Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Islamizacja Europy (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9520)

Griszka30KR 17.11.2015 16:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABGwislakABG (Post 1419858)
Ciekawe na jakich zasadach platformerska kurew przyjela uchodzcow, ze nowy msz waszczykiewicz mowi, ze niestety beda te ustalenia musieli respektowac.

Na takich, jakich pisuarowska kurew to potwierdza,bo pewnie sama by nic innego nie zrobiła....
To jest własnie cała polityka ,zganianie na poprzednika,kto by nim nie był,jesli cos jest źle ,w rzeczywistosci się nie da zrobić,lub było kiełbasą wyborczą....

ABGwislakABG 17.11.2015 16:16

Elliot - czytac wyborcza i tvn? Nie chcesz skonsultowac ostatniego postu z lekarzem lub farmaceuta?

elliot_ness 17.11.2015 16:21

według ciebie co dzieje sie z ciapatymi zatrzymanymi na terytorium Polski ?

ABGwislakABG 17.11.2015 16:32

Hmm, a masz niepodwazalne dane mozliwe do weryfikacji, czy jedziesz nie po linii partii i stacji i wplatujesz sie w teorie spiskowe?

W normalnym kraju zatrzymujesz takiego delikwenta/-tke i deportujesz. Pilnujesz bynwsiadl do srodka transportu, zadnych przystankow, i przesiadek. Siusiu i gugu mozesz zalatwic w kazdym dalekobieznym srodku komunikacji.

Nie zauwazyles moze, ze ostatnimi czasy zniknal glowny temat zastepczy? Bo na Marszu bylo za spokojnie? Bo za tymi naziolami, kibolami, rasistami, ksenofobami, faszystami stanela poprzednia opozycja? Czyz te zamachy nie splotly sie z objeciem wladzy przez pis? Zaprzysiezeniem nowych ministrow?

Wiesz, doprawdy nie rozumiem logiki tvn i gowna wybiorczego. Skoro Twej inteligencji nie uwlacza wiara w scenariusz typu "damy im 5zl na pekaesa i niech se ida gdzie chca", a potem rodem (o ironio!) z francuskiej (!!) komedii (!!!) przyjezdza taxi driver, najlepiej busem osobowka i wiezie ich do Berlina gdzie wszyscy zyja dlugo i jest im socjalowo to nie pozostaje mi jedynie spytac, czy woli Pan pokoj z oknem czy bez?

heoij 17.11.2015 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1419861)
Na takich, jakich pisuarowska kurew to potwierdza,bo pewnie sama by nic innego nie zrobiła....
To jest własnie cała polityka ,zganianie na poprzednika,kto by nim nie był,jesli cos jest źle ,w rzeczywistosci się nie da zrobić,lub było kiełbasą wyborczą....

Kto podpisywał zgodę na przyjęcie imigrantów w imieniu Polski i zaakceptował wszystkie warunki jakie były w umowie ? Platformerska kur**...

Trzeba było myśleć wcześniej i postawić sprawę twardo jak Węgry, Czechy czy Słowacja. Ale nie spodziewałem się po Premier Kopacz niczego dobrego jak wykonywała polecenia Donalda Tuska a on Angeli Merkel.

Teraz łatwo zrzucać winę na Szydło czy Dudę jak oni niczego nie podpisywali i na nic się nie zgadzali, to za poprzedniego rządu uchwalono decyzję i to premier Kopacz i cały rząd PO-PSL są odpowiedzialni za sprowadzenie imigrantów do Polski- tak trudno pogodzić się z prawdą ? Takie są fakty ...

Premier Kopacz postawiła rząd PISu przed faktem dokonanym a mogła się powstrzymać ze względu na zbliżające wybory, ale było do przewidzenia, że będzie działała na szkodę Polski byle tylko dowalić nowemu rządowi swoimi decyzjami.

Griszka30KR 17.11.2015 19:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1419865)
Teraz łatwo zrzucać winę na Szydło czy Dudę.

Przeczytaj uważnie post,a potem się odnoś.
Własnie dokładnie chodziło mi o to stwierdzenie tylko w drugą stronę.
Nikt też nie ma gwarancji co zrobił by Pis,gdyby był wtedy przy władzy.A gadac to sobie mogą,zawsze mówlii odwrotnie do tego co mówiło PO.
I nie to żebym był ich zwolennikiem,tylko raczej przeciwnikiem kłamliwej polityki,która zawsze się uwidacznia jak ktos jest juz przy władzy...
To nie jest dyskusja w tym temacie.

Kocur 17.11.2015 19:31

Gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem.

Sorry ale to najgłupsze stwierdzenie że "ktoś gdyby był ... to by zrobił to".

100% winy spada na partię która podjęła głupie decyzje i na tym kończymy temat. Zobaczymy jak politykę poprowadzi obecny rząd. Wtedy będzie się można przyczepić albo i nie.

wiesniak842 17.11.2015 19:56

Idac dalej tym tropem mozna zgonic na sp Kaczynskiego, ze podpisujac wiadomy dokument sprawil, ze prawo UE stoi wyzej od polskiego. Oczywiscie on musial to podpisac bo napor, byl osamotniony, z lufa przy glowie podpisywal itp itd. Jedni i drudzy tak samo winni. Obym sie mylil i oby nowe wladze powiedzialy NIE i wtedy niech sobie Merkelowa bierze ciaparusow do siebie. Niestety jesli padnie argument - sorry no ale juz nic nie mozemy zrobic bo PO, bo UE, bedzie to co najmniej slabe bo zaraz jak w dominie pojda inne sprawy typu: nie obnizymy podatkow bo PO, jednak nie damy na dzieci bo PO i takie sranie w banie cztery lata zrzucania winy na PO. Pozniej motloch widzac takie postepowanie bedzie glosowac antyPIS i znowu jakies pajace dojda do wladzy, oczywiscie niemoc swoich rzadow argumentujac polityka poprzednikow. Podkreslam to tylko moj czarny scenariusz. Jesli sie myle, pierwszy bede sie bil w piers i wieszal plakaty Jara czy Antoniego i ich ubostwial.


Akurat trafilem na artykul w temacie:
http://europejczycy.info/105725/wiad...wot-uchodzcow/

leszekm 17.11.2015 20:47

Warto zobaczyć:

https://www.youtube.com/watch?v=sAlDYLIBUr4

Griszka30KR 18.11.2015 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1419875)
Sorry ale to najgłupsze stwierdzenie że "ktoś gdyby był ... to by zrobił to".

100% winy spada na partię która podjęła głupie decyzje i na tym kończymy temat. .

Po pierwsze to stwierdzenie nie było w tym tonie co Ty napisałeś,wiec normalne....
Przeczytaj dokładnie całe zdanie.
A apropo drugiej częsci, to juz masz pierwsze efekty,teraz w kolejce czeka p.Marcin D......

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 1419882)

To tym bardziej pokazuje dlaczego powinno być NIE dla "uchodźców"

heoij 18.11.2015 15:57

http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142...cX3u0RHfXq.jpg

wiesniak842 19.11.2015 00:33

Patrzcie co UE nam szykuje. Pomijajac zrodlo i ile w tym prawdy oczywiscie:D

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...avel-area.html

Gwiaździsty 19.11.2015 09:30

Nie wiem na ile to prawda ale pojawiły się informacje po szczycie UE - Afryka, ze państwa afrykańskie nie godzą się na odsyłanie tych tzw. "uchodźców". Tymczasem UE cały czas utrzymuje, ze grupa imigrantów, która nie spełni kryteriów "uchodźca" będzie wydalana. Pytanie więc, gdzie będzie wydalana, do jakiego kraju i czy nie jest to tylko zwykła ściema. Bo jeśli to jest ściema, a granice dalej otwarte to będzie cyrk na kólkach.

Kocur 19.11.2015 09:47

A może tak - jeśli jedni twierdzą że ich wydalą, inni twierdza że ich nie przyjmą to ich zostawią w połowie drogi ... :mysli:

heoij 19.11.2015 12:03

Wstrząsający wywiad z młodym żołnierzem, walczącym w szeregach Państwa Islamskiego, Polakiem pochodzącym z Warszawy.



Ale gość ma nasrane w głowie ...

heoij 19.11.2015 12:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1419939)
Patrzcie co UE nam szykuje. Pomijajac zrodlo i ile w tym prawdy oczywiscie:D

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...avel-area.html

Tu przetłumaczone :-)

Jak donosi brytyjski portal Daily Mail, Unia Europejska planuje wyrzucić m.in. Polskę ze strefy Schengen. Ma to być jedno z rozwiązań na zalewające Europę fale imigrantów z Bliskiego Wschodu.
Brytyjski dziennik dotarł do informacji, z których wynika, że takie kraje jak Grecja, Hiszpania, Włochy i państwa Europy Wschodniej zostaną wyrzucone ze strefy Schengen. Dodatkowo w planach jest także lokowanie obozów dla uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki tuż przy granicach „nowego Schengen”.

Podjęcie ostatecznej decyzji w tej kwestii ma mieć miejsce podczas zwołanego na piątek nadzwyczajnego szczytu gdzie przywódcy Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburgu (państwa, które na pewno pozostaną w strefie Schengen) będą mieli najwięcej do powiedzenia.
Wszystko po to – jak donosi Daily Mail – by zminimalizować napływ imigrantów do Europy Zachodniej przy jednoczesnym utrzymaniu wewnątrz strefy możliwości swobodnego podróżowania.

W związku z narastającym problemem migracyjnym, kraje te chcą zamknąć ponownie granice i stworzyć mini-Schengen tylko między sobą. Obozy dla uchodźców miałyby być sytuowane na obrzeżach granic mini-Schengen.



Jeżeli to prawda to pozostaje nam jedynie wyjście z unijnego kołchozu i zamknięcie granic ...

Lukasz 19.11.2015 14:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1419975)
.... jak donosi Daily Mail – by zminimalizować napływ imigrantów do Europy Zachodniej przy jednoczesnym utrzymaniu wewnątrz strefy możliwości swobodnego podróżowania...

Akurat tutaj sie imi nie dziwię. Przyjeli do wiadomosci (i pogodzili sie z tym) ze:
a) uchodzcow nie przyjmiemy
b) imigranci napływaja z powodów czysto ekonomicznych

Wobec tego, skoro sobie nie radzą, oczekują aby kraje ze strefy Schengen podzieliły się imigrantami (zaakceptowały przymusową relokację). Jeśli nie - na czas kryzysu, trzeba uszczelnić granice. I tu wychodzi wada Schengen - straży na granicy np. polsko/słowackiej postawić nie mogą. Więc alternatywą dla zamykania własnych granic jest własnie zmiejszenie strefy do krajów akceptujących relokację uchodzców.

Na 'ich' miejscu zaproponowalbym to samo.

regan 19.11.2015 18:03



Oglądać UDOSTĘPNIAĆ!
4.00 jest wymowne!!

Mam nadzieję, że UW coś przyszykuje na mecz derbowy w tym kontekście!

Gwiaździsty 19.11.2015 18:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hubert.fan (Post 1419969)
Wstrząsający wywiad z młodym żołnierzem, walczącym w szeregach Państwa Islamskiego, Polakiem pochodzącym z Warszawy.



Ale gość ma nasrane w głowie ...

Polakiem bym go raczej nie nazwał, bo on sam się nim nie czuje. Raczej osoba mająca obywatelstwo polskie.To syn Palestyńczyka i Polki, muzułmanin. Często w rodzinach mieszanych wybiera się tylko jedną opcję. Na przykładzie tej mieszanej rodziny widać co spotkałoby nas gdyby wjechały do Polski rodziny całkowicie muzułmańskie.

sergio 19.11.2015 21:02

https://www.youtube.com/watch?v=KTDuFkmxM30

Każdy powinien to obejrzeć

regan 19.11.2015 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1420003)
Polakiem bym go raczej nie nazwał, bo on sam się nim nie czuje. Raczej osoba mająca obywatelstwo polskie.To syn Palestyńczyka i Polki, muzułmanin. Często w rodzinach mieszanych wybiera się tylko jedną opcję. Na przykładzie tej mieszanej rodziny widać co spotkałoby nas gdyby wjechały do Polski rodziny całkowicie muzułmańskie.

Jaki Polak? Jakaś zboczona baba dała dupy palestyńczykowi czy innemu brudasowi i urodziła palestyńskiego terrorystę... To jest polskojęzyczny brudas spłodzony przez palestyńczyka a nie żaden Polak.

Więcej multi-kulti, to Polki będą rodzić kolejnych brudasów, co będą chcieli nas zabijać.
Środowiska kibicowskie moim skromnym zdaniem, powinny się dogadać i jednym głosem zrobić zmasowaną akcję antyimigracyjną na stadionach...
Zbyt pochopnie podchodzimy do poważnego tematu. Im więcej będą o nas pisać w ZEINTUNAGCH tym lepiej... Europejczycy będą mieli świadomość gdzie znajduje się ostatni bastion broniący wartości chrześcijańskich, dzięki którym Europa zbudowała potęgę. Zresztą już są głosy, że są Francuzi, którzy przybyli do Polski jakiś czas temu a teraz chcą tutaj jeszcze przyciągnąć swoje rodziny... kwestia czasu, że będą u nas imigranci ale z Europy zachodniej, lub północnej. To jest ciekawe... Cieszmy się, i doceńmy to, że żyjemy jeszcze w normalnym kraju....

Don Donson 20.11.2015 07:35

http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00618445.html

pełzając s....ysyny chcą się tu dostać przez półki sklepowe.
Totalnie nie - tego rodzaju żywność obłożyłbym akcyzą jak papierosy.

heoij 21.11.2015 21:32

Celnie :D


Kocur 22.11.2015 03:03

Nie wierzę że to RMF puścił :)

W.S 22.11.2015 11:10

no właśnie nie puścili :)

tomytom 22.11.2015 14:50

Cytat:

Szwedzi i Duńczycy boją się zamachów! Podniesiono stopień zagrożenia terrorystycznego. „Byliśmy naiwni”
http://wpolityce.pl/polityka/272641-...bylismy-naiwni

Cytat:

Dania odmawia przyjęcia uzgodnionej kwoty uchodźców
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dani...hodzcow/gjlnj2


A fe, jaka nietolerancja i ksenofobia :-)
Przejrzeli na oczy?
Ciekawe co na to nasze głuptaki popierające multi-kulti ...

wislakrakow124 22.11.2015 14:52

Moze dla nich i tak byc juz za pozno. Dobrze ze u nas tego gowna nie nasprowadzali.

TSWthedues 22.11.2015 15:33

Proponuje sobie obejrzeć i wyciągnąć wnioski jeśli ktoś nie miał okazji.




A na dokładkę to przerażającą analizę:



FraMat 22.11.2015 18:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomytom (Post 1420203)
A fe, jaka nietolerancja i ksenofobia :-)
Przejrzeli na oczy?
Ciekawe co na to nasze głuptaki popierające multi-kulti ...

Oj tam... jest przecież wyjaśnienie:
Cytat:

Władzę w Danii od czerwca sprawuje mniejszościowy rząd liberalny, który zaostrza politykę imigracyjną, by zdobyć poparcie antyimigracyjnej Duńskiej Partii Ludowej,
:D

wiesniak842 23.11.2015 05:37

Ten drugi filmik od TSWthedues mocny jest, szczególnie końcówka.

wislak68 23.11.2015 12:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1420251)
Ten drugi filmik od TSWthedues mocny jest, szczególnie końcówka.

Kolego wiesniak,
Zanim zaczniesz bawić się w recenzenta filmowego byłoby dobrze abyś zechciał odebrać priva. Przypominam Ci że przegrałeś w zakładzie 3 malty i, zgodnie z Twoją sugestią, miałeś przekazać je w trakcie Twojej bytności w Polsce (co zdaje się wypada już na dniach).

wiesniak842 23.11.2015 13:55

Kiedy ja nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie. Zignorowanego Ciebie mialem, moze dlatego. Wyslij jeszcze raz:D

el Nuero 23.11.2015 14:40

Tak z włoskiego podwórka.
Wydaje mi się, że dopiero silny cios w Paryżu "obudził" wielu Europejczyków, w tym Włochów. Z reguły dość leniwe towarzystwo wzięło się do roboty. Do Rzymu ściągnięto prawie tysiąc dodatkowych żołnierzy, i teraz wraz z karabinierami pilnują np. budynków rządowych, dworca Termini i metra, zabytków i muzeów. Na rzymskim lotnisku Ciampino złapano dwóch fałszywych "syryjczyków", dwóch następnych w Bergamo:
* http://www.lastampa.it/2015/11/20/it...VO/pagina.html

Znacznie spadły obroty w restauracjach, barach i sklepach z pamiątkami. Również Watykan stał się trudniej dostępny i obstawiony dodatkową ochroną. Nie zaparkujesz już samochodu na placu przy zewnętrznym murze watykańskim. Ludzie po prostu się boją - pracujący w Rzymie Polacy czy Rumuni wymieniają się opiniami i myślę, że znacznie lepiej od polityków rozumieją jak trudną mamy sytuację. Zresztą, co można zrobić, jeśli przybysz "uchodźca" wprost chwali bandytów z państwa islamskiego:
* http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ch,nId,1926202
Nawet tolerancyjni Włosi mieli dość i wywalili go z kraju.

Między politykami a zwykłymi obywatelami pojawia się coraz większe „distacco” (politycy w jedną stronę, a obywatele – w zupełnie innym kierunku). Nic dziwnego, że nawet w rzymskich metrze sytuacja bywa poniekąd nieswoja – na „śniadych” patrzy się spode łba, a w ostatnim tygodniu przynajmniej 3 razy zatrzymywano metro alarmując, że ktoś zostawił podejrzany pakunek. Już teraz wielu ludzi planuje spędzić Nowy rok poza dużymi miastami. O ile mieszkańcy wyrozumiale podeszli do zwiększonych kontroli, to tolerancja do „śniadych” spada i będzie spadać, nawet jeśli w poprawnie politycznej telewizji tego nie powiedzą.
A jeśli kogoś przyjmować do Polski, to TYCH:
* http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/27...wiad-i-zdjecia

heoij 23.11.2015 14:54

Paweł Kukiz w prosty i szybki sposób zagina, a następnie masakruje reżimową dziennikarkę :-)


elliot_ness 23.11.2015 15:38

Dzisiaj na konferencji prasowej premier Szydło jakaś dziennikarka zadała następujące pytanie. Czy to prawda że premier kopacz zgodziła się przyjąc 20 tyś uchodzców ale w taki sposób aby w/w liczba nie trafila do opiniii publicznej w Polsce ? Informacja nie jest jeszcze potwierdzona ale jeżeli ktoś do tego dotarł to widać jak kopacz handluje naszym bezpieczeństwem.

TSWthedues 23.11.2015 21:21

Polecam obejrzeć cały wywiad z tą pseudodziennikarką


wislak68 23.11.2015 23:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiesniak842 (Post 1420271)
Kiedy ja nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie. Zignorowanego Ciebie mialem, moze dlatego. Wyslij jeszcze raz:D

Otrzymałem Twojego priva. Odpisałem. Potwierdź (na priva albo tutaj) że dostałeś moją wiadomość.

Lukasz 24.11.2015 10:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1420190)
Nie wierzę że to RMF puścił :)

Reflaksja zawsze przychodzi po czasie.

Cytat:

– Zdjęliśmy ten felieton po pojawieniu się trzech negatywnych postów, aby uniknąć eskalacji emocji internautów w stosunku do poruszonych w felietonie kwestii – wyjaśnił zapytany przez portal wirtualnemedia.pl Maciej Brzozowski, dyrektor public relations w Grupie Bauer, do której należy RMF FM. Brzozowski zaznaczył, że kierownictwo stacji nie ma zastrzeżeń do treści komentarza Olbratowskiego.

leszekm 24.11.2015 20:05

http://wpolityce.pl/swiat/272942-szw...-do-utrzymania

Kocur 24.11.2015 20:12

Niech przeproszą publicznie Orbana, który pierwszy to głośno mówił, a wszyscy wraz ze słońcem Peru wyzywali go od faszystów

śmieszna unia europejska, parszywi hipokryci


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl