Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Maciej Stolarczyk były trener Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9971)

czaro 19.08.2018 18:57

Tygodnie mijają, a my gramy tak samo fajnie. Do tego doszło szczęście i wpadły bramki. Nawet, gdybyśmy ten mecz wtopili 3-1, to wolę oglądać piłkę, na którą się miło patrzy niż piłkarskie szachy i ciułanie punktów, o których po roku, dwóch nikt nie pamięta i nikomu się do niczego nie przydają.

Wygląda na to, że fajnie trafiliśmy z trenerem. Brawo Zarząd!

PS Podoba mi się, że zawodnicy zaczęli presować, biegać, zdobywać teren prostymi środkami (zmiana kierunku), ale też starają się grać piłką, wychodząc z obrony.

paralaksa 19.08.2018 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1512600)
Nawet, gdybyśmy ten mecz wtopili 3-1, to wolę oglądać piłkę, na którą się miło patrzy niż piłkarskie szachy i ciułanie punktów, o których po roku, dwóch nikt nie pamięta i nikomu się do niczego nie przydają.

Wygląda na to, że fajnie trafiliśmy z trenerem. Brawo Zarząd!

Dokladnie tak. Powtorze raz jeszcze, ze punkty w tym sezonie nie sa az tak istotne. Wazne zeby zbudowac zespol, ktory za 1-2 lata wlaczy sie do walki o puchary (a kto wie moze juz to robi ;) )

fqqs 19.08.2018 19:03

Znowu to pier*olenie o ładnej grze. Co nam z ładnej gry grając w 1. lidze?

czaro 19.08.2018 19:12

A przy takiej grze grozi nam spadek? Nie gramy o żadne puchary. Mamy się spokojnie utrzymać. Nic więcej, nic mniej.

s1mone 19.08.2018 19:23

Cytat:

Znowu to pier*olenie o ładnej grze. Co nam z ładnej gry grając w 1. lidze?

Z Krakowa to do pierwszej ligi może zlecieć conajwyżej żydownia, nie my.

mitmichael 19.08.2018 19:26

Na razie jest swietnie, zobaczymy jakie statystyki bedzie mial Maciej Stolarczyk. Bardzo chcetnie chcialbym zobaczyc porownanie do Kazia Moskala ale jest na to jeszcze za wczesnie. Brawa dla trenera za odwazne wystawienie skladu, jak widac sprawdzilo sie i da sie grac bez Bogusia czy Malego w pierwszym skladzie

Arkadiusz.Czerepach 19.08.2018 19:29

z całym szacunkiem dla Kazia, ale Stolarowi nie sięga do pięt jeśli chodzi o predyspozycje do bycia trenerem

tak , te kilka meczy Maćka mi wystarcza aby to ocenić

Wojtas 19.08.2018 19:31

Jestem zaskoczony jak Stolar to ogarnął ,bo ta gra -to bez .......enia powiem-na dziś najlepsza w Polsce.
Trener Arki ,Smółka bardzo konkretny gość wczoraj w Lidze + o tym powiedział.
Pytanie ile tak bedzie ,i co bedzie jak wypadna kontuzje,ale to przyszłośc pokaze.narazie Stolar to Pan trener.

kacpaw91 19.08.2018 19:42

@s1mone: Może kolega pomylił forum z forum Garbarnii :rotfl:

pepe72 19.08.2018 19:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1512620)
A przy takiej grze grozi nam spadek? Nie gramy o żadne puchary. Mamy się spokojnie utrzymać. Nic więcej, nic mniej.

Przy takiej grze nie.
Grozi nam przy takich finansach.

BlurgH 19.08.2018 20:00

Jak drużyna rozegra całą rundę w takim stylu, jaki prezentuje od początku, to sądzę, że i finanse się mocno poprawią... Panie Trenerze - proszę o powtórkę wyniku w sobotę z Górnikiem...

czaro 19.08.2018 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512637)
Przy takiej grze nie.
Grozi nam przy takich finansach.

No tak, ale jaki to ma związek z tym, o czym rozmawiałem?

wolek1986 19.08.2018 20:20

Jak nie ma gry to i nie ma finansów. Przy dobrej grze wynikający się zawodnik może przynieść konkretne pieniądze. Pozdrawiam

pepe72 19.08.2018 21:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolek1986 (Post 1512651)
Jak nie ma gry to i nie ma finansów. Przy dobrej grze wynikający się zawodnik może przynieść konkretne pieniądze. Pozdrawiam

To jest pewnie jedno z wyjaśnień dlaczego był taki skład na Amikę. Prasa obstawiała, że raczej Buchalik i "żelazny" skład.
Trener zrobił inaczej i wygrał.
Co więcej mimo "elektrycznego" Lisa (znów najniższa nota wg weszLo) nie zdecydował się na zmianę bramkarza. Wydaje mi się, że trener uważa, że dopóki nie ma wpadki lub kontuzji nie zmienia się bramkarza. Lis wpadki jeszcze nie ma, a Buchalik zawalił nam mecz w Białymstoku.

wolfy 19.08.2018 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512668)
To jest pewnie jedno z wyjaśnień dlaczego był taki skład na Amikę. Prasa obstawiała, że raczej Buchalik i "żelazny" skład.
Trener zrobił inaczej i wygrał.
Co więcej mimo "elektrycznego" Lisa (znów najniższa nota wg weszLo) nie zdecydował się na zmianę bramkarza. Wydaje mi się, że trener uważa, że dopóki nie ma wpadki lub kontuzji nie zmienia się bramkarza. Lis wpadki jeszcze nie ma, a Buchalik zawalił nam mecz w Białymstoku.

Jest jeszcze to że na Lisie możemy zarobić, a na Buchaliku nie.

pepe72 19.08.2018 22:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512670)
Jest jeszcze to że na Lisie możemy zarobić, a na Buchaliku nie.

Tu zrobiłem zestawienie w temacie "zarobienia" biegającego dziś po boisku:
wiek/koniec kontraktu

Kod:

Wisła Kraków:
Mateusz Lis        - 21/2021
Jakub Bartkowski  - 26/2019
Marcin Wasilewski  - 38
Maciej Sadlok      - 29/2021
Rafał Pietrzak    - 26/2019
Vullnet Basha      - 28/2020
Dawid Kort        - 23/2019
Jakub Bartosz      - 22/2019        (62' Rafał Boguski - 34)
Jesus Imaz        - 27/2019
Martin Kostal      - 22/2019        (79' Zoran Arsenić - 24/2022 )
Zdenek Ondrasek    - 29/koniec roku  (74' Marko Kolar - 23/2019)

Nie chciało mi się szukać, kto z nich ma opcję +1 czy +2.

wolfy 19.08.2018 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512673)
Tu zrobiłem zestawienie w temacie "zarobienia" biegającego dziś po boisku:
wiek/koniec kontraktu

Kod:

Wisła Kraków:
Mateusz Lis        - 21/2021
Jakub Bartkowski  - 26/2019
Marcin Wasilewski  - 38
Maciej Sadlok      - 29/2021
Rafał Pietrzak    - 26/2019
Vullnet Basha      - 28/2020
Dawid Kort        - 23/2019
Jakub Bartosz      - 22/2019        (62' Rafał Boguski - 34)
Jesus Imaz        - 27/2019
Martin Kostal      - 22/2019        (79' Zoran Arsenić - 24/2022 )
Zdenek Ondrasek    - 29/koniec roku  (74' Marko Kolar - 23/2019)

Nie chciało mi się szukać, kto z nich ma opcję +1 czy +2.

Są jeszcze Halilović i Wojtkowski. Kto odpali wyjdzie w praniu, ale łatwiej się wybić gdy drużyna gra dobrze w piłkę.

A Kostal prezentował się dobrze od początku sezonu, miał poprzeczkę i powinien być karny na nim. Oby to był ten moment w którym nabierze pewności siebie i zacznie robić liczby.

pepe72 19.08.2018 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512674)
Są jeszcze Halilović i Wojtkowski. Kto odpali wyjdzie w praniu, ale łatwiej się wybić gdy drużyna gra dobrze w piłkę.

A Kostal prezentował się dobrze od początku sezonu, miał poprzeczkę i powinien być karny na nim. Oby to był ten moment w którym nabierze pewności siebie i zacznie robić liczby.

Ale widać, że trener nie przesadza z lansowaniem młodych. Jak się prezentują zadowalająco to przymyka oczy na pewne niedoskonałości. Ale tam gdzie trzeba wystawia "starych". Choć Mały i Boguś mogą mieć trochę inne zdanie :>
Ale to jest pewnie jedyne słuszne podejście.

wolfy 19.08.2018 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512677)
Ale widać, że trener nie przesadza z lansowaniem młodych. Jak się prezentują zadowalająco to przymyka oczy na pewne niedoskonałości. Ale tam gdzie trzeba wystawia "starych". Choć Mały i Boguś mogą mieć trochę inne zdanie :>
Ale to jest pewnie jedyne słuszne podejście.

Małecki, Boguski są nam niezbędni, jak w sumie każdy w kadrze. Sezon jest długi, ławka krótka, potrzebujemy doświadczonych piłkarzy. A Kostala opylimy przy pierwszej sensownej ofercie - co zresztą byłoby dobre dla niego i dla nas.

masada 20.08.2018 01:00

Panie Macieju drogi, ile Pan mi radości dzisiaj dał to Pan sam nie wie :D

szprotson 20.08.2018 08:22

Kajam sie za to że nie wierzyłem w Stolara.
Nawet jakby to teraz jebło, to kuwra szacunek jak stąd na kamczatke.
jestem idiotą a ty Maciek jestes prze trenerem za to co aktualnie grają.
obym sie czesciej mylił.

Ogryzek 20.08.2018 08:30

Mnie się podoba ze trener Stolarczyk nie boi się zmian w składzie. Mógł dalej grać cały czas tą samą jedenastką jak to robił Carillo. Na szczęście nie boi się ryzyka. Chciał mieć szybkie skrzydła na zmęczoną Amicę i postawił na szybkich Kostala i Bartosza. Dobrze dobrał taktykę na Amicę.

Dziękuję za wygraną w Poznaniu.

wolfy 20.08.2018 08:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1512683)
Kajam sie za to że nie wierzyłem w Stolara.
Nawet jakby to teraz jebło, to kuwra szacunek jak stąd na kamczatke.
jestem idiotą a ty Maciek jestes prze trenerem za to co aktualnie grają.
obym sie czesciej mylił.

Tak na przyszłość to może lepiej nie wylewać najpierw wiadra pomyj bo coś tam się wydaje tylko poczekać? Zwłaszcza że jesteśmy biedni.

Karherop 20.08.2018 09:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1512686)
Tak na przyszłość to może lepiej nie wylewać najpierw wiadra pomyj bo coś tam się wydaje tylko poczekać? Zwłaszcza że jesteśmy biedni.

Myślę że to jak dobrze gramy zaskakuje wszystkich, włącznie z Glowackim, Zarzadem i kibicami.

Teraz pozostaje najwazniejsze: nie spocząć na laurach.
Ciężka pracą można bardzo dużo ugrac w tej lidze, która jest potwornie słaba. Niech Stolarczyk nie odpuszcza.

Waldus88 20.08.2018 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512673)
Tu zrobiłem zestawienie w temacie "zarobienia" biegającego dziś po boisku:
wiek/koniec kontraktu

Kod:

Wisła Kraków:
Mateusz Lis        - 21/2021
Jakub Bartkowski  - 26/2019
Marcin Wasilewski  - 38
Maciej Sadlok      - 29/2021
Rafał Pietrzak    - 26/2019
Vullnet Basha      - 28/2020
Dawid Kort        - 23/2019
Jakub Bartosz      - 22/2019        (62' Rafał Boguski - 34)
Jesus Imaz        - 27/2019
Martin Kostal      - 22/2019        (79' Zoran Arsenić - 24/2022 )
Zdenek Ondrasek    - 29/koniec roku  (74' Marko Kolar - 23/2019)

Nie chciało mi się szukać, kto z nich ma opcję +1 czy +2.

Kolar ma +2, Kostal i Kort po +1. Kamil Wojtkowski do 2020 bodajże, a Tibor tak jak Kolar też 2019 +2.

filemon 20.08.2018 11:48

Czyli zostaje przedłużyć Bartkowskiego i Bartosza, zdecydować co i jak z Pietrzakiem i Ondraskiem oraz dogadać się z Imazem.

BlurgH 20.08.2018 13:27

Panowie - wiem, że dzisiaj ciepło, a po wczorajszym meczu morale wzrosło, ale zalecałbym szklaneczkę (może naparstek) zimnej wody na rozgrzane czoła - przegramy następne kilka spotkań ( a jeszcze wcale nie jest to niemożliwe, chociaż coraz mniej prawdopodobne), to będziecie wieszać psy na tym lub na tamtym piłkarzu.

Dajmy popracować w spokoju Dyr. Sportowemu, a na razie w sobotę spotkajmy się z drużyną w Domu i podziękujmy za udany weekend.

filemon 20.08.2018 14:04

Są zawodnicy, z którymi kontrakt można przedłużyć niezależnie od wyników, bo potem może być za późno. Case Lloncha jednak nie wszystkich nauczył.

pepe72 20.08.2018 14:29

W ramach chłodzenia głowy porównanie ze składem z wyjazdu do Białegostoku:

Jaga <-> Amica
---------------------
Buchalik <-> Lis
-
Bartkowski
Wasyl
Sadlok
Pietrzak
-
Boguś <-> Bartosz
Basha
Kort
Małecki <-> Kostal
-
Imaz
Ondraszek
====

3 zmiany. Wg Weszlaków na 4 zasłużyli Bartosz, Pietrzak i Lis. Za to Kostal rozbił bank dostając 9.

Karherop 20.08.2018 14:34

Gdyby nie akcja z Buchalikiem w roli głównej i jego wylocie z boiska sytuacja mogłaby się różnie potoczyć. Z Jagą graliśmy równie dobry mecz jak z Lechem, ale brakowało skuteczności. W obronie zresztą to był wg mnie dużo lepszy mecz Wisły.

Adasss 20.08.2018 15:59

Jakby ktoś kiedyś miał narzekać, że nasz trener to sztywniak, to polecam wczorajsze zakończenie Ligi+ Extra Dogrywka. Zwykle lecą tam scenki rodzajowe z ostatniej kolejki. A tym razem w zasadzie był to Maciej Stolarczyk show ;)

Ogryzek 21.08.2018 13:56

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...orie,13426977/

czaro 21.08.2018 14:39

Bardzo fajnie. Do pracy i jedziemy dalej!

pepe72 21.08.2018 15:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1512716)
Gdyby nie akcja z Buchalikiem w roli głównej i jego wylocie z boiska sytuacja mogłaby się różnie potoczyć. Z Jagą graliśmy równie dobry mecz jak z Lechem, ale brakowało skuteczności. W obronie zresztą to był wg mnie dużo lepszy mecz Wisły.

Ale z Jagą graliśmy na 0:0. Nie da się tego porównać z meczem z 7 bramkami. Stolar coś im zrobił, że Kostal odpalił. Bo powiedzmy, że Ondraszek pokazuje się od początku sezonu.

Karherop 21.08.2018 19:12

Wg Stolarczyka to Sobola trzeba pytać co zrobił z Kostalem.

AS82 21.08.2018 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1512816)
Wg Stolarczyka to Sobola trzeba pytać co zrobił z Kostalem.

Spokojnie narazie Kostal zagrał jeden dobry mecz ( mam nadzieje ze nie ostatni)

pepe72 21.08.2018 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1512818)
Spokojnie narazie Kostal zagrał jeden dobry mecz ( mam nadzieje ze nie ostatni)

Jeszcze 15 dobrych meczów i w zimie pójdzie za miliony :rotfl:

Charlie 21.08.2018 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1512821)
Jeszcze 15 dobrych meczów i w zimie pójdzie za miliony :rotfl:

Ewentualnie za 20 tyś do Legii, bo sie okaze, że źle podpisaliśmy kontrakt i nie ma klauzuli przedłużenia o kolejny rok ;)

BlurgH 21.08.2018 22:07

Do Legii to za darmo, PZPN rozwiąże kontrakt z winy klubu...

pepe72 22.08.2018 00:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BlurgH (Post 1512827)
Do Legii to za darmo, PZPN rozwiąże kontrakt z winy klubu...

Ale do bankruta? :rotfl:
60M to tak szybko nie odrobią.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl