Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Speedy 11.05.2009 19:21

jak sie nie myle jest to kod osoby ktora cie polecila, nie trzeba go wpisywac.

simon1906 11.05.2009 19:27

no ale wlasnie o to chodzi ze nic tam nie wpisuje a rejestracja sie domaga tego kodu i tego wlasnie nie rozumie;/

PrawdziwośćDlaGry 11.05.2009 20:04

http://wybierzkurs.pl/ może się komuś przyda :)

Crusi 12.05.2009 08:46

Co powiecie o meczyku Wolfsburga z Borussia? Zastanawiam sie czy nie postawic sobie pare groszy na Kube bo kurs fajny a ostatnio maja niezla passe :)

pan Dudi 12.05.2009 09:17

No, to może być fajny mecz, ale na pewno nie pod względem bukmacherki. Każdy wynik jest możliwy, ale najbezpieczniejszy wydaje się tam over 2,5.

LuKaS TSW 12.05.2009 11:49

jednak wczoraj Newcastle musiało i wygrało:)
na dziś gram za drobne:
Melsungen-Magdeburg 2 (p.ręczna)
Lyon-Nantes 1
Jankovic-Hantuchova 1
Murray A.-Bolelli 1
Basel-Luzern 1
za 20 zł do wygrania 76 zł

Dżołkmen 12.05.2009 13:44

Opłaca sie zagrać:
Celtic-Dundee 1
Bayern-Bayer 1
Lyon-Nantes 1
Za 100zł?

nbns 12.05.2009 14:05

postawiłem miedzy innymi na te drużyny dzis :) wsumie postawiłem 10 różnych kuponów ale nie bede barazie pokazywał żeby nie zapeszać :P poniewaz ostatnio jak tak zrobiłem tylko 1 kupon wszedł hehe

concedi 12.05.2009 14:05

wczoraj i dziś:
http://images39.fotosik.pl/119/314c6c5da790e9f9med.jpg

WiślakNH 12.05.2009 14:16

Zastanawiam sie nad tymi dwoma meczami :

Wigan - Manch.Utd. 2
Nice - Marsylia 2
Kurs : 2,39

I co powiecie na : Valenciennes - Bordeaux 2 ?
:)

vote-for-mikey 12.05.2009 15:17

Koeln - Hertha x2
Safina - Li Na 1
Lyon - Nantes 1
Celtic - Dundee 1

nie jestem prawdę mówiąc przekonany do tej herthy ;)
ale trzymam kciuki.

trzeba było postawić 2 na herthe, po pierwszej połowie 0-1 :)
i safina gra jutro, nie dzisiaj, pomyliło mi się z deblem, a tak już dwa byłyby prawie pewne :)

bula1010 12.05.2009 16:38

bvb 02
hertha 2
bayern 1
celtic 1
lyon 1
basel 1
karsluhe 1
za 15 zl

LuKaS TSW 12.05.2009 17:03

czyli każdy stawia nie licząc się z niespodziankami:)
jutro Korona-Motor 1

rocco_1906 12.05.2009 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 725939)
czyli każdy stawia nie licząc się z niespodziankami:)
jutro Korona-Motor 1

ja sie licze:P wiec odpuszczam lyony i celtici;]

kupon na dwa dni:
Bayern
Barca
ManU
:)

no i jutro w nocy Washington dobija w brutalny sposób pingwiny:evil:

LuKaS TSW 13.05.2009 07:38

ja na dziś zagrałem :
Widzew
Korona
Manchester Utd
Rangers

i zastanawiam się nad Sandecją lub Hamburgiem,proszę o podpowiedzi w temacie tych ostatnich drużyn:)

szym_ek 13.05.2009 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKaS TSW (Post 726199)

i zastanawiam się nad Sandecją lub Hamburgiem,proszę o podpowiedzi w temacie tych ostatnich drużyn:)

Zespół HSV przystąpi w środę bardzo osłabiony. Holender nie skorzysta z usług Brazylijczyka Alexa Silvy i Reinhardta. Nie w pełni sił wciąż jest Castelen, zaś Jarolim musi pauzować za kartki. Czterech zawodników, a jakże ważny w koncepcji gry Jola. Tymczasem goście zagrają bez swojego lidera, Stanislava Sestaka.

Ja sobie odpuściłem:)

rocco_1906 13.05.2009 09:49

dzis mega ryzyko to Barca... ogromne oslabienia kadrowe

Johnny B 13.05.2009 11:34

Za to pewniaczek w hokeju na dzis to Pittsburgh Penguins!

Jakie osłabienia ma Barca?

LuKaS TSW 13.05.2009 11:46

postawiłem taki trochę wariacki kupon:
Bordeaux 2
OM 2
Cottbus 1
Bielefeld 1

a ten Hamburg odpuściłem i zrobiłem taki:
Sandecja 2
Raków 1
Kolding 1 (p.ręczna)
Polska 1 (koszykówka)

no tak turbo Rosjanin Oveczkin vc Crosby,mnie kusi dać w meczu na remis np 3-3:D

TSW_PDW 13.05.2009 11:49

Witam , OPŁACA SIĘ TO GRAĆ Pittsburgh Penguins bo nie powiem kurs elegancki 2,60 dajcie znać jak to widzicie bo ja się nie znam na Hokeju nic ale mam nadzieję że pomożecie coś :)

Johnny B 13.05.2009 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW_PDW (Post 726444)
Witam , OPŁACA SIĘ TO GRAĆ Pittsburgh Penguins bo nie powiem kurs elegancki 2,60 dajcie znać jak to widzicie bo ja się nie znam na Hokeju nic ale mam nadzieję że pomożecie coś :)

Znaczy wiesz. To jest decydujacy mecz o awansie do kolejnej rundy. Wydaje mi się, że bedzie to mecz bardzo wyrównany. Dla bezpieczeństwa grałbym jednak X2 lub KZ Pittsburgha.
Ich bramkarz nie spisywal sie ostatnio najlepiej, pozatym tutaj zaraz ktos napisze o Turbo Rosjanach z Capitalsów i zacheci na Washington dla równowagi:>

pan Dudi 13.05.2009 12:02

Ktoś o ksywie na "r" prawdopodobnie :D

TSW_PDW 13.05.2009 12:02

FerrerDavid-Monaco-Juan 1

Serra-Florent-Davydenko-Nikolay - 2

Blake James - Karlovic Ivo 1

Safina Dinara - Li Na - 1

Roddick Andy - Haas Tommy 1

Proszę o jakieś informację , jak to widziecie na dziś chcę zagrać za grubo więc oceńcie

LuKaS TSW 13.05.2009 12:07

ktoś o ksywie na eR już powiedział że pewniak to WSH więc wszystko jasne:D

szym_ek 13.05.2009 12:08

pomyłka.....

TSW_PDW 13.05.2009 12:43

Witam , stawialem Del Potro dziś był krecz w betway podliczyli mi że kupon przegrany 0 zwrotu mogę wiedzieć o co chodzi ??!! nie tyczy tu się o parę złotych ale o parę setek więc co mam zrobić teraz ?

LuKaS TSW 13.05.2009 12:49

ale to Berdych skreczował a nie Del Potro więc naprawdę dziwne dlaczego masz kupon przegrany...a może przez pomyłkę dałeś na Berdycha?

no nie wiem ale w fortunie jak grałem i były krecze to oni to liczyli jakby mecz się normalnie odbył i zwycięzce liczyli czyli w tym wypadku Del Potro bo Berdych zszedł z kortu,może się wyjaśni po pewnym czasie

TSW_PDW 13.05.2009 12:51

dałem na pewno na Del Potro 1 dali mi zwrot 0.0 jakieś kółko kolor żółty zmienili więc nie wiem

Lukas w taki razie nie podliczą mi tego kuponu jak był krecz i oddadzą stawkę ?

rocco_1906 13.05.2009 12:59

a zebyscie sie wszyscy przeje....chali na tym pittsburghu!!!!:evil: Ovechkin i spółka exterminują te paskudne zwierzęta i wyślą je tam gdzie ich miejsce czyli na Antarktyde:evil: :D
głębszej analizy nie chce mi sie w tym momencie przeprowadzac,moze pozniej cos wiecej na pisze o tym meczu

co do Barcy jeszcze:
Cytat:

U Basków pojawi się Fernando Llorente, ale natomiast nie zagra David Lopez, który ma problem z kolanem. Dużo gorzej z wybraniem kadry ma Pep Guardiola. Będzie musiał pauzować za czerwoną kartkę Eric Abidal. W wyjściowym składzie nie wystąpią kontuzjowani Andres Iniesta, Thierry Henry i Rafael Marquez, a Carlesa Puyola zastąpi Martin Caceres.

Podstawowym bramkarzem ma być.... Manuel Pinto. Właśnie ten bramkarz bronił we wszystkich spotkaniach pucharowych, a poza tym wszystko na to wskazuje, że to właśnie on będzie bronił w wyjściowej jedenastce Barcy.
fcbarcelona.com.pl

edit:niech ktos skoczy za mnie do Fortuny na Ovce postawic bo mi sie nie chce:D
edit2:no nic,jednak cza sie ruszyc komunikacją miejską...

JAN ZEMBRZYCKI 13.05.2009 13:47

Wigan-M.U 1 połowa 1x. :D


I 2z3
HSV-Bochum x2 :-/
Flota-Odra x2 :-/
Philadelphia-L.A.Dodgers 2 :D

jaro1985r 13.05.2009 14:31

2z3 za 300 zl do wygrania 600zł
Barcelona
Manchester
Rangers

i za 10 zł do wygrania 43zł
Korona
Zaglębie Lubin
Widzew
Alwernia

concedi 13.05.2009 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 726609)
Nikt nic nie pisze o Śląsku, a teoretycznie dziś powinien wygrać. Co o tym myślicie?

Odra teoretycznie na fali po zwycięstwie nad pasożydami, Śląsk nie ten sam wiosną co na jesień, ale ja dziś mu zaufałem, bo z kim wygrać jak nie z Odrą a poza tym kurs zachęcający bardzo :)

http://images50.fotosik.pl/123/1f4e28f9dd6bde61med.jpg
System 3z5, ostatnio na taki stawiam i na razie mnie nie zawiódł, codziennie coś na + :D

rocco_1906 13.05.2009 15:07

Spotkanie: Washington Capitals - Pittsburgh Penguins
Typ: Washington Capitals
Kurs: 2,25
Bukmacher: expekt
Analiza:
Już dziś wieczorem w hali Verizon Center w Waszyngtonie dojdzie do decydującego,siódmego meczu
w półfinale konferencji wschodu pomiędzy Washington Capitals a Pittsburgh Penguins.Stan rywalizacji to
3:3.Gramy do 4.zwyciestw.rywalizacja do tej pory wyglądała tak:
WSH 3-2 PIT
WSH 4-3 PIT
PIT 3-2 WSH
PIT 5-3 WSH
WSH 3-4 PIT
PIT 4-5 WSH

Jak widać Stołeczni bardzo mocno zaczeli serię będąc w gazie po pokonaniu NYR,jednak od spotkania nr.3
zaczęły się kłopoty.Pingwiny odnotowały 3.zwycięstwa z rzędu(warto dodac-obiektywnie!!!-że były to
zwycięstwa minimalne i BARDZO szczęśliwe).Mecz nr.6 miał dać awans Pittsburghowi.Pingwiny po wspaniałej
serii już jedną nogą były w finale konferencji a na dodatek mecz "dający" awans grali u siebie.I tutaj
Pittsburgh wykazał się frajerstwem,które będzie kosztować ich awans.Przegrali 4-5 i decydujący mecz
zostanie rozegrany w stolicy.

Atuty Capitals:
1.Własna hala i kibice.Wszyscy wiemy jak "wygląda" kibicowanie w USA.Popcorny,hot dogi i te sprawy:)
Jednak publicznosc w Verizon Center jest inna.NIe mają dobrej opinii wsrod fanow innych druzyn.Właśnie
dlatego że potrafią naprawde pomóc swojej drużynie bardzo gorącym dopingiem w walce o zwyciestwa.Powiem
brzydko:oni sie nie .......ą:)potrafili wdac sie w utarczke z trenerem NYR a gdyby nie ochrona doszlo by
do bijatyki na linii kibice vs trener i kibice v zawodnicy NYR.Po jednej z porazek na lod z trybun
poleciały tony smieci.Sam Ovechkin powiedział o nich że są siódmym zawodnikiem drużyny.

2.Simeon Varlamov.Młody zawodnik z Rosji grający pierwszy sezon w NHL.W sezonie zasadniczym bronił mało.
Wszedł do bramki na trzeci mecz z NYR,zastepujac Theodore'a i broni do teraz popisując sie niemal w kazdym
meczu niezwyklymi i fenomenalnymi interwencjami.W serii z PENS musi bronic srednio 38x w meczu!!!!

3.Trzecim kluczem do sukcesu może okazać się fakt, ze Pingwiny w “erze Crosby’ego” jeszcze nie grały
meczu numer siedem. Caps tak – wiedzą jak to jest przegrać takie spotkanie i wiedzą również jakie to uczucie wygrać.
Zrobią wszystko żeby nie poczuć tego samo, co rok temu po serii z Philadelphia Flyers.

4.Alexander THE GREAT Ovechkin.Tutaj nie trzeba żadnego komentarza


Atuty Penguins
1.Sidney Crosby.Największa gwiazda Pens i reprezentacji Kanady.Największy rywal Ovechkina.Hokeista niemal
doskonały jednak... w moim rankingu najlepszych hokeistów zajmuje dopiero trzecie miejsce za:
Ovechkinem i Kovalchukiem.

2.Minimalnie silniejszy kolektyw.Crosby może liczyć na bardzo duże wsparcie ze strony kolegów:Malkin,Fedotenko,
Gonchar.


I tutaj odnośnie Siergieja Gonchara mała uwaga.W meczu numer 4 doznał urazu w starciu z Alexem,który
wykluczył go ze spotkań nr.5 i 6 co dało sie odczuc w defensywie Pens.Czy zagra dzisiaj?? tego nie wie nikt.
Decyzję podejmie sam zainteresowany bezposrednio przed meczem.Jeśli zagra to nie wiadomo w jakiej jest
dyspozycji i czy po urazie nie ma juz zadnego sladu.Jeśli nie zagra to marnie widze los pingwinów.


Jeszcze krótkie porównanie liderów obu drużyn.

Czas spędzony na lodzie:
Alex - 144:07
Sid - 137:25

Punkty:
Alex - 7bramek,6asyst
Sid - 6bramek,4asysty

Strzały:
Alex - 37
Sid - 29


Dzisiejszej nocy Washington Capitals dobijają Pittsburgh i wchodzą do finału konferencji wschodu.
Jeszcze lepszy jest kurs na zwycięstwo handicapem ale tez i ryzyko większe.

hunter 13.05.2009 15:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSW_PDW (Post 726516)
dałem na pewno na Del Potro 1 dali mi zwrot 0.0 jakieś kółko kolor żółty zmienili więc nie wiem

Lukas w taki razie nie podliczą mi tego kuponu jak był krecz i oddadzą stawkę ?

Jak był to singiel to pewnie będzie zwrot. Jeśli w zestawie z innymi meczami to albo policzą jako wygrany mecz albo przez jeden. To zależy jak w regulaminie jest.

Sportingbet i Bet-at-home (tutaj akurat grywam) krecz danego zawodnika traktują jako jego porażkę i wygraną przeciwnika.

nbns 13.05.2009 18:01

ostatnim czasem czesto zdaża mi sie ze jeden pierd*lony mecz mi nie wchodzi i tak mam prawie co tydzien... http://www.efortuna.pl/kupon/ukazat-...2489978e55c8db

a teraz takie małe pytanie do was chciałbym chociazby podwoic sume 400zł i mam takie typy

Man Utd- Arsenal 1,5zł
Waregem-Mons 1,35zł

lub

La Coruna-Getafe 1,8zł
Legia-Polonia B 1,25zł

lub

Lok.Moskwa-Grozny 1,6zł
WBA-Liverpool 1,37zł
Chelsea-Blackburn 1,3zł

co o tym sadzicie? co byscie doradzili,zmienili? moze jakies wasze typy?

L U Z N Y 13.05.2009 18:10

gdzie można znaleźć wyniki 2 ligi ? a dokładnie Górnika Wieliczka grał dziś o 17 a nie chce mi się czekać aż rozliczą na kuponie :)

edit :) już znalazłem - na 90 minut szybko jednak podali wynik :)


http://i43.tinypic.com/mw2m9u.jpg

Robin 13.05.2009 18:37

2 liga gr. wschodnia dziś nie zawiodła...

MCX 13.05.2009 18:48

Ja bym w weekend postawił na Barcelonę.
Jak wygrają to mają mistrza, w poprzedniej kolejce poczuli się za pewnie i temat upadł.
Teraz zapewne będą bardziej zdeterminowani.
Co do meczu Man U - Arsenal to nie stawiałbym na Man U, bo jak na mecz takiej rangi i z takim przeciwnikiem to kurs jest za niski. Wystarczy, że Man U będzie miał słabszy dzień, a Arsenal lepszy i niespodzianka gotowa.
Z polskiej ligi na weekend na pewno postawię też na Górnika. Odra dziś gra mecz ze Śląskiem, będzie trochę zmęczona (wiadomo jak to jest w naszej lidzie z grą co 3-4 dni), a Górnik ma nóż na gardle.
Ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe typy na weekendowe granie?

vote-for-mikey 13.05.2009 19:47

dzisiaj bym nie stawiał na barcę.

z kim jak z kim, ale z Athleticiem barcelona ma zwykle kłopoty.
Barcelona poturbowana i zbyt pewna siebie co pokazał poprzedni mecz.
Athleticowi odpada właściwie tylko skrzydłowy z tego pamiętam, a mają kim go zastąpić.

więc jeśli miałbym stawiać to
barcelona - Athletic x2

a barca w weekend to jeszcze większe ryzyko IMHO :)

Speedy 13.05.2009 20:06

obstawiał ktos dzisiaj final pucharu ekstraklasy na expekcie ?

byl mecz slask - odra i postawilem na 1

teraz na kuponie mam odra - slask 1

Jest to mozliwe ze mnie oszukano? ;/


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl