Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

airborne4009 09.09.2009 21:11

Kiro dwie asysty;) Leeeoooo...Leeeoooo ,Pieknie sie dzisiaj czuje.Stary dziad out i wszyscy kopacze!!

Kamson 09.09.2009 21:13

Za kogo wszedł "bezrobotny"?

harthausen 09.09.2009 21:13

najgorsze, że ten łomot w niczym kondycji polskiej piłki nie zmieni. Działacze i zarząd dalej będą z siebie zadowoleni, bo w tym bagnie dobrze im, grajki też zresztą krzywdy nie mają.
Te Euro 2012 to alibi na dobre 3 dalsze lata, nikt tego bajzlu nie ruszy przez ten czas.

till 09.09.2009 21:13

mam nadzieję że leło ma choć tyle "klasy" , że jeszcze dziś, najpóźniej jutro rano zrezygnuje.. Najwyższa pora, spóźniona wg mnie o jakiś rok...

iiYama 09.09.2009 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 790976)
Za kogo wszedł "bezrobotny"?

Gancarczyk i Brożek zeszli, za nich Smolarek i Lewandowski.

unpredictable_wislaczka 09.09.2009 21:15

No proszę, a według onetu to my nawet wygrywamy....
Słowenia -:- (0:2) Polska

Czy Lełoo ma resztki honoru,żeby wypowiedzieć te magiczne słowa i podać się do dymisji?

JacaTS 09.09.2009 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Achmed (Post 790963)
KOCHAM CIĘ, POLSKOOOO!
hahahahahaah.

trójka do zera. ;]

Moglbys, chlopaczku, darowac te swoje nedzne wypociny? Przypominam, ze gra reprezentacja TWOJEGO kraju.

vote-for-mikey 09.09.2009 21:16

ha!

czułem żeby obstawić dzisaj dwie dyszki na Słowenię :D

do pana na górze - obecność pewnego ciemnoskórego białego człowieka wskazuje na to, że to reprezentacja Brazylii prowadzona przez Holendra ;)

iiYama 09.09.2009 21:17

Juskowiak mówi że skauci którzy zasiedli na trybunach opuścili stadion :rotfl:

Tiramisu 09.09.2009 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez unpredictable_wislaczka (Post 790981)
Czy Lełoo ma resztki honoru,żeby wypowiedzieć te magiczne słowa i podać się do dymisji?

Resztki musiałyby zostać z czegoś.

Reprezentacja Polski w piłce nożnej R.I.P.
Ledwo przetrwałam pierwszą połowę. NIGDY jeszcze z takim zażenowaniem na mecz nie patrzyłam. Ale te teksty o bukach, kocham Cię Polsko itp. to moglibyście sobie darować. Wiem, że ironia i szydera to dobre odreagowanie, ale to jest smutne. Reprezentacji POLSKI. Serio dziś Owcze z Litwą wygrały? ,,,,,,,,

maro olTSkul 09.09.2009 21:18

100% racji masz kolego, dorzuc jescze Łobodzinskigo

Blaszczu16 09.09.2009 21:20

Żal, smutek, rozgoryczenie ;(

gigant 09.09.2009 21:21

Ciekawe ilu nazywających dziś Benhałera starym dziadem, jeszcze rok temu tworzyła mu oltarzyki i śpiewała "łubu dubu".

Achmed 09.09.2009 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JacaTS (Post 790982)
Moglbys, chlopaczku, darowac te swoje nedzne wypociny? Przypominam, ze gra reprezentacja TWOJEGO kraju.


Wiem, ze gra reprezentacja MOJEGO kraju, ale to co oni soba prezentuja...masakra totalna..

Edit:
podobno mamy tylu utalentowanych grajków..jakos jeszcze nic nie pokazali...
no ale cóż..Grajmy do końca..

till 09.09.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Achmed (Post 790989)
Wiem, ze gra reprezentacja MOJEGO kraju, ale to co oni soba prezentuja...masakra totalna..


pewnie, lepiej sie nasmiewac i obrazac. Tupnij jeszcze nóżką...

JacaTS 09.09.2009 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Achmed (Post 790989)
Wiem, ze gra reprezentacja MOJEGO kraju, ale to co oni soba prezentuja...masakra totalna..

No to wyrazaj swoje rozgoryczenie w jakis bardziej cywilizowany sposob, a nie piejesz z radosci, ze dostajemy 3:0 po dupsku

vote-for-mikey 09.09.2009 21:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 790988)
Ciekawe ilu nazywających dziś Benhałera starym dziadem, jeszcze rok temu tworzyła mu oltarzyki i śpiewała "łubu dubu".

Ja za siebie mogę powiedzieć, że od meczu z Finlandią nazywam go dziadem :)

Jaroo1 09.09.2009 21:26

Cytat:

Ciekawe ilu nazywających dziś Benhałera starym dziadem, jeszcze rok temu tworzyła mu oltarzyki i śpiewała "łubu dubu".
napewno wielu, w tym ja bylem jego zwolennikiem tylko ze kiedys trzeba ze sceny zejsc. A zauwaz jak sie jego pozycja w Polsce zmieniła, najpierw przyszedł super fachowiec z zachodu jakiego tu jeszcze nigdy nie było, dziennikarze jak chcieli byc upierdliwi to ich tak zawstydzal ze Ci bali sie zadawac trudnych pytan. Pozniej jednak jak ta cała jego filozofia zaczela brac w banie to powinien sie usunac albo zmienic swoje postepowanie, nie cwaniakowac w rozmowach z dziennikarzami, nie wymadrzac sie, nie powolywac pilkarzy na przekor, zeby tylko pokazac ze tak ja mialem racje, Łobo, Trałka i Komorowski graja na internacional level. Mysle ze narzekanie na Leo jest jak najbardziej uzasadnione, nie jest to narzekanie po jendym przegranym meczu jak to maja w zwyczaju kibice sukcesu lecz wzielo sie to z tego ze od roku konsekwentnie zaczal spychac kadre na dno, olewac Polske, robic powolania z kosmosu i najlepsze, czyli isc sobie do Feyenordu bo przeciez kto mu zabroni

PasiorWKS 09.09.2009 21:27

Tylko że ktoś powinien tym piłkarzykom nakopać do dupy albo za przeproszeniem w ryja (pzdr Radziu), bo takie pi*erdolenie nic się nie stało, smutno nam z tego powodu, nic nie zmieni. Ich trzeba porządnie op*ierdolić w mediach a najlepiej jakby na kolejnym meczu reprezentacji nie było przez 90 minut dopingu. Nie po to ludzie przejeżdżają za drużyna tysiące kilometrów, żeby oglądać coś takiego.

Kordel 09.09.2009 21:29

Dno,żenada,zero walki,zero ambicji... Nawet na tle druzyny wyróznia sie Łobodziński,wiec dla mnie jest to już żałośne,skoro Łobo u Nas nie błyszczy... Smutne ale prawdziwe!

gigant 09.09.2009 21:30

Jedyny plus, że mamy 3 lata czasu do nastepnej wielkiej imprezy,która na dzień dzisiejszy ma się odbyć u nas. Od jutra nowy trener powinien przygotowywać nową kadrę, na Euro 2012.

dj_ibutti 09.09.2009 21:32

Szpaku brzmi w tym monologu jak ksiądz na ambonie czytający list Dziwisza ;)

brylant17 09.09.2009 21:33

Noto czas na nową kadrę jak i trenera:

Trener Smuda?

Nowy sztab szkoleniowy

Pora podziękować:Krzynówek,Lewandowski,Smolarek,Łobodzi ński,Żewłakow,Perejro,Lewandowski,Boruc

i zacząć grać 2 napastnikami budować team na Euro 2012 dać szanse Małeckiemu,Iwańskiemu,Brożek itp itp.

iiYama 09.09.2009 21:33

Ale Szpaku monolog sadzi, erudyta, chyba z kartki czyta...

wierny 09.09.2009 21:33

Ale analiza szpaka.... Litości

Illargui 09.09.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 790997)
Jedyny plus, że mamy 3 lata czasu do nastepnej wielkiej imprezy,która na dzień dzisiejszy ma się odbyć u nas. Od jutra nowy trener powinien przygotowywać nową kadrę, na Euro 2012.

Tylko że chyba Leo ma kontrakt do końca roku - choć może się mylę.

gigant 09.09.2009 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dj_ibutti (Post 790998)
Szpaku brzmi w tym monologu jak ksiądz na ambonie czytający list Dziwisza ;)

I chyba jebaniec jedzie na wydechu od 3 minut.

Blaszczu16 09.09.2009 21:34

Petrescu :).

madenn 09.09.2009 21:34

czekalem na ten moment od 2006 roku....
Beenhakker wreszcie wylatuje.... ignoracja , wywyższanie się i chamstwo tylko to zapamiętam po nim, niech pracuje sobie w Feyenoordzie

dj_ibutti 09.09.2009 21:35

Ile on to musiał pisać :rotfl:

kibic sukcesu 2007 09.09.2009 21:35

Szpaku zajebiste podsumowanie robi. Gada nakręcony jak, by z grama amfy zarzucił :)

tofik 09.09.2009 21:36

Ja nie czuję, że to jest moja reprezentacja. PZPN się opierdala, nie inwestuje w szkolenie młodzieży.
Dlaczego mam kibicować komuś, kto nie podchodzi poważnie do swojego zajęcia ?
Pozostaje się śmiać z działaczy i ludzi, którzy tym żądzą. Płaci wam ktoś, albo osiągacie sukces dzieki temu, że zbijacie baki.

Pan Jotka 09.09.2009 21:36

Ja siedziałem tak jak mowilem---tyłem do Tv bo tego sie od dawna nie da ogladac a kibicem Repery sie nie nazwę( ze względu na atmosfere trubun,ze wzgledu na hart ducha kopaczy, ze wzgledu na całą otoczke :P) dlatego czuje sie usatysfakcjonowany takim wynikiem , bo od razu widać ilu ludzi sie poczuło zwiedzionych i wyszlo to po 2och ostanich wynikach. Szacun dla tych co pojechali do Marboru bo trzeba byc niezlym fanatykiem , by sie tam wybrac za taka druzyna ;-)

Nuitari 09.09.2009 21:37

No to dzisiejszy mecz zgasił chyba największych optymistów, może nawet i dobrze że nie wyjadą do RPA bo z czym do ludzi?

Wywalić Benhakera, wymienić połowę składu i zacząć budować reprezentacje od podstaw.
Nie może być tak, że połowa albo więcej składu w ogóle nie gra w klubach. Nie można się spodziewać, że jak spotka się na zgrupowaniu banda nieudaczników bez ogrania meczowego to nagle sobie przypomną jak się powinno grać.

iiYama 09.09.2009 21:37

Skurczybyk, ładna krytyka, ciekawe kto mu ten tekst podsunął. Więcej się naklepał niż przez całe spotkanie.

No i do tej pory nigdy otwarcie nikt Benhaułera nie skrytykował, a to już była odezwa do narodu.

Jak Szpaka przez lata słuchałem to chyba pierwszy raz słysząc go zdaje mi się że ma czerwone uszy.

LuKiTS89 09.09.2009 21:38

Z tego meczu najbardziej zapamiętam epopeje Szpaka gościu dał popalic haha

DevilMayCry 09.09.2009 21:38

i dziwić się ,że ten chłop klubu nie ma :/ (Smolarek). Aż łzy napływają do oczu ,widząc tak grającą reprezentację Polski.

Vashut 09.09.2009 21:39

szpaku wreszcie pokazał że ma jaja ;)

Zwitter 09.09.2009 21:40

Kto komentuje ten mecz? Szpakowski? Jeśli tak to jest on kompletnym idiotą. Pier...li coś teraz na koniec meczu, że trzeba było sprawdzić tamtego, może tamten byłby lepszy, może za wcześnie mu podziękowano. Kogo to ku...a teraz obchodzi? Gramy żałosną piłkę, Leo wynocha. Tego dziada to ja akurat nigdy nie trawiłem i nie rozumiałem tego śpiewania Leo, Leo. Przynajmniej jest ten plus porażki, że ten stary zgred wyleci. No i po przerwie przełączyłem na Naznaczonego, co by nie oglądać tego badziewia.

tommiyacht 09.09.2009 21:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 791016)
Z tego meczu najbardziej zapamiętam epopeje Szpaka gościu dał popalic haha

jeśli to sypał z głowy to szacun. Nie mozna tego inaczej podsumowac


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:02.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl