![]() |
Drzewiecki jako ekspert w TVN24 ja .......e co za szmaciarstwo....
|
Ja p...ole. Tego nie dało się słuchać na trzeźwo. Demokracja to jednak zły ustrój.
|
Czy ktorakolwiek mowila na temat i odpowiedziala na pytanie? Tak wlasnie wyglada Polska od 25 lat, tak jak ta kretynska debata.
|
Cytat:
Co do debaty- wygrana Beaty Szydło. |
Ja raczej skłaniam się ku temu, że nikt nie wygrał. Miałka ta debata.
|
|
Polecam pod rozwagę:
http://i61.tinypic.com/fvxu00.png |
Cytat:
|
Najwiecej na tej debacie stracili wyborcy. Dziekuje, dobranoc.
|
Najwięcej na tej debacie to straciłem ja bo słuchałem jej jak idiota i mi zamknęli siłownię.
Jebać POPiSowe debaty siekierami. |
Cytat:
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net...eb&oe=56C8F175 |
Wipler zaorał lisa w co z ta Polska. Genialne ;D
|
"Jebać POPiSowe debaty siekierami."
Powyżej komentarz mjnwzdm( młodego jeszcze niewykształconego z dużego miasta) Co ci pozostanie po 25.10? https://pbs.twimg.com/media/CRwBk6sUYAANX5v.jpg albo to ERROR404 https://pbs.twimg.com/media/CRtRP3JUwAAwLRF.jpg |
Przestań chłopie, ta debata była żenująca. Obie Panie przegrałyby taką pogadankę ze średnio rozgarniętym studenciakiem.
|
Cytat:
|
Debata na poziomie..."Spotkal sie idiota z idiota..."...
|
Cytat:
Nawet "ta kobieta z ten kraju" dziwi się że ktoś musi głosować na PIS, to jest dobrowolne i na dzień dzisiejszy pożądane https://pbs.twimg.com/media/CRwiSHtW0AArcg5.png |
Wadą dzisiejszej demokracji jest to ktoś nie chodzi na wybory od 10-15 lat a najgłośniej krzyczy. Powinna być jawność do tego kto oddał głos a kto nie. Dla głosujących np. powinny być ulgi podatkowe.
|
Może jeszcze frytki do tego? Zdeprawowana klasa polityczna to nic innego jak emanacja niskiego poziomu społeczeństwa pod każdym względem. Wybieramy wśród kandydatów sobie równych, którzy są wyrobami politykopodobnymi.
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dzisiaj nie ma ulg :D Reszta się zgadza :-)
|
Mnie śmieszy jedno, tylu się znalazło obecnie krytyków Platformy, którzy jednak krytykując PO, mają tak przez nią przeorane mózgi, że nigdy na PiS nie zagłosują, choć jest to jedyna wiarygodna partia, która system sitwy, stworzony przez Po, krytykowała od 2007 roku.
No to przejrzyjmy się alternatywie dla PiS: Korwin - start z list PO, głoszenie, że PO jest lepszą partią niż PiS, a Tusk to porządny człowiek. Na dodatek utopijne pomysły, które nigdzie się nie sprawdziły. Kukiz - wiele lat współpracy z PO, słynne uwiarygadnianie Tuska w "2 śniadaniu mistrzów" Nowoczesna - byli członkowie PO, otoczenie Komorowskiego; Petru, który chciał zostać ministrem w rządzie Tuska. Finansowanie niewiadomego pochodzenia. PSL - koalicjant PO. Polityczny związek zawodowy. Razem - nonamy, pewnie sporo lemingów i tęczowej lewicy ZL - Palikot i Miller, głosujący w 90% ramię w ramię z Platformą w Sejmie. Ktoś nie chce PiSu, niech sobie wybierze alternatywę z powyższych partii i nie męczy się głosowaniem na "socjalistów, oszołomów, skrajną konserwę, lewaków, faszystów z PiS", zależnie od tego, jaką kto ma perspektywę. Ja na PiS głosuję od 2002 roku, kiedy tylko uzyskałem prawa wyborcze i mnie nigdy nie zawiedli. Mają program, może nie idealny, ale solidarystyczny, obejmujący całe społeczeństwo - bez ideologicznych szaleństw neoliberalnych i lewackich. No i nie są na żołdzie światowej finansjery albo tęczowego bractwa. Mi to odpowiada. |
Zgadzam się w 100% Vuko, głosując na inne partię będziecie mieli koalicje antyPIS czyli właściwie nic się nie zmieni, tylko dojdzie trochę folkloru w postaci Partii KORWIN.
Jeśli taka koalicja powstanie to na bank te wszystkie partie lewicowe będą chciały przeforsować wszystkie swoje ustawy(związki partnerskie, szerokie prawa dla małżeństw homoseksualnych oraz przyjmowanie większych grup imigrantów ekonomicznych). Co do kibiców albo inaczej kiboli chyba nikt na poważnie nie myśli, że jakieś ugrupowanie wprowadzi choćby legalne ustawki;) proszę was bądźcie poważni:) ja oczekuje w pierwszej kolejności przede wszystkim poprawy mojego bytu materialnego i reformy służby zdrowia oraz przejrzystego prawa i sprawnego sądownictwa. |
Korwina nie bylo na listach PO, bo w 2001 startował do senatu, poźniej jeszcze startował z LPR
|
Cytat:
PiS - partia chętnie transferująca swych posłów do PO, vide Radek-Zdradek, Kluzica czy Misiu Kamiński. Robiąca koalicję z ludźmi pokroju Gowina, głosującego za wszystkim szkodliwym ustawom "1066, żydowskie emerytury, 6 latki do szkół, za wszystkimi wprowadzanymi podatkami. Specjalnie dla Vuko obrazek: http://d-nm.ppstatic.pl/kadr/k/r/34/...0,h,fcae0d.jpg |
Vuko "Mnie śmieszy jedno, tylu się znalazło obecnie krytyków Platformy, którzy jednak krytykując PO, mają tak przez nią przeorane mózgi, że nigdy na PiS nie zagłosują"
Jest gorzej niż myślisz , im się wydaje że rządzi 0d 8-iu lat popis.Zagłosują na kanapowe wynalazki albo nie pójdą w ogóle bo się brzydzą.Na koniec zdziwienie że nic się nie zmienia, ale jak rządzi popis od 8-iu lat to co od nich wymagać? ABGwislakABG Czy "krewniak" 0,83% myśli że tylko ja uważam korwina za błazna.Błąd , duży błąd "wrodzonej inteligencji" |
a możesz mi powiedzieć gdzie był Wipler?
Podpowiedź -> PiS Żaden Mirek:) wcześniej miałeś moje wypowiedzi w tym temacie bardzo stonowane, gdzie nikogo nie zamierzałem atakować. |
Nie Miruś, nie tylko Ty uważasz Korwina za błazna. Sam przypisuje mu dokładnie tę samą łatkę.
Nie wiem dlaczego śmiejesz się z tych 0,83%. To smutne, że tylko tyle obywateli to polityczna elita Polski. Cytat:
|
ABGwislakABG "Nie wiem dlaczego śmiejesz się z tych 0,83%"
Nie zrozumiałeś? To tylko zwrócenie uwagi na żałosne szafowanie słowem "krewniak" Braun nie ma tutaj nic do rzeczy. |
Szkoda podejmować dyskusji, jak to mówią nie ma sensu zniżać się do Twojego poziomu bo jeszcze pobijesz mnie doświadczeniem.
|
Cytat:
Dzięki, ze w koncu przyznales sie do swego poziomu :) tswthedues - dziekuje za rade. W takim razie koncze ze znizaniem sie do Twojego poziomu. |
|
Dzięki. Teraz jestem pewien, że na PIS nie zagłosuję.
|
To cieszy , bardzo , dzięki
|
Czy podczas tych 2 dniowych debat znajdzie się choć jeden człowiek który w pewny,jasny i klarowny sposób zapewni mnie ze składki Zusowskie przestane wynosic 1100 i przestana rosna z roku na rok?
|
Nie ......
|
Jak wrażenia po?
|
Gorsze niż przed....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl