Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Ogladaj mecze Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=317)

kamylsky 04.08.2010 22:09

bedzie relacja z jutrzejszego meczu w radiu Kraków?

fialo 04.08.2010 22:20

Nie no chlopaki ja was trochę nie rozumiem. Zamiast iść sobie do knajpy z kumplami, obejrzeć mecz z piwkiem w ręku i w fajnej atmosferze oglądnąć mecz będziecie się z jakimiś iplami justinami ustreamami pieprzyć.. Tyle knajp jest na rynku, ogarnijcie cos :)

MLX 04.08.2010 22:35

http://live-sport-tv.com/

karabach-wisla

gianbuffon 04.08.2010 23:32

Ja nie lubię oglądać takich meczów w knajpie z kumplami. Za duża nerwówka jest heh
Kupiłem sobie kod na Ipla za 5 zł. I tak wychodzi taniej, niż miałbym iść do knajpy... Jestem zadowolony z jakości, podobną ma chyba tylko tomciotv, ale tam pewnie nie będzie meczu.

pcpcpc 05.08.2010 08:50

Dla tych co chca za darmo
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760

Ilość transmisji bedzie sie powiekszać

tomasz_19 05.08.2010 09:58

soccerlive.com i sopcast panowie i nie wymyślajcie :)

Bartoch3tsw 05.08.2010 10:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamylsky (Post 952143)
bedzie relacja z jutrzejszego meczu w radiu Kraków?

na pewno będzie relacja w Radiu Kraków

szczepanwislak 05.08.2010 11:20

Dobrze , że jednak nie muszę kombinować z iplami , sopcastami itp. Fajnie , że Wisłę pokażą w otwartej stacji , a jeszcze pare dni temu sie na to nie zanosiło

Piotrek87 05.08.2010 11:30

szczepanwislak jak w otwartej stacji? możesz rozwinąć temat?

spy11 05.08.2010 11:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szczepanwislak (Post 952371)
Dobrze , że jednak nie muszę kombinować z iplami , sopcastami itp. Fajnie , że Wisłę pokażą w otwartej stacji , a jeszcze pare dni temu sie na to nie zanosiło

W jakiej otwartej stacji mecz Wisły pokażą? Od paru dni zanosiło się, że meczu Polsat nie pokarze i nadal się na to zanosi.

mitmichael 05.08.2010 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spy11 (Post 952387)
W jakiej otwartej stacji mecz Wisły pokażą? Od paru dni zanosiło się, że meczu Polsat nie pokarze i nadal się na to zanosi.

Moze chodziło o to, ze mecz jest w Polsacie Sport a nie w Polsacie Futbol. Ten pierwszy kanał raczej ma wiekszosc ludzi natomiast ten drugi ma bardzo mało osob.

borys 05.08.2010 11:46

Jest na Polsacie Sport 18:00. Ale swoja drogą to dzięki za info bo byłem w 100% pewien, że będzie tylko na Futbol.

Żmijka 05.08.2010 11:53

Czy w CK Browarze jest Polsat Sport? Bo pracuje niedaleko,a niestet do 19 wiec bym na II poowe chciała podejść gdzieś.

A jak nie CK to jakiś lokal z PS po tej stronie Rynku? (Rynek, Szewska, Karmelicka ect).

hudinho 05.08.2010 11:59

no wlasnie jak sie ktos orientuje to prosze zeby napisal w jaich knajpach bedzie dzis mecz, chodzi rzecz jasna o rynek i okolice.

napewno:
* english football club
*... ?

pcpcpc 05.08.2010 11:59

Świeży wyakz transmisji mecz 18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760

cała masa linków

johny96 05.08.2010 13:43

Orientuje się ktoś gdzie można dziś w jakimś barze oglądnąć mecz ? Tak, że by było przyjemnie, sporo Wiślaków, ew. pewność, że pasiaści nie wyprowadzą siłą z baru.

Maxior 05.08.2010 13:49

Tu macie linka http://www.atdhe.net/

DominoForza 05.08.2010 13:54

na ipla tez jest transmisja http://mecze.ipla.tv/ sciagnac program i ogladac :)

albert02 05.08.2010 14:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DominoForza (Post 952461)
na ipla tez jest transmisja http://mecze.ipla.tv/ sciagnac program i ogladac :)

UWAGA! Obie transmisje są płatne i dostępne wyłącznie z terytorium Polski.

pawel20 05.08.2010 14:34

zapodałby ktos KOD z ipla na mecz Wisly :P :)

suchyTSW 05.08.2010 14:43

Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/

wojti11795 05.08.2010 14:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 952508)
Mam taką prośbę, czy mógłby ktoś nagrać cały mecz i później dać linka do niego, bo niestety nie bd mógł go obejrzeć ;/

Na ipli będziesz mógł oglądnąć cały mecz. Ja wczoraj oglądałem troche pierwszego meczu z Karabachem

suchyTSW 05.08.2010 14:56

Aha, nie wiedziałem, że zostają tam mecze i że powtórki można, myślałem że tylko live i później nie ma, dzięki za info :P

pcpcpc 05.08.2010 14:59

Po co ipla tu macie do wyboru do koloru
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760

fanfan 05.08.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pcpcpc (Post 952524)
Po co ipla tu macie do wyboru do koloru
18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760

Tylko że na stronkach jakość może być słaba i przycinać może. Sam się zastanawiam czy nie wykupic na ipli możliwości oglądania tego meczu. Orientuje się ktoś czy może będzie transmisja na Public Sport?

pcpcpc 05.08.2010 15:22

wejdzi na http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760 i wybierz opcje Tomcio jakosc powina byc tam chyba lepsza od ipli jak pamietam ale bez lacza 2 mb nie warto wchodzic czasmi 1mb to minimum

mobik88 05.08.2010 15:31

UWAGA!

Zaraz idę do pracy na noc i nie bede mógł oglądać meczu! Gdzie i jak moge zamówić jakąś relacje sms z wynikiem do przerwy i na koniec meczu oraz ze strzelcami brami. Prosze o pomoc

Mlody19061906 05.08.2010 15:36

mobik88 http://livesms.sportowefakty.pl/

mitmichael 05.08.2010 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 952528)
Tylko że na stronkach jakość może być słaba i przycinać może. Sam się zastanawiam czy nie wykupic na ipli możliwości oglądania tego meczu. Orientuje się ktoś czy może będzie transmisja na Public Sport?

Na iraqgoals nawet na słabym internecie nie powinno zacinac. To samo sie tyczy neptyktv i OlekTV ale tej drugiej na razie nie widze. Ogladalem mecze sparingowe Arsenalu i było Ok. A Ipla niestety płatna - szkoda, ze tak zrobili bo nie raz nie majac polsatu ogladałem Polska lige siatkowki - a teraz bede musial obejsc sie smakiem bo pewnie zakoduja

9białagwiazda 05.08.2010 15:59

tutaj można oglądać mecze Wisły http://sportstream24.com/

wojtass_19 05.08.2010 16:03

Witam, orientuje sie moze ktos czy bedzie transmisja ze studiem przedmeczowym na którymś ze streamow lub na channelu Sopcastu? wyłączając oczywiście Iplę

pcpcpc 05.08.2010 16:11

Wrzucam linki dla tych co nie maja pltformy cyfrowy polsat

18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków http://naszsport.iq24.pl/default.asp?grupa=132367


Każdy znajdzie link dopasowany do swego łacza dla lubiacych dobra jakośc polecam link tomcio

radek2323 05.08.2010 16:19

http://antektv.comeze.com/transmisje.php tu macie studio przed meczem

Perel 05.08.2010 16:30

jest to studio? Bo mi amika leci na tym...

Mango 05.08.2010 16:31

Właśnie zapłacięłm 6 zł za smsa do IPLI i powiem , zę warto świetna jakość nic nie tnie i nie trzeba sie martwić ,że w którymś momencie rozłaczy i dupa zbita . 2 piwa mniej i ogladasz :)) JJJ BG !!

pcpcpc 05.08.2010 16:34

o co płacić ja ten mecz 18:00 05.08.10 Qarabag Agdam Baku-Wisła Kraków ogladam zawsze na tej stronce http://naszsport.iq24.pl/default.asp...67&temat=81760

albert02 05.08.2010 16:40

Ogladacie to studio na antektv? Bo mam problem z dzwiekiem, strasznie slabo slychac, praktycznie nic.

crazykaro 05.08.2010 16:40

Czemu takiej jakości transmisji nie ma w lidze. Po prostu świetny obraz w porównaniu do zeszłego sezonu (nie licząc TomcioTv)

LukaszK111 05.08.2010 16:41

Dajcie bana temu pcpcpc widac ze nie robi nic innego jak reklamowanie swojej stronki/

pcpcpc 05.08.2010 16:42

lukasz to nie moja stronak a chce by jak najwiecej naszych ogladało ten mecz


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl