![]() |
Cytat:
|
Powiedzmy sobie szczerze - Jeśli Cupiał nie sypnie kasą na transfery (Bo ileż no ....a można doić klub z kasy no?) to Valckx nie przepracuje u nas nawet letniego okienka.
A wtedy koniec wariantu holenderskiego, kolejny ciapowaty dyrektor sportowy i jesteśmy w większej dupie niż teraz. |
W d... mam transfery. Znowu skupia 30 letni szrot co pogra sezon i potem znowu ich trzeba bedzie wywalić az w koncu żaden dobrodziej nam już wiecej kasy na transfery nie da i będziemy w d.... (o ile tak już się nie stało). Niech się ogarną z bazą i akademią, to powinno być naszym priorytetem nawet kosztem kilku słabszych sezonów
|
Cytat:
|
Oczywiscie ze Valcx nie jest jedynym czlowiekiem ktory moze cos zrobic ale spojrzmy prawdzie w oczy...
- dziwna nagonka prasowa w efekcie usuniecie Maaskanta ktory co jak co ale napewno potrafil znalezc wspolny jezyk z Stanem pozatym zrobil wynik ktorego w Wisle nie bylo od 8 lat... . - Nagle po kilku latach Madziara (kumpel Kapki) przypomina sobie o tym ze Wisla wisi mu kase co skutkuje zamrozeniem pieniedzy na ktore zapewne Wisla liczyla a w efekcie brak jakichkolwiek transferow. nie wierze ze Stan w tym klubie zostanie ja jestem przygotowany na powrot Kapki i lata ciemnosci. |
AgresywnyChomik 100% racji . Niestety ale za ciekawie to nie wyglada, mydla nam oczy jak moga ale kazdy(kumaty) widzi co sie dzieje ...
|
"Skąd w Was tyle pesymizmu"
|
Potrzeba więcej charakterów takich jak Sobol, Głowacki, Cleber czy choćby Wilk, Pareiko lub Jovanović, to są goście z cholerną ambicją i jeżeli mielibyśmy takich 11 to nawet Meliksonów nam nie trzeba żeby zrobić wynik. Tego tak naprawdę trzeba, bo na papierze ligę powinniśmy skończyć bez problemów na pudle. Nikt mi nie powie, że mamy gorszy skład od Ruchu, Zagłębia, Polonii czy nawet Śląska czy Lecha.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
A tak na marginesie 3 lata w piłce to b. Dużo. Aha i mowimy o pilkarzach, a nie o "zwyklych zjadaczach czerstwego chleba" ;) Bo Meliksona nie okreslilem jako starego człowieka, sam jestem od niego starszy. |
Futbolnews.pl:
Franciszek Smuda: Wiem już, co będę robił po Euro 2012 Franciszek Smuda będzie selekcjonerem reprezentacji Polski do Euro 2012. A potem? - Już wiem, co będę robił później. Nawet, gdybyśmy zagrali w finale. Po zakończeniu turnieju najpierw solidne wakacje, a później... Dowiecie się w lipcu - powiedział tajemniczo. Słowa Smudy sugerują, że nawet dobry wynik z reprezentacją na Euro nie sprawi, żeby pozostał na stanowisku selekcjonera. Wszystko wskazuje, że szkoleniowiec wróci do codziennej pracy w klubie, której jak sam przyznał, mu brakuje. - Brakuje mi treningów. Nad tym najbardziej boleję. Kombinuję jakby tu jeszcze coś dołożyć, znaleźć czas. Nieraz myślę, że obudzę moją bandę i w nocy pojedziemy na zajęcia. Nikt by nas nie widział, nikt by nie przeszkadzał. Człowiek ma wizję, chciałby coś wytrenować, a brakuje czasu - stwierdzi Jednym z niespełnionych marzeń Smudy jest praca w Bundeslidze. - Dwa razy miałem super propozycje z Niemiec. Gdy pracowałem w Widzewie Łódź, menedżer Hansy Rostock przyjechał kupić Sławka Majaka i chciał również mnie zabrać. Ówczesny prezes Andrzej Grajewski kazał mu jednak wziąć krótki rozbieg i z całej siły walnąć w ścianę. A byli w niewielkim pomieszczeniu... Z kolei, kiedy prowadziłem Wisłę Kraków, miałem dzień na decyzję w sprawie kontraktu z Werderem Brema. Veto postawił prezes Bogusław Cupiał. Ale do trzech razy sztuka - powiedział. |
Lepiej przygotować się na najgorsze...
... i mile się rozczarować, niż na odwrót.
|
Cytat:
Zgadzam się, Genkow nie jest fenomenalny, nie jest nawet bardzo dobry, jest po prostu średni z przebłyskami, dlatego tez kosztuje pół bańki. Odpowiednik Cwetana w polskiej lidze byłby poza naszym zasięgiem. PS: nie wyobrażam sobie współpracy Smudy z Valkxem :haha: |
Cytat:
17 meczy w sezonie 2011/12 - 3 gole - :) Rudnev - olbrzymie pieniądze ale o klasę lepszy od naszego "defensywnego napastnika" - nie jego mialeś na myśli Ljuboja - zarobki olbrzymie ale jakość gry poza zasięgiem Cwetana Wychodzi mi że np. to taki Grzelczak ktorego Lechia kupiła z Widzewa... podobne statystyki. I on niby jest poza naszym zasięgiem? 15 meczy 2 gole Piech - nie sądzę żeby był droższy.... Jakbyś pisał o Bitonie, Meliksonie - zgoda. Ale Genkov? "Defensywny napsatnik" w cenie 570 tysięcy euro z kontraktem 250 tysięcy rocznie. Też mi cuda:D Akurat takich Genkovo podobnych to taniej/w tej samej cenie znaleźlibyśmy kilku:) |
Juz wolał bym Adriana Błąda z Zawiszy niz GEnkova. Może po sezonie znajdzie kupiec na naszego "napastnika".
|
Cytat:
|
PS: nie wyobrażam sobie współpracy Smudy z Valkxem :haha:
...a kto ci powiedzial ze Stan wogole laetem jeszcze bedzie w Wisle ???? |
Cytat:
Miał wtedy o ile pamiętam 11 bramek w 13 spotkaniach. I piszesz, że nie sądzisz, że Piech byłby droższy co mnie bardzo śmieszy, zważywszy, że nie było nas na niego stać w zimie :shock: Cytat:
1) Smuda 2) kontrakt |
Po co tutaj gadać o Piechu, gość ma 27 lat i 13 bramek strzelonych w pierwszej lidze. Może jest powolnie spadającym meteorytem jak Piechna czy Matusiak. Już lepszy Jankowski bo młodszy a podobną ilość bramek nastrzelał.
|
Cytat:
A czy Stan Valckx będzie za pół roku dalej czy nie, to tego akurat nikt tu nie wie. Jeśli B.C chce mieć profesjonalnego dyr. sp. to Stan zostanie. |
A nie uważasz, że chęci Cupiała, mogą tu nie mieć znaczenia, skoro kontrakt się skończy, a zjawi się jakiś Panathinaikos? Zresztą, gdyby chcieli kontrakt przedłużyć, to by przedłużyli lub mówiono o tym już. No chyba, że czekają na miejsce w lidze :lol:
|
Cytat:
Dla mnie to jest komiczne - mamy pierwszego od dawien dawna PROFESJONALNEGO dyrektora sportowego a akurat teraz Cupiałowi zachciało się ciułać na transferach:haha: Akurat myślę że mentalność Stana jest nieco inna niż naszych kopaczy i on akurat chce pracować, więc musi dostać jakieś fundusze no ale cóż... |
Odnośnie kontraktu Stana podobno nie ma jeszcze żadnej wiążącej decyzji. Co Cupiał zadecyduje tak będzie, na razie nie zadecydował nic, bo on żadnego planu długofalowego nie posiada więc skąd może wiedzieć co zrobi pod koniec sezonu.
Jak mu się wstanie, ewentualnie jak doradzą klakierzy tak uczyni. Jak Staszek nie dostał żadnego sygnału, że klub jest zainteresowany jego usługami - wątpliwe, żeby naiwnie czekal na skinienie właściciela do ostatniego dnia kontraktu. W lecie będziemy mieli ciekawie i to bardzo. Pytanie czy na plus czy na minus :) |
Otóż to, nic nie wiadomo. To informacja do wszystkowiedzących, a zwłaszcza do miłośników złych scenariuszy dla Wisły.
Co do transferów, to akurat wiadomo, że za pół roku będą , a teraz nie będą, bo za pół roku kończą sie kontrakty wielu piłkarzom, tak jak i wypożyczenia, więc będzie ruch w interesie i jak tu wcześniej powiedziano, nie wiadomo czy na minus czy jednak na plus, a Ja tam na pohybel naszym narzekaczom napisze , że na plus, a co ! :) |
Nie wierzę, że Stan nie pracuje już na pełnych obrotach nad letnimi transferami. On - w odróżnieniu od wielu innych - jest profesjonalistą
|
Cytat:
|
Cytat:
|
skoro kontrakt się skończy, a zjawi się jakiś Panathinaikos?
Wystarczy ze zjawi sie Jozek W. i doda ze 100 tys |
Cytat:
No kiedy się w końcu obudzisz Boguś, że na piłce nożnej też da się zarabiać do ....y nędzy ! Tylko trzeba chcieć, zaryzykować i dobrze to zorganizować :) |
Cytat:
Już było chciane jakies 8 razy, zaryzykowane 4 razy i chuja wyszło cały czas w dupe. Wieć coś .......isz. |
Podkreślam - Dobrze zorganiozwać, a nie dawać kasę do rozpiedolenia na Bunozy, Paljiće czy inne wynalazki jak Jovanić (jakim ....a cudem po przetestowaniu 266236 bramkarzy wzięliśmy jego z mostu?)
A jak już wcześniej napisałem kiedy teraz ma profesjonalnego Dyrektora sportowego to zachciało mu się ciułać. |
jak to jakim cudem? Co ty sie wczoraj obudziłeś?
Zobacz kto sprowadził Milana, zobacz kto jest jego menadżerem. Żeby nie odlatywać daleko sprawdź sobie ostatni transfer do ME i zobacz jakiego menago ma tenże podobno słaby piłkarzyna. HEHE. Dobrze zorganizowac? Co to znaczy ? Weź to wyłóż po profesorsku bo nie zrozumiem. Przeciez Serża Branco to profesjonalny dyrektor sprowadził. Moze i wzmocnił na chwile walkę o pozycje, moze i dał kibicom troche śmiechu podczas jego cyrkowych występów ...ale to też było roz.......enie kasy. I biorąc pod uwage ze mogliśny mieć Baszczyńskiego a wybraliśmy droższego Lameya ...to też jest roz.......enie kasy przez tego profesjonalnego dyrektora sportowego. E: poważna agencja mająca powiązania z tow. niezatapialnym. |
Niestety nie posiadam tej wiedzy kto jest menago Jovanića, jakbyś mógł mi przybliżyć byłbym wdzięczny :)
Przecież Branco był brany do defensywy na szybkiego, żeby załatać dziurę "na już". A wszyscy wiemy jak się u nas kończy łatanie dziur (Choćby Kirm czy Łobo jeden zwód i gleba) Lamey wg. mnie jest b. solidny, choć brakuje mu szybkości i zwrotności. Strzelił nam też kilka ważnych bramek. Baszczyńskiego przecież zablokowała "góra". Myślę że nie chodziło tyle o atmosfere w szatni jak o to ze bali się powtórki z powrotu Żurawia. Poza tym jestem pewien że Lamey był brany tylko dlatego że nie było kasy na transfer gotówkowy a on przychodził z kartą w ręku. |
szprotson
Cytat:
Legia wlasnie na tym zarobila ostatnio 5 mln euro. A pewno za rok-dwa wpadnie kolejna "piatka"... Zyro, Wolski... W wiekszym wydaniu masz przyklad Standartu (choc gwoli sprawiedliwosci zainwestowal w szkolenie kilka lat przed Legia) ktory zarobil, ale... 30 mln euro. W jednym okienku. I... dalej mial zespol ktory byl nas wstanie wyeliminowac... ------------------------------------------------------- Ja naprawde nie zdziwie sie jak w czerwcu sie okaze ze Wojciechowski nam Stana podprowadzil. Moze mu zaplacic wiecej niz my. I moze mu dac wiekszy komfort pracy, czyli... koniec z szukaniem pilkarzy za 0 euro. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl