![]() |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
... Co do "ciot" ... Skoro homoseksualistów jest w polskim społeczeństwie jakieś 10% podobno, to odpowiedni odsetek statystycznie po prostu musi być zarówno wśród kibiców (zapewne i na tym Forum również) jak i piłkarzy. Jednak w szatni nikt się nie przyzna, bo strach blady padłby pewnie na drużynę pod prysznicem, kiedy przyszłoby się schylić po mydło :D |
Cytat:
Poszliśmy od Śniadeckich i przez chwilę byliśmy na pl. Konstytucji. Potem już przeszliśmy całą trasę spokojnie, pojedyncze achtungi naprawdę. Pod pomnikiem Dmowskiego (stałem przy orkiestrze), to zaczęły się przemówienia i wtedy policja zaczęła przez te szczekaczki coś nadawać. Zaczął się kocioł i koniec marszu. Potem już po wszystkim stoimy nad Armii Ludowej bodajże i widać jak policja gania ludzi z flagami Polski. Straszny widok. Potem im dalej w stronę Śródmieścia Płn coraz więcej policji i coraz mniej ludzi. Policji ponoć było koło 2,5 tys. Totalna klęska z ich strony. |
Cytat:
Ale nie bd mówić, o gejach bo nie są tego warci.Jest ich w naszym kraju góra 1%. |
Kilka zdań podsumowania z mojej strony.
1. Zgoda na manifestację lewaków mającą z założenia blokować legalny marsz z okazji święta Niepodległości to skandal. 2. Obojętna postawa mediów wobec faktu, że do Polski przyjeżdżają zagraniczne ekipy zakłócać legalne obchody NASZEJ NIEPODLEGŁOŚCI NA NASZEJ ZIEMI (i to kur...a wnuki hitlerowców) to jest jest po prostu cyrk. Gorzej niż za komuny! Czy dziennikarze nie mają za grosz poczucia przyzwoitości? Temat przyjazdu tego bydła z Niemiec powinien być zmiażdżony przez dziennikarzy a zapraszający powinni być pozbawieni obywatelstwa polskiego. Niech sobie jadą do NRD. Gdzie są POLSKIE media ?!?! 3. Relację wideo z Marszu i Kolorowej widziałem live z miejskiego monitoringu przez ponad 2 godz. (korzystając z linka który podał orzeu - dzięki). Dzięki temu mogłem spokojnie filtrować potem jak chamy kłamały w serwisach informacyjnych. Co pomijano a co wyolbrzymiano. Pamiętajcie żeby opinie budować samodzielnie korzystając z jak największej liczby źródeł i nie dawać sobie narzucać zdania. Wnioski mam takie: - rozróby zaczęli lewacy atakując Bogu ducha winną grupę rekonstrukcyjną na mieście - zadyma na pl. Konstytucji była spora zwłaszcza na czele uformowanego pochodu. Jak ktoś stał na brzegu placu mógł mniej odczuć (to dla uczestników którzy mogli widzieć tylko część wokół siebie. Z wideo było widać cały plac z góry. - ten filmik z agresorami w policyjnych kamizelkach jest zastanawiający. Tajniacy to być nie mogli bo słowo tajniak raczej zobowiązuje i nie zakłada się kamizelki odblaskowej z napisem policja. A jak ktoś wspomniał że były takie akcje już z przebierańcami to tym bardziej. - Lewackie badziewie zakłóciło bardzo ważne polskie święto. Myślę że ruszyli tym lawinę która ich finalnie zmiecie. Pytania są takie: - dlaczego policja nie usunęła blokujących legalny Marsz a wstrzymała Marsz Niepodległości? - Marsz miał ruszyć o 15 i zadyma zaczęła się wg moich obserwacji wtedy gdy to uniemożliwiono. - Jakie wyroki dostaną bandziory z Niemiec. Rozumiem że mamy sąd 24h i zaraz będą po wyrokach. Czy może zaraz wyjdzie bronić ich Kalisz. - Jak to możliwe że kolejny raz dochodzi do rozrób o których wszyscy wiedzą 2 tygodnie wcześniej (ta było przed meczem Legia-Lech w PP)? Czy rolą policji nie jest zapobieganie takim zdarzeniom? Ostatni wniosek jest tak, że lewactwo zrobiło sobie duże kuku (co mnie bardzo cieszy). Reakcje na takie bezpardonowe zakłócenie ważnego dla wielu Polaków święta będą dla nich opłakane. |
Cytat:
Jeśli chodzi o procenty to nie wypowiadam się kategorycznie, więc napisałem "podobno". Dopóki nie poznam rzetelnych statystyk. Zresztą, to w ogóle nie jest problem. Istotą sprawy jest stosunek do Polski, do tego np. Święta, do barw narodowych, do historii, do tradycji, do spojrzenia na Polskę dzisiejszą, do "roli" jaką się dla Niej dzisiaj przeznacza. I już nie najważniejsze są czyjeś poglądy, które ma on w głowie. Do głowy nikomu nie zaglądam. To jego głowa - ma prawo myśleć co chce. On ma swoją, ja mam swoją. Ważniejsze jest wcielanie tych poglądów w życie. Ważniejsze a w pewnych przypadkach bardzo groźne. |
Cytat:
|
Cytat:
Powiem więcej. To jest najważniejsze polskie święto państwowe. Co jest od Niepodległości ważniejsze dla Państwa? |
Cytat:
|
Cytat:
|
kur.wa oglądam filmiki i zwariowałem ! Co sie .kur.w.a dzieje w tym kraju ! jebane lewaki!! Ej w tych kamizelkach na pewno psy nie były gdzie by pies ..kur.w..a miał batona ?! Pies za chu.j by nie napierdalał batonem to byly przebrane lewaki ,ja pierd.olee ciśnienie mi skoczyło szkoda ze się tam nie wybraliśmy ze znajomymi ..niestety problem z pieniędzmi ,za rok będe!
|
sorry za off top, ale dopiero wróciłem do miasta, byłem 2 dni bez internetu, a jestem ciekawy jednej rzeczy:
o co chodzi ze Szwabami ? przyjechali się tu lac z narodowosciowcami z Polski ? doszło do czegoś ? |
Cytat:
Podobała mi się solidarność polaków i wszystkich kibiców |
http://www.wykop.pl/link/940887/lewi...ludzi-relacja/ nie wiem czy było .masakra jakas
|
Cytat:
Cytat:
To naprawdę nie było potrzebne. |
jak na razie chyba jeden z nielicznych sensownych komentarzy do sytuacji napisany z perspektywy obserwatora. http://wpolityce.pl/wydarzenia/17909...zyczne-starcie
|
Dragon postawił ważne pytania, które w reżimowych i prywatnych, poskomunistycznych mediach nie zostaną nigdy zaprezentowane, bo nakierowałyby widza na rzeczywisty obraz wydarzeń a nie o to im przecież chodzi. Fakt niepodawania i wyciszenia wiadomości o pobiciu w Dzień Święta Niepodległości przez hołotę z Niemiec, grupy rekonstrukcyjnej jest skandalem. W wolnym kraju media trąbiłyby o tym i podjęłyby śledztwo kto tych gnoi zaprosił. Fakt ochraniania lewackiego ścierwa przez POlicję nie dziwi jeśli zobaczymy co za indywidua znajdowały się w tej kilkusetosobowej blokadzie. Sejmowy cichy koalicjant Tuska - Palikot ze swoją dziewczynką Grodzką, szechterowskie ścierwopismaki jak Żakowski czy Najsztub itp. gadziny.
W wolnym państwie i przy wolnych mediach obrazki z youtube (interwencja siepaczy w żółtych kamizelkach oraz niemiecka hołota) natychmiast ukazane zostały by w wiadomościach. W parlamencie doszłoby do debaty nt. łamania prawa i kopania po twarzy ludzi przez żółtokamizelkowych policjantów. To by było, ale nie będzie, bo żyjemy w POstkomunistycznym państwie rządzonym przez ludzi Nocnej Zmiany. |
http://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz
za facebookiem :
"Marsz Niepodległości: Pilnie potrzebny kontakt do świadków lub ofiar zajść na Nowym Świecie (z udziałem grup rekonstrukcyjnych). Wiadomości można przesyłać Robertowi Winnickiemu." |
W sprawie pedałów w kamizelkach odblaskowych to była milicja. Stwierdzone naocznie.
|
Zastanawia mnie czy burmistrz Nowego Jorku wydałby zgodę na marsz Al-Kaidy 4 lipca ...
Gronkiewicz przeszła samą siebie. |
Cytat:
Takie jest prawo w Polsce i tyle. Może sobie robić marsz ONR i MW, mogą sobie organizować lewacy swoje. Mam nadzieję, że na najbliższe święta i lewacy, i onrowcy z młodzieżą zrobią sobie jakiś biwak na wsi, a organizowaniem marszu zajmie się jakaś apolityczna organizacja. |
Cytat:
No ale jak wybiera się do rządzenia ludzi, których rodziny polską niepodległość usiłowały zdławić i dla których polskość to nienormalność to się nie ma co dziwić. W dodatku największe media prasowe czy telewizyjne są w obcych rękach lub ludzi, którzy w czasach komunistycznych uprawiali sowiecką propagandę lub pracowali w podległych im służbach specjalnych. A największym mentorem jest synek działacza Komunistycznej Partii Ukrainy skazany w Polsce za zdradę na rzecz ZSRR. |
Cytat:
Prawo jest właśnie tak chore że organizacje anty polskie mają prawo zgłosić swój marsz i jeszcze dostają poparcie WSI24 i wybiórczej. |
Wracając spod Placu na Rozdrożu w pewnym momencie widzimy grupę ok 30-40 zamaskowanych lewaków biegnących przez skrzyżowanie po chwili leci za nimi.....rakietnica :D a zaraz za nią 50-60 os głównie z Lechii. Widok niezapomniany. Dzięki dla wszystkich co byli. Ludzi 20-30 tys.
|
Cytat:
Wie ktoś o co chodziło, jak podczas marszu przez szczekaczkę ktoś z organizatorów mówił, że 500 osób nie wyszło z Placu Konstytucji? |
Cytat:
|
Więc raz i porządnie:
Na filmiku to nie żadni lewicowcy tylko nasi stróże prawa. Jeżeli ktoś mi (i świadkom) nie wierzy niech zobaczy filmik zatrzyma aby było widać tył kamizelki i porówna ze zdjęciem z tego tematu. A jezeli dalej nie wierzy że mogło być tylu tajniaków to znaczy że nie było go w Krakowie kiedy blokowany był marsz pedałów. Od policji aż się roiło i to tych po cywilnemu. śmieszny argument że mieli bluzy z kapturem i czarne kurtki. A co mieli założyć od razu odblaski? Zastanówcie się zanim coś napiszecie. Gronkiewicz NIE mogła zakazać żadnej manifestacji bo nie ma takiej władzy! Urząd miasta ZATWIERDZA tylko złożone dokumenty, jezeli dalej nie wierzycie to porozmawiajcie sobie z Młotem z Krakowa jak to wygląda. |
|
http://www.youtube.com/watch?v=MrwS3...source=message chyba jeszcze nie było.
|
Tym co nie byli a oskarżają o cokolwiek uczestników MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI są idiotami! To co sie działo tam a to co podają media to 2 różne światy !pozdro dla uczestników . Wisły napewno więcej niż 80 osób. A po marszu jeszcze milicja zamyka ulice i urządza łapanki na uczestników Marszu - jak za okupacji albo komuny - słuchajcie to sie w pale nie mieści .
PRECZ Z KOMUNĄ!! |
Mam dwa pytania:
1. Jaka w końcu była oficjalna liczba uczestników Marszu, chodzi mi o prawdziwe dane a nie takie podawane przez aj ti aje i tym podobne. 2. Do tych co byli. Końcówka marszu, dochodzimy pod Pomnik Dmowskiego i w którymś momencie poruszenie jakieś na tyle marszu zaistniało ( tył tzn. od strony ulicy którą przyszliśmy na tamto rondo ), ktoś tam z tłumu rzucił że lewaki od tyłu zaszły i jakiś swój transparent miały, potem ponoć policja ich szybko odgrodziła i takie tam. Byłem co prawda nie daleko ale w tym zamieszaniu z samochodem i w tym tłumie nie zauważyłem nic szczególnego, więc prosiłbym osoby które widziały lub mają pewne info by rozjaśniły tą sytuację. |
A skąd możesz znać oficjalną liczbę?
Nie było biletów - w opinii obiektywnych mediów i uczestników ponad 20 tysięcy. |
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=GtmT-QNL164 ci tutaj to też przebierańcy?
|
Odnosnie frekwencji. Stalem w miejscu kropki (lekkie wzniesienie), marsz skrecal z miejsca gdzie B i nie byl to jego koniec, a poczatek marszu doszedl juz do pl. Na Rozdrozu (A).
Marsz co najmniej na 1,5km. Nasze pochody na Rynek nigdy tyle nie mialy. Niech każdy sam wyciagnie sobie wnioski ile osob bylo. Na zoomie mozecie zobaczyc jak szeroka jest to ulica wraz z chodnikiem. http://i39.tinypic.com/2enc9ag.jpg To jest mniej wiecej to miejsce nawet: http://www.youtube.com/watch?v=cPi6y93nuvY |
Mi się najbardziej spodobały ze My jak i Cracovia byliśmy na marszu i żadnych ekscesów nie było. Widać ze Kraków w ważnej sprawie umie się zmobilizować!
|
Teza że każdy kibic Wisły jest prawicowcem jest po prostu śmieszna gdyż nie ma żadnego uzasadnienia w faktach. Po pierwsze hasło "precz z komuną" nie jest skandowane nawet przez całe C a co dopiero cały stadion. Po drugie "precz z komuną" nie oznacza "precz z lewicą". Po trzecie w Polsce nie istnieje czytelny podział na lewicę i prawicę, PiS gospodarczo jest skrajnie lewicowy. A gdyby przyjąć, że pomijamy gospodarkę, to i tak mamy jeszcze powiedzmy partie środka jak PO czy PSL. Do tego dodajmy, że w Krakowie wybory wygrał Majchrowski w części dzięki kibicom Wisły, jednym z głównych kibiców Wisły jest poseł PO Fedorowicz, a pamiętam jak moi znajomi z MW wykrzykiwali hasła "Narodowy Socjalizm". Więc darujmy sobie sformułowania, że każdy kibic Wisły jest za prawicą, bo TAK NIE JEST. Chyba, że kto nie za prawicą ten nie jest prawdziwym kibicem Wisły, ale wtedy okazałoby się, że kibiców Wisły jest góra 3-4 tys. Oczywiście to ostatnie to żart bo nie poglądy polityczne wyznaczają czy jest się kibicem czy nie. Ja np ostatnio mam w d... i lewaków i nacjonalistów, najlepiej gdyby umówili się gdzieś na łące 5 tys na 5 tys. niezależnie kto wygrałby byłby jakiś pożytek dla kraju przynajmniej, a nie zmieniliby Święta Narodowego z chuligańską hucpę.
|
"Wisełko wygraj mecz" też nie jest śpiewane przez cały mecz. Czy to oznacza, że góra pare tysięcy chce zwycięstwa Wisły?
Kto Ci wmówił że PiS jest prawicowy? To chyba tylko TVN + PO mówiły, ale też tylko po to, żeby straszyć wyborców. "Głównych kibiców Wisły" - i już wiem, że nie ma sensu klikać "wyślij" skoro to jest Twój lider trybun. ps Dzięki za poprzednie odpowiedzi dot. dojazdu. |
Nic nie zrozumiałeś. Chwilę pomyśl, zanim coś napiszesz, bo inaczej faktycznie nie ma sensu abyś dawał "wyślij". Po prostu stwierdziłem, że teza, iż każdy kibic to prawicowiec jest durna i nie ma pokrycia w rzeczywistości. Gdyby nawet przyjąć, iż kto co śpiewa nie ma znaczenia, choć dla mnie ma, to naprawdę wierzysz, że choć 50 % kibiców Wisły głosuje na partie prawicowe i ma prawicowe poglądy??? A co do Fedorowicza to chodziło, że jest jednym z bardziej znanych kibiców Wisły, ale to jest tylko przykład, bo takich co są z PO bądź głosowali na PO wśród kibiców Wisły znam wielu. A lidera żadnego nie mam bo nie jestem niewolnikiem czyichś poglądów, żebym karnie słuchał co mówi "lider".
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:47. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl