![]() |
Kalu to był pro gracz :)...jako jedyny z tamtej Wisły gra w dobrym klubie regularnie..bo co by nie mówić Zuraw tylko jeden sezon,Kosa co sezon nowy klub z roku na rok coraz słabszy,Szymek też nic specjalnego,nie wspominając już o Gorawskim czy chociażby Strąku:)
|
No bo to jest właśnie stereotyp polskiego piłkarza że furory nie robią.A po za tym Kalu to nie polak :D.Jakby trenerem reprezentacji polski był Leo w czasie gry Kalu u Nas to dawno byłby polakiem:lol:.Odchodzą z klubów polskich przed eliminacjami do europejskich pucharów albo w trakcie i szaleją na ławkach(nie pisze o wszystkich). Z resztą nie tylko byli zawodnicy Wisły maja ten problem.Jestem ciekaw jak sobie poradzą Baszczu i Zieniu i o ile odejdzie Paweł Brożek w lepszych ligach.
|
Zieniu i Bszczu to juz raczej nie jadą robić kariery tylko zarobić i to do srednich klubów więc raczej bedą grać regularnie,co do Brożka to mocno licze że sobie poradzi jeśli już odejdzie.z Kalu to by różnie mogło być hehe...jakismenago by mu naopowiadał,że ma szanse grac w reprezentacji Brazyli i tyle by go Polska widziała:P..to taka mała szydera w strone Ajaxu :D
|
Cytat:
http://www.fifa.com/worldcup/prelimi...329/index.html |
Cytat:
|
Cytat:
Victor Nsofor Obinna (pen) 73' - Victor Nsofor Obinna 78' www.soccerstand.com |
|
Co ciekawe wszyscy którzy brali udział w tej akcji nie grają już w Wiśle/nie mogą sobie wywalczyć miejsca w podstawowym skladzie - Baszczyński-Zieńczuk-Jirsak-Cleber
|
Cytat:
To byly piekne chwile |
Fajnie byłoby kiedyś zorganizować taki mecz oldbojów typu Żurawski, Kosowski, Szymkowiak itd. kontra obecna Wisła :)
|
Problem byłby z osbsadą bramki oldbojów nobo kto? Majdan,Trablik,Piekutowski,Huges
|
Cytat:
no to Dolha:) napewno milo nas wspomina i da sie zaprosic:) |
Co do bramki oldbojów to wyłącznie Sarnat ;] z miesiąc temu widziałem go na meczu oldbojów Wisły - pograł pół godziny na bramce, znudziło mu się to poszedł w pole.
|
|
oldboje, Kosowski 31 lat xD
|
Fragment wywiadu z Grzegorzem Szamotulskim
Cytat:
|
Tylko, że Jacek Kazimierski dalej jest (nie)stety pracownikiem Wsły - dlatego dział chyba nieadekwatny. A nie przypominam sobie, żeby Szamo grał w Wiśle?
|
Wisły do kur** nędzy...:evil:
|
Cytat:
|
Ciekawe czy ten mecz będzie gdzieś do obejrzenia.
Same gwiazdy w drużynie Przyjaciół :) |
Lukass_7 Mam dla ciebie dobrą wiadomość, widziałem dzisiaj zapowiedź na Polsat Sport 17:45 Niedziela :)
|
haha dobry motyw z tym meczem ;D
fajnie będzie zobaczyć Podolskiego, Klose z Dańcem w drużynie ;) |
Stanko Svitlica odzyskuje pomału forme jakiej nie zaprezentował przy R22.Gra teraz 2 ligowym zespole Serbskim FK Srem Sremska Mitrovica i w rundzie wiosennej strzelił 8 bramek.Pamietam jak kiedyś Okuka powiedział o Stanku że gdby był szybszy to grałby w Realu Madryt.
http://www.futbol.pl/artykul/54903.html |
No ładną ekipę zebrali na ten mecz. Szczególnie w drużynie przyjaciół.
|
Cytat:
Boze do dzis mysle ze to byl jakis niesmaczny zart i sniło mi sie ze ten facet ktory calowal (L) i tanczyl z flagą na naszej murawie ,potem grał kiedys z Biała Gwiazdą na piersi. Ujma i wstyd. Ale zachcialo nam sie Liczkow ,Engelow i Okukow to skutki byly jakie byly,klub robil za przechowalnie dla Kaczorowskich,Kryszalowiczow i innych "znajomych" trenerow. |
|
Uche mimo ze 2gi strzelec zespołu (jako pomocnik) ma byc na wylocie, tak to juz jest w tym piłkarskim swiecie :(
|
HEDu czytałeś uważnie ten artykuł? K. Uche kończy się kontrakt i chcą na nim jeszcze zarobić!
Widocznie nie udało im się go przekonać do podpisania nowego kontraktu.. |
no to Almeria spadnie w tym sezonie bo wszyscy najlepsi gracze odchodzą ;) nie ma co sie dziwić, Wisła pewnie ma podobny budżet co beniaminek Primera Division (albo i mniejszy) wiec polityka transferowa taka sama ...
a i jeszcze- Paulista wznowił jakis czas treningi z 1 druzyna APOELu po złamaniu nogi które wykluczyło go na cały sezon, ale podobno trener widzi dla niego miejsce w zespole więc sie go nie pozbędą. |
Łks 98-Przyjaciele Tomka Kłosa 5-6
bramki Łks 98 2 Tomek Kłos Marek Saganowski Tomasz sprzedawca fajek Hajto Jakubowski Przyjaciele Tomka Kłosa: Żurawski Podolski Malarz 2x Iwan Żewłakow Tomasz Kłos zagrał w ataku :) Marcin Daniec nie grał,bawił się w reportera :P Kuba Błaszczykowski nie grał siedział na ławce przez 90 min.zakaz od Borussi Mirek Szymkowiak bodajże 10 min w drużynie Przyjaciół Tomka Kłosa Zabrakło Dudka,Klose,Boruca Tomek Kłos zagrał w Łks 98 przez 85 minut 5 minut grał w Przyjaciele Tomasza Kłosa |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:36. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl