![]() |
Za krótką kadrę mamy o walkę na puchary 2,3 kontuzje czy kartki i jest bieda z nędza...
|
Puchary? Buahaha
|
Przestańcie już .......ic o dopingu na wszystkich derbach są bluzgi a na mecze chodzę juz ponad 20 lat, ludzie macie krótką pamięć albo krótki stadionowy staż
|
Niektórzy chcieliby prowadzić taki doping na Derbach jak w meczu ze Słonikami z Niecieczy :lol:
|
Cytat:
Nie twierdzę, że będziemy na miejscu pucharowym, ale nie jest to ani nierealne, ani nawet nie byłoby zaskakujące. Poziom między drużynami jest bardzo wyrównany, nawet jeżeli niski. Tyle offtopu. Niektórym przydałby się Bilobil bo chyba to nie pierwsze derby które oglądaliście? Żenujący poziom krytyki to jedno, ale bez względu na różnicę sportową na derbach nigdy nie było łatwo, nigdy nie było dominacji nawet kiedy zamiataliśmy całą ligę. Wyzywanie piłkarzy i trenerów mocno nie na miejscu. No i sędzia, wiadomo, musiał się pokazać. Nawet tutaj nie wierzę w celowe działanie, to po prostu są takie sieroty razem z ich szefem Przesmyckim który się cieszy że jego sędziowie generują emocje, a chwilę później dziwi że ich od wujów cały mecz wyzywają. I jakoś nie widzi związku między jednym a drugim... Proponuję trochę zluzować, a na pytanie czemu nie grał Bartosz zamiast Bobana mam prostą odpowiedź - odpalcie sobie mecz z Pogonią. Piękna akcja Brleka. |
No właśnie Pan Slawek przyznał rację Kwiatkowskiemu że ukarał żółtą Piątka bo to było odepchnięcie a nie uderzenie. Heh, ....a ....ie łba nie urwie :-)
|
Czarna mafia od zawsze przeciwko nam.
A w temacie dopingu i meczu - prawdziwy klimatów Derbów sprzed lat a nie klaskanie facetów w rurkach i maniurek z tipsami. Wiele rzeczy powoli ale jednak wraca do normalności. |
To nie temat o dopingu ale nie wiem o co Wam chodiz. W pierwszej połowie bardzo mocny głośny, bluzgi i wspieranie naszych w proporcjach odpowiednich. W drugiej troche doping siadł moze przez zmeczenie :) Według nie bylo ok.
|
Cytat:
|
To tylko pokazuje, że takie sędziowanie w naszych meczach, to nie przypadek. Począwszy do hooja, który wyznacza sędziów, poprzez samych sędziów, przesmyckiego aż do stempniewskiego. Każdy odgrywa swoją rolę.
|
W lidze od kuchni było pokazane, że przy akcji z sadlokiem najwięcej zawalił asystent. Nie wiedział, co powiedzieć to najlepiej dac dwóm zawodnikom.
|
|
Cytat:
|
W takich sytuacjach jak Brleka w doliczonym czasie Ondrašek musi rozłożyć lapy szeroko i blokować przeciwnika przed doskokiem do strzelającego.
|
To były derby a w derbach wymagania są zawsze większe. Największe. Jeżeli ktoś tego nie rozumie i ocenia piłkarzy jak w każdym innym meczu, to chyba do końca nie jest prawdziwym kibicem Wisły.
|
Tutaj działa:
|
Cytat:
Można by mieć pretensje gdyby przeszli obok meczu, ale jeśli zabrakło szczęścia lub umiejętności, to trudno. Takie życie kibica. A nikt normalny nie powie chyba że nasi się nie starali, gdzie na boisku doszło do rękoczynów i widać było jak bardzo chcą ten mecz wygrać. Chcesz wyładowywać swoją bezsilną frustrację na piłkarzach i trenerach? To skup się na Wdowczyku. |
Cytat:
Moim zdaniem piłkarzom brakło po prostu jaj. Bali się grać, szybko strzelili bramkę, zamiast docisnąć to się cofnęli, środek pola nie istniał. Taka scenka rodzajowa, Popović jak strzelały peterdy uszy zaktykał ; )) Brakło mi dociśnięcia parchów. |
"Tymczasem wersja âJak długo na Waweluâ, lecąca z wiślackich głośników jest tak beznadziejna, że wywołuje jedynie chęć sięgnięcia po parówkę z musztardą. Kto, na litość boską, wymyślił tak badziewną, weselną aranżację?" czzy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi tym popaprańcom z warszawy puszczających niemena przed meczem bo na siłe chcieli mieć swój "hymn" ??
|
A co jest złego w weselnej aranżacji? przecież to typowa polska tradycja :D
Nawet w dramacie "Wesele" Wyspiańskiego rzecz działa się w podkrakowskiej wsi Bronowice,dziś dzielnicy Krakowa,notabene wiślackiej ;) tak więc weselna aranżacja hymnu "Jak długo na Wawelu" to zachowanie pewnego rodzaju tradycji i szacunku do tego co polskie |
Teraz obejrzalem lige od kuchni i ten sedzia to sie do kabaretu nadaje "mordo, mordeczko" etc Co to kurde jest za blazen
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl