![]() |
Cytat:
Strach pomyśleć co z obecną drużyna zrobiłaby Wisła w składzie z Radovanovicem , Kryszałowiczem , Penksą i Paulistą .To wcale nie jest ironia :shock: Jestem przekonany , że gdyby to Wisła grała w 9 to ataki ze strony Legii sunęłyby co sekundę w dodatku każdy atak pachniałby bramką .Śmiem twierdzić , że każda drużyna w lidze (poza sąsiadką ) bez problemu zaaplikowałaby obecnej Wiśle bramkę gdyby grała tylko w przewadze w zawodnikach .Zresztą nawet grając 11 na 11 Wisła to żaden przeciwnik dla takiego Podbeskidzia , PGE Bełchatów czy innych tuz naszej ligi .Oprócz Siergieja ,Wilka ,Marko w tej drużynie nie ma kompletnie charakteru .Zamiast Kosowskiego, Zieńczuka, Baszczyńskiego mamy w drużynie Gargułę , Kirma czy jakieś Bunozy - sami charakterni ludzie w dodatku walczaki którym nie jest obojętna żadna porażka przytaczając słowa Kirma po meczu z Ruchem. |
Bobek nie chce mi się z tobą gadać bo marudzisz jak stara baba.
Ciągle piszesz peany o Legii, a tymczasem cudów ta ekipa nie gra, a struktura klubu też daleko od naszego nie odbiega. Żadnych rzeczy co sie "nie sprawdziły" nie pisałem, bo zawsze piszę to samo że nie znam przyszłości i czarodziejskiej kuli w domu nie mam i stąd mam komfortową sytuacje, sam za to piszesz bzdury których komentować mi sie już nawet nie chce, szkoda na nie czasu. Cupiał odzyskuje tzw. dług, a co nie słyszałeś o tym , a to szkoda. Korzyści ze sprzedaży Marcelo i kilku innych piłkarzy nie zostały wydane na Wisłę, ale w dużym stopniu wróciły do sponsora, podobnie jest w Amice Poznań, ot oficjalnie biznes ten przynosi zawsze tylko straty tak ma być zaksięgowane i tak jest ale tylko naiwni w to wierzą. I żadne kw. do LM czy LE tego zmienić nie może. PS. A o thechrisie było nie do Ciebie, oj kłania się czytanie ze zrozumieniem, było do kibica ...Legii , za którym się wstawił powyższy użytkownik, ale jak napisałem do konkretnego kibica Legii (nick 0 22) a odzywasz się ...Ty, hmm... no cóż, bez komentarza :lol:. |
Wszyscy sie zgadzają w jednym wczoraj można było poczuć zapach słabizny i pewnie w stolycy też to poczuli , miał być hit a wyszedł szit ciężko bedzie wypromować się gwiazdorom jednej i drugiej zbieraniny z naszej przereklamowanej ligii oj ciężko .
|
8-10 lat temu mecze Wisła-Legia stały na o wieeeeele wyższym poziomie.Szybka,płynna gra,było na co popatrzec.Umiejętności czysto piłkarskie zawodników już nie te co kiedyś...
|
Żeby grając przeciw ośmiu piłkarzom w polu nie zdobyć bramki, to już jawna kompromitacja i koszmar...
|
Wyróżnić należy całą defensywę, z Sergiejem na czele. No i Brud mnie pozytywnie zaskoczył. Ładnie chłopak zagrał. Na przeciwnym biegunie Genkov, Melikson no i najgorszy w całym mecz Łukasz "gumożujca" Garguła. O ile przełom roku miał dobry o tyle teraz wrócił do swojej dawnej "świetnej formy". Na specjalne wyróżnienie zasłużył też Nunez. Bardzo dobry technicznie piłkarz. Potrafi w trudnej sytuacji przyjąć i odegrać piłkę do kolegi, często wygrywa dryblingi, aktywny z przodu, solidny z tyłu. O wiele lepszy na lewej obronie niż Paljić, Diaz, czy Lamey. Gdyby nie ta nonszalancja, nieodpowiedzialność i symulki, to Argentyńczyk byłby świetnym zawodnikiem.
|
Tylko że ten Melikson na którego narzekacie był jedynym, który stwarzał zagrożenie pod bramką Legii.
Nunez był za to jedynym obrońcą, który był w stanie wyprowadzić piłkę z naszej połowy. A Biton nie dostał ani jednego celnego podania... Słabo moim zdaniem zagrał Jovanovic, pchając się cały czas z piłką wzdłuż linii. Czego efektem była strata za stratą. Garguła, którego jedynym osiągnięciem było to że dał się sfaulować Golowi. Na szczęście, bo sam nie wiedział co ma z piłka zrobić. Czekaj - Ljuboja go przestawiał jak chciał. Nie dochodził nawet do górnych piłek. Brud? Hmm... wniósł tyle samo do gry zespołu co Wilk, Genkov i Iliev. Czyli nic... Ale tak po prawdzie to te wszystkie oceny są o kant dupy rozbić. Przy takim chaosie taktycznym nic nie wiadomo... |
Znow mieliśmy "niefarta" :( :
Cytat:
|
Cytat:
|
milosz
Powiedz poprostu ze nie masz argumentow, a nie powtarasz ciagle te same rozowe slogany. Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak zle? Cytat:
-------------------------------------------- Rety, Gargula jest poprostu ZALOSNY. Nie wiem czym bardziej sie kompromituje, gra czy wypowiedziami... |
Cytat:
|
Probierz to dramat. On nie ma kompletnie żadnego pomysłu na grę ofensywa Wisły, nie potrafi wdrożyć jakiekolwiek taktyki, tylko poustawiać graczy na pozycjach i "niech się dzieje wola nieba". Nikt nie wie, co ma i gdzie grać, gdzie się ustawiać, jak współpracować. Jest tylko jeden, wielki gigantyczny chaos, owocujący żałosną niepewnością. Probierz umie najwyżej i wyłącznie grać z kontry, na tym kończy się cała jego trenerska wiedza i możliwości. Już nawet Liczka potrafił tu więcej zaproponować.
|
Narzekacie na tego Meliksona co się chce pokazać, a jako jedyny wczoraj coś na tym boisku robił, stwarzał zagrożenie pod bramką. To, że jest to jedyny piłkarz, który był podwajany, a nawet potrajany w kryciu wczoraj, to Wam nie przeszkadza. Najgorsze w tym zespole jest to, że wszyscy się do niego przyzwyczaili i gdy tylko ma piłkę cała pozostała 10 stoi i patrzy czy sam wygra mecz. A nie wygra... Gdyby wszyscy zapieprzali, a nie skupiali się na własnych nóżkach to wyniki by były. Brakuje szybkiego napastnika... cóż z tego, że Genkov jest waleczny, jak jest wolny jak mucha w smole... Według mnie, po raz kolejny, błąd w ustawieniu zespołu. Po co wystawiać Meliksona na skrzydle jak jest to gracz kreatywny i dużo na boisku widzący. Środek pola dla niego idealny, a na skrzydło posłać Ilieva choćby... Na skrzydle traci połowę swoich umiejętności...
Poza tym pozytywnie Brud i Czekaj. |
Probierz powinien naszym zafundować ostry trening strzelecki, najlepiej niech tylko to ćwiczą cały tydzień.
Trzy próby strzału z dystansu w tym meczu, co jedna to gorsza... nieprawdopodobnie niski poziom, zero kultury gry, wrzuta na aferę, gra na alibi. Najgorsze w tym wszystkim, że klub jest niewolnikiem swojej własnej koncepcji tworzenia drużyny na tu i teraz. Nie ma szkolenia, nie ma piłkarzy, którzy chcieliby gryźć ziemię tak jak warszawiaki przez ostatnie 20-30 minut. Smutek. |
Cytat:
2)Nigdzie nie napisałem że jest dobrze, no i właśnie dlatego rozmowa z tobą nie ma sensu, widzisz to czego niema. 3)Teraz wiesz, ale jak słyszysz lub czytasz kibic Legii to sie zastanawiasz do mnie czy nie do mnie, tak sobie zrobiłeś i mnie to szczerze bawi. Cytat:
PS. Obejrzałem sobie teraz co mówił Węgrzyn w transmisji z meczu i nie mogę w to uwierzyć, twierdził on że Guła najlepszy w Wiśle, no to chyba byliśmy na różnych meczach. ______ Mnie zaś po obejrzeniu tego słabego spotkania, jeśli mam szukać pozytywów to względnie cieszy postawa obrony w (w grze defensywnej), problem w tym że jeśli oceniam mega-krytycznie Wisłę w ofensywie to jest to też wina np. bocznych obrońców. Ofensywa u nas w grze zespołowej to zero, po prostu nie istnieje atak pozycyjny, chaos , bezład, żal na to patrzyć, trener potrzebuje czasu, jasne że potrzebuje, pytanie czy Probierz to właściwy rozmiar kapelusza moim zdaniem nie, ale szanse dostać musi i do końca sezonu ma okazje się jeszcze czymś wykazać, ot choćby jakieś stałe fragmenty gry, odrobina taktyki, no cokolwiek... Wielkim rozczarowaniem też są zmiennicy którzy absolutnie nic nie wnieśli do meczu, Jirsak (kończ juz Waść, wstydu oszczędź , ...Ja tam gościa lubię człowiek ma klasę, ale piłkarz to jest do innego klubu, choć może teraz do Wisły środka tabeli pasuje idealnie, ale to taki czarny humor, jeśli mamy jakieś wysokie (w lidze choćby) aspiracje to temu Panu powinniśmy podziękować), Biton (ten już myślami widać w innym klubie) i największe moje rozczarowanie ...Iliew, co sie z nim dzieje, gość ma taki potencjał widać że sporo potrafi i ..bezradny jak dziecko, może to taki Jaliens, a kiedyś u nas np. młody Żurawski co potrzebuje z rok na aklimatyzację, bo teraz Iliew to jak dla mnie największe rozczarowanie transferowe. Brak pomysłu na grę ofensywną i to rola trenera, ale też brak dobrego skrzydłowego (lepszego od tych co mamy), brak choć jednego bocznego obrońcy potrafiącego choćby celnie dośrodkować, brak też def. pomocnika z inklinacja do gry ofensywnej, prostopadłe podanie, strzał z dystansu (ot takiego Szymka) , 3 takich piłkarzy plus lepsza praca trenera dać powinny lepsze wyniki. Jest jeszcze kwestia zmiennika dla Pareiki i jeszcze jedna rzecz., czyli … powroty, Głowacki, Brożki, hmmm , bo Ja wiem, nie mam wyrobionego poglądu w tej sprawie, ale może duet Paweł Brożek, Genkow w ataku to jakieś rozwiązanie, może. _______ Do końca sezony mamy juz w sumie dwa cele, derby i PP, a reszta to próba pokazania się tak piłkarzy jak i trenera z lepszej niż dotychczasowa strony. I byle do lata, a tam przesilenie, a co po nim, na szczęście nikt nie wie, co i jak będzie. |
Kopanie Wisły(bo grą tego nazwać nie można) jest poniżej kryyki , Nam potrzeba młodych,polskich graczy dla których zaszczytem będzie założenie koszulki z Białą Gwiazdą, a nie zachodnich leśnych dziadków dla których liczą się zera na koncie z końcem miecha.Wilk,Czekaj,Brud i nawet Małecki ze swoim ,,lotami'' warci są Naszej koszulkii reszta do odlania nop prócz melexa,jovanovicia,pareiki i może jeszcze 2-3 nazwisk.A co do probierza b.dobry trener wg mnie który może dać Nam gwarant że z nowym,młodymi zapierdalacza....mi będzie oglądać Wisłe walcząca.Chwała tylko Nam ,kibicą którzy mimo wszytko przychodzą i zdzierają gardło za Wisłe w której 70% kopaczy jest nie godnych grania u Nas
|
Czarek dzięki za mecz.
|
Cytat:
Stanowczo protestuje przed stawianiem w jednym szeregu gościa nie mającego pojęcia o grze w piłce Jovanovicia z najlepszym bramkarzem Wisły w erze Cupiała. To duży dyshonor dla Siergieja. A Melikson jest pierwszy do sprzedaży jak tylko się pojawi w miarę sensowna oferta więc jeszcze góra 8-9 razy go zobaczymy w koszulce Wisły. Cytat:
@down: Mhm... szczególnie ambasador Żurawski bardzo dużo wniósł do drużyny po swoich "podbojach Europy". |
moga byc brożki ,glowa, niech nawet wróci Zieńczuk , Franek ,Baszczu i Tomek Kulawik ;) ale dawali nam Oni gwarancje tego że przychodząc na R22 przez 90minut oglądałem Wisłe walcząca o każdy skrawek murawy.
|
thecris
Cytat:
|
Cytat:
W ośmiu ostatnich kolejkach Wisła zdobyła 7 pkt... Dokładnie tyle samo zdobyła broniąca się przed spadkiem Lechia Gdańsk... W tym czasie Zagłębie zdobyło 11 pkt i ma jeszcze mecz w tej kolejce... Podobnie jak Cracovia, która jakby wygrała w tej kolejce to się zrówna z Wisłą w tym okresie. Tabela za ostatnie 8 kolejek: 5. Zagłębie Lubin 7 11p 3 2 2 10-8 (...) 13. Wisła Kraków 8 7p 1 4 3 6-7 14. Lechia Gdańsk 8 7p 1 4 3 8-10 15. Cracovia 7 4p 0 4 3 4-11 16. Łódzki KS 7 3p 0 3 4 4-10 Tabela za okres: 7 grudnia 2011 - 30 czerwca 2012 Ogólnie fajnie, że Wisła Maaskanta nabiła trochę punktów bo by były problemy... |
http://wisla-krakow.przegladsportowy...822,1,727.html
Tak jeszcze coś w temacie ;) Niestety temat jeszcze mniej wesoły niż ten z wczoraj. Szczególnie polecam temu użytkownikowi z nr kierunkowym. |
Jesteśmy teraz w ewidentnym kryzysie, w klubie chaos, zagraniczny zaciąg pokazuje z coraz wiekszą mocą gdzie tak naprawde mają Wisełkę, zmiana trenera w środku rundy...wyniki muszą być takie a nie inne. W przyszłym sezonie dojdą (mam nadzieje) polscy zawodnicy, możliwe że beda to Głowa i Brożki, którzy mimo że kariery za granicą nie zrobili dalej są według mnie dobrymi piłkarzami jak na naszą lige. Do szatni wrócą wiec ludzie utożsamiajaący sie z Wisłą, są plany zastapienia Andraża "jeden mecz mniej do końca sezonu"Kirma (nareszcie, Kirma od poczatku jego pobytu w naszym klubie nie trawiłem) nowym skrzydłowym, odejdzie wiekszośc szrotu, Probierz przepracuje z chłopakami spokojnie w lecie. Śmiem w ogóle twierdzić że nawet z tym materiałem który mamy obecnie można było osiągnąć znacznie wiecej, przecież w Europie grali dobrze, więc kopać w piłkę potrafią, tylko problem był chyba natury psychicznej, motywacyjnej...co oczywiście nie znaczy że chce całą zgraję dalej trzymać w klubie i liczyć że tak jak w 2007 za Skorży nagle sie obudzą, wejdą na swój najwyższy poziom, a Kirm zostanie królem strzelców...
|
Problem leży gdzieś głębiej zakopany niż słaba gra naszych zawodników i trener, wogóle tak przemyślałem że błędem było wykopanie holendrów z Wisły(Stan Valckx i Robert Maaskant), sam byłem że Maaskant odszedł ale teraz jak wszystko przemyślałem to wydaję mi się to za błąd jeden z większych, strategia klubu a dokładnie Basałaja była idealna, czy działanie jak kluby zachodnie, jeśli takim składem, ba gorszym, potrafiliśmy wygrać ligę to czemu teraz pokazujemy Wisła nie gra to co rok temu? Brak Żurawskiego, który podobno podtrzymywał atmosferę w zespole. Nie wiem ale żałuje teraz i to bardzo że Maaskant został wylany skoro efektu to nie dało, byłbym nawet skłonny teraz powiedzieć że wolę Maaskanta niż 1/16 LE.
|
Co to było na dachu na wczorajszym meczu widziane z TV? Takie jakby białe paski, światła... ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
9 rywali to za dużo dla naszych asów. Może Legia powinna stać lub leżeć w 9 chłopa, chociaż i to żadnen gwarant że szrotowi udałoby się jakiekolwiek zagrożenie stworzyć pod bramką warszawiaków.
Dla porównania pracy trenera, proponuje puścić sobie mecz zeszłotygodniowy i zobaczyć jak nas jechał Ruch gdy pracowników Wisły na placu było 9. Widać było wypracowane schematy, pomysł. Coś czego sę i nas nie uświadczy. |
Maly off, Mloda Wisla przegrywa z Legia 1:5...
|
Cytat:
|
Gdzie twoje berło berło i korona gdzie twoje mistrzostwo Legio ... - rok temu śpiewaliśmy to na Rynku, w tym roku tego nie będzie. Uważam, że Wisła zajmie 4 miejsce w lidze. Jak pokonamy Ruch w PP to mamy Puchary myślę że Legia już odpuści. Po wczorajszym meczu cieszę się, że Wisła nie straciła bramki bo byłby bo koszmar pisząc delikatnie.
|
Cytat:
|
Wczorajszy mecz z Legia, a raczej jego rezultat to istny dramat. Ci zawodnicy którzy biegali w czerwonych koszulkach zagrali jak frajerzy.
Z takiego rezultatu patrząc z przebiegu meczu można by się cieszyć jak byśmy grali 11 na 9 z Barceloną, Realem czy Milanem i ich zamkneli na własnej połowie i cisneli, ale nie w sytuacji gdy graja ze sobą drużyny na takim samym poziomie. Grając przez 15min 11 na 9 powinnością było władowanie Legi 2-3 bramek, a jednej to absolutne minimum! A tu co? Po meczu Garguła wychodzi i mówi, że brakło im szczęścia nosz kur.. nie wiem czy tego chłopa na ziemie trzeba postawić czy co, ale nie dość, że gra jak ostatnia piz.da i na alibi wespół z Jovanoviciem to jeszcze takie bzdury wygaduje. Melikson dramat, patrzeć się na niego nie da. Ciągle kiwa z czego nic nie wynika, jak gramy w przewadze 11 na 9 zamiast się wystawić i zrobić przewagę z przodu i czekać na podanie od obrońców których było 4 ten się wraca po piłkę żeby dostać ją od Czekaja czy Chaveza na metr. Ja nie wiem czy on jest idiotą czy taka sytuacja wynika z tego, że Probierz powiedział zawodnikom 'grajcie na Maora'. A może Melikson jest tak głupi i myśli, że jest wielką gwiazdą drużyny i ligi i od niego się każda akcja ma zaczynać i na nim kończyć. Nie zawiódł mnie Czarek, który jest absolutnym liderem tej drużyny i zawsze walczy o każda piłkę, Cwetan który się stara ale nie zawsze wychodzi, Czekaj i Chavez którzy czyścili wszystko bezbłędnie, Pareiko wiadomo.Poza tym Brud się nieźle zaprezentował. Reszta to dramat! Iliev stacjonarny satelita, Biton już chyba myśli gdzie będzie grał za 2 miesiące. Nie mieści mi się w głowie jak tak można! |
Pozdrowienia dla osoby która "pożyczyła sobie obudowę z lusterka mojego auta na parkingu przed trybuną C.
|
Cytat:
Szkoda że to już nie był ostatni mecz sezonu. |
Cytat:
Tylko widzisz, od tamtego czasu graliśmy ze sobą 3 razy, minął ponad rok i sytuacja jest już zupełnie inna. Nie chcesz tego przyjmować do wiadomości - Twój problem. Ja się mogę tylko powtórzyć, że widziałem sporo meczów Wisła - Legia i takiej bryndzy ze strony Wisły nie widziałem od 15 lat. I najlepsze dla mnie - Wy nawet nie macie widoków na pozytywne zmiany. P.S. Pablo - a Tobie odpiszę w formie wiadomości prywatnej. Szczerze mówiąc Miłoszowi też chciałem, ale.... on nie ma takiej opcji (nie wiem o co cho). |
lol, jak można mieć jakiekolwiek pretensje do Meliksona, pieprzyć głupoty, że mu nie zależy, nie chce itd, trzeba być nieźle potłuczonym
Maor to jedyny piłkarz, który wczoraj potrafił rozegrać piłkę, rzucić prostopadłą, wygrać pojedynek... @022 - chłopie, ja rozumiem, że podniecasz się tym liderem, w końcu takie coś zdarza się raz na kilka lat, ale trochę odpływasz - Wisła słaba, każdy się z tym zgodzi, ale Legia niewiele lepsza. |
Cytat:
|
Ładny mecz na trybunach. Na boisku podobała mi się gra Małeckiego, częściowo Meliksona (ładne akcje robił, ale było też tak, że grał do dupy). Wilk jak zawsze walecznie, nie odkłada nogi. Patrząc na fakt, że nie straciliśmy bramki to obrońców nie trzeba krytykować. No z wyjątkiem tam jednej sytuacji, w której się pogubili.
Ależ kurde, było potwornie nudno, może oczekiwania były zbyt wielkie? |
Mecz mnie niczym, ale to niczym nie zaskoczył. Co do zdobyczy punktowej powinniśmy być zadowoleni, styl gry nie obnażył niczego nowego. Brak jakiegokolwiek pomysłu i zgrania, drużyna zapomniała jak to jest stwarzać zagrożenie pod bramką rywala. Wisła zmierza w nieznane, zarówno na poziomie sportowym jak i organizacyjnym. Idą czasy podobne do tych, w których naszą drużynę trenowali tacy "wizjonerzy" jak Okuka czy Liczka, jakoś mniej mnie ostatnio obchodzi to co dzieje się dookoła klubu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl