![]() |
Cytat:
To są emocje, impuls, klapy na oczach w pozytywnym tego słowa znaczeniu, a nie chęć wskoczenia z kałachem na murawę. Race na murawę były rzucane, są i będą. Od czasu do czasu podczas bardziej 'ekstremalnych" spotkań. Cytat:
W wielu krajach europy normalnie odpala się race. Cytat:
Wtedy race straciłby na uroku, a cała robota byłaby sztuczna. Do tego potrzebna jest spontaniczność, a racę odpalane muszą być przez "swojaków", a nie jakichś przydupasów, którzy kompletnie nie nadają się do tego i nie czują klimatu. Pomijam już fakt, porozumiewania się z takimi organami przy projektowaniu opraw, zamiarów, haseł itd. Lepiej odpalać na zakazie, ale z uśmiechem na twarzy, wierząc w swoje przekonania i trzymając się zasad niż, żeby to robiły przypadkowe osoby, które nie mają z nami nic wspólnego, a cała ta otoczka to jedna SZTUCZNA SZOPKA. Nie dla pieniędzy, a z miłości, pasji i stylu bycia. Porzygałem się widząc ławę sterowanych pajacyków przebranych w biało-czerwone koszulki podczas losowania grup MŚ w siatkówce, które odbędą się w Polsce. Chodzili jak w zegarku. Sztuczne, ohydne, pod publikę. Nie zrobią tego z piłką, przynajmniej ligową! |
Cytat:
|
Cytat:
|
Anty Janukowycz, zgadłem?
Jak ktoś zamierza kogoś karać za domysły to zajebiście. 99% osób wie co może oznaczać "AJ" na trybunie Wisły, ale to dalej tylko dwie litery "AJ". Ot pstryczek w nos, cały mecz "AJ" na trybunie... litera A i litera J. Za to mają karać? znając po.......eńców w tym kraju może tak być. Helsińska fundacja praw człowieka musiałaby się przyjrzeć sprawie wtedy. |
Cytat:
|
Najlepsze derby? Nie robie z siebie jakiegoś mega wyjadacza na Reymonta ale dla mnie najlepszy klimat był na derbach po powrocie sąsiadki z niższych lig chyba 2004 rok? Nie wiadomo czego się spodziewać, jak to będzie. Teraz coraz mnie klimatu, coraz mniej agresji.
A co do samych rac. Rozumiem was i wasze rozumowanie że kary itd. cytując "je**ć wszystko race na boisko" - pokazanie że nic nam z kamer, prawa, zakazów my jesteśmy ponad tym i się nie ugniemy - przed przepisami, politykami i niestety piknikami. Tacy jesteśmy, teraz te race na murawe są wymuszone, umówione kiedyś był pełen spontan. Takie czasy. Kiedyś sektory A i B na derbach kipiały z podniecenia jak płonął dywan teraz by pewnie gwizdały. Gdzie te czasy :) Jedyne za co można karać to symbol sierpa i młota w sektorze gości - propagowanie systemu komunistycznego. |
Cytat:
Chodzi o to co dla kogo w derbach jest najważniejsze. O treść idzie. Jeśli oparcie całej oprawy na sąsiadce, pozdrowienia dla ludzi w pierdlu i rzucanie rac na boisko własnego Klubu, który jest w opłakanej kondycji finansowej uważasz za zajebistą, godną szacunku oprawę, to wybacz - ale mam inne zdanie. Wiocha i już. |
Cytat:
|
Jak juz, to przynajmniej 50 tych rac.
|
Domyśl się geniuszu czemu było tak mało rac, i czemu te co były wylądowały na murawie, wam to trzeba naprawdę wszystko wprost.
Nie chcieli rac na trybunach mieli na boisku. |
Cytat:
Na pohybel po.......eńcom.... |
Cytat:
|
Pierwsze kary za obrażanie innych już poszły.
Można mieć inne zdanie i też być kibicem Wisły wiem że dla niektórych to szok poznawczy ale tak naprawdę może być |
Dobra zamknijmy ten temat, za dużo "wynalazków" się tu odzywa. Fialo może mieć racje, ze sporo to żydy, a cześć stadion tylko w TV oglądała.
|
Moze pomyslłem fora??
Moze to jest www.nakawkę.pl zamaist forum kibiców i fanatykow Wisly?? Ludzie derby,emocje,ciary na plechach,doping,ekipy,ta adrenalina,ta sila z bycia kibicem Wisly i to jest to to a wy sie tu o jakies race spieracie,o matko boska* Cytat:
nie zagodze sie ,tej agresjii uwazam ze po naszej stronie jest w tej chwili az za nadto. |
Cytat:
|
Zdanie żydów i kibiców tv, którzy nigdy nie widzieli R22 nie obchodzi nikogo.
Edit: Kominek zakończ temat. |
Pany myślę że pomału kończmy temat. Myślę że każdy się wypowiedział dość czasu było.
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale bez jaj, narażanie klubu na straty parudziesięciu tysięcy złotych i ryzykowanie zamknięciem stadionu na parę meczy dla paru śmiesznych rac, gdy Wisła wreszcie ma szanse włączyć się do walki o mistrza to debilizm.\\ /edit : dopiero przeczytałem Kominka. Niech i tak będzie. |
Mam pewne info od żony kumpla, która pracuje w urzędzie wojewódzkim: wojewoda jak zobaczyl 10 rac na murawie to powiedzial "O ja piernicze, rzucili 10 rac! To juz koniec, teraz bedziemy musieli zmienic prawo! Pani Irenko prosze natychmiast połączyc mnie z premierem!"
|
Cytat:
|
Najgorsze w tym wszystkim jest to ,że ludzie którzy rzucali race mają w dupie ,czy zamkną stadion ,czy nie.
Mają w dupie innych przychodzących na ten stadion ,kupujących karnety. Najważniejsze że robią coś spontanicznie i w ich mniemaniu na złość władzom . Też kiedyś byłem młody i chodziłem w latach 80-tych na zadymy ,ale to nie było to samo. Inna władza inny system. |
To władza ma kibiców w dupie...ludzi, którzy nic nie zrobili, a nawet sprzeciwiali się racom i gwizdali...
Taka władza, taki system. Nie chce im się walczyć z ludźmi, którzy rzucili racę, a wolą ujebać cały klub, wszystkich kibiców, itp.... Mam nadzieję, że wielu z Was, płaczków przypomni sobie o tym przy wyborach, jeśli w ogóle chodzicie na nie. Pamietajcie kto prowadzi taką politykę, pamiętajcie o PO, Tusku i jego przydupasach - wkładach do garnitury, oraz całej obecnej klasie politycznej...Jak głosujecie na PO, Palikota, SLD... |
Nie, ten temat zdecydowanie nie powinien być zamknięty. Przynajmniej, do jutrzejszej decyzji o wysokości kar (liczba mnoga nieprzypadkowa).
Kilka osób, mniemając, że są kibicami Wisły- naraziło nasz klub na straty nie tylko finansowe, ale i wizerunkowe. Jeżeli w jakimś chorym umyśle, zrodził się pomysł, że takie zachowanie może przyciągnąć na nasz obiekt rzesze nowych kibiców, to zdecydowanie zalecam kursy na fryzjera-stylistę, bo w prawdziwym biznesie nie wróżę sukcesów. Na przeprosiny i przyjęcie odpowiedzialności nie liczę, liczę jednak na chwilę refleksji (ot, w zaciszu domowym, przed komputerem). I ostatnia prośba- nie dorabiajcie do tego idiotyzmu ideologii. Nie piszcie o chorym prawie i wrednych politykach. Zachowaliście się, jak szczeniak, który kradnie matce ostatnie, ciężko zarobione pieniądze, żeby chłopakom na osiedlu pokazać, jaki jest z niego kozak. Tyle. |
Cytat:
W TYM ZAKRESIE MA SUKCESY, MA TEŻ POPARCIE MEDIÓW I LEMINGÓW. I jak ładnie odwraca uwagę. Cytat:
Trzeba mieć umiar i rozum. Ta władza .......iła o wolności i demokracji, a zachowuje się jak władza autorytarna. Przykład Derbów Rzymu jest tutaj wręcz idealny. |
Cytat:
No i oczywiste pytanie: w ramach buntu przeciw wladzy rzuce race. A jak zamkna stadion bedziesz lajkowal strone 'Rzucam race na zamknietym stadionie'? Wojewoda Miller zadrzal na zobaczenie tych rac. Cytat:
Proba dorabiania ideologi do glupoty. Ale glupsi sa silniejszy w glupocie niz madrzy w swej madrosci. I dlatego zamkna stadion |
Cytat:
Ze dwa tygodnie temu we Włoszech odbyły sie derby Rzymu. Przez cały mecz napier...o petardami i odpalano race. Sprawozdawcy w canal+ komentowali to jako oczywistość, a jednemu sie nawet wyrwało "wszak to są derby Rzymu". Czyli co ? tam można a u nas ze względu na to że przy żłobie jest ryży oszołom to już stadiony trzeba zamykać ? Gdyby Włochom, ktoś próbował zamknąć stadion za te derby Rzymu to w ciągu kilku dni przepędziliby takiego pajaca z kraju. Za chwilę ryzy moze wydac zakaz noszenia szalików bo sa niebezpieczne, i co wtedy ? |
Państwo powinno wskazać z imienia i nazwiska kto rzucił racą, ukarac mandatem i tyle. Jeśli tego nie potrafi to nie powinno karać 5 tysięcy osób na trybunie C lub ponad 20 tysięcy na pozostałych trybunach.
To przecież chore. |
domin_czyzyny tak kolego zagłosuj na PIS na pewno wtedy będziesz mógł odpalać race na stadionie. Człowieku ile ty masz lat? Goscie którzy nie mieli jaj żeby pokazać twarze narazili klub na straty, a mnie jako kibica który od 25 lat chodzi na mecze g interesuje ich manifestacja. Chcą coś zdziałać to niech to zrobią poza stadionem, a nie pajacują.
Jesteś zaślepiony i nie przyjmujesz żadnych logicznych argumentów, tak więc może przestaniemy dawać na oprawy, albo to co zostało zebrane teraz przekazane zostanie na pokrycie kary? Czyn był skrajnie idiotyczny, a tych co go bronią nawet szkoda czytać, dlatego proponuje przycisk "ignoruj" |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Problemem jest idiotyczne zachowanie grupy ludzi, która świadomie naraża klub na ogromne straty, a tysiące kibiców na inne konsekwencje. Co oni pokazali swoim postępowaniem? Zaprotestowali przeciw czemuś? Coś zamanifestowali? To tak jakby chcąc zalegalizowania posiadania broni strzelić sobie w łeb. |
Ależ skąd! Ten znak na końcu zdania, to pytajnik. To było pytanie.
Cofam, co wcześniej napisałem- temat zdecydowanie do zamknięcia, bo obawiam się, ze za moment przeczytam o chwalebnej akcji spadających rac, która za zadanie miała uczczenie pamięci zamordowanych w Smoleńsku. Swoją drogą, to przerażające, gdy postępując idiotycznie i nielogicznie innym zarzuca się brak rozumu. |
ale czy ja bronie ludzi, którzy rzucali racę?! NIE, niech sobie ich Państwo ukarze mandatem, skoro takie prawo ustaliło. Ale nie zgadzam się, aby Państwo karało 5 tysięcy innych osób na trybunie C i 20 tysięcy na innych trybunach.
Niech Państwo zacznie w koncu działać tam gdzie powinno, a przestanie tam gdzie nie powinno. W tym jest paradoks rządów TUSKA. Powinnismy go za takie działanie czysto PR już dawno wywalić ze stołka...Ale niestety wśród wyborców mamy zbyt dużo homo sovieticus. |
ma ktoś derby nagrane bo szukam w necie i nigdzie nie moge znaleść
|
Cytat:
Policja ma, dzwoń... |
Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166 lub 252, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw,podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
Dziwne nikt z sektora C nie wiedział , że będą odpalane race , jak ich nie wydacie to zamkną sektor C i zakaz kupowania biletów na inne sektory dla osób które były na młynie. Straszna wiocha z tymi racami jeszcze rzucane w swojego bramkarza |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:03. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl