![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Melikson w el. LM a Melikson w lidze to dwaj różni zawodnicy. Zdecydowanie spuszczał z tonu i nie zawsze był już tak wyróżniający się na tle innych. Wręcz czasami był irytujący i mało mu wychodziło bo grał pod siebie. Sam Melikson by nas nie zbawił.
Maaskant powinien jednak prowadzić Wisłę do końca sezonu. Nie tylko to końca rundy ale do końca sezonu. Wtedy należy podjąć decyzje co dalej. Teraz zmiana na stanowisku trenera byłaby idiotyzmem. |
Powiem szczerze: jestem załamany tym meczem.
Zaryzykuję stwierdzenie, że zagraliśmy najsłabszy mecz w czasach cupiałowej Wisły. Rok temu wkurzony po porażkach Żurawski twierdził, że nie ma drużyny, jest tylko "banda przypadkowych ludzi". Myślę, że teraz jest jeszcze gorzej. Przerażające jest to, że ten mecz przyszedł w takim momencie. Po świetnym meczu z Fulham, który wydawał się meczem na przełamanie. Potem była Łódź i 20-30 minut naprawdę dobrej gry. Już Limanovia powinna być ostrzeżeniem. Zagraliśmy bardzo słabo i tylko klasa przeciwnika spowodowała, że udało się wywalczyć awans. Wczoraj ambitny beniaminek po prostu nas zmasakrował. Chłopaki z Podbeskidzia - drużyny wybieganej i ambitnej, ale surowej technicznie i przeciętnej taktycznie - robili z nami co chcieli. Przez 90 minut kontrolowali sytuację na boisku. Chcieli przetrzymać piłkę - przetrzymywali, grywając z nami w dziada. Chcieli zrobić pressing - nie ma sprawy, natychmiastowy odbiór piłki. Chcieli szybkiej akcji - ok, robi się. W tym meczu była całkowita dominacja jednej drużyny, różnica co najmniej jednej klasy. Jakbyśmy grali z kosmiczną Barceloną albo przynajmniej solidnym Twente, a nie ze słabym Podbeskidziem. Jeśli gramy tak słabo z Bielskiem, to strach bać się derbów. Naprawdę ciężko teraz napisać: co dalej? Za tak fatalną grę i postawę zawodników odpowiada oczywiście trener. Czy jednak dymisja Maaskanta coś da? Przecież to piłkarze są dramatycznie słabi. Jedno jest pewne: z taką grą stadion będzie świecił pustkami. Sam jestem wkurzony, że byłem na meczu. Tego się na trzeźwo nie da oglądać, w ramach dbania o zdrowie psychiczne przed 1 minutą należy strzelić co najmniej 2 setki. Ludzie na E zaczynali wychodzić w okolicach 60 minuty. Nie wiem, czy ci ludzie kupią karnet na przyszłą rundę. Uprzedzając ironiczne komentarze typu: "żadna strata! niech spadają na drugą stronę Błoń!" Ja się boję, że tak właśnie się może stać. Z pustym stadionem i pustymi kieszeniami nasza kadra i gra będzie wyglądać jeszcze gorzej. Okazuje się, że zimowe okienko transferowe jest krytyczne. Właściciel musi dać czytelny sygnał, co dalej - bo "kibice sukcesu" sobie odpuszczą, a to oni są potencjalnymi nabywcami lóż VIP i najdroższych karnetów. Z frekwencją na poziomie 5-6 tys. widzów czeka nas naprawdę marna przyszłość. |
Cytat:
z trenerem sie zgadzam ocena na koniec sezonu pamiętajmy jak często nasze nieudane podboje Lm kończyły się totalna katastrofą w lidze tak samo ze zmianami trenerów w trakcie sezonu to była katastrofa nie ułatwiajmy rywalom sami siebie eliminując bo nie jest tak zle jak niektórzy piszą |
Dobrze powiedziane:
"Kolega z redakcji powiedział dziś kapitalne zdanie: "fajnie się patrzy na pogrzeb wyżelowanego modern footballu, który dostaje bęcki od niezmanierowanych pasjonatów w stylu Sylwestra Patejuka i spółki"". Jacek Stańczyk Cytat:
|
W zasadzie nic więcej nie dodam, bo wasze komentarze mówią same za siebie. Ten mecz był przegrany na każdym polu: zarówno taktycznym, czysto piłkarskim jak i wydolnościowym. Włos się jeżył na głowie widząc z jakim trudem przychodzi naszym próba przyspieszenia tempa podań, o niedokładności zagrań do przodu już nie wspominając.
To co powinno martwić coraz bardziej to wzrastająca z meczu na mecz liczba pustych krzesełek na Reymonta. Panie Przezesie, czas się obudzić, to nie koncert życzeń. Przy obecnej sytuacji w klubie nie sposób liczyć, że znacząca grupa potencjalnych klientów (podkreślam to słowo, mając na myśli ludzi zainteresowanych piłką, ale nie fanatyków, zaczynających planowanie miesięcznego budżetu od cen biletów na Wisłę) mając do wyboru wejściówkę na mecz ligowy lub dwa bilety na nowości filmowe w multipleksie wybierze to pierwsze. Brutalna prawda: z biznesowego punktu widzenia, jakość produktu obecnie oferowanego na Reymonta jest niewspółmierna do proponowanej ceny. Wszystko wokół drożeje, płace ludzi nie rosną, a Kraków ma naprawdę dużo atrakcji do zaoferowania co weekend. I nie mówię tu tylko o aspekcie czysto sportowym. Każdy widzi jak wygląda zaplecze na trybunach, korytarz podziemny na dworcu głównym jest atrakcyjniejszy pod względem gastronomicznym. Czas by nasi włodarze naprawdę zaczęli poważnie mysleć o konkurencyjności produktu Wisła Kraków, wprowadzając duże zniżki lub inne ciekawe promocje (np. kup bilet, koszulka meczowa - 30%) oraz ożywiając przestrzeń na około meczu. Inaczej dojdziemy do tego, że frekwencja na Reymonta 22 zejdzie do poziomu sprzed budowy stadionu. Dziękuję za uwagę. |
tak nawiązując jeszcze do wczorajszego meczu i obserwacji z im związanych.... Garguła bodaj powiedział po nim że historia z Podbeskidziem zatoczyła koło.... w jego wypadku na 100% !!! z meczu z PP zapamiętałem właśnie jego jak całą pierwszą połowę żuł gumę i głupkowato się uśmiechał gdy podbiegał do przeciwnika (tak - oglądałem mecz w tv co do dziś mi wypominają na stadionie ;) ) , wczoraj Guła w moich oczach sabotował grę i uprawiał totalne "alibi" , coś w stylu "gram, ale żeby nie było na mnie". Daleki jestem od twierdzenia że Garguła był głównym winowajcą wczoraj, ale On rozczarował mnie najbardziej (Lamey i Pajlic mnie już do swojego poziomu trochę przyzwyczaili )
|
Cytat:
A kto jest odpowiedzialny za sytuację że w zespole nie ma wartościowych zmienników ?? Ksiądz ?? I proszę nie piszcie jak ktoś wczoraj że trzeba dawać szansę Gargule po wraca do formy. Nie ma składu, nie ma gry nie ma pomysłu nie ma zaangażowania, nic nie ma. A przepraszam są ogromne szanse na przegranie wysoko w Londynie i przewalenie derbów z jeszcze gorzej grająca Cracovią A teraz pytanie na zakończenie jak to powiedział Garguła "Sytuacja zatoczyła koło" tylko My wszyscy chcemy iść do przodu a nie cofać się wracając do tego co było dwa lata temu. |
Dobrze ktos napisal.
Lepiej przegywac mlodymi Polakami niz emerytami bez ambciji. Zdecydowanie najslabszy mecz w erze Cupiala.. Wstyd i wstyd.... Musi dojsc do radykalnych zmian bo inaczej wpadniemy w szarzyzne ligowa.. I prosze mi nie pisac ze jest jak jest bo Melikson i Malecki maja konruzte...bo to jest az smieszne ... |
Cytat:
do drugiej linii kupili Meliksona który miał momenty świetne albo bardzo dobre Ilieva który generalnie nie zawodzi z Nunez narazie srednio z przebłyskami Kirm Jirsak Garguła Boguski zostali po poprzednich ekipach mamy 2-3 graczy w drugiej linii którzy potrafią cos ponad przeciętnie zagrać z czego 2 ma kontuzje |
Dragan Paljić: początek meczu był jak g...
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...ak-g,id,t.html Niestety, nie tylko początek. |
Ostatni mecz w Naszym wykonaniu, ktory mi sie podobał to ten z Litexem w rewanzu. Słaba dyspozycja zaczela sie po tych kontuzjach Małego i Meliksona w jednym momencie. Ale to nie tłumaczy tego co wczoraj widzielismy. 1 strzal tylko celny przez 90 minut na własnym stadionie? To jest kpina
|
Cytat:
Rozumiem, że bez wymienionych przez Ciebie zawodników będzie różnica w LE - cóż,za biedna liga jesteśmy, żeby mieć 2 niemal równorzędne składy na grę w Europie. Ale w naszej lidze ????? Bez jaj proszę. |
Cytat:
|
Mecz przegrany z uwagi na brak zawodników, którzy zagraliby coś zaskakującego .... parę szybkich klepek i Podbeskidzie by w końcu pękło ... ale nie było kim ....
Sergei Pareiko - 6: Moim zdaniem za mało wychodzi do dośrodkowań Michael Lamey - 5 lepiej niż zwykle w obronie słabiej niż zwykle w ofensywie Kew Jaliens 6: nie pamiętam jakiegoś wyraźnego błędu Osman Chavez 6: jeden niepotrzebny faul blisko pola karnego Marko Jovanović 7 - żeby on był zdrowy .... jedyny rokujący na przyszłość Dragan Paljić - 7: jeden z niewielu Wiślaków który porusza się w miarę żwawo, na minus dośrodkowania Cezary Wilk - 5; zero kreatywności odbiór nie jest pożyteczny jeśli nic z niego nie wynika Łukasz Garguła - 5; - zawiódł - ani jednego prostopadłego podania, strzały kiepskie Gervasio Nunez - 5;- miał chyba zły dzień, najbardziej raził brak szybkości, Rafał Boguski - 5 brak czucia piłki, przyjęcia A-klasowe, nie dziwne jeśli w lidze zagrał pierwsze 45 min. od 2 lat Ivica Iliev - 6 - dostroił się do reszty David Biton - 6 - widział że pomoc słaba powinien im pomóc... Andraż Kirm - 4: czas na ławkę |
Cytat:
Bo jak tak to chyba jeszcze powinny zostac przeciete przez polowe... |
Cytat:
jesli 1-10 to do każdej oceny poza Wilkiem , Pareiko , odejmij sobie 2-4 jednostki niektórzy chyba zapominają że przegraliśmy z beniaminkiem u siebie , oddając JEDEN strzał w bramkę przeciwnika , rywal ich oddał ... 8 . nagana dla obrony , pomocy , ataku . |
Cytat:
Przegrywanie młodymi Polakami ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę - wystawienie całej drużyny Młodej Ekstraklasy do gry zamiast pierwszego zespołu będzie znacznie mniej obciążało bieżący budżet klubu, a daje nadzieję, że jeden albo więcej zawodników "odpali" i może coś z tego wyjdzie... |
Cytat:
Moze my tez powinni zaczac uzywac sprzetu ! |
Cytat:
|
Ja nie mogę zapomnieć derbów w Sosnowcu - zdecydowanie ten mecz przeżyłem najbardziej.
Co do wczorajszych wyczynów naszych kopaczy - szkoda słów. Sposób rozpoczęcia przez nich meczu to żenada. Wyszli i czekali aż Podbeskidzie strzeli bramkę. Jak brakuje im motywacji, to niech oznajmią to publicznie, wierzę, że znajdzie się trochę ludzi, którzy będą potrafili ich zmobilizować. Nie przystoi tak hańbić Białej Gwiazdy. Większość z grających wczoraj piłkarzy nie jest godna zaszczytnego miana Wiślaka. |
Cytat:
skala powinna się zaczynać od 3 .... 3 = dno |
Cytat:
Sergei Pareiko - 6: Moim zdaniem za mało wychodzi do dośrodkowań Michael Lamey - 2 zero ruchu zero dokładności (2 za to że kilka razy pojawił się na połowie PBB) Kew Jaliens 5: nie miał zbyt dużo okazji żeby popełnić błąd Osman Chavez 5: nie miał zbyt dużo okazji żeby popełnić błąd Marko Jovanović 7 - żeby on był zdrowy .... jedyny rokujący na przyszłość Dragan Paljić - 5: jeden z niewielu Wiślaków który porusza się w miarę żwawo, na minus dośrodkowania Cezary Wilk - 7; cały mecz biegał i walczył gdyby ktoś do niego dołączył inaczej by to wyglądało Łukasz Garguła - 1; - zawiódł - ani jednego prostopadłego podania, strzały kiepskie Gervasio Nunez - 2;- miał chyba zły dzień, najbardziej raził brak szybkości, Rafał Boguski - 1 brak czucia piłki, przyjęcia A-klasowe, nie dziwne jeśli w lidze zagrał pierwsze 45 min. od 2 lat Ivica Iliev - 3 - dostroił się do reszty czasem biegał a nie truchtał David Biton - 5 - próbował się cofać ale jakoś mało z tego wynikał Andraż Kirm - 1: czas na ławkę |
Przeanalizujcie sobie już na chłodno ilu pomocników w tym meczu robiło różnicę ?
Kirm, Garguła jak zwykle nie. Iliev ten mecz przechodził, Nunez bardzo słabo, same podania do przeciwnika, poza tym to nie jest ŚP. I już nie dziwi, że oddaliśmy 1 strzał i nie potrafiliśmy wpracować okazji strzeleckich. |
Tym bardziej szkoda kontuzji Genkova bo w tym meczu pewnie zagrał by wysuniętego ofenesywnego pomocnika
|
Cytat:
Ale co innego przegrać po walce, po zmarnowaniu kilku dobrych sytuacji strzeleckich. Po obiciu słupków/poprzeczek. Ale my w tym meczu byliśmy o klasę gorsi, nie mieliśmy żadnej sytuacji 100%. To dno dna. I to jest niestety spore zaskoczenie. |
Cytat:
I o czym to świadczy? Moża inna statystyka? Wisła 74% posiadania pilki. W drugiej części gry głównie pod polem karnym Podbeskidzia. Po prostu w II częsci zaparkowali tam tira, a my nie mamy jak na razie argumentów na taką grę. |
Podzielam opinie że był to najgorszy mecz Wisły odkąd pamiętam. Takiej padaki nie dało się oglądać.
W tym meczu nie było ani jednego zagrania z pierwszej piłki. Gdy grają Melikson, Małecki, Genkov to jednak ta gra wygląda zupełnie inaczej. Wyżej wymienieni to piłkarze, Ci co wczoraj grali na boisku to kopacze. Smutne to, bo po czymś takim co widziałem wczoraj powiedziałem sobie - nikt tu już ....a więcej nie przyjdzie. Chwilę później dodałem - no nie, my tu wrócimy. Ale tylko my, a klub z tego "kokosów" nie będzie miał. Ta drużyna zatraciła charakter. Smutne, że cokolwiek nie zaśpiewamy, rozumie to góra 2 piłkarzy z podstawowego składu. Kiedyś, za Brożków, Głowackich, nawet jak im nie wyszło to człowiek jakoś tak inaczej na to patrzył. Nie wiem, nie potrafię tego opisać, bo ponoć nasi piłkarze wyglądali na przygnębionych po tej porażce. Ponoć są profesjonalistami i w każdym meczu dają z siebie wszystko. Ponoć ... Kiedyś, ktokolwiek do nas nie przyjeżdżał, srał ogniem. Pamiętacie jeszcze "twierdzę R22"? Jak liczyliśmy mecze od ostatniej przegranej? To były piękne czasy, był Polski skład, polscy piłkarze, grający raz lepiej, raz gorzej ale na pewno ładniejszą piłkę niż teraz. Quo vadis Wisło? Z zaufanych źródeł wiem, że problem leży u samego Cupiała, który nie chce inwestować w rozwój bazy treningowej, nie chce inwestować w wychowywanie swoich piłkarzy, czym z resztą wkurza grono ludzi, zwłaszcza polskich trenerów.. Nasz prezes woli kupować piłkarzy (o ile zaciąg typu Diaz i Lamey można uznać za kupowanie piłkarzy). No i co z tego mamy? Czy ktoś mi powie, że Lamey czy Paljić są lepsi niż Piotr Brożek? Jaką zawrotną "karierę" robi Głowa w Turcji - nie lepiej było mu dać podwyżkę i dalej opierać na nim swoją obronę? Opierając skład na zagranicznych odpadach ta drużyna zatraciła gdzieś tożsamość. Nikt mi nie powie, że w niższych ligach nie można znaleźć dobrych polskich piłkarzy. Z resztą, wczorajszy mecz udowodnił, że, "pastuchy" z Bielska Białej mogą jechać nasze gwiazdy zarabiające grube tysiące euro jak im się żywnie podoba. I to na nie swoim stadionie. Smutek po wczorajszym meczu. Czy można mieć do kibiców pretensje o taki chujowy doping, jak śmiano nam się w twarz z boiska? Nie wiem co to dalej z tą naszą Wisłą będzie. Na razie czarne perspektywy przed nami. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Mieliśmy 74% posiadania piłki, bo Podbeskidzie tak chciało. Generalnie robiło to, co im się podobało. Gdyby Kasperczyk kazał im utrzymywać się przy piłce, pewnie by to robili. I mieli owe 74%. Mnie interesuje bardziej to, że nie stworzyliśmy żadnej sensownej sytuacji bramkowej. Na razie nie mamy argumentów... Ładnie powiedziane. A kiedy będziemy mieli? Kiedy nasi załapią wreszcie tą genialną taktykę Maaskanta? Pytam, bo ciągle ją nam zapowiadasz - więc liczę, że jako ekspert przynajmniej powiesz, czy widzisz już jakieś zalążki nowej jakości. Bo ja jako laik ci powiem, że ja nie widzę, mało tego - dostrzegam regres. Ale ja nie znam się tak dobrze na piłce. |
Cytat:
Ale biegać i walczyć o każdy centymetr murawy to oni powinni w każdym meczu. Nie mieszaj zaangażowania w zawiłości taktyczne. |
Cytat:
|
Cytat:
Sergei Pareiko - 6: ot, średnio, przy bramce się też nie popisał - piłka szła tuż nad jego głową - tyle, że była szybka Michael Lamey - 3 zero przeglądu sytuacji, bez zagrań na 1, góra2, kontakty Kew Jaliens 6: nie miał zbyt dużo okazji żeby popełnić błąd i go niepopełnił Osman Chavez 4: nie miał zbyt dużo okazji żeby popełnić błąd, a tą jedną wykorzystał w 100% i go popełnił, zero podań rozwijających akcję, albo w bok po dłuuuugim namyśle, albo do Pareiki jak już jest za późno na cokolwiek i trzeba się ratować przed doskakującym przeciwnikiemi Marko Jovanović 7 - żeby on był zdrowy .... jedyny rokujący na przyszłość Dragan Paljić - 2: jeden z niewielu Wiślaków który porusza się w miarę żwawo, na minus dośrodkowania i to, że daje sie objeżdżać każdemu, sprokurował wolnego po którym padła bramka Cezary Wilk - 6; cały mecz biegał i walczył gdyby ktoś do niego dołączył inaczej by to wyglądało, ale bez podań sensownych, odpuścil krycie przy bramce (wraz z Bitonem zdaje się) Łukasz Garguła - 2; - zawiódł - ani jednego prostopadłego podania, strzały kiepskie, grał jak umiał, ale czego mamy wymagać od kaleki?? Gervasio Nunez - 2;- miał chyba zły dzień, najbardziej raził brak szybkości, Rafał Boguski - 3 brak czucia piłki, przyjęcia A-klasowe, nie dziwne jeśli w lidze zagrał pierwsze 45 min. od 2 lat Ivica Iliev - 5 - dostroił się do reszty czasem biegał a nie truchtał, czasem walczył David Biton - 5 - próbował się cofać ale jakoś mało z tego wynikał Andraż Kirm - 2: czas na ławkę Podstawowy problem, to słabe przyjęcie pilki (nikt nie potrafi podania nawet lekkiego, skleić do nogi) i kompletny brak gry z pierwszej pilki. Rozegranie wygląda tak,że przyjmuje sie piłkę, rozgląda, podprowadza 1 metr, rozgląda, podprowadza 1 metr i w końcu niecelnie podaje, albo wycofuje, albo traci, bo przeciwnik juz podszedł w 3 zawodników. Podania idą w kierunku piłkarza, tak, że ten musi stać i czekać na piłkę, zamiast gonić z akcją do przodu. W tym czasie, to możnaby nakręcić do tyłu TIRem z przyczepą, a co dopiero poustawiac autobus w obronie. W całym meczu dopatrzyłem się może ze 4 szybkich i celnych podan na 1 kontakt do przodu i po 2 z nich były szanse na bramkę. Zagraliśmy w tym meczu chyba z 600 podan, a tylko 3-4, może 5 było przyzwoitych. Reszta, to na alibi, albo do tyłu, albo niecelne. Ktoś napisał, że gralismy z przeciwnikiem zdeterminowanym, wybieganym, ale surowym technicznie i taktycznie. Ja to widziałem inaczej. Przy tak wolnym rozgrywaniu, to przeciwnik wogóle nie musiał biegac - spokojnie spacerował sobie na przedpolu i do wszystkiego zdążał. Czy widzieliscie, żeby po meczu ktokolwiek siadał lub kładł się na murawie, jakby włożył w mecz dużo wysiłku??? Chłopaki taktycznie zagrali spoko - to co chcieli. Technicznie to widziałem kilka udanych kiwek w meczu - ŻADNA z nich nie była w wykonaniu naszych. To naszych objeżdżano. Najbardziej mi utkwiło w pamięci, jak spokojnie ktos z PBB sobie podprowadzał piłkę do przodu, a dopiero co wprowadzony na boisko Boguski z wywieszonym językiem nie mógł za nim nadążyć. Jesteśmy wolni, nie umiemy przyjąć piłki, podać celnie na 1 kontakt. Nie mogę wyjść z podziwu, jakim cudem wygraliśmy z Lechem, który dzisiaj zdominował Legią, która z kolei nas na loozie objechała w Wawie. |
Cytat:
Bo mi ciężko znaleść racjonalny powód tego co się z Wisła dzieje |
Ciężko było się zebrać, żeby cokolwiek napisać po wczorajszym blamażu. Chociaż z drugiej strony można się było czegoś takiego spodziewać, ostatnie mecze to istny horror - kiepska gra w obronie, atak fatalny. Najgorsze jest to, że drużyna kompletnie nie rozumie się na boisku - zero jakichkolwiek schematów, organizacja gry leży, o stałych fragmentach gry nie wspominając. Wczoraj zabrakło też charakteru i ambicji.
|
Cytat:
Czy u siebie czy na wyjeździe gramy tak samo. Strzelając bramkę Wiśle kończysz mecz. |
Cytat:
Cytat:
Nasza gra jest jak dzieło sztuki. Tylko wytrawny koneser po godzinach analiz potrafi dostrzec piękno. Dla prostaków jest kopanina Podbeskidzia... |
Aby mieć większą jasność odnośnie wczorajszej parodii w wykonaniu naszych kopaczy trzeba by zobaczyć ile kilometrów przebiegli w tym meczu. Wiem, że są takie dane. Sądze, że w tym meczu było to góra 50 % sredniej z ostatnich spotkań. To było wyjątkowo bezczelne odrabianie pańszczyzny. Maaskant jak widać przestał panować nad tą zgrają. Skutkiem coraz bardziej pustoszeją trybuny. Kibice płacąc sporo za bilety nie chcą dawać robić z siebie idiotów. Czekam na jakiś wywiad z prezesem Basałajem. Jakoś schował się w kącie i nie wychyla nosa. A tak niedawno pełno go było w gazetach.
|
Ja .......ę. PBB zagrało prostacką taktyką. A jaką wysublimowaną taktykę my ....a reprezentujemy? Jak był Melikson z Małeckim to była taka - może któremuś coś wyjdzie i zdrowaśka żeby z tyłu łamagi czegoś nie spieprzyły. Teraz jest taka - może ktoś coś strzeli, mecz się ułoży a sędzia będzie ślepy i zdrowaśka żeby z tyłu łamagi nie spieprzyły.
A jaką taktykę reprezentują zawsze zespoły Mourinho z Interem na czele? Zapieprzać od 1 do 90 minuty, wybijać każdym możliwym sposobem rywala z rytmu, czyhać na jego błąd i go wykorzystać. Nosz ja tu widzę widły i nic więcej. Skoro nie mamy i nie mieliśmy od dawna odpowiedniej jakości, to może wreszcie zaczniemy grać prostacko? Ja nie mam nic przeciwko, bo od odejścia pierwszego Kasperczaka a było to już 7 lat temu, ładnie graliśmy przez pół roku na początku kariery Skorży. W dupie mam ładną piłkę, ja nie chcę oglądać piłki żałosnej, a taką widzę w naszym wykonaniu od ponad dwóch lat. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl