![]() |
Tottenham = JUDE znowu?
AFC Ajax moja ulubiona zagraniczna druzyna, fajny wyjazd kibicowsko na super stadionie Udinese od razu przypominaja sie mecze z Parma wiec optymizm, ale przeciwnik silny Levski Sofia do ogrania København do ogrania ale mysle ze trudniejszy dla nas niz Sofia |
Szkoda że na ruskich nie możemy trafić. Ja bym chciał Ajax, medialny rywal i na pewno do przejścia, w zeszłym sezonie właśnie Kopenhaga im oklep spuściła, to by było coś gdybyśmy Holendrów odprawili z kwitkiem. Generalnie ciekawi rywale. Łysy nie jedzie więc angoli możemy już wykreślić z naszej listy:P
|
Ajax Udinese Kopenhaga Lewski - Nasz Poziom I Spokojnie Do Ogrania
Tottenham Poza ZasiĘgiem- Wszystko Byle Nie Koguty |
losowanie o 13 a czy bedzie transmisja live w jakiejs TV?
dzieki za odpowiedz!! |
haha, prawda jest taka ze obojetnie na kogo nie trafimy i tak ich musimy przejsc a forum na pewno znajdzie jednak slabe strony przeciwnika i spore szanse na to ze ich jednak ogramy :)
|
Hudinho napisał :
losowanie o 13 a czy bedzie transmisja live w jakiejs TV? Eurosport na żywo |
U nas w Krakowie wszystko jest możliwe. To nie przypadek że co prawda w towarzyskich meczach czy o pietruszkę pokonaliśmy tu Sevillę, Celtic, Barcelonę. To nie przypadek że rozwaliliśmy tu Beitar 5:0. To nie przypadek że pokonaliśmy tu Saragossę 4:1. To nie przypadek że rozwaliliśmy byłego uczestnika CL Basel, że walczyliśmy do końca o zwycięztwo z Blackburn, że byliśmy niepokonani przez ileś tam meczy na R22 w lidze.
Kluczowy będzie mecz wyjazdowy żeby chłopaki wreszcie zagrali na miarę oczekiwań. Przyjrzałbym się boiskom poszczególnych rywali: 101-67m White Heart Line 105-65m Parken 105-68 im Asparuchowa 105-68 Amst.Arena 105-68 Udinese Jak widać w Kopenhadze boisko wąskie więc szansa na pressing, podobnie u Angoli. Nasze wymiary to 105/72. Jest to może dziwne ale jednak nasze boisko jest szersze. A mi się wydawała że Camp Nou to takie lotnisko:) Jednak boisko ma wielkie znaczenie jak dla mnie. W Jerozolimie było twarde jak skała, w Barcelonie jakieś dziwne:) Generalnie trzeba gdzieś znaleźć przyczynę słabej gry na wyjazdach bo nawet w Warszawie graliśmy dziwnie:( |
Cytat:
Dobra, dobra, nasz obecny wysłannik chyba jeszcze nie był testowany :P Narazie to wiemy tyle, że Bednarz na żadne losowania jeździć NIE MOŻE!! A czy ten przynosi szczęście, to się okaże dopiero :) |
Hehehe, ale moim zdaniem, jak trafimy na Ajax to będzie ciekawie:) Drużyna też do ogrania jest, a może być naprawde ciekawie:)
|
Beitar, Cracovia, Tottenham, Ajax...
w tak krótkim czasie... nic nie sugeruję ;) |
Ogolnie IMO wszyscy sa gdzie stam w naszym zasiegu. Najgorzej koguty, ale to nie Barcelona i szansa zawsze jest do tego najwieksza kasa z transmisji.
Co do Ajaxu to nie podzielam opini wiekszosci, ze sa poza zasiegiem. Kilka razy juz pokazali, ze czasami miewaja problemy ze slabszymi. Udinese IMO jest ciezkim przeciwnikiem i tego zespolu bym nie chcial. Lewski, co tu pisac, z nimi mamy najwieksze szanse. IMO zespol bez formy, dostali od BATE, a to o czyms swiadczy.. Kopenhaga, tutaj gorzej, ale tez bylo by 50/50 na awnas w mojej opini. EDIT: moze wreszscie bedzie ten lut szczescia i trafimy na Lewskiego :P |
Z klazdym z nich mozna wygrac... dobrze, ze nie Milan ani Sevilla... chocaiz na Totenham trafic nie byloby fajnie;/ tak jak wiekszosc tego forum rowniez i mi wydaje sie, ze najlepszym przeciwnikiem bylby jednak Lewski
|
I tak koguty będą, ale i tak dobrze ze nie mamy takiej grupy jak Lech ;o chociaż oni pewnie austrie wylosują ew SC Heerenveen
|
Tak myslalem, ze te wczorajsze grupy to jakas pomylka... Ta prawdziwa napewno lepsza niz te z Sevilla czy Milanem.
|
Ze względów kibicowskich to chyba nie ma nic ciekawego. A marzyła mi się Crvena Zvezda :-)
W sumie to chyba najlepiej by wypadła eskapada do Anglii, tanie linie lotnicze + emigranci Wiślacy. No i dwa kluby żydowskie: Ajax i Tottenham, wcześniej Beitar i w niedziele Cracovia - ciekawie :D |
Narazie kogutom za bardzo nie idzie, po dwoch meczach maja 0 punktow, a przeciwnikow nie mieli za specjalnych.
I nie wiem dlaczego, ale jak slysze Tottenham, to mi sie kojarzy duzo kasy i brak sukcesow. Moze to krzywdzace, ale takie mam skojarzenia :-) |
moim zdaniem Lech ma silniejszych rywali
|
Dokładnie, Heerenveen to wymarzony przeciwnik z całej czterdziestki. Za to Lech ma Schalke i jakoś nie chciałbym rewanżu jeszcze na tym etapie. W grupie jak najbardziej ;)
Co do naszej grupy to Totenham jest klubem bardzo bogatym ale do ogrania spokojnie. Tam jest za duża kasa żeby była motywacja. Coś a'la przepłacony Beitar. Wiadomo, że łatwo nie będzie - pamiętamy Blackburn... Najgorzej moim zdaniem trafić będzie na Udine, potem Koguty, a pozostałe trzy ...nic tylko grać i wygrywać :D |
Tottenham jeszcze w latach 90 byl napopularniejszym i najbardziej utytulowanym Londynskim klubem. Zreszta chyba nadal ma najwiecej kibicow w calym Londynie
|
Panowie w tej piątce nie ma już i nie bedzie BARCELONY wiec bez wzgledu co wylosujemy bedzie łatwiej niż z Barca, jak chłopaki zagraja tak jak z Barca u siebie to z kazdym mamy 50/50
Wczoraj ogladalem mecz Man City z FC Midtjylland i powiem ze anglicy nie podchodza powaznie do tych meczy Ajax tez potrafi dac d... tak bylo rrok temu ze Slavia Udinese hmm to moze byc najsilniejszy najbardziej zmotywowany ale tez do przejscia Copenhaga i Levski hmm oby pierwszy mecz był na wyjezdzie ;) i jestem spokojny o faze grupowa KAŻDY ZESPÓŁ KTÓRY DOSTANIEMY JEST SŁABSZY OD POPRZEDNIEGO!!! |
ze strony tottenhamu:
"Wisla Krakow (Poland) - Leading the Polish league after three games with three wins. Eliminated from Champions League qualifying 4-1 on aggregate by Barcelona although won home leg 1-0 this week." Boją się nas :-p |
Noo godzinka panowie do Losowania:)
|
Cytat:
|
zauwazyłem pewną niescislosc w koszyku z Wisła
wedlug strony http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...eeduc2008.html w naszym koszyku powinny sie znalezc zespoly zajmujace odpowiednio pozycje 7, 10, 23, 26, 39, 42, 55, 58, 71, 74 i wszystko by sie zgadzało procz wlasnie Wisly, ktora zajmuje 50 pozycje i powinna sie znalezc w koszyku numer 2 moze bledna informacja wydostala sie do prasy? moze to blad na uefa.com? |
W kolejnosci kogo bym nie chcial:
Tottenham, Ajax, Udinese, Kopenhaga, Levski. Tottenham niezaleznie od swojej dyspozycji bedzie niewzykle ciezki do przejscia. Chociaz nie gra juz Keane i zapewne Berbatov, zanim zblizymy sie choc troche do przygotowania fizycznego druzyn z Premiership mina wieki. Z reszta pokazal to mecz z Blackburn kiedy Anglicy nie grajac wielkiego meczu, w koncowych 20 minutach grali z Wisla jak chcieli, bo ta nie miala juz sily biegac. Ajax moim zdaniem bedzie trudniejszym rywalem niz Udinese. To mlodzi, swietni technicznie, wybiegani Holendrzy. Natomiast Wlosi nawet nie zaczeli jeszcze ligi, a Udine jest typowym sredniakiem SERIE A. Wisla w swojej najlepszej dyspozycji, jak w rewanzu z Beitarem czy Barca, nie ma prawa sie bac. Kopenhaga czy Levski, oczywiscie wolalbym tego drugiego, ale patrzac na innych przeciwnikow trzeba sie bedzie bardzo cieszyc z Dunczykow rowniez. |
Cytat:
dokładnie tak... ale mysle ze mimo wszystko nie chciałbys zeby Wisła grała przeciw anglikom... jak wylosujemy Lewskiego to sie nie pogniewam ( pewnie jak wszyscy na tym forum ) |
Cytat:
|
UEFA dopuści nasz stadion na I rundę PU ?
|
Wszystkie byle nie Tottenham, ale żeby mecz rewanżowy był w Krakowie na Reymonta . :D
|
Chciałoby się trafić na Lewskiego ale się nie trafi
bo my ****a mamy takie szczęście że to będzie Ajaź bądz Tottenham |
losowanie Pucharu Uefa na Eurosporcie godz. 13
|
Levski jest spokojnie do ogrania - wg. mnie bylibyśmy faworytami
Kopenhaga - podobnie... to dobry zespoł, ale nie powiedziałbym, że wiele mocniejszy od Wisły. Udinese - liga włoska, wiadomo, że nie będzie łatwo, ale przy sprzyjających wiatrach i sporej dozie szczęścia, są do przejścia. Ajax - mam nadzieję, że nie... Ajax to marka, nawet jeśli będą w kiepskiej formie, to wciąż będzie to Ajax... Będzie bardzo ciężko. Nie ma rzeczy niemożliwych, ale... złapię lekką załamkę, jeśli trafimy akurat na Holendrów. Tottenham - mały koszmar. Będziemy grać, będziemy walczyć, ale awansu prawdopodobnie nie osiągniemy. Najtrudniejszy rywal w koszyku. Edit Chciałem zauważyć, że Lech wcale nie ma łatwiejszego koszyka... |
mógł by ktoś podać link bezpośrednio do relacji live ze stronki uefy?? kompa w robocie mam z IPLUSA szmalec jak nic ....dzięki
|
Cytat:
Na błąd UEFA nie licz, oni ustalają zasady i jeśli byłaby taka wola to mogli by ustawić koszyk nr 1 z Milanem, Sevillą, Valencią, Schalke i Evertonem. Wystarczy przyjąć odpowiednie kryterium. |
Ja myślę że będzie to ktoś z dwójki Levski lub Kopenhaga.
|
Cytat:
|
http://www.uefa.com/live/competition...raw_basic.html
mms://a1729.l2168647534.c21686.g.lm.akamaistream.net/D/1729/21686/v0001/reflector:44755 http://video.uefa.com/MultimediaFile...001B000V01.asx |
Jeśli trafimy na Sofie lub Københavnbęde bardziej niż szczęśliwy
|
Ciężko będzie, oby tego Levskiego trafić albo FC Kopenhage.
|
"Kogutom kibicuje spora grupa fanów pochodzenia żydowskiego ("Yids"),podobnie ma Ajax,z Beitarem Wisła już grała,w takim przypadku co jest'silniejsze'prawo serii czy prawdopodobieństwo,Wisła raczej powinna wylosować te kluby czy nie powinna?A jak wylosuje to będzie gładka wygrana jak z Beitarem u siebie i z Cracovią jak zawsze czy na odwrót?A przecież w niedziele są też derby,to chyba jednak zbyt duże nasilenie w tak krótkim czasie motywów judaistycznych"-takiej tresci wpis umiescilem na onecie,powołujac sie jak widac na charakt.kogutow z naszej strony....komentarz został usunięty.... ponieważ zawiera treści obrażające inne narodowości, religie, rasy ludzkie...bez komentarz
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl