![]() |
Jutro Brozek zagra?
|
Jest do dyspozycji trenera
|
Cytat:
|
Blaszczu16:
Cytat:
|
Ta, obu przyznało, tylko dziwnym trafem dopiero po tym, jak Wolskiemu się "telefon zagrzał" od wiadomości, że "śmiech na sali" (o ile dobrze pamiętam cytaty).
Wcześniej długo debatowali nad tym, czy nie powinna być czerwona i nad tym, że było zahaczenie Radovicia. |
Cytat:
z tego co kojarze, dywagacje o kartce sie zaczely, gdy zalozyl ze faul byl |
JrQ- ma rację, dokładnie tak to wyglądało, bo przysłuchiwałem się bardzo dokładnie, ze względu na powtarzające się najazdy naszych kibiców na Wolskiego i Mielcarskiego ...
Dyskusja wyglądała mniej więcej (w skrócie) tak: Cytat:
Swoją drogą w Lidze+ Extra też to (warunkowo) rozważano i orzeczenie Pana Sławka było takie, że czerwona byłaby nie na miejscu, ze względu na to, że blisko był Głowacki. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl