Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4293)

mariano710 29.08.2008 10:12

Tottenham = JUDE znowu?
AFC Ajax moja ulubiona zagraniczna druzyna, fajny wyjazd kibicowsko na super stadionie
Udinese od razu przypominaja sie mecze z Parma wiec optymizm, ale przeciwnik silny
Levski Sofia do ogrania
København do ogrania ale mysle ze trudniejszy dla nas niz Sofia

Nergal 29.08.2008 10:13

Szkoda że na ruskich nie możemy trafić. Ja bym chciał Ajax, medialny rywal i na pewno do przejścia, w zeszłym sezonie właśnie Kopenhaga im oklep spuściła, to by było coś gdybyśmy Holendrów odprawili z kwitkiem. Generalnie ciekawi rywale. Łysy nie jedzie więc angoli możemy już wykreślić z naszej listy:P

www.rallyonline.prv.pl 29.08.2008 10:16

Ajax Udinese Kopenhaga Lewski - Nasz Poziom I Spokojnie Do Ogrania
Tottenham Poza ZasiĘgiem- Wszystko Byle Nie Koguty

hudinho 29.08.2008 10:17

losowanie o 13 a czy bedzie transmisja live w jakiejs TV?

dzieki za odpowiedz!!

maRgrabkarz 29.08.2008 10:18

haha, prawda jest taka ze obojetnie na kogo nie trafimy i tak ich musimy przejsc a forum na pewno znajdzie jednak slabe strony przeciwnika i spore szanse na to ze ich jednak ogramy :)

Ala1955 29.08.2008 10:19

Hudinho napisał :
losowanie o 13 a czy bedzie transmisja live w jakiejs TV?

Eurosport na żywo

Raporter 29.08.2008 10:23

U nas w Krakowie wszystko jest możliwe. To nie przypadek że co prawda w towarzyskich meczach czy o pietruszkę pokonaliśmy tu Sevillę, Celtic, Barcelonę. To nie przypadek że rozwaliliśmy tu Beitar 5:0. To nie przypadek że pokonaliśmy tu Saragossę 4:1. To nie przypadek że rozwaliliśmy byłego uczestnika CL Basel, że walczyliśmy do końca o zwycięztwo z Blackburn, że byliśmy niepokonani przez ileś tam meczy na R22 w lidze.


Kluczowy będzie mecz wyjazdowy żeby chłopaki wreszcie zagrali na miarę oczekiwań. Przyjrzałbym się boiskom poszczególnych rywali:
101-67m White Heart Line
105-65m Parken
105-68 im Asparuchowa
105-68 Amst.Arena
105-68 Udinese

Jak widać w Kopenhadze boisko wąskie więc szansa na pressing, podobnie u Angoli.

Nasze wymiary to 105/72. Jest to może dziwne ale jednak nasze boisko jest szersze. A mi się wydawała że Camp Nou to takie lotnisko:) Jednak boisko ma wielkie znaczenie jak dla mnie. W Jerozolimie było twarde jak skała, w Barcelonie jakieś dziwne:) Generalnie trzeba gdzieś znaleźć przyczynę słabej gry na wyjazdach bo nawet w Warszawie graliśmy dziwnie:(

Ar222 29.08.2008 10:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 594269)
Łysy nie jedzie więc angoli możemy już wykreślić z naszej listy:P


Dobra, dobra, nasz obecny wysłannik chyba jeszcze nie był testowany :P Narazie to wiemy tyle, że Bednarz na żadne losowania jeździć NIE MOŻE!! A czy ten przynosi szczęście, to się okaże dopiero :)

yarek00 29.08.2008 10:25

Hehehe, ale moim zdaniem, jak trafimy na Ajax to będzie ciekawie:) Drużyna też do ogrania jest, a może być naprawde ciekawie:)

Pablooo 29.08.2008 10:27

Beitar, Cracovia, Tottenham, Ajax...
w tak krótkim czasie...


nic nie sugeruję ;)

LooNatyk 29.08.2008 10:30

Ogolnie IMO wszyscy sa gdzie stam w naszym zasiegu. Najgorzej koguty, ale to nie Barcelona i szansa zawsze jest do tego najwieksza kasa z transmisji.

Co do Ajaxu to nie podzielam opini wiekszosci, ze sa poza zasiegiem. Kilka razy juz pokazali, ze czasami miewaja problemy ze slabszymi.

Udinese IMO jest ciezkim przeciwnikiem i tego zespolu bym nie chcial.

Lewski, co tu pisac, z nimi mamy najwieksze szanse. IMO zespol bez formy, dostali od BATE, a to o czyms swiadczy..

Kopenhaga, tutaj gorzej, ale tez bylo by 50/50 na awnas w mojej opini.

EDIT: moze wreszscie bedzie ten lut szczescia i trafimy na Lewskiego :P

Zienczuk8 29.08.2008 10:34

Z klazdym z nich mozna wygrac... dobrze, ze nie Milan ani Sevilla... chocaiz na Totenham trafic nie byloby fajnie;/ tak jak wiekszosc tego forum rowniez i mi wydaje sie, ze najlepszym przeciwnikiem bylby jednak Lewski

ByQ 29.08.2008 10:41

I tak koguty będą, ale i tak dobrze ze nie mamy takiej grupy jak Lech ;o chociaż oni pewnie austrie wylosują ew SC Heerenveen

nesta 29.08.2008 10:48

Tak myslalem, ze te wczorajsze grupy to jakas pomylka... Ta prawdziwa napewno lepsza niz te z Sevilla czy Milanem.

Snow 29.08.2008 10:51

Ze względów kibicowskich to chyba nie ma nic ciekawego. A marzyła mi się Crvena Zvezda :-)
W sumie to chyba najlepiej by wypadła eskapada do Anglii, tanie linie lotnicze + emigranci Wiślacy.
No i dwa kluby żydowskie: Ajax i Tottenham, wcześniej Beitar i w niedziele Cracovia - ciekawie :D

LooNatyk 29.08.2008 10:51

Narazie kogutom za bardzo nie idzie, po dwoch meczach maja 0 punktow, a przeciwnikow nie mieli za specjalnych.

I nie wiem dlaczego, ale jak slysze Tottenham, to mi sie kojarzy duzo kasy i brak sukcesow. Moze to krzywdzace, ale takie mam skojarzenia :-)

regan 29.08.2008 10:53

moim zdaniem Lech ma silniejszych rywali

thechris 29.08.2008 10:53

Dokładnie, Heerenveen to wymarzony przeciwnik z całej czterdziestki. Za to Lech ma Schalke i jakoś nie chciałbym rewanżu jeszcze na tym etapie. W grupie jak najbardziej ;)

Co do naszej grupy to Totenham jest klubem bardzo bogatym ale do ogrania spokojnie. Tam jest za duża kasa żeby była motywacja. Coś a'la przepłacony Beitar. Wiadomo, że łatwo nie będzie - pamiętamy Blackburn... Najgorzej moim zdaniem trafić będzie na Udine, potem Koguty, a pozostałe trzy ...nic tylko grać i wygrywać :D

Niebieski1920 29.08.2008 10:55

Tottenham jeszcze w latach 90 byl napopularniejszym i najbardziej utytulowanym Londynskim klubem. Zreszta chyba nadal ma najwiecej kibicow w calym Londynie

gados82 29.08.2008 10:58

Panowie w tej piątce nie ma już i nie bedzie BARCELONY wiec bez wzgledu co wylosujemy bedzie łatwiej niż z Barca, jak chłopaki zagraja tak jak z Barca u siebie to z kazdym mamy 50/50

Wczoraj ogladalem mecz Man City z FC Midtjylland i powiem ze anglicy nie podchodza powaznie do tych meczy
Ajax tez potrafi dac d... tak bylo rrok temu ze Slavia

Udinese hmm to moze byc najsilniejszy najbardziej zmotywowany ale tez do przejscia

Copenhaga i Levski hmm oby pierwszy mecz był na wyjezdzie ;) i jestem spokojny o faze grupowa

KAŻDY ZESPÓŁ KTÓRY DOSTANIEMY JEST SŁABSZY OD POPRZEDNIEGO!!!

DrewniaQ 29.08.2008 11:00

ze strony tottenhamu:

"Wisla Krakow (Poland) - Leading the Polish league after three games with three wins. Eliminated from Champions League qualifying 4-1 on aggregate by Barcelona although won home leg 1-0 this week."

Boją się nas :-p

walkeroo 29.08.2008 11:00

Noo godzinka panowie do Losowania:)

LoRd 29.08.2008 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Devonisch (Post 594171)
Niezmiennie od paru lat na www.uefa.com

Wiem, że na uefie tylko właśnie nie mogę znaleźć gdzie wejść w transmisję na żywo

Genio 29.08.2008 11:03

zauwazyłem pewną niescislosc w koszyku z Wisła

wedlug strony http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...eeduc2008.html
w naszym koszyku powinny sie znalezc zespoly zajmujace odpowiednio pozycje 7, 10, 23, 26, 39, 42, 55, 58, 71, 74
i wszystko by sie zgadzało procz wlasnie Wisly, ktora zajmuje 50 pozycje i powinna sie znalezc w koszyku numer 2

moze bledna informacja wydostala sie do prasy? moze to blad na uefa.com?

nesta 29.08.2008 11:03

W kolejnosci kogo bym nie chcial:

Tottenham, Ajax, Udinese, Kopenhaga, Levski.

Tottenham niezaleznie od swojej dyspozycji bedzie niewzykle ciezki do przejscia. Chociaz nie gra juz Keane i zapewne Berbatov, zanim zblizymy sie choc troche do przygotowania fizycznego druzyn z Premiership mina wieki. Z reszta pokazal to mecz z Blackburn kiedy Anglicy nie grajac wielkiego meczu, w koncowych 20 minutach grali z Wisla jak chcieli, bo ta nie miala juz sily biegac.

Ajax moim zdaniem bedzie trudniejszym rywalem niz Udinese. To mlodzi, swietni technicznie, wybiegani Holendrzy. Natomiast Wlosi nawet nie zaczeli jeszcze ligi, a Udine jest typowym sredniakiem SERIE A. Wisla w swojej najlepszej dyspozycji, jak w rewanzu z Beitarem czy Barca, nie ma prawa sie bac.

Kopenhaga czy Levski, oczywiscie wolalbym tego drugiego, ale patrzac na innych przeciwnikow trzeba sie bedzie bardzo cieszyc z Dunczykow rowniez.

grzesiek632 29.08.2008 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gados82 (Post 594312)
Panowie w tej piątce nie ma już i nie bedzie BARCELONY wiec bez wzgledu co wylosujemy bedzie łatwiej niż z Barca, jak chłopaki zagraja tak jak z Barca u siebie to z kazdym mamy 50/50

Wczoraj ogladalem mecz Man City z FC Midtjylland i powiem ze anglicy nie podchodza powaznie do tych meczy
Ajax tez potrafi dac d... tak bylo rrok temu ze Slavia

Udinese hmm to moze byc najsilniejszy najbardziej zmotywowany ale tez do przejscia

Copenhaga i Levski hmm oby pierwszy mecz był na wyjezdzie ;) i jestem spokojny o faze grupowa

KAŻDY ZESPÓŁ KTÓRY DOSTANIEMY JEST SŁABSZY OD POPRZEDNIEGO!!!


dokładnie tak... ale mysle ze mimo wszystko nie chciałbys zeby Wisła grała przeciw anglikom...
jak wylosujemy Lewskiego to sie nie pogniewam ( pewnie jak wszyscy na tym forum )

Isfahan 29.08.2008 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LoRd (Post 594315)
Wiem, że na uefie tylko właśnie nie mogę znaleźć gdzie wejść w transmisję na żywo

Jak rozpocznie się losowanie, to powinno się pokazać okienko z napisem: Uefa Cup draw Live, albo coś w tym stylu. Przynajmniej wczoraj przy losowaniu LM takie było, można sobie wybrać albo video albo audio.

marcinarsenal 29.08.2008 11:07

UEFA dopuści nasz stadion na I rundę PU ?

Dean 29.08.2008 11:10

Wszystkie byle nie Tottenham, ale żeby mecz rewanżowy był w Krakowie na Reymonta . :D

SpoXsteR 29.08.2008 11:10

Chciałoby się trafić na Lewskiego ale się nie trafi
bo my ****a mamy takie szczęście że to będzie Ajaź bądz Tottenham

daniello1987 29.08.2008 11:11

losowanie Pucharu Uefa na Eurosporcie godz. 13

Pastor777 29.08.2008 11:12

Levski jest spokojnie do ogrania - wg. mnie bylibyśmy faworytami

Kopenhaga - podobnie... to dobry zespoł, ale nie powiedziałbym, że wiele mocniejszy od Wisły.

Udinese - liga włoska, wiadomo, że nie będzie łatwo, ale przy sprzyjających wiatrach i sporej dozie szczęścia, są do przejścia.

Ajax - mam nadzieję, że nie... Ajax to marka, nawet jeśli będą w kiepskiej formie, to wciąż będzie to Ajax... Będzie bardzo ciężko. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale... złapię lekką załamkę, jeśli trafimy akurat na Holendrów.

Tottenham - mały koszmar. Będziemy grać, będziemy walczyć, ale awansu prawdopodobnie nie osiągniemy. Najtrudniejszy rywal w koszyku.

Edit
Chciałem zauważyć, że Lech wcale nie ma łatwiejszego koszyka...

vip2008 29.08.2008 11:15

mógł by ktoś podać link bezpośrednio do relacji live ze stronki uefy?? kompa w robocie mam z IPLUSA szmalec jak nic ....dzięki

prober 29.08.2008 11:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Genio (Post 594320)
i wszystko by sie zgadzało procz wlasnie Wisly, ktora zajmuje 50 pozycje i powinna sie znalezc w koszyku numer 2, a Vitoria FC jako ze zajmuje 55 pozycje powinna zamiast w 2 koszyku, byc w 7, w miejscu Wisly

moze bledna informacja wydostala sie do prasy? moze to blad na uefa.com?

Zauważ, że patrząc na osiem grup jako kolumny druga kolumna z prawej jest równoważna siódmej z lewej :)

Na błąd UEFA nie licz, oni ustalają zasady i jeśli byłaby taka wola to mogli by ustawić koszyk nr 1 z Milanem, Sevillą, Valencią, Schalke i Evertonem. Wystarczy przyjąć odpowiednie kryterium.

sayek89 29.08.2008 11:16

Ja myślę że będzie to ktoś z dwójki Levski lub Kopenhaga.

BronekTS 29.08.2008 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vip2008 (Post 594338)
mógł by ktoś podać link bezpośrednio do relacji live ze stronki uefy?? kompa w robocie mam z IPLUSA szmalec jak nic ....dzięki

podbijam!! :)

Wojcieech-san 29.08.2008 11:23

http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:44755
http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V01.asx

Wujekm 29.08.2008 11:25

Jeśli trafimy na Sofie lub Københavnbęde bardziej niż szczęśliwy

_ukoL 29.08.2008 11:26

Ciężko będzie, oby tego Levskiego trafić albo FC Kopenhage.

syp 29.08.2008 11:27

"Kogutom kibicuje spora grupa fanów pochodzenia żydowskiego ("Yids"),podobnie ma Ajax,z Beitarem Wisła już grała,w takim przypadku co jest'silniejsze'prawo serii czy prawdopodobieństwo,Wisła raczej powinna wylosować te kluby czy nie powinna?A jak wylosuje to będzie gładka wygrana jak z Beitarem u siebie i z Cracovią jak zawsze czy na odwrót?A przecież w niedziele są też derby,to chyba jednak zbyt duże nasilenie w tak krótkim czasie motywów judaistycznych"-takiej tresci wpis umiescilem na onecie,powołujac sie jak widac na charakt.kogutow z naszej strony....komentarz został usunięty.... ponieważ zawiera treści obrażające inne narodowości, religie, rasy ludzkie...bez komentarz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl