Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Stroje meczowe Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=3263)

mic 08.07.2011 15:45

Czy te koszulki ktore trzymaja Biton i Diaz to juz sa nowe ?

Tominho 08.07.2011 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baton (Post 1123378)
Czy te koszulki ktore trzymaja Biton i Diaz to juz sa nowe ?

Nie. I założę się, że są to pierwsze lepsze koszulki z klubowego magazynu :) Po pierwsze nowe koszulki Wisły to tajemnica (koszulka Pareiki to chyba mała podpowiedź dla niecierpliwych kibiców). Po drugie, zarówno Diaz jak i Biton pokazują koszulki od przodu, więc pewnie są bez nazwisk.

Chrisman 08.07.2011 16:52

mam nadzieje ze nowe stroje nie beda mialy kroju Pareiki ,bo to jedna wilka masówka

szprotson 08.07.2011 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Chrisman (Post 1123412)
mam nadzieje ze nowe stroje nie beda mialy kroju Pareiki ,bo to jedna wilka masówka

to masz nadzieje na co?

logicznie patrzac na cała sprawe : adidas mówi ze otrzymamy model "stworzony" dla Wisły. Bede w szoku jeśli zrobia nam jakies specjalne koszulki, a nie po prostu dadza nowy model i dopisza gdzieś Wisła Kraków np na karku.

WISŁAZWE 09.07.2011 20:21

Wątek o fladze UE zamiast orzełka na koszulkach - proszę kierować do tematu politycznego i tam dyskutować.
Tutaj dyskutujemy o strojach meczowych Wisły Kraków.

Tenzen 09.07.2011 20:40

To zawinięcie na szyi przypomina mi nieco koszulki Levadii Tallin.

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...8238334690.jpg

rikut1906TSW 10.07.2011 17:06

Mecz już w środę a info o nowych strojach brak :)
chyba nie będziemy grać w starych :/

szprotson 10.07.2011 17:08

oczywiście że będziemy. Takowa informacja była podawana juz kilka razy a na dodatek potwierdziło to biuro prasowe.

Kon®ado 10.07.2011 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1124136)
oczywiście że będziemy. Takowa informacja była podawana juz kilka razy a na dodatek potwierdziło to biuro prasowe.

podaj źródło tego? pierwsze slysze by ktos z naszych mowile ze bedziemy grac w starych strojach a tak wynika z tego co napisales ; )

Martinez 10.07.2011 20:45

Podczas relacji ostatniego, albo przedostatniego sparingu, prowadzący napisał, że ze Skonto gramy w starych.

surdut 10.07.2011 20:45

relacja live ze sparningu w Talinie
Prowadzacy tra relacje napisali ze ebdziemy grac w starych strojach

Kon®ado 10.07.2011 20:46

aa w tym sensie to oki myslalem ze mowicie ze caly sezon bedziemy w starych ;P

Natalia_TSW 10.07.2011 21:07

z tego co napisali, że bedą nowe stroje tylko na razie jest to wielka tajemnica, bo tak wynika z kontraktu

szymon_k 11.07.2011 10:42

http://blog.liga-angielska.net/wp-co...12-210x300.jpg
Nie wydaje mi się żeby Adidas potraktował nas bardziej nadzwyczajnie niż Swansea City czy Stoke City... Pewnie dostaniemy ten sam masowy (ch*jowy) model koszulki co na zdjęciach z doszytym naszym logiem i prasowanką Telefoniki ... Zresztą skąd Pareiko miał by mieć inną bluzę bramkarską? Poprostu to jest nasz "nowy" model strojów na sezon 2011/2012. Nie wydaje mi się żeby brakło mu starych bluz bramkarskich. Jeśli się nie mylę to trzeba będzie się z tym pogodzić... Szkoda bo miałem nadzieję, że niebawem kupię sobie dedykowaną koszulkę Wisełki tego typu co Real, Liverpool czy Bayern... no ale cóż.... życie. http://blog.liga-angielska.net/wp-co...ue-300x300.jpg

Kon®ado 11.07.2011 11:09

wcale nie jest powiedziane mialy byc dedykowane dla nas wiec chyba wiedza co mowia? po 2gie przeciez ktos ten projekt z naszych musi zatwierdzic wiec chyba nie sa debilami by przyjmowac byle gowno :P dla nich to tez zysk bo to jakie beda zalezy czy beda sie sprzedawac ;P

szymon_k 11.07.2011 11:14

Zauważcie jeszcze, że po tym jak niefortunnie pokazano na oficjalnej stronie nowy strój Wisły założony przez Pareike i ludzie z forum to zauważyli i zaczęli debatować na ten temat to z meczu z Florą nie ma ani jednego zdjęcia na którym było by widać naszego bramkarza w nowym stroju. To tym bardziej potwierdza, że jednak jest to nowy strój, który chcą nieudolnie ukryć. Żednada. Obym się mylił :)

rafalek 11.07.2011 11:23

Pareiko podobno sam sobie szyje stroje - adidas doszwa mu tylko znaczek gdzieś w Polsce - więc możliwe, to nie był nowy strój bramkarski na najblizsze sezony..

Watts 11.07.2011 11:24

Nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby po tylu latach wierzyć w "dedykowane" stroje których "dedykowanie" będzie polegać może na napisie Wisła Kraków na kołnierzyku. Za Umbro dostawaliśmy przeterminowane o rok szablony, Adidas da nam takie same jak połowie sportowego świata. Dedykowany. Dobre.

Jeszcze śmieszniejsze jest "przecież klub tego nie przyjmie!!1" - ależ przyjmie i to z pocałowaniem ręki, bo ma to głęboko w dupie. Jeżeli zarząd sra na kwestię Białej Gwiazdy to już widzę, jak esteta Basałaj jak Rejtan rozrywa sobie garnitur przed przedstawicielem Adidasa "nie no, koleś, to tak nie może być, takie same kołnierzyki ma Stołk Siti i Słonzi, my jesteśmy Wisła Kraków, a nie jakieś popierdóły, zrywamy umowę albo róbcie nowe koszulki".

rafalek 11.07.2011 11:26

Akurat przecież za Umbro mielismy unikalne koszulki...nikt nie miał takich jak my..

Watts 11.07.2011 11:27

No nikt na globie nie miał gwiazdki na ramieniu, masz rację - unikat w skali Drogi Mlecznej.

Kon®ado 11.07.2011 11:29

to po co ze tak powiem pierdzielili o dedykowanych? chyba wiadomo co oznacza to slowo a nie uwazam ich za skonczonych kretynow ;P no ale pozyjemy zobaczymy

szymon_k 11.07.2011 11:39

Po co czekać na oficjaną prezentacje strojów?? Już teraz możesz mieć swój unikatowy trykot.
Nowa koszulka - 15,95$. Herb Wisły - 10zł. Prasowanka Telefoniki - 8zł. Wku*wienie - BEZCENNE... :/ ehhhhhh
http://www.acasports.co.uk/images/pr...rseys-ls-3.jpg

http://www.acasports.co.uk/product_i...oducts_id=8625

Watts 11.07.2011 11:41

Bomasport kupi sryliard tych koszulek, przyszyje herby Wisły i opchnie na allegro jako replikę za 200 zł tak jak na początku tamtego sezonu. Spoko loko :lol:

R33 11.07.2011 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kon®ado (Post 1124383)
chyba wiadomo co oznacza to slowo a nie uwazam ich za skonczonych kretynow ;P no ale pozyjemy zobaczymy

No właśnie oni chyba uważają nas.

Darkh 11.07.2011 12:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szymon_k (Post 1124384)
Po co czekać na oficjaną prezentacje strojów?? Już teraz możesz mieć swój unikatowy trykot.
Nowa koszulka - 15,95$. Herb Wisły - 10zł. Prasowanka Telefoniki - 8zł. Wku*wienie - BEZCENNE... :/ ehhhhhh
http://www.acasports.co.uk/images/pr...rseys-ls-3.jpg

http://www.acasports.co.uk/product_i...oducts_id=8625

To nie są nowe koszulki meczowe Wisły Kraków... wypowiadałem się na temat wcześniej jak ktoś ma chęć zapoznać się z tematem niech przeczyta parę stron wcześniej...
Swoją drogą to nasz naród jest jedyny: krytykuje, gnoi, ośmiesza zanim jakiekolwiek podstawy do tego miał będzie. Weźcie na luz...

sayek89 11.07.2011 12:18

Dokładnie... Była mowa że pierwszy sezon od podpisania umowy z Adidasem gramy w standardowych... Na kolejne dwa sezony Wisła ma dostać dedykowane wzory...

tsw biała gwiazda 11.07.2011 12:19

Dark już raz pytałem ciebie, czy wszystkie koszulki będą miały taki sam krój, czy też domowa będzie się czymś różnić oprócz koloru od wyjazdowej?

szymon_k 11.07.2011 12:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Darkh (Post 1124406)
To nie są nowe koszulki meczowe Wisły Kraków... wypowiadałem się na temat wcześniej jak ktoś ma chęć zapoznać się z tematem niech przeczyta parę stron wcześniej...
Swoją drogą to nasz naród jest jedyny: krytykuje, gnoi, ośmiesza zanim jakiekolwiek podstawy do tego miał będzie. Weźcie na luz...

????Skoro twierdząco piszesz, że to nie są nowe koszulki meczowe Wisły to jakie będą?? Widziałeś je?!? Jeśli tak to opisz jak wyglądają, chętnie się wszyscy dowiemy. Jak nie to co Ty jakiś prorok jesteś?? Ja moje stwierdzenia i domniemania popieram tym co zobaczyłem na zdjęciach na oficjalnej. (nowy strój Pareiki)

rafalek 11.07.2011 12:30

A ja piszę, że nowy strój Pareiki nie ma nic do nowych strojów zawodników. Kolega wie jak wyglądają nowe stroje i się przekonacie, że nie będę to te tutaj przez Ciebie zamieszczone.

szymon_k 11.07.2011 12:34

Bardzo bym sobie tego życzył, żeby były inne niż strój Pareiki i mam ogromną nadzieję, że się mylę i wszyscy będziemy zadowoleni. No, ale skoro Darkh i rafalek wiedzą, że nie będą to te co ma Pareiko to opiszcie jakie będą.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl