Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

KuLwIk 12.08.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 778054)
Mecz wygrany to dobry mecz. Ale styl- jak zwykle :/ żal patrzeć, nudno jak w sejmie. I tylko dwóch piłkarzy na boisku: Błaszczykowski i Obraniak (jak to określiło weszło.com, druga bramka padła po ładnej akcji WSZYSTKICH piłkarzy, tj.: Błaszczyk-Brozio-Ludo).
Wgl to nie wiem DLACZEGO Leło obraca się cały czas wśród tych >swoich sprawdzonych<... Po co nam teraz Ebi, Roger, Łobo...? Lepiej wziąć Małego, Peszke... No, ale fakt, po co[?]. Leło wie najlepiej.
Że to mecz towarzyski, to ja osobiście do wyniku nie przywiązuje praktycznie żadnej uwagi. Bardziej w sparingach obchodzi mnie styl gry. I od tej strony jest tak dramatycznie, że nie umiem tego określić. Po prostu: bezbarwnie.
Noi kibice... Ja rozumiem, że to >nasi<, ale zamiast "jesteśmy z wami" powinno być "więcej ambicji" albo "Polska grać, ku*wa mać" (Roger by zrozumiał ^^). Zamiast tego pie*rzonego "Leo, leo" powinno być "chcemy trenera" albo już po prostu "Smuda, Smuda" ;). No i to HSV... słychać było, że to nie idzie z Krakowa z ul.Reymonta22, a z Bydgoszczy. Także tym razem to za >kolegów-kibiców< nie mogę być w pełni dumna i zadowolona.
Krótko mówiąc- jak było, tak pozostało. I chociaż mam bardzo dużo optymizmu w sobie, to jakoś nie widzę naszej kadry w MŚ2010. Kto wie, czy tak nawet nie będzie lepiej? o.O

PS. Już widzę, jak jutro będzie można przeczytać, że "odczarowaliśmy stadion bydgoski" czy też "pewna wygrana z wyżej notowanym rywalem"... Na samą myśl, że tak może ktoś napisać- nie kupuję jutro gazet :]

EDIT: *ToTylkoJa*- no właśnie... Tez się zastanawiam. Kolejna głupota w naszej piłce. Do takiego "klubu" powinni się łapać ci na prawdę wybitni. I powinien jakiś taki dyplomik choćby wręczać np. prezes pzpn (choć u nas to by dostawali pewnie wszyscy jak leci; miałoby to jakiś sens).

I co do młodzieżówki- chociaż oni! I jakby ktoś wiedział kto strzelił [nie tylko dla nas] to będę wdzięczna za podanie info :)

Moim zdaniem, przesadzacie z tym, że Polacy zagrali słabo. Co w takim razie powiecie o Grekach, o mistrzach Europy z 2004r.?

Jak na sparing zagrali jak najbardziej pozytywnie, porównując niedawne mecze z Irakiem, RPA itd.
Tak naprawdę pozbawili Greków gry i wyprowadzali ciekawe akcje, utrzymywali dłużej piłkę na połowie rywala, czego nie było w ostatnim czasie.

Już w najbliższych meczach trio: Brozio, Kuba i Ludo będzie takim "polskim żądłem", widać już to było w tym meczu, że będą się świetnie rozumieć :)

kreseq 13.08.2009 05:09

Mecz jaki byl kazdy widzial :)

Blaszczykowski Brozek Obraniak....reszta grala bo musiala.
Boruc zapluty, Roger "k... mac" slaby...Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :)

Pierwsza polowa nudna do bolu.

Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D

Nuitari 13.08.2009 08:04

Styl naszych jak zwykle. Wygrana jednak cieszy.
Martwi mnie to, że często gdy nasi wygrywali w meczach o "pietruche" to zazwyczaj póżniej zawodzili w spotkaniach o punkty...

GemHZR 13.08.2009 09:58

Grali tak samo jak zawsze, z tą różnicą, że był Błaszczykowski i Obraniak. Poza tym naprawdę gra wyglądała kropka w kropkę, jak ta z eliminacji. Dobrze, że przynajmniej są jacyś ludzie co mogą to wszystko pociągnąć, gdyby Jeleń był zdrowy, ehh gdyby ... ;p

ToTylkoJa 13.08.2009 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 778095)

Tutaj mamy Rogera "K***" Guerreiro : http://mundialowo.blox.pl/2009/08/vi...Guerreiro.html :D

aż się fotoreporterzy śmiali, którzy stali za bandami :lol:

Rob_Zombie 13.08.2009 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 778022)
ale Roger jak gra, to może jest wolny, może nie walczy o górne piłki, to dla mnie to są jedyne jego wady

Witki mi opadły... Przecież Roger w swojej pierdołowatości prześciga nawet Łobo. Przestań żyć przeszłością, było, minęło. Teraz to Roger chyba tylko do tarcia chrzanu się nadaje...

ToTylkoJa 13.08.2009 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 778156)
Witki mi opadły... Przecież Roger w swojej pierdołowatości prześciga nawet Łobo. Przestań żyć przeszłością, było, minęło. Teraz to Roger chyba tylko do tarcia chrzanu się nadaje...

co do Rogera. Zgoda, jest jakiś taki ospały, ale nie zgodzę się z tym, że jest bardziej pierdołowaty od Łobo. Łobo wszedł i nie wykonał żadnej dobrej akcji, same straty. Roger miał kilka niezłych zagrań (nie wiem dlaczego nikt tego nie chce zauważyć) np. piekne podanie do Krzynówka w drugiej połowie na lewą stronę, w pierwszej połowie podanie do Lewego który z piętki chciał odegrać do Kuby, kilka kombinacyjnych zagrań Rogera z Błaszczem. Może to i mało, ale co więcej pokazali inni nie licząc Błaszczykowskiego czy też Obraniaka.
Tak samo było po meczu z San Marino (10-0). Roger miał udział przy kilku golach Polski (asysty, podanie poprzedzające asyste) ale i tak został zjechany. Rzeczywistość jest taka, że Roger to nie Xavi czy Iniesta, żeby wymagać od niego niewiadomo czego.

brylant17 13.08.2009 10:32

Roger mnie rozpi... tym ku... mać :D xD Co do Obraniaka pociągnie repre i zagramy na mundialu

arti 13.08.2009 11:07

Musimy grać dwoma napastnikami - Lewy ze Smolarem albo Brożkiem. W pojedynkę każdy z nich męczy się bez sensu i g.. z tego wynika.
Leo-przejrzyj na oczy póki czas.

Marszałek 13.08.2009 11:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 778095)
Jodlowiec to w ogole dziwny przypadek zawodnika :)

:D

Ale za to PR na poziomie Ronaldo. Kto to nie chce go kupić,za ile i gdzie to miał nie grać. Kit wszystkim jego menager wciska przy wydatnej pomocy odpowiednich pisamków a ludzie później czują zaskoczenie,że jego gra nie ma nic wspólnego z tym kto o niego niby to zabiega. Kilku szaleńców widziało go już w barwach Wisły.

FredzIo 13.08.2009 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 778022)
a jak gra Obraniak ? jakby nie te 2 gole to niczym sie nie wyróżnił, tracił piłki i był statyczny, ani 1 dośrodkowania a to niby pomocnik. może stres, może.

No rzeczywiście strasznie chujowy ten Obraniak! Argument, że gdyby nie wpakował dwóch bramek to by się nie wyróznił jest bardzo mądry. Chciałbym dodać też, że gdyby Frankowski nie strzelił 115 bramek dla Wisły, to też by się nie wyróżnił.

szprotson 13.08.2009 11:21

mecz dno.

Co mieliśmy, to strzeliliśmy i gro.

"LEO,LEO" ? To on ma jeszcze swoich fanow? Każdy na niego napierdala, a tu mecz i polowa stadionu sika w gacie?

Krzynówka na emeryture! Jest dnem i to brzydkim!

Wojtas 13.08.2009 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 778188)
mecz dno.

Co mieliśmy, to strzeliliśmy i gro.

"LEO,LEO" ? To on ma jeszcze swoich fanow? Każdy na niego napierdala, a tu mecz i polowa stadionu sika w gacie?




Okrzyk Leo powinno sie wyplewic jak kiedys trębaczy z haslem "nie badz jeleniem nie trąb".

Sciszam jak to slysze,bo wstyd.

Gwiaździsty 13.08.2009 17:22

Wojtas napisał:
Cytat:

Okrzyk Leo powinno sie wyplewic jak kiedys trębaczy z haslem "nie badz jeleniem nie trąb".
:) Zważ tylko na to, kto obecnie w ogromnej większości wypełnia stadion na reprezentacji. Takiej ilości cylindrów, anielskich włosów nie uświadczysz nawet na Sylwestra. W dodatlu często są to kibice z "wielkich" ośrodków i klubów, wyrobieni kibicowsko :). LLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO !

Wojtas 13.08.2009 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 778350)


:) Zważ tylko na to, kto obecnie w ogromnej większości wypełnia stadion na reprezentacji. Takiej ilości cylindrów, anielskich włosów nie uświadczysz nawet na Sylwestra. W dodatlu często są to kibice z "wielkich" ośrodków i klubów, wyrobieni kibicowsko :). LLLLLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO !




No ja wiem ze to ci co zimą smigają na Malysza,roznica tylko ta ze tam trabki jeszcze obciachem nie są i moga sobie na nie pozwolic ,a tu jakos muszą wtracic swoje 3 grosze wiec powstał ten debilny ryk.

Jak juz pozdrawiac to kogos z autorytetem,a nie goscia ktorego trzyma tu tylko kontrakt i kasa o jakiej wiekszosc dziadkow w jego wieku moze pomarzyc,a gdyby mozna uciekl by stad do Feyennordu szybciej niz Golota z ringu.

WiślakMyślenice 13.08.2009 17:52

Błaszczykowski - technika, szybkość, kiwka, przegląd gry, podania na b.wysokim poziomie, jak nie na najwyższym. Grecy za nim nie nadążali, znakomicie przerzucił piłkę za obrońców greckich przy bramce na 2-0. I te akcje 1 na 1 ;] Dziw, że to Polak :D (Lewe skrzydło)

Obraniak - debiut marzenie. B.duże wzmocnienie składu. Przegląd gry, wykańczanie akcji, strzały z dystansu, technika, dobra gra bez piłki. (środek pomocy)

Murawski - mimo, iż nie gra on na razie w Rubinie umie myśleć na boisku. (środek pomocy)

Brożek - coś się chłopak nie może przełamać. Ważne, że jest to piłkarz kompletny, że tak zacytuję P.Szpakowskiego. Jak mu nie idzie strzelanie goli, to asystuje. Drugi raz zewnętrzną częścią stopy, tym razem z pierwszej piłki. (atak)

Chętnie powołałbym Peszkę jako lewoskrzydłowego i Małeckiego jako ofensywnego pomocnika.

Robert Lewandowski - trochę mnie rozczarował. Patrząc na jego formę w lidze, myślałem żę przynajmniej będzie próbował szukać sobie okazji strzeleckich, lecz nie mógł przedrzeć się przez dobrze ustawionych Greków. Mimo to widzę go w pierwszym składzie, do momentu powrotu Irka Jelenia. (atak)

Smolarek - brak mu ogrania meczowego, nie ta kondycja, łatwe straty. Ebi najlepsze chwile ma już chyba ze sobą.

Roger - niestety, nic poza tym "Kulwa mać" nic nie pokazał. Spowalnianie gry, za mocne podania. Nie ten facet co na EURO.

Mariusz Lewandowski - zbyt często nie widziałem go przy piłce, także jakakolwiek ocena byłaby subiektywna.

Krzynówek - jak widzę jego twarz i grę, to komórka wychodzi mi z kieszeni, żeby wysłać sms-a o treści "pomagam". Tylko nie wiem, czy pod względem tego, że uzbierać mu kasę na operację plastyczną, czy na książkę "podstawy piłki nożnej - poradnik dla początkujących". Kompletna padaka, nie umie podać piłki, albo przeciwnik przechwyci piłkę, albo za słabo, albo za mocno, spowalnia grę, nie myśli na boisku, gubi się w pojedynkach 1 na 1. Co to ma być?

Awe 13.08.2009 19:42

No niestety czas Krzynówka już minął. Lewa obrona to jest w ogóle dramat. Szans nie dostają Brożek i Gancarczyk i męczymy się z Krzynówkiem i Komorowskim.

FajQ 13.08.2009 20:33

Takie pytanie czy widział ktoś flagę Polski na łuku "LIBIA" Czy ja coś mam z oczami...

For_FuN_ 13.08.2009 21:44

http://sport.onet.pl/74318,1248685,2...wiadomosc.html

Szkoda, ze nie udalo sie tego juz zalatwic, bo moglby zagrac jeszcze w eliminacjach. Wydaje mi sie, ze teraz francuscy pilkarze polskiego pochodzenia beda starali sie o podobnie.

Żmijka 13.08.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FajQ (Post 778447)
Takie pytanie czy widział ktoś flagę Polski na łuku "LIBIA" Czy ja coś mam z oczami...

Chyba "Libiąż" ... :-p

Arkas 13.08.2009 23:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 778188)
mecz dno.

Krzynówka na emeryture! Jest dnem i to brzydkim!

Nie pierd*l Wawrzyniaka nie przebije:P

rospun 14.08.2009 22:01

http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html
Cytat:

To dlaczego nie powołał pan do kadry Łukasza Podolskiego?

- Porozmawiajcie z Podolskim. Mnie powiedział, jak jeszcze grał w Kolonii: "Panie trenerze, ja tu jestem od piątego roku życia. Jeśli będę grał dla Polski, to mnie skasują". Wiele takich rozmów odbyliśmy, ale wcale o nich nie informowaliśmy.
Małe co-nieco dla fanów "polskości" Podolsky'ego (o ile to prawda ;) )

piter19 14.08.2009 22:04

czy ktoś wie co sie działo na trybunach gdzies tak w 10 minucie bo widziałem że coś sie działo a potem weszły psy itd.??

Blaszczu16 14.08.2009 23:02

http://sport.onet.pl/74456,1248770,2...wiadomosc.html
Czy nie wydaje się wam że Paweł Janas wypowiada się w podobnym stylu do Macieja Skorży? Tak samo inteligentnie, popiera swoje zdanie faktami, nie przekłamuje rzeczywistości, poprostu umie spojrzeć trzeźwo na piłkę. Nie dziwne że z naszym trenerem bardzo się lubią i szanują. Moim zdaniem na selekcjonerskiej karierze zaważył 1, słownie JEDEN mecz, szkoda że ten najważniejszy- mecz z Ekwadorem na mundialu. Kadra Janasa według mnie grała najładniej dla oka. Szkoda takiego trenera. Można powiedzieć:"Cudze chwalicie, swego nie znacie".

For_FuN_ 15.08.2009 00:59

Janasowi to dziennikarze powolywali zawodnikow do reprezentacji...wyjatkiem bylo ogloszenie skladu na Mundial, gdzie wybral samodzielnie i wiemy jak to sie skonczylo.

Co do Podolskiego, to gdyby naprawde chcial grac w naszej kadrze, to by gral. Mogl poczekac ten miesiac lub 2, nie zrobiloby to zadnej roznicy.

Krissu 19.08.2009 17:37

Cytat:

Szeroka kadra reprezentacji Polski na mecze el. MŚ z Irlandią Płn. i Słowenią:

bramkarze: Artur Boruc (Celtic Glasgow), Łukasz Załuska (Celtic Glasgow), Sebastian Przyrowski (Polonia Warszawa), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn)

obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Bartosz Bosacki (Lech Poznań), Piotr Polczak (Cracovia), Jacek Krzynówek (Hannover 96), Marcin Komorowski (Legia Warszawa), Seweryn Gancarczyk (Lech Poznań), Paweł Golański (Steaua Bukareszt)

pomocnicy: Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Trałka (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Rubin Kazań), Roger Guerreiro (Legia Warszawa), Ludovic Obraniak (OSC Lille), Tomasz Bandrowski (Lech Poznań), Grzegorz Krychowiak (Girondins Bordeaux), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lech Poznań), Jakub Wilk (Lech Poznań)

napastnicy: Robert Lewandowski (Lech Poznań), Marek Saganowski (FC Southampton), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Euzebiusz Smolarek, Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta)
Nigdy dziada nie zrozumiem.

Fuks 19.08.2009 17:42

A Komorowskiego w jaki sposob rozumiesz? Bo ja nie bardzo ~~

igortsw 19.08.2009 17:44

Krychowiaka bierze w ciemno, jak zwykle Małecki po za kadrą.

Heh i ten napis przy Szczęsnym Arsenal Londyn :D

For_FuN_ 19.08.2009 17:51

Brak Piotra Brozka, Marcina Kowalczyka, Macieja Iwanskiego(Tralka i Bandrowski sa lepsi :D?), Grosickiego, Rafala Grzelaka, Wichniarka, Kosowskiego i Zurawskiego.

Powolanie Polczaka to objaw choroby, bo facet jest tragiczny.

Eustachy 19.08.2009 18:00

Czy nie uwazacie, ze powolania dla goscia (Saganowski) z trzeciej ligi to juz jest przesada ?
Tzw. zdezawuowanie statusu reprezentanta.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl