![]() |
bedzie relacja z jutrzejszego meczu w radiu Kraków?
|
Nie no chlopaki ja was trochę nie rozumiem. Zamiast iść sobie do knajpy z kumplami, obejrzeć mecz z piwkiem w ręku i w fajnej atmosferze oglądnąć mecz będziecie się z jakimiś iplami justinami ustreamami pieprzyć.. Tyle knajp jest na rynku, ogarnijcie cos :)
|
|
Ja nie lubię oglądać takich meczów w knajpie z kumplami. Za duża nerwówka jest heh
Kupiłem sobie kod na Ipla za 5 zł. I tak wychodzi taniej, niż miałbym iść do knajpy... Jestem zadowolony z jakości, podobną ma chyba tylko tomciotv, ale tam pewnie nie będzie meczu. |
Dla tych co chca za darmo
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760 Ilość transmisji bedzie sie powiekszać |
soccerlive.com i sopcast panowie i nie wymyślajcie :)
|
Cytat:
|
Dobrze , że jednak nie muszę kombinować z iplami , sopcastami itp. Fajnie , że Wisłę pokażą w otwartej stacji , a jeszcze pare dni temu sie na to nie zanosiło
|
szczepanwislak jak w otwartej stacji? możesz rozwinąć temat?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Jest na Polsacie Sport 18:00. Ale swoja drogą to dzięki za info bo byłem w 100% pewien, że będzie tylko na Futbol.
|
Czy w CK Browarze jest Polsat Sport? Bo pracuje niedaleko,a niestet do 19 wiec bym na II poowe chciała podejść gdzieś.
A jak nie CK to jakiś lokal z PS po tej stronie Rynku? (Rynek, Szewska, Karmelicka ect). |
no wlasnie jak sie ktos orientuje to prosze zeby napisal w jaich knajpach bedzie dzis mecz, chodzi rzecz jasna o rynek i okolice.
napewno: * english football club *... ? |
Świeży wyakz transmisji mecz 18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760
cała masa linków |
Orientuje się ktoś gdzie można dziś w jakimś barze oglądnąć mecz ? Tak, że by było przyjemnie, sporo Wiślaków, ew. pewność, że pasiaści nie wyprowadzą siłą z baru.
|
Tu macie linka http://www.atdhe.net/
|
na ipla tez jest transmisja http://mecze.ipla.tv/ sciagnac program i ogladac :)
|
Cytat:
|
zapodałby ktos KOD z ipla na mecz Wisly :P :)
|
Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/
|
Cytat:
|
Aha, nie wiedziałem, że zostają tam mecze i że powtórki można, myślałem że tylko live i później nie ma, dzięki za info :P
|
Po co ipla tu macie do wyboru do koloru
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760 |
Cytat:
|
wejdzi na http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760 i wybierz opcje Tomcio jakosc powina byc tam chyba lepsza od ipli jak pamietam ale bez lacza 2 mb nie warto wchodzic czasmi 1mb to minimum
|
UWAGA!
Zaraz idę do pracy na noc i nie bede mógł oglądać meczu! Gdzie i jak moge zamówić jakąś relacje sms z wynikiem do przerwy i na koniec meczu oraz ze strzelcami brami. Prosze o pomoc |
mobik88 http://livesms.sportowefakty.pl/
|
Cytat:
|
tutaj można oglądać mecze Wisły http://sportstream24.com/
|
Witam, orientuje sie moze ktos czy bedzie transmisja ze studiem przedmeczowym na którymś ze streamow lub na channelu Sopcastu? wyłączając oczywiście Iplę
|
Wrzucam linki dla tych co nie maja pltformy cyfrowy polsat
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp?grupa=132367 Każdy znajdzie link dopasowany do swego łacza dla lubiacych dobra jakośc polecam link tomcio |
http://antektv.comeze.com/transmisje.php tu macie studio przed meczem
|
jest to studio? Bo mi amika leci na tym...
|
Właśnie zapłacięłm 6 zł za smsa do IPLI i powiem , zę warto świetna jakość nic nie tnie i nie trzeba sie martwić ,że w którymś momencie rozłaczy i dupa zbita . 2 piwa mniej i ogladasz :)) JJJ BG !!
|
o co płacić ja ten mecz 18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków ogladam zawsze na tej stronce http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760
|
Ogladacie to studio na antektv? Bo mam problem z dzwiekiem, strasznie slabo slychac, praktycznie nic.
|
Czemu takiej jakości transmisji nie ma w lidze. Po prostu świetny obraz w porównaniu do zeszłego sezonu (nie licząc TomcioTv)
|
Dajcie bana temu pcpcpc widac ze nie robi nic innego jak reklamowanie swojej stronki/
|
lukasz to nie moja stronak a chce by jak najwiecej naszych ogladało ten mecz
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl