![]() |
Dobrze to my nie trafiliśmy, niestety ale to nie są ogórki pokroju Mattersburg czy inne Tbilisi. Brak w ofensywie zawodnika typu Kosa który by potrafił uciągnąć grę zespołu na pewno nam nie pomoże. Bo Zieńczuk, Brożek czy Boguski nie są zawodnikami z boiskową charyzmą... Może Łobo się obudzi, chociaż pamiętając w jakiej fatalnej formie byli wszyscy kadrowicze po MŚ w Niemczech obawiam się że teraz może być podobnie. Na szczęście tylko Łobo z naszych był na ME.
Cytat:
Cytat:
Na dodatek jeśli - odpukać - odpadniemy to nawet PU nam na pocieszenie nie zostanie. Izraelczycy dobrze wiedzą że w ich przypadku jest tak samo. |
Cytat:
Skoro tak to ciezko nazwac to gra w pucharach raczej w kwalfikacjach. Wisla tez gra w eliminacjach ligi mistrzow a jakos nigdy nie slyszalem zeby ktos powiedzial ze gralismy w lidze mistrzow.Kwalfikacje to kwalfikacje. |
okti6 kolego ,,jak,, odpadniemy podkreślam ,,jak,, to kompromitacji wielkiej nie bedzie.
Większa będzie jak odpadnie Lech i Legia z Puefa. |
Cytat:
|
dla mnie to śmieszna sytuacja. Wyzywacie Cracovie od żydów, bo ktoś tam kiedyś grał, założył itp. Idąc tym tokiem myślenia, to na Wisłę trzeba mówić milicjanci? Nie rozumiem tego fenomenu wyzywania się. To jest chore. Dla katolików- Jezus Chrystus był pochodzenia żydowskiego.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wytlumacz moze mistrzu, najlepiej sam sobie. W jaki sposob slowo "zyd" jest dla ciebie, cyt. "wyzwiskiem" ?
Francuz czy Niemiec to tez sa obelgi? A co dopiero Chinczyk pewni :lol: Koniec offtopicu, ktos sie orientuje czy Lech jechal na rankingu klubowym Amiki? Jesli tak to :rotfl: |
Cytat:
A żeby nie offtopować. Rywal trudny, jeden z najgorszych jakich mogliśmy wylosować. Ale też nie taki, którego nie można pokonać. Trzeba zagrać ambitnie, dać z siebie wszystko, żeby później nie .......ić, jak .......iliśmy po meczu kadry z Austrią, że sędzia nam zajebał... Szkoda, że tak daleko, bo niejeden nie da rady pojechać mimo szczerych chęci... :-/ No i szkoda, że rewanż u nas, bo wtedy będę plażował nad Bałtykiem i na mecz ni chuja nie dam rady przyjść :( |
Cytat:
|
Cytat:
Co do rywali w pucharach. Rywal Wisły jest naprawdę ciężki. Nie sądzę, żeby liga Izraela była gorsza od naszej wspaniałej oranżady. A to mistrz i zdobywca pucharu. Solidny zespół. Jeśli Legia i Lech odpadną ze swoimi wylosowanymi klubami, to będzie to kompromitacja. Bo w przypadku nie awansowania Wisły, kompromitacją bym tego nie nazwał, bo Beitar to nie ogórki |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
orzeu tak
Uefa dała Lechowi współczynik Amici |
sprawa jest prosta. Albo rzeczywiście marzy się naszej Wisełce awans w LM do fazy grupowej albo nie. Zakładam, że tego zarząd i trenerzy chcą, bo po cholerę by tak ambitnie się w Orendżd tłukli i reszcie plecy pokazali.
W tym przypadku nie ma znaczenia na tym etapie, jaki klub z tej palety możliwych został wylosowany. Trzeba go przejśc, w fazie grupowej poziom i tak będzie wyższy. Skoro chcemy tam dojść i nie dać ciała, to tym bardziej nie można wcześniej. A jeśli się wyłożymy? Cóż, nie takie rozczarowania już przeżyłem, trzeba będzie z tym żyć dalej. To będzie tylko znaczyło, że całą naszą piłeczkę coraz niżej w rankingach będzie trzeba widzieć. No bo jeśli nas stłuką już w eliminacjach to innych by w ziemię wprasowali. Ale będzie dobrze :), człowiek zawsze wierzy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
Jak to się mówi: leże i kwiczę :rotfl: Dobrze, że przynajmniej UEFA to dostrzega :> |
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:
Aż sobie zrobię print-screena żeby mieć na pamiątkę - a będą kit wciskali :D Dla tych co nie zdążą jakby poprawili na stronie: http://i25.tinypic.com/9jdf2x.jpg |
Dajcie to na forum "leszków", ale będzie lament... :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak to sie mówi: Wyszło szydło z worka:lol: Wszyscy to wiedzą ale nie w Poznaniu |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jak się czyta takie coś: Cytat:
|
Biedny Leszek..:D Coz, forum ciekawie sie czyta bo takiej piany i bajek to nigdzie indziej szukac :D
Powiem szczerze ze czasy kiedy ktos byl faworytem w meczach z druzynami "egzotycznymi" juz sie skonczyl wiec tym bardziej smiech na sali czytajac "powieziemy ich 3:0'. Najgorzej ma Wisla ale to w sumie gra o LM a nie PUEFA. |
Lech tez ma nieciekawie:> Jak tubylcy pojda ostrym pressingiem to taktyka Smudy polegajaca na braku taktyki moze dac ciekawy wynik.
Wy macie chyba najlepiej bo ten Gomel to jak narazie okupuje miejsce prawie spadkowe ale tez na stojaco tego nie wygracie;) |
1w2 - Niby na papierze mamy najlatwiej ale znajac przeszlosc lepiej byc powsciagliwym :D
Wiele tez zalezy od wzmocnien, ich aklimatyzacji i ...oslabien bo takie tez sa. Madrzejsi bedziemy dopiero po meczu bo co jak co ale sparingi nawet po 0-0 nic wielkiego nie beda w stanie wykazac. |
Najłatwiej z jakiego powodu? O ile mnie pamięć nie myli polski klub nigdy nie wygrał z białoruskim w pucharach :D
|
A wygrał jakiś z izraelskim ? po co to bicie piany - poczekajmy i zobaczymy.
|
No, w tym roku będzie szybko i bez bólu.
Legia polegnie z silnym zespołem białoruskim, dzieląc dolę Cracovii. Lech dostanie oklep od azerskiego Chelsea, hattrick zdziadziałego Hakana Sukura. My obronimy honor polskiej piłki, przegrywając po walce z Beitarem. Szybka piłka, nawet człowiek nie zdąży się zdenerwować. |
Cytat:
Legia wygra gładko dwumecz , lech umoczy w Polsce i na wyjeździe a my po 0:0 na wyjeździe wymęczymy 1:0 u nas i LM (a przynajmniej grupa PUEFA) nasza ;):P |
Legia za przeciwnika ma wicemistrza Białorusi, więc mecz będzie dla nich zajebiście trudny.
Lech ma tą "Chelsea" z Azerbejdżanu...pomocy...myśle, że nawet Lechosław ich powiezie. A my...cóż...jeśli przejdziemy Beitary to będziemy mieć extra przetarcie przed jakimś L-poolem czy czymś podobnym. |
Nie róbcie z Gomel nie wiadomo jakiego, przeciwnika, bo Legia od Cracovii to znacznie mocniejsza jest, a ten Gomel do Szachtiora jest bardziej porównywalny, nawet chyba obesnie są niżej w lidze, dodając mniejszą róznice w przygotowaniu niż u Cracovii, to jestem pewien że Legia sobie poradzi, zważywszy że ma dobrego trenera.
|
Zajebiście dobrego trenera, co z Vetrą Wilno się skompromitował. Wiadomo - potentatem na skalę europejską.
Ostrożnie z tym chwaleniem Urbana, na razie nie ma za co mu kadzić. Legia przystąpi do rywalizacji z FK Gomel w mocno przemeblowanym składzie. Bez Inakiego Astiza, który trzymał tyły. I prawdopodobnie bez Rogera Guerreiro. Trzeba będzie tych Rockich, Iwańskich, Kumbewów jakoś ze sobą zgrać. A czasu niewiele. Ja uczciwie daję im jakieś 30% szans na przejście Białorusinów. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Polskie drużyny w europejskich pucharach są jak jądra podczas stosunku,
niby uczestniczą ale nigdy nie wchodzą !!! Oby w tym roku było inaczej !!! POLSKA :) |
Cytat:
|
Cytat:
Gdyby wziąść pod uwagę fakt, że Beitar ma 2x większy od naszego budżet, to dałbym nam 40%, jednak, że w ostatnich latach udawało nam się pokonywac nie takie drużyny, daję nam 50% na przejście. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl