![]() |
Cytat:
|
przy takim trenerze który stosuje metodę trening to święto to w krótkim czasie wszystko się okaże kto jest ambitny a kto nie. nie zdziwcie sie jak ktoś z podstawowego składu niespodziewanie wypadnie z 18 stki meczowej
|
Carrillo będzie musiał wpierw zyskać przychylność szatni, więc nie spodziewam się z miejsca rewoluacji. Więcej ruchów niż +/- 2-3 ruchy w jedną stronę nie można się spodziewać.
Co innego w letnim okienku. Rewolucja podobna do lata 2017 jest bardzo możliwa. Choć to zależy od naszych celów. PS. Specjale pozdrowienia dla wolfyego który kłócić się ze mna odnośnie celów postawionych przez Zarząd na ten sezon. Najnowszy wywiad twitterowy z Junco rozwijał wątpliwości na Twoja niekorzyść. |
a co on tam mówił dokładnie , bo w pracy oglądałem i piąte przez dziesiąte słyszałem
|
Junco powiedział, że chcą być wyżej niż w zeszłym sezonie. Czytaj: puchary
Żeby być wysoko, trzeba mierzyć wysoko. Tyle i już. |
Cytat:
|
Dokłądnie tak GBO.
Cel jest jasny - pierwsza ósemka. Pozniej wszystko możliwe, osobiście uważam że (zależy jeszcze co sie wydarzy na rynku transferowym) o te 3-4 miejsce możemy powalczyć, kadre mamy szeroką, pozbyć się szrotu Ze Manuela, Kobre (hehe) Cywke, Kostala(?) sciągnąć kogoś kto wreszcie wygryzie Boguskiego :) no i Carlitos.. fajnie gdyby został do lata. Priorytet dola trenera ÓSEMKA. |
Tu jest podsumowanie Wisły po "jesieni". Tytuł "Carlitosdependencia".
http://weszlo.com/2017/12/28/carlitosdependencia/ Wrzucam w temacie o nowym trenerze. Bo ktoś tu już stawia odrealnione cele. |
Cytat:
|
Cytat:
@Pepe72 Oczywiście, bo bez Carlitosa gralibysmy w 10. Wyjmij Angulo z Górnika i masz to samo. |
Cytat:
|
Angulo w Gorniku to zle porownanie. On tam jest typowo od wykanczania akcji a nie od kreowania, wykanczania i jeszcze stalych fragmentow jak u nas Carlitos. Angulo wypada, daja innego napadziora ale gra sie zbytnio nie zmienia. Wypada Carlitos i ... kaplica bo zadnej gry nie bedzie. Mam nadzieje, ze Carrillo, oprocz wyciskania z Carlitosa 110 procent jego umiejetnosci, pokaze reszcie, ze gra zespolowa tez mozna duzo zyskac.
|
racja oczywiscie, ale pewnie i tak by im sie posypało , bo watpie aby "inny napadzior" był aż tak skuteczny
np Brożek w Górniku z Kurzawą jako asystentem , pewnie by miał teraz 6-7 bramek |
Cytat:
|
Zagrali dotychczas jeden mecz bez niego z Nieciecza na wyjezdzie i sie nie posypalo;) Ze skutecznoscia zapewne masz racje. Strasznie ciekawy jestem jakby wygladala nasza gra bez Carlitosa. Moze sie niedlugo przekonam choc wolalbym nie:D
|
2 mecze Pucharu Polski były bez niego, no ale wiadomo, że to inna bajka.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
hehe no właśnie , zapomniałem napisać że chodzi oczywiście o PB w formie z przed paru lat ;)
|
Cytat:
To co teraz prezentuje to mocno zaciemnia obraz świetnego napastnika którym był kiedyś |
Cytat:
|
Cytat:
Wątpię czy Balaniuk, Kolar czy Imaz mieliby gorsze statystyki w ataku niż Zachara czy Ondrasek z poprzedniego sezonu. |
Brożek miał 3 dobre sezony po powrocie (z tym, ze na ogół jesień lepsza niż wiosna), jeden przeciętny, a obecnie nie daje nic. Szanuje wszystko co zrobił dla Wisły ale niestety teraz powinien już zakończyć karierę. Trzymać go z dala od pierwszego składu i wpuścić na ostatni mecz sezonu, żeby kibice mogli mu za wszystko podziękować.
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Możesz sobie twierdzić i wierzyć w co tam chcesz, nawet w Ligę Mistrzów, ważne żebyś Ty i tobie podobni nie zaczęli robić bydła z nowym trenerem jeśli nie okaże się cudotwórcą i z miejsca nie zaczniemy wymiatać. Jeżeli zaczniemy regularnie wygrywać to problemu nie będzie, ale Carlitos znaczy dla nas więcej niż Angulo w Górniku, a czy zostanie... |
wolfy
Nie ma jasniejszego przekazu niz to co mowila Sarapata i Junco. Celem sa europejskie puchary, ale jesli ich nie bedzie, bo np sprzedany zostanie Carlitos, a zespol bedzie sie prezentowal na boisku godnie i nie pozostawial wstydu jak za czasu kikusia, to trener dostanie kolejna runde. I twoje pajacowanie, odwracanie rzeczywistosci do gory nogami, w zaden sposob tego nie zmieni. Roznica polega na tym, ze pewne grono na tym forum mialo i ma takie same oczekiwania, ty natomaist wolisz byc wsrod tych, ktorzy akceptuja i toleruja miernote. |
Ktoś wie czy będzie film z prezentacji trenera?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zych_zespolow/ |
Super, ze Sobol zostaje, potrzebny jest w tym zespole
|
Na filmiku z prezentacjii trenera powinno byc 'Prezentacja statywu kamery" a nie nowego trenera Wisły.
https://www.youtube.com/watch?v=jo3HJzdaNZg kto odpowiada za takie głupie błedy. |
O kur*wa faktycznie ktoś statyw nagrał.... mistrz :D
|
W ogóle szkoda, że sama transmisja konferencji jest też tak słabej jakości. Tak jakby nagrywania dźwięku nie można było podłączyć do systemu nagłaśniającego, żeby słyszeć tylko wypowiedzi, a nie odgłosy z sali i ten cały pogłos.
No, ale może lepiej nie narzekać. Bo w ogóle transmisji nie będzie? |
Ze statywem akurat być może osoba odpowiedzialna za ustawienie kamery nie była świadoma, że kto tam jeszcze postawi coś w kadrze, a sama w tym momencie wykonywała inna czynność (robiła zdjęcia?). Generalnie kuleje tam kwestia organizacyjna bo niedopuszczalne jest aby tak blisko była ustawiona kamera jak ta po lewej stronie. Powinna być tam jasno zaznaczona linia której dziennikarze nie powinni przekraczać z kamerami wtedy unikaliby filmowania siebie nawzajem. Na pewno polepszyłoby to organizacje.
|
Generalnie jakosc nagran jest dramatyczna.
Juz wywiad z Junco to jakby gosc ze studni mowil. Teraz kamera z boku. Kolejny dramat. Przeciez to jest konfa organizowana przez klub , wiec kamera klubu powinna miec najlepsze miejsce. To samo dzwiek. Podpiecie bezposrednio na mikrofony a nie mikrofon pojemnosciowy z kamery... Akurat jechalem autem, chcialem posluchac, wrzucilem przez bluetooth na auto ale... nie dalo sie nic uslyszec :/ Jak nie ma w klubie pojetnej osoby z obsluga prostego sprzetu to dajcie znac. Pomoge, przeszkole, wytlumacze, objasnie i bedzie lepiej. |
Cytat:
No ale jak to wygląda ,musimy bardziej przywiazywać uwagę do takich "detali" bo jak widać ktos z marketingu dał mocno dupy, ktos powienien za to odpowiedziec .No chyba ze zakladano ze Carillo miał siedzec w innym miejscu,i kogoś to zaskoczyło.Ale jednak jak na klub tak medialny jak Wisła powinno sie na to zwracac uwage. |
z tego co wiem to transmisję prowadz WislaTV, które jest przecież dzieckiem wislakrakow.com... więc to nie są ludzie zatrudnieni w klubie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Transmisję prowadziła WisłaTV, ale rozmawiamy o konferencji nagranej przez oficjalny profil Wisły na youtube.
|
Zarówno ja (Wisła.TV) jak i osoba robiąca nagranie dla klubu korzystaliśmy z tego samego źródła dźwięku - miksera do którego wpięte były wszystkie 6 mikrofonów. Niestety dzwieku 2 z nich (te przed M. Junco i J. Carillo) nie otrzymaliśmy - stąd fatalna jakość ich wypowiedzi, słyszana defacto z pogłosu z głośników - przy czym w przypadku Carrillo istotniejsze dla 95% z Was było pewnie to co mówi p. tłumaczka a z jej słyszalnością było ok. Nie zbieraliśmy dźwięku z kamery.
*** (gdzieś by wypadało przenieść te wpisy) *** |
Wiadomo, że chęci macie dobre, ale z czalym szacunkiem to ktos wyposazony w dobrej klasy telefon i siedzacy z przodu zrobilby to lepiej. Szanujmy sie , oficjalna konferencja powinno byc zapięte wszystko na ostatni guzik.
Być moze wlozyliscie w to mnostwo wysilku i pracy ale wyszlo to kiepskawo. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl