![]() |
Cytat:
To jest własnie cała polityka ,zganianie na poprzednika,kto by nim nie był,jesli cos jest źle ,w rzeczywistosci się nie da zrobić,lub było kiełbasą wyborczą.... |
Elliot - czytac wyborcza i tvn? Nie chcesz skonsultowac ostatniego postu z lekarzem lub farmaceuta?
|
według ciebie co dzieje sie z ciapatymi zatrzymanymi na terytorium Polski ?
|
Hmm, a masz niepodwazalne dane mozliwe do weryfikacji, czy jedziesz nie po linii partii i stacji i wplatujesz sie w teorie spiskowe?
W normalnym kraju zatrzymujesz takiego delikwenta/-tke i deportujesz. Pilnujesz bynwsiadl do srodka transportu, zadnych przystankow, i przesiadek. Siusiu i gugu mozesz zalatwic w kazdym dalekobieznym srodku komunikacji. Nie zauwazyles moze, ze ostatnimi czasy zniknal glowny temat zastepczy? Bo na Marszu bylo za spokojnie? Bo za tymi naziolami, kibolami, rasistami, ksenofobami, faszystami stanela poprzednia opozycja? Czyz te zamachy nie splotly sie z objeciem wladzy przez pis? Zaprzysiezeniem nowych ministrow? Wiesz, doprawdy nie rozumiem logiki tvn i gowna wybiorczego. Skoro Twej inteligencji nie uwlacza wiara w scenariusz typu "damy im 5zl na pekaesa i niech se ida gdzie chca", a potem rodem (o ironio!) z francuskiej (!!) komedii (!!!) przyjezdza taxi driver, najlepiej busem osobowka i wiezie ich do Berlina gdzie wszyscy zyja dlugo i jest im socjalowo to nie pozostaje mi jedynie spytac, czy woli Pan pokoj z oknem czy bez? |
Cytat:
Trzeba było myśleć wcześniej i postawić sprawę twardo jak Węgry, Czechy czy Słowacja. Ale nie spodziewałem się po Premier Kopacz niczego dobrego jak wykonywała polecenia Donalda Tuska a on Angeli Merkel. Teraz łatwo zrzucać winę na Szydło czy Dudę jak oni niczego nie podpisywali i na nic się nie zgadzali, to za poprzedniego rządu uchwalono decyzję i to premier Kopacz i cały rząd PO-PSL są odpowiedzialni za sprowadzenie imigrantów do Polski- tak trudno pogodzić się z prawdą ? Takie są fakty ... Premier Kopacz postawiła rząd PISu przed faktem dokonanym a mogła się powstrzymać ze względu na zbliżające wybory, ale było do przewidzenia, że będzie działała na szkodę Polski byle tylko dowalić nowemu rządowi swoimi decyzjami. |
Cytat:
Własnie dokładnie chodziło mi o to stwierdzenie tylko w drugą stronę. Nikt też nie ma gwarancji co zrobił by Pis,gdyby był wtedy przy władzy.A gadac to sobie mogą,zawsze mówlii odwrotnie do tego co mówiło PO. I nie to żebym był ich zwolennikiem,tylko raczej przeciwnikiem kłamliwej polityki,która zawsze się uwidacznia jak ktos jest juz przy władzy... To nie jest dyskusja w tym temacie. |
Gdyby babcia miała wąsy to byłaby dziadkiem.
Sorry ale to najgłupsze stwierdzenie że "ktoś gdyby był ... to by zrobił to". 100% winy spada na partię która podjęła głupie decyzje i na tym kończymy temat. Zobaczymy jak politykę poprowadzi obecny rząd. Wtedy będzie się można przyczepić albo i nie. |
Idac dalej tym tropem mozna zgonic na sp Kaczynskiego, ze podpisujac wiadomy dokument sprawil, ze prawo UE stoi wyzej od polskiego. Oczywiscie on musial to podpisac bo napor, byl osamotniony, z lufa przy glowie podpisywal itp itd. Jedni i drudzy tak samo winni. Obym sie mylil i oby nowe wladze powiedzialy NIE i wtedy niech sobie Merkelowa bierze ciaparusow do siebie. Niestety jesli padnie argument - sorry no ale juz nic nie mozemy zrobic bo PO, bo UE, bedzie to co najmniej slabe bo zaraz jak w dominie pojda inne sprawy typu: nie obnizymy podatkow bo PO, jednak nie damy na dzieci bo PO i takie sranie w banie cztery lata zrzucania winy na PO. Pozniej motloch widzac takie postepowanie bedzie glosowac antyPIS i znowu jakies pajace dojda do wladzy, oczywiscie niemoc swoich rzadow argumentujac polityka poprzednikow. Podkreslam to tylko moj czarny scenariusz. Jesli sie myle, pierwszy bede sie bil w piers i wieszal plakaty Jara czy Antoniego i ich ubostwial.
Akurat trafilem na artykul w temacie: http://europejczycy.info/105725/wiad...wot-uchodzcow/ |
|
Cytat:
Przeczytaj dokładnie całe zdanie. A apropo drugiej częsci, to juz masz pierwsze efekty,teraz w kolejce czeka p.Marcin D...... Cytat:
|
|
Patrzcie co UE nam szykuje. Pomijajac zrodlo i ile w tym prawdy oczywiscie:D
http://www.dailymail.co.uk/news/arti...avel-area.html |
Nie wiem na ile to prawda ale pojawiły się informacje po szczycie UE - Afryka, ze państwa afrykańskie nie godzą się na odsyłanie tych tzw. "uchodźców". Tymczasem UE cały czas utrzymuje, ze grupa imigrantów, która nie spełni kryteriów "uchodźca" będzie wydalana. Pytanie więc, gdzie będzie wydalana, do jakiego kraju i czy nie jest to tylko zwykła ściema. Bo jeśli to jest ściema, a granice dalej otwarte to będzie cyrk na kólkach.
|
A może tak - jeśli jedni twierdzą że ich wydalą, inni twierdza że ich nie przyjmą to ich zostawią w połowie drogi ... :mysli:
|
Wstrząsający wywiad z młodym żołnierzem, walczącym w szeregach Państwa Islamskiego, Polakiem pochodzącym z Warszawy.
Ale gość ma nasrane w głowie ... |
Cytat:
Jak donosi brytyjski portal Daily Mail, Unia Europejska planuje wyrzucić m.in. Polskę ze strefy Schengen. Ma to być jedno z rozwiązań na zalewające Europę fale imigrantów z Bliskiego Wschodu. Brytyjski dziennik dotarł do informacji, z których wynika, że takie kraje jak Grecja, Hiszpania, Włochy i państwa Europy Wschodniej zostaną wyrzucone ze strefy Schengen. Dodatkowo w planach jest także lokowanie obozów dla uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki tuż przy granicach „nowego Schengen”. Podjęcie ostatecznej decyzji w tej kwestii ma mieć miejsce podczas zwołanego na piątek nadzwyczajnego szczytu gdzie przywódcy Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburgu (państwa, które na pewno pozostaną w strefie Schengen) będą mieli najwięcej do powiedzenia. Wszystko po to – jak donosi Daily Mail – by zminimalizować napływ imigrantów do Europy Zachodniej przy jednoczesnym utrzymaniu wewnątrz strefy możliwości swobodnego podróżowania. W związku z narastającym problemem migracyjnym, kraje te chcą zamknąć ponownie granice i stworzyć mini-Schengen tylko między sobą. Obozy dla uchodźców miałyby być sytuowane na obrzeżach granic mini-Schengen. Jeżeli to prawda to pozostaje nam jedynie wyjście z unijnego kołchozu i zamknięcie granic ... |
Cytat:
a) uchodzcow nie przyjmiemy b) imigranci napływaja z powodów czysto ekonomicznych Wobec tego, skoro sobie nie radzą, oczekują aby kraje ze strefy Schengen podzieliły się imigrantami (zaakceptowały przymusową relokację). Jeśli nie - na czas kryzysu, trzeba uszczelnić granice. I tu wychodzi wada Schengen - straży na granicy np. polsko/słowackiej postawić nie mogą. Więc alternatywą dla zamykania własnych granic jest własnie zmiejszenie strefy do krajów akceptujących relokację uchodzców. Na 'ich' miejscu zaproponowalbym to samo. |
Oglądać UDOSTĘPNIAĆ! 4.00 jest wymowne!! Mam nadzieję, że UW coś przyszykuje na mecz derbowy w tym kontekście! |
Cytat:
|
|
Cytat:
Więcej multi-kulti, to Polki będą rodzić kolejnych brudasów, co będą chcieli nas zabijać. Środowiska kibicowskie moim skromnym zdaniem, powinny się dogadać i jednym głosem zrobić zmasowaną akcję antyimigracyjną na stadionach... Zbyt pochopnie podchodzimy do poważnego tematu. Im więcej będą o nas pisać w ZEINTUNAGCH tym lepiej... Europejczycy będą mieli świadomość gdzie znajduje się ostatni bastion broniący wartości chrześcijańskich, dzięki którym Europa zbudowała potęgę. Zresztą już są głosy, że są Francuzi, którzy przybyli do Polski jakiś czas temu a teraz chcą tutaj jeszcze przyciągnąć swoje rodziny... kwestia czasu, że będą u nas imigranci ale z Europy zachodniej, lub północnej. To jest ciekawe... Cieszmy się, i doceńmy to, że żyjemy jeszcze w normalnym kraju.... |
http://pl.blastingnews.com/europa/20...-00618445.html
pełzając s....ysyny chcą się tu dostać przez półki sklepowe. Totalnie nie - tego rodzaju żywność obłożyłbym akcyzą jak papierosy. |
Celnie :D
|
Nie wierzę że to RMF puścił :)
|
no właśnie nie puścili :)
|
Cytat:
Cytat:
A fe, jaka nietolerancja i ksenofobia :-) Przejrzeli na oczy? Ciekawe co na to nasze głuptaki popierające multi-kulti ... |
Moze dla nich i tak byc juz za pozno. Dobrze ze u nas tego gowna nie nasprowadzali.
|
Proponuje sobie obejrzeć i wyciągnąć wnioski jeśli ktoś nie miał okazji.
A na dokładkę to przerażającą analizę: |
Cytat:
Cytat:
|
Ten drugi filmik od TSWthedues mocny jest, szczególnie końcówka.
|
Cytat:
Zanim zaczniesz bawić się w recenzenta filmowego byłoby dobrze abyś zechciał odebrać priva. Przypominam Ci że przegrałeś w zakładzie 3 malty i, zgodnie z Twoją sugestią, miałeś przekazać je w trakcie Twojej bytności w Polsce (co zdaje się wypada już na dniach). |
Kiedy ja nie mam zadnej wiadomosci od Ciebie. Zignorowanego Ciebie mialem, moze dlatego. Wyslij jeszcze raz:D
|
Tak z włoskiego podwórka.
Wydaje mi się, że dopiero silny cios w Paryżu "obudził" wielu Europejczyków, w tym Włochów. Z reguły dość leniwe towarzystwo wzięło się do roboty. Do Rzymu ściągnięto prawie tysiąc dodatkowych żołnierzy, i teraz wraz z karabinierami pilnują np. budynków rządowych, dworca Termini i metra, zabytków i muzeów. Na rzymskim lotnisku Ciampino złapano dwóch fałszywych "syryjczyków", dwóch następnych w Bergamo: * http://www.lastampa.it/2015/11/20/it...VO/pagina.html Znacznie spadły obroty w restauracjach, barach i sklepach z pamiątkami. Również Watykan stał się trudniej dostępny i obstawiony dodatkową ochroną. Nie zaparkujesz już samochodu na placu przy zewnętrznym murze watykańskim. Ludzie po prostu się boją - pracujący w Rzymie Polacy czy Rumuni wymieniają się opiniami i myślę, że znacznie lepiej od polityków rozumieją jak trudną mamy sytuację. Zresztą, co można zrobić, jeśli przybysz "uchodźca" wprost chwali bandytów z państwa islamskiego: * http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ch,nId,1926202 Nawet tolerancyjni Włosi mieli dość i wywalili go z kraju. Między politykami a zwykłymi obywatelami pojawia się coraz większe „distacco” (politycy w jedną stronę, a obywatele – w zupełnie innym kierunku). Nic dziwnego, że nawet w rzymskich metrze sytuacja bywa poniekąd nieswoja – na „śniadych” patrzy się spode łba, a w ostatnim tygodniu przynajmniej 3 razy zatrzymywano metro alarmując, że ktoś zostawił podejrzany pakunek. Już teraz wielu ludzi planuje spędzić Nowy rok poza dużymi miastami. O ile mieszkańcy wyrozumiale podeszli do zwiększonych kontroli, to tolerancja do „śniadych” spada i będzie spadać, nawet jeśli w poprawnie politycznej telewizji tego nie powiedzą. A jeśli kogoś przyjmować do Polski, to TYCH: * http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/27...wiad-i-zdjecia |
Paweł Kukiz w prosty i szybki sposób zagina, a następnie masakruje reżimową dziennikarkę :-)
|
Dzisiaj na konferencji prasowej premier Szydło jakaś dziennikarka zadała następujące pytanie. Czy to prawda że premier kopacz zgodziła się przyjąc 20 tyś uchodzców ale w taki sposób aby w/w liczba nie trafila do opiniii publicznej w Polsce ? Informacja nie jest jeszcze potwierdzona ale jeżeli ktoś do tego dotarł to widać jak kopacz handluje naszym bezpieczeństwem.
|
Polecam obejrzeć cały wywiad z tą pseudodziennikarką
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
|
Niech przeproszą publicznie Orbana, który pierwszy to głośno mówił, a wszyscy wraz ze słońcem Peru wyzywali go od faszystów
śmieszna unia europejska, parszywi hipokryci |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl