![]() |
Cytat:
Może z Ćwielongiem i Małeckim również trzeba przeprowadzić takie treningi dodatkowe ???? Może też wypalą ????? |
Cytat:
pozdrowienia |
funkykoval - ja myślę że napastnicy nasi to na treningach dużo strzelają, nawet bym się nie zdziwił gdyby taki Ćwielong nieźle sobie na nich radził - bo to jest często tak jak...w skokach narciarskich:) - trening , skacze koleś daleko , zawody - spada z belki i tak jest przez całą zimę.Jedni są po prostu lepiej odporni na stres(ci przeważnie robią kariery), drudzy mniej a im więcej nie wychodzi tym ten stres jest większy.
|
Cytat:
|
Skorża odaje przysługe staremu Janasowi kosztem Wisły .... po co ten młody Janas uczy się kosztem Wisły wzieli by Kulawika na drugiego trenera to prawdziwa legenda Wisły i napewno nie chrzanił by tak roboty jak Młody Janas. To jest parodia jego obserwacje rywali . Do tego co taki młody Janas może przekazać młodym piłkarzom , żaden autorytet z niego , piłkarzem był żadnym , takiego gostka to jak kolesia traktują buhhehehehe co to jest... brawo ale to niestety jest tzw dwór Skorży .
do tego Kazimierski najgorszy z możliwych trenerów bramkarzy plus ten Włoch nie wiadomo od czego .... Paulo Terezotti jest specjalistą od przygotowania atletycznego piłkarzy ..... po cholera nam następny spec który daje tyle że na dzień dobry odprawia nas Levadia Talin .... |
Borinho wez sie troche opanuj! Może rzeczywiście Rafał Janas nie był nigdy wielkim piłkarzem ale czy Skorża był? A Skorża ile ma lat? 60? no tak tak rzeczywiscie ten to jest autorytet. Młody Janas jak go nazywasz to asystent trenera czyli taki jego mały murzyn. Skorza mowi a ten zapierdala. Nie potrzeba na takim stanowisku wielkiego czlowieka, ale racje masz w jednym... chlopak zjebal obserwacje. A Terezotti... ile on pracuje w Wisle? Rezultaty jego pracy będą widoczne o to sie nie boj. Przygotowanie fizyczne, dieta sportowcow po podstawowa sprawa i wkoncu ktoś sie tym u nas w klubie zajmie na wyższym poziomie. Akurat zatrudnienie tego Pana moze tylko pomoc Wisle... wiec wiekszy luzik kolego.
Kazimierski... tego Pana nawet nie trzeba komentowac |
Cytat:
Cytat:
Bo gdybyś nie zauważył remis w Sosnowcu (który można tłumaczyć zlekceważeniem), nie eliminował Wisły z pucharów. Wyeliminował nas drugi przegrany mecz, w którym o lekceważeniu nie może być mowy... |
Ja tez nie moge niestety pozbyc sie wrazenia, ze pozostawienie Skorzy i jego sztabu to oznaka tego, ze Cupialowi na Wisle zalezy juz w niewielkim stopniu, a nie normalnosci. Nie oszukujmy sie, Cupial zaangazowany, z przed paru sezonow, to czlowiek, ktory nie pozwolilby Skorzy po czyms takim wejsc na poklad samolotu juz nie mowiac o prowadzeniu z nim rozmow przez tydzien. Ludzie w tym wieku sie nie zmieniaja i to nie boss stal sie rozsadniejszym czlowiekiem przez te kilka lat, tylko po prostu zal mu juz wydawac wieksza kase na jakiegos lepszego trenera.
|
Cytat:
|
Nesta tak jest dokładnie jak prawisz , zostawił by całą tą świte w Talinie łącznie z paroma piłkarzami których by przesunąłdo rezerw . Pawełka też by w Wiśle już nie było !!! Po tej kopromitacji wziął by szkoleniowca z zagranicy spoza układów itp . Ale on już szuka oszczędności gdzie się tylko da !!!!. Po częśći rozumiem go , teraz chce żeby to się bilansowało wszystko a sukces sportowy przy okazji może się uda zrobić !!!! ............
|
Prezes obecny sezon uważa pewnie za swego rodzaju doświadczenie(gra nie na swoim stadionie)
Da szansę rehabilitacji trenerowi i być może on to doceni, odwdzięczając się dobrą grą swojej drużyny i zdobyciem MP. Wówczas będzie czekać na niego(trenera)nowy stadion i nowe wyznanie w postaci walki o LM. Może być ? |
Cytat:
bo to jedyne sensowne rozwiązanie w obecnej sytuacji ale jak widzę niektórzy chcieliby kolejnej bezsensownej rewolucji |
Cytat:
|
Jedynym powodem, dla którego nie wywalili Skorży i całej reszty sztabu są oszczędności.Bo,że Skorża poleci to jest pewne.
|
Cytat:
Zegar tyka. Nie wiadomo tylko czy do zimy, czy też po prostu wypełni kontrakt do końca. Tyle, że to jest w sumie niewielkie środowisko, więc prędzej czy później do Skorży dotrze informacja, że klub szuka kogoś na jego miejsce. Pytanie, jaka będzie wtedy jego reakcja. |
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale to chyba Skorża oddał się do dyspozycji zarządu, a jeśli ci by chcieli, żeby odszedł, to Skorża podałby się do dymisji i nie wydalibyśmy ani złotówki na odprawę? Po prostu nie chcą brać teraz nowego trenera. Boją się powtórki 8 miejsca w lidze. Jedno jest pewne. Jeżeli znowu zagramy o wejście do LM, nie będzie już żadnego! lekceważenia rywala, chociażby byli oni z San Marino. Szczyt formy do sezonu mają osiągnąć już na 1 rundę kwalifikacyjną LM, obejętnie czy to 1 czy 2 runda.
|
Cytat:
|
Marszałek, ja chcę, żeby Skorża został w Wisełce. Popatrz na mój podpis. Jak tylko mogłem, byłem na R22, oraz na Superpucharze i skandowałem: SKORŻA! MACIEJ!. Tylko wiesz, chodziło mi o to, że jeżeli nie chcieliby współpracy ze Skorżą, to podałby się do dymisji, a Wisła nie zapłaciła złamanego grosza. Czaisz?
|
Cytat:
|
Cytat:
bądź Orest "cudotwórca" Lenczyk Z prezesem to nigdy nie wiadomo co mogą mu podpowiedziec "wielcy pomocnicy" |
Cytat:
Teraz cała sytuacja zaistniała zbyt szybko i zupełnie niespodziewanie. Natomiast jestem przekonany, że poszukiwania się rozpoczęły i poważniejsza wpadka zakończy pracę Skorży. |
Cytat:
Bo to jest tak ze w Polsce praktycznie nie ma nikogo za niego O Smudzie nawet mi nie mówcie Jedynym racjonalnym wyjsciem bylby ktos doswiadczony zza granicy ,kto pogoniłby naszych grajków do roboty. Ale taki ktos kosztuje ,a nawet widzac jak klub targuje sie z Banikiem o kilkanascie tysiecy euro za bramkarza... to poprostu na ta chwile nas niestac na nikogo innego. |
Nowy sezon za pasem więc może po prostu jak zawsze trzymajmy kciuki za drużynę i trenera i najlepiej niech zdobędą kolejne MP. Jestem nadal mocno przygnębiony sytuacją jak pewnie większość, tym bardziej że nie wiadomo jakie i kiedy czekają nas jeszcze ruchy w kadrze i na istotnych stanowiskach (Wilczek, Bednarz). Więc może darujmy sobie jeszcze sobie spekulacje czyja głowa spadnie i w którym momencie.
Tymczasem rogale itp. trzymają się nadal mocno jak się zdaje. Albo będzie zastrzyk kasy, załatanie kadry i wtedy trener będzie mógł coś większego zrobić, a sama wymiana trenera to i tak liczenie na cud, który się nie wydarzy. |
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...bramkarzy.html
Z tego fragmentu rozmowy z Kazimierskim wynika, iż niedługo zmiana w bramce :D 'W takim razie teraz koncentruje się Pan na jak najlepszym przygotowaniu Mariusza Pawełka. - Nie można też zapominać o Filipie Kurto. To bardzo zdolny facet, przyszłość powinna należeć do niego. Teraz ma pewne miejsce w kadrze Wisły i niewykluczone, że wkrótce zostanie drugim bramkarzem. Cały czas się uczy, ale nie bałbym się go wystawić w meczu ligowym.' |
Cytat:
|
jak Cupiał zobaczy jak Lech i Legia zaprezentowały sie w meczach z Brondby (1-1 w Kopenhadze)i Norwegami (Lech wygrał 6-1) to obawiam sie że szybko zwolni Skorże.Ktoś z dwójki Lenczyk-Smuda byłby chyba najlepszy.
|
Cytat:
Cytat:
|
tu się z nim zgadzam
http://www.sport.pl/pilka/1,70998,68...as=2&startsz=x |
Cytat:
Skonczmy ten chory temat...Maciek zostal trenerem nadal i bardzo dobrze :) |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:45. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl