Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   #12bohater (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9735)

Hives4 09.04.2018 14:57

Cytat:

Przekażę im informację, kto ma składać życzenia, rozumiem, że chodzi o Arka Głowackiego? Niestety z Arkiem jest taki „problem”, że dość nie chętni składa życzenia… bardzo proszę o informację, jakby się nie udało Arka namówić na nie, to kogo Pan by widział w tej roli?”
Ten fragment jest najbardziej smutny. Legenda na boisku, a burak w realu. I to nie pierwszy raz. Tyczy się to też Brożka. Było to widać nawet na nagraniach z obozu, gdzie ignorowali kamerę ignorując tym samym kibiców.

Od tych pieniędzy i słyszenia wszędzie, że są legendami, poprzewracało im się w dupach i traktują kibiców jak śmieci.

MaLk 09.04.2018 15:01

Sugeruję się jednak trochę hamować.

Ktoś po prostu może mieć taką naturę, że nie lubi występować przed kamerą, co wcale nie oznacza, że jest burakiem.

wiesniak842 09.04.2018 15:04

Jaka gruba niekompetencja? Przeciez takie kwiatki wychodza co chwila. Wystarczy sobie ten temat przewinac. Ktos tam kubka nie dostal, ktos czegos innego, ktos czeka rok, ktos jeszcze nie dostal nagrody wcale. Dziwne, ze do weszlo za kazdym razem nie pisali. Sowiecka mentalnosc to chyba masz Ty panie asie skoro taki roszczeniowy jestes, nie rozumiejac sytuacji w jakiej jest klub. Jak pisalem, chcecie wszystkiego cacy, na glanc, turbo, hiper, turbo to sie na Bayern przerzuccie. Zrozumcie, ze u nas jest burdel na kolkach chyba w kazdym aspekcie od dluuuuuuuuuuuugiego czasu i szybko sie raczej nie zmieni. Dziwi mnie wasze niewiedza na temat wlasnego klubu.

Hives4 09.04.2018 15:13

Cytat:

Ktoś po prostu może mieć taką naturę, że nie lubi występować przed kamerą, co wcale nie oznacza, że jest burakiem.
No faktycznie... Ktoś ma płacony gruuuby hajs miesięcznie, ma szacunek z trybun i od ludzi spotykanych na mieście, a jak pojawia się akcja wspierająca finansowo klub, czyli jego pracodawcę to wtedy niczym nastoletnia gwiazda telewizyjna z serialu dla nastolatek może sobie odpowiedzieć, że, hm, "nie mam ochoty nagrać komuś krótkich pozdrowień, które nawet nie będą pokazane publicznie na stronie" lub "nie mam czasu, bo mam tyle treningu i później relaksu oraz masaży, że nie znajdę dwóch minut". Spoko. Wysiłek ponad siły / opór nie do przełamania. Tylko, że jak są tacy piłkarze w klubie to nie daje się takich rzeczy do wykupienia. A nawet jak są to i tak mają swoje obowiązki medialne i za odmowę powinna być kara finansowa. Zrozumiałbym, gdyby chodziło o kogoś z zagranicy, ale jak chodzi o legendę klubu to tylko smutno się robi. No i żal mi tych co bronią nasze legendy. Zero szacunku dla samego siebie, heh

Jagul 09.04.2018 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1498361)
Ten fragment jest najbardziej smutny. Legenda na boisku, a burak w realu. I to nie pierwszy raz. Tyczy się to też Brożka. Było to widać nawet na nagraniach z obozu, gdzie ignorowali kamerę ignorując tym samym kibiców.

Od tych pieniędzy i słyszenia wszędzie, że są legendami, poprzewracało im się w dupach i traktują kibiców jak śmieci.

Tak naprawdę nie wiadomo czy to jest prawda, że Głowacki odmówił. Ciężko wierzyć w słowa człowieka, który przez tyle czasu nie potrafił załatwić kwestii życzeń. Widzę, że niektórzy bardzo łatwo potrafią wysnuć wnioski na podstawie wiadomości, którą napisał - nie czarujmy się - niekompetentny człowiek.

Kamson 09.04.2018 15:57

Zachowanie klubu jest oczywiście skandaliczne i co do tego nie ma cienia wątpliwości.

Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żebym mógł z tematem polecieć do mediów, zwłaszcza do weszło, robiąc ukochanemu klubowi czarny PR.

Myślę, że wystarczyło zrobić ciut więcej niż pisać maile. Parę razy zadzwonić do klubu, czy choćby na twitterze odezwać się do Sarapaty czy Dukata. Oczywiście te pare maili powinno było wystarczyć ale skoro w biurze pracuje niekompetentna osoba to trzeba robić taką burze? :/

Powtarzam - nie bronię pracowników klubu. Paskudne zachowanie. Po prostu osobiście, jako kibic, za nic nie chciałbym klubowi zaszkodzić i mimo wszystko dziwi mnie bardzo takie zachowanie.

Stelio 09.04.2018 16:18

Sprawa została nagłośniona i bardzo dobrze. Niby dlaczego kibic nie miał prawa podzielić się tym z mediami? Też kibicuje Wiśle i chcę, żeby klub podchodził jak najpoważniej do kibica. Sportowo dno, a organizacyjnie z tego co widzę dalej jesteśmy w powijakach... Nagrody za określone kwoty były? Były! Jeśli klub nie wysłał do wszystkich kibiców upominków a wręcz olewał temat i zbywał to jest to dla mnie skandal. Albo się wywiązywać ze zobowiązań, albo nie organizować tego typu akcji... Co to za zarząd który nie szanuje swojego kibica ???

Rock'n'Roll Star 09.04.2018 16:32

Szczerze mówiąc ciężko mi jest uwierzyć, że Głowa miał z tym taki problem. Na spotkaniach z kibicami zawsze uśmiechnięty i otwarty, absolutnie nie sprawia wrażenia jakby był "za karę". Już bliżej posądziłbym o to Brożka, no ale to co napisał Jagul, nie ma się co sugerować słowami gościa, który miał wywalone na prośby i maile kibica przez 15 miesięcy.

As 09.04.2018 16:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1498366)
Zachowanie klubu jest oczywiście skandaliczne i co do tego nie ma cienia wątpliwości.

Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żebym mógł z tematem polecieć do mediów, zwłaszcza do weszło, robiąc ukochanemu klubowi czarny PR.

Myślę, że wystarczyło zrobić ciut więcej niż pisać maile. Parę razy zadzwonić do klubu, czy choćby na twitterze odezwać się do Sarapaty czy Dukata. Oczywiście te pare maili powinno było wystarczyć ale skoro w biurze pracuje niekompetentna osoba to trzeba robić taką burze? :/

Powtarzam - nie bronię pracowników klubu. Paskudne zachowanie. Po prostu osobiście, jako kibic, za nic nie chciałbym klubowi zaszkodzić i mimo wszystko dziwi mnie bardzo takie zachowanie.

Jak najbardziej masz prawo akceptowac, patologie, niekompetencje i lenistwo. Szanuje twoje zdanie. Nawet je rozumiem bo wielu ludzi w imie dobrej opinii akceptuje patologie i nie informuje o niej. Tysiace kobiet naprzyklad jest latami bite przez partnerow ale nie powiedza ani slowa zeby ludzie nie wytykali palcami. Dla ciebie moze to byc OK ale raczej nie staraj sie do swojego zdania przekonywac innych.

Osobiscie uwazam, ze nasz klub zasluguje jednak na cos lepszego niz zawijanie g*wna w sreberko.

For_FuN_ 09.04.2018 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1498366)
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żebym mógł z tematem polecieć do mediów, zwłaszcza do weszło, robiąc ukochanemu klubowi czarny PR.

Pomieszanie z poplątaniem u niektórych w główkach. To chyba klub robi sobie czarny PR... Można żałować, że ten facet nie wrzucił tego filmiku z Wojtkowskim do sieci :D. Chciałbym obejrzeć ten profesjonalizm(cywilne ubrania, kartka, itd.) po 15 miesiącach i wydaniu kilkuset zł :).

sedonh 09.04.2018 17:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1498376)
Pomieszanie z poplątaniem u niektórych w główkach. To chyba klub robi sobie czarny PR... Można żałować, że ten facet nie wrzucił tego filmiku z Wojtkowskim do sieci :D. Chciałbym obejrzeć ten profesjonalizm(cywilne ubrania, kartka, itd.) po 15 miesiącach i wydaniu kilkuset zł :).

to by było złoto

Adasss 09.04.2018 17:19

Jest już reakcja klubu:
facebook
Co swoją drogą pokazuje jak bezsensowne jest takie olewanie sprawy, bo potem koszt "odkręcania" tego przekracza znacznie "oszczędności".

czaro 09.04.2018 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adasss (Post 1498382)
Jest już reakcja klubu:
facebook
Co swoją drogą pokazuje jak bezsensowne jest takie olewanie sprawy, bo potem koszt "odkręcania" tego przekracza znacznie "oszczędności".

To, że w dziale marketingu/pr w Wiśle pracują gamonie potwierdza fakt, że w liście z przeprosinami 1/3 strony to jakaś kolumienka w połowie pusta, a w połowie wypełniona logotypami sponsorów. Wygląda to idiotycznie, nie pasuje do okazji, a do tego sponsorzy muszą być szczęśliwi, że ich logo prezentowane jest przy okazji przeprosin za brak profesjonalizmu.

Brawo!

Hives4 09.04.2018 17:33

Dział marketingu powinien przejść u nas to samo co dział marketingu Lechii Gdańsk w ostatnim czasie ;)

19sebawro06 09.04.2018 17:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498356)
Widomo, ze Wisla po zawirowaniach z pedalem Meresinskim, Szechterami jakimis ( ktorych juz niektorzy goraco witali z otwartymi ramionami ), w koncu po przejeciu klubu przez ludzi jemu oddanych, nie znajacych sie na tym jak zarzadzac klubem, ktorzy poswiecili swoj czas, sily i energie na to zeby Wisla w ogole istniala - ma byc klubem lepszym od Bayernu, w ktorym wszystko jest cacy i funkcjonuje jak w zegarku, w ktorym nie ma dlugow i spraw sadowych zwiazanych z innymi wierzytelnosciami. Ma wszystko dzialac i funkcjonowac jak nalezy.
My kibice pomozemy!!! Napiszemy do Weszlo, zeby temat sie jeszcze bardziej rozniosl. Niech cala Polska i Swiat wie, ze kibice Wisly przez Wisle sa zle traktowani!!! My kibice pomozemy!!!
Oczywiscie po komentarzach na weszlo, ktore mogli pisac zydzi, legiosnisci i .... wie kto, wiadomo od razu, ze takich sytuacji byl milion, gdyz milion wiernych i oddanych, kochajacych swoj klub kibicow wzielo udzial w tej akcji a klub w niej tyle zarobil, ze pewnie jeszcze doplacal. Wszak na takich kochajacych, oddanych, wiernych, jedynych kibicow klub zawsze moze liczyc. My kibice pomozemy!!!

Ty chyba żartujesz, że według mojej opinii bronisz marketing klubu? ....a to jest nagranie filmiku kilku sekundowego czy ....a jakieś mission imposible? wstyd jak .... tyle w temacie

TIR_DO_SŁUBIC 09.04.2018 18:02

Jeden z użytkowników forum napisał na shoutboxie żeby nie oceniać pochopnie, bo być może "NIE MIAŁ CZASU NAGRAĆ TYCH ŻYCZEŃ".

....a, leżę :lol:

Barti 09.04.2018 18:10

Jeżeli piszesz o mnie, a najwyraźniej tak, to jest to wstrętna manipulacja i przeinaczenie. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

wiesniak842 09.04.2018 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1498388)
Ty chyba żartujesz, że według mojej opinii bronisz marketing klubu? ....a to jest nagranie filmiku kilku sekundowego czy ....a jakieś mission imposible? wstyd jak .... tyle w temacie

Niczego nie bronie. Wobec goscia, ktory byl za to odpowiedzialny, powinny zostac wysuniete odpowiednie kroki. Naszego marketingu nie ma zbytnio co bronic, gdyz takowy wlasciwie nie istnieje. Nie dzieki obecnemu zarzadowi, ktory stara sie to naprawic ( czasem udolnie, czasem jak widac nieudolnie ), tylko dzieki latom zaniedban poprzednich "wladz". Sranie do wlasnego gniazda (tak odbieram pisanie do legijnego weszlo), odbieram za niewlasciwy sposob zalatwiania takich rzeczy. Nie wiem tez, jak to wygladalo tak naprawde - dlaczego Mrowiec przez tyle czasu nie odpisywal, dlaczego Wojtkowski zamiast Glowackiego, dlaeczego (w tym ja) iles tam osob nie otrzymalo nagrod wcale,wiec nie bede z gory jebal calego klubu za mozliwa niesubordynacje jednego jegomoscia. Tyle.

19sebawro06 09.04.2018 18:43

moim zdaniem nie ważne jaki jest powód. klub dał na sprzedaż taką nagrodę więc powinien się z tego wywiązać. takie traktowanie swoich kibiców to nawet nie jest strzał w stope. to strzał w głowę. teraz po fakcie wielka rekompensata a wystarczyło nagrać filmik. skoro można było nagrywać codzienne filmiki z obozu w hiszpani to co przeszkadzało nagrać te życzenia? to wszystko brzmi jak nie śmieszny żart. teraz tylko czekać na kolejną tego typu akcje i liczba osób biorących udział zmaleje z 3000 do kilku set.

MaLk 09.04.2018 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1498395)
teraz tylko czekać na kolejną tego typu akcje i liczba osób biorących udział zmaleje z 3000 do kilku set.

Nie sądzę. Żeby ktoś w ogóle planował taką akcję.

Formuła już się wyczerpała i już poprzednia ledwo osiągnęła (jakiś tam) efekt.

(apdejt)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro
To, że w dziale marketingu/pr w Wiśle pracują gamonie potwierdza fakt, że w liście z przeprosinami 1/3 strony to jakaś kolumienka w połowie pusta, a w połowie wypełniona logotypami sponsorów. Wygląda to idiotycznie, nie pasuje do okazji, a do tego sponsorzy muszą być szczęśliwi, że ich logo prezentowane jest przy okazji przeprosin za brak profesjonalizmu.

Po prawdzie to to wygląda na firmówkę A4, do której na siłę dopasowano kilka zdań powiększając na maksa ich czcionkę, żeby główna część strony nie była w większości pusta.

Inna sprawa, że firmówki z danymi po lewej były modne jakieś 15 lat temu...

wiesniak842 09.04.2018 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 19sebawro06 (Post 1498395)
moim zdaniem nie ważne jaki jest powód. klub dał na sprzedaż taką nagrodę więc powinien się z tego wywiązać. takie traktowanie swoich kibiców to nawet nie jest strzał w stope. to strzał w głowę. teraz po fakcie wielka rekompensata a wystarczyło nagrać filmik. skoro można było nagrywać codzienne filmiki z obozu w hiszpani to co przeszkadzało nagrać te życzenia? to wszystko brzmi jak nie śmieszny żart. teraz tylko czekać na kolejną tego typu akcje i liczba osób biorących udział zmaleje z 3000 do kilku set.

Mowi sie trudno. Ja bede i wierze w to, ze nie tylko ja, posrod tych kilkuset osob. Takie sytuacje zdarzaja sie na co dzien we wszystkich firmach a juz biorac pod uwage na czym stoi nasz klub, to w sumie w ogole sie nie dziwie, ze tak wyszlo. Gorsze kwiatki sie zdarzaly i pewnie jeszcze beda zdarzac. Czy to jest powod do jebania klubu to juz indywidualna sprawa. Klub przeprosil, posypal glowe popiolem, dorzucil cos ekstra w ramach rekompensaty. Wsjo.

rafaello56 09.04.2018 18:58

Ba ta rekompensata z nawiązką wynagradza całą sytuacje. Dwa mecze na VIP i będzie Pan zadowolony...

Hives4 09.04.2018 19:00

Cytat:

Niczego nie bronie. Wobec goscia, ktory byl za to odpowiedzialny, powinny zostac wysuniete odpowiednie kroki. Naszego marketingu nie ma zbytnio co bronic, gdyz takowy wlasciwie nie istnieje. Nie dzieki obecnemu zarzadowi, ktory stara sie to naprawic ( czasem udolnie, czasem jak widac nieudolnie ), tylko dzieki latom zaniedban poprzednich "wladz".
Ej, ale na poprzednie "władze" można zwalać zadłużenie lub "zadłużenie" oraz brak akademii takiej jak w Poznaniu, czyli rzeczy, które tworzy się długofalowo. Ale marketing to inna kwestia, tu się po prostu zwalnia nieudaczników i zatrudnia ogarniętych ludzi. W tym przypadku nie czeka się rok czy dłużej na efekty ;) Pogonić niekompetentnych ludzi i na ich miejsce zatrudnić ogarniętych pracowników to powinien być priorytet, bo takie sytuacje tylko psują PR...

wiesniak842 09.04.2018 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafaello56 (Post 1498399)
Ba ta rekompensata z nawiązką wynagradza całą sytuacje. Dwa mecze na VIP i będzie Pan zadowolony...

Spokojnie. Nie pojawil sie jeszcze na weszlo list z zadaniami samego zainteresowanego wiec to moze nie jest jeszcze zamknieta sprawa. Nie histeryzuj.

MaLk 09.04.2018 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1498401)
Ej, ale na poprzednie "władze" można zwalać zadłużenie lub "zadłużenie" oraz brak akademii takiej jak w Poznaniu, czyli rzeczy, które tworzy się długofalowo. Ale marketing to inna kwestia, tu się po prostu zwalnia nieudaczników i zatrudnia ogarniętych ludzi. W tym przypadku nie czeka się rok czy dłużej na efekty ;) Pogonić niekompetentnych ludzi i na ich miejsce zatrudnić ogarniętych pracowników to powinien być priorytet, bo takie sytuacje tylko psują PR...

Tia, bo jak powszechnie wiadomo, jak się nie ma pieniędzy (ze względu na zadłużenie), to se można przebierać w pracownikach jak w ulęgałkach, zwłaszcza na obecnym rynku pracownika.

Nie wiem czy kiedykolwiek czymś zarządzałeś, ale strzelam, że (nie licząc FM), niczym ;)

wiesniak842 09.04.2018 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hives4 (Post 1498401)
Ej, ale na poprzednie "władze" można zwalać zadłużenie lub "zadłużenie" oraz brak akademii takiej jak w Poznaniu, czyli rzeczy, które tworzy się długofalowo. Ale marketing to inna kwestia, tu się po prostu zwalnia nieudaczników i zatrudnia ogarniętych ludzi. W tym przypadku nie czeka się rok czy dłużej na efekty ;) Pogonić niekompetentnych ludzi i na ich miejsce zatrudnić ogarniętych pracowników to powinien być priorytet, bo takie sytuacje tylko psują PR...

Wszystko sie zgadza tylko,ze trzeba miec na to... pieniadze. Tych nie ma miedzy innymi przez to o czym sam w pierwszym zdaniu napisales. Zrozumcie, ze jestesmy zadluzonym klubem. Calym szczesciem, grajacym w Ekstraklasie bo blisko bylo czwartej ligi albo upadlosci. W takim klubie nie ma miejsca na "normalnosc" i nie jest to obrona patologii (jak wedlug niektorych), tylko trzezwa ocena sytuacji. Jednym razem nie bedzie nagrod, innym razem nie bedzie pieniedzy dla kopaczy, innym znowu na jakies rachunki etc. Jakby byla kasa na wszystko to wszystko by bylo a zarzad moglby sobie lezec pupa do gory zamiast szukania inwestorow czy sponsorow.

Levis88 09.04.2018 19:16

Najgorsze jest to że chodzi o Głowę... Dawno temu już słyszałem opinię, że Arek ma problem z wywiązywaniem się z różnych klubowych obowiązków i to opinia nie od jednej czy dwóch osób. Ciężko w to uwierzyć. Nawet ten temat był poruszony na forum skwk przez osobę z wewnątrz.

MaLk 09.04.2018 19:24

Nie wiem co w tym dziwnego, Arek już głównie "grywa", a nie "gra", de facto zajął się już organizowaniem sobie życia po karierze piłkarskiej, w tym czasie rozwijał m.in. swoją akademię.

pepe72 09.04.2018 19:39

Nie ma się co żołądkować, klub sobie chyba poradził:
http://weszlo.com/2018/04/09/gasic-k...-wisla-krakow/

czaro 09.04.2018 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1498407)
Najgorsze jest to że chodzi o Głowę... Dawno temu już słyszałem opinię, że Arek ma problem z wywiązywaniem się z różnych klubowych obowiązków i to opinia nie od jednej czy dwóch osób. Ciężko w to uwierzyć. Nawet ten temat był poruszony na forum skwk przez osobę z wewnątrz.

Możesz napisać coś więcej?

Dariook 09.04.2018 20:54

Ale zenada ze strony klubu. Wstyd!

Pije tutaj do traktowania szarego kibica, ktory postanowil wspomóc klub czyms wiecej niz bilet i kiełbasa. To w głowie się nie miesci, bo wydaje sie, że jest to jedna z nagród która najłatwiej zrealizowac i nie potrzeba nawet dołożyć do niej złotówki.

* Rekompensata i przeprosiny na poziomie. Ale to nie miało prawa się wydarzyc.

Vinci 09.04.2018 21:10

Spore rozgoryczenie wśród ludzi, patrząc po komentarzach na FB pod przeprosinami.
Podobnie, jak z tematem tablicy pamiątkowej. Ktoś w ogóle pamięta jeszcze, że miała powstać?

PhantomRanger 09.04.2018 21:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pepe72 (Post 1498409)
Nie ma się co żołądkować, klub sobie chyba poradził:
http://weszlo.com/2018/04/09/gasic-k...-wisla-krakow/

Szkoda tylko, że półtora roku po akcji i dopiero po publikacji weszło, wcześniej jakoś nikt się tym nie przejmował. Wisła zaś prawdopodobnie zamknęła sobie drogę do organizacji kolejnych takich akcji.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Vinci (Post 1498419)
Spore rozgoryczenie wśród ludzi, patrząc po komentarzach na FB pod przeprosinami.
Podobnie, jak z tematem tablicy pamiątkowej. Ktoś w ogóle pamięta jeszcze, że miała powstać?

Jak dobrze pamiętam to imiona i nazwiska wszystkich osób, kóre brały udział w akcji miały się pojawić na oficjalnej stronie internetowej w dziale sponsor.

Hives4 10.04.2018 07:42

Cytat:

Tia, bo jak powszechnie wiadomo, jak się nie ma pieniędzy (ze względu na zadłużenie), to se można przebierać w pracownikach jak w ulęgałkach, zwłaszcza na obecnym rynku pracownika.

Nie wiem czy kiedykolwiek czymś zarządzałeś, ale strzelam, że (nie licząc FM), niczym ;)
Wróżbita Maciej się znalazł. Postrzelaj sobie kapiszonami, to ci lepiej wyjdzie.

Co to za usprawiedliwianie nieudaczników z działu marketingu tym, że Wisła nie ma kasy, więc na lepszych nie stać??? Rozumiem, że według was zarabiają mało w porównaniu do innych klubów? To nadal nie tłumaczy tego co się tam odwaliło.

Jakbyście pracowali w piekarni za najniższą krajową to plulibyście klientom na bułki, bo za mało zarabiacie?! Zajebiste tłumaczenie...

wiesniak842 10.04.2018 08:10

Chyba czegos nie zrozumiales. Jakby Wisle bylo stac to by zatrudnila jakas super, hiper zewnetrzna firme od marketingu a nie trzymala pracownikow plujacych kilentom na bulki. Zdecydujcie sie czego chcecie, super pilkarzy, super wynikow, super pracownikow, czy czego tam jeszcze byscie sobie zyczyli. W tym momencie nie stac nas na nic z tych rzeczy wiec jest jak jest.

PhantomRanger 10.04.2018 09:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498436)
Chyba czegos nie zrozumiales. Jakby Wisle bylo stac to by zatrudnila jakas super, hiper zewnetrzna firme od marketingu a nie trzymala pracownikow plujacych kilentom na bulki. Zdecydujcie sie czego chcecie, super pilkarzy, super wynikow, super pracownikow, czy czego tam jeszcze byscie sobie zyczyli. W tym momencie nie stac nas na nic z tych rzeczy wiec jest jak jest.

Chcesz nam wmówić, że obecnie Wisły nie stać na pracowników, którzy prawidłowo wykonują obowiązki służbowe? Gość odpowiedzialny za ten numer w trybie pilnym powinien zostać zwolniony.

TIR_DO_SŁUBIC 10.04.2018 09:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498436)
Chyba czegos nie zrozumiales. Jakby Wisle bylo stac to by zatrudnila jakas super, hiper zewnetrzna firme od marketingu a nie trzymala pracownikow plujacych kilentom na bulki. Zdecydujcie sie czego chcecie, super pilkarzy, super wynikow, super pracownikow, czy czego tam jeszcze byscie sobie zyczyli. W tym momencie nie stac nas na nic z tych rzeczy wiec jest jak jest.

No rzeczywiście. Specjalista ds. marketingu, przedział 2800-3500 netto tj. koszt pracodawcy ~4700-6000 brutto. Oszałamiający koszt biorąc pod uwagę wielkość naszego "przedsiębiorstwa"...

wiesniak842 10.04.2018 09:29

Po co sie klocic. Robcie zrzute, oplacajcie i wszyscy beda zadowoleni, w tym klub.

pepe72 10.04.2018 10:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1498398)
Mowi sie trudno. Ja bede i wierze w to, ze nie tylko ja, posrod tych kilkuset osob. Takie sytuacje zdarzaja sie na co dzien we wszystkich firmach a juz biorac pod uwage na czym stoi nasz klub, to w sumie w ogole sie nie dziwie, ze tak wyszlo. Gorsze kwiatki sie zdarzaly i pewnie jeszcze beda zdarzac. Czy to jest powod do jebania klubu to juz indywidualna sprawa. Klub przeprosil, posypal glowe popiolem, dorzucil cos ekstra w ramach rekompensaty. Wsjo.

Dokładnie.
Klub dostał nawet za to laurkę.

Jak się poszkodowany wypowie czy mu się to spodobało to załatwia sprawę. Każdy może sp...ć ale liczy się jak wychodzi się z takich problemów.

swiety37 10.04.2018 10:40

Uważam, że klub nie zareagował dobrze na tą publikację.
Nagrodził (i to baaardzo) osobę, która narobiła szumu, a przecież pamiątek nie otrzymało mnóstwo osób.
Pół godziny temu zadzwonił do mnie znajomy (niekibicujący), którego namówiłem na udział w akcji i który nie otrzymał zakupionych pamiątek, z pytaniem czy on też może się załapać na taką rekompensatę lub czy chociaż to co zamówił w końcu otrzyma?
Jest mi w tym momencie po prostu wstyd za Mój Klub.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:13.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl