![]() |
Patologia...
|
Który to ćwok był ? Aż "dwukrotny" reprezentant kraju ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Dziwicie się? Zwykło się świętować niepowtarzalne wydarzenia jak ślub, narodziny dziecka. Wygrane derby z Wisłą to też coś unikatowego ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6 rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Górnik i tak nie przyjmuje gości (budowa stadionu). Korona- wiadomo. I tak kolejne robią się Gliwice pod koniec listopada.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl