Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w Pucharze Polski 2012/13 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8799)

shaggy 24.10.2012 16:19

felipe nie spinaj sie sie pisze o ogolnym trendzie w ostatnich latach

felipe 24.10.2012 16:22

To precyzuj swoje wypowiedzi, a najlepiej dawaj konkrety. Bo rzucasz hasło bez pokrycia póki co. Co też wypunktowałem ci prostym przykładem z ostatniej rundy.

shaggy 24.10.2012 16:46

Moja luzna mysl dotyczyla glownie tamtego sezonu gdzie legia potykala sie kolejno z Rozwojem II Katowice, Widzewem Łódź, Gryfem Wejherowo, Arka Gdynia a dopiero w finale z Ruchem.

Ale szkoda tutaj poswiecac wiele miejsca klubowi spod znaku nauki jazdy.

Nasze losowanie ani dobre ani zle po prostu trzeba zrobic swoje i awansowac dalej.

sergio 24.10.2012 17:33

półfinały:
Śląsk- Zagłębie
Wisła-Legia

finał Wisła-Śląsk na stadionie narodowym...coś pięknego

butazango 24.10.2012 18:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sergio (Post 1283316)
półfinały:
Śląsk- Zagłębie
Wisła-Legia

finał Wisła-Śląsk na stadionie narodowym...coś pięknego

Na narodowym przeciez polskie kluby w pilke grac nie moga:D

JOSE 841 24.10.2012 20:39

No to Probierz był by zadowolony z losowania a tak Kulawik musi znowu szykować duuużo lepszą taktykę niż poprzednio bo z taką grą jak ostatnio to Wisła będzie mogła tylko pomarzyć o PP a Kulawik po dwumeczu z Jagą będzie mógł zacząć się żegnać oczywiście w razie przegranej. sergio przy okazji z powodu ulewy przełożono by finał na drugi dzień dzięki czemu Kulawik miałby więcej czasu na poprawe taktyki.Aczkolwiek ciekawe jaki team będzie miał Kulawik i ciekawe jakiego Jaga będzie miała trenera w przyszłym roku

wolfy 24.10.2012 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez butazango (Post 1283321)
Na narodowym przeciez polskie kluby w pilke grac nie moga:D

Cicho.
Może będzie ładna pogoda :D

serek.c2 25.10.2012 00:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1283342)
Cicho.
Może będzie ładna pogoda :D

Pogoda w tym przypadku nie ma nic do rzeczy :)

gypsy 25.10.2012 10:25

Z pewnością ogłoszą, że będzie na Narodowym, po czym okaże się, że nie da się na nim grać i w ostatniej chwili przeniosą mecz na Łazienkowską :D

wolfy 25.10.2012 13:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1283353)
Pogoda w tym przypadku nie ma nic do rzeczy :)

No, jak będzie padać to mecz się nie odbędzie, więc ma...

Kocur 25.10.2012 14:03

Według ostatniej prognozy pogody na Narodowym temperatura powietrza 12 stopni, wiatr południowo wschodni, temperatura wody 7 ... ;)


A tak w temacie Jagi to mam dziwne odczucia że awans w pucharze do kolejnej rundy był warty jeden punkt ligowy ... zobaczymy

JOSE 841 25.10.2012 18:06

Ciekawe kto z duetu trenerskiego Kulawik--- Hajto dotrwa na swoim stołku do dwumeczu przyjaźni o PP.??

serek.c2 25.10.2012 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1283409)
No, jak będzie padać to mecz się nie odbędzie, więc ma...

Jak nie będzie padać to też się nie odbędzie ;) Narodowy przecież nie jest przystosowany do goszczenia polskich kibiców...

Paweł 25.10.2012 19:41

A kto powiedział, że muszą być kibice? Wystarczą piłkarze i działacze.

funkykoval 26.10.2012 08:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JOSE 841 (Post 1283461)
Ciekawe kto z duetu trenerskiego Kulawik--- Hajto dotrwa na swoim stołku do dwumeczu przyjaźni o PP.??

Meczu Przyjaźni ??? Z tego co kojarzę to zgoda z Jagą została zerwana jakiś spory czas temu. Mecz przyjaźni to ze Śląskiem czy Lechią, a dzisiaj z Jagą to chyba jakieś nadużycie...

gerardinho91 26.10.2012 09:17

Pozatym co z nich za duet jak pracują osobno :)

marek2a 04.11.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1283411)
A tak w temacie Jagi to mam dziwne odczucia że awans w pucharze do kolejnej rundy był warty jeden punkt ligowy ... zobaczymy

Jeśli tak to pewnie dojdą jeszcze 3 w Białymstoku po ćwierćfinałach już. Potem losowanie na Łazienkowskiej i tu symulacja losowania: o wylosowano Legię i losujmy drugą drużyne do Legii .... o jest ... Ruch:rotfl:, Więc nasz dwumecz przyjaźni ze Śląskiem jest dość prawdopodobny w półfinale PP a stawka to prawdopodobnie Liga Europy:shock: no to jesteśmy już jedną nogą w pucharach:rotfl::rotfl::rotfl:

WISŁAZWE 21.01.2013 15:57

Podany dokładne daty spotkań ćwierćfinałowych PP:

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=27598

kriswisla 21.02.2013 09:17

tak trochę w kontekscie zbliżającego się też pucharu Polski z Jagą, Nika Dżalamidze zerwał wiązadła krzyżowe podczas treningu na sztucznej nawierzchni ,podaję za Borkiem który to napisał na twitterze ponoc kilka miechów przerwy

inspektor erektor 22.02.2013 15:00

z wiślackiego punktu widzenia PP to na ten moment rozgrywki o wiele ciekawsze niż ekstraklasa, w lidze miejsca wyższego niż piąte nie zajmiemy, puchar pozostaje naszą jedyną szansą na grę w LE w przyszłym sezonie

soQlABG 22.02.2013 15:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez inspektor erektor (Post 1300152)
z wiślackiego punktu widzenia PP to na ten moment rozgrywki o wiele ciekawsze niż ekstraklasa, w lidze miejsca wyższego niż piąte nie zajmiemy, puchar pozostaje naszą jedyną szansą na grę w LE w przyszłym sezonie

Z czym do Europy... Takim składem jakim obecnie mamy to możemy liczyć co najwyżej na 10+ miejsce w tabeli. Liga Europejska ? Zapomnij, jeśli Cupiał groszem nie sypnie w lecie to my musimy martwić się by nie spaść.

WISŁAZWE 25.02.2013 20:10

Jarosław Rynkiewicz został wytypowany na rozjemcę czwartkowego meczu 1/4 finału Pucharu Polski, pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok. Rynkiewicz sędziował w tym sezonie Wiśle jedno spotkanie w Ekstraklasie z Lechią Gdańsk (1:0)


Mecz będzie transmitowany na Orange Sport!

wolfy 25.02.2013 22:30

Ja bym wprowadził tylko dwie zmiany w stosunku do meczu z Bełchatowem: Daniel niech sobie zaplecie warkoczyki, a Boguski założy na łepetynę luźniejszą podpaskę, bo ta mu ewidentnie blokowała dopływ krwi do mózgu.

Będzie dobrze.

BronekTS 25.02.2013 22:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez soQlABG (Post 1300156)
Z czym do Europy... Takim składem jakim obecnie mamy to możemy liczyć co najwyżej na 10+ miejsce w tabeli. Liga Europejska ? Zapomnij, jeśli Cupiał groszem nie sypnie w lecie to my musimy martwić się by nie spaść.

No właśnie, ale jeśli udałoby się dojść do finału PP gdzie spotkalibyśmy się - założywszy - z Legią, wtedy przy mistrzostwie dla eLki my mamy udział w LE. A to w tym sezonie byłby szczyt marzeń i naprawdę, z obecnej perspektywy wielki sukces. I motywacja do działania, wtedy jeszcze bardziej Cupiał może by zainwestował, żeby w LE ogrywać zespół, ugrać mistrza w nowym sezonie i znów na próbę podboju LM..

Marzenia, co ?

Ajax 26.02.2013 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1300927)
Ja bym wprowadził tylko dwie zmiany w stosunku do meczu z Bełchatowem: Daniel niech sobie zaplecie warkoczyki, a Boguski założy na łepetynę luźniejszą podpaskę, bo ta mu ewidentnie blokowała dopływ krwi do mózgu.

Będzie dobrze.

Myślę że dobry wynik z Jagą wymaga znacznie większych zmian....

Genkov musi zrobić jasne pasemka żeby go olśniło
Głowacki musi ściąć się na łyso bo ewidentnie opór powietrza stawiany przez włosy go spowalnia
Małecki musi zapuścić włosy a la Samuraj aby poczuć Boski Wiatr
Kosa musi się zafarbować na rudo aby lepiej zmylić przeciwnika przy dryblingu

I tak dalej i tak dalej:)

marek2a 27.02.2013 00:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ajax (Post 1301062)
Myślę że dobry wynik z Jagą wymaga znacznie większych zmian....


Kosa musi się zafarbować na rudo aby :)

zostać prezesem PZPN :rotfl: a tak serio to dobrze ,ze tej Olimpii Grudziądz nie wylosowaliśmy:evil:

Wojtas 27.02.2013 00:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marek2a (Post 1301168)
zostać prezesem PZPN :rotfl: a tak serio to dobrze ,ze tej Olimpii Grudziądz nie wylosowaliśmy:evil:




Losuja w siedzibie ITI wiec Olimpia z Legią zagrac musiała :)

mr_kwolf 27.02.2013 08:12

Przecież ta Olimpia by nas jeszcze pyknęła na Reymonta. Dopiero siara by była.

Tak to zawsze będzie wymówka, że nie spodziewaliśmy się tak agresywnie grającej Jagiellonii, która bardzo chciała się zrewanżować za blamaż w Bielsku-Białej. No i oczywiście trzeba z tego meczu "wyciągnąć wnioski" i od teraz skoncentrować się na meczu z Podbeskidziem.

donecki 27.02.2013 09:30

Ostatni mecz Frankowskiego u nas to trzeba flagę z podziekowaniami przynieść

kucharz_77 27.02.2013 10:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1301197)
Ostatni mecz Frankowskiego u nas to trzeba flagę z podziekowaniami przynieść

Po co się powtarzać, taka flaga już była.

Ajax 27.02.2013 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1301185)
Przecież ta Olimpia by nas jeszcze pyknęła na Reymonta. Dopiero siara by była.

Tak to zawsze będzie wymówka, że nie spodziewaliśmy się tak agresywnie grającej Jagiellonii, która bardzo chciała się zrewanżować za blamaż w Bielsku-Białej. No i oczywiście trzeba z tego meczu "wyciągnąć wnioski" i od teraz skoncentrować się na meczu z Podbeskidziem.

Nie zapominaj, że po meczu z Podbeskidziem będziemy chcieli wyciągnąć wnioski i pokazać dobra grę w kolejnyym meczu :D

wolfy 27.02.2013 14:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1301197)
Ostatni mecz Frankowskiego u nas to trzeba flagę z podziekowaniami przynieść

Wiadomo, że ostatni? Zapowiedział zakończenie kariery? Bo wiesz, na tle reszty statystyki ma niezłe ;)

Już prędzej to ostatni sezon Sikorskiego w Ekstraklasie, bo nikt się raczej nie połakomi na napastnika który nie strzelił gola od dwóch lat.

donecki 27.02.2013 14:46

Poczytaj sobie dzisiejszt dziennik.A nawet jak nie ostatni to trzeba legendę ugościć bo długo takiego napastnika nie będziemy mieć

wolfy 27.02.2013 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1301262)
Poczytaj sobie dzisiejszt dziennik.A nawet jak nie ostatni to trzeba legendę ugościć bo długo takiego napastnika nie będziemy mieć

Nie czytałem, dlatego pytam czy ogłosił już zakończenie kariery, czy to tylko domysły dziennikarzy. Przy takich asiorach w ataku jak w naszej lidze to Franek spokojnie może grać do czterdziestki. Na razie ma tyle samo bramek co Genkov czy Radović...

martin_6 27.02.2013 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1301252)
Już prędzej to ostatni sezon Sikorskiego w Ekstraklasie, bo nikt się raczej nie połakomi na napastnika który nie strzelił gola od dwóch lat.

Ja bym takich definitywnych wniosków nie wyciągał. Nie zdziwię się, jak jeszcze przedłużymy z nim kontrakt...

Ajax 27.02.2013 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 1301285)
Ja bym takich definitywnych wniosków nie wyciągał. Nie zdziwię się, jak jeszcze przedłużymy z nim kontrakt...

Przecież Sikorski reaguje poztywnie i teraz idzie na nowy rekord, 2 lata bez strzału na bramkę w ekstraklasie :haha:

donecki 27.02.2013 18:45

Z kim zagramy jak przejdziemy Jage he he?

arti 27.02.2013 19:19

Liczę że na puchar nasi się zepną. Co to da to oczywiście inna sprawa. Będą próbowali coś osiągnąć w PP, a ligę będą zlewać tak jak rok temu. Zatem jutro może nawet wygrana.

El'kabat 27.02.2013 20:04

Chcieć to oni mogą sobie ,ale jak zespół nie ma pojęcia co grać i kondycyjnie jest w głębokim chuju to nawet największe chęci nie pomogą.
Franek pewnie pokaże Gienkovi i Sikorskiemu jak się strzela gole i na tym się skończy nasza przygoda w PP. Nie można oczekiwać zmiany gry w kilka dni o 180 stopni.
A to,że gramy na Reymonta,kiedyś owszem miało duże znaczenie.Teraz,każdy przyjeżdza ....a mać jak do siebie do domu i wie,że jesteśmy cieniem samych siebie.

mic 27.02.2013 20:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donecki (Post 1301197)
Ostatni mecz Frankowskiego u nas to trzeba flagę z podziekowaniami przynieść

Tak, wielkie "WON SZCZURZE"


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl