![]() |
Czy te koszulki ktore trzymaja Biton i Diaz to juz sa nowe ?
|
Cytat:
|
mam nadzieje ze nowe stroje nie beda mialy kroju Pareiki ,bo to jedna wilka masówka
|
Cytat:
logicznie patrzac na cała sprawe : adidas mówi ze otrzymamy model "stworzony" dla Wisły. Bede w szoku jeśli zrobia nam jakies specjalne koszulki, a nie po prostu dadza nowy model i dopisza gdzieś Wisła Kraków np na karku. |
Wątek o fladze UE zamiast orzełka na koszulkach - proszę kierować do tematu politycznego i tam dyskutować.
Tutaj dyskutujemy o strojach meczowych Wisły Kraków. |
To zawinięcie na szyi przypomina mi nieco koszulki Levadii Tallin.
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...8238334690.jpg |
Mecz już w środę a info o nowych strojach brak :)
chyba nie będziemy grać w starych :/ |
oczywiście że będziemy. Takowa informacja była podawana juz kilka razy a na dodatek potwierdziło to biuro prasowe.
|
Cytat:
|
Podczas relacji ostatniego, albo przedostatniego sparingu, prowadzący napisał, że ze Skonto gramy w starych.
|
relacja live ze sparningu w Talinie
Prowadzacy tra relacje napisali ze ebdziemy grac w starych strojach |
aa w tym sensie to oki myslalem ze mowicie ze caly sezon bedziemy w starych ;P
|
z tego co napisali, że bedą nowe stroje tylko na razie jest to wielka tajemnica, bo tak wynika z kontraktu
|
http://blog.liga-angielska.net/wp-co...12-210x300.jpg
Nie wydaje mi się żeby Adidas potraktował nas bardziej nadzwyczajnie niż Swansea City czy Stoke City... Pewnie dostaniemy ten sam masowy (ch*jowy) model koszulki co na zdjęciach z doszytym naszym logiem i prasowanką Telefoniki ... Zresztą skąd Pareiko miał by mieć inną bluzę bramkarską? Poprostu to jest nasz "nowy" model strojów na sezon 2011/2012. Nie wydaje mi się żeby brakło mu starych bluz bramkarskich. Jeśli się nie mylę to trzeba będzie się z tym pogodzić... Szkoda bo miałem nadzieję, że niebawem kupię sobie dedykowaną koszulkę Wisełki tego typu co Real, Liverpool czy Bayern... no ale cóż.... życie. http://blog.liga-angielska.net/wp-co...ue-300x300.jpg |
wcale nie jest powiedziane mialy byc dedykowane dla nas wiec chyba wiedza co mowia? po 2gie przeciez ktos ten projekt z naszych musi zatwierdzic wiec chyba nie sa debilami by przyjmowac byle gowno :P dla nich to tez zysk bo to jakie beda zalezy czy beda sie sprzedawac ;P
|
Zauważcie jeszcze, że po tym jak niefortunnie pokazano na oficjalnej stronie nowy strój Wisły założony przez Pareike i ludzie z forum to zauważyli i zaczęli debatować na ten temat to z meczu z Florą nie ma ani jednego zdjęcia na którym było by widać naszego bramkarza w nowym stroju. To tym bardziej potwierdza, że jednak jest to nowy strój, który chcą nieudolnie ukryć. Żednada. Obym się mylił :)
|
Pareiko podobno sam sobie szyje stroje - adidas doszwa mu tylko znaczek gdzieś w Polsce - więc możliwe, to nie był nowy strój bramkarski na najblizsze sezony..
|
Nie wiem jak trzeba być naiwnym żeby po tylu latach wierzyć w "dedykowane" stroje których "dedykowanie" będzie polegać może na napisie Wisła Kraków na kołnierzyku. Za Umbro dostawaliśmy przeterminowane o rok szablony, Adidas da nam takie same jak połowie sportowego świata. Dedykowany. Dobre.
Jeszcze śmieszniejsze jest "przecież klub tego nie przyjmie!!1" - ależ przyjmie i to z pocałowaniem ręki, bo ma to głęboko w dupie. Jeżeli zarząd sra na kwestię Białej Gwiazdy to już widzę, jak esteta Basałaj jak Rejtan rozrywa sobie garnitur przed przedstawicielem Adidasa "nie no, koleś, to tak nie może być, takie same kołnierzyki ma Stołk Siti i Słonzi, my jesteśmy Wisła Kraków, a nie jakieś popierdóły, zrywamy umowę albo róbcie nowe koszulki". |
Akurat przecież za Umbro mielismy unikalne koszulki...nikt nie miał takich jak my..
|
No nikt na globie nie miał gwiazdki na ramieniu, masz rację - unikat w skali Drogi Mlecznej.
|
to po co ze tak powiem pierdzielili o dedykowanych? chyba wiadomo co oznacza to slowo a nie uwazam ich za skonczonych kretynow ;P no ale pozyjemy zobaczymy
|
Po co czekać na oficjaną prezentacje strojów?? Już teraz możesz mieć swój unikatowy trykot.
Nowa koszulka - 15,95$. Herb Wisły - 10zł. Prasowanka Telefoniki - 8zł. Wku*wienie - BEZCENNE... :/ ehhhhhhhttp://www.acasports.co.uk/images/pr...rseys-ls-3.jpg http://www.acasports.co.uk/product_i...oducts_id=8625 |
Bomasport kupi sryliard tych koszulek, przyszyje herby Wisły i opchnie na allegro jako replikę za 200 zł tak jak na początku tamtego sezonu. Spoko loko :lol:
|
Cytat:
|
Cytat:
Swoją drogą to nasz naród jest jedyny: krytykuje, gnoi, ośmiesza zanim jakiekolwiek podstawy do tego miał będzie. Weźcie na luz... |
Dokładnie... Była mowa że pierwszy sezon od podpisania umowy z Adidasem gramy w standardowych... Na kolejne dwa sezony Wisła ma dostać dedykowane wzory...
|
Dark już raz pytałem ciebie, czy wszystkie koszulki będą miały taki sam krój, czy też domowa będzie się czymś różnić oprócz koloru od wyjazdowej?
|
Cytat:
|
A ja piszę, że nowy strój Pareiki nie ma nic do nowych strojów zawodników. Kolega wie jak wyglądają nowe stroje i się przekonacie, że nie będę to te tutaj przez Ciebie zamieszczone.
|
Bardzo bym sobie tego życzył, żeby były inne niż strój Pareiki i mam ogromną nadzieję, że się mylę i wszyscy będziemy zadowoleni. No, ale skoro Darkh i rafalek wiedzą, że nie będą to te co ma Pareiko to opiszcie jakie będą.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl