Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kto nowym trenerem po Carrillo ? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9965)

wiesniak842 14.06.2018 06:25

Smuda to juz chyba nawet byl. Zwolnili go z Widzewa zeby mogl wejsc do tej samej rzeki po raz czwarty, czy piaty???

pan_premier 14.06.2018 07:02

Halo zarząd, halo Radek!

Jaki jest sens by Sobol uczył się przy kolejnym noname ?
Układ z Wdowczykiem, Carillo i Ramirezem miał jakikolwiek sens bo goście już trochę pracowali.

Poczekajmy na szczegóły, jeśli to Sobol ie chciał wziąć roboty, tak jak niektórzy piszą, to mega słabe.

W ten prosty sposób wyleczymy się z legend na długo.

Oczywiście taki Stolarczyk czy Jop może ogarnąć, czemu nie, każdy jakoś zaczynał a wbrew temu co tu piszecie nie jesteśmy Realem Madryt :)
Ale na tej samej zasadzie może to zrobić Sobol, który jak słyszymy, podobnie jak Carrillo nie mzoe się dogadać z połową trenerów. Może pora wziąć za coś odpowiedzialnośc?
Dla mnie taka pozacja drugiego ale nietykalnego to byłby lekko niesmaczny układ.

MackoKurko 14.06.2018 07:13

Czy żadna z legend Wisły (Kasperczak, Lenczyk) nie chciała przejąć Wisły? Sobol nauczyłby się więcej, a ktoś by ogarnął burdel...

7 kotów 14.06.2018 07:29

Lenczyk nie jest żadną legenda Wisły.
Wymazał się z gabloty sław biorąc te ....e zza Błon za kochankę.


Nie dla Stolarczyka. Nie dla Paszulewicza.

Sobol z Jopem mnie zasmucili. Skoro odmawiają w takim momencie powinni odejść.

Marcinnno 14.06.2018 07:49

Sobol z Jopem odmówili z jednego powodu. Sobol woli być asystentem, a Jop w CLJ. Tam mają spokojną robotę i co ważne pewną. Prawda taka, że trenerowi w Wiśle ciężko przepracować nawet rok, bo zawsze coś się na niego znajdzie.

szprotson 14.06.2018 07:58

czy historia Legii nie nauczyła, ze dyrektorzy to ....a dyrektorzy a nie trenerzy???

Jeszcze Stolarczyk, no ....a, z całym szacunkiem ale Leo why ?
Ale karuzela ruszyla, nikt nie chce do niej wsiadac, jak myslicie, kto nastepny na bebnie? Marek Motyka czy Wójtowicz?

El'kabat 14.06.2018 08:01

Kto teraz realnie jest w ogóle w obiegu z sensownych trenerów w PL ? Bartoszek ?

Pomijam takie wynalazki jak Stolarczyk.

TIR_DO_SŁUBIC 14.06.2018 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1504584)
Kto teraz realnie jest w ogóle w obiegu z sensownych trenerów w PL ? Bartoszek ?

Pomijam takie wynalazki jak Stolarczyk.

https://www.transfermarkt.co.uk/trai...tik=135&plus=0

Marcinnno 14.06.2018 08:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 1504584)
Kto teraz realnie jest w ogóle w obiegu z sensownych trenerów w PL ? Bartoszek ?

Pomijam takie wynalazki jak Stolarczyk.

Urban? Wisła zawsze jak zwalnia, to na rynku nie w kim wybierać. Szkoda, że Stokowiec w Lechii.

fran23 14.06.2018 08:09

Liczę jeszcze na instynkt samozachowawczy Stolarczyka, który wstrzyma go przed wzięciem roboty, o której nie ma większego pojęcia.

szprotson 14.06.2018 08:13

trzeba sobie zadac pytanie, który trener jest ...na dorobku i popracuje przez pol roku za darmo (bo wtedy go wy.......ą)
Urban ma dom w Krk, czy wzialby Wisle? Na 3 miesiace zapewne.

Ktoś z kibicow by nie chciał ??? Wierze bardziej w Wasza wislackosc niz w Stolara i reszty

szorstki 14.06.2018 08:13

Jak z powodu Sobola poleciał Carrillo (może nie tylko ?), a teraz Sobol nie chce brać roboty to sayonara ;/ Nie widzę opcji, żeby tu został u jakiegokolwiek trenera jako Nietykalny. Gdybym ja był trenerem do wzięcia Wisły to pierwsze pytanie by było czy Radek już spakował walizki.
To jest stan niemożliwy - albo Sobol bierze tą robotę albo szuka szczęścia na Wieczystej.

Snow 14.06.2018 08:17

Przeciez Stolar ma wieksze doswiadczenie w trenerce niz Jop i Sobol razem wzieci.

Trenowal samodzielnie juniorow, rezerwy oraz pierwsza druzyne Pogoni.
Trenowal takze i zbieral przyzwoite recenzje Polske U20.

Ja wiem, ze dupy to nie urywa, ale jak zwykle 'hejt' przesadzony.

Nie zdziwie sie, jak pomysl wyszedl w pewnym sensie od Glowy, bo tak samo jak on Stolarczyk ma kontakty/znajomosci w "Fabryce Futbolu".

TIR_DO_SŁUBIC 14.06.2018 08:21

Według mnie nie jest prawdą, że Jop i Sobolewski odmówili.

it 14.06.2018 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1504593)

Nie zdziwie sie, jak pomysl wyszedl w pewnym sensie od Glowy, bo tak samo jak on Stolarczyk ma kontakty/znajomosci w "Fabryce Futbolu".

Dokładnie taki tweet się gdzieś pojawił (nie wiem czy nie Stano), że to pomysł nowego dyrektora sportowego - Głowackiego, dobrego kumpla Stolara.

bkl1988 14.06.2018 08:25

SOBOL NIE MA CHARAKTERU BY ODMÓWIĆ, uwazam że zarzad w tej chwili nie ma po opcji Hiszpańskiej pomysłu na klub

szprotson 14.06.2018 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TIR_DO_SŁUBIC (Post 1504596)
Według mnie nie jest prawdą, że Jop i Sobolewski odmówili.

ale ze nie prawda jest to, ze Sobol odmówił pracowania w parze z Jopem?

E: Super, jesli argumentem tego zeby zatrudnic Głowe jest to ze sie zna z FF. Kerwa, ja tez sie znam tzn mam do nich numer, moge zadzwonic beda mnie kojarzyli. Czy to argument za tym bym został d.s? Pomijam afere która ma na plecach ostatnio FF z Lechem i ogólnie działaniami na rynku menadzerskim.

rozarian 14.06.2018 08:32

Dlaczego wiedząc od prawie miesiąca-bo wszystko na to wskazywało- że nastąpi ewakuacja Carillo z Wisły, szanowny zarząd nie przygotował sobie wcześniej spadochronu, tylko w ostatnim momencie na łapu capu, szuka nowego trenera? Co, niby są zdziwieni, że Sobolewski nie chce ryzykować i brać drużyny? To jaki oni mają kontakt z drużyną ?? Założę się, że pójdzie niedługo taki komunikat z klubu, żę Junco ich zapewniał, że wszystko jest w porządku :>

regan 14.06.2018 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1504599)
ale ze nie prawda jest to, ze Sobol odmówił pracowania w parze z Jopem?

E: Super, jesli argumentem tego zeby zatrudnic Głowe jest to ze sie zna z FF. Kerwa, ja tez sie znam tzn mam do nich numer, moge zadzwonic beda mnie kojarzyli. Czy to argument za tym bym został d.s? Pomijam afere która ma na plecach ostatnio FF z Lechem i ogólnie działaniami na rynku menadzerskim.

A jaka agencja menadzerska nie zrobiła chciaż raz afery? ;)

Ogryzek 14.06.2018 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1504599)
ale ze nie prawda jest to, ze Sobol odmówił pracowania w parze z Jopem?

E: Super, jesli argumentem tego zeby zatrudnic Głowe jest to ze sie zna z FF. Kerwa, ja tez sie znam tzn mam do nich numer, moge zadzwonic beda mnie kojarzyli. Czy to argument za tym bym został d.s? Pomijam afere która ma na plecach ostatnio FF z Lechem i ogólnie działaniami na rynku menadzerskim.

Jak najbardziej. Trzymam kciuki żebyś został dyrektorem sportowym :)

szprotson 14.06.2018 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1504603)
A jaka agencja menadzerska nie zrobiła chciaż raz afery? ;)

takiej jak FF to zadna duza powazna grupa menadzerska nie zrobiła :)
jesli chodzi o kontakty to Piotrek S ma tez bardzo szerokie, teraz nawet wsrod celebrytow. Tyle ze nie maja hajsu, te kontakty mozna sobie o kant dupy rozbic. Po co Stupka zapierdalał po całej polsce ogladac młodych od 14 roku zycia, skoro koniec koncow go wyjebali i projekt sie wysypał.
dla mnei to jest słabe, ze taki klub majacy wczesniej taki ogromny potencjał, historie, moze zaraz sie rozmienic na drobne przez pare osób....
E: ten trener z Rakowa to Marek Papszun i zapomnij o nim :)

sedonh 14.06.2018 08:40

Ale czego wy się spodziewacie? Przemyślanych działań? Wizji? Nie obsadzania kluczowych stanowisk zasługami? Ludzie, nasz zarząd to kompletni amatorzy, news, że Głowacki ma zostać dyrektorem sportowym to jest jakieś apogeum idiotyzmu, jak dalej tak to będzie wyglądać to polecimy z ligi, a co do trenera, to ja bym chętnie widział tego z Rakowa, wyleciało mi nazwisko, ale spokojnie, przyjdzie ktos kto bedzie potulnie sluchał rozkazów amatorskiego zarządu.

PS. JUŻ JANEKX BYŁBY 2000X LEPSZYM DYREM SPORTOWYM

Hives4 14.06.2018 08:46

Cytat:

Sobol z Jopem odmówili z jednego powodu. Sobol woli być asystentem, a Jop w CLJ. Tam mają spokojną robotę i co ważne pewną. Prawda taka, że trenerowi w Wiśle ciężko przepracować nawet rok, bo zawsze coś się na niego znajdzie.

Sobol super posadkę sobie znalazł :D :D :D Trenerem być nie chce, odejść do innego zespołu w celu zebrania doświadczenia też nie chce. Tylko i wyłącznie asystent, wiecznie. Świetny pomysł, tak nigdy nie straci u kibiców i zawsze będzie nietykalny. Tylko kaska leci i wystarczy rozstawiać pachołki :D A jak trener będzie go chciał pogonić to myk do zarządu i nie ma trenera :D :D :D

!!IRIVER!! 14.06.2018 08:57

Sobol zawsze wydawał się być gościem AMBITNYM, ale jednak widać, że skupił się na umiejętności LICZENIA. W sumie mnie to nie dziwi, skoro jest taka opcja. Nie wiem do czego zawiedzie nas Stolarczyk, ale mam nadzieję, że okręt o nazwie Wisła Kraków nie dryfuje do 1. ligi.

Ps. Mnie osobiście zastanawia jak poradziłby sobie u nas Marek Zub.

maxx304 14.06.2018 09:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 1504578)
Lenczyk nie jest żadną legenda Wisły.
Wymazał się z gabloty sław biorąc te ....e zza Błon za kochankę.


Nie dla Stolarczyka. Nie dla Paszulewicza.

Sobol z Jopem mnie zasmucili. Skoro odmawiają w takim momencie powinni odejść.

Zgadzam się w pełni z ostatnim zdaniem. Sobol dał się poznać jako walczak, a w tym momencie wygląda, że chce sobie zapewnić miękkie lądowanie. Z drugiej strony nie dziwię mu się, bo posada pierwszego trenera w Wiśle niepewna. Tylko w co gra zarząd? Zaklepaliśmy sobie wiecznego asystenta, który jest nie do ruszenia, jak kiedyś Kapka?

tsw biała gwiazda 14.06.2018 09:09

Dlatego ja proponowałem Tomasza Kaczmarka, który od kilku lat szkoli się w Niemczech. Z IV ligowymi drużynami osiągał dobre wyniki oraz pracował u boku Boba Bradleya, miał staże u Nagelsmanna i Tedesco. Trener z UEFA pro, mający 33 lata, przymierzany niegdyś do Lechii.

Harcownik 14.06.2018 09:13

W takiej czarnej dupie (prawdopodobnie brak sensownych transferów w tym okienku, sytuacja podobna jak rok temu za Meresińskiego), to pasowałby najbardziej dobry rzemieślnik - strażak, a więc Ojrzyński (come on, puchary z Arką), lub z zagranicy ktoś w stylu Lettieriego np. drugi gastarbeiter z Niemiec z Pogoni (ale Runjaić a nie Stolarczyk). O trenerach z niższych lig nie piszę bo nie oglądam tychże i nie mam zdania.



A Sobol rozumiem był tylko pretekstem żeby pożegnać drogiego Carillo, bo chyba wiedzieli że odmówi podjęcia pracy jako pierwszy trener. W takim układzie naprawdę powinien chłop gdzieś wybyć na samodzielną pracę, bo rozstawianiem pachołków to i ja mogę się zająć i jak mawiał klasyk Smuda - "zrobię ci to za połowę ceny".

sedonh 14.06.2018 09:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tsw biała gwiazda (Post 1504611)
Dlatego ja proponowałem Tomasza Kaczmarka, który od kilku lat szkoli się w Niemczech. Z IV ligowymi drużynami osiągał dobre wyniki oraz pracował u boku Boba Bradleya, miał staże u Nagelsmanna i Tedesco. Trener z UEFA pro, mający 33 lata, przymierzany niegdyś do Lechii.

Fantazja, zbyt dobre żeby zarząd na to wpadł

maciekkk 14.06.2018 09:14

a Marcin Kaczmarek ? wolny chyba jest, a niezłą robotę w Płocku robił...

FraMat 14.06.2018 09:16

dobrze, że pojawił si problem odejścia Carillo.
Forum żyje...

regan 14.06.2018 09:17

A Maciek Skorża jest wolny?

nesta 14.06.2018 09:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Snow (Post 1504593)
Trenowal samodzielnie juniorow, rezerwy oraz pierwsza druzyne Pogoni.
Trenowal takze i zbieral przyzwoite recenzje Polske U20.



Z której z hukiem wyleciał po 3 miesiącach... (zatrudniony w sierpniu, zwolniony w listopadzie).

szorstki 14.06.2018 09:20

Trenera z Garbarni ;) cztery lata, dwa awanse.
aaa... przepraszam, 4 lata w jednym klubie - to niedzisiejsze...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1504618)
Z której z hukiem wyleciał po 3 miesiącach... (zatrudniony w sierpniu, zwolniony w listopadzie).

mówimy nie o umiejętnościach tylko o doświadczeniu. To ma. Tyle, że negatywnie ;)

mr_kwolf 14.06.2018 09:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1504617)
A Maciek Skorża jest wolny?

Nie, trzepie grubą kasę u Arabów. Nie ma szans, żeby tu przyszedł.

szprotson 14.06.2018 09:21

Pare spraw trzeba uporządkować, bo kazdy tu wrzuca kogo by chciał :D

niestety, wyszukiwanie trenera musi isc wg. klucza : 1) Bezrobotny trener 2) skłonny pojsc na ustępstwa 3) za mała pensje 4)Nie znajacy realiów 5)mówi w kilku jezykach w tym CHR i ESP

bkl1988 14.06.2018 09:28

TYLKO CzY WIEK NIE ZA MŁODY bo jednak u starszych graczy z autorytetem moze miec problem

bkl1988 14.06.2018 09:29

mówie o Tomaszu

nesta 14.06.2018 09:30

Ja się Sobolowi nie dziwię. Też trzeba wymagać jakiegoś profesjonalizmu od zarządu. Może on chce przejąć swoją pierwszą drużynę na cywilizowanych warunkach? Mieć czas zaplanować okres przygotowawczy, sparingi, transfery. Chce zrobić to profesjonalnie i zgodnie ze sztuką. Też nie można sobie gościem gęby wycierać i dziwić się, że nie chce ogarniać takiego burdelu jaki się zrobił, w swojej pierwszej poważnej pracy. Najlepsza droga, aby sobie spalić karierę na wstępie. Bo teraz to trochę jest na zasadzie "jak trwoga to do boga..".

Natomiast zgadzam się, że honorowo i dobrze wyglądałoby, aby odszedł teraz z Wisły gdzieś na swój projekt lub asystenturę do innego klubu. To nie będzie zdrowy układ z nim jako asystentem kolejnego trenera. Zarzewie konfliktu i majaczące z tyłu głowy pytanie - czy jak już go zwolnią to teraz będzie jednak Sobol? Tak to nie może wyglądać.

bkl1988 14.06.2018 09:35

Kochani my nic nie wiemy a jazda jest taka jak by wszyscy wszystko wiedzieli

tomasz_19 14.06.2018 09:37

zaraz się z nim skontaktują nasi sternicy poczekaj :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl