![]() |
No to już Hapala pożegnano w Zagłębiu, w końcu stracili do niego cierpliwość.
Jeśli przyjdzie Skorża do Zagłębia to z powrotem są jednym z faworytów do gry w pucharach. |
To forum Wisły, Cracovii czy Polonii?
Bo dosrywanie nam o jakimś CSKA, towarzyszach i Moskwie (może i o ubecji?), ciągłe płacze nad biedną dolą i jeszcze to pierdzielenie jakbyśmy byli w Polsce tak poważnym klubem jak byle GKS Katowice kojarzy się jednoznacznie. Potem przychodzi mecz ligowy i.... najwyższa frekwencja! Czekam na linki z poglądowymi filmikami jak krzywdziliśmy biedną Wisełkę! Beka na całą Polskę Panowie :) Cytat:
Szczerze mówiąc nie sądziłem, że siódme miejsce dwa sezony z rzędu tak boli. Fakt, że za mojego świadomego życia na trybunach mój klub nie upadł tak nisko, no ale żeby aż taki ból dupy? Szanujcie się :) :alleluja: P.S. Pozdrowienia dla normalnych, wiem że tacy tu są :) |
0 22 - historia Legii na Twoje nieszczescie niestety, jest nierozerwalnie zwiazana z czasami komuny towrzyszami, delegowanymi do pewnych spraw z Moskwy i tego nie zmienisz. Nie uciekniesz od tego:) z checia przytulasz mistrzostwo z 1993 ktorego Legia nie ma a chcesz wymazac z pamieci lata swietnosci Legii z rozpietym nad nia komunistycznym parasolem?? Nie ladnie to tak wybiorczo czcic historie swojgo klubu:)
W kwestii Zaglebia - Zawsze dla mnie niepojete jest danie szkoleniowcowi kredytu zaufania na zbudowenie formy w okresie przygotowawczym a pozniej sadzanie go na taczke po 1,2,3 kolejce ligowe. Chetnie w Lubinie zobaczylnym Skorze. |
Cytat:
I daruj sobie to protekcjonalne wymądrzanie się na temat historii Legii Warszawa, bo zwyczajnie nie zniese, pojadę do Ciebie i strzelę liścia. Cytat:
|
Ale spokojnie panowie wiślacy. Nie warto nawet wywlekać czasów Bordziłowskich i innych. Historia najnowsza to już dla nich dość wstydu, wystarczy wspomnieć wojnę na torty i pięści z ITI, teraz nagle wszystko im pasuje. Taki jest ich honor. A jaki tani - Leśnodorski sprawi że rozdupcą Widzew i rozniosą Podbeskidzie na jony i już nurkują mu w rozporze i jest wielka fiesta z okazji habemus bidetum odyseja kosmiczna 3001. Już napinają się, jakby co najmniej osiągnęli połowę tego, co pewien klub z południa Polski w tej dekadzie.
Cytat:
Cytat:
PS Zapomniałem o kilku luzackich emotkach, żeby podkreślić jak bardzo mam wyjebane na swojego adwersarza. Podnoszę normę: :) :) :lol: :D :) |
Cytat:
Przyganiał kocioł garnkowi :) |
Cytat:
To nie jest wymadrzanie z mojej strony tylko historia ktora was niemilosiernir uwiera. A ztym lisciem nie strasz nie strasz bo sie ...Internetowy spzredawca lisci sie znalazl:) |
Cytat:
Wracając na ziemię, dajcie sobie spokój z płaczami na temat czasów komuny, bo jako żywo przypominacie nasze pasiaste sąsiadki i ich warszawskie przyjaciółki... |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Panowie - jedno ostrzeżenie dla wszystkich. Albo dyskusja trzyma poziom, bez wycieczek personalnych i tyczy się to każdego (w szczególności gości!)
Albo przerwa. ---- Jeden już odpoczywa. |
Cytat:
Z nadmiaru szczescia mu sie pojebalo . Oj pojebalo. Aha i jeszcze jedno : :-) ;) :-) ;) :-) ;) :-) ;) :-) ;) to zeby nie wylamywac sie z przyjetej przez chlopka konwencji Habemus napletum et bidetum ...10 albo h.u.j tam od razu 110 Albo i 1110.... |
Szczerze to Wasza "dyskusja" tutaj jest na tak żenującym poziomie ,że głowa boli. Jedni i drudzy przeczytajcie sobie ostatnie posty i zastanówcie się ile Wy macie lat i co wypisujecie. Informacji o ekstraklasie jak na lekarstwo za to ciągła przepychanka jak w przedszkolu. Chłop z Warszawy potrafił nawet zagrozić liściem kibicowi Wisły, nieporozumienie totalne.Patrząc po ilości wpisów wykonanych przez niego to nie wiem jak przeżyje bez tego forum
|
0 22 jako legionista - internetowy sprawiedliwy wymierzajacy liscie moze byc maskotka tego forum.
Niestety uderzanie w ich historie co zrobilem z premedytacja w 99% wyprowadza ich z rownowagi - o czyms to swiadczy albo sie jej wstydza albo jej sami nie znaja. Wracajac na wlasciwe tory: Tak sie zastanawiam gdzie upatrywac kolejnej trenerskiej glowy po Hapalu. Moze Zielinski czy Tarasiewicz?? :) |
Pewnie ten 0 22 to jakiś ćwok z małej miejscowości, albo odległego miasta od Łazienkowskiej, który chce się dowartościować "wielką Legią Warszawa". Nie wygląda mi on na typowego "warśawskiego" napinacza:)
Taki zapał neoficki w prowokowaniu typowy dla zakompleksieńców. Jakoś inne warszawiaki nie w....iają tak jak ten. Może są z Warszawy i nie muszą się dowartościowywać jak 0 22? (Nic nie mam do ludzi z małych miejscowości czy wsi to tak w gwoli wyjaśnienia, a tym bardziej nie patrzę na nich z góry) |
Cytat:
Ogryzek za to Ty wyglądasz na typowego napinacza, i to niekoniecznie z małej miejscowości - pamiętaj, chłop ze wsi wyjedzie, ale wieś z chłopa nie (nie mylić z kibicem Wisły Kraków). |
Cytat:
Ciekawe jak moderatorzy na forum Legii potraktowaliby sytuację gdybym w podpisie miał zdjęcie z meczu Wisła-Legia z 1993 i podpis "Jedni zdobywają MP uczciwie, inni kradną" Pewnie od razu dostałbym bana, a 0 22 wykorzystuje fakt że moderatorzy na naszym forum są bardzo wyrozumiali. Aż za bardzo. (Po co te jego podpisy z 10? Wie że dla nas Wiślaków to plucie nam w twarz za sprzedanie meczu przez naszych kopaczy. Coś tym wnosi do dyskusji? Zwykła napinka. Wcześniej też błyszczał podobnymi zagraniami.) Ja akurat napinaczem nie jestem, daleko mi do tego. Słoma z butów też mi nie wystaje, za to Ty spójrz trochę krytycznie na 0 22 a nie broń jego "bucowych" zachowań na siłę. BTW Nie za dużo tu jest legionistów? Coraz większy rój się tworzy i zagłusza rozmowę. |
Ogryzek, na różnych forach są różne zasady. Tutaj np. często widuję jak ktoś napisze "legła" itp., napisz u nas na forum "skisła" lub nawet "wisła" z małej litery, to najpierw dostaniesz ostrzeżenie, a jak się nie ogarniesz, to bana.
|
Cytat:
|
coś w tym stylu, nigdy nie kupiłem żadnej koszulki czy szalika gdy w nazwie klubu był drugi człon.
Poza tym ja tylko odbiłem piłeczkę, widać trafiłem w czuły punkt. Wy historię wypominać możecie, ale Wam już nie można? W sumie u Was to nie historia, tylko teraźniejszość... |
Cytat:
|
Cytat:
Do ZBOWIDU spokojnie mozesz uderzac. A tak po za tym to na prawde nie wiem o czym wasc p.i.e.r.d.o.l.i.sz. Jaka historia ? Jaka terazniejszosc ? Slyszales kiedys o Wisle-Telefonice Krakow ? Albo o Wisle-Tyskie Krakow ? Ja tez nie.Takie historie to tylko w koszykowce panie dzieju.No chyba ,ze w stolycy.Tam wszystko przejdzie. |
Yossarian - A wiesz jaki jest PRAWDZIWY herb Wisły? Czy może nie bardzo? Porównaj PRAWDZIWY herb Wisy z tym, pod którym teraz gracie. Bo widzę, że chyba nie załapałeś. Widocznie takie rzeczy tylko w Krakowie.
Nam jak wprowadzili czarną trumnę, to protestowaliśmy, bojkotowaliśmy. Gwiaździsty u Was kupują szaliki i koszulki z "nie herbem Wisły" i co na to poradzisz? Zakładam, że nie jesteś zwolennikiem Waszego aktualnego loga? A, że są osoby, którym to nie przeszkadza, to nic na to się nie poradzi. Dla mnie ważne było to, że ruch kibicowski nie aprobował tego zjawiska. |
Co tam dyskusja ma wspólnego z tematem ekstraklasa i bieżącymi kwestiami?
|
Cytat:
|
Cytat:
W czasach nowożytnych Telefonika nie podnsiła ręki na te symbole i zawsze one widniały w herbie. Przedmiotem sporu było umieszczenie oprócz herbu Białej Gwiazdy na koszulkach co w tym sezonie w końcu się udało osiągnąć. Już koledzy wspomnieli, że to wy za pare srebrników dalicie sie zrobić koreańcom w Legie "DDDEEEUUUUUUU" Warszawa... Mam nadzieje ze to koniec przepychanek historyczno-terazniejszych. Napisz lepeiej w odpowiednim dziale jak to widzisz dzisiejsze starcie z Norwegami... |
Śmietnik jak zwykle...ale co się dziwić.Wychodzi na to że jeden klub jest chujowy i zły, a drugi niepokalany. To nigdy nie prowadzi do niczego dobrego.TTJ, daruj sobie bo to niczego nie da. Wisła jest święta, 7egła jest chujowa i koniec!.
Wracając do tematu przewodniego. Zwalnianie Hapala po 2 kolejce jest idiotyzmem. Koleś powinien polecieć już dawno temu. Zero stylu, sprowadzanie szrotu z własnego podwórka, wyniki jak na możliwości klubu tragiczne. Cóż, Wojtala z kolegami dali delikatnie mówiąc ciała. Skorza prowadzący miedziowych? Pewność będzie przynajmniej co do braku zagrożenia z ich strony jeśli chodzi o walke o wyższe cele. |
Skorża, czy inny magik nie sprawią, że ZL będzie walczyło o najwyższe cele. Nie mogą walczyć, bo sportowo są w najlepszym wypadku na miejscach 4-8 w naszej ekstraklasie. Kwiekiem, Piątkiem i Przybeckim mieliby wskoczyć na podium? Wolne żarty.
|
Cytat:
|
Patrzac na wczorajsza ambicje i wole walki Lechii z Barca sadze ze gdyby z taka ambica walczylo w lidze Zaglebie czy wspomniana Lechia to biliby sie o pudlo. W naszej lidze ambicja mozna ugrac sporo co pokazuja zawsze beniaminkowie po awansie gdy jada na ambicji i euforii...
|
|
Proszę trzymać się tematu!
Ekstraklasa 2013/14! |
A może by tak utworzyć osobny temat na forum? Całkowity hyde park " napinka kibiców Wisły i Legii"?
Szczerze to czasem już mnie to męczy gdy czytam te posty. |
Cytat:
Nikt nikogo nie zmusza do czytania od deski wszystkich tematow na tym forum:) |
Smieszne zestawienie wydatkow w danych ligach w obecnym oknie transferowym -> http://www.transfermarkt.de/de/stati...transfers.html
Wszystkie kluby ekstrakupy wydalyw tym okienku w sumie 1,5 mln euro. Sorry ale za takie pieniadze to mozna co najwyzej kupic jednego porzadnego pilkarza. |
Bieda i poniżenie.
|
1,5mln? Jak żyć Panie premierze? :)
|
W małych derbach Górnego Śląska wygrał skazywany przez niektórych na walkę o utrzymanie Górnik 2 -1 z Piastem.
Tak jak pisałem po meczu z nami i dalej to podtrzymuję, Górnik gra tak samo jak na jesieni rok temu i awansuje do pierwszej 8. W meczu z Piastem stworzył więcej sytuacji i wygrana zasłużonie. No i bramka Sobola (niestety już dla Górnika a nie nas) fantastyczna:) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl