![]() |
Czy to zgodne z obecnymi przepisami, że anuluje się bramkę po rozpoczęciu od połowy? Nawet zmiane zawodnika zderzyliśmy zrobic.
Rozumiem VAR itp. ale wszyscy widza, że jest 3-0 jedno cieszą się, że wygrywają, drudzy podłamani a tu nagle jakiś spiker jednym zdaniem informuje, że jednak gola nie bylo... przecież to bez sens, POZWALAJĄ NA TO PRZEPISY?! |
Straszna kaszana ten var. Daje i zabiera. To samo bylo z nim co i bez niego. Pieniadze w technologie zainwestowane wiec z gowna sie nie wycofaja. Bedziemy ta lipe ogladac jeszcze przez dlugi czas
|
Cytat:
Od VARu należy bardziej uważać w polu karnym bo głupie faule zwłaszcza przy rogach kończą się karnym. |
Widać jak na dłoni że te przepisy ciągle ulegają modyfikacji, to o co można mieć pretensje w naszym meczu:
- wg idei var, sędzia główny dalej jest najwazniejszy na boisku, ale swoje decyzje może zweryfikować na monitorze lub w przypadku sygnalu o złamaniu przepisow również powinien to zweryfikować na ekranie. Tymczasem decyzje o spalonym podjął wylacznie poprzez informację na słuchawce. W mojej opinii spalony spalonemu nie rowni i wiele zależy od operatora, kiedys dokona stopklatki. - wznowienie gry przy nieuznanej bramce nastapilo od środka boiska - niezgodnie z przepisami. Powinno być wznowienie od bramki. - decyzje powinni być podejmowane szybciej, max 20 sek od wydarzenia sędzia podbiega do monitora i w minutę kończy temat. W tym czasie grono analizuję sytuację. Nie może być tak jak w meczu z legia, że weryfikacja trwa łącznie 4 minuty, a sędzia dopiero po 3 minutach podbiega do monitora. W dodatku sędzia nie doliczyl tych minut do końcowego czasu gry. Część sędziów zrzuca odpowiedzialność za decyzje na var. To miała byc tylko pomoc, a wychodzi na to że jest ważniejsza niż sam sędzia. |
Cytat:
Cytat:
|
|
Cytat:
Nie wiem. Ja słyszałem, że to nie VAR podejmuje decyzje, ale sędzia po obejrzeniu materiału video. Jeśli te przepisy ewoluują to nie nadążam za zmianami (i myślę, że nie tylko ja). ad2. Być może, byłem pewien że przy nieuznanej bramce na 3-0 zaczynaliśmy od środka. Nawet zmianę zdążyliśmy przeprowadzić. Dopiero po zejściu Lopez usłyszał, że nie ma bramki.. |
Cytat:
|
Cytat:
|
http://weszlo.com/2017/11/05/zawodni...lizy-sytuacji/
Tutaj Marciniak o VAR na przykładzie meczu Arki Cytat:
|
Cytat:
http://www.przegladsportowy.pl/pilka...440,1,727.html ale to chyba nie ten wywiad. Nie wiem czy wpuszczą kogoś z rocznika 1999-2001. Może po podziale na grupy jak będzie wiadomo czy nam grożą puchary czy walka o utrzymanie. |
Nie gramy w tym tygodniu żadnego meczu?
:> |
A po co temat meczowy? :D
Znowu będą komentarze, że pogoń za mocna, na zmianę z takimi, że ich pojedziemy kilkoma. A po meczu niezależnie od wyniku i tak będzie "kiko out", oraz VAR TAK/NIE i związane z nimi wojny trolli ;) A tak poważniej, to byle do piątku :) |
No kurczę, ponarzekałbym sobie.
Przed meczem. W trakcie meczu. Po meczu. Ale fakt: - zabiłeś temat tym podsumowaniem. Nie wiem, czy można jeszcze coś dodać. Aha. Ze Manuel. |
założyłbym ale nie chce wyhaczyć bana :P
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl