Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   DERBY KRAKOWA! 28 września, godz. 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9351)

63.5 Kg 01.10.2014 07:53

Patologia...

Gwiaździsty 01.10.2014 07:54

Który to ćwok był ? Aż "dwukrotny" reprezentant kraju ?

kibic sukcesu 2007 01.10.2014 08:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1378912)
Który to ćwok był ? Aż "dwukrotny" reprezentant kraju ?

Adam Marciniak

63.5 Kg 01.10.2014 08:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kibic sukcesu 2007 (Post 1378914)
Adam Marciniak

On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...

gypsy 01.10.2014 09:13

Dziwicie się? Zwykło się świętować niepowtarzalne wydarzenia jak ślub, narodziny dziecka. Wygrane derby z Wisłą to też coś unikatowego ;)

Gwiaździsty 01.10.2014 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1378916)
On to powinien jeszcze placic myto za wjazd do miasta...

A to ten burok-przystojniacha, chyba ze Śląska przyjechał do Krakowa i zwariował z wrażenia. Ale, ze aż tak to nie przypuszczałem, że to taki wieśniak. Ciekawe na jakim osiedlu mieszka :)

domin_czyzyny 01.10.2014 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1378920)
Dziwicie się? Zwykło się świętować niepowtarzalne wydarzenia jak ślub, narodziny dziecka. Wygrane derby z Wisłą to też coś unikatowego ;)

nie zapominaj o obrzezaniu... ;-)

Gwiaździsty 01.10.2014 17:32

Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.

63.5 Kg 01.10.2014 17:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1378966)
Decyzją Komisji Ligi Wisłą zostałą ukarana za petardy zakaza na następne derby u parchów. Dosyć dziwna to decyzja skoro jeśli się nie mylę Legia za ostatnie race u nas chyba nie została ukarana zakazem wyjazdowym na następny mecz w Krakowie. Chyba, ze się mylę.

Tym sposobem robia sobie spokoj na kolejne derby na zydowce...

Gwiaździsty 01.10.2014 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1378967)
Tym sposobem robia sobie spokoj na kolejne derby na zydowce...

No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.

63.5 Kg 01.10.2014 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1378971)
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.

Ty wiesz jak jest i ja tez to wiem...i każdy z nas niestety tez...

kiep23 01.10.2014 21:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1378971)
No dobrze ale dlaczego Wisłą karana jest zakazem wstępu za kilka petard a Legia za racowisko, które spowodowało przerwanie meczu na kilka minut nie ma zakazu. Czy władze naszego klubu odwołają się od tego zakazu wskazując nierónomierność kar w przypadku obu klubów ? Bo jesli nie to będziemy je...ni za byle co a inni nie. Milczenie w tej sprawie będzie przyzwoleniem na stałe sranie nam na głowę.


W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?

Gwiaździsty 01.10.2014 22:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kiep23 (Post 1379002)
W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?

Zastanawia mnie dlaczego nie dostali zakazu na mecz u nas tak jak my mamy zakaz na derby u parchów.

mtk 02.10.2014 07:58

Cytat:

W związku z zachowaniem kibiców podczas meczu T-Mobile Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Kraków a Legią Warszawa Komisja Ligi nałożyła na Białą Gwiazdę karę w wysokości 10 tys. złotych. Legia nie może natomiast organizować wyjazdów grup kibiców na trzy najbliższe mecze ligowe oraz na trzy następne w zawieszeniu na sześć miesięcy

źródo: http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-krakow/79dx6

rozumiem że wg Ciebie władze Wisły powinny domagać się aby kara była równomierna i aby dołożono kibicom Wisły dodatkowe 2 mecze zakazu?
Mecz z Legią został przez race przerwany na kilka minut, nie przypominam sobie, żeby derby przerywano. Kilka petard, które nikomu i niczemu nie zaszkodziły powinny być ukarane zakazem wyjazdu na najbliższy mecz z Górnikiem :)

ABGwislakABG 02.10.2014 08:10

Górnik i tak nie przyjmuje gości (budowa stadionu). Korona- wiadomo. I tak kolejne robią się Gliwice pod koniec listopada.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl