![]() |
Cytat:
|
Szkoda słów żeby to komentować.
Mam nadzieję, że to już ostatnie chwile Cupiała w tym klubie. |
Cytat:
Wisła to coś więcej niż wyniki sportowe....wiem, wiem są tacy, którzy kupiliby utrzymanie i kolejną koronę....pierdzielę mistrzostwa....pierdzielę sny o LM...pierdzielę derby i mecze z (L)...chcę godnego klubu na zdrowych zasadach...Cupiał już absolutnie nie jest do tego zdolny niech więc odejdzie nim jeszcze jest pamięć o dobrych czasach i szacunek u wielu osób.... Zawsze można przyspieszyć agonię...portfelem... Korupcja..nie biorę, nie daję, nie płacę |
Czyli zamieniliśmy wzbudzającego powszechny szacunek Wiślaka na skompromitowanego do reszty legionistę? W międzyczasie zaliczając dwóch amatorów i obsuwę z siódmej na piętnastą pozycję?
Brawo! |
Kilka/kilkanaście dni temu czytałem tutaj na forum, że SKWK miało duży wpływ przy wyborze Pawłowskiego i też troche od siebie dodałoprzy powrocie Małeckiego... Traktowałem to z lekkim niedowierzeniem. Teraz kiedy Wdowczyk został zatrudniony przypomniała mi się rozmowa w 2013r z konkretną osobą czynnie działającą w środowiskach kibicowskich (min z SKWK).
OTÓŻ: Gość mi mówił, że widziałby u nas WDOWCZYKA bo to dobry trener!! Nie mogłem uwierzyć, że ktoś z takiego środowiska potrafi coś pozytywnego na temat Dariusz W. powiedzieć. Oczywiście to kumpel Małeckiego, mówił, że Patryk bardzo pozytywnie wypowiada się na temat warsztatu skorumpowanego legionisty. Na moje "przecież to gnój skorumpowany po uszy, ustawiał mecze min z legią do czego się jeszcze nie dobrali lub zatuszowali itd.." on odpowiedział: "a kto z obecnych trenerów w lidze jest CZYSTY? Więkoszść ma sporo za uszami"... Prezes? Dunin, który obraduje z SKWK i rozkminia wiele tematów z ludźmi pokroju osoby, która widziałaby Wdowczyka u nas. Pawłowski?? Legenda naszych braci z Wrocławia - dobry ziom - nadaje się, Małecki? Tak samo - WIŚLAK. Smuda głosem SKWK i trybun został zbanowany. Teraz przychodzi Wdowczyk.... Według mnie za wybór Pawłowskiego/Wdowczyka w 95% odpowiada Dunin/SKWK. Cupiałowi nagadali o kolejnym konflikcie z trybunami w przypadku Smudy, namówili na Wdowczyka i bęc... mamy to co mamy. Mam nadzieję, że to oczywiście nieprawda. Zobaczymy czy w najbliższych dniach SKWK wyda oświadczenie jak w przypadku Franciszka w CO WĄTPIĘ. Jeśli trybuna C też będzie milczeć to wszystko jasne. Nie mówię, że oni chcą źle... oni po prostu nie wiedzą co robią. Mieli zaufanie do Teddiego a teraz do warsztatu Wdowca. ----------------------------------------------------- Cytat:
Cytat:
Cytat:
Smuda podpadł SKWK za częściowe popieranie Bednarza - wtedy powstał konflikt, dlatego na Piaście wyrazili swoje zdanie nt powrotu Smudy (dochodzenie o zaległe pieniądze w sądzie były przykrywką, że smuda jest be). "Zdajemy sobie sprawę z trudnej sytuacji w jakiej znalazła się Wisła, jednak to właśnie w takich chwilach należy zachować się godnie." Jak ma się to co pisało w oświadczeniu SKWK do Wdowczyka? Cytat:
W każdym razie: ciężko było mi przełknąć OKUKĘ i Svitlice bo oni są głownie kojarzeni z łazienkowsą, z ta tylko różnicą, że w miare pozytywnie, zrobili tam dobrą robotę, raczej nie handlowali, WDOWCZYKA nie przeżyję. Jest to parszywa i skorumpowana gnida idealnie wpisująca się w mentalność i historię klubu z warszawy. NIE DLA SKORUMPOWANEGO legionisty w STOŁECZNYM KRÓLEWSKIM MIEŚCIE KRAKÓW. BENE NATI - to charakteryzuje nas Wiślaków, nie chce aby maksyma legii ("PROSTITUTE NATI" ;) ) była nam przypisywana. |
Zastanawia mnie jedno dlaczego wszyscy zrzucają odpowiedzialność na Kapkę a nie na Dunina ewentualnie Cupiała. Jeśli jestem na papierze szefem czegoś a Dunin jest i nie chcę przyjąć narzucanej mi decyzji to się podaje do dymisji prosta sprawa. Z dzisiejszej konferencji jasno wynika że Dunin popiera/zaproponował kandydaturę Wdowczyka więc czemu z niego zdejmujecie odpowiedzialność za tę decyzję
|
I pomyśleć, że gdyby Jurcić nie dostał oferty z Sarajewa to w tym temacie byłaby zamiast stypy euforia. Szkoda, że sięgnęliśmy po niego, szkoda że Skorża się nie podjął. Cóż życie nasze jest ciężkie jako kibiców Wisły obecnie, ale najgorszą rzecz, którą możemy teraz zrobić to jest poddanie się.
Wszyscy na Jagę! |
SKWK to obecnie sonduje na tt reakcje kibiców
|
Cytat:
123456 |
Panie Cupiał czy pan oszalał?!
|
Cytat:
Otóż nie. Od początku szans nie było, żeby Jurcić tutaj trenował. Pan prezes opowiada bajki :) Najpierw twierdzi, że nie ma tematu Jurcicia w Wiśle a potem nagle ten sam człowiek z którym byli dogadani ich oszukał. Taka biedny wiecznie oszukiwany ten nasz klub kochany. Poczynając od Genkowa poprzez Jovanovica i kilku innych a kończąc na Cierzniaku. W naszym klubie pracują organizacyjne miernoty i pierdoły życiowe które skrewią każdą najprostsze zadanie. Pisałem Wam już wcześniej kto miał realne szanse zostać trenerem Wisły. I trenerem została jedna ze wskazanych przeze mnie osób. Jak Dariusz W będzie leciał nie napalajcie się na zagranicznych trenerów z dorobkiem. Takie bajki są puszczane w eter zbyt regularnie aby w nie wierzyć. Dariusz W ma za zadanie utrzymać zespół w eklapie jeśli to zrobi to będzie tu w kolejnym sezonie. Pewnie poleci gdzieś w połowie następnej rundy i znowu Patric Kluivert Van Nisterloy De Jimenez Von Jurcić będzie przymierzany do Wisły. Nie wierzcie przyjdzie skompromitowana miernota lub Kazimier Moskal. |
Tak tak, prezes opowiadał bajki a żeby uwiarygodnić te bajki trener Jurcic przyleciał tu z walizkami :D
|
Żeby zdementowac ale za szybko wylecial:lol:
|
Jakoś bardziej wierzę w wersję, że wstępnie się dogadali a potem rozbiło się o sztab trenerski/próbę obniżki zarobków czy wpisanie dziwnych zapisów do umowy.
Jurcić przyleciał tu z walizkami tylko po to, żeby zobaczyć Urygę na żywca i polecieć trenować inny klub:D to brzmi sensownie:D Pan prezes przyszedł mając w pamięci wielki sukces z Cierzniakiem uknuł pewnie podobnie skuteczny i przebiegły plan jak strzelić sobie w stopę. Naopowiadał bajek Jurcicowi a jak doszło do konkretów + Jurcić zobaczył w akcji Urygę z Brożkiem dał nogę. |
Sorki kolego, ale zwyczajnie piszesz pierdoły - najprawdopodobniej Jurcic w ostatniej chwili dostał lepszą ofertę z Sarajewa i tyle...
|
Jak mawia stare, madre porzekadlo - jak nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniadze, wiec serek ma zapewne racje.
|
Cytat:
-jego sztab -jego warunki -brak kombinowania post factum. |
Z deszczu pod rynnę, jak nie ćwok i pajac Smuda to sprzedawczyk Wdowczyk. W tym klubie to chyba pracują same debile. To jest coś ala Wojciechowski jako prezes Polonii. Gościu pajacował, na niczym się nie znał i podejmował decyzje jakby był niedorozwiniętym człowiekiem. I u nas to samo, ludzie dorośli, niby interesujący się piłką i cała otoczką z nią związaną a łamią wszystkie podstawowe zasady logiki i przyzwoitości.
Zaczęło się już dawno od tych cyrków z testowaniem bramkarzy, cyrkach z kontuzjami i wiecznie kontuzjowanymi piłkarzami, ponownym zatrudnianiem Smudy czy chociażby zwalnianiem piłkarzy i przegrywaniem z nimi wszystkich możliwych sporów sądach. Nie rozumiem, że klub, który przecież jest ogromną instytucją, ma swoje środki pieniężne (oczywiście ma też wydatki ale i obroty są duże) nie potrafi ogarnąć podstawowych spraw i na każdym polu się ośmiesza. Czy tam w ogóle ktoś ma mózg czy się wyrzekł go na rzecz pracy w Wiśle? Jak można było po wywaleniu Łobodzińskiego za przygodę z korupcją, niezatrudnieniu jakiegoś tam bramkarza (już nie pamiętam nazwiska) za epizod związany z korupcją, przyglądaniu się Gargule po tym jak zaczęło być głośno o jego przeszłości, zatrudnić skorumpowanego śmiecia? Wstyd jak ...., a tych wszystkich debili z Wisły bym powywalał i zatrudnił ludzi, którzy przeszli badania psychiatryczne, umieją logicznie myśleć i szukają pracy w klubie na poważnych stanowiskach a nie pracy w cyrku na posadzie klauna. Cytat:
|
Z jednej strony ...
Jest takie powiedzenie: raz się skur.wisz kur.wą pozostaniesz. Byliśmy wszyscy dumni, że Cupiał tak kategorycznie patrzy na wszystko co śmierdzi korupcją. Do dzisiaj ... Z drugiej strony ... Karuzela trenerska: Kazek Remis Moskal - ile było głosów po każdym kolejnym remisie, że faceta trzeba zmienić bo labo warsztat nie ten albo gość szczęścia nie ma i utopi Wisłę (nie mówcie, że tak nie było, przejrzyjcie komentarze na tym formum sprzed paru miesięcy) Broniszewski - nie Teddy też szybko nie Broniszewski znowu - nie Po drodze kilka niedoszłych kandydatur: Smuda - absolutnie nie Lenczyk - nie Kocian - nie kilku innych nas olało (np. Skorża) Zarząd obwiniany o totalną indolencję (i słusznie), że u nas najpierw się zwalnia a dopiero potem niespiesznie rozgląda się za kimś kto CHCIAŁBY nas trenować. Postawili na Jurcica co trwało długo i skończyło się fiaskiem (prawdopodobnie) nie z winy zarządu. Czas ucieka, punkty uciekają ... Wyglądamy jak podstarzała stara panna po przejciach z fatalną reputacją (z punktu widzenia potencjalnych trenerów) a kibice zachowują się w swoich oczekiwaniach jakbyśmy byli młodziutką księżniczką na swoim pierwszym balu która może przebierać w ofertach potencjalnych oblubieńców. Biorąc to wszystko pod uwagę z kogo mógł zarząd wybierać? - po pierwsze z tych na których nas było STAĆ - po drugie z tych którzy aktualnie są wolni - po trzecie z tych którzy CHCIELIBY się z nami wiązać - po czwarte z tych którzy mają przyzwoity warsztat Kto poza Wdowczykiem spełniał te warunki? nie wiem. Ale czas nie był naszym sprzymierzeńcem Z trzeciej strony: Prawo jest jakie jest. Jest wina jest i kara. Gdyby karą za korupcję był dożywotni zakaz trenowania - tematu Wdowczyka by nie było. Ktoś ustalił taki a nie inny wymiar kar. Wdowczyk karę dostał, odbębnił ją i tyle. Czy każdy przestępca po odbyciu kary ma być do końca życia wyrzucony na margines społeczeństwa? Bez mozliwości poprawy? |
Cytat:
|
Ja zakładam taką historię:
Jurcić faktycznie był dogadany, warunki uzgodnione, przylatuje do Krakowa, wszystko ok. Rano podpisujemy. Problem pojawił się wtedy kiedy jakiś skur... puścił parę i poszło w eter, że Jurcić podpisuje z Wisłą. Wtedy pewnie jakiś boss w Sarajewie, który się zastanawiał nad kandydaturą Jurcica o tym przeczytał... Chwilę później dostał pilny telefon z Sarajewa i tam dostał solidny klub, który walczy.o mistrza, bliżej domu, większą kasę i spokój. Więc s.......ił stąd czym prędzej. Inna opcja jest taka, że go żona nie puściła ;) |
Cytat:
|
Można zrozumieć że się nie dogadali z Chorwatem ale żeby Wdowczyka brać szkoda słów.
Jutro mecz oby zwycięski dla Wisły. |
Cytat:
Cytat:
Generalnie niech kolega się nie obraża, ale swoje zdanie mam. |
Jest rok miłosierdzia.
Jest jak jest. Możemy bojkotowac i wyzywac NASZEGO trenera ale czy to pomoże NASZEJ drużynie? Może spalmy jego kukłę i zobaczymy czy się poda do dymisji? Mamy taka sytuację że wszystkie ręce na pokład, nikt lepszy nie chciał przyjść. I czy MY mamy teraz sabotowac walkę o utrzymanie? Czy w polskim prawie nie ma odpokutowania win? Akceptowalismy Bednarza(do pewnego momentu) a teraz wszyscy rzucają kamieniami. Z bólem serca ale ją będę trzymał kciuki za DW. Bo na końcu liczy się dobro Naszego klubu. Modlmy się. |
Życżę Dariuszowi W. powodzenia ale nie onejrzę ani jednego wywiadu i ani jednej konferencji z jego udziałem, nigdy go nie lubiłem, a po udowodnieniu mu win w kupowanie meczy nie lubię go jeszcze bardziej. To jest moja Wisełka więc tylko dlatego życzę mu powodzenia i mam nadzieje, że nas utrzyma. Po sezonie mógłby odejść.
A mieliśmy kurde wiślaka Kazika na ławce, graliśmy fajną piłkę, punktowaliśmy ok, że też musieliśmy przegrać te nieszczęsne derby. Od tamtego czasu wszystko się pieprzy. |
Czy ktoś zauważył w jakiej sytuacji jest Wisła? Ja jestem wdzięczny człowiekowi, że jako jeden z nielicznych spróbuje nas podnieść. Wybraliśmy trenera, który chce u nas pracować, reszta nie miała jaj. Po co nam ktoś, kto nie chce? Jestem na tak. I mam do tego pełne prawo.
|
Czytam wasz komentarze i mnie zastanawia jedno: dlaczego w sytuacji jakiej się znaleźliście wytykacie błędy przeszłości innemu, zaś wy sami co "święci" ? może warto schować dumę gdzieś głęboko, a pomyśleć nad tym co podobno leży w waszych sercach i czemu kibicujecie ? domyślam się że większość z was to frustraci, Ci sami co wytykają błędy i decyzje Cupiałowi - co za ironia losu! innymi słowy, jako warszawiak powiem wam jedno: wolę Wisłę w ekstraklasie niż np. Łęczną, Wdowczyk jaki jest taki jest, ale charakterny facet i ten wasz team za mordę weźmie i utrzyma - pytanie czy podziękujecie mu za robotę czy dalej będziecie pluć jadem ? moim zdaniem spadnie Górnik ( szkoda bo szkoda ale tam już od dawna tym śmierdziało ) oraz Śląsk albo Kielce. Pozdrawiam i życzę powodzenia, do zobaczenia za rok oby w lepszych nastrojach :)
|
Cytat:
ps.Co do Jurcic'a.. jeśli wersja Dunina jest prawdziwa, to wielki ku..s mu w tyłek! |
Wybrali fatalnie. Nic nie osiągniemy sportowo w tym sezonie (możemy się co najwyżej utrzymać), a długofalowo z tym trenerem też nie, wizerunkowo straciliśmy natomiast jeszcze więcej. Pan Dunin opowiada, żeby nie krytykować zarządu. A kogo? Media? Media zarządzają klubem, wkładają mu kije w szprychy? Pan Dunin zrzuca winę na poprzedni zarząd. A to Gaszyński zatrudniał Pawłowskiego? Gaszyński tygodniami szukał nowego trenera? Litości.
|
Wiekszosc chyba zapomina o naszej sytuacji w tabeli.Ludzie uspokojcie sie.
W OBECNEJ styuacjii jedyne co moze nam pomoc to trener ktory zna ligę i ma jakis tam warsztat.I Wdowczyk to ma.To nie jest Pawłowski,on nie daje sobie wejsc na głowe zawodnikom. Ma przeszlosc jaką ma - odpokutwał ,ale TERAZ jest tym ktory bedzie ratował nas zeby jeden Biber z drugim za rok przyszli na R22 na mecz z Legią a nie Drutxem.Czy wy tego nie rozumiecie? Moza pisac,krzyczec na Cupiala Ok,ale co to da? Jakies punkty w tabeli?No własnie Pogon za jego czasow grała ciekawą pilkę,z Polskich trenerów Skoro Skorza pewnie odmówil ,to Wdowczyk jest chyba jedynym wyjsciem.Bo chyba nie Smuda ani inny Ojrzynski. Nie ma co plakać,tylko jutro walka a w piatek na Jagiellone ,narzekaniem ligi nie uratujemy. P.S Zrozumcie tez ze dzis Wisla to nie jest Wisla "tamta" ,i czesc trenerów pprostu nie chce u nas pracować i tyle.Nie te czasy ,nie te. |
Cytat:
SKWK musi mieć dobre haki na Cupiała, albo nie wiem został porwany i o niczym nie wie. Jeśli SKWK nie zabierze głosu w sprawie Wdowca podobnie jak ze Smudą to będzie oznaczać na 100%, że to oni maczali w tym palce (oczywiście chodzi mi o plan B z polskich trenerow, bo z tego co widać chorwat nas wykiwał). Z jednym się zgodzę, trza iść na mecz jak na każdy kolejny i pomóc druzynie, tylko nie w taki sposob jak z Piastem.... JA chyba zakupie bilet na silver i bede jechal przez całe spotkanie na Wdowczyka, innym radzę zrobić to samo, bo nie doczekacie sie głosu trybun jak ze Smudą..... |
Tak, i teraz mamy schować honor i inne ideały do kieszeni, bo wyniki zaczynają się nie zgadzać. Blisko co poniektórym do smudowego "Dam dupy za wyjście z grupy". Gdyby gwarantem dobrego sponsora i dużych pieniędzy był bednarz, to i pewnie jego byście ponownie przywitali z otwartymi ramionami. Zrozumiałbym takie opinie junior memberów, ale nie użytkowników z ponad 10-letnim stażem. Ludzie, wstydu nie macie.
|
Dariusz W
Proszę mi tu nie pisać głupot, że Wdowczyk odpokutował, bo włos mu z głowy nie spadł. W pierdlu żadnym nie siedział, grzywny dużej nie zapłacił. Za wszystkie mecze go też nie złapano, tylko za sezon z Koroną. Czort jeden wie ile meczów w życiu ustawił, ilu ludzi przekręcił.
To skandal, że taka kanalia dalej kręci się wokół piłki. Wstyd ....a i żenada. |
Mieliśmy wiślaka na ławce i byliśmy w górnej części tabeli, teraz mamy przedostatnie miejsce a na ławce będzie siedział słynny korupter Dariusz W.
Nie ma co, świetne zarządzanie klubem. |
Cytat:
123456 |
Dariusz W. jest na pewno wymagającym trenerem... oby tylko nie poleciał jak Probierz (czy kiedyś Petrescu) kiedy klika w szatni będzie uważać, że trener za dużo od nich wymaga. Prawda jest taka, że gdyby nie "święte krowy", których jeszcze kilka w szatni zostało mogli byśmy być teraz w zupełnie innym miejscu niż jesteśmy teraz.
|
Mnie zastanawia jak zostanie odebrany w szatni, bo piłkarze na pewno wiedzą kto to jest i co robił x lat temu.
|
Cytat:
|
Cytat:
Dokładnie, zgadzam się. Biadolenie tu nic nie da. Większość wtedy była umoczona, a akurat Wdowczyk się do tego przyznał. Jedno jest pewne, tak jak kolega napisał. Wdowczyk weźmie ich za ryja i tyle. Kogo byście woleli? Janasa, Hajtę, a może Smudę? Wszyscy są źli, tylko zauważcie jedno. Obecnie wielu polskich trenerów nie było teraz dostępny, a wielbiony tu Skorża drugi raz się wypiął na Wisłę. Mam nadzieje, że SKWK kolejny raz genialne nie zabierze decydującego głosu. Bo oprócz C, są też inne sektory które mogą mieć własne zdanie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl