Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   ŚWIĘTA WOJNA! 12 sierpnia, godz.20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9830)

Ma_niek 15.08.2017 09:46

Dla mnie bez roznicy czy bedzie bronil Cuesta czy Buchalik bo to taki sam poziom.

Karherop 15.08.2017 09:47

Na razie Buchalik wygląda podobnie lub nawet trochę lepiej w stosunku do tego jak go zapamietalismy. A przeszlo 2 lata temu zaliczył ostatnie poważne spotkania. Ma swoje wady, ale chyba nad czymś oni na tych treningach pracują? Mimo wszystko wydaje się lepszym piłkarzem niż kiedyś ale życie to jeszcze zweryfikuje

ashkeczup 15.08.2017 10:53

Cuesta na linii się uwija jak ukropie, na przedpolu też lepiej. Ogólnie jest lepszym bramkarzem z dużo lepszą techniką.

regan 15.08.2017 12:19

Buchal nie przejmuj sie. Ta banda frustratów wytknie ci nawet jak cie sfauluja w polu bramkowym i powiedza ze twoja wina i jestes słaby. Bardzo dobre trzy ostatnie występy - oby tak dalej! :)

brylant17 15.08.2017 12:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1480320)
Buchal nie przejmuj sie. Ta banda frustratów wytknie ci nawet jak cie sfauluja w polu bramkowym i powiedza ze twoja wina i jestes słaby. Bardzo dobre trzy ostatnie występy - oby tak dalej! :)

Obudź się :rotfl: zapomniałeś jak grał przed kontuzją ?

regan 15.08.2017 12:58

Pamiętam. Przecietny bramkarz, ktory przynajmnej nie robil takich baboli jak Misiek.
Nic wielkiego nie wybraniał nic wielkiego nie zawalał. Taki średniak. Ale jak jemu sie wypomina ze skutecznie na raty zlapal mocny strzal z 20 metrow, to mam wrazenie ze robią to poprostu frustraci i tyle.

Kac 15.08.2017 13:46

Ja bym Buchalowi dał szansę, chu.jowo go potraktowano, odpalono, później wzięto znowu jak nikogo nie znaleźli, a gość i tak daje rade :)

nero 15.08.2017 13:49

Świetny mecz! Świetne świętowania. Mały z nami z kibicami :)

PvD 15.08.2017 18:19

Tak mi się przypomniało w kwestii oprawy derbowej...

http://historiawisly.pl/wiki/images/...a_Leszno_4.jpg

regan 15.08.2017 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PvD (Post 1480331)
Tak mi się przypomniało w kwestii oprawy derbowej...

http://historiawisly.pl/wiki/images/...a_Leszno_4.jpg

Ale po co o tym w ogole gadać. Samo doszukiwanie sie w symbolice jakis sensacji jest śmieszne i nie warto tego poruszać. Nie było żadnych niedozwolonych treści na oprawie, nikt nikomu nie ublizal nie obrazał nie groził. Reszta jest interpretacją. Ja sobie interpretuje po swojemu ktoś po swojemu. Teoretycznie Nie maja zadnych podstaw do nałożenia kary. Praktycznie to wiadomo... żyjemy w kraju bezprawia
Ps. Jedyna podstawa to race.

darotsok73 15.08.2017 20:20

Z całym szacunkiem do Buchalika, dobrze że jest, ma kto w bramce stać ale różnicy na plus to on nigdy nie robił . Nie tylko we Wiśle, i nie przypadkiem był do odpalenia. Obym się mylił.

szprotson 15.08.2017 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez darotsok73 (Post 1480338)
Z całym szacunkiem do Buchalika, dobrze że jest, ma kto w bramce stać ale różnicy na plus to on nigdy nie robił . Nie tylko we Wiśle, i nie przypadkiem był do odpalenia. Obym się mylił.

w 100% sie z Toba zgadzam kolego, ale nie pozostaje mi nic innego jak wierzyc ze wystrzeli. Nie wiem jakim cudem od nowa opanuje pewne techniki i zapomni glupich nawykow, ale coz innego mi pozostaje ?
Dla mnie Buchal był jest i pewnie będzie taka kluchą.bezpłciową. Wyłapie to wyłapie, puści to puści. Nie daje mi podstaw bym wierzył ze ryknie na druzyne, ze pokaze jaja i wyjsciem do pilki przebije mur przeciwnika, ze przeciwnik bedzie sie go bał. To sa cechy osobowe ktorych on juz ni chuja nie nabędzie.

Cuesta swoja droga tez na taka kluske wyglada, ale poki co jest nowy i ma czysta karte.
Zeby oni mieli chociaz mentalnosc jak np. Pareiko.

Cuesta bedzie bronil bo jest czlowiekiem Kiko. Oby bronil jak najdluzej i trener byl z niego zadowolony oraz my kibice.

Dariook 16.08.2017 08:08

Kulisy
https://www.youtube.com/watch?v=Eo9F...ure=youtu.be&a

9:44

i slowa Carlitosa wychodzacego z tunelu ...Mały?! Vamos! . Widac ze Maly ich tam niezle nakrecal :)

szczepans21 16.08.2017 08:40

Filmik pokazuje jaki mamy zespół i sztab. Widać że jest wiara i ZESPÓŁ.

Barti 16.08.2017 09:06

Serce rośnie, jak się ogląda takie obrazki z szatni. Jeszcze raz dziękujemy chłopaki!

mr_kwolf 16.08.2017 12:43

Jakie to życie przewrotne, teraz liczy się co oprawa pokazywała, a nie interpretacja. Szkoda, że jak nazywano nas antysemitami za JŻS to wtedy były tutaj śmiechy na forum, że przecież "każdy wie o co chodzi, a pismaki szukają sensacji".

Oprawa skandaliczna, jak przyśpiewki sprzed lat gdzie i co robi człowiek, że nie bawi się z nami.

To, że dziewczyny z drugiej strony robią to samo to nie jest wytłumaczenie, wiele lat byliśmy poziom wyżej i nie zwracaliśmy na nich uwagi. To ich bolało. Niestety byliśmy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PSYCHOLTSW (Post 1480359)
m_wolf tak byliśmy i źle się działo, teraz już jest inaczej, na każdym kroki i w każdym momencie Wisła j... Cracovię. nie podoba Ci się oprawa, trudno. moim zdaniem w niej żadnego przegięcia nie było :) i przypomnij sobie Derby o których wspomniałeś :)

Niby źle się działo, a to teraz co chwila słychać o problemach ze zbiórkami na oprawy. Dobrze też widziałem, że nawet na derby młyn nie mógł się zapełnić, a kiedyś to było nie do pomyślenia? Ot luźne spostrzeżenia.

PSYCHOLTSW 16.08.2017 12:51

m_wolf tak byliśmy i źle się działo, teraz już jest inaczej, na każdym kroki i w każdym momencie Wisła j... Cracovię. nie podoba Ci się oprawa, trudno. moim zdaniem w niej żadnego przegięcia nie było :) i przypomnij sobie Derby o których wspomniałeś :)

Dzimi 16.08.2017 13:04

Po ilu kolejkach w tamtym sezonie osiągnęliśmy lub przekroczyliśmy 12 pkt ?

filemon 16.08.2017 13:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1480360)
Po ilu kolejkach w tamtym sezonie osiągnęliśmy lub przekroczyliśmy 12 pkt ?

po trzynastu

Coglin 16.08.2017 15:41

KL: grzywna 15000 i zakaz wstępu na najbliższy mecz (Lechia) dla ludzi siedzących na derbach na sektorze C.

heoij 16.08.2017 15:56

Wystarczy kupić sobie bilet na Silver VIP czy Gold VIP i wejdziecie bez problemu na mecz z Lechią.

cinekw 16.08.2017 16:20

Cytat:

Wystarczy kupić sobie bilet na Silver VIP czy Gold VIP i wejdziecie bez problemu na mecz z Lechią.
Tzn.? Na VIP nie sprawdzają nic?

heoij 16.08.2017 16:38

Zależy, teraz mogą sprawdzać :D Chodzi o to, że możesz kupić na dane innej osoby, brata, kuzyna i zapomnieć dokumentu do sprawdzenia. To jedyna możliwość wejścia na mecz. Druga to pożyczenie Karty Kibica od kogoś kto nie siedział na sektorze C, ale tu większa szansa, że Cię sprawdzą na bramkach. Niektórzy mają swoje zdjęcie w systemie jeszcze ze starych KK.

Możesz też w kasie na kogoś dane kupić bilet i próbować szczęścia.

MaLk 16.08.2017 16:44

Generalnie ujmę to tak - oprawa mi zwisa i powiewa, choć ani inwencją, ani dobrym smakiem nie grzeszyła, natomiast boli mnie to, że kibicowsko zaczyna to przypominać to, co dzieje się po gorszej stronie Błoń.

Czyli jakieś 3/4 dopingu na derbach było poświęcone nie Wiśle, a Cracovii...

Wolałbym, żeby zostało "jak dawniej", czyli niech Cracovia leczy swoje kompleksy sportowe przez oprawy i doping skierowane przeciwko nam, a my pozostańmy przy skupianiu się na walce o najwyższe cele bez zniżania się do ich poziomu.

No ale... stary już pewnie jestem.

TIR_DO_SŁUBIC 16.08.2017 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1480373)
Zależy, teraz mogą sprawdzać :D Chodzi o to, że możesz kupić na dane innej osoby, brata, kuzyna i zapomnieć dokumentu do sprawdzenia. To jedyna możliwość wejścia na mecz. Druga to pożyczenie Karty Kibica od kogoś kto nie siedział na sektorze C, ale tu większa szansa, że Cię sprawdzą na bramkach. Niektórzy mają zdjęcia w systemie.

Możesz też w kasie na kogoś dane kupić bilet i próbować szczęścia.

Brawo. Wymyśliłeś fantastyczną opcję. Kup bilet za XXX złotych, nie weź dokumentu i powiedz że "zapomniałeś".

Regulamin stadionu, § 3, 1c:

Cytat:


1. Uczestnik imprezy jest obowiązany:
(...)
c. posiadać przy sobie i. okazywać każdorazowo na żądanie służb
porządkowych, służb informacyjnych lub stewardów imprezy
masowej dokument uprawniający do wejścia i. przebywania
na imprezie oraz dokument tożsamości bądź w. przypadku ligi
zawodowej wydaną w.ramach tej ligi kartę kibica;
(...)
za: https://bilety.wisla.krakow.pl/u/fil...20STADIONU.pdf

Proponuję nie pisać pierdół dla samego pisania. Bo aż płakać się chce.

heoij 16.08.2017 16:47

Powiem tak, kolega kiedyś też miał zakaz, raz wybrał opcję VIP a drugi raz wszedł na KK kolegi i mu się udało, także to nie są pierdoły tylko propozycje ;)

Płakać to się chce jak jest stosowana odpowiedzialność zbiorowa.

El'kabat 16.08.2017 16:53

Regulamin regulaminem - a rzeczywistość, rzeczywistością.

Klub jak podejdzie normalnie do tematu to i na VIP i na każdy pesel wejdziesz :)

heoij 16.08.2017 17:02

A jak nie na VIP to zwykły bilet w kasie można kupić na czyjeś dane, ale jak się trafi na służbistę na bramkach to już jest problem, w każdym razie każdy zrobi jak będzie chciał. Nikogo do niczego nie namawiam.

PS. Najlepiej wchodzić przed samym meczem jak są kolejki :D

regan 16.08.2017 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaLk (Post 1480374)

Czyli jakieś 3/4 dopingu na derbach było poświęcone nie Wiśle, a Cracovii...

Pierdzielisz raz

Cytat:

Wolałbym, żeby zostało "jak dawniej", czyli niech Cracovia leczy swoje kompleksy sportowe przez oprawy i doping skierowane przeciwko nam, a my pozostańmy przy skupianiu się na walce o najwyższe cele bez zniżania się do ich poziomu.
Pierdzielisz dwa

Przestańcie wspominać "stare czasy" bo ich nie pamiętacie. W starych czasach była większa patologia ostrzejsze zadymy, ostrzejsze disy teksty.

Jak ja dawno nie słyszałem "JEB.AC ZYDÓW SKU.RWYSYNÓW" "kazdy to przyzna izrael żydów ojczyzna" "do pieca"
itp. - gdzie w waszych wyimaginowanych "starych czasach" leciało na każdych derbach i często poza derbami. Już nie mówiąc o paleniu dywanów na każdych derbach, zadym pod wejściem na stadionie demolki itd.

Pier.dolicie gimbusy chu.ja znacie temat. Nie odzywajcie się w sprawach których nie znacie.

Cytat:

No ale... stary już pewnie jestem.
Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą :lol:

Co do kary. Odpowiedzialności zbiorowej nie popierałem nie popieram i popierał nie będę! Ta kara to skandal!

Coglin 16.08.2017 17:32

Jeszcze bym dorzucił "żydzie jeb.any czy jesteś już obrzezany"

Teraz rurkowce by chyba umarły z oburzenia.

Sevi 16.08.2017 17:41

No i przy O, nasz TS - żydów w dupie mamy :)

TIR_DO_SŁUBIC 16.08.2017 17:46

@El'kabat, @heoij

weźcie pod uwagę, że klub może być zobowiązany do restrykcyjnego wykonania zalecenia i wyegzekwowania zakazów. Nie dziwię się zwielokrotnieniu liczby "służbistów" na kołowrotach z prostej, oczywistej przyczyny.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1480380)
Pierdzielisz raz



Pierdzielisz dwa

Przestańcie wspominać "stare czasy" bo ich nie pamiętacie. W starych czasach była większa patologia ostrzejsze zadymy, ostrzejsze disy teksty.

Jak ja dawno nie słyszałem "JEB.AC ZYDÓW SKU.RWYSYNÓW" "kazdy to przyzna izrael żydów ojczyzna" "do pieca"
itp. - gdzie w waszych wyimaginowanych "starych czasach" leciało na każdych derbach i często poza derbami. Już nie mówiąc o paleniu dywanów na każdych derbach, zadym pod wejściem na stadionie demolki itd.

Pier.dolicie gimbusy chu.ja znacie temat. Nie odzywajcie się w sprawach których nie znacie.



Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą :lol:

Co do kary. Odpowiedzialności zbiorowej nie popierałem nie popieram i popierał nie będę! Ta kara to skandal!

No mi jeden powiedział, że on chodził na X, znał chłopaków którzy "biegali" itd itp. .... z tym, że z jego opowieści wynika, że kiedy deklarował "chodzenie" na X miał wtedy... 10/12 lat. Ale szczegół.

Chyba, że chodziło mu nie o sektor C, a o rząd CZECI na trybunie A. Z wujkiem :lol:

staszek2309 16.08.2017 17:53

Nie wiem po co ta rozkmina o możliwościach wejścia na stadion. Każdy ma swój rozum. A jak tak dalej pójdzie to na jakimś poczytnym portalu zacznie się akcją jak to kibice Wisły chcą ominąć zakaz KL.

Griszka30KR 16.08.2017 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1480380)
! Ta kara to skandal!

Masz takie samo prawo interpretacji(często używane słowo przy tej sprawie) jak Oni oprawy..... ;)

Ja osobiście spodziewałem się większej przy tej nagonce medialnej.

Kocur 16.08.2017 19:15

Kara z dupy.
Przypomina mi się dowcip jak lekarz pokazuje pacjentowi różne wzorki a jemu wszystko się z seksem kojarzy. Gdyby nie banda kretynów z Dziennika i innych mediów nikt by na to uwagi nie zwrócił.


Ale oczywiście odwołanie przyniesie podobny skutek jak kłótnia z drogówką na Słowacji - dowalą 2x tyle.

MaLk 16.08.2017 19:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1480380)
(...)
Pier.dolicie gimbusy (...)
Ostatnio gadałem z leszczem taki 19 max 20 lat i on mi mówi, że on działa na Wiśle ale już wyrósł ze stania z puchą :lol:
(...)

(wzruszenie ramion)
No więc teraz rozmawiasz z ciut starszym gościem, który na gimnazjum się z powodów oczywistych nie załapał, a pierwszy raz na stadionie Wisły pojawił się bodajże w 1988 r. (dokładnie to na meczu ze Stalą Mielec) - oczywiście masz rację, wtedy patologia była większa.

Natomiast w swojej poprzedniej wypowiedzi oczywiście "piłem" do tzw. ery Cupiała jako "jak dawniej", co wcale nie oznacza, że starszych nie pamiętam.

Co do wycieczek personalnych, to z góry sobie je daruję, jeśli pozwolisz - są poniżej mojej godności.

Adasss 16.08.2017 19:53

To tak dla rozluźnienia, coś dla tych co mogą jeszcze obejrzeć powtórkę/nagranie meczu.
Jaką częścią ciała zaatakował Brlek kolano Piątka w 77 minuice, że ten ostatni zwijał się z bólu przez minutę? (Podpowiedź: były ze dwie powtórki)
Ja mam jedno przypuszczenie :haha:

morganfield 16.08.2017 20:10

Klejnotami...

Wojtas 16.08.2017 21:23

Co do filmiku z derbów
jeden cytat

1. 17:14, nasz ukochany Goncalo Feio po gwizdku końcowy pada na ziemię i zaczyna płakać ze szczęścia(mamy szczęście mając taką osobę w naszym sztabie), potem w 17:50 ociera łzy szczęścia. Oby ten pan jak najdłużej był wśród nas.

majac ludzi tak zaangazowanych ,to az chce sie kibicować i chodzić na mecze tej dryzyny,jest chemia.

MELON 16.08.2017 21:58

A ta kara to za palenie rac , tak ? Bo jak za treść to chyba ich poniosło trochę, za co ? Za prośbę do Boga o litość dla wroga? Za krzyże, przecież to nie są znaki zabronione. Nie rozumiem. Idąc tym tokiem to przekreslona gwiazda lansowana na pewnym stadionie też nawołuje do .... no właśnie . To wszystko opiera sie na domniemaniach. Ja bym sie na miejscu klubu stanowczo odwołał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl