![]() |
Jak w Kielcach będzie takie boisko za tydzień, to Motyka jak znalazł.
|
Smuda. I tak ma placone. No i ma wyjebane czy spadnie czy nie bo i tak Cupial go zatrudni jeszcze kiedys- przyjacioły.
|
Kafarski!!! moja propozycja :)
Albo Stawowy o ten to z Wisłą by Ligę Mistrzów wygrał już w przyszłym roku :) |
Mimo, że z dobrze poinformowanych źródeł słyszałem, że Smuda jest zdecydowanie odradzany Bossowi, to moim zdaniem nie ma się co łudzić, że trenerem zostanie ktoś inny. Choćby dlatego, że nawet jeśli ruszą (ruszyły?) poszukiwania kogoś innego, to kto skusi się na przejęcie Wisły na miejscu spadkowym? Niezależnie od wypłaty jaką mu się zaproponuje nie będzie to RACZEJ nikt, z kogo moglibyśmy się cieszyć, bo po co podejmować się tak trudnego zadania jak opanowanie sytuacji w tej drużynie? A przecież jemu wciąż płacą.
O opanowaniu sytuacji w klubie już nie mówię, bo lat zaniedbań, dyletanctwa i zwykłej głupoty nie da się opanować ot tak. Także przygotujmy się na Franka i (jeśli przyjdzie) nowy sezon w niższej klasie rozgrywkowej. |
Cytat:
|
Skoro w Legii dobrze sobie radzi Czerczesow to może warto sięgnąć po jego rodaka Koływanowa ,który przez 4 lata trenował FK Ufa. http://www.transfermarkt.pl/igor-kol.../trainer/10357
|
Janek Kocian to może jakoś ogarnąć tylko. Oby nie Smuda ;//
|
Będzie Smuda Smuda lub Smuda no może ewentualnie Broniszewski:)
|
Można Smudy nie lubić, ale jeśli ma być tylko do końca sezonu i potem zastępiony kimś innym to jestem za. Przy całej jego beznadziejności na krótką metę powinien wyciągnąć z tych patałachów na tyle, żeby się spokojnie utrzymać. Klub za to powinien szukać od razu innego trenera, najlepiej kogoś na dorobku (i spoza naszego kręgu "kultury" piłkarskiej). A pewnie i tak jeśli Franz przyjdzie i nas utrzyma to dostanie nowy kontrakt na pierdyliard lat bo nadprezes go lubi...
|
Ja bym widzial od jutra Smude, niech ulozy zespol i jedziemy w piatek po piascie. Tylko Wisla!
|
A wycofa pozew na 1 mln ?
Weźcie już idźcie spać, najlepiej ze Smudą pod poduszką |
jesteście naiwni myśląc że Smuda coś tutaj może zdziałać... jak mu sie nie uda to powie że przygotowania są zjebane i nie było szans na utrzymanie tak samo jak to zrobił w regensburgu.
|
treneiro
Mi sie podoba taki kierunek jest tyle trenerow a oni nie potrafia nic fajnego ogarnac
http://www.transfermarkt.pl/vitezsla...l/trainer/2859 http://www.transfermarkt.pl/jozef-ch...l/trainer/1964 http://www.transfermarkt.pl/vladimir...l/trainer/2707 |
Cytat:
i czy przez te ostatnie 4 lata cośkolwiek robił w piłce? czy leżał i odpoczywał litości... |
Cytat:
|
Czytam i własnym oczom nie wierzę.
Smuda, Smuda, Smuda. Jak możecie jeszcze jego nazwisko wymieniać w gronie tych trenerów których chcielibyście tu zobaczyć? Facet który w mediach opowiadał takie bajeczki, wylał w ostatnim czasie na klub wiadro pomyj a w dodatku sądzi się z nami o kasę. Czy wy ....a jesteście normalni? Nie wierzę że ktoś taki może mówić o sobie ze jest kibicem Wisły. Ja wiem że nasz klub był kiedyś na szczycie, że to co dla wielu innych w tej lidze było sufitem - dla nas podłogą. Ale te czasy już minęły. Nawet jeśli spadniemy z ligi to i tak będzie to lepsze niż plucie sobie w twarz i lizanie dupska Franzowi. Rozumiem że jak Bednarz znajdzie sponsora pod warunkiem ponownego zatrudnienia też byście go przyjęli z uśmiechem na ustach? Jeśli mam wybierać między Wisłą bez Smudy w I lidze, a Wisłą ze Smuda na ławce w E-klasie to będę pierwszym który kupi karnet na I ligowe potyczki. |
Jakie to ma znaczenie kto kogo chce zobaczyc.
Bedzie Smuda. Jestem zaskoczony ludzmi ktorzy ...sa zaskoczeni. Wiekszego absurdu niz teraz Smuda a potem Pawel "nie wpierdalam sie" Janas nie mozna wymyślec. I to idealnie wpasowuje się w politykę Wisły, tfu, Cupiała. |
Skoro padają tutaj takie nazwiska jak Wdowczyk czy Wójcik to ja dorzucę jeszcze swoje 3 grosze. Co powiecie na Drago Okukę? Albo Jerzego Władysława Engela? Ewentualnie mam w zanadrzu jeszcze asa w rękawie w osobie Wernera Liczki.
|
Gmocha weźmy.
|
Cytat:
Przyjmujesz? |
A ja też jestem pewny że Wisła nie spadnie, obojętne jaki trener przyjdzie, dlatego z każdym kto pisze o spadku mogę się założyć o każdą sume.
Tym co widzą tu smude.. eh szkoda słów, nigdy więcej dyzmy na Reymonta. |
Smuda jakims fatalnym trenerem nie jest, jak na nasza lige jest nawet calkiem niezly. Charakter ma jaki ma, wychowywal sie dawno temu i to po nim niestety widac... Szkoda, ze w mediach taki skory do pomocy, a w rzeczywistosci tym pozwem swojego gwozdzia wbil.
|
Cytat:
Mam taką propozycję - wyłącz na chwilę komputer i wyjdź się przewietrzyć, bo ciągłe przesiadywanie na forum ewidentnie ci nie służy. |
Cytat:
Czyli generalnie jakby Teddy zostal tez bysmy nie spadli ? To na .... go zwalniali ? |
Cytat:
A na serio to zwolnienie Tadka jest wielowarstwowe: - słabe wyniki - brak współpracy z zarządem w #CierzniakGate - oderwanie od rzeczywistości na treningach wspominane przez zawodników. ( słyszałem nawet coś o "procentach" ale nie mogę powiedzieć ze to jakieś wiarygodne źródło, wiec nie chce oczerniać ) |
Cytat:
Cytat:
Pekasz? - To albo jestes mietkim hujem robiony, albo...sam nie wierzysz w to co bredzisz i czym tutaj straszysz. Oj :) Chyba juz wiemy, kto powienien sie przewietrzyc. |
Głowacki na grającego trenera. Ewentualnie Zdzisek Kapka lub z najwyżej półki Cupiał. Jak to nie wypali niech sie pilkarzyki same trenuja jak im nikt nie odpowiada.
|
Czytam wypowiedzi niektórych i zastanawiam się czy się wczoraj urodzili.
Marek Kamiński powiedział kiedyś "Życie jest za krótkie żeby uczyć się na błędach" ale przecież myśmy już tego Smude przerabiali kilkukrotnie. Kilka razy już ten błąd był powielany. Przypomnijcie sobie dlaczego zawsze musiał odejść!!! Teraz sytuacja jest jeszcze gorsza bo Franiu przed/po każdym meczu będzie się bronił, ze to nie on przygotował; że nie jego transfery; że on tylko przyszedł z miłości ratować ale się nie da bo nie ma pieniędzy itd.... Ludzie przypomnijcie sobie i zadajcie sobie pytanie "Czy chcecie tego ponownie słuchać i to przerabiać??" Nie wspomnę już o wątkach pobocznych typu kasa i pozew w sądzie polubownym.... Reasumując: https://www.facebook.com/NIE-dla-Fra...89147/?fref=ts |
Cytat:
|
Cytat:
Żeby jednak nie odchodzić od tematu, to że Smuda by się nie poczuwał do odpowiedzialności za ewentualny spadek jest bardziej niż pewne. Tak przecież było w Niemczech, kiedy "nie spadł" z klubem, który prowadził, bo przejął go już w strefie spadkowej. |
Smuda to skonczony trener jak przyjdzie beda same kwasy w druzynie (Malecki,Donald ) naprawde ciezko patrzec jak ten klub jest zarzadzany plakac sie chce
|
Moim zdaniem jeśli chcemy coś osiągnąć długofalowo to potrzebny jest tylko i wyłącznie trener zagraniczny. Przy opcji zagranicznej ten trener do końca roku mógłby poobserwować kto mu pasuje do koncepcji i zrobić przesiew przed nowym sezonem.Jeśli jednak nikt by nie chciał się w tej chwili pakować w ten organizacyjny burdel,to wierzę też w utrzymanie nawet z trenerem Smudą nie dlatego że jesteśmy mocni,ale inni też będą tracić punkty i pewnie rzutem na taśmę będziemy lepsi o punkt lub dwa od takiej np. Niecieczy.Moja propozycja to Ricardo Moniz bo pracował w naszej lidze i zna jej specyfikę.Ewentualnie można by pomyśleć w strefie sci-fi o takich nazwiskach jak: Uli Forte,Cristiano Bergodi,Mirel Radoi,Markus Gisdol,Gaizka Garitano,Gabi Milito,Holger Stanislawski.
|
chciałbym dobrego trenera, który będzie nas prowadził jeszcze wiele lat. Ale prawda taka, że dziś taki do Wisły nie przyjdzie. Za duże ryzyko. Mamy płaconego Smudę, może warto go wykorzystać do końca kontraktu.
A od lata, jak się utrzymamy, myśleć o kimś naprawdę perspektywicznym... To takie realistyczne. My gramy już tylko o utrzymanie, o nic więcej. |
Cytat:
|
Z tego co tutaj czytam to nie wiem czy się śmiać czy płakać... Najwięcej razy przewijają się nazwiska ludzi którzy już byli u nas trenerami i każdy wie jak to się kończyło. Nie ma sensu brać kogoś kto tutaj już był i się nie sprawdził, potrzeba kogoś nowego, kogoś świeżego kto wniesie coś nowego do tego zespołu. Na tą chwile potrzeba nam trenera który będzie zatrudniony już z myślą o przyszłości.
Nie ma sensu brać kogoś do końca rundy i potem zatrudniać nowego na kolejny sezon. Obecny sezon i tak jest stracony więc pozostaje tylko walka o utrzymanie, a to może nawet Broniszewski by zagwarantował bo chcąc nie chcąc to skład jak na nasze realia mamy naprawdę dobry. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Kazek gorszy od Tadzia nie jest, zwolniono go za derby, chociaż Cracovia gra ciekawą piłkę przez cały sezon a my teraz jesteśmy, gdzie jesteśmy. Co do nowego trenera. Im dłużej to wszystko trwa,tym większe mam wrażenie, że tym trenerem nie będzie Smuda. |
Co Smuda może dać Wiśle? Odpowie ktoś?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl