Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory parlamentarne 2015 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9531)

gooro33 19.10.2015 20:08

Drzewiecki jako ekspert w TVN24 ja .......e co za szmaciarstwo....

BiałaGwiazda 19.10.2015 20:12

Ja p...ole. Tego nie dało się słuchać na trzeźwo. Demokracja to jednak zły ustrój.

sambo 19.10.2015 20:12

Czy ktorakolwiek mowila na temat i odpowiedziala na pytanie? Tak wlasnie wyglada Polska od 25 lat, tak jak ta kretynska debata.

heoij 19.10.2015 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1417578)
ABGwiślakABG - "Polek o Polsce rozmowa"

Drogi widzu popatrz,
debata Szydło-Kopacz.
Ustrój podatki gospodarka,
a Ewa wciąż atakuje Jarka.

Stoi za pulpitem Beata,
głos jak u strudzonego wojną renegata.
O Polsce wielka rozmowa,
prym wiedzie średnia krajowa.

Stawka też za godzinę,
Kraśko już czeka na minecinę.
Wybierze żonę, kochankę?
A może Justynę Pochanke?

Coś o uchodźcach i ich azylu,
pytanie zadaje Dorota Gawryluk.
Ból dupy platformy udowadnia postawa,
braku za pulpitem Pana Jarosława.

Ewa kontynuuje pociski,
że za PiSu nie będzie co włożyć do miski.
Pytanie, później riposta,
debata to nie sprawa prosta.

Pochanke twarz swą wygina,
na samo wspomnienie Władka Putina.
Imigranci na socjal czekają,
z budżetu państwa ich zasilają.

Ewa oznajmia o siedzeniu przy unijnym stole,
korzyści z tego takie, że jacież! nie! pierrdole!

Część trzecia - polityka i ustrój państwa,
PRL bis, Magdalenka - szczyt draństwa.
Właśnie leci pytanie do Beaty,
o podsłuchane cytaty.

Z afer wszelakich rozliczenie,
od Ewki nagana i napomnienie.
Polaków przeproszenie,
lokat w SKOKach umieszczenie,
jedno zwykłe pierrdolenie.

Kraśko pytanie zadaje,
co się w kraju nadaje.
Ewa Solidarność wywołuje,
każdy z nas kraj buduje.

Teraz odpowiada Beata,
Polska jest pępkiem świata.
Wyliczane ustawy,
Szydło oznajmia, że koniec zabawy.

Podpisów przez po wyrzucanie,
Chamy, buce, świnie, dranie.
Co Ty mi Ewka dziecino,
spierrdalaj swym Pendolino.

Pytają się Beti nieskrycie,
czy błędów w rządach nie popełnicie.
Dacie nam władzę sprawować,
nie będziecie żałować.

Ewka pije za błędy,
pociskiem rodem z gimbazjalnej grzędy.
Mieszkań niewybudowanych 3 miliony,
Polak był z Was zawiedziony.

Kaczyński liczyć nie potrafi,
toż to przecież polski Kaczafi.
Pochanke schowaj swe cyce,
to tylko 2 miernot obietnice.

To mamy forumowego poetę :-) Bardzo ładny wiersz :-)



Co do debaty- wygrana Beaty Szydło.

DevilMayCry 19.10.2015 20:50

Ja raczej skłaniam się ku temu, że nikt nie wygrał. Miałka ta debata.

kerim1906 19.10.2015 20:52

Podsumowanie debaty, komentarz zbyteczny

http://media.wplm.pl/pictures/835x40...54721cf218.jpg

Błaszczu_WIŚLAK 19.10.2015 21:03

Polecam pod rozwagę:
http://i61.tinypic.com/fvxu00.png

heoij 19.10.2015 21:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DevilMayCry (Post 1417587)
Ja raczej skłaniam się ku temu, że nikt nie wygrał. Miałka ta debata.

To fakt, była słaba, ale po premier Kopacz spodziewałem się o wiele więcej dlatego wygrana Szydło która miała więcej do stracenia po tej debacie.

wiesniak842 19.10.2015 21:54

Najwiecej na tej debacie stracili wyborcy. Dziekuje, dobranoc.

fialo 19.10.2015 22:27

Najwięcej na tej debacie to straciłem ja bo słuchałem jej jak idiota i mi zamknęli siłownię.

Jebać POPiSowe debaty siekierami.

BiałaGwiazda 19.10.2015 22:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1417591)
Polecam pod rozwagę:

Wole jednak oddać głos na osobę która chodziła na młyn i jeździła na wyjazdy oraz ma konkretny program a nie kogoś kto pojawia się raz na ruski rok na trybunie VIP

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...eb&oe=56C8F175

pomeran 19.10.2015 23:44

Wipler zaorał lisa w co z ta Polska. Genialne ;D

kerim1906 20.10.2015 10:39

"Jebać POPiSowe debaty siekierami."

Powyżej komentarz mjnwzdm( młodego jeszcze niewykształconego z dużego miasta)

Co ci pozostanie po 25.10?

https://pbs.twimg.com/media/CRwBk6sUYAANX5v.jpg

albo to ERROR404

https://pbs.twimg.com/media/CRtRP3JUwAAwLRF.jpg

serek.c2 20.10.2015 12:53

Przestań chłopie, ta debata była żenująca. Obie Panie przegrałyby taką pogadankę ze średnio rozgarniętym studenciakiem.

Siemion 20.10.2015 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Błaszczu_WIŚLAK (Post 1417591)
Polecam pod rozwagę:
http://i61.tinypic.com/fvxu00.png

Proszę Cię, takie rzeczy w ogóle nie powinny być rozdawane na młynie. Każdy ma swój rozsądek i głosuje zgodnie ze swoim sumieniem. 12 lat rządów chujni, gdzie u władzy był m.in. Gowin. Zmieniło się coś? Było nam, kibicom dzięki temu lepiej? Dziwne, że na 2 tygodnie przed wyborami koleś pokazuje się i fotografuje podczas tak ważnego dla nas wydarzenia. W Polsce aktywność proobywatelska rozpoczyna się na 2 miesiące przed wyborami i kończy równo z gwizdkiem na niedzielnym wieczorze powyborczym/

63.5 Kg 20.10.2015 13:13

Debata na poziomie..."Spotkal sie idiota z idiota..."...

kerim1906 20.10.2015 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1417621)
Przestań chłopie, ta debata była żenująca. Obie Panie przegrałyby taką pogadankę ze średnio rozgarniętym studenciakiem.

1 z 49? i ten jeden musi, żal

Nawet "ta kobieta z ten kraju" dziwi się że ktoś musi głosować na PIS, to jest dobrowolne i na dzień dzisiejszy pożądane
https://pbs.twimg.com/media/CRwiSHtW0AArcg5.png

madenn 20.10.2015 14:42

Wadą dzisiejszej demokracji jest to ktoś nie chodzi na wybory od 10-15 lat a najgłośniej krzyczy. Powinna być jawność do tego kto oddał głos a kto nie. Dla głosujących np. powinny być ulgi podatkowe.

emj10 20.10.2015 15:07

Może jeszcze frytki do tego? Zdeprawowana klasa polityczna to nic innego jak emanacja niskiego poziomu społeczeństwa pod każdym względem. Wybieramy wśród kandydatów sobie równych, którzy są wyrobami politykopodobnymi.

heoij 20.10.2015 15:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez madenn (Post 1417629)
Wadą dzisiejszej demokracji jest to ktoś nie chodzi na wybory od 10-15 lat a najgłośniej krzyczy. Powinna być jawność do tego kto oddał głos a kto nie. Dla głosujących np. powinny być ulgi podatkowe.

Nie wiem czy byłby to dobry pomysł. Ktoś kto w ogóle nie interesuje się polityką, nie zna programu i poglądów danej partii pójdzie skreśli tego który mu się spodoba w telewizji czy powiedzą mu "mądre głowy" żeby dostać tylko ulgi ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1417630)
Wybieramy wśród kandydatów sobie równych, którzy są wyrobami politykopodobnymi.

Ale co Ci nie pasuje ? Nie masz na kogo głosować ?

regan 20.10.2015 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1417621)
Przestań chłopie, ta debata była żenująca. Obie Panie przegrałyby taką pogadankę ze średnio rozgarniętym studenciakiem.

Potwierdziły tylko, że kobity w polityce się nie nadają...

silver03 20.10.2015 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1417631)
Nie wiem czy byłby to dobry pomysł. Ktoś kto w ogóle nie interesuje się polityką, nie zna programu i poglądów danej partii pójdzie skreśli tego który mu się spodoba w telewizji czy powiedzą mu "mądre głowy" żeby dostać tylko ulgi ...

A dzisiaj jak jest? :D

heoij 20.10.2015 15:28

Dzisiaj nie ma ulg :D Reszta się zgadza :-)

Vuko 20.10.2015 15:40

Mnie śmieszy jedno, tylu się znalazło obecnie krytyków Platformy, którzy jednak krytykując PO, mają tak przez nią przeorane mózgi, że nigdy na PiS nie zagłosują, choć jest to jedyna wiarygodna partia, która system sitwy, stworzony przez Po, krytykowała od 2007 roku.

No to przejrzyjmy się alternatywie dla PiS:

Korwin - start z list PO, głoszenie, że PO jest lepszą partią niż PiS, a Tusk to porządny człowiek. Na dodatek utopijne pomysły, które nigdzie się nie sprawdziły.
Kukiz - wiele lat współpracy z PO, słynne uwiarygadnianie Tuska w "2 śniadaniu mistrzów"
Nowoczesna - byli członkowie PO, otoczenie Komorowskiego; Petru, który chciał zostać ministrem w rządzie Tuska. Finansowanie niewiadomego pochodzenia.
PSL - koalicjant PO. Polityczny związek zawodowy.
Razem - nonamy, pewnie sporo lemingów i tęczowej lewicy
ZL - Palikot i Miller, głosujący w 90% ramię w ramię z Platformą w Sejmie.

Ktoś nie chce PiSu, niech sobie wybierze alternatywę z powyższych partii i nie męczy się głosowaniem na "socjalistów, oszołomów, skrajną konserwę, lewaków, faszystów z PiS", zależnie od tego, jaką kto ma perspektywę.
Ja na PiS głosuję od 2002 roku, kiedy tylko uzyskałem prawa wyborcze i mnie nigdy nie zawiedli. Mają program, może nie idealny, ale solidarystyczny, obejmujący całe społeczeństwo - bez ideologicznych szaleństw neoliberalnych i lewackich. No i nie są na żołdzie światowej finansjery albo tęczowego bractwa. Mi to odpowiada.

TSWthedues 20.10.2015 15:58

Zgadzam się w 100% Vuko, głosując na inne partię będziecie mieli koalicje antyPIS czyli właściwie nic się nie zmieni, tylko dojdzie trochę folkloru w postaci Partii KORWIN.

Jeśli taka koalicja powstanie to na bank te wszystkie partie lewicowe będą chciały przeforsować wszystkie swoje ustawy(związki partnerskie, szerokie prawa dla małżeństw homoseksualnych oraz przyjmowanie większych grup imigrantów ekonomicznych). Co do kibiców albo inaczej kiboli chyba nikt na poważnie nie myśli, że jakieś ugrupowanie wprowadzi choćby legalne ustawki;) proszę was bądźcie poważni:) ja oczekuje w pierwszej kolejności przede wszystkim poprawy mojego bytu materialnego i reformy służby zdrowia oraz przejrzystego prawa i sprawnego sądownictwa.

syryls 20.10.2015 16:00

Korwina nie bylo na listach PO, bo w 2001 startował do senatu, poźniej jeszcze startował z LPR

ABGwislakABG 20.10.2015 16:00

Cytat:

tylko dojdzie trochę folkloru w postaci Partii KORWIN.
Mirek to Ty? Alterkonto?

PiS - partia chętnie transferująca swych posłów do PO, vide Radek-Zdradek, Kluzica czy Misiu Kamiński. Robiąca koalicję z ludźmi pokroju Gowina, głosującego za wszystkim szkodliwym ustawom "1066, żydowskie emerytury, 6 latki do szkół, za wszystkimi wprowadzanymi podatkami.

Specjalnie dla Vuko obrazek:

http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/34/...0,h,fcae0d.jpg

kerim1906 20.10.2015 16:24

Vuko "Mnie śmieszy jedno, tylu się znalazło obecnie krytyków Platformy, którzy jednak krytykując PO, mają tak przez nią przeorane mózgi, że nigdy na PiS nie zagłosują"

Jest gorzej niż myślisz , im się wydaje że rządzi 0d 8-iu lat popis.Zagłosują na kanapowe wynalazki albo nie pójdą w ogóle bo się brzydzą.Na koniec zdziwienie że nic się nie zmienia, ale jak rządzi popis od 8-iu lat to co od nich wymagać?

ABGwislakABG Czy "krewniak" 0,83% myśli że tylko ja uważam korwina za błazna.Błąd , duży błąd "wrodzonej inteligencji"

TSWthedues 20.10.2015 16:24

a możesz mi powiedzieć gdzie był Wipler?

Podpowiedź -> PiS

Żaden Mirek:) wcześniej miałeś moje wypowiedzi w tym temacie bardzo stonowane, gdzie nikogo nie zamierzałem atakować.

ABGwislakABG 20.10.2015 17:03

Nie Miruś, nie tylko Ty uważasz Korwina za błazna. Sam przypisuje mu dokładnie tę samą łatkę.

Nie wiem dlaczego śmiejesz się z tych 0,83%. To smutne, że tylko tyle obywateli to polityczna elita Polski.

Cytat:

a możesz mi powiedzieć gdzie był Wipler?

Podpowiedź -> PiS
Ojej, słodkie. Wipler jako jeden z 2 głosował przeciw żydowskim emeryturom. To, że zapisuje mu przy tym plus nie znaczy, że jest moim politycznym guru ;)

kerim1906 20.10.2015 17:12

ABGwislakABG "Nie wiem dlaczego śmiejesz się z tych 0,83%"

Nie zrozumiałeś? To tylko zwrócenie uwagi na żałosne szafowanie słowem "krewniak"

Braun nie ma tutaj nic do rzeczy.

TSWthedues 20.10.2015 17:23

Szkoda podejmować dyskusji, jak to mówią nie ma sensu zniżać się do Twojego poziomu bo jeszcze pobijesz mnie doświadczeniem.

ABGwislakABG 20.10.2015 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kerim1906 (Post 1417651)
ABGwislakABG "Nie wiem dlaczego śmiejesz się z tych 0,83%"

Nie zrozumiałeś? To tylko zwrócenie uwagi na żałosne szafowanie słowem "krewniak"

Braun nie ma tutaj nic do rzeczy.

A kto tym słowem tak szafuje?

Dzięki, ze w koncu przyznales sie do swego poziomu :)

tswthedues - dziekuje za rade. W takim razie koncze ze znizaniem sie do Twojego poziomu.

kerim1906 20.10.2015 17:53

Dobry spot PIS dla niezdecydowanych

http://vod.gazetapolska.pl/11455-pow...sobie-szczerze

wiesniak842 20.10.2015 18:06

Dzięki. Teraz jestem pewien, że na PIS nie zagłosuję.

kerim1906 20.10.2015 19:07

To cieszy , bardzo , dzięki

63.5 Kg 20.10.2015 19:25

Czy podczas tych 2 dniowych debat znajdzie się choć jeden człowiek który w pewny,jasny i klarowny sposób zapewni mnie ze składki Zusowskie przestane wynosic 1100 i przestana rosna z roku na rok?

heoij 20.10.2015 19:33

Nie ......

ABGwislakABG 20.10.2015 20:41

Jak wrażenia po?

radek2323 20.10.2015 20:47

Gorsze niż przed....


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl