![]() |
a moze by tak wlasna playlista piosenek przed meczem / w przerwie z glosnikow? :)
|
Cytat:
|
świetna akcja- to nie ulega wątpliwości.
Mam nadzieję, że klub wyda w normalnej sprzedaży koszulki i szaliki - dla tych którzy nie mają konta a na meczu będą - zawsze trochę więcej wpłynie. Jedna rzecz mnie martwi i zastanawia - czemu na stronie, fb i tt SKWK nie ma żadnej wzmianki o akcji? ktoś wie? Ciągłe wzmianki są na fb "Gra w Wiśle to honor, nie obowiązek" którą prowadzi ktoś zapewne kumaty, ale na oficjalnych SKWK kompletnie ZERO. |
Cytat:
Jakby tak sprzedać relację do TV Kraków albo TVN np. do puszczenia o 22. Frekwencja by nie ucierpiała, ludzie by sobie jeszcze raz obejrzeli wieczorem i kasa by wpadła. Wypuszczenie cd z zapisaem tego wydarzenia (to przyniosłoby trochę kasy już po...) |
Proponuje dodac do listy plyta okolicznosciowa z nagranym spotkaniem. Na pewno mnostwo osob ktore kupilo nagrody takie jak sedzie techniczny, rozpoczecie polowy, dziecko wyprowadza pilkarzy chcialoby to uwiecznic na plycie. Za plyte spokojnie 50 zl mozna zaproponowac.
Ja taka na pewno bym wzial bo takiego meczu jeszcze przy r22 nie mielismy. |
moje pomysły wysłane przez stronę w zakładce zaproponuj nagrodę:
1. Niech drużyny założą w każdej połowie inne koszulki- np. pierwsza połowa: jedna drużyna czerwone, druga niebieskie (nawiązanie do historii, gdzie w 1906 roku grały drużyny "czerwonych" i "niebieskich") natomiast w drugiej połowie niech wyjdą w specjalnych na tą okazję koszulkach np. retro. 2. edycja np. 1906 numerowanych flag okolicznościowych na mecz w kwocie 50-100 zł (do odbioru w dzień meczu). Pierwszy numer, ostatni i każdy pełny w wyższej kwocie. 3. medale / monety okolicznościowe. 4. coś za duże pieniądze: własnoręczne stworzenie wzoru na koszulki, które będą znajdowały się w asortymencie sklepu. 5. kalendarz ze zdjęciami z meczu - edycja limitowana 6. stworzenie dwóch pucharów dla zwycięzców meczu. jeden otrzymują zwycięzcy meczu, drugi otrzymuje osoba kupująca, dodatkowo wręcza puchar zwycięzcom. 7. okolicznościowe obrazy - grafitti zrobione przez grupę "Wisła Grafitti" - sztuk np. 3. 8. możliwość rozegrania sparingu w okresie przygotowawczym zimowym z I drużyną. |
Wy te pomysły wyślijcie przez opcje "zaproponuj nagrodę"! Mam nadzieję, że tak robicie?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dajcie spokoj z niektorymi propozycjami.Za chwile bedziecie proponowac podtarcie tylka w przerwie meczu wybranego gracza. Gdy towar jest deficytowy dobrzebsie sprzedaje. Jak bedzie najebane tych nagrod od groma ( i to takich jak np. Bycie smokiem przez jedną połowę czy zaprojektowanie koszulki) to smiech
|
Cytat:
Jedno pytanie: Co się w tym projekcie liczy na pierwszym miejscu? KASA! Skąd wiesz, że ktoś nie chciałby być tym smokiem a klub uzyska na tym dobrą kasę? Tak samo ja proponując osiem nagród w tym projekt koszulki to tylko moje pomysły z którymi nie każdy musi się zgodzić, ale dla kilkunastu kolejnych może to być zajebisty pomysł, warty zapłacenia niezłych pieniędzy. Co do mojego pomysłu z koszulką - od początku nowego sezonu zakupiłem bodajże trzy koszulki - wszystkie w Strefie Kiboli i R22. Ile koszulek zostało sprzedanych od początku sezonu z tych sklepów? Pewnie w cholerę. Niestety koszulki z Wiślackiego Świata są beznadziejnie zaprojektowane. Kompletnie bez pomysłu. Uwierz mi, gdyby klub dał możliwość zaprojektowania takiej koszulki za 1000 zł i miałbym taką kasę na zbyciu wykorzystałbym okazję. Ja tego 1000 zł nie mam , ale ktoś inny niewykluczone. Wszyscy wiemy, że jedyną możliwością wsparcia finansowego klubu są jakieś zakupy i to nie mówię tylko o tej akcji. Gdybyśmy się uparli, choćby tu na forum i przesłali klubowi propozycje projektu, razem z dużą ilością podpisów klub by taką koszulkę wprowadził. Tylko wtedy miałby zarobek tylko z marży na takiej koszulce, a tak może mieć 1000 zł do przodu. Do administracji - Wiem, ze różnie to bywało z wszelką mobilizacją ostatnio choćby na tym forum, ale można by było może pomyśleć o wspólnym zbieraniu na jakiś cel? Ode mnie osobiście pójdzie minimum 70 zł, ale swoją drogą dołożyłbym się jeszcze z 30 zł na "składkę wewnątrzforumową", za uzbieraną kwotę albo kupilibyśmy jakiegoś "sędziego technicznego" i podarowali np. komuś z Akademii, albo nawet poprosili fans4club o jakąś nagrodę którą wspólnie wymyślimy, zakupimy i wspólnie skorzystamy z niej. |
Cytat:
A wykupić jedną nagrodę dla całego forum? jakoś nie wyobrażam sobie takiego podziału :D Wczoraj na TT fans4club zarzuciło pytanie, czy nie wprowadzić limitów biletów dla domów dziecka, bo gdy sprzeda się ich 500 czy 600 to można śmiało zadać pytanie czy zostaną wszystkie wykorzystane. Gdyby chodziło o szkoły to byłbym spokojniejszy, ale DD to bardziej skomplikowana kwestia. Do czego zmierzam? a do tego, że poza "biletem" na mecz dla DD, można również ufundować "Szalik dla Dziecka z DD" |
W gestii kibicowskiej - Możliwość poprowadzenia dopingu na gnieździe przez 5 min za np. 200 zlotych
|
Cytat:
|
A może by wprowadzić programy meczowe, w których opisano by w skrócie sylwetki zawodników z Drużyny Gwiazd. Koszt to np: od 10 zł i byłyby do odbioru wraz z biletem. Taki program to głównie skierowany do młodych Wiślakow, żeby trochę poznali graczy, którzy kiedyś grali w Wiśle.
|
Cytat:
www.historiawisly.pl Na ulotki strata pieniędzy. Na w/w portalu znajdziesz wszystko i o wszystkich. A jak ktoś nie ma internetu cóż.. pójdzie do cafejki i sprawdzi ile dany zawodnik ma wzrostu, ile waży i co je na obiad. Tu nie chodzi o prawdziwe legendy Wisły sprzed 50 lat, tylko kilka gwiazd sprzed kilku lat. Nie przesadzajmy też z jakimś zanikiem pamięci. To było niedawno. |
Cytat:
Niektórzy chyba muszą szukać na siłę "dziury w całym". |
Cytat:
Wkrótce trzeba się będzie skupić na wykupie biletów. A co do obsady bramki? To zamiast Sarnata(z całym szacunkiem) chętnie zobaczę Radka Majdana. |
Myślę że wrzucenie informacji na strone SKWK może tylko pomóc.
A nawet powinna się tam znaleźć taka informacja. My ze swojej strony też powinniśmy wysyłać info do znajomych, dziennikarzy itd im wiekszy rozgłos tym większa szansa na fajną sumę na koniec akcji. |
Poszło drugie 5 min. w II połowie, tym razem w drużynie Gwiazd Białej Gwiazdy
12 tys. i przekroczyliśmy 150 tys.:D Gratulacje dla nabywcy! |
Cytat:
Masz rację- zwracam honor SKWK - jest informacja z 9 września, w sumie nawet ją widziałem tego dnia. Pytanie tylko dlaczego tylko jedna, czemu nie ma na forum osobnego tematu taki jak był z kapslami i czemu nie ma takiej mobilizacji- i wcale nie szukam dziury w całym, stwierdzam tylko fakt. Ja jestem z grona osób, które wchodzą na wislakrakow.com, konta na twitterze nie mam, ale wchodzę na profile różnych wiślackich stron na tym portalu, wszelkie w miarę normalne konta na fb związane z Wisłą mam polubione, ale uwierz mi że znam osoby, dla których jedynym źródłem informacji jest forum, strona i fb SKWK. Zadałem pytanie nie po to by siać ferment i dzielić ludzi, tylko zastanowiło mnie dlaczego Stowarzyszenie nie bierze aktywnie udziału w akcji i po cichu liczyłem że ktoś ma jakieś info o co chodzi. Może być tysiące odpowiedzi, łącznie z takimi jak to że jeszcze liczą kapsle :D |
Moja propozycja - porada bukmacherska od Burligi :D Można by ją dobrze wycenić.
|
Cytat:
Gość oddaje serce na boisku i ciśnięcie z niego beki niezbyt jest na miejscu. Żeby nie było offtop - odświeżam stronę projektu co 3 - góra 5 minut. W tym czasie przybywa średnio po 150 - 400 zł.TO JEST NIESAMOWITE! WOW, pogratulować wszystkim! |
A ja Was proszę o jedno - po prostu zaangażujcie się w tę akcję i niczyich pomysłów nie krytykujcie. Nie ma złych pomysłów w takiej sprawie - choć owszem są takie, które wymagają przemyślenia. Pomyślcie też czy w firmach w których pracujecie nie zrobić jakiejś wewnętrznej akcji. Może przyjdzie Wam jakiś dodatkowy pomysł na nagrody. Mówcie o tej akcji, chwalcie ją, a nie szukajcie ciągle dziury w całym.
Bo akcja ma dwa cele: jedno to finanse, a drugi - zjednoczenie społeczności kibiców Wisły Kraków. |
biletów sprzedano 855 póki co. do tego 396 dla dzieci z DD. 1251 łącznie. KUPOWAĆ BILETY!! #ToNaszaHistoria
|
Kurcze mam nadzieję, że klub wprowadzi do nagród zdjęcia piłkarzy z autografami.
Powiedzmy 18 zawodników-każdy 20 zdjęć po np. 20 zł. To daje 7200 zł. Nabywcy powinni się szybko znaleźć. Sam kupię 2,3 |
ddokladnie, wezmy sie za bilety. patrzac na calą akcje to rewelacja, ale ilosc osob uczestniczących w niej i ilośc sprzedanych biletów już nie wyglada tak wspaniale.
|
Ja kupię bilet + prawdopodobnie szalik :) ale to dopiero w poniedziałek. Wpadłem też na pomysł, że mój F.C. kupi koszulkę za 70 zł i wszyscy członkowie tego F.C. będą mogli złożyć podpis na tej koszulce. Taka nasza wewnętrzna akcja :).
Jeśli chodzi o pomysły to jak dla mnie to mogą się nawet pojawić takie nagrody jak spodenki meczowe każdego z grających czy nawet korki. Ja sam bym takie korki kupił gdyby nie było jakoś bardzo drogie, a jak nawet będą bardzo drogie to i tak ktoś inny je kupi więc też będę zadowolony :) Wiem, że pomysł wydaje się absurdalny ale może by tak się zmobilizować i wykupić w cholerę szalików a później z nich utworzyć jakąś oprawę czy coś. Tak tylko podsuwam pomysł, może wyjdzie a co ? :) |
Cytat:
|
Skończcie z tym SKWK. Jakbyście innych problemów nie mieli. Zamiast cieszyć się że akcja super wychodzi, szukają niektórzy dziury w całym.
Takie pytanie. Jeżeli ktoś z rodziny nie ma karty kibica czy ja mogę pojechać i wymienić voucher na bilet, czy ta osoba musi jechać ? Bilety są imienne ? |
Mam fajny pomysł,skoro Marcelo włączył sie w akcję,proponuje : wyjazd na mecz Hannoveru,spotkanie z Marcelo,możliwość zobaczenia stadionu oraz treningu tej drużyny, myślę że to nie byłby wielki problem, cena powiedzmy 8 tysiecy
Dodatkowo może koszulka z podpisem Kuby i autografem? Cena 2000 , nikt w Polsce jeszcze takiej nie ma zapewne |
Cytat:
EDIT: W ciągu 10 minut przybyło z 800 zł :) |
Cytat:
|
Cytat:
no ....a :D |
Cytat:
A co do oprawy z szalików to raczej nieosiągalne, ale jeśli skwk podejdzie poważnie do tematu to może coś do tego miesiąca wymyślą. O bilety byłbym spokojny, ostra ich sprzedaż ruszy 7-10 dni przed meczem. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
MOIM ZDANIEM:
Niestety o ile akcja wychodzi zarąbiście, to o frekwencję na meczu nie byłbym takim optymistą- góra 10 000 osób. Niestety każdy mówi że będzie na meczu, jednak nagle z dnia na dzień pewnie dużo osób zrezygnuje - wystarczy, że będzie padać itd. W sumie dobrze że odbędzie się to w październiku, nadzieją na lepszą frekwencję są studenci, którzy będą nudzić się w pierwszy weekend roku akademickiego :P Ciekawe jak to rozwiążą z miastem, w sprawie wynajmu na dzień meczowy. Miejmy nadzieję, że mają jakieś nagrody w zanadrzu na późniejszy okres, żeby cały czas się coś działu w sprawie projektu. Wiadomo nagrody zawsze są lepem na klientów. Widać, że koszulki są dawane stopniowo - najpierw pierwszych czterech graczy, potem kolejni. |
Setki,jeśli nie tysiące biletów każdy klub rozdaje w różnych akcjach,myślisz że jedno miejsce zrobi im różnice? Nie sadze żeby mieli też komplet ;)
Miałem na myśli koszulkę Fiorentiny.. |
Jak będzie 10.000 osób na stadionie to będę w szoku. Pozytywnym :)
|
No właśnie miałem coś w tym stylu napisać bo na razie biletów zeszło 1000 ...wliczając dzieciaki - i to jest przerażające.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:15. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl