![]() |
Małe tabele cd.:
3 zespoły Wisła, Płock, Stal - spada Stal Wisła, Stal, Podbeskidzie - spada Stal Wisła, Płock, Podbeskidzie - spadamy My pod warunkiem, że w meczu PBB-Płock, Podbeskidzie wygra dokładnie 4 bramkami (4:0, 5:1, 6:2 itd) - spada Płock, jeśli przegra 5 bramkami - spada Podbeskidzie w pozostałych przypadkach Wisła, Craxa, Stal - spada Stal Wisła, Craxa, PBB - spada Craxa :> Wisła, Craxa, Płock - spada Płock |
pepe prosze cie ponownie , powiedz co musi sie stac żeby spadly żydy ?
|
Cytat:
Jesli obecny wynik z Gliwic się utrzyma to w 95% dbamy spadkowicza tego sezonu. |
Cytat:
Edit: niestety granicą szczęścia jest 30 punktów, a Craxa ma 31. |
Temat utrzymania się drużyn z Krakowa jest praktycznie zamknięty.
Istnieje jedna szansa, że spadniemy ale muszą zajść WSZYSTKIE poniższe warunki: 1. Przegrywamy oba następne mecze. 2. Podbeskidzie wygrywa DOKŁADNIE 4 bramkami z Płockiem w Bielsku 3. Podbeskidzie wygrywa z Legią w Warszawie 4. Płock remisuje z Zagłębiem w ostatniej kolejce. 5. Stal zdobywa 4 lub więcej punktów w 3 kolejnych meczach (Raków, Legia, Śląsk). Wtedy dochodzi do małej tabeli Wisła, Płock, Podbeskidzie, w której spadamy. Warunki 2, 3 i 5 są dość mało prawdopodobne. |
Cytat:
Dlaczego Wisła spada gdyby doszło do małej tabelki? Jakie kryterium o tym decyduje? |
^^Scenariusz 5 nie jest malo prawdopodobny.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Kod:
Wisła-Płock 0:3Wisła - 6 Płock - 8 PBB - 7 Wyniki 5:1 czy 6:2 niczego nie zmieniają. Musi być różnica DOKŁADNIE 4 bramek. |
Dokladnie tabela by wygladala tak
Plock 6 pkt 8-8 Podbeskidzie 6 pkt 7-7 Wisla 6 pkt 6-6 Wtedy spadamy Przy innym wynku PBB-Plock niz zwycieztwo dokaldnie 4 bramkami PBB ktoras z druzyn mialaby ujemna roznice bramek. Wtedy nie bedziemy na ostatnim |
Cytat:
|
A jak by PBB wygrało np.5:0?.
|
W 2071 było: https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2071
Przy małej tabeli Wisła-Płock-Podbeskidzie kluczowy jest wynik meczu Podbeskidzie-Płock. 4 bramki różnicy - my, mniej - Podbeskidzie więcej - Płock |
Szanse na spadek według Mogielnickiego:
"Podbeskidzie 86,2% Stal 13,6% Wisła Płock 0,2% Wisła 0,000998%" |
Mogiel liczy te procenty nie tylko patrząc ile sprzyja ale też biorąc pod uwagę rozkład wyników.
Przy tych 5 warunkach, które podałem w #2075 pewnie tak wychodzi. |
Cytat:
Podbeskidzie 6 pkt 8-7 Wisla 6 pkt 6-6 Plock 6 pkt 8-9 |
Trzeba po prostu zdobyć choć 1 punkt z Lechem i Piastem
|
Mecz PBB-Płock jest przed naszym.:> Hyballa i kopacze będą wiedzieli, jaki wynik padl. Czy ustwiono dokladnie +4 dla PBB.:evil: Jesli nie :P, to spokojnie trzeba wystawić na ostatnie 2 mecze wszystkich mlodych, którzy mają szansę zapunktować jako juniorzy Nawet wtedy bym Plewkę o kulach i na wózku postawil na boisku, byle punkty łapal. Niech stoi i się nie rusza :rotfl:
|
Remis z Amiką to jest minimum przyzwoitości.
|
A kto mialby ustawic ten mecz +4 dla PBB?? Wisla Plock?? Przeciez jak przegra z PBB to moze spasc wciaz.
|
Cytat:
Głównie chodziło mi o to, żeby było jasne, ze do meczu z kuchenkami już bedziemy znali wynik PBB-Płock co daje nam pewien komfort w wystawieniu składu, ale też ewentualną dodatkową mobilizację. :tsw_cheerleader: |
No podbuzowałeś :>
Dla przypomnienia musi się spełnić łącznie 5 warunków, a nie tylko mecz Podbeskidzie-Płock. Z czego jednym jest zwycięstwo z Legią. |
Cytat:
No, ten tego, Płock w przerwie albo na kilka minut przed końcem spotkania przegrywa 0-3 z PBB i zaczyna kalkulować który scenariusz układu tabeli na koniec jest bardziej prawdopodobny :D </spiskowa_teoria_dziejów> Nie wiem co by się musiało stać, żeby uznali, że ta wersja byłby dla nich bezpieczniejsza, bo nawet nie chce mi się tego liczyć, ale na pewno da się coś wymyślić. Na pewno! ;) |
Jeszcze lista zespołów w naszej okolicy.
Jak wygramy następny mecz to przeskoczymy Kuchenkorza, który też jest w kryzysie: Kod:
10 Lech - 33 (1-0, --) |
Taaa a pod stadionem w Bielsku będzie stała czarna wołga na płockich numerach....
|
Nie mówiąc o tym, że Legia gra ostatni mecz z kibicami. Więc dla przyzwoitości powinni zagrać lepiej niż z nami.
|
w sumie teraz to już tylko ważne żeby w tabeli skończyć nad żydami
|
Jak wygramy z Amicą to jest szansa
|
Cytat:
|
My tu gadu gadu, a Wisła się utrzymała.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl