Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2013/2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9067)

Ogryzek 30.07.2013 18:41

No to już Hapala pożegnano w Zagłębiu, w końcu stracili do niego cierpliwość.
Jeśli przyjdzie Skorża do Zagłębia to z powrotem są jednym z faworytów do gry w pucharach.

0 22 30.07.2013 18:41

To forum Wisły, Cracovii czy Polonii?

Bo dosrywanie nam o jakimś CSKA, towarzyszach i Moskwie (może i o ubecji?), ciągłe płacze nad biedną dolą i jeszcze to pierdzielenie jakbyśmy byli w Polsce tak poważnym klubem jak byle GKS Katowice kojarzy się jednoznacznie. Potem przychodzi mecz ligowy i.... najwyższa frekwencja! Czekam na linki z poglądowymi filmikami jak krzywdziliśmy biedną Wisełkę!

Beka na całą Polskę Panowie :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1325130)
Raczej to temat do wstydu dla was.

A to jest hit dzisiejszego tygodnia. Lepszy nawet niż Twoje .......enie, ze Szymkowiak to opcja Legii w C+. Jakże mi ....a wsytd, że Legia nie spadła. O ja jebie :D


Szczerze mówiąc nie sądziłem, że siódme miejsce dwa sezony z rzędu tak boli. Fakt, że za mojego świadomego życia na trybunach mój klub nie upadł tak nisko, no ale żeby aż taki ból dupy? Szanujcie się :)

:alleluja:

P.S. Pozdrowienia dla normalnych, wiem że tacy tu są :)

shaggy 30.07.2013 18:52

0 22 - historia Legii na Twoje nieszczescie niestety, jest nierozerwalnie zwiazana z czasami komuny towrzyszami, delegowanymi do pewnych spraw z Moskwy i tego nie zmienisz. Nie uciekniesz od tego:) z checia przytulasz mistrzostwo z 1993 ktorego Legia nie ma a chcesz wymazac z pamieci lata swietnosci Legii z rozpietym nad nia komunistycznym parasolem?? Nie ladnie to tak wybiorczo czcic historie swojgo klubu:)

W kwestii Zaglebia - Zawsze dla mnie niepojete jest danie szkoleniowcowi kredytu zaufania na zbudowenie formy w okresie przygotowawczym a pozniej sadzanie go na taczke po 1,2,3 kolejce ligowe.
Chetnie w Lubinie zobaczylnym Skorze.

0 22 30.07.2013 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1325182)
0 22 - historia Legii na Twoje nieszczescie niestety, jest nierozerwalnie zwiazana z czasami komuny towrzyszami, delegowanymi do pewnych spraw z Moskwy i tego nie zmienisz. Nie uciekniesz od tego:) z checia przytulasz mistrzostwo z 1993 ktorego Legia nie ma a chcesz wymazac z pamieci lata swietnosci Legii z rozpietym nad nia komunistycznym parasolem?? Nie ladnie to tak wybiorczo czcic historie swojgo klubu:).

Naprawdę nie widzisz absurdu, że przemawiasz do mnie tymi śmiesznymi pierdołami będąc kibicem Wisły Kraków?

I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1325184)
co pewien klub z południa Polski w tej dekadzie.

Co tam słychać w innych dekadach?

Watts 30.07.2013 18:57

Ale spokojnie panowie wiślacy. Nie warto nawet wywlekać czasów Bordziłowskich i innych. Historia najnowsza to już dla nich dość wstydu, wystarczy wspomnieć wojnę na torty i pięści z ITI, teraz nagle wszystko im pasuje. Taki jest ich honor. A jaki tani - Leśnodorski sprawi że rozdupcą Widzew i rozniosą Podbeskidzie na jony i już nurkują mu w rozporze i jest wielka fiesta z okazji habemus bidetum odyseja kosmiczna 3001. Już napinają się, jakby co najmniej osiągnęli połowę tego, co pewien klub z południa Polski w tej dekadzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1325183)
Co tam słychać w innych dekadach?

Kurde no nie wiem. Mogliśmy też przyssać się do wojska. Równie dobrze mógłbym porównywać status Wisły i Legii przed wojną. Tylko po co i co to ma do rzeczy?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1325185)
Woleliście się przyssać do UBeków.

Lepiej niż przyssać się do butelki i rozpier.doliić się po pijaku w San Diego.

PS Zapomniałem o kilku luzackich emotkach, żeby podkreślić jak bardzo mam wyjebane na swojego adwersarza. Podnoszę normę: :) :) :lol: :D :)

krwawy 30.07.2013 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1325184)
Kurde no nie wiem. Mogliśmy też przyssać się do wojska.

Woleliście się przyssać do UBeków.
Przyganiał kocioł garnkowi :)

shaggy 30.07.2013 19:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1325183)
Naprawdę nie widzisz absurdu, że przemawiasz do mnie tymi śmiesznymi pierdołami będąc kibicem Wisły Kraków?

I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia.

Co tam słychać w innych dekadach?

Nie widze absurdu. Wy w ogromnej wiekszosci przyjeliscie jarzmo wojkowego patronatu z zadowoleniem bo dawalo Wam to wymierne korzysci my dla odmiany mamy takie cos jak HONOR i jawnie sie sprzeciwilismy milicyjnemu patronatowi odwracajac klubowe barwy - to tak w wielkim skrocie...

To nie jest wymadrzanie z mojej strony tylko historia ktora was niemilosiernir uwiera. A ztym lisciem nie strasz nie strasz bo sie ...Internetowy spzredawca lisci sie znalazl:)

martin_6 30.07.2013 19:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1325184)
Mogliśmy też przyssać się do wojska.

Jak Wawel? Oni faktycznie doskonale na tym wyszli. W sumie o to też można by się ówczesnych włodarzy Legii przyczepić, ale mniejsza z tym.

Wracając na ziemię, dajcie sobie spokój z płaczami na temat czasów komuny, bo jako żywo przypominacie nasze pasiaste sąsiadki i ich warszawskie przyjaciółki...

Watts 30.07.2013 19:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1325188)
Jak Wawel?

W sumie masz rację. CSKA była na początku łańcucha pokarmowego, to oni brali z Wawelu a nie na odwrót.

Gwiaździsty 30.07.2013 19:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1325180)
A to jest hit dzisiejszego tygodnia. Lepszy nawet niż Twoje .......enie, ze Szymkowiak to opcja Legii w C+. Jakże mi ....a wsytd, że Legia nie spadła. O ja jebie :D

Przeczytaj jeszcze raz moją wymianę z kreseq-iem. Albo zrozmumiesz w czym rzecz albo jesteś wyjątkowo tępy lub mało zorientowany o co chodzi. Podpowiem, Legia w tym czasie nie mogła spaść choć była blisko, ale Biuro Polityczne PZPR nie pozwoliło na to. Swego czasu ten znany fakt opisywał Tomaszewski, który był wtedy w ŁKS-ie gdy przyszedł prikaz "przegrać".

Cytat:

Woleliście się przyssać do UBeków.
Przyganiał kocioł garnkowi
Przyssaliśmy się tak jak wtedy cała Polska do ...ZSRR (wzięliśmy tylko przykład) :)

0 22 30.07.2013 19:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1325186)
To nie jest wymadrzanie z mojej strony tylko historia ktora was niemilosiernir uwiera.

Rzecz w tym, że nie uwiera mnie wcale. Nie wiem skąd sobie wymyśliłeś te piramidalne bzdury :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1325188)
Wracając na ziemię, dajcie sobie spokój z płaczami na temat czasów komuny, bo jako żywo przypominacie nasze pasiaste sąsiadki i ich warszawskie przyjaciółki...

I właśnie takie osoby szanuje. Mimo zupełnie odmiennych barw klubowych widzą dokładnie to samo. Pasiasto-grodziskie przyjaciółki :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1325191)
Przeczytaj jeszcze raz moją wymianę z kreseq-iem. Albo zrozmumiesz w czym rzecz albo jesteś wyjątkowo tępy lub mało zorientowany o co chodzi. Podpowiem, Legia w tym czasie nie mogła spaść choć była blisko, ale Biuro Polityczne PZPR nie pozwoliło na to. Swego czasu ten znany fakt opisywał Tomaszewski, który był wtedy w ŁKS-ie gdy przyszedł prikaz "przegrać".

Ale o którym sezonie piszesz Śmiechowy Koleżko? Kiedy my się broniliśmy przed spadkiem, że jakaś podkładka ŁKS nam ratowała dupy? Co to są za kosmiczne bzdury? Poczytałbyś lepiej Iwana jak się mistrza robiło za późnego Gierka.

jaro1985r 30.07.2013 19:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1325183)
Naprawdę nie widzisz absurdu, że przemawiasz do mnie tymi śmiesznymi pierdołami będąc kibicem Wisły Kraków?

I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia.




Co tam słychać w innych dekadach?

a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?

WISŁAZWE 30.07.2013 19:42

Panowie - jedno ostrzeżenie dla wszystkich. Albo dyskusja trzyma poziom, bez wycieczek personalnych i tyczy się to każdego (w szczególności gości!)

Albo przerwa.


----

Jeden już odpoczywa.

Yossarian 30.07.2013 20:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1325194)
a nie pojebalo ci się w głowie chłopku?

To jest wlasnie klucz do zrozumienia biedaka.
Z nadmiaru szczescia mu sie pojebalo .
Oj pojebalo.

Aha i jeszcze jedno :

:-) ;) :-) ;) :-) ;) :-) ;) :-) ;)

to zeby nie wylamywac sie z przyjetej przez chlopka konwencji

Habemus napletum et bidetum

...10
albo h.u.j tam od razu 110
Albo i 1110....

jaro1985r 30.07.2013 20:31

Szczerze to Wasza "dyskusja" tutaj jest na tak żenującym poziomie ,że głowa boli. Jedni i drudzy przeczytajcie sobie ostatnie posty i zastanówcie się ile Wy macie lat i co wypisujecie. Informacji o ekstraklasie jak na lekarstwo za to ciągła przepychanka jak w przedszkolu. Chłop z Warszawy potrafił nawet zagrozić liściem kibicowi Wisły, nieporozumienie totalne.Patrząc po ilości wpisów wykonanych przez niego to nie wiem jak przeżyje bez tego forum

shaggy 30.07.2013 20:50

0 22 jako legionista - internetowy sprawiedliwy wymierzajacy liscie moze byc maskotka tego forum.
Niestety uderzanie w ich historie co zrobilem z premedytacja w 99% wyprowadza ich z rownowagi - o czyms to swiadczy albo sie jej wstydza albo jej sami nie znaja.

Wracajac na wlasciwe tory: Tak sie zastanawiam gdzie upatrywac kolejnej trenerskiej glowy po Hapalu. Moze Zielinski czy Tarasiewicz?? :)

Ogryzek 30.07.2013 21:03

Pewnie ten 0 22 to jakiś ćwok z małej miejscowości, albo odległego miasta od Łazienkowskiej, który chce się dowartościować "wielką Legią Warszawa". Nie wygląda mi on na typowego "warśawskiego" napinacza:)
Taki zapał neoficki w prowokowaniu typowy dla zakompleksieńców. Jakoś inne warszawiaki nie w....iają tak jak ten. Może są z Warszawy i nie muszą się dowartościowywać jak 0 22?
(Nic nie mam do ludzi z małych miejscowości czy wsi to tak w gwoli wyjaśnienia, a tym bardziej nie patrzę na nich z góry)

ToTylkoJa 30.07.2013 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1325206)
Niestety uderzanie w ich historie co zrobilem z premedytacja w 99% wyprowadza ich z rownowagi - o czyms to swiadczy albo sie jej wstydza albo jej sami nie znaja.

no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.




Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków).

Ogryzek 31.07.2013 08:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325258)
Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków).

Być może moja "psychoananliza" 0 22 mija się z prawdą, ale gość trudni się głównie prowokowaniem na forum i próbowałem znaleźć przyczynę. Trochę jego zachowanie przypomina mi "zawziętość leminga" który przybył właśnie do miasta i z zawziętością neoficką kąsa "moherów" żeby pokazać że jest "miastowy".


Ciekawe jak moderatorzy na forum Legii potraktowaliby sytuację gdybym w podpisie miał zdjęcie z meczu Wisła-Legia z 1993 i podpis "Jedni zdobywają MP uczciwie, inni kradną"

Pewnie od razu dostałbym bana, a 0 22 wykorzystuje fakt że moderatorzy na naszym forum są bardzo wyrozumiali. Aż za bardzo.
(Po co te jego podpisy z 10? Wie że dla nas Wiślaków to plucie nam w twarz za sprzedanie meczu przez naszych kopaczy. Coś tym wnosi do dyskusji? Zwykła napinka. Wcześniej też błyszczał podobnymi zagraniami.)

Ja akurat napinaczem nie jestem, daleko mi do tego. Słoma z butów też mi nie wystaje, za to Ty spójrz trochę krytycznie na 0 22 a nie broń jego "bucowych" zachowań na siłę.

BTW
Nie za dużo tu jest legionistów? Coraz większy rój się tworzy i zagłusza rozmowę.

ToTylkoJa 31.07.2013 08:59

Ogryzek, na różnych forach są różne zasady. Tutaj np. często widuję jak ktoś napisze "legła" itp., napisz u nas na forum "skisła" lub nawet "wisła" z małej litery, to najpierw dostaniesz ostrzeżenie, a jak się nie ogarniesz, to bana.

Yossarian 31.07.2013 09:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325258)
no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.




Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków).

Te cwany gapa, rozumiem ze gdy calkiem niedawno w nazwie mieliscie renomowanego producenta pseudosamochodow to planowales dokonanie samospalenia na L3 ?

ToTylkoJa 31.07.2013 09:31

coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.

Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość...

Gwiaździsty 31.07.2013 09:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325306)
coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.

Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość...

Ale Ty to nie cała Legia. Inni kupowali co widać było np. w TV, gdy reklamowali na swoich koszulkach i szaliczkach klub "Legia Deawoo". Póki co takiego gówna u nas nie było i mam nadzieję, ze nigdy nie będzie.

Yossarian 31.07.2013 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325306)
coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.

Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość...

No to iscie kombatancka postawa.
Do ZBOWIDU spokojnie mozesz uderzac.

A tak po za tym to na prawde nie wiem o czym wasc p.i.e.r.d.o.l.i.sz.
Jaka historia ? Jaka terazniejszosc ?

Slyszales kiedys o Wisle-Telefonice Krakow ?
Albo o Wisle-Tyskie Krakow ?

Ja tez nie.Takie historie to tylko w koszykowce panie dzieju.No chyba ,ze w stolycy.Tam wszystko przejdzie.

ToTylkoJa 31.07.2013 09:57

Yossarian - A wiesz jaki jest PRAWDZIWY herb Wisły? Czy może nie bardzo? Porównaj PRAWDZIWY herb Wisy z tym, pod którym teraz gracie. Bo widzę, że chyba nie załapałeś. Widocznie takie rzeczy tylko w Krakowie.

Nam jak wprowadzili czarną trumnę, to protestowaliśmy, bojkotowaliśmy.


Gwiaździsty u Was kupują szaliki i koszulki z "nie herbem Wisły" i co na to poradzisz? Zakładam, że nie jesteś zwolennikiem Waszego aktualnego loga? A, że są osoby, którym to nie przeszkadza, to nic na to się nie poradzi. Dla mnie ważne było to, że ruch kibicowski nie aprobował tego zjawiska.

emj10 31.07.2013 10:30

Co tam dyskusja ma wspólnego z tematem ekstraklasa i bieżącymi kwestiami?

Gwiaździsty 31.07.2013 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325312)
Yossarian - A wiesz jaki jest PRAWDZIWY herb Wisły? Czy może nie bardzo? Porównaj PRAWDZIWY herb Wisy z tym, pod którym teraz gracie. Bo widzę, że chyba nie załapałeś. Widocznie takie rzeczy tylko w Krakowie.

Nam jak wprowadzili czarną trumnę, to protestowaliśmy, bojkotowaliśmy.


Gwiaździsty u Was kupują szaliki i koszulki z "nie herbem Wisły" i co na to poradzisz? Zakładam, że nie jesteś zwolennikiem Waszego aktualnego loga? A, że są osoby, którym to nie przeszkadza, to nic na to się nie poradzi. Dla mnie ważne było to, że ruch kibicowski nie aprobował tego zjawiska.

No i u nas zorientowani kupują takie jakie trzeba. Z normalnym herbem, a że gdzieś na piknikowym sektorze ktos ma wynalazek to cięzko takie coś wyeliminować całkowicie. Na razie cieszymy się z powrotu Białej Gwiazdy na koszulkę. Z czasem i herb wróci.

shaggy 31.07.2013 10:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ToTylkoJa (Post 1325258)
no wow, to teraz ja uderzę Cię w "historię teraźniejszą" Wisły, i oczekuję szczerej odpowiedzi: jak tam gra pod prawdziwym herbem Wisły? Czy może w imię sukcesów ery Cupiała zwisa Wam to, po jakim herbem gracie? No chyba, że nie wiesz o czym piszę, ale nie posądzam Cię o to.

To Tylko Ty - dobrego nicka wybrales bo to z Twojej strony Tylko nieudolna proba odbicia pileczki. Naucze Cie historii: Nasz herb niemal od samego poczatku - mala przerwa w latach 50 - az do teraz zawiera w sobie elementy historyczne i nierozerwalnie zwiazane z powstaniem Wisły. Są to błękitna wstęga, herbowa tarcza (od czasów Telefoniki obudowana w koronę), oraz niezlomny symbol Wisły czyli Białą Gwiazdę, o którą to kibicowska brać walczyła by powróciła na koszulki co się w końcu udało.

W czasach nowożytnych Telefonika nie podnsiła ręki na te symbole i zawsze one widniały w herbie.
Przedmiotem sporu było umieszczenie oprócz herbu Białej Gwiazdy na koszulkach co w tym sezonie w końcu się udało osiągnąć.

Już koledzy wspomnieli, że to wy za pare srebrników dalicie sie zrobić koreańcom w Legie "DDDEEEUUUUUUU" Warszawa...

Mam nadzieje ze to koniec przepychanek historyczno-terazniejszych.
Napisz lepeiej w odpowiednim dziale jak to widzisz dzisiejsze starcie z Norwegami...

kreseq 31.07.2013 10:36

Śmietnik jak zwykle...ale co się dziwić.Wychodzi na to że jeden klub jest chujowy i zły, a drugi niepokalany. To nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.TTJ, daruj sobie bo to niczego nie da. Wisła jest święta, 7egła jest chujowa i koniec!.

Wracając do tematu przewodniego. Zwalnianie Hapala po 2 kolejce jest idiotyzmem. Koleś powinien polecieć już dawno temu. Zero stylu, sprowadzanie szrotu z własnego podwórka, wyniki jak na możliwości klubu tragiczne.
Cóż, Wojtala z kolegami dali delikatnie mówiąc ciała.
Skorza prowadzący miedziowych? Pewność będzie przynajmniej co do braku zagrożenia z ich strony jeśli chodzi o walke o wyższe cele.

emj10 31.07.2013 10:42

Skorża, czy inny magik nie sprawią, że ZL będzie walczyło o najwyższe cele. Nie mogą walczyć, bo sportowo są w najlepszym wypadku na miejscach 4-8 w naszej ekstraklasie. Kwiekiem, Piątkiem i Przybeckim mieliby wskoczyć na podium? Wolne żarty.

Gwiaździsty 31.07.2013 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1325329)
Skorża, czy inny magik nie sprawią, że ZL będzie walczyło o najwyższe cele. Nie mogą walczyć, bo sportowo są w najlepszym wypadku na miejscach 4-8 w naszej ekstraklasie. Kwiekiem, Piątkiem i Przybeckim mieliby wskoczyć na podium? Wolne żarty.

Też tak myślę. Skorża może im tylko zagwarantować, że ...liga lub walka o te miejsca (4-8) będzie ciekawsza.

shaggy 31.07.2013 10:50

Patrzac na wczorajsza ambicje i wole walki Lechii z Barca sadze ze gdyby z taka ambica walczylo w lidze Zaglebie czy wspomniana Lechia to biliby sie o pudlo. W naszej lidze ambicja mozna ugrac sporo co pokazuja zawsze beniaminkowie po awansie gdy jada na ambicji i euforii...

emj10 31.07.2013 10:54

Oczywiście, że w lidze samą ambicją można ugrać dużo, ale ambicja w meczu pokazowym, a ambicja w lidze, czy ambicja w europejskich pucharach to zupełnie inne parafie. Patrząc na ostatnie sezony to jedynie Ruch Fornalika notował ponadprzeciętne wyniki przeciętną kadrą piłkarzy.


WISŁAZWE 31.07.2013 11:14

Proszę trzymać się tematu!

Ekstraklasa 2013/14!

buczo1985 31.07.2013 11:33

A może by tak utworzyć osobny temat na forum? Całkowity hyde park " napinka kibiców Wisły i Legii"?
Szczerze to czasem już mnie to męczy gdy czytam te posty.

shaggy 31.07.2013 12:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1325343)
A może by tak utworzyć osobny temat na forum? Całkowity hyde park " napinka kibiców Wisły i Legii"?
Szczerze to czasem już mnie to męczy gdy czytam te posty.

Dlatego czlowiek ma mozg do segregacji tego co chce odbierac z otaczajacej rzeczywistosci:)
Nikt nikogo nie zmusza do czytania od deski wszystkich tematow na tym forum:)

dynek.pl 31.07.2013 15:17

Smieszne zestawienie wydatkow w danych ligach w obecnym oknie transferowym -> http://www.transfermarkt.de/de/stati...transfers.html

Wszystkie kluby ekstrakupy wydalyw tym okienku w sumie 1,5 mln euro.
Sorry ale za takie pieniadze to mozna co najwyzej kupic jednego porzadnego pilkarza.

Arked 31.07.2013 15:57

Bieda i poniżenie.

buczo1985 31.07.2013 18:23

1,5mln? Jak żyć Panie premierze? :)

Ogryzek 04.08.2013 19:23

W małych derbach Górnego Śląska wygrał skazywany przez niektórych na walkę o utrzymanie Górnik 2 -1 z Piastem.
Tak jak pisałem po meczu z nami i dalej to podtrzymuję, Górnik gra tak samo jak na jesieni rok temu i awansuje do pierwszej 8. W meczu z Piastem stworzył więcej sytuacji i wygrana zasłużonie. No i bramka Sobola (niestety już dla Górnika a nie nas) fantastyczna:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl