![]() |
Cytat:
Jak na sparing zagrali jak najbardziej pozytywnie, porównując niedawne mecze z Irakiem, RPA itd. Tak naprawdę pozbawili Greków gry i wyprowadzali ciekawe akcje, utrzymywali dłużej piłkę na połowie rywala, czego nie było w ostatnim czasie. Już w najbliższych meczach trio: Brozio, Kuba i Ludo będzie takim "polskim żądłem", widać już to było w tym meczu, że będą się świetnie rozumieć :) |
Mecz jaki byl kazdy widzial :)
Blaszczykowski Brozek Obraniak....reszta grala bo musiala. Boruc zapluty, Roger "k... mac" slaby...Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :) Pierwsza polowa nudna do bolu. Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D |
Styl naszych jak zwykle. Wygrana jednak cieszy.
Martwi mnie to, że często gdy nasi wygrywali w meczach o "pietruche" to zazwyczaj póżniej zawodzili w spotkaniach o punkty... |
Grali tak samo jak zawsze, z tą różnicą, że był Błaszczykowski i Obraniak. Poza tym naprawdę gra wyglądała kropka w kropkę, jak ta z eliminacji. Dobrze, że przynajmniej są jacyś ludzie co mogą to wszystko pociągnąć, gdyby Jeleń był zdrowy, ehh gdyby ... ;p
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak samo było po meczu z San Marino (10-0). Roger miał udział przy kilku golach Polski (asysty, podanie poprzedzające asyste) ale i tak został zjechany. Rzeczywistość jest taka, że Roger to nie Xavi czy Iniesta, żeby wymagać od niego niewiadomo czego. |
Roger mnie rozpi... tym ku... mać :D xD Co do Obraniaka pociągnie repre i zagramy na mundialu
|
Musimy grać dwoma napastnikami - Lewy ze Smolarem albo Brożkiem. W pojedynkę każdy z nich męczy się bez sensu i g.. z tego wynika.
Leo-przejrzyj na oczy póki czas. |
Cytat:
|
Cytat:
|
mecz dno.
Co mieliśmy, to strzeliliśmy i gro. "LEO,LEO" ? To on ma jeszcze swoich fanow? Każdy na niego napierdala, a tu mecz i polowa stadionu sika w gacie? Krzynówka na emeryture! Jest dnem i to brzydkim! |
Cytat:
Okrzyk Leo powinno sie wyplewic jak kiedys trębaczy z haslem "nie badz jeleniem nie trąb". Sciszam jak to slysze,bo wstyd. |
Wojtas napisał:
Cytat:
|
Cytat:
No ja wiem ze to ci co zimą smigają na Malysza,roznica tylko ta ze tam trabki jeszcze obciachem nie są i moga sobie na nie pozwolic ,a tu jakos muszą wtracic swoje 3 grosze wiec powstał ten debilny ryk. Jak juz pozdrawiac to kogos z autorytetem,a nie goscia ktorego trzyma tu tylko kontrakt i kasa o jakiej wiekszosc dziadkow w jego wieku moze pomarzyc,a gdyby mozna uciekl by stad do Feyennordu szybciej niz Golota z ringu. |
Błaszczykowski - technika, szybkość, kiwka, przegląd gry, podania na b.wysokim poziomie, jak nie na najwyższym. Grecy za nim nie nadążali, znakomicie przerzucił piłkę za obrońców greckich przy bramce na 2-0. I te akcje 1 na 1 ;] Dziw, że to Polak :D (Lewe skrzydło)
Obraniak - debiut marzenie. B.duże wzmocnienie składu. Przegląd gry, wykańczanie akcji, strzały z dystansu, technika, dobra gra bez piłki. (środek pomocy) Murawski - mimo, iż nie gra on na razie w Rubinie umie myśleć na boisku. (środek pomocy) Brożek - coś się chłopak nie może przełamać. Ważne, że jest to piłkarz kompletny, że tak zacytuję P.Szpakowskiego. Jak mu nie idzie strzelanie goli, to asystuje. Drugi raz zewnętrzną częścią stopy, tym razem z pierwszej piłki. (atak) Chętnie powołałbym Peszkę jako lewoskrzydłowego i Małeckiego jako ofensywnego pomocnika. Robert Lewandowski - trochę mnie rozczarował. Patrząc na jego formę w lidze, myślałem żę przynajmniej będzie próbował szukać sobie okazji strzeleckich, lecz nie mógł przedrzeć się przez dobrze ustawionych Greków. Mimo to widzę go w pierwszym składzie, do momentu powrotu Irka Jelenia. (atak) Smolarek - brak mu ogrania meczowego, nie ta kondycja, łatwe straty. Ebi najlepsze chwile ma już chyba ze sobą. Roger - niestety, nic poza tym "Kulwa mać" nic nie pokazał. Spowalnianie gry, za mocne podania. Nie ten facet co na EURO. Mariusz Lewandowski - zbyt często nie widziałem go przy piłce, także jakakolwiek ocena byłaby subiektywna. Krzynówek - jak widzę jego twarz i grę, to komórka wychodzi mi z kieszeni, żeby wysłać sms-a o treści "pomagam". Tylko nie wiem, czy pod względem tego, że uzbierać mu kasę na operację plastyczną, czy na książkę "podstawy piłki nożnej - poradnik dla początkujących". Kompletna padaka, nie umie podać piłki, albo przeciwnik przechwyci piłkę, albo za słabo, albo za mocno, spowalnia grę, nie myśli na boisku, gubi się w pojedynkach 1 na 1. Co to ma być? |
No niestety czas Krzynówka już minął. Lewa obrona to jest w ogóle dramat. Szans nie dostają Brożek i Gancarczyk i męczymy się z Krzynówkiem i Komorowskim.
|
Takie pytanie czy widział ktoś flagę Polski na łuku "LIBIA" Czy ja coś mam z oczami...
|
http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html
Szkoda, ze nie udalo sie tego juz zalatwic, bo moglby zagrac jeszcze w eliminacjach. Wydaje mi sie, ze teraz francuscy pilkarze polskiego pochodzenia beda starali sie o podobnie. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html
Cytat:
|
czy ktoś wie co sie działo na trybunach gdzies tak w 10 minucie bo widziałem że coś sie działo a potem weszły psy itd.??
|
http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html
Czy nie wydaje się wam że Paweł Janas wypowiada się w podobnym stylu do Macieja Skorży? Tak samo inteligentnie, popiera swoje zdanie faktami, nie przekłamuje rzeczywistości, poprostu umie spojrzeć trzeźwo na piłkę. Nie dziwne że z naszym trenerem bardzo się lubią i szanują. Moim zdaniem na selekcjonerskiej karierze zaważył 1, słownie JEDEN mecz, szkoda że ten najważniejszy- mecz z Ekwadorem na mundialu. Kadra Janasa według mnie grała najładniej dla oka. Szkoda takiego trenera. Można powiedzieć:"Cudze chwalicie, swego nie znacie". |
Janasowi to dziennikarze powolywali zawodnikow do reprezentacji...wyjatkiem bylo ogloszenie skladu na Mundial, gdzie wybral samodzielnie i wiemy jak to sie skonczylo.
Co do Podolskiego, to gdyby naprawde chcial grac w naszej kadrze, to by gral. Mogl poczekac ten miesiac lub 2, nie zrobiloby to zadnej roznicy. |
Cytat:
|
A Komorowskiego w jaki sposob rozumiesz? Bo ja nie bardzo ~~
|
Krychowiaka bierze w ciemno, jak zwykle Małecki po za kadrą.
Heh i ten napis przy Szczęsnym Arsenal Londyn :D |
Brak Piotra Brozka, Marcina Kowalczyka, Macieja Iwanskiego(Tralka i Bandrowski sa lepsi :D?), Grosickiego, Rafala Grzelaka, Wichniarka, Kosowskiego i Zurawskiego.
Powolanie Polczaka to objaw choroby, bo facet jest tragiczny. |
Czy nie uwazacie, ze powolania dla goscia (Saganowski) z trzeciej ligi to juz jest przesada ?
Tzw. zdezawuowanie statusu reprezentanta. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl