Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Akces do Socios Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9984)

funkykoval 22.10.2018 11:51

Deklaracja złożona; wpisowe opłacone, czekam na wpis

Pozdrawiam
AVE WISŁA

Błaszczu_WIŚLAK 23.10.2018 13:00

Jak i kolega wyżej – chwilę to trwało, ale deklaracja i przelew wysłane ;)

funkykoval 24.10.2018 10:49

I już jestem

saklak1906 24.10.2018 11:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1516848)
I już jestem

Brawo Ty, witamy

pawkow 24.10.2018 12:26

I ja dołączyłem, czekam na potwierdzenie;)

krakus76_ 24.10.2018 18:53

..... do wykasowania

Radwi 25.10.2018 13:46

Kolejny Socio dołączył, już się cieszę na przyszłe akcje!

serek.c2 25.10.2018 14:02

Super, deklaracja dotarła :)

funkykoval 26.10.2018 08:32

Czy do końca miesiąca pęknie setka????

serek.c2 26.10.2018 09:02

Obecnie jest 63 członków - jak się ludzie postarają, to spokojnie powinna pęknąć :) Liczę tu przede wszystkim na zdeklarowane osoby tu na forum!

ArturBarlinek 26.10.2018 09:21

no, zadeklarowanych ponad 200 zapisanych 63 - trochę jeszcze brakuje, ale lekkie podsumowanie (za Witoldem!:D)

średnia wychodzi około 67 zł na osobę
przy 200 osobach byłoby to 13400 miesięcznie a 160.000 tys. zł rocznie

KOMINEK 26.10.2018 10:01

Po meczu w poniedziałek może będzie lepiej.

FraMat 26.10.2018 12:25

Jeszcze się nie wpisałem, choć deklarowałem. Sorry, muszę nadgonić pracę. Może po Wszystkich Świętych. Albo 1 listopada, a dzień wolny.

serek.c2 26.10.2018 13:09

Oj tam, to dwie minuty roboty ;)

funkykoval 26.10.2018 13:54

Dokładnie serek - zrobiłem to w czasie pracy wydruk, wypełnieni podpis, skan,wysyłka - trochę więcej niż 2 minuty ale w 5 się zmieściłem - no i przelew....

7 kotów 26.10.2018 14:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1516958)
Jeszcze się nie wpisałem, choć deklarowałem. Sorry, muszę nadgonić pracę. Może po Wszystkich Świętych. Albo 1 listopada, a dzień wolny.


mam podobnie

Dive Pirate 26.10.2018 15:07

Na listę się wpisałem, poproszę deklarację.

Nie wiem czy pomysł się przewinął, ale można by 1% podatku na socios oddawać i to by mogło być coś.

rokfor 26.10.2018 15:29

https://socioswisla.pl

FraMat 26.10.2018 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 1516965)
Dokładnie serek - zrobiłem to w czasie pracy wydruk, wypełnieni podpis, skan,wysyłka - trochę więcej niż 2 minuty ale w 5 się zmieściłem - no i przelew....

Gratulacje.
Naprawdę mam terminy na wczoraj.

funkykoval 26.10.2018 17:11

FraMat nie bierz tego do siebie..... wcześniej czy później i tak sie w socios spotkamy :D

KOMINEK 26.10.2018 17:32

W poniedziałek przed meczem będzie się można zapisać

krakus76_ 26.10.2018 17:56

Moje 3 grosze do powyższej dyskusji.

Jak mam terminy na wczoraj i pracuje non stop (zarywam całe nocki) to na rożne strony nawet nie pomyślę żeby wchodzić (w tym tą), nie mówiąc już o robieniu wpisów na jakiś forach.

serek.c2 26.10.2018 18:12

Przecież to pół żartem ;)

FraMat 26.10.2018 18:13

Maszracje Czasami muszę odreagować. Minutna forum, żeby zobaczyć co się dziej i spadam

s1mone 26.10.2018 18:13

Ja się zapiszę w styczniu.

FraMat 26.10.2018 18:34

OK. Poszło.

siara 29.10.2018 21:47

Zapisany, czekam na pozostałych, którzy się zdeklarowali .

Laszi 01.11.2018 08:04

No Panowie, jest nas 85. Deklarowało się ponad 200. Gdzie jesteście?

krakus76_ 01.11.2018 12:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Laszi (Post 1517291)
No Panowie, jest nas 85. Deklarowało się ponad 200. Gdzie jesteście?

Dla dużej części osób odpowiedzialność za słowa jest czymś obcym. "Pokolenie Z" ..... To tak jak Z FB. Wystarczy kliknąć że się w czymś weźmie udział żeby poszło w świat (żeby można było się tym pochwalić setkom, tysiącom "znajonych") bo to nic nie kosztuje. Później wychodzi że deklaracji udziału w wydarzeniu jest kilka tysięcy a faktycznie bierze udział kilkaset.

Tu jest podobnie. Tyle że w tych 85 osobach są również te, które tu nie składały deklaracji. Średnia jest zatem niższa.

serek.c2 01.11.2018 12:43

Średnia dużo niższa niestety... ja rozumiem, że część osób ma swoje problemy, przystąpi nieco później. Tylko gdzie jest reszta? Na co czekacie? Im szybciej wstąpicie, tym szybciej sfinansujemy pierwszy, wspólnie wybrany projekt, a wtedy niezdecydowani zobaczą, że warto być z nami!

Lemoniadowy Joe 01.11.2018 13:06

Przyszły tydzień pon, wtorek wysyłam deklaracje i wpisowe.

siara 01.11.2018 19:17

Zapisany, zapłacone.

serek.c2 01.11.2018 21:21

Potwierdzam :)

mitmichael 02.11.2018 15:39

Zapisany, pieniadze wysłane, czekam na przyjecie.

Zotek 04.11.2018 21:30

Drodzy Państwo, jak to jest z płaceniem składek? termin jest do któregoś konkretnego dnia danego miesiąca, czy może co miesiąc od momentu przyjęcia? Nie znalazłem nic na ten temat ani w regulaminie ani w statucie.

serek.c2 04.11.2018 21:38

Składki regulujemy do ostatniego dnia miesiąca - płacisz za listopad, masz czas na uregulowanie płatności do 30 listopada.

Szneka 04.11.2018 22:28

Deklarację posłałem. Kiedy dowiem się czy przyjęty?

Dive Pirate 05.11.2018 00:01

Podbijam powyższe pytanie, moją wysłałem mailem na adres ze strony Socios.

wiesniak842 05.11.2018 01:47

Myślę, że dzień, dwa.

serek.c2 05.11.2018 07:27

Weryfikacja deklaracji następuje na podstawie wpłaty wpisowego - jak tylko środki zostają zaksięgowane na koncie Socios staramy się bez zbędnej zwłoki informować o przyjęciu w poczet członków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl