![]() |
no i Węgrzyn się zagubił
|
Jak Węgrzyn tam nie widział karnego to pozdro.
|
Raczej karnego nie było - bez jaj nie kazde dotkniecie czy wybicie z rytmu gry to karny... taki naciagany by nieco był...
|
wegrzyn buc pewnie siedzi w koszulce Cracovii w studio./
|
Dlaczego przygrywamy z NAJGORSZĄ drużyną 21 wieku ?
|
to jest jakas k.urwa a nie sedzia
|
BEZ WZGLEDU NA WYNIK-MAASKANTowitz TY NIE MOZESZ ODEJSC Z WISLY.....TY MUSISZ WPIERDALAC STAD!
|
15 min 2 połowy a nasi nadal grają jak ....usie... taka sama bezradnosc jak z podbeskidziem... kiedy to się skonczy!! za nerwowy jestem na ogladanie tych piłkarzy w takiej formie z trenerem ktory sie nie sprawdził...
17 graczy z zagranicy na 22... fajne polskie derby... szkoda ze z nazwy tylko... |
Jeżeli przegramy derby z najgorszą drużyną w lidze to znaczy, że nasi zawodnicy nie mają za grosz ambicji ani motywacji do gry, w koszulce z Białą Gwiazdą i należy coś z tym zrobić. Dodatkowo jeśli trener, nie potrafi ich umotywować odpowiednio na taki mecz, to jeszcze gorzej o nim świadczy.
|
Dokładnie - Cracovia miała 6 pkt i pewny spadek a tak nasi pseudopilkarze dają jej za darmo 3 pkt i jeszcze nadzieje na utrzymanie a my zostaniemy ze stratą 7 pkt do lidera i z gra od ktorej chce się rzygać...
|
spoko... zaczęliśmy 4-5-1, potem przeszliśmy na 4-4-2, a teraz na 3-4-3, a gramy to samo cały czas
|
ale Genkov zapierdzielił...
|
Jak zazwyczaj jestem tolerancyjny dla Węgrzyna tak nie mog go dzis scierpiec
|
Chyba tylko Wilk zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i walczy, a reszta ma to w dupie bo i tak nie będzie rozumieć tego, co będą śpiewać do nich kibice w następnych meczach.
|
W I połowie chciałem napisać, że Wisła dobrze gra, ale padł gol i Chavez kolejny raz mnie od tego wyleczył. On z Jaliensem to największe pokraki w kadrze. W tej obronie to tylko Jovanowic umie grać w piłę. Jak te nasze skórokopy mogą przegrywaćz tymi Filipiakami. Przecież PoCracki (Cracovia) znowu będą walczyć o utrzymanie. Jak tego nie wygramy to nie nadajemy się na mistrza bo przegrywamy takie mecze. Remis też będzie porażką. Wisła znowu dobrze gra ale nie zdziwię się jak zaraz PoCracki strzelą bramę. Według mnie karnego nie było.
|
Takie strzały Wilka z daleka to też moze byc przejaw desperacji i braku stworzenia skłanej akcji... zostało 20 min - musza zaatakowac solidniej albo 0-2 albo 1-1 - tu nie ma na co czekac!!
|
Genkov. smiac sie czy plakac ?
|
Jak tego nie wygramy, to będziemy frajerami sezonu...
Przy tylu okazjach.. |
Odbija się czkawką brak wypracowanych na treningach akcji. Ciągle gra na aferę.
|
gdzie wy widzicie żeby Wisła dobrze grała ? w pasiastych strojach biegaja jacys pseudo pilkarze i nas ogrywaja. to co zrobil genkow to jest dramat. i nie chce slyszec tutaj komentarzy czy wygrywasz czy nie.. to są derby !
|
ułaaa teraz niedzielan może nam nieco w obroni enamieszać... takie kontry na niedzielana to może być nasze dobicie... 15 min juz tylko ... ;/
|
Maaskant powinien zostać. Nie ma sensu zmieniać trenera co roku zwłaszcza w rundzie jesiennej. Zespół buduje się latami. Sam Mourinho powiedział, że potrzebuje 2 lata pracy, aby stworzyć drużynę w Madrycie. W pierwszym roku pracy Robert zdobył Mistrza teraz nie idzie to co już powinien wylecieć? Nie. Skorża miał wylecieć z Legii kilka tygodni temu jak grali żenadę, został i proszę grają obecnie najlepiej z polskich zespołów w LE i lidze.
Trenerzy i piłkarze muszą czuć nad sobą bat, aby wiedzieli, że mają motywować swoje drużyny i ciężko pracować na treningach, a nie przychodzić na trening, aby odbębnić go, wziąć kasę i buszować po GK. Kary finansowe powinny być także w Wiśle wprowadzone za bezmyślne powtarzane zagrania i przegrane mecze bez walki i ambicji. |
Prawda jest taka , przegrywamy z najgorsza drużyną 21 wieku , nasi nie umieją ....a grać oprócz WILKA , piłka im odskakuje , grają jak CIPY !! i tyle moge powiedziec , inaczej sie tego nie da określić , jakim prawem ....a Wisła Mistrz Polski nie umie zrobić składnej akcji , przecięz to jest ....a wstyd !!
|
Cytat:
|
Cytat:
Trenera to mozna zostawić jak widac jakiś styl, jakas koncepcje, jak widać że idzie to w dobrym kierunku a nie jak co 2 kolejke jest osmieszenie z taką grą!!Nie każdy trener pasuje do zespolu i nie każdy musi pracować 2-3 lata. Pora na zmiany bo tutaj bez braku reakcji bedzie po mistrzostwie... |
....a nie da si na to patrzeć. Brak stylu i pomysłu. I jeszcze to ujadanie tych wszy i Wegrzyn na czele.
|
Maaskant powinien polecieć po tym meczu...
pzdr |
Jak ma trochę honoru to powinien sam odejść.
|
4 minuty do konca... tutaj zwyciestwa juz nie bedzie... baaa nie zasluzylismy nawet na remis... niedzielny wieczór spisany na straty... a jutro w gazetach zacznie sie nabijanie z Wisły i najgorsze że wiekszosc tych kpin bedzie uzasadniona...
|
Cupiał weź wypie*dol połowę tego nieudolnego składu i zacznij budowę drużyny w zimie od nowa. Bo z tej zbieraniny gówien nie wyciśnie się nic więcej.
|
Zero pomysłu na gre, zero.Zero składnej akcji.
|
Czy to komuś się podoba, czy nie, to prawda - stety/niestety - jest taka, że Cracovia gra dziś mądrzej, ciekawiej, lepiej.
Wisła szarpie, gra bez pomysłu i wali łbem w mur. |
Rozpedzic te bande najemnikow bez ambicji, nie wiem jakim mozna byc ignorantem, aby stawiac na Diaza.
Ciekawy jestem konferencji pomeczowej: ''Zagraliśmy dobry mecz, lecz zabrakło nam szczęścia''. |
Kirm - najgprszy zawodnik. Tragedia, każda decyzja - to błędą decyzja
Jaliens - amator w obronie. Jakim cudem on mógł być w kadrze Holandii na MS ? Nie wiem Lamey - 3 mecze w Leicester - widać to nie przypadek Gargula - chodząca dziewczynka, nic nie wnosi do gry Wisly. Zero dryblingu. Maaskant - nieporozumienie w tym sezonie. Jego czas dobiegł końca. Pakuj walizki i odjeżdzaj na Rowerze. Dzięki za Mp, ale zniszczyłeś ten zespół |
kolejny mecz z rzedu bez gola nawet!!! Nie potrafili strzelic gola beniaminkowi z bielska-białej i tragicznej cracovi!! brak gola!!! tu nie ma co o pkt gadac skoro nie strzelili nawet gola!!
|
Maaskant jest tylko połowiczne winny.on piłki nie kopie i za nia nie biega. ta banda kopaczy to wstyd dla Wisły. poza Wilkiem Marco i Ivicą.
|
RM bya bya.
TEN ZESPÓŁ NIE MA JAJ. Przegrywami z największymu ....ami na swiecie , styl bez zmian CHUJOWY , nie ma postepu nie ma zespołu nie ma ....a nic. Wisła lubi przerywac passy , Podbeskidzie , Zasrance , to jest ....a wstyd żeby MP nie mógl strzelić gola najgorszej druzynie 21 wieku , RM dziekuje i trzymaj sie zdrowo , |
Kirm - kazde dosrodkowanie to fatal error.
Co się stało z tym kolesiem??? |
Może w końcu "osoby decyzyjne" zrobią transparent dotyczący piłkarzyków i Cupiała? Ileż można patrzeć na tę amatorkę w wykonaniu pseudo sportowców i naszego bossa.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl