca sezonu. Wydaje mi sie, ze Piast i Odra beda sie bronic, bo Gornik pojdzie na zakupy (w sensie transfery chociaz kto wie :>) a Cracovia ma jednak taki potencjal zeby sie przy normalnym trenerze jakos z tego wygrzebac. LKS za to czeka czysciec drugiej ligi. To chyba jedyna metoda, zeby odczepily sie od niego te wszystkie kreatury i sepy, ktore od czasow Ptaka regularnie nad nim koluja a sprobowali sie sami doprowadzic do porzadku, jak np. Ruch, Slask, Lechia albo przynajmniej Polonia Bytom.
Jesli staloby sie tak jak przewiduje, to moje marzenia sprzed kilku sezonow o braku 'wynaturzen' w Ekstraklasie niemal sie spelni. Poszedl Groclin, poszla Amica (w taki czy inny sposob), jak jeszcze pojdzie Wodzislaw to juz bedzie prawie cacy. Przynajmniej dopoki Belchatow nie przerzuci sie calkiem na siatkowke.
:D

boskijelonek 20.11.2008 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 631626)

Zmiana trenera w ŁKS. Dla mnie numer jeden z kandydatów do spadku, tylko Chojnacki tam trzymał wszystko do kupy.

Święte słowa. Może Chojackiemu zaszkodziła ostatnia wizyta w Lidze+Ekstra. Gdzie powiedział, że jeśli jego odejście pomoże ŁKS-owi to on sam złoży dymisje......a teraz proszę przymusowy urlop. A tak na serio, jest to jeden z niewielu trenerów, który potrafi pracować w tak trudnych warunkach. Praktycznie co rundę dostawał 15 nowych zawodników i za każdym razem potrafił zrobić z nich drużynę. Teraz bez wątpienia ŁKS jest głównym kandydatem do spadku, a poza nim to trudno wskazać innych potencjalnych spadkowiczów. Bo Odra z Wieczorkiem bez problemu się utrzyma bo w odrze jakby nie patrzeć są nieźli zawodnicy, a kiedy Wieczorek ich trenował ta zawsze nieźle grali. Górnik również na pewno się utrzyma. takie mi się nasuwa porówanie, że to taki polski Tottenham, to znaczy zespół z wielkimi ambicjami i dobrymi zawodnikami, który wcześniej czy później zacznie wygrywać. Także na dzień obecny zostaje jeszcze Cracovia i Piast. Trudno powiedzieć. tak ogólnie mówiąc to zajebiaszczy sezon bo ani w czubie tabeli nikt nie odskoczył, i na samy dnie też jest "wyrównana walka".

harthausen 20.11.2008 17:35

a swoją drogą to ciekawe, czy Górnik przy pomocy Allianzu pójdzie na zakupy i wzmocni skład by mu wylot nie groził, czy też sponsor skorzysta z jakiegokolwiek pretekstu by zwiać.
Normalnie, jeszcze miesiąc temu taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, takie firmy jak Allianz działają długoterminowo.
Ale przyszedł kryzys. I dobry Bóg wie, czy ten kryzys wzmocni Allianza czy osłabi.
I jak im się w tych nowych okolicznościach przyrody będzie chciało pakować geld w polski klub.

Clapham 20.11.2008 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez boskijelonek (Post 631678)
(...) Odra z Wieczorkiem bez problemu się utrzyma bo w odrze jakby nie patrzeć są nieźli zawodnicy, a kiedy Wieczorek ich trenował ta zawsze nieźle grali.


Jesli nawet sie utrzymaja w tym sezonie, to chyba juz po raz ostatni. Ile mozna jechac na wypozyczaniu takich co sie nie sprawdzili? Tam nie ma warunkow ani pieniedzy zeby sie w normalnej (bogatej) lidze utrzymac. Co sezon coraz nizej w tabeli mozna znalezc kluby o dobrej sytuacji finansowej, bo ciagle ich przybywa. Odra na dluzsza mete nie ma szans wytrzymac ich konkurencji i utrzymac sie w Ekstraklasie zbyt dlugo, bo nie ma zadnych perspektyw na finanse porownywalne z innymi, wiekszymi i bardziej 'przyszlosciowymi' klubami.

kovval 20.11.2008 18:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 631679)
a swoją drogą to ciekawe, czy Górnik przy pomocy Allianzu pójdzie na zakupy i wzmocni skład by mu wylot nie groził, czy też sponsor skorzysta z jakiegokolwiek pretekstu by zwiać.
Normalnie, jeszcze miesiąc temu taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, takie firmy jak Allianz działają długoterminowo.
Ale przyszedł kryzys. I dobry Bóg wie, czy ten kryzys wzmocni Allianza czy osłabi.
I jak im się w tych nowych okolicznościach przyrody będzie chciało pakować geld w polski klub.

wywiad z Michaeeml Muellerem, szefem Rady Nadzorczej Górnika i wiceprezesem Allianz Polska.

Cytat:

Jak duże zmiany szykują się zimą w Górniku?

- To nie będzie jeden czy dwóch graczy, ale raczej szersze wzmocnienie. Więcej szczegółów zdradzać na razie nie mogę.
całość http://www.sport.pl/pilka/1,70989,59...z_trenera.html
ciekawe też zdanie
Cytat:

Czy w razie kolejnych porażek dopuszczacie możliwość zmiany trenera?

- To wykluczone! Trener Kasperczak to wielki autorytet, to podstawa naszego Górnika. Raczej zmienilibyśmy cały skład, niż byśmy mieli w ogóle myśleć o zmianie szkoleniowca. Kasperczak ma dobre plany, profesjonalne podejście i rozsądny pomysł na budowę klubu.
Jak Kasperczak dostanie czas,spokój i zawodników jakich chce to ciekawe co z tego wyjdzie

Krissu 20.11.2008 18:33

Zwłaszcza jak dostanie zawodników jakich chce :)

e
Z tego samego wywiadu:
Cytat:

Ale drogich zawodników raczej nie ma się co na Roosevelta spodziewać?

- Rzeczywiście, chcemy sprowadzać zawodników wolnych lub takich, którzy są tani. Na pewno na wydatki nie przewidujemy sumy 10 mln zł czy innej, równie kosmicznej.

harthausen 20.11.2008 18:41

No to dej im Boże.
Akurat do Górnika mam dużo sympatii, poznawałem naszą piłkę w czasach, kiedy sytuacja ich i Wisełka była dokładnie odwrotna niż dziś, to zostaje we łbie na całe życie jak byli jedyni, którzy coś poza Polską pokazali.

Tylko czy na wyciąganie zabrzan z szamba nie byłby lepszy Motyka, Probierz czy Chojnacki?

Jak to Krissu zauważył, Ąnri musi dostać zawodników jakich chce.
A jak nie dostanie? Albo kogoś tam dostanie a powie, że to nie tacy , jakich chciał?

Clapham 20.11.2008 18:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 631705)
No to dej im Boże.
Akurat do Górnika mam dużo sympatii, poznawałem naszą piłkę w czasach, kiedy sytuacja ich i Wisełka była dokładnie odwrotna niż dziś, to zostaje we łbie na całe życie jak byli jedyni, którzy coś poza Polską pokazali.

Tylko czy na wyciąganie zabrzan z szamba nie byłby lepszy Motyka, Probierz czy Chojnacki?

Jak to Krissu zauważył, Ąnri musi dostać zawodników jakich chce.
A jak nie dostanie? Albo kogoś tam dostanie a powie, że to nie tacy , jakich chciał?

Ja tez oczami duszy widze ich zawsze w czolowce :) widac w podobnych czasach sie wychowywalismy. Mysle, ze zrobia takie zakupy, ze nie bedzie sie dalo tego zepsuc. Kasperczak ma swoje wady, ale mysle, ze wyniki z przeszlosci swiadcza na jego korzysc, bo pomijajac ostatnia historie bodaj w Senegalu czy gdzies tam, to jakies wyniki jednak osiagal. Na pewno da sobie rade z utrzymaniem druzyny w Ekstraklasie, narazie gra zawodnikami, ktorych dostal w spadku. A tak w ogole, to chocby po meczu z Wisla widac o ile lepiej gra juz Gornik. Tylko wyniki nie ida z tym w parze niestety. :-/

boskijelonek 20.11.2008 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Clapham (Post 631686)
Jesli nawet sie utrzymaja w tym sezonie, to chyba juz po raz ostatni. Ile mozna jechac na wypozyczaniu takich co sie nie sprawdzili? Tam nie ma warunkow ani pieniedzy zeby sie w normalnej (bogatej) lidze utrzymac. Co sezon coraz nizej w tabeli mozna znalezc kluby o dobrej sytuacji finansowej, bo ciagle ich przybywa. Odra na dluzsza mete nie ma szans wytrzymac ich konkurencji i utrzymac sie w Ekstraklasie zbyt dlugo, bo nie ma zadnych perspektyw na finanse porownywalne z innymi, wiekszymi i bardziej 'przyszlosciowymi' klubami.


Może i masz rację, ale ile razy już się mówiło, "w tym sezonie odra jest murowanym kandydatem do spadku"? Co prawda jest to najmniejsze miasto w którym jest klub z najwyższej klasy rozgrywkowej, ale ja bym ich tak szybko nie skreślał. Oni już dwunasty sezon z rzędu są w ekstraklasie i trzeba przyznać radzą sobie całkiem nieźle. A jeśli chodzi o atuty lub ich brak w przypadku małych miejscowości to myślę, że czasem jest lepiej mieć kilku małych sponsorów niż jednego wielkiego. Poza tym C+ pompuje w każdy klub te kilka milionów rocznie, dlatego moim zdaniem mądrym zarządzaniem (a tak moim zdaniem jest zarządzana odra) można zniwelować różnice w budżecie klubów. A twoim zdaniem które kluby z dołu tabeli są bardziej przyszłościowe? Piast? który nawet nie ma swojego stadionu? ŁKS, który jest obecnie najgorzej zoorganizowaną drużyną ekstraklasy? Czy może cracovia, która ma prezesa pajaca? No może jak w przyszłym sezonie wejdzie Zagłębie, i reszta korupcjodajnych klubów to będzie trudniej, ale myślę, że odra jeszcze przez kilka ładnych lat pogla w ekstraklasie.

PrzemyślABG 20.11.2008 19:40

może nie ekstraklasa ale REMES Puchar Polski, pary 1/4:
Legia - Stal S.
Ruch - Zagł. L.
Wisła - Lech
Polonia W. - Cracovia

Clapham 20.11.2008 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez boskijelonek (Post 631726)
Może i masz rację, ale ile razy już się mówiło, "w tym sezonie odra jest murowanym kandydatem do spadku"? Co prawda jest to najmniejsze miasto w którym jest klub z najwyższej klasy rozgrywkowej, ale ja bym ich tak szybko nie skreślał. Oni już dwunasty sezon z rzędu są w ekstraklasie i trzeba przyznać radzą sobie całkiem nieźle. A jeśli chodzi o atuty lub ich brak w przypadku małych miejscowości to myślę, że czasem jest lepiej mieć kilku małych sponsorów niż jednego wielkiego. Poza tym C+ pompuje w każdy klub te kilka milionów rocznie, dlatego moim zdaniem mądrym zarządzaniem (a tak moim zdaniem jest zarządzana odra) można zniwelować różnice w budżecie klubów. A twoim zdaniem które kluby z dołu tabeli są bardziej przyszłościowe? Piast? który nawet nie ma swojego stadionu? ŁKS, który jest obecnie najgorzej zoorganizowaną drużyną ekstraklasy? Czy może cracovia, która ma prezesa pajaca? No może jak w przyszłym sezonie wejdzie Zagłębie, i reszta korupcjodajnych klubów to będzie trudniej, ale myślę, że odra jeszcze przez kilka ładnych lat pogla w ekstraklasie.

Chocby nie wiem jak Odra byla dobrze zorganizowana to o byciu Cracovia czy LKS moze sobie pomarzyc, niezaleznie od wynikow sportowych. Piast to druzyna podobna do Odry w pewnym sensie i raczej w Ekstraklasie dlugo nie zabawi.
W I lidze juz jest kilka klubow, ktore juz sa na wyzszym poziomie organizacyjnie i sportowo niz Odra, czyli Zaglebie, Korona i Widzew. Do tego dodaj z tych bardziej 'przyszlosciowych' np. Podbeskidzie z nowym stadionem, a dalej Motor czy GKS Katowice, ktore narazie sportowo kuleja, ale kibicowsko sa mocniejsze od Odry i w perspektywie dwoch lat mysle ze beda na co najmniej tym samym poziomie co Podbeskidzie. LKS tez za rok mysle ze bedzie juz w lepszej kondycji pod warunkiem, ze w drugiej lidze pozbedzie sie obecnych 'sponsorow'.
W dalszej perspektywie i juz troche mniej na powaznie, mamy jeszcze wiecej klubow, ktore buduja od podstaw i ktorych powrot do Ekstraklasy jest tak naprawde kwestia czasu i pieniedzy, jak na przyklad Pogon. Mowie Ci, Odra niech sie cieszy poki moze, bo jesli nie stanie sie cud to za dwa trzy sezony najdalej stanie sie porzadnym zespolem z zaplecza Ekstraklasy. Jesli nie bedzie wiecej niz 16 zespolow dla Odry w pewnym momencie po prostu nie starczy miejsca. Owszem, chwala im za to ze tyle czasu juz sie trzymaja, ale chwila spadku nieuchronnie nadchodzi.

Kurt 21.11.2008 16:27

Cytat:

Chocby nie wiem jak Odra byla dobrze zorganizowana to o byciu Cracovia czy LKS moze sobie pomarzyc, niezaleznie od wynikow sportowych. Piast to druzyna podobna do Odry w pewnym sensie i raczej w Ekstraklasie dlugo nie zabawi.
W I lidze juz jest kilka klubow, ktore juz sa na wyzszym poziomie organizacyjnie i sportowo niz Odra, czyli Zaglebie, Korona i Widzew. Do tego dodaj z tych bardziej 'przyszlosciowych' np. Podbeskidzie z nowym stadionem, a dalej Motor czy GKS Katowice, ktore narazie sportowo kuleja, ale kibicowsko sa mocniejsze od Odry i w perspektywie dwoch lat mysle ze beda na co najmniej tym samym poziomie co Podbeskidzie. LKS tez za rok mysle ze bedzie juz w lepszej kondycji pod warunkiem, ze w drugiej lidze pozbedzie sie obecnych 'sponsorow'.
W dalszej perspektywie i juz troche mniej na powaznie, mamy jeszcze wiecej klubow, ktore buduja od podstaw i ktorych powrot do Ekstraklasy jest tak naprawde kwestia czasu i pieniedzy, jak na przyklad Pogon. Mowie Ci, Odra niech sie cieszy poki moze, bo jesli nie stanie sie cud to za dwa trzy sezony najdalej stanie sie porzadnym zespolem z zaplecza Ekstraklasy. Jesli nie bedzie wiecej niz 16 zespolow dla Odry w pewnym momencie po prostu nie starczy miejsca. Owszem, chwala im za to ze tyle czasu juz sie trzymaja, ale chwila spadku nieuchronnie nadchodzi.
Choć bardzo chciałbym, aby tak było... że grały by same firmy kibicowskie w Ekstraklasie... tak nie będzie...nigdy... Odra pokazała że jest tam pomysł na zespół, plus na tym wy****ówku gra się cieżko... i tak będą ciułali punkty... mają taki swój anty-styl... Powiem tak jak spadną to już nie wrócą... ale w tym roku uważam nie spadną... Jeżeli awansuje taka trójca Zagłębie, Korona, Widzew to będą mieli ciężki sezon następny... ale w Odrze mają mądrych działaczy, któzy potrafią zdobyć coś z niczego nauczyć grać, piłkarzy kopiących się gdzieś indziej po czołach. I od 10 lat chyba nie spadli, jak nie dłużej, ile drużyn które regularnie walczą maksymalnie o 8-9 miejsce może się tym pochwalić?

A apropo tych firm:
W Lublinie Ekstraklasy nie będzie, bo nie mam jej kto zorganizować... Motor zawsze mi się kojarzył z drugą ligą. GKS Katowice to melodia przeszłości, nie wydaje mi się aby się podnieśli do poziomu ekstraklasy.... Pogoń niech awansują do I ligi i zobaczymy, czy sobie tam poradzą i jak. I liga (czyli d. II liga) nie była tak słaba od dawień dawień. 3 Zespoły które nie spadły by z ekstraklasy... i długo długo nic... Bo Podbeskidzie, jeszcze się odkeli od czuba.

Niebieski1920 21.11.2008 17:31

Akurat Podbeskidzie to durny przykład, bo gdyby nie ujemne punkty to w Ekstraklasie graliby już teraz. W zeszłym sezonie w I lidze Bielszczanie byli zespołem klasy Śląska czy Lechii. Teraz tabela również mówi prawde bo jest to druzyna klasy Widzewa czy Zagłębia.

Kolumbus 21.11.2008 20:18

MA ktos linka justintv do meczu Ruch - Legia? Skad te linki mozna brac tak na przyszlosc?

impreza 21.11.2008 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 632250)
MA ktos linka justintv do meczu Ruch - Legia? Skad te linki mozna brac tak na przyszlosc?

http://www.justin.tv/sport_hq

WislakWiDoK 21.11.2008 20:44

Na stadionie Śląskim niesie sie gromkie Bo w Chorzowie Chorzowie Chorzowie....ciekawe

harthausen 21.11.2008 20:47

spróbuj tu http://www.justin.tv/sport_hq

w miarę aktualne linki zawsze znajdziesz na forach kibiców klubów, które akurat grają

Kolumbus 21.11.2008 20:49

dzieki impreza i harthausen, niestety u mnie cos dupa i nie dziala

harthausen 21.11.2008 21:08

no cóż, po raz kolejny się sprawdza, że nie każdy karny to gol.
Na Śląsku ostro śnieży, w Bytomiu też ledwo co za płatkami widać.
Żadna radocha grać.

4fan_player 21.11.2008 21:25

Ale Ćwielong dał ciała. Powinno być 2-0 a jest 0-0 :p

ja_ka_ 21.11.2008 21:31

jest już 0:1... szkoda

4fan_player 21.11.2008 21:32

Niewykorzystane sytuację się mszczą.

K_2 21.11.2008 21:43

Polska liga,druzyna traci gola w 64 minucie ,czyli jest jeszcze duzo czasu,gra u siebie ,ale juz prawie nei wierzy ze sie cos da zrobic..Do tego trener Ruchu stracil bramke w 64 minucie jest 77 a on nie zrobil zadnej zmiany :rotfl:

Uran235 21.11.2008 21:51

Polonia Bytom - ŁKS 2-3...
Nasza liga jest zupełnie nieprzewidywalna.
A Ruch gra słabo- to dobrze, ale muruje bramkę- to źle( oczywiście w kontekście naszego meczu z chorzowianami).

Żuczek 21.11.2008 22:01

Szkoda, że Ruchowi nie udało się zremisować, ale w końcu legia też nie może ciągle tracić punktów. Zresztą nie powinniśmy się patrzeć na innych, tylko po prostu wziąć i wygrać w niedziele ze Śląskiem.

boskijelonek 21.11.2008 22:14

tak wszyscy psioczyliśmy na łks, że urlopowali CHojnackiego, że są najgorszą drużyna, pewny kandydat do spadku, a tu proszę zwycięstwo z polonia b.(zwycięstwo które najprawdopodobnie pozwoli się wydostać ze strefy spadkowej) która w ostatnich meczach całkiem nieźle sobie pogrywała. Cuda się dzieją w tym roku w tej naszej rodzimej kopanej. legia wreszcie wygrywa na wyjeździe. choć mogło być różnie gdyby Grzyb umiał strzelać karne. Kolejny dobry mecz Iwańskiego, trzeba przyznać, że gość potrafi naprawdę dobrze dośrodkować.

Dean 21.11.2008 22:19

co by nie powiedzieć tak patrzylem na ten mecz Ruch-Legia i niestety ta nasza liga jest okropnie słaba . ; /

Clapham 21.11.2008 22:46

http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=23161

Ruch - Legia slaby mecz, nie bardzo jest co komentowac, ale skoro juz przy Legii, to ciekawy wywiad. Zwlaszcza koncowka. Chyba oznacza to, ze nie pojda droga Lecha, ale droga... Legii.:-D

Tobi1906 22.11.2008 11:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Uran235 (Post 632322)
Polonia Bytom - ŁKS 2-3...
Nasza liga jest zupełnie nieprzewidywalna.
A Ruch gra słabo- to dobrze, ale muruje bramkę- to źle( oczywiście w kontekście naszego meczu z chorzowianami).

3 akcje Łks i trzy bramki :)

Co do Legia 2 klarowne stuacje i strzelaja jedna bramke ktora daje im trzy punkty. Mecz moze nie ciekawy,ale na pewno warunki atmosferyczne tez daly znac o sobie...

Maciuś 22.11.2008 13:07

"Kolejna piłkarska perła o krok od Lecha"
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html

Czy, kiedy i ilu naszych skautow go ogladalo?

nowy_piotrek 22.11.2008 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 632543)
"Kolejna piłkarska perła o krok od Lecha"
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html

Czy, kiedy i ilu naszych skautow go ogladalo?

zlituj sie, mamy ogladac wszystkich zawodnikow ktorymi Lech sie interesuje? i tych co Legia chce sciagnac pewnie tez?

Zreszta czytaj dalej superexpress, daleko zajedziesz.

Clapham 22.11.2008 14:04

W sumie SE wiec niezbyt wiarygodna wiadomosc. Ale jesli Lechowi rzeczywiscie uda sie sciagnac tego zawodnika i znow trafic w dziesiatke, to bedzie to cos w rodzaju transferowego nokautu dla reszty ligi, a Wisla z Legia beda musialy powaznie pomyslec, czy nie nalezaloby przypadkiem odwzorowac swojego systemu na tym z Lecha. Dla mnie tak czy inaczej to bez dwoch zdan najbardziej skutecznie w tej chwili zarzadzany klub Ekstraklasy i niezaleznie od sympatii, nie ma sie co o to obrazac, tylko trzeba wyciagac wnioski i liczyc na to ze inni podejma rekawice.

Czy to prawdziwy news czy nie, ja mysle ze niedawny wywiad z Czyzniewskim pokazal, ze to co sie w Lechu dzieje to nie przypadek, a Lech na dobre dobil do Wisly i Legii. A w niedlugim czasie moze je przegonic.

kreseq 22.11.2008 14:28

Powracajac do naszego meczu :
Bylo zle, i duzy wklad w takie a nie inne widowisko mialy warunki atmosferyczne. Mamy za slabych grajkow by ich umejetnosci w takich warunkach spadly maksymalnie o 5%. Gra szarpana ale dzieki temu duzo arytmii akcji, ktora dla mnie jest bardzo wazna gdy jest celowa a nie wymuszana, coz...dobre i to.
Kolejna bramka Cziniego, chlopak moglby byc krolem strzelcow, moglby ladowac po 3 bramki na mecz ale gdyby tak bylo, gdyby kazda swoja sytuacje lub chociaz co druga wykorzystywal, to by nie gral w polskiej lidze.
Kolejna asysta Iwanskiego, moze nie jest wirutozem pilki, ale odnalazl sie w Legii a to nie jest latwe bo kazdy chyba pamieta spalajacych sie zawodnikow po przejsciu do naszego klubu.
Mam nadzieje ze Leo da mu szanse w jakims meczu towarzyskim lub malo znaczacym. Sa lepsi ale na lawke powinien sie zalapac.
Mam nadzieje ze jakis frajer wykupi z Legii Radovica bo to co on wyprawia to juz nawet nie jest smieszne, to jest zalosne. Ryba lepiej sie spisuje od tego nurka.

Mnie tam takie informacje ciesza. Takie a nie inne ruchy transferowe Lecha czy innego zespolu Ekstraklasy spowoduja ze reszta musi tez polozyc wiekszy nacisk na transfery. Nie wiem czy to bedzie dobry zawodnik i jak sie zaprezentuje w Lechu ale wazne ze ta liga zaczyna wygladac tak jak powinna wygladac najlepsza liga w tak duzym kraju.
Byle nie przesadzac z Brazylijczykami i Hiszpanami :)

Nergal 22.11.2008 14:47

Generalnie mecz dramatyczny wczoraj, naprawdę. Ruch słabiuteńki a mimo to miał Legię na widelcu (hyhy) bo karny i sytuacja Zająca (z przypadku) to powinno być spokojne 2-0 mimo fatalnej postawy...nie kumam tego szczerze mówiąc. No a Legia w końcu musiała się przełamać na wyjazdach, to już tak ze statystycznego punktu widzenia wynikało że pewnie wygrają bez względu na mizerną postawę, no bo mimo wszystko Legia to Legia i nie będą mieli 10 meczów wyjazdówych bez gola:D Ja bym niskiego poziomu nie tłumaczył złymi warunkami, w końcu w pierwszej połowie śnieg nie padał a widowisko było słabe tak z jednej jak i z drugiej strony.

ToTylkoJa 22.11.2008 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 632582)
Powracajac do naszego meczu :

Mam nadzieje ze jakis frajer wykupi z Legii Radovica bo to co on wyprawia to juz nawet nie jest smieszne, to jest zalosne. Ryba lepiej sie spisuje od tego nurka :)

co do Radovica to się aż tak bardzo nie zgodzę. Zauważ, że on gra super, gdy ma konkurencję (gdy kontuzji nie miał Szałach, to Rado hasał aż miło). To taki typ zawodnika, który musi czuć oddech innego zawodnika (nie oszukujmy się, takim piłkarzem który by wywierał presję na Miro nie jest Rocki). Odkąd Seba złapał kontuzję to i Rado zaczął słabiej grać. Oprócz Iwańskiego, to właśnie Szałach i Rado w pewnym okresie trzymali siłę Legii (tak gdzie od meczu z Jagą do czasu złamania nogi przez Sebe)
Na ten moment to już mnie bardziej irytuje Roger, który ma umiejętności, ale brakuje mu motywacji. A co do Rybusa, to zauważyłem, że on chyba zatrzymał się w rozwoju (w sensie piłkarskim). Takie mam odczucie, gdy patrzę na jego grę

Pan Jotka 22.11.2008 14:57

A w Belchatowie 1-0 dl agospodarzy.Jaga gra cos w rodzaju cattaneccio ;-) Jezei to w taki sposob Jaga nie przegral meczu od 8smiu spotkan to zaczynam wspolczuc kibicom "Pszczolek".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl