![]() |
A my z nimi zremisowaliśmy... Ciężko się z tym pogodzić...
|
z Górnikiem też zremisowaliśmy, a wygrała z nimi Cracovia.
z tym to dopiero ciężko się pogodzić |
Z Cracovią też zremisowaliśmy.
Z tym to dopiero zaj...ście ciężko się pogodzić. |
Wiecie, i wcale nienajgorsze jest to, że były remisy z Cracovią czy Górnikiem, bo mogły się przydarzyć z każdym, tylko boli fakt, że ŁKS, Górnik i Cracovia są na trzech ostatnich miejscach w tabeli... :|
|
Mysle ze mimo wszystko Gornik i Cracovia nie zostana tam do konca sezonu. Wydaje mi sie, ze Piast i Odra beda sie bronic, bo Gornik pojdzie na zakupy (w sensie transfery chociaz kto wie :>) a Cracovia ma jednak taki potencjal zeby sie przy normalnym trenerze jakos z tego wygrzebac. LKS za to czeka czysciec drugiej ligi. To chyba jedyna metoda, zeby odczepily sie od niego te wszystkie kreatury i sepy, ktore od czasow Ptaka regularnie nad nim koluja a sprobowali sie sami doprowadzic do porzadku, jak np. Ruch, Slask, Lechia albo przynajmniej Polonia Bytom.
Jesli staloby sie tak jak przewiduje, to moje marzenia sprzed kilku sezonow o braku 'wynaturzen' w Ekstraklasie niemal sie spelni. Poszedl Groclin, poszla Amica (w taki czy inny sposob), jak jeszcze pojdzie Wodzislaw to juz bedzie prawie cacy. Przynajmniej dopoki Belchatow nie przerzuci sie calkiem na siatkowke. :D |
Cytat:
|
a swoją drogą to ciekawe, czy Górnik przy pomocy Allianzu pójdzie na zakupy i wzmocni skład by mu wylot nie groził, czy też sponsor skorzysta z jakiegokolwiek pretekstu by zwiać.
Normalnie, jeszcze miesiąc temu taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia, takie firmy jak Allianz działają długoterminowo. Ale przyszedł kryzys. I dobry Bóg wie, czy ten kryzys wzmocni Allianza czy osłabi. I jak im się w tych nowych okolicznościach przyrody będzie chciało pakować geld w polski klub. |
Cytat:
Jesli nawet sie utrzymaja w tym sezonie, to chyba juz po raz ostatni. Ile mozna jechac na wypozyczaniu takich co sie nie sprawdzili? Tam nie ma warunkow ani pieniedzy zeby sie w normalnej (bogatej) lidze utrzymac. Co sezon coraz nizej w tabeli mozna znalezc kluby o dobrej sytuacji finansowej, bo ciagle ich przybywa. Odra na dluzsza mete nie ma szans wytrzymac ich konkurencji i utrzymac sie w Ekstraklasie zbyt dlugo, bo nie ma zadnych perspektyw na finanse porownywalne z innymi, wiekszymi i bardziej 'przyszlosciowymi' klubami. |
Cytat:
Cytat:
ciekawe też zdanie Cytat:
|
Zwłaszcza jak dostanie zawodników jakich chce :)
e Z tego samego wywiadu: Cytat:
|
No to dej im Boże.
Akurat do Górnika mam dużo sympatii, poznawałem naszą piłkę w czasach, kiedy sytuacja ich i Wisełka była dokładnie odwrotna niż dziś, to zostaje we łbie na całe życie jak byli jedyni, którzy coś poza Polską pokazali. Tylko czy na wyciąganie zabrzan z szamba nie byłby lepszy Motyka, Probierz czy Chojnacki? Jak to Krissu zauważył, Ąnri musi dostać zawodników jakich chce. A jak nie dostanie? Albo kogoś tam dostanie a powie, że to nie tacy , jakich chciał? |
Cytat:
|
Cytat:
Może i masz rację, ale ile razy już się mówiło, "w tym sezonie odra jest murowanym kandydatem do spadku"? Co prawda jest to najmniejsze miasto w którym jest klub z najwyższej klasy rozgrywkowej, ale ja bym ich tak szybko nie skreślał. Oni już dwunasty sezon z rzędu są w ekstraklasie i trzeba przyznać radzą sobie całkiem nieźle. A jeśli chodzi o atuty lub ich brak w przypadku małych miejscowości to myślę, że czasem jest lepiej mieć kilku małych sponsorów niż jednego wielkiego. Poza tym C+ pompuje w każdy klub te kilka milionów rocznie, dlatego moim zdaniem mądrym zarządzaniem (a tak moim zdaniem jest zarządzana odra) można zniwelować różnice w budżecie klubów. A twoim zdaniem które kluby z dołu tabeli są bardziej przyszłościowe? Piast? który nawet nie ma swojego stadionu? ŁKS, który jest obecnie najgorzej zoorganizowaną drużyną ekstraklasy? Czy może cracovia, która ma prezesa pajaca? No może jak w przyszłym sezonie wejdzie Zagłębie, i reszta korupcjodajnych klubów to będzie trudniej, ale myślę, że odra jeszcze przez kilka ładnych lat pogla w ekstraklasie. |
może nie ekstraklasa ale REMES Puchar Polski, pary 1/4:
Legia - Stal S. Ruch - Zagł. L. Wisła - Lech Polonia W. - Cracovia |
Cytat:
W I lidze juz jest kilka klubow, ktore juz sa na wyzszym poziomie organizacyjnie i sportowo niz Odra, czyli Zaglebie, Korona i Widzew. Do tego dodaj z tych bardziej 'przyszlosciowych' np. Podbeskidzie z nowym stadionem, a dalej Motor czy GKS Katowice, ktore narazie sportowo kuleja, ale kibicowsko sa mocniejsze od Odry i w perspektywie dwoch lat mysle ze beda na co najmniej tym samym poziomie co Podbeskidzie. LKS tez za rok mysle ze bedzie juz w lepszej kondycji pod warunkiem, ze w drugiej lidze pozbedzie sie obecnych 'sponsorow'. W dalszej perspektywie i juz troche mniej na powaznie, mamy jeszcze wiecej klubow, ktore buduja od podstaw i ktorych powrot do Ekstraklasy jest tak naprawde kwestia czasu i pieniedzy, jak na przyklad Pogon. Mowie Ci, Odra niech sie cieszy poki moze, bo jesli nie stanie sie cud to za dwa trzy sezony najdalej stanie sie porzadnym zespolem z zaplecza Ekstraklasy. Jesli nie bedzie wiecej niz 16 zespolow dla Odry w pewnym momencie po prostu nie starczy miejsca. Owszem, chwala im za to ze tyle czasu juz sie trzymaja, ale chwila spadku nieuchronnie nadchodzi. |
Cytat:
A apropo tych firm: W Lublinie Ekstraklasy nie będzie, bo nie mam jej kto zorganizować... Motor zawsze mi się kojarzył z drugą ligą. GKS Katowice to melodia przeszłości, nie wydaje mi się aby się podnieśli do poziomu ekstraklasy.... Pogoń niech awansują do I ligi i zobaczymy, czy sobie tam poradzą i jak. I liga (czyli d. II liga) nie była tak słaba od dawień dawień. 3 Zespoły które nie spadły by z ekstraklasy... i długo długo nic... Bo Podbeskidzie, jeszcze się odkeli od czuba. |
Akurat Podbeskidzie to durny przykład, bo gdyby nie ujemne punkty to w Ekstraklasie graliby już teraz. W zeszłym sezonie w I lidze Bielszczanie byli zespołem klasy Śląska czy Lechii. Teraz tabela również mówi prawde bo jest to druzyna klasy Widzewa czy Zagłębia.
|
MA ktos linka justintv do meczu Ruch - Legia? Skad te linki mozna brac tak na przyszlosc?
|
Cytat:
|
Na stadionie Śląskim niesie sie gromkie Bo w Chorzowie Chorzowie Chorzowie....ciekawe
|
spróbuj tu http://www.justin.tv/sport_hq
w miarę aktualne linki zawsze znajdziesz na forach kibiców klubów, które akurat grają |
dzieki impreza i harthausen, niestety u mnie cos dupa i nie dziala
|
no cóż, po raz kolejny się sprawdza, że nie każdy karny to gol.
Na Śląsku ostro śnieży, w Bytomiu też ledwo co za płatkami widać. Żadna radocha grać. |
Ale Ćwielong dał ciała. Powinno być 2-0 a jest 0-0 :p
|
jest już 0:1... szkoda
|
Niewykorzystane sytuację się mszczą.
|
Polska liga,druzyna traci gola w 64 minucie ,czyli jest jeszcze duzo czasu,gra u siebie ,ale juz prawie nei wierzy ze sie cos da zrobic..Do tego trener Ruchu stracil bramke w 64 minucie jest 77 a on nie zrobil zadnej zmiany :rotfl:
|
Polonia Bytom - ŁKS 2-3...
Nasza liga jest zupełnie nieprzewidywalna. A Ruch gra słabo- to dobrze, ale muruje bramkę- to źle( oczywiście w kontekście naszego meczu z chorzowianami). |
Szkoda, że Ruchowi nie udało się zremisować, ale w końcu legia też nie może ciągle tracić punktów. Zresztą nie powinniśmy się patrzeć na innych, tylko po prostu wziąć i wygrać w niedziele ze Śląskiem.
|
tak wszyscy psioczyliśmy na łks, że urlopowali CHojnackiego, że są najgorszą drużyna, pewny kandydat do spadku, a tu proszę zwycięstwo z polonia b.(zwycięstwo które najprawdopodobnie pozwoli się wydostać ze strefy spadkowej) która w ostatnich meczach całkiem nieźle sobie pogrywała. Cuda się dzieją w tym roku w tej naszej rodzimej kopanej. legia wreszcie wygrywa na wyjeździe. choć mogło być różnie gdyby Grzyb umiał strzelać karne. Kolejny dobry mecz Iwańskiego, trzeba przyznać, że gość potrafi naprawdę dobrze dośrodkować.
|
co by nie powiedzieć tak patrzylem na ten mecz Ruch-Legia i niestety ta nasza liga jest okropnie słaba . ; /
|
http://legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=23161
Ruch - Legia slaby mecz, nie bardzo jest co komentowac, ale skoro juz przy Legii, to ciekawy wywiad. Zwlaszcza koncowka. Chyba oznacza to, ze nie pojda droga Lecha, ale droga... Legii.:-D |
Cytat:
Co do Legia 2 klarowne stuacje i strzelaja jedna bramke ktora daje im trzy punkty. Mecz moze nie ciekawy,ale na pewno warunki atmosferyczne tez daly znac o sobie... |
"Kolejna piłkarska perła o krok od Lecha"
http://sport.onet.pl/74318,1248685,1...wiadomosc.html Czy, kiedy i ilu naszych skautow go ogladalo? |
Cytat:
Zreszta czytaj dalej superexpress, daleko zajedziesz. |
W sumie SE wiec niezbyt wiarygodna wiadomosc. Ale jesli Lechowi rzeczywiscie uda sie sciagnac tego zawodnika i znow trafic w dziesiatke, to bedzie to cos w rodzaju transferowego nokautu dla reszty ligi, a Wisla z Legia beda musialy powaznie pomyslec, czy nie nalezaloby przypadkiem odwzorowac swojego systemu na tym z Lecha. Dla mnie tak czy inaczej to bez dwoch zdan najbardziej skutecznie w tej chwili zarzadzany klub Ekstraklasy i niezaleznie od sympatii, nie ma sie co o to obrazac, tylko trzeba wyciagac wnioski i liczyc na to ze inni podejma rekawice.
Czy to prawdziwy news czy nie, ja mysle ze niedawny wywiad z Czyzniewskim pokazal, ze to co sie w Lechu dzieje to nie przypadek, a Lech na dobre dobil do Wisly i Legii. A w niedlugim czasie moze je przegonic. |
Powracajac do naszego meczu :
Bylo zle, i duzy wklad w takie a nie inne widowisko mialy warunki atmosferyczne. Mamy za slabych grajkow by ich umejetnosci w takich warunkach spadly maksymalnie o 5%. Gra szarpana ale dzieki temu duzo arytmii akcji, ktora dla mnie jest bardzo wazna gdy jest celowa a nie wymuszana, coz...dobre i to. Kolejna bramka Cziniego, chlopak moglby byc krolem strzelcow, moglby ladowac po 3 bramki na mecz ale gdyby tak bylo, gdyby kazda swoja sytuacje lub chociaz co druga wykorzystywal, to by nie gral w polskiej lidze. Kolejna asysta Iwanskiego, moze nie jest wirutozem pilki, ale odnalazl sie w Legii a to nie jest latwe bo kazdy chyba pamieta spalajacych sie zawodnikow po przejsciu do naszego klubu. Mam nadzieje ze Leo da mu szanse w jakims meczu towarzyskim lub malo znaczacym. Sa lepsi ale na lawke powinien sie zalapac. Mam nadzieje ze jakis frajer wykupi z Legii Radovica bo to co on wyprawia to juz nawet nie jest smieszne, to jest zalosne. Ryba lepiej sie spisuje od tego nurka. Mnie tam takie informacje ciesza. Takie a nie inne ruchy transferowe Lecha czy innego zespolu Ekstraklasy spowoduja ze reszta musi tez polozyc wiekszy nacisk na transfery. Nie wiem czy to bedzie dobry zawodnik i jak sie zaprezentuje w Lechu ale wazne ze ta liga zaczyna wygladac tak jak powinna wygladac najlepsza liga w tak duzym kraju. Byle nie przesadzac z Brazylijczykami i Hiszpanami :) |
Generalnie mecz dramatyczny wczoraj, naprawdę. Ruch słabiuteńki a mimo to miał Legię na widelcu (hyhy) bo karny i sytuacja Zająca (z przypadku) to powinno być spokojne 2-0 mimo fatalnej postawy...nie kumam tego szczerze mówiąc. No a Legia w końcu musiała się przełamać na wyjazdach, to już tak ze statystycznego punktu widzenia wynikało że pewnie wygrają bez względu na mizerną postawę, no bo mimo wszystko Legia to Legia i nie będą mieli 10 meczów wyjazdówych bez gola:D Ja bym niskiego poziomu nie tłumaczył złymi warunkami, w końcu w pierwszej połowie śnieg nie padał a widowisko było słabe tak z jednej jak i z drugiej strony.
|
Cytat:
Na ten moment to już mnie bardziej irytuje Roger, który ma umiejętności, ale brakuje mu motywacji. A co do Rybusa, to zauważyłem, że on chyba zatrzymał się w rozwoju (w sensie piłkarskim). Takie mam odczucie, gdy patrzę na jego grę |
A w Belchatowie 1-0 dl agospodarzy.Jaga gra cos w rodzaju cattaneccio ;-) Jezei to w taki sposob Jaga nie przegral meczu od 8smiu spotkan to zaczynam wspolczuc kibicom "Pszczolek".
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl