![]() |
Cytat:
zcxcxzc |
Gdzie oprocz "WŚ" kupie ta koszulke? http://www.allegro.pl/item439295803_koszulka_wisla_krakow_napisy_m.html
Sa w jakis marketach stoiska Wislackie? |
Cytat:
Cytat:
Skotniki odpadają, bo za daleko i razem z benzyną to jakieś horrendalne kwoty wychodzą... Więc mamy Hutnik, Bulwarowa, KS Borek ? Coś jeszcze? Ewentualnie duża, pełnowymiarowa hala (kryta)? AGH już sprawdzałem. Inne opcje? Chodzi o miejsce do treningów na zimę/jesień. |
Cytat:
|
Bardzo duza hala jest na KS Bronowianka. Jej wymiary to 45m x 36m. Sam zima tam gram i jestem bardzo zadwolony:D
|
na Kalinowym jest jeszcze boisko, chyba już nawet balon jest.
|
Wielkie dzięki ;) Za keygena do FIFY 09 :)
|
Cytat:
Lea 34, Kraków PN. - PT. 10:00 - 21:00 SOB., NIEDZ. 10:30 - 21:00 ;) Mam problem z programem Windows Movie Maker. Gdy chcę ustawić przejścia między zdjęciami ten nagle się wyłącza nie wiedzieć dlaczego. Problem pojawił się po odinstalowaniu Nero. Wie ktoś jak temu zaradzić ? A może ma ktoś linka do SPRAWNEJ wersji ? Miał powstać ciekawy filmik promujący nas - kibiców... heh Z góry dzięki |
Cytat:
|
Zna ktoś Jakieś Ciekawe sklepy Internetowe z Akcesoriami dla Kibiców ?
|
Mam pewien problem
Pożyczyłem kuzynowi swój napęd dvd bo chcieliśmy zainstalować windowsa bo na jego starym nie czytałpłytki .Wracam do domu podpinam napęd, wsadzam płytke i czyta ją ale pokazuje że płytka jest pusta a jest na bank pełna.Co robić? |
Da sie jakos przegrac dane z twardego dysku PC na dysk w laptopie ?
|
Cytat:
zależy co masz na myśli pisząc akcesoria :) |
Zna ktos jakiś w miare profesjonalny album internetowy na którym można prezentowac swoje zdjęcia? Oprócz picasy. Z góry dzięki
|
Cytat:
|
South Chodzi mi o sklepy z Koszulkami, Bluzami, Kurtkami Wisły.
|
Cytat:
Łączysz kompa i laptopa kablem takim jak do internetu (z wtyczkami rj45) tylko skrosowanym, ustawiasz odpowiednie adresy ip na komputerach i taką samą grupę roboczą potem udostępniasz na kompie to co chcesz przegrać i w laptopie w otoczeniu sieciowym znajdujesz swojego kompa, klikasz dwa razy, powinieneś zobaczyć plik który udostępniłeś i go sobie zwyczajnie kopiujesz. W internecie jest pełno instrukcji krok po kroku jak to zrobić, pzdr :) |
Gdzie oprocz "WŚ" kupie koszulke Wisły Umbro model "napisy"??
|
A patrzyłeś w Umbro w Galerii Krakowskiej??
|
Cytat:
|
potrzebuje do sciagnieca na kompa jakies dobre karaoke, z dobrym podkładem a nie jakieś plumkanie.
polecacie coś?? dzięki i pozdro |
Cytat:
|
Czy jest jakas gra z serii Hooligans w której chodzimy gostkiem i rozwalamy ziomków z innych ekip
|
Szukam telewizyjnej relacji z meczu Wisła - Tottenham - no może relacji to zbyt dużo powiedziane - ale to co leciało w programach sportowych po meczu... szczególnie ten kawałek jak pokazują kibiców przed stadionem mnie interesuje :>
szukałam chyba wszędzie w necie... może ktoś ma prywatnie?! |
Był ktoś w Egipcie na wczasach? Jakieś rady, co jeść, czego unikać, itd. itp.
Za wszelkie cenne informacje byłbym bardzo wdzięczny. W razie czego PRIV. :-) |
Cytat:
|
nie znalazł ktoś szalika w zabrzu ? prawdopodobnie przed wejsciem, krzyż celtycki na środku, jedna strona czarna druga w barwach
|
a co straciłeś ?
|
Cytat:
|
Cytat:
napisz do http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=18762 priva wieczorem ci odpisze bo znaleziono szal |
nawet jak to ten szal to po co mu ? żeby znowu go zgubił skoro tak lekceważonco obchodzi się z barwami ?
|
widzieliście co sie działo przy wejsciu na sektor nie było jak rekami ruszyć miałem go a jak sie wszyscy ryć zaczeli nawet nie wiem kiedy mi spadł
|
Już nic.
10 znaków |
Gdzie w Krakowie mogę znaleźć sklep z dużym wyborem ławek do ćwiczeń?
|
Gdzie w Krakowie mogę kupić hennę taką do malowania tatuaży tymczasowych?
|
1) jakby ktoś był na tyle miły, aby wrzucić artykuł/y o szkolnictwe wyższym z przedostatniego WPROSTa (Wyższa Fikcja)
2). istnieje program do RS, zeby ściągał po kolei z linków wszystko, łacznie z wyborem, że nie mam konta premium? |
kiedy będzie nowa seria Pitbulla na TVP2?
|
Ile może kosztować bukiet 12 białych róż?
|
Cytat:
Jdownloader - miło się tym pracuje. |
hm...
Cytat:
Tu piszą że 80-100zł. Takich długich porządnych 50cm ;) Tu za to samo chcą 108zł. a za 60-70cm 131zł. http://www.kwiatylaura.pl/index.php?cat=7 tu chcą 115 zł za 50 cm róże. Pewnie na giełdzie kwiatów w Krakowie wyszłoby, taniej ;), możesz spróbować na Kleparzu też. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl