Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

WhiteStarDvisionTheBest 07.06.2009 22:00

Kalu to był pro gracz :)...jako jedyny z tamtej Wisły gra w dobrym klubie regularnie..bo co by nie mówić Zuraw tylko jeden sezon,Kosa co sezon nowy klub z roku na rok coraz słabszy,Szymek też nic specjalnego,nie wspominając już o Gorawskim czy chociażby Strąku:)

LeQ 07.06.2009 22:13

No bo to jest właśnie stereotyp polskiego piłkarza że furory nie robią.A po za tym Kalu to nie polak :D.Jakby trenerem reprezentacji polski był Leo w czasie gry Kalu u Nas to dawno byłby polakiem:lol:.Odchodzą z klubów polskich przed eliminacjami do europejskich pucharów albo w trakcie i szaleją na ławkach(nie pisze o wszystkich). Z resztą nie tylko byli zawodnicy Wisły maja ten problem.Jestem ciekaw jak sobie poradzą Baszczu i Zieniu i o ile odejdzie Paweł Brożek w lepszych ligach.

WhiteStarDvisionTheBest 07.06.2009 22:30

Zieniu i Bszczu to juz raczej nie jadą robić kariery tylko zarobić i to do srednich klubów więc raczej bedą grać regularnie,co do Brożka to mocno licze że sobie poradzi jeśli już odejdzie.z Kalu to by różnie mogło być hehe...jakismenago by mu naopowiadał,że ma szanse grac w reprezentacji Brazyli i tyle by go Polska widziała:P..to taka mała szydera w strone Ajaxu :D

Adasss 08.06.2009 13:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 742178)
Ikechukwu Uche 2 minuta
Kalu Uche (pen) 73 minuta
Victor Nsofor Obinna 78 minuta

Tutaj masz strzelców bramek

Niestety nie widzę żadnego linka. Ja posiłkowałem się stroną FIFA:
http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...329/index.html

IncognitoTSW 08.06.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 742191)
Kalu to był pro gracz :)...jako jedyny z tamtej Wisły gra w dobrym klubie regularnie..bo co by nie mówić Zuraw tylko jeden sezon,Kosa co sezon nowy klub z roku na rok coraz słabszy,Szymek też nic specjalnego,nie wspominając już o Gorawskim czy chociażby Strąku:)

Szymek w Turcji był prawdziwą gwiazdą i dalej jest tam niezwykle popularny wśród kibiców Trabzonu

zim zum 08.06.2009 21:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 742178)
Ikechukwu Uche 2 minuta
Kalu Uche (pen) 73 minuta
Victor Nsofor Obinna 78 minuta

Tutaj masz strzelców bramek

Ikechukwu Uche 2' -
Victor Nsofor Obinna (pen) 73' -
Victor Nsofor Obinna 78'


www.soccerstand.com

brylant17 09.06.2009 12:56

nigdy tego nie zapomne


http://www.youtube.com/watch?v=QQFeDU-Wj8M

royalmichael 09.06.2009 13:29

Co ciekawe wszyscy którzy brali udział w tej akcji nie grają już w Wiśle/nie mogą sobie wywalczyć miejsca w podstawowym skladzie - Baszczyński-Zieńczuk-Jirsak-Cleber

saklak1906 09.06.2009 13:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 742841)



To byly piekne chwile

Emilio 09.06.2009 14:07

Fajnie byłoby kiedyś zorganizować taki mecz oldbojów typu Żurawski, Kosowski, Szymkowiak itd. kontra obecna Wisła :)

brylant17 09.06.2009 17:49

Problem byłby z osbsadą bramki oldbojów nobo kto? Majdan,Trablik,Piekutowski,Huges

Zienczuk8 09.06.2009 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 743029)
Problem byłby z osbsadą bramki oldbojów nobo kto? Majdan,Trablik,Piekutowski,Huges


no to Dolha:) napewno milo nas wspomina i da sie zaprosic:)

IncognitoTSW 10.06.2009 17:47

Co do bramki oldbojów to wyłącznie Sarnat ;] z miesiąc temu widziałem go na meczu oldbojów Wisły - pograł pół godziny na bramce, znudziło mu się to poszedł w pole.

Kaan 10.06.2009 20:26

Gratulacje dla Dana za zdobycie mistrzostwa!

http://sport.onet.pl/74327.7,1248707...wiadomosc.html

HEDu 11.06.2009 11:11

oldboje, Kosowski 31 lat xD

ultr4 11.06.2009 13:31

Fragment wywiadu z Grzegorzem Szamotulskim

Cytat:

Czemu nie wyszło?

- Szczerze? Zaniedbałem się trochę. W Legii momentami ważyłem ponad sto kilogramów, a teraz – mając 33 lata – ważę 89. Teraz wieczorami robię brzuszki, rozciągam się, biegam na bieżni, a wtedy nic z tych rzeczy. Byłem zmanierowany, trudno mi było przemówić do rozsądku. Poza tym mam poczucie, że straciłem bardzo ważne lata. Gdybym wówczas trenował jak trenuję teraz, z takim trenerem jakim jest pan Piotr Dzwonek albo z takim fachowcem jak Krzysztof Dowhań, byłbym zwyczajnie lepszy. Ale – ze smutkiem przyznaję to po latach – od Jacka Kazimierskiego nie nauczyłem się zbyt wiele. To były tylko kopnięcia na chwyt, prawa, lewa, prawa, lewa. Teraz, jak oglądam dawne mecze Legii to… szczerze wstydzę się tego, jak broniłem. Wiem, że kibice na Łazienkowskiej mnie lubią, śpiewali "Nie ma lepszego od Grześka Szamotulskiego", prasa wybierała mnie bramkarzem roku, odkryciem roku. Ale tak naprawdę jestem z siebie zadowolony dopiero teraz. Uważam, że po trzydziestce wreszcie osiągnąłem poziom, na jaki było mnie stać znacznie wcześniej.
I znowu potwierdzenie tego, że Jacuś nie jest zbyt dobrym trenerem.

IncognitoTSW 11.06.2009 16:29

Tylko, że Jacek Kazimierski dalej jest (nie)stety pracownikiem Wsły - dlatego dział chyba nieadekwatny. A nie przypominam sobie, żeby Szamo grał w Wiśle?

MedEx 11.06.2009 16:50

Wisły do kur** nędzy...:evil:

brylant17 11.06.2009 19:31

Cytat:

W niedzielę 14 czerwca na stadionie przy al. Unii odbędzie się pożegnalny mecz byłego zawodnika ŁKS, a obecnie menedżera klubu, Tomasza Kłosa. W spotkaniu zmierzą się drużyny ŁKS Ptak 98 - Przyjaciele Tomasza Kłosa.

W zespole mistrzów Polski z 1998 roku zagrają oraz byli i aktualni piłkarze ŁKS: Bogusław Wyparło (występ stoi pod znakiem zapytania wobec perspektywy wyjazdu Bodzia W. do rodziny w USA), Zbigniew Robakiewicz, Witold Bendkowski, Marek Chojnacki, Rafał Pawlak, Grzegorz Krysiak, Tomasz Wieszczycki, Tomasz Lenart, Tomasz Kos, Rafał Niżnik, Zbigniew Wyciszkiewicz, Ariel Jakubowski, Marek Saganowski, Mirosław Trzeciak, Zdzisław Leszczyński, Artur Kościuk.

Mistrzów Polski poprowadzą: Ryszard Polak i Marek Dziuba, a o zdrowie zawodników zadbają Marek Krochmalski, Józef Kociemski i Krzysztof Zarębski. Nad całością czuwać ma Marek Łopiński (legendarny kierownik drużyny - ikona ŁKS).

W zespole przyjaciół wystąpią: Łukasz Podolski, Mirosław Klose, Andrzej Woronin (wychowanek Dynama Kijów, wypożyczony z Liverpoolu w tym sezonie gra w Hercie Berlin), Artur Boruc, Jerzy Dudek, Radosław Majdan, Michał Żewłakow, Tomasz Hajto, Jacek Bąk, Piotr Świerczewski, Radosław Kałużny, Marek Koźmiński, Tomasz Iwan, Maciej Żurawski, Jakub Błaszczykowski, Artur Wichniarek, Tomasz Rząsa, Radosław Gilewicz, Adam Matysek, Marcin Daniec. Zespół poprowadzą: Jerzy Engel, Henryk Kasperczak oraz Witold Królewiak (pierwszy trener Tomasza Kłosa).

Tomasz Kłos zagra po połowie (po ok. 30 minut) w obu zespołach. Dochód z imprezy, którą finansuje Centrum Targowe Ptak SA, zostanie przeznaczony na jeden z Domów Dziecka. Cena biletu 5 zł.
źródło http://www.lkslodz.pl/

Lukass_7 11.06.2009 21:51

Ciekawe czy ten mecz będzie gdzieś do obejrzenia.
Same gwiazdy w drużynie Przyjaciół :)

brylant17 11.06.2009 21:56

Lukass_7 Mam dla ciebie dobrą wiadomość, widziałem dzisiaj zapowiedź na Polsat Sport 17:45 Niedziela :)

PatrykTS1 11.06.2009 23:13

haha dobry motyw z tym meczem ;D

fajnie będzie zobaczyć Podolskiego, Klose z Dańcem w drużynie ;)

AYALA 12.06.2009 08:24

Stanko Svitlica odzyskuje pomału forme jakiej nie zaprezentował przy R22.Gra teraz 2 ligowym zespole Serbskim FK Srem Sremska Mitrovica i w rundzie wiosennej strzelił 8 bramek.Pamietam jak kiedyś Okuka powiedział o Stanku że gdby był szybszy to grałby w Realu Madryt.
http://www.futbol.pl/artykul/54903.html

tofik 12.06.2009 20:37

No ładną ekipę zebrali na ten mecz. Szczególnie w drużynie przyjaciół.

Wojtas 13.06.2009 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 744045)
Stanko Svitlica odzyskuje pomału forme jakiej nie zaprezentował przy R22.Gra teraz 2 ligowym zespole Serbskim FK Srem Sremska Mitrovica i w rundzie wiosennej strzelił 8 bramek.Pamietam jak kiedyś Okuka powiedział o Stanku że gdby był szybszy to grałby w Realu Madryt.
http://www.futbol.pl/artykul/54903.html



Boze do dzis mysle ze to byl jakis niesmaczny zart i sniło mi sie ze ten facet ktory calowal (L) i tanczyl z flagą na naszej murawie ,potem grał kiedys z Biała Gwiazdą na piersi.

Ujma i wstyd.

Ale zachcialo nam sie Liczkow ,Engelow i Okukow to skutki byly jakie byly,klub robil za przechowalnie dla Kaczorowskich,Kryszalowiczow i innych "znajomych" trenerow.

Grisza1 13.06.2009 19:42

http://futbolnet.pl/wiadomosci/kalu-...-z-premiership

Kalu w Angilii?

HEDu 13.06.2009 21:25

Uche mimo ze 2gi strzelec zespołu (jako pomocnik) ma byc na wylocie, tak to juz jest w tym piłkarskim swiecie :(

Kluvi 13.06.2009 21:38

HEDu czytałeś uważnie ten artykuł? K. Uche kończy się kontrakt i chcą na nim jeszcze zarobić!
Widocznie nie udało im się go przekonać do podpisania nowego kontraktu..

HEDu 14.06.2009 09:18

no to Almeria spadnie w tym sezonie bo wszyscy najlepsi gracze odchodzą ;) nie ma co sie dziwić, Wisła pewnie ma podobny budżet co beniaminek Primera Division (albo i mniejszy) wiec polityka transferowa taka sama ...

a i jeszcze- Paulista wznowił jakis czas treningi z 1 druzyna APOELu po złamaniu nogi które wykluczyło go na cały sezon, ale podobno trener widzi dla niego miejsce w zespole więc sie go nie pozbędą.

brylant17 14.06.2009 19:09

Łks 98-Przyjaciele Tomka Kłosa 5-6

bramki

Łks 98

2 Tomek Kłos
Marek Saganowski
Tomasz sprzedawca fajek Hajto
Jakubowski

Przyjaciele Tomka Kłosa:
Żurawski
Podolski
Malarz 2x
Iwan
Żewłakow

Tomasz Kłos zagrał w ataku :)

Marcin Daniec nie grał,bawił się w reportera :P

Kuba Błaszczykowski nie grał siedział na ławce przez 90 min.zakaz od Borussi

Mirek Szymkowiak bodajże 10 min w drużynie Przyjaciół Tomka Kłosa

Zabrakło Dudka,Klose,Boruca

Tomek Kłos zagrał w Łks 98 przez 85 minut 5 minut grał w Przyjaciele Tomasza Kłosa


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:36.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl