![]() |
Legii też raczej fartowne wpadły, szczególnie to dośrodkowanie
|
zapomniałem dopisać, bramka Brzyskiego z wszystkich czterech najbardziej przypadkowa
|
Mój ulubiony fragment z wypowiedzi gwiazdy ligi Miro Radovicia to ten "Przegrani mają pretensje do sędziego", Rado mimo iż jest wygranym z reguły najgłośniej krzyczy kto jest poszkodowany.
|
Cytat:
wiec nie wiem po co sie czepiasz. Na pożarcie? to tez wg mnie troche tłumaczenie siebie, w PL lidze od dawna nie ma ekipy do ktorej jedzie sie na pożarcie co pokazało nam wiele spotkań. no ale bylo minęło, pompa poszła a Wy nawet bez oprawy..tak tak ,nie weszła |
Mieszkam w POZnaniu ;) Los zwany pracą mnie rzucił. Oni się czuli że jadą przegrać, w sumie chyba każdy tak myślał, ale jakoś im poszło i z tego 1 punktu się cieszą, tylko niedosyt też czują. Spróbuj postawić się na ich miejscu . Grali rezerwami, i prawie prawie...
|
Jakimi znowu rezerwami ? Rezerwami to my gralismy z Lechem w pucharze polski. Jedynie o Formelli mozna mowic ze jest rezerwowym a przeciez 2 lata temu sie nim kibice Lecha jarali ze taki talent. No ale teraz najlepiej powiedziec ze przegrali bo nie było Sadajewa ktory w Lechu jest od paru spotkan.
|
Nie psuj im legendy :)
|
2014 Legia moich marzen i snow...:mysli: :haha:
|
Piast świetnie. A w składzie Piasta młody Radosław Murawski. Również niewiele starsi Szeliga i Osyra. W Legii w pierwszej części 16 letni Bielik (nie on zawalił gole).
Brawo dla trenera Garcii - śmiało stawia na młodych Polaków a nie foruje rodaków jakby się mogło wydawać. |
Cytat:
Wypadek przy pracy za półtora pkt. W zasadzie można olać ciepłym moczem, bo i tak wygramy tą ligę i dołożymy Puchar Polski. Od kwietnia poważne granie - co pokazuje jak durna jest ta reforma. Plan realizowany: lider na wyciągnięcie ręki, w europie awans blisko, w pp awans. Szacunek dla Piasta za roz.......enie nam ryja dzisiaj. Bo to jednak nie porażka tylko roz.......enie ryja. Abstrahując, że dwa gole strzeliliśmy sobie sami, a w składzie grał szesnastolatek. Po prostu nie wypada. |
dobrze ze uczciwe placzki z Let Football Win przegraly ....przynajmniej narazie w tabeli ciasno i nikt nikomu nie ucieka ...szacun dla Piasta ze sie nie zesral jak niecharakterne ludziki chanbiacy herb Bialej Gwiazdy 2 tygodnie temu
|
Plan realizowany: lider na wyciągnięcie ręki, w europie awans blisko, w pp awans.
a za kilka tygodni, ch..., d... i legijna kupa, zapomniałem PP już wam przyznali? czy to kwestia dni? a pzpn już wzięliście jak stęka obleśny? po co macie brać jak od czasów prehistorycznych jest wasz, zabawni goście |
Cytat:
Ot po prostu, wielką niespodzianką będzie jeśli ktoś nas ogra nie w pojedynczym meczu, a w przekroju całego sezonu. Czy to w lidze czy w pucharze. Tak samo jako kilka lat temu mieliśmy chujowy okres i o obecnej sytuacji mogliśmy pomarzyć. Tak teraz, nawet tak soczysty w....... jak tymczasowe 0-3 w Gliwicach, w zasadzie.... nic nie zmienia. |
Gdzie można w necie zobaczyć obszerniejsze skróty niż na ekstraklasa.tv?
|
Cytat:
Faktycznie jest się czym podniecać... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Prędzej czy później się do wydarzy. Na teraz zamkniemy sezon pewnie z 20-25 punktami w rankingu UEFA, za rok dobiejmy do 30 i mamy rozstawienie. Na luzaku do tej LM wejdziemy do 2020 roku. Grunt, że to się wszystko rozwija na solidnych podstawach, a nie na skokach na zasadzie "awans albo śmierć". No chyba, że ktoś wierzy że mistrzem Polski będzie Bełchatów albo Lechia, a my w zimie/lecie nie będziemy mieli budżetu jak połowa ligi razem wzięta.. To piętro wyżej.. I sądzę, że dupa będzie bolała gdzie indziej.. |
po co wchodzicie wogole w polemike z warszawskimi trolami ??? olewac ich, nie odpowiadac, nie cytowac ..... niekarmiony troll zdechnie z glodu ....
|
to macie plany jak kopacz , ona tez coś bredziła o 2020 roku, no po prostu miszczowie , nabiją punktów do 2020 roku i BĘDĄ W lm , DRŻYJCIE NARODY , warszawka do 2020 będzie w lm, Bate Borysow jak to czyta to rży, nie mogą uwierzyć że jest na tej planecie i to tak blisko drużyna która ma takie wspaniałe plany, petrzalka nie może w to uwierzyć,maribor wysyła cały sztab do obleśnego żeby to ogarnąć, no naprawdę jestem pod wrażeniem , i nie tylko ja
|
Bez sędziego i mistrz nagi :)
A tak w ogóle to można zapomnieć że garbaci spadną, to co grają scyzoryki i Zawisza to puka od spodu do dna polskiej piłki. Z drugiej strony zwłaszcza koroniarzy kompletnie mi nie żal. |
Cytat:
P.s Ta bramka dla Amokorza przeszła tą linie? |
Jakieś tam transfery gotówkowe zostały zrobione, gdyż zarówno Sa, jak i Duda swoje kosztowali. Fakt, że nie jest to kilka mln euro jak za truskawkowej ofensywy o niczym nie świadczy, gdyż priorytety się zmieniły. Wtedy mieliśmy podbijać kosmos oraz LM, a teraz plany są takie żeby regularnie zdobywać MP oraz grać w grupie LE. Jeśli zdobędziemy trzeci raz z rzędu Mistrzostwo Polski to będzie można powiedzieć, że plan jest już częściowo realizowany.
|
Skorża robi robotę i, chyba można już powiedzieć, Lech wraca do gry.
W tym sezonie walka o pierwszą ósemkę zapowiada się emocjonująco. |
Zauważyliście że jak sędzia nie pomyli się kilka razy na korzyść Tęczy Warszawa to dostają w....... nawet od ogórków? Strategia kupowania nie kilku ostatnich meczy ale całego sezonu przynosi mistrzowskie efekty. Nauczyli się na błędach...
|
Szczególnie kupiliśmy dzisiejszy mecz. Kuciak kupił :D
|
No właśnie nie kupiliście i wynik jest jaki jest. Może Obleśny myślał że dacie rade? Pomylił się i nawet najlepszy napastnik w ekstraklasie od 10 lat nie pomógł.
ps Kolega który oglądał cały mecz mówił że sędzia się starał, ale pomimo to Tęcza była za słaba na Piasta. |
Ręka Michała Pazdana nie była ręką wg pana Sławka? To było wg mnie kopytko!
|
Czyli Obleśny nie kupił meczu zawczasu, wystawiliśmy drugi skład i jeszcze na dodatek Kuciak sabotował drużynę przez całe spotkanie?
Coś ta układanka się sypie w podstawie :D Albo kawa, albo herbata. Nigdy w duecie. |
Cytat:
- Pierwszy gol dla Legii nie był błędem arbitra głównego, ale asystenta. Nie chcę go zaciekle bronić, ale wbrew pozorom była to trudna sytuacja. Proszę zwrócić uwagę na moment podania. Nie było wyraźnego ruchu nogą czy zamachu, które pomagają asystentowi w wychwyceniu momentu zagrania. Podający był zwrócony do asystenta prawie przodem, co dodatkowo utrudnia ocenę momentu zagrania bez wyraźnego ruchu nogą. Sytuację skomplikowało też zachowanie strzelca, który nie ruszył od razu do przodu, tylko czekał na reakcję obrońcy. A ten przesunął się w kierunku bramki i przez moment byli niemal w linii. Sędzia popełnił błąd i to jest niezaprzeczalne, ale powtórzę - sytuacja nie była łatwa - uważa Zbigniew Przesmycki, przewodniczący Kolegium Sędziów PZPN. - Wszyscy się mylą, nawet komputer. Technologia goal-line również nie była idealna, bo mierzyła z dokładnością do 2 cm, i nie jestem pewny, czy teraz ta dokładność jest wyższa. A mecz Wisła - Legia prowadzili najlepsi. Naprawdę robimy wszystko, by sędziowie jak najmniej się mylili i wyznacznikiem wzrostu ich poziomu jest to, że jesteśmy coraz bardziej doceniani w Europie - dodał Przesmycki. |
Leśnodorski z Mioduskim przygotowują pismo w którym sugerują, że sędzia ustawił mecz nie puszczając jakiegoś minimalnego (tak 1,2 m) spalonego dla Legii tak jak w meczu z Wisła.
To jest nie do pomyślenia, tak nie może być - Lets Footbal Win !!! |
Tak, wszyscy się mylą.. Ale wciskanie, że ręka nie była ręką w programie na podsumowanie kolejki, prawie 48h po meczu to już są jaja. Od lat oglądam kontrowersje i ewidentnie widać, że p. Sławek ma problem z Wisłą. Żadnej kontrowersji nie potrafił ocenić obiektywnie. Założyłem się ze znajomym z którym lata gramy w piłę, że dzisiaj będzie podobnie. Dobre piwko mam.
|
I jeszcze tłumaczenie, że "nie chciał". Jak ktoś w życiu/pracy za.je.bie i stwierdzi, że nie chciał to znaczy, że jest w porządku.
|
Cytat:
|
Czyli nic nie wiesz, ale piszesz ;)
|
Oj tam, zbędne pieprzenie. Jedyne, co może zagrozić Legii to ona sama, jakieś kłótnie, brak motywacji w wielu meczach. No może trochę krwi napsuje Lech, bo widać, że coś zaczyna się w grze kuchenek zazębiać i dziś natłukli GieKSie więcej niż straciła w dotychczasowych 10 meczach. Dzisiejsza porażka (L) to wina wybiórczego traktowania meczów, popatrzcie z kim oni w lidze przegrywają - praktycznie z samym dołem tabeli + wtopa na inaugurację z nadal nieźle grającym GKS. Jak trzeba wygrać to jest pełna koncentracja i mobilizacja. Za 2 tygodnie na Ł3 jedzie Lechia, szykuje się dobry mecz, ale jestem przekonany, że Warszawka gościnna nie będzie.
|
Cytat:
Tak z innej strony to kiedy Tęcza wygrała mecz w lidze w którym sędzia nie popełnił choć jednego rażącego błędu na ich korzyść? Popatrzcie realnie, przecież oni tak zdobywają co najmniej kilkanaście pkt. na sezon. Jak by je odjąć to byliby w środku tabeli. @!!IRIVER!! Nie przesadzaj, w Turcji, Lokeren i na Pepsi z Lechem tak się koncentrowali i mobilizowali że hej. |
Cytat:
Cytat:
Zakładasz się, że będą te 3-4 mistrzostwa i dwa razy LM czy jednak pękasz i stać Cię tylko na średnio udaną szyderkę wynikającą z frustracji ? :) Cytat:
Tak, tak fart, sędziowie. Tylko biednym wiatr w oczy. O jak mi przykro :) Odjeżdzamy i tyle czy się to komuś podoba czy nie. |
Cytat:
sędziowie , sędziowie , wczoraj zawiedli? |
Cytat:
Co do meczu z Lechem, oni sami przyznali że zaspali, dali sobie wbić dwa głupie gole, ale jak przyszło co do czego to zrobili swoje i doprowadzili do remisu. Wierz mi albo nie - nie jestem fanem stylu gry Legii, napiszę więcej - tak sędziowie wydatnie im wielokrotnie pomogli w odniesieniu zwycięstw, a ja sam podobnie jak większość tego forum szydzilem z zamieszania z Celtikiem, ALE nie sposób jest nie docenić tego, ze nauczyli się grać na wynik, wytrzymują presję, a jak trzeba to będą wygrywać, podobnie jak wiosną tego roku. Jeśli pamięć mnie nie myli to od czasu walkowera z Jagą, do momentu gdy mieli pewne mistrzostwo nie przegrali niczego, dopiero po balandze dali sie ograć Ruchowi. I jeszcze właśnie o Ruchu dwa słowa, oczywiście nie jestem zdziwiony ze Kocian wyleciał, to takie typowo polskie postępowanie, z gowna bata nie ukrecisz ale wymagać od gościa trzeba. Zrobił 3 miejsce, otarł sie o grupę LE, ale przegrał kilka meczów i wyjazd. Żenujące tym bardziej ze wraca skompromitowany w kadrze Waldek King. Kto następny w kolejce? Tarasiewicz, Podolinski i stawiam trochę na wyrost - nasz Franciszek. |
Cytat:
Gracie tylko w LE, w lidze jakoś wyraźnie nie dominujecie i raczej jesteście (oby właściwsze było - byliście) silni słabością konkurencji, czyli w główniej mierze Lecha z pajacem-sabotażystą zamiast trenera i Wisły z Legionistą zamiast prezesa i biedą zaglądającą w oczy. Reszta to miks szczęścia, strachu rywali przed "Wielką Legią", kilku błędów sędziów, stosunkowo szerokiej kadry itd. Skąd zatem ta Wasza pycha? Ze sporego budżetu, z którego o ile się nie mylę spłacacie ITI? Z dwóch MP pierwszych od wielu lat bo liga kopie się po czołach bardziej niż Wy? Na razie nie dzieje się nic, co każe Wam sądzić, że wyprzedziliście ligę. Poza Waszą pychą - w tym to w Lidze Mistrzów już od lat gracie. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl