Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [22 kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, sobota 13 kwietnia, 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9016)

Manor 14.04.2013 15:55

Bardzo ostre oświadczenie na oficjalnej. Duża niespodzianka.

funkykoval 14.04.2013 16:04

Czy możecie nie cytować użytkownika "tcheris" ???
Mam go w ignorach i nie chce mi się czytać jego "yntelygentnych inaczej wpisów"...

Apropos może w tym miejscu na boisku działa rzeczywiście jakieś pole elektromagnetyczne - przecież nie widzieli rożnego gdy Kuciak łapał za linią, ręki Jodłowca, a w meczu z Podbeskidziem w tym samym miejscu zaćmienia dostał sędzia Tarnowski i nie widział faulu na Boguskim.

arti 14.04.2013 16:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1308437)
:D

Tym razem sędzia nie uzna prawidłowo strzelonej bramki przez Śląsk lub trzeba szamana zaprosic.Zna ktoś bo już pełno murzynów widziałem w mieście:)

a jak strzelą dwie?;)

Tasio1906 14.04.2013 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1308449)
a jak strzelą dwie?;)

to Wisle podyktują tyle karnych ile będzie trzeba XD żeby zatrzeć kiepskie wspomnienia z facetami w czerni

qqq_b 14.04.2013 16:42

Psioczycie jak stare baby na targu odnośnie tych sędziów. W każdej kolejce sa co najmniej 2-3 sytuacje, gdzie sędziowie popełniaja powazny błąd. raz to wpływa na wynik meczu, innym razem nie. W tej kolejce te poważne błędy przytrafiły się Wiśle na niekorzyść, Legii na korzyść. W poprzednich kolejkach to Wisła miała korzyść, a przeciwnik "niekorzyść". Taka jest piłka, a wypisywanie, że "Wiadomo kto musi zdobyć miszcza" albo "legła na miszcza od pzpn" ( btw. co ma w ogóle pzpn do ekstraklasy? ) jest po prostu nie na miejscu. Raz sędzia pomoże nam, innym razem nam zaszkodzi. W ostatecznym rachunku i tak zawsze wychodzi na 0.

!!IRIVER!! 14.04.2013 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1308453)
Psioczycie jak stare baby na targu odnośnie tych sędziów. W każdej kolejce sa co najmniej 2-3 sytuacje, gdzie sędziowie popełniaja powazny błąd. raz to wpływa na wynik meczu, innym razem nie. W tej kolejce te poważne błędy przytrafiły się Wiśle na niekorzyść, Legii na korzyść. W poprzednich kolejkach to Wisła miała korzyść, a przeciwnik "niekorzyść". Taka jest piłka, a wypisywanie, że "Wiadomo kto musi zdobyć miszcza" albo "legła na miszcza od pzpn" ( btw. co ma w ogóle pzpn do ekstraklasy? ) jest po prostu nie na miejscu. Raz sędzia pomoże nam, innym razem nam zaszkodzi. W ostatecznym rachunku i tak zawsze wychodzi na 0.

Ktoś już tu wpisywał z ostatnich 10 meczy ile tych "korzyści" odnieśliśmy. M.in. w meczu z Pogonią, Podbeskidziem, czy Pucharze Polski z Jagiellonią.

Galeria sędziowskich sław - świetny pomysł przeciwko tym jebanym szumowinom.

wolfy 14.04.2013 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b (Post 1308453)
W poprzednich kolejkach to Wisła miała korzyść, a przeciwnik "niekorzyść".

Wypisz mi te korzyści, które odnieśliśmy. A jeśli nie potrafisz, to zamilcz.

enzo 14.04.2013 17:07

qqq_b - możesz konkretnie napisać, kiedy to niby ostatnim razem rzeczywiście Wisła odniosła korzyść z powodu błędu sędziowskiego? Bo według mnie mijasz się z prawdą i siejesz jakiś bezsensowny ferment.

Jestem zdecydowanie jedną z ostatnich osób, które oceniają pracę arbitrów po meczach. Od dawna uważam, że prezentują oni po prostu taki sam poziom, jak cała nasza rodzima liga - czyli beznadziejny.

Jednak tego, co wydarzyło się wczoraj z udziałem Jarzębaka, nie można nawet nazwać wypaczaniem wyniku. Dlatego tym bardziej cieszę się, że Kulawik na pomeczowej konferencji bez ogródek stwierdził, że Wisła została najzwyczajniej w świecie okradziona (tutaj plusik również dla Bednarza).

szprotson 14.04.2013 18:00

P.S.

Bo 90% osób sie "jara" wejściem Pareiki w Koseckiego.
A dla mnie zachował sie jak debil.Co z tego że był spalony, ale sędzia na upartego mógł dać mu czerwoną za ...niesportowe zachowanie.
Lubie jak w meczu trzeszczą kości,ale wtedy kiedy wszystko jest fair. Myślicie ze po tej akcji (a dokładnie po zdjęciu krążącym po sieci) sędziowie nie będą baczniej sie przyglądać wyjściom Sergieja?
Nie popieram takich wejść, .... ze w chłop z Legii i że nas skręcili.

mitmichael 14.04.2013 18:02

W Bundeslidze za atak karate pilkarze dostaja zołte kartki (Kuba Błaszczykowski cos o tym wie) a w Polsce wszyscy w takich sytuacjach o czerwonych kartkach gadaja. Tam jakos nie płacza tylko w Polsce wszyscy rozzaleni

aso 14.04.2013 18:08

A ja powiem tak - sędziowanie jakie było wszyscy widzieli .Nawet trampkarze wiedzą , ze gramy do gwizdka.A nasza obrona z panem Czawezem i krzyczacym Parejką stanęła. Błąd sędziów oczywista oczywistość. Ale ja się pytam , czy my jako kibice (trener T.K. również) nie powinniśmy się czuć oszukani przez pseudo naszych grajków, którzy do tego meczu z Legią nic nie grali. Wniosek jest prosty- skoro mogą prowadzić grę, grać krakowską piłkę , stwarzać sytuacje bramkowe w meczu z Legią to dlaczego tego nie robili w poprzednich meczach.Ja jako kibic czuję się oszukany podwójnie przez sędziów i przez zawodników. Czy tylko Legia jest przeciwnikiem z którym zawodnicy wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności? Czy widmo spadku co raz bardziej zagląda im w oczy? Wniosek nasuwa się jeden -umiejętności są-tylko biała gwiazda na koszulce im ciązy.......

FraMat 14.04.2013 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1308464)
W Bundeslidze za atak karate pilkarze dostaja zołte kartki (Kuba Błaszczykowski cos o tym wie) a w Polsce wszyscy w takich sytuacjach o czerwonych kartkach gadaja. Tam jakos nie płacza tylko w Polsce wszyscy rozzaleni

Przeglądałem kilkanaście razy tę sytuację i to Kosecki jako pierwszy wystawił nogę w ciosie karate. Dopiero wtedy Siergiej wyskakując odruchowo podciągnął drugą nogę chcąc uniknąć kopnięcia przez pedałka. W efekcie zawadził go. I dobrze. Nie było to celowe, lecz był to odruch obronny.

michaln 14.04.2013 18:48

Kosecki, jak kiedyś ładnie to ujął Majdan, przyaktorzył, bo Sergiej nie kopnął go tak mocno, żeby tamten przez pięć minut się pokładał na boisku jakby był umierający. Kubuś to straszny mięczak, a nawet jeśli Pareiko zrobił to celowo, to sam pokazał, jak porządny, twardy piłkarz powinien zareagować, kiedy w ostatniej akcji podobnie potraktował go Kuciak. Mam ogromny szacunek dla Pareiki własnie za takie sytuacje, bo pokazuje, że żyje meczem a nie traktuje piłki jak zwykłej, nudnej pracy. Ma charakter jak Roy Keane czy Eric Cantona, ale jednocześnie nie zachowuje się jak rozwydrzony dzieciak jak Małecki (przynajmniej przed wyjazdem do Turcji).

Bronex 14.04.2013 19:02

Oświadczenie władz Wisły potrzebne i słuszne. Poziom sędziowania skandaliczny. Wisła została ewidentnie przekręcona. Sędziowanie często nie jest łatwą sprawą bo nagminnie zdarzają się sytuacje gdzie nie można wydać szybko jednoznacznej decyzji ,ze względu na obiektywne ograniczenia (dynamika zajścia, ograniczone pole widzenia). Jednak w wczoraj mieliśmy do czynienia z ewidentnym wypaczeniem w wykonaniu niejakiego Jarzębaka. Nic go nie usprawiedliwia. To nie był błąd ,a perfidne złodziejstwo i niesprawiedliwość. Gość stoi jak muł przy linii, widoczność doskonałą, od zdarzenia jest może kilka metrów (wystarczy spojrzeć na zdjęcia). Piłka jest jakieś 50-60 cm poza polem gry. A sędzia Jarzębak tego "nie widzi"! Mało tego przecież on po chwili ,kiedy nasi protestują mówi wyraźnie ,że była "w polu". Jak w pierwszej chwili nie zareagował to mógł wycofać się z tego jeszcze. A co zrobił liniowy w tej sytuacji? Też był ślepy? Więcej sędziów = więcej błędów.

Watts 14.04.2013 19:19

Argumenty podnoszone przez Stempniewskiego w sprawie Jarzębaka w Lidze+Extra skandaliczne.
Najpierw pokrętnie tłumaczy o doświadczeniu i szkoleniach. Mniemam, że chodzi o jakieś szkolenia okulistyczne, bo ja z wzrokiem Steviego Wondera z trybun widziałem piłkę poza polem gry, a ten niedoświadczony, niedoszkolony i chyba również niedorobiony sędzia Jarzębak nie był w stanie tego zobaczyć pod czubkiem własnego buta. Według Stempniewskiego odwrócenie perspektywy sędziemu Jarzębakowi spowodowało w jego głowie taki mętlik, że chłopa przerosła piłka półtora obwodu za linią końcową. Potem mamrotał coś o braku komunikacji, no jeżeli 2 sędziów potrafi "obrobić" jedną połowę boiska, a 3 chłopa ze słuchawkami i mikrofonami w dupie nie jest w stanie objąć kawałka boiska, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Adenalix 14.04.2013 19:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 1308476)
Argumenty podnoszone przez Stempniewskiego w sprawie Jarzębaka w Lidze+Extra skandaliczne.
Najpierw pokrętnie tłumaczy o doświadczeniu i szkoleniach. Mniemam, że chodzi o jakieś szkolenia okulistyczne, bo ja z wzrokiem Steviego Wondera z trybun widziałem piłkę poza polem gry, a ten niedoświadczony, niedoszkolony i chyba również niedorobiony sędzia Jarzębak nie był w stanie tego zobaczyć pod czubkiem własnego buta. Według Stempniewskiego odwrócenie perspektywy sędziemu Jarzębakowi spowodowało w jego głowie taki mętlik, że chłopa przerosła piłka półtora obwodu za linią końcową. Potem mamrotał coś o braku komunikacji, no jeżeli 2 sędziów potrafi "obrobić" jedną połowę boiska, a 3 chłopa ze słuchawkami i mikrofonami w dupie nie jest w stanie objąć kawałka boiska, to chyba nie mamy o czym rozmawiać.

Zgadzam się. Szanuję Pana Sławka i możemy mieć różne zdania co do ręki Jodłowca czy akcji Pareiko-Kosecki, ale tłumaczenie pana Jarzębiaka, że on się nie nadawał po pierwszej interwencji do sędziowania w związku z powyższym należy bagatelizować wszystkie jego następne błędy. Panie Sławku... nawet Panu zdarza się błądzić.

Worcester 14.04.2013 20:17

Ciekawostka.
Zerknijcie jeszcze raz na screena z sytuacją Jędrzejczyka. Zauważcie, że linia autowa jest na wysokości uda.
Obrońca ma dokładnie 1,89cm. Jeśli jesteście podobnego wzrostu zmierzcie ile to jest centymetrów. Z kolegą przeprowadziliśmy eksperyment i wyszło nam 80cm! To są jaja!
Piłka nie przekroczyła linię o 5 cm, aby do dobrej oceny sytuacji potrzebne było ustawienie "z boku". Jak ktoś może jeszcze bronić Jarzębaka? Kolejna sytuacja to ta z Kuciakiem zagarniającym piłkę grubo za linią. On przecież stał za linią a rękę miał wysuniętą bliżej trybuny niż nogi (co jest najlepszym dowodem na to, że był aut bramkowy). To są kwadratowe jaja jak zostaliśmy przekręceni.

krwawy 14.04.2013 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Adenalix (Post 1308481)
Zgadzam się. Szanuję Pana Sławka i możemy mieć różne zdania co do ręki Jodłowca czy akcji Pareiko-Kosecki, ale tłumaczenie pana Jarzębiaka, że on się nie nadawał po pierwszej interwencji do sędziowania w związku z powyższym należy bagatelizować wszystkie jego następne błędy. Panie Sławku... nawet Panu zdarza się błądzić.

Ty cały czas błądzisz:)
My dobrze zapłaciliśmy, więc na waszym miejscu bym się spodziewał na komisji ligi Parejko i jego dyskwalifikacji:)

Adenalix 14.04.2013 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1308492)
Ty cały czas błądzisz:)
My dobrze zapłaciliśmy, więc na waszym miejscu bym się spodziewał na komisji ligi Parejko i jego dyskwalifikacji:)

Jak zawsze poprawiasz mi humor:-) Powodzenia i pożegnam Cię tradycyjnym bez odbioru.

Kaan 14.04.2013 20:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1308492)
Ty cały czas błądzisz:)
My dobrze zapłaciliśmy, więc na waszym miejscu bym się spodziewał na komisji ligi Parejko i jego dyskwalifikacji:)

Pareiko. Nie zrobią tego ponieważ wiedzą że nas to akurat nie osłabi :)

MatMario 14.04.2013 20:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1308492)
Ty cały czas błądzisz:)
My dobrze zapłaciliśmy, więc na waszym miejscu bym się spodziewał na komisji ligi Parejko i jego dyskwalifikacji:)

To że kurewstwo macie w genach od lat to nikomu przypominać nie musisz.

krwawy 14.04.2013 20:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1308498)
To że kurewstwo macie w genach od lat to nikomu przypominać nie musisz.

Króliczku mój te niemoralne prowadzenie się to chyba nie nas dotyczy, bo to nie my mecze sprzedajemy...

Adenalix 14.04.2013 20:52

krwawy mówiąc najdelikatniej Twoje posty są niemerytoryczne. W związku z powyższym przestajesz być tu mile widziany chyba, że przestaniesz prowokować. Jeśli masz ochotę na dyskusje na temat króliczków, zapraszam na forum onetu.

czesiu 14.04.2013 20:57

Ślepuga za bramką nie widzi jak piłka wychodzi o ponad pół metra za linie, koleś w C+ zamiast go zwolnić per.doli, że ten ma za mało godz, na szkoleniu - paranoja! Protest? Nie ma znaczenia. Nie tędy droga, problem polega na tym że B. Cupiał, po czymś takim może stwerdzić (chyba już tak jest) że to już nie ma sensu i w przyszłym sezonie zagramy juniorami tak jak gra Widzew. W pierwszym roku zniknie z 10 tys. dekoderów C+, a w drugim kolejne...

mitmichael 14.04.2013 21:02

PS: Może więc pomoc sędziów bramkowych to zły pomysł, z którego trzeba się wycofać? Zbigniew Przesmycki: Może tak. Takiego zdania jest Zbigniew Boniek. To dzięki niemu, dosłownie, nie ma w T-Mobile Ekstraklasie więcej meczów prowadzonych przez sześciu sędziów. Stwierdził, żeby na próbę sędziowane było tylko jedno spotkanie, podał racjonalne argumenty. Wiosnę zaczęliśmy więc z jednym meczem w rozszerzonym składzie. Trzeba się jednak zastanowić, czy jest sens bawić się w to na polskich boiskach. Może szkoda na to czasu i pieniędzy


Oczywiscie, ze szkoda czasu i pieniedzy. Lepiej powtorki wideo wprowadzic - wiecej pozytku.

MatMario 14.04.2013 21:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1308501)
Króliczku mój te niemoralne prowadzenie się to chyba nie nas dotyczy, bo to nie my mecze sprzedajemy...

Jak się ....isz bo inaczej nie dostaniesz to wcale nie oznacza że jesteś najlepszą partią w mieście... I respektu też nie dodaje. Chyba że u was w farszawce inaczej to postrzegacie.

morganfield 14.04.2013 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1308458)
Wypisz mi te korzyści, które odnieśliśmy. A jeśli nie potrafisz, to zamilcz.

Przepraszam kolegę qqq_b, że go wyręczę:
Polonia - Wisła: Łukasz Burliga wślizg obunóż na wysokości piszczela rywala - czerwona kartka;
Wisła - Pogoń: Ivica odgrywa się za wcześniejszy faul na jednym ze śledzi - czerwień;
Wisła - Podbeskidzie: Osman na spalonym - jesteśmy zbyt słabi żeby z tego skorzystać:

I sytuacje, które w przeciwieństwie do powyższych, są odrobinę dyskusyjne:
Wisła - Podbeskidzie: Jovanovic - faul przed polem karnym; Pareiko - ciągnięcie w polu karnym rywala za nogę (nie pierwszy raz zdarza się to Estończykowi);
Polonia - Wisła: Bunoza - faul w polu karnym;
Wisła - Legia: Pareiko - kopnięcie legionisty we własnym polu karnym - nazwane przez kolegę wyżej ruchem odruchowym, a w rzeczywistości wynikającą z rozchwiania emocjonalnego Sergeia głupotą; Burliga - faul po którym dostaje tylko żółtą kartkę.

Nie pisze tego by wywoływać niepotrzebną przepychankę. Po prostu nasi sędziowie są na poziomie piłkarzy, trenerów, mediów itd. Mylą się Podejmują błędne decyzje w każdą stronę bo są najzwyczajniej w świecie słabi.

Tak ochoczo piszecie Panowie o wywalaniu tych sędziów z ekstraklasy. Kim chcecie ich zastąpić? Tymi z I, II czy III ligi?

W ogóle cała ta dyskusja, w mojej opinii, jest wyolbrzymiana i zamiast o licznych błędach własnych (np. zachowanie Małeckiego przy drugiej bramce) dyskutujemy o czymś na co nie mamy wpływu, a co od zawsze jest na niskim poziomie i tylko przez naszą aktualna niemoc na świeczniku.

Wojtas 14.04.2013 22:52

Ktos Lige + extra ogladal??
Pan Stepniewski dzielnie dzis bronil sedziego liniowego argumentujac ze zeby widziec to czy pilka wyszla za linie potrzeba jest mu uwaga...........DODATKOWE GODZINY CWICZEN do tego by takie cos stwierdzac.

no to sa jaja,parodia ,fajnie go Twarowski wrecz wyśmial z tego

kpina ,jestemy okradani juz ktorys raz z punktow na Reymonta.

nesta 14.04.2013 23:14

Najgorsza jest ta jebana bezsilność, ze nic nie możesz przeciwko tej mafii zrobić.. Swój zawsze będzie bronil swego. W każdym zawodzie, sferze życia, jak ktoś coś s.......i, to robi się jakaś karę dla sprawcy i zadośćuczynienie dla ofiary, wszędzie tylko ....a nie w piłce gdzie max konsekwencją jest nie sędziowskie przez 1-2 mecze. Przecież ....a za msc nikt już o tym nie będzie psmiętał i wszystko rozejdzie się po kościach! Uważam, że jakaś akcja ze strony kiiców i skwk jest bardziej niż wskazana.

wolfy 15.04.2013 00:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez morganfield (Post 1308535)
(...)

I? W jaki sposób to wypaczyło wynik meczu?

Zapytam wprost: jesteś ograniczony, nie oglądasz meczów czy po prostu prowokujesz? Bo takich sytuacji po których zawodnik mógł dostać czerwo, ale sędzia się zawahał jest multum w każdym meczu e-klasy. Każdym. Pytanie, co z tego wynika jest bezcelowe, wszak retoryczne. Pytanie "z czego to wynika" również - trudno o techniczna ligę z piłkarzami bez techniki.
Ja jestem zresztą bardzo mocno za tym za tym, żeby tępić boiskowych drwali, ale wystarczy posłuchać komentatorów i przypomnieć sobie reakcje po wykartkowaniu Korony.

EDIT: Dwa słowa: Ariel Borysiuk. Sporo, oj sporo meczy powinna była Legia kończyć w dziesiątkę (w tym te z nami), a koleś miał praktycznie immunitet. Często padały tutaj życzenia otwartego złamania nogi po meczach z tym bydlakiem...

Żałosna próba, żałosna. To nasza wina że zostaliśmy chamsko, w biały dzień przekręceni.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nesta (Post 1308542)
Najgorsza jest ta jebana bezsilność, ze nic nie możesz przeciwko tej mafii zrobić.. Swój zawsze będzie bronil swego. W każdym zawodzie, sferze życia, jak ktoś coś s.......i, to robi się jakaś karę dla sprawcy i zadośćuczynienie dla ofiary, wszędzie tylko ....a nie w piłce gdzie max konsekwencją jest nie sędziowskie przez 1-2 mecze. Przecież ....a za msc nikt już o tym nie będzie psmiętał i wszystko rozejdzie się po kościach! Uważam, że jakaś akcja ze strony kiiców i skwk jest bardziej niż wskazana.

Zawsze rozchodzi się po kościach. Akcja z Boguskim, wyrzucenie na Legii Pareiko po żałosnym padzie Radovicia, o mniejszych rzeczach nawet nie będę wspominał.

Bi@ły89 15.04.2013 07:03

Sorki, że w temacie o piłce ale poszukuje nazwy piosenki, która leciała zaraz po zakończeniu spotkania? Poratuje ktoś?

morganfield 15.04.2013 07:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1308548)
I? W jaki sposób to wypaczyło wynik meczu?

W tym sezonie potrafiliśmy stracić prowadzenie po czerwie nawet w 92 min. Poprzedni był bardziej pod tym względem “obfity“.

Do dalszej części nie będę się odnosił bo musiałbym używać słów których nie chcę, a na które Ty sobie w każdym poście pozwalasz (naprawdę tylko w tak tani sposób potrafisz zaistnieć?) jak również jest zwyczajnie nie na temat, który sam z resztą wywołałeś:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy
Cytat:

Pierwotnie napisane przez qqq_b
W poprzednich kolejkach to Wisła miała korzyść, a przeciwnik „niekorzyść“.

Wypisz mi te korzyści, które odnieśliśmy. A jeśli nie potrafisz, to zamilcz.

Inna sprawa.
Od początku rundy Patryk w każdym meczu daje się złapać kilkukrotnie na spalonym. I to nie są sytuacje tylko stykowe przez co sam jak i zespół traci dobrą okazję. Mam nadzieję, że sam to widzi.

KrajanTSW 15.04.2013 07:24

Chyba to: http://youtube.com/watch?v=DJztXj2GPfk na sb też ktoś podawal. Pozdr :)

Kocur 15.04.2013 07:50

Ja też ciągle czekam na tą całą masę sytuacji kiedy sędziowie drukowali w tej rundzie dla Wisły :czytaj:


Bo chyba ciągle dla niektórych jest niejasne czym się różni pomyłka sędziowska od chamskiego przekrętu.

TeeS 15.04.2013 07:57

A ja mam takie - możecie to nazwać - przeczucie. W którymś z najbliższych meczów - najbardziej pasuje mi spotkanie z Lechem w Poznaniu (25 kolejka) - arbiter zacznie się "niespodziewanie" mylić na korzyść Wisły. Jakiś karny znikąd, czerwona dla przeciwnika itp.

Tym samym okaże się, że przecież sędziowie mylą się także na korzyść Wisły, a że przy okazji przewaga Legii nad drugą drużyną się powiększy... to cóż, na pewno będzie to kwestia przypadku ;)

szprotson 15.04.2013 08:05

hah dokładnie
i teksty w stylu "oddał Wiśle co wcześniej zabrał"

mitmichael 15.04.2013 08:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TeeS (Post 1308557)
A ja mam takie - możecie to nazwać - przeczucie. W którymś z najbliższych meczów - najbardziej pasuje mi spotkanie z Lechem w Poznaniu (25 kolejka) - arbiter zacznie się "niespodziewanie" mylić na korzyść Wisły. Jakiś karny znikąd, czerwona dla przeciwnika itp.

Tym samym okaże się, że przecież sędziowie mylą się także na korzyść Wisły, a że przy okazji przewaga Legii nad drugą drużyną się powiększy... to cóż, na pewno będzie to kwestia przypadku ;)

Wiesz co? wcale bym sie nie zdziwił gdyby takie cos sie wydarzyło. Najlepszy przykład Lyczmanski - co Nam dał z Jagiellonia w 2011 roku to w nastepnym sezonie (czyli w tym co trwa) bedac arbitrem spotkania z Pogonia w Szczecinie orżnał Nas z 3 punktow dajac karnego z dupy i uznajac gola z metrowego spalonego.



A jeszcze odnosnie arbitrow (wszystkich) nie tylko polskich
wis.la/jrlj0


Czyli jednym słowem tylko powtorki wideo a nie kombinowanie z jakims bramkowym dziadem, ktore potem takie osoby jak Przesmycki i Stempniewski usprawierdliwią - a i Platini dla swietego spokoju takze bedzie ich usprawiedliwiał.

zim zum 15.04.2013 08:21

W pierwszej kolejce bramkę na 2:1 zdobyliśmy po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, którego nie było.

Odnośnie sobotniej awantury, to gdyby nasi grali do gwizdka, a nie jak juniorzy, to "interwencję" bramkowego rozpatrywalibyśmy w kategorii " błąd, który mógł dać bramkę Legii".

WISŁAZWE 15.04.2013 08:30

Głupoty ciąg dalszy.


1.
http://i47.tinypic.com/18hhqf.jpg


2.
http://i49.tinypic.com/kxni1.jpg



No tak Jarzębak był fatalnie ustawiony nie można mu zarzucić błędu.

morganfield 15.04.2013 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1308556)
Bo chyba ciągle dla niektórych jest niejasne czym się różni pomyłka sędziowska od chamskiego przekrętu.

No właśnie tu jest nieporozumienie.
Ja nie doszukuję się spiskowych teorii i nie twierdzę, że sędziowie drukują pod legię czy tym bardziej pod nas. Ja jedynie twierdzę, że są dramatycznie słabi. I to do zawsze, a przy mizerii którą obecnie serwują nam piłkarze jest to bardziej widoczne bo i bardziej od pracy sędziów zależymy.

A ja się nie zdziwię jak i w krainie kwitnącej bulwy wypaczą wynik pod kuchennych.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl