![]() |
|
Legia za mecz z Jagą dostała 100 tys. A tak to wyższej niż 20-30 tys. chyba nie było
|
Cytat:
Teraz modniejsze homofobia rasizm i inne mniejszości seksualne :D Cytat:
umarłem :D |
Juz pomijajac cala komedie z tymi karami to czemu cioty z komisji nie doj.eebaly sie wywieszonej szmacie o zmarlym kibicu w sektorze cracovii??
wniosek po Derbach jeden - NIE WARTO KIBICOWAC SPOKOJNIE! Lech odpala tysiac rac, pali szaliki, ....uje i dostaje 10.000 zl. Cracovia wywiesza szmate o zmarlym kibicu Wisly, odpala piro i zadnej kary nie dostaje.. jedynie zakaz na kolejny mecz z czego sie cieszą bo nie narobią sobie wstydu z 300 osobami w sektorze u nas. |
Gdyz byl Polakiem.
|
Cytat:
Jest szansa odwołania się od tej decyzji Komisji Ligi ? Jakim prawem nam dowalają 50 tysięcy a Amica dostaje tylko 10 tysięcy :shock: http://legionisci.com/zdjecia2/2015/1427112680.jpg |
Cytat:
Plotno z sędziami i gościem w koszulce JG... Szacunek... |
Cytat:
Nie ważne czemu oni nie dostali, przecież wiadomo, że z tymi karami to jest wszystko pic na wodę, loteria itd, chodzi przecież o gnębienie klubów przy okazji kibiców. Za to powinny wziąć się organy prawne a kluby powinny zrobić jakiś protest bądź bojkot tych kar i w dupie je mieć. Bo co wtedy ta KL zrobi? Do sądu nie poda, bo działa bezprawnie, więc każdy sąd ich uje.bie. Pasowało by z tym zrobić jakiś porządek powoli a nie ryczeć, że inni nie dostali... Jeśli klub nie zaprotestuje przeciwko temu faszystowskiemu zakazowi dla 6 tys ludzi to na następne derby przyłączam się do tych 6 tys zakazowiczów ;) Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Przecież artykuł jest z czwartku, 6 grudnia 2012 roku :D |
Chodzi o to, że kara jest nieadekwatna do czynu. Ja jestem w szoku, takie spokojne derby, zero piro z naszej strony i dowalają nam tak wielką karę.
|
Ludzie myślcie, macie po dziesięć lat wszyscy? Przecież to oczywiste (no powiedzmy 99%, nie widziałem uzasadnienia - jeśli w ogóle jest), że chcąc nie chcąc poszło o "antysemityzm"... Recydywa.
Cóż poradzimy. Są pewne hasła które działają jak płachta na byka na KL i nic się na to nie poradzi. Gdybyśmy wywiesili trans z hasłem "śmierć antysemitom" to też by nam przyłożyli pisiąt tysięcy za mowę nienawiści, podżeganie do zbrodni itp :D |
hubert.fan - Jak po zakazanie niewinnym ludziom pójścia na mecz bez wyroku sądu można mówić o sprawiedliwości? :D
felipe - za "judegang"? :D :lol: |
Cytat:
I teraz nasuwa się pytanie: Nie wiesz co znaczy "jude gang", czy nie wiesz co to jest antysemityzm? :mysli: Antysemityzm mógłby być gdyby tam było Anty jude. Więc lepiej się już nie ośmieszaj. Ta kara to jakieś nieporozumienie. W którym miejscu jest nawoływanie do agresji? Na każdych poprzednich derbach na R22 i w kałuży zarówno UW jak i laski w paski prezentowali oprawy ( chociaż nazywanie oprawą tego wytworu z jesieni w kałuży to nieporozumienie:haha:) o wiele bardziej nawiązujące do agresji, ale takich kar nie było. Odwołania i tak nic nie pomogą, bo "szanowna" komisja ligi to są krulowie (specjalnie przez u) i nie ma szans na zmiane kary. |
To jest
jakies przegiecie.... |
Cytat:
A delegat PZPN zapisał co usłyszał: - "żydy palą się" - "każdy żydek to pederasta" - "jude gang" - "do pieca" jak schodził jeden z nich za czerwień Jeszcze raz - popatrz na sprawę z punktu widzenia nie kibicowskiego. Specjalnie użyłem w poprzednim poście cudzysłowiu, bo ja wiem, ty wiesz, że to nie antysemityzm, jeszcze pare tysięcy osób to wie, ale to nie my rozdajemy karty w tej grze. |
Kogos pojebało. Następnym razem mam nadzieje, że caly sektor zapłonie. Nie ma sensu iść na jakiekolwiek ustępstwa wobec Komisji Legii, tfu Ligii...
|
Kibice organizują akcję "Szalik - cegiełka", żeby wspomóc klub w potrzebie, a leśne dziadki z KL ot tak dają 50 tysięcy kary. Za co? Po co? Żeby później mieć na odprawy jak ta w Ekstraklasie SA http://niezalezna.pl/65236-27-miliona-premii-prezesa?
|
Klub powinien wystąpić z jakimś protestem i próbować się odwołać aby uzasadnili tą decyzję bo tak za byle gówno mogą sobie następnym razem rozdawać po 50 czy 100 tysięcy złotych ...
Sama POlicja mówiła, że nie było żadnych incydentów i zatrzymań a Derby uważają za jedne z najspokojniejszych ostatnich lat .... Jak to ma się do tego ? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Organem odwoławczym od decyzji Komisji Ligi jest Najwyższa Komisja Odwoławcza PZPN |
Oni sa nienormalni.
IMO Najspokojniejsze derby od dawien dawna. |
Cytat:
|
Jak rozumiem kasa jest w zawieszeniu a zakaz wstępu bez zawiasów
|
Cytat:
proponuje pozwać komisje ligi to trybunału konstytucyjnego, za naruszenia wolnosci obywatelskiej, moze jest tu jakis prawnik ktory powie nam czy to w ogole jest mozliwe? |
To jest ....a chore i nawet bym się zapytał Rzecznika Praw Obywatelskich na jekiej podstawie Ci ludzi zostali pozbawieni prawa do przyjścia na stadion na najbliższym meczu derbowym.
http://i59.tinypic.com/2roolfo.jpg |
Cytat:
Osoba cywilna nie ma szans nic wskórać. Klub - będzie miał ciężko. Większość klubów z E-klasy - to się może udać. Ale wszyscy chyba wiemy że do tego nie dojdzie;) |
Pewnie ta świnia z "gazety" maczała w tym palce składając donos...
|
Jeśli Wisła Kraków nie odwoła się od tej decyzji to będzie skandal. Musimy poruszyć niebo i ziemię. Jeśli nic się nie stanie, to będzie wojna z Komisją Ligi...A co do naszej postawy, to niestety nie ma sensu dalej pomagać. Bo to i tak nic nie zmienia. Jeśli Komisja Legii chce wjebać nam kary, to to zrobi, nawet gdy nic się nie dzieje.
Prawo prawem, ale Konstytucja RP (nawet tak niedoskonała) jest powyżej ustaw i rozporządzeń. Musimy walczyć o nasze prawa... |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ml#indeks_news |
Cytat:
Tylko popatrzmy nie tyle od strony prawnej, ale w myśl zasad jakie panują "na górze". Rząd kiedyś się chwalił jak skutecznie walczą z "kibolami". A teraz poparcie leci im na łeb na szyję, jeśli "kibole" wygraliby coś takiego to oznaczałoby kolejną kompromitację rządu, na którą oni sobie nie pozwolą;) |
Cytat:
|
Popatrzmy realnie, z tego co pamiętam, żeby wnieść o odwołanie należy uiścić jakąś dość pokaźną sumę ''wpisowego''. Jeżeli wyższa instancja podtrzyma karę to tracimy kasę* :)
A jak wiadomo ''liczymy'' każdy grosz, więc wątpię aby do takiej akcji doszło. * Jeżeli się mylę to proszę niech ktoś mnie poprawi. Druga sprawa jest taka, że w gruncie rzeczy możemy przestać dopingować przez najbliższe 18 miesięcy ponieważ byle gówno ( w oczach komisji) sprawi, że będziemy musieli zapłacić 50 tys kary. To jest chory kraj i chore przepisy, zresztą chyba nikt nie wie czym kieruje się ta gówniana komisji przydzielając kary na prawo i lewo. Znalazł ktoś stronę poświęconą KL? Taryfikator kar? Czy może jest jakiś rzut monetą? Dla mnie to niepojęte co się odp...ierdala. Wychodzi na to, że kara została przez komisję wydrukowana dużo wcześniej, jakbyśmy do tej sektorówki dołożyli race to pewnie bylibyśmy pierwszym klubem wyrzuconym z ligi za takie coś. Czy wszyscy chcą doprowadzić do kolejnego protestu ultrasów? |
Kibice Wisły zachowują się spokojnie od wielu miesięcy, na stadionie nic się dzieje.. tak, żeby narażać klubu na koszty.
I proszę.. oto mamy niespodziankę z Warszawy. Wiec jak będą chcieli przypieprzyć 100 patyków to przypieprza bez głębszego wchodzenia w temat. Ot tak rzucą karą jak teraz i coś tam sobie wymyślą. Nie mamy na to wpływu jak się okazuje.. wolny kraj z pozoru :-) |
Cytat:
:lol:ja pierd.... co to za film:O |
Rozumiem kara ale kwota 50tys wzieta z kosmosu
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Oni Doskonale wiedzą, że przez ponad 18 miesięcy na te 50 kawałków paragraf znajdą... potem będzie na odprawę prezesa Ekstraklasy S.A Jedna metoda - rzecznik praw obywatelskich, pokazówka medialna, jak nie to sąd -> Strasburg :) |
teoretycznie i matematycznie jest mozliwe ze nastepne derby na R22 moga sie odbyc w grupie "mistrzowskiej " lub "spadkowej "
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:34. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl