Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

jgw 19.02.2009 19:06

Gol :) 1-0 dla Włochów.

jgw 19.02.2009 19:11

Gol :) 2-0 dla Włochów :) boski Manuel :)

Kris54 19.02.2009 19:11

Jak Legia grala w pucharach to jakos im kibicowalem, wspolczulem im Wilna czy np. Zurychu (co przegrali 1-4). A jak patrze na Lecha, na ten trans wspierający złodzieja i mając w pamięci ich buńczuczne zapowiedzi "jacy to oni nie są zajebiści", to czuje satysfakcje. No, 2:0, zobaczymy czy fanatycy z Wronek będą potrafili tak wesprzeć swoich graczy jak my naszych w meczu z Kolejorzem.

Maciuś 19.02.2009 19:12

Dopoki bedziemy mieli 7 miesiecy przerwy zimowej miedzy rundami nic nie ugramy w Europie.

emjot 19.02.2009 19:17

nie cierpię makaroniarzy
mimo tego że nie przepadam za Leszkiem to makaronów nie trawię bardziej...
cóż z tego...

KrystekABG 19.02.2009 19:38

Kurna, 1-2 :(

Barthez 19.02.2009 19:39

goool! Pan komentator wykrzyczał się już za ten mecz i za rewanż. Amica wyrównuje na 2-2... :/

harthausen 19.02.2009 19:40

no i remisują :)
a czy to fart czy walka do końca - chyba to drugie.

Pusiek 19.02.2009 19:41

Dobrze...będą punkty do rankingu

1q2 19.02.2009 19:46

Niesamowita jest ta Amica, jedyne porownanie to my za wiadomych czasow , a jesli sie nie myle to cienko nas widze w kontekscie walki o mistrza, bo powiedzmy sobie szczerze.Na dzien dzisiejszy to jest przynajmniej 1 klasa wyzej.

mcovalski 19.02.2009 19:48

Każda drużyna Smudy grała do końca więc nie ma co się dziwić. Uważam że jest to póki co bardzo dobry wynik. Dla Włochów oczywiście.

Wasiu 19.02.2009 19:52

Nie lubie Kuchcikow - za sztame z pasiastymi, za sprzedanie sie, za kibicow, za sprzedawczyka Reksia, ale trzeba przyznac, ze w wielkim sa gazie. Mistrzostwo nijak nie jest jeszcze rozstrzygniete, ale nie bedzie nowoscia, ze faworytem to my nie jestesmy. Z taka gra Amica rozklada bez problemu wszystkich oprocz nas i Legii. Obawiam sie, ze to im moze wystarczyc. Mam nadzieje, ze sie zatna gdzies.

1q2 19.02.2009 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 677530)
Będzie dobrze. Udinese da rady.

Nie wiem z czego tu sie cieszyc.W porownaniu z nasza gra - a patrzac na wyniki jak i relacje ze sparingow , niewiele sie ona zmienila - to jak niebo a ziemia.
Jak Amica potrafi tak przyjebac w koncowce, sredniaka ale jednak z jednej z najlepszej lig swiata, to tak sie zastanawiam co bedzie z nami.Oprocz oczywiscie wielkiej napinki przed meczem.

Vinci 19.02.2009 19:59

Kiedy oni rewanż grają? Za tydzień czy dwa?

Dani 19.02.2009 20:01

za tydzień 20:45

zim zum 19.02.2009 20:02

Powiem szczerze, że Lewandowski na swoim etapie kariery jest przynajmniej dwukrotnie lepszy niż Brożek. JAk mu sie w głowie nie pomiesza, to będzie z niego konkretny grajek.

Wg mnie nie ma sie czym zbytnio ekscytować, bo "kultura gry" była ewidentnie po stronie Udine. Wyjdą na lepszą murawe i Lecha nie ma.

hoho 19.02.2009 20:03

Lewandowski jeśli już nie jest ,to może być w niedlugim czasie lepszym piłkarzem od Brożka.Smuda to chyba najlepszy motywator wsrod trenerów.

Griszka30KR 19.02.2009 20:14

Był naprawde szybki dobry mecz.Nie raz nawet ogladajac powazne marki człowiek sie nudzi,a tu...

jachting 19.02.2009 20:16

Właśnie się zastanawiam ,jak duże znaczenie miały warunki i przystosowanie,my się lepiej adaptujemy w takich warunkach ,po prostu jesteśmy lepiej przystosowani.Znaczy glównie to czas robi swoje a oni są tu raptem 2 dni .
Ale z drugiej strony te bramki stracone przez Lecha były frajerskie ,nie weszli w ten mecz odpowiednio skoncentrowali ,po czym musieli gonić na "wariata",ten impuls akurat odpowiednio zadziałał ,a w innym przypadku wcale nie musiało być lepiej .
W każdym razie widać że Lech jest raczej świeży ,niema problemów z piłką,przy dobrej grze i odrobinie szczęścia awansują do następnej rundy .

Czy powinniśmy się bać ?
Wisełka jest oczywiście najlepsza,charakter też swój ma ,Lech wydaje się mieć przewagę w ofensywie.
Oby Ćwieląg i Beto wnieśli nową jakość do naszej gry .

1q2 19.02.2009 20:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hoho (Post 677551)
.Smuda to chyba najlepszy motywator wsrod trenerów.

Byc moze tyle ze zeby motywowac to trzeba miec kogo.Przypominam sobie mecz , jeszcze za Petrescu ,gdzie gralismy z Lubinem(Smuda trenerem).

Skonczylo sie 2-0 ,moglo ze 4 a Lubin nie wiem czy jakis celny strzal oddal ,a najwiekszy problem to mial jak przejsc polowe.
Wniosek - Amica ma teraz na prawde dobra pake a ze Franc ich dobrze poukladal i zmotywowal to tysz prawda.

djjamajczyk 19.02.2009 20:16

Splèndido final.
Lech jak zawsze... najpierw wszyscy oglądający mecz przyzwyczajeni do podejścia naszych drużyn do gry przy stanie 0:2 wygłasza opinie "Lech zdech" a potem niespodziewanie cieszy się z powrotu do żywych.
Gra niezła ,końcówka świetna = emocjonująca walka o mistrza ;)

masada 19.02.2009 20:25

Dzisiaj padł jeden z moich mitów, a mianowicie taki, że zawsze kibicuję polskim drużynom w pucharach, niezależnie od antypatii na krajowym podwórku. No i było tak faktycznie zawsze, Widzew, Legia, niezmiennie. Do dzisiaj :)
No kurde nie potrafię się po prostu cieszyć sukcesami tego napinkowego ostatnimi czasami tworu i wynik na kwadrans przed końcem szczerze mnie satysfakcjonował.
No ale z drugiej strony ta moja duża niechęć jest jakimś tam dowodem na to, że serio zaczynają nieco wyrastać ponad ligę, bo ten remis osiągnięty w tych warunkach, przed rozpoczęciem ligi w lutym jest jednak sukcesem, choć szanse na awans po 2-2 u siebie mają mizerne.

jachting 19.02.2009 20:40

A ten zawodnik ktory odpada udinese przez kartkę ,to jakiś kluczowy ?
Z drugiej strony chyba ktoryś wraca po kontuzji .

W Lech w następnym meczu będzie mógł wystąpić Peszko

Cytat:

.. no ale przecież punkty są :))))))))))))))))
A co Ci to da ze będziesz się sral ?

Squall 19.02.2009 20:43

Życzenie źle Lechowi nie spowoduje, że Wisła zacznie odnosić sukcesy. Osobiście gratuluję Lechowi i mam nadzieję że jego sukces spowoduje to że ktoś z władz Wisły pójdzie w końcu po rozum do głowy.

szorstki 19.02.2009 20:50

Jak nie kibicuje tej Amice na żadnym polu to tym razem wolałbym, żeby przeszli Udinese. Raz, że nie lubię tych makaronów ;/ a dwa, że awansując dalej Smuda będzie ubabrany na trzech frontach.Wtedy między 7 marca a 7 kwietnia oprócz ligi dostanie porcje pucharów: dwa z nami w PP i dwa w UEFA. Nie ma bata, żeby gdzieś nie umoczyli... A skoro Smuda mówi, że nowi to melodia przyszłości to ja mu wierzę ;)
Łapiąc trzy sroki naraz zwykle ma sie tylko trochę pierza...

jachting 19.02.2009 20:57

Nie ma się o co kłócić ,każdy z sercem patrzy tylko na Wisełkę .

felipe 19.02.2009 20:57

Dajcie już spokoj, bo takim zawistnym bełkotem (90% postów) zapełniamy już kolejną ładną strone... I tak jest przy okazji każdego meczu Lecha...

Kompeksy ! Mamy dzień, w którym Wisła pozyskała strategicnzgeo sponsora a i tak 3/4 forumowiczów z FORUM WISŁY KRAKÓW woli komentować gre drużyny, która ich niby nie interesuje...
Zastanówcie się troche...

piter116 19.02.2009 21:00

Lech pokazuje ambicję i gra do końca w tych rozgrywkach PUEFA. I to niestety jest właśnie to, czego nie pokazała Wisła w rewanżu z Tottenhamem.

Nie ma bata, żeby Lech wygrał z Udine na wyjeździe.

Tiramisu 19.02.2009 21:02

Pytanie do modów (retoryczne): Czemu ten temat nie jest jeszcze zamknięty? Wylęgarnia kompleksów i robienie sobie i Wiśle wstydu. Co nas jakiś Lech-Amika (uzgodnili wersję?) obchodzi? Jakby na ichnim forum były takie żale po meczach Wisły to byśmy padali ze śmiechu albo czytali z politowaniem (jesli w ogóle, i miejmy nadzieję, że oni tu nie przyłażą),,,

"Wielki człowiek nie musi innym udowadniać, że są maluczcy",, To samo tyczy się klubów.

Rozumiem o grze porozmawiać,, Nie wszyscy patrza na piłkę przez pryzmat trybun, ale tu jest tego max 5%.

Aro1234 19.02.2009 21:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 677624)
Lech pokazuje ambicję i gra do końca w tych rozgrywkach PUEFA. I to niestety jest właśnie to, czego nie pokazała Wisła w rewanżu z Tottenhamem.

Nie ma bata, żeby Lech wygrał z Udine na wyjeździe.

Ale może być 3:3 i przejdą... :lol: tak na ironię.

Dorzucę swoje trzy grosze do dyskusji.

Lech zagrał przeciętne spotkanie, Udinese bardzo słabe. W zasadzie Udine tylko przez chwilę próbowało prowadzić grę, zdobyło dwa gole, jeden farfocel, drugi po tragicznym błędzie obrony i myśleli, że jest po zabawie. Oceniając grę Lecha można powiedzieć wszystko na temat niedokładności (murawa?), słabej postawie Murawskiego i Rengifo, czy wreszcie katastrofie w pierwszych minutach drugiej połowy, ale trzeba oddać to, że pokazali niesamowity charakter. Od 0:2 zaczęli ostrą walkę o to, żeby doprowadzić do remisu, a nawet wygrać. Pokazali coś, czego nam w ostatnim czasie zawsze brakowało.

Kibice Lecha również nie zabłyszczeli. Widać, że nadal wierzą, iż ich pupilek, legenda, i t d jest czysta. Myślę, że są w błędzie, wcale nie udowodnili swojej wyższości w światku kibicowskim, wręcz pokazali, że popierają złodziejstwo i s****ienie się. Nie wiem, może lubią...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl