![]() |
felipe nie spinaj sie sie pisze o ogolnym trendzie w ostatnich latach
|
To precyzuj swoje wypowiedzi, a najlepiej dawaj konkrety. Bo rzucasz hasło bez pokrycia póki co. Co też wypunktowałem ci prostym przykładem z ostatniej rundy.
|
Moja luzna mysl dotyczyla glownie tamtego sezonu gdzie legia potykala sie kolejno z Rozwojem II Katowice, Widzewem Łódź, Gryfem Wejherowo, Arka Gdynia a dopiero w finale z Ruchem.
Ale szkoda tutaj poswiecac wiele miejsca klubowi spod znaku nauki jazdy. Nasze losowanie ani dobre ani zle po prostu trzeba zrobic swoje i awansowac dalej. |
półfinały:
Śląsk- Zagłębie Wisła-Legia finał Wisła-Śląsk na stadionie narodowym...coś pięknego |
Cytat:
|
No to Probierz był by zadowolony z losowania a tak Kulawik musi znowu szykować duuużo lepszą taktykę niż poprzednio bo z taką grą jak ostatnio to Wisła będzie mogła tylko pomarzyć o PP a Kulawik po dwumeczu z Jagą będzie mógł zacząć się żegnać oczywiście w razie przegranej. sergio przy okazji z powodu ulewy przełożono by finał na drugi dzień dzięki czemu Kulawik miałby więcej czasu na poprawe taktyki.Aczkolwiek ciekawe jaki team będzie miał Kulawik i ciekawe jakiego Jaga będzie miała trenera w przyszłym roku
|
Cytat:
Może będzie ładna pogoda :D |
Cytat:
|
Z pewnością ogłoszą, że będzie na Narodowym, po czym okaże się, że nie da się na nim grać i w ostatniej chwili przeniosą mecz na Łazienkowską :D
|
Cytat:
|
Według ostatniej prognozy pogody na Narodowym temperatura powietrza 12 stopni, wiatr południowo wschodni, temperatura wody 7 ... ;)
A tak w temacie Jagi to mam dziwne odczucia że awans w pucharze do kolejnej rundy był warty jeden punkt ligowy ... zobaczymy |
Ciekawe kto z duetu trenerskiego Kulawik--- Hajto dotrwa na swoim stołku do dwumeczu przyjaźni o PP.??
|
Cytat:
|
A kto powiedział, że muszą być kibice? Wystarczą piłkarze i działacze.
|
Cytat:
|
Pozatym co z nich za duet jak pracują osobno :)
|
Cytat:
|
Podany dokładne daty spotkań ćwierćfinałowych PP:
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=27598 |
tak trochę w kontekscie zbliżającego się też pucharu Polski z Jagą, Nika Dżalamidze zerwał wiązadła krzyżowe podczas treningu na sztucznej nawierzchni ,podaję za Borkiem który to napisał na twitterze ponoc kilka miechów przerwy
|
z wiślackiego punktu widzenia PP to na ten moment rozgrywki o wiele ciekawsze niż ekstraklasa, w lidze miejsca wyższego niż piąte nie zajmiemy, puchar pozostaje naszą jedyną szansą na grę w LE w przyszłym sezonie
|
Cytat:
|
Jarosław Rynkiewicz został wytypowany na rozjemcę czwartkowego meczu 1/4 finału Pucharu Polski, pomiędzy Wisłą Kraków a Jagiellonią Białystok. Rynkiewicz sędziował w tym sezonie Wiśle jedno spotkanie w Ekstraklasie z Lechią Gdańsk (1:0)
Mecz będzie transmitowany na Orange Sport! |
Ja bym wprowadził tylko dwie zmiany w stosunku do meczu z Bełchatowem: Daniel niech sobie zaplecie warkoczyki, a Boguski założy na łepetynę luźniejszą podpaskę, bo ta mu ewidentnie blokowała dopływ krwi do mózgu.
Będzie dobrze. |
Cytat:
Marzenia, co ? |
Cytat:
Genkov musi zrobić jasne pasemka żeby go olśniło Głowacki musi ściąć się na łyso bo ewidentnie opór powietrza stawiany przez włosy go spowalnia Małecki musi zapuścić włosy a la Samuraj aby poczuć Boski Wiatr Kosa musi się zafarbować na rudo aby lepiej zmylić przeciwnika przy dryblingu I tak dalej i tak dalej:) |
Cytat:
|
Cytat:
Losuja w siedzibie ITI wiec Olimpia z Legią zagrac musiała :) |
Przecież ta Olimpia by nas jeszcze pyknęła na Reymonta. Dopiero siara by była.
Tak to zawsze będzie wymówka, że nie spodziewaliśmy się tak agresywnie grającej Jagiellonii, która bardzo chciała się zrewanżować za blamaż w Bielsku-Białej. No i oczywiście trzeba z tego meczu "wyciągnąć wnioski" i od teraz skoncentrować się na meczu z Podbeskidziem. |
Ostatni mecz Frankowskiego u nas to trzeba flagę z podziekowaniami przynieść
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Już prędzej to ostatni sezon Sikorskiego w Ekstraklasie, bo nikt się raczej nie połakomi na napastnika który nie strzelił gola od dwóch lat. |
Poczytaj sobie dzisiejszt dziennik.A nawet jak nie ostatni to trzeba legendę ugościć bo długo takiego napastnika nie będziemy mieć
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Z kim zagramy jak przejdziemy Jage he he?
|
Liczę że na puchar nasi się zepną. Co to da to oczywiście inna sprawa. Będą próbowali coś osiągnąć w PP, a ligę będą zlewać tak jak rok temu. Zatem jutro może nawet wygrana.
|
Chcieć to oni mogą sobie ,ale jak zespół nie ma pojęcia co grać i kondycyjnie jest w głębokim chuju to nawet największe chęci nie pomogą.
Franek pewnie pokaże Gienkovi i Sikorskiemu jak się strzela gole i na tym się skończy nasza przygoda w PP. Nie można oczekiwać zmiany gry w kilka dni o 180 stopni. A to,że gramy na Reymonta,kiedyś owszem miało duże znaczenie.Teraz,każdy przyjeżdza ....a mać jak do siebie do domu i wie,że jesteśmy cieniem samych siebie. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:49. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl