Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8096)

visa 20.06.2011 16:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1113574)
Z innej beczki kiedy jest termin odbioru stadionu we Wrocławiu ??

Bo zdaje się że Lechia zacznie sezon na nowym stadionie, ale jak jest ze Śląskiem to nie wiem ...

termin oddania stadionu na Maślicach to II połowa Sierpnia. Planują tak przynajmniej

krytyk 20.06.2011 17:16

Skoro mowa o Legii to tylko przy dobrym losowaniu można mówić, że Legia coś ugra. Przecież jeżeli źle wylosują to trafią nie na szkocki klub, ale na hiszpański, wloski, turecki czy angielski. Liczmy, że Legia swoje puchary zacznie od zdecydowanie słabszego rywala, z kraju piłkarsko podobnego do Polski

Wojtas 20.06.2011 19:29

Jaga ma ciekawy wojaz do Pawłodaru - stepy ,kozy i inne atrakcje -zyc nie umierac:)
ALe gra tam zdjsie Anatloij Dorosz co w Legii chyba grał kiedys.

Slask Dundee -ciekawy zespol,niby w Szkocji sa tylko 2 druzyny i ich 8 sparingpartnerów ale waleczni i wybiegani Szkoci mg mnie sa tu faworytem a Slask w Pucharach nie gral dawien dawna- w Pucharach gra sie zupelnie inaczej :)Mimo wszytko licze ze nasi bracia cos powalczą .

mitmichael 20.06.2011 19:58

Ciekawe jak sobie Jaga poradzi z dalekim wyjazdem - na Naszym przykładzie maja wglad, ze bedzie bardzo ciezko. Slask trafił ciekawie - łatwo nie bedzie na pewno ale powalczyc zawsze moga - nikt przed sezonem nie stawiał na to, ze beda grali w europejskich pucharach - dlatego najmniej sie od nich oczekuje a to moze tylko pomoc. Ciekawe jaka druzyne wylosuje Legia - znajac zycie bedzie to bardzo trudny rywal - ja typuje Atletico Madryt.

Junior_Battle 20.06.2011 20:11

tylko coś czuję, jeśli Sląsk zagra w LE, to w polskiej lidze będzie walczyć o utrzymanie - tam kompletnie nie ma ławki.

PhantomRanger 20.06.2011 20:44

Ja powiem tak. Obowiązkiem tak Wisły jak i Jagiellonii jest pokonanie swoich przeciwników, ale oczywiście o lekceważeniu nie może być mowy. Śląsk może mieć ciężko, ale Dundee United także jest do przejścia i to nie są jacyś mocarze. Można powiedzieć, że dostali rywala z tej dolnej połówki na jakich mogli trafić czyli nie najgorzej.

palikot 20.06.2011 22:55

Tylko, że Jaga nie jedzie do Azerów czy Gruznów, tylko do Kazachów. Fakt troche dalej, ale to nie ta półka. Rok temu Ruch z marszu można powiedzieć pyknął sobie tamtejszą ekipe... więc czemu Jaga nie może, ktora wydaje się ma bardziej doswiadczony skład na Europe.

0 22 20.06.2011 22:56

Dundee - Śląsk 75%/25% na Dundee. Jeżeli Śląsk z nimi odpadnie to nie będzie żaden wstyd, bo to w miarę poważny klub w Europie, który się kojarzy czy to z derbami Dundee czy z kolorem pomarańczowym. Generalnie nie jest to totalny anonimy. W pierwszych rundach wychodzi profesjonalizm, a raczej jego brak, bo mecze są tuż po urlopach, gdy naszym piłkarzom się totalnie nie chce.

Dlatego awans Śląska to będzie nie tylko mały sukcesik, ale i sensacja.

Toboł Jagiellonia 60%/40%. Bo Toboł będzie w grze, a Jaga z urlopu. Bo Jadze nie będzie się chciało zabijać o awans, by znowu lecieć w jakiś kosmos (Kaukaz).

Awans Jagiellonii jest obowiązkiem, ale moim zdaniem wcale nie jest faworytem i kasy bym na nią nie stawiał.

Skonto Wisła 40%/60% Tutaj to samo, Skonto w grze, a piłkarzyki prostu z urlopu. Z tą jedną różnica, że jednak Wisła ma lepszych piłkarzy niż Skonto (przynajmniej tak optymistycznie zakładam) i ma trenerów, którzy może jednak potrafią wykrzesać z piłkarzyków profesjonalizm - aczkolwiek końcówka ligi temu przeczy.

Nie mniej jednak Wisła powinna dać radę, a poza tym Skonto może nie dać rady zagrać inaczej niż rozpaczliwie na wyjeździe przy powiedzmy 15 tysiącach ludzi. To jednak nie będzie Sosnowiec tylko Kraków.

Zazdroszczę losowania Śląskowi.

Angmir 20.06.2011 23:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1113968)
Dundee - Śląsk 75%/25% na Dundee. Jeżeli Śląsk z nimi odpadnie to nie będzie żaden wstyd, bo to w miarę poważny klub w Europie, który się kojarzy czy to z derbami Dundee czy z kolorem pomarańczowym. Generalnie nie jest to totalny anonimy. W pierwszych rundach wychodzi profesjonalizm, a raczej jego brak, bo mecze są tuż po urlopach, gdy naszym piłkarzom się totalnie nie chce.

Dlatego awans Śląska to będzie nie tylko mały sukcesik, ale i sensacja.

Toboł Jagiellonia 60%/40%. Bo Toboł będzie w grze, a Jaga z urlopu. Bo Jadze nie będzie się chciało zabijać o awans, by znowu lecieć w jakiś kosmos (Kaukaz).

Awans Jagiellonii jest obowiązkiem, ale moim zdaniem wcale nie jest faworytem i kasy bym na nią nie stawiał.

Skonto Wisła 40%/60% Tutaj to samo, Skonto w grze, a piłkarzyki prostu z urlopu. Z tą jedną różnica, że jednak Wisła ma lepszych piłkarzy niż Skonto (przynajmniej tak optymistycznie zakładam) i ma trenerów, którzy może jednak potrafią wykrzesać z piłkarzyków profesjonalizm - aczkolwiek końcówka ligi temu przeczy.

Nie mniej jednak Wisła powinna dać radę, a poza tym Skonto może nie dać rady zagrać inaczej niż rozpaczliwie na wyjeździe przy powiedzmy 15 tysiącach ludzi. To jednak nie będzie Sosnowiec tylko Kraków.

Zazdroszczę losowania Śląskowi.

Jaki Toboł !! Irtysz !!

Toboł był rok temu

0 22 20.06.2011 23:03

A, sorry.Chociaż to nic nie zmienia. Szczerze mówiąc przed chwilą czytałem news na wyborczej o pucharowych klęskach i tam był też Toboł no i mi się pomieszało..



.. jak kiedyś Fergusonowi Maccabi z Hapoelem, wiec nie jest zle :)

CMSNero 20.06.2011 23:50

Ludzi wybierających się do Dundee samochodami z południowej i środkowej Angli oraz z Walii zapraszam na pw lub gg, mozna by się ustwaic w jakims miesjcu kolo Manchesteru i jechac na kilkanascie fur..

my juz dzis zebralismy 3 fury na wyjazd z polnocnej Walii

kontakt gg 10322472

1q2 21.06.2011 01:47

Podobnie widzę losowanie jak kolega z L.
Może większe szanse dla Jagi i Śląska ale minimalnymi faworytami jednak są Kazachy i Szkoci
Tak w ogóle to na miejscu Jagi to bym zaskarżył to losowanie:>
Ta zasada koszyków to jakiś absurd , ja mogę się tylko cieszyć że nas nie wjebali do koszyka gdzie przeciwnicy to tubylcy na krańcach kuli ziemskiej;)
Tu kontekst geograficzny nie ma zastosowania bo co łączy Białystok z Armenią,Kazachstanem , Azerbejdżanem, Albanią i Mołdawią. - przypadek?.nie sądzę , szczególnie że to nie było losowane, spisek też nie ale dziwne to.

piotrek06 21.06.2011 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1113968)
.

Nie mniej jednak Wisła powinna dać radę, a poza tym Skonto może nie dać rady zagrać inaczej niż rozpaczliwie na wyjeździe przy powiedzmy 15 tysiącach ludzi. To jednak nie będzie Sosnowiec tylko Kraków.

Zazdroszczę losowania Śląskowi.

To sprawdzone info:>
Dobra sory, że nie w temacie, że sie czepiam ale rok temu to też miał być Kraków:-P( no dobra Kraków może i był ale na pewno nie tam gdzie byśmy chcieli)
Znając stosunek JacKa MajchrowSkiego do inwestycji jaką jest stadion przy R22 stwierdzenie że w LM będziemy mieli przewagę tych minimum 15 tys gardeł jest bardzo optymistycznie:P

Proximus 21.06.2011 07:30

Do stałych wyjazdowiczów:
Mógłby ktoś oszacować mniej więcejile będzie kosztować wyjazd do Rygi?

sessegnon 23.06.2011 14:25

Transmisja meczu pucharowego Jagiellonii z Irtyszem w Polsat Sport Extra, 30.06, godz. 20:30 :) Teraz tylko czekać, aż Sportfive i Polsat dogadają się z Kazachami, aby wyprodukowali sygnał z rewanżu.

brylant17 23.06.2011 21:24

Wisła i Śląsk w Polsacie i Polsacie Sport(oficjalnie) :D a Jagiellonia w Polsat Sport extra( to było wiadome)

Wojtas 23.06.2011 23:21

Trzeba sie liczyc ze Jaga i Slask moga odpasc.

Waleczni i wybiegani Szkoci i niebliczalni Kazachowie....vs .....w miare solidne jak na Polske zespoly.

Sam jestem ciekaw jak to bedzie:)

Angmir 23.06.2011 23:26

Po Jadze nie wiadomo zupełnie czego się spodziewać - zrobili 2 fajne transfery nikt znaczący nie odszedł... Grzelak chyba wróci do treningów. Mogą powalczyć o mistrza, moga awlczyć o utrzymanie, wydaje mi się że i w Białymstoku nie wiedzą na co ich stać i jakie cele mają sobie postawić.

Śląsk to solidna drużyna która jest zgrana i kompletna - transfery Pietrasiaka i Cetnarskiego tylko ich wzmocnią. Tanio skóry nie sprzedadzą ( :) ), ale przeciwnik jest na tyle wymagający że nie wszystko zależy tylko od gry Śląska.

Gwiaździsty 24.06.2011 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1115645)
Po Jadze nie wiadomo zupełnie czego się spodziewać - zrobili 2 fajne transfery nikt znaczący nie odszedł... Grzelak chyba wróci do treningów. Mogą powalczyć o mistrza, moga awlczyć o utrzymanie, wydaje mi się że i w Białymstoku nie wiedzą na co ich stać i jakie cele mają sobie postawić.

Chyba Mistrza Podlasia :). I Grzelak powrócił , no to faktycznie wzmocnienie :) W Białymstoku nie wiedzą na co ich stać ? Lepiej niż w minionym sezonie napewno nie będzie.

Blaszczu16 27.06.2011 19:14

Rywal Jagielloni Białystok przegrał na wyjeździe 1-0 (spotkanie rozegrane zostało w sobotę) z przedostatnim w tabeli Kaysar i po 17. kolejkach zajmuje 5. miejsce w 12. zespołowej lidze. Bilans Irtysh'u do tej pory to Z-8, R-2, P-7.

KoTu1906 28.06.2011 12:45

http://www.facebook.com/event.php?eid=228772133818659 link do petycji na facebooku

dulli78 28.06.2011 20:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 1116145)
Chyba Mistrza Podlasia :). I Grzelak powrócił , no to faktycznie wzmocnienie :) W Białymstoku nie wiedzą na co ich stać ? Lepiej niż w minionym sezonie napewno nie będzie.

Grzelak może już trenuje ale Jaga przezornie nie zgłosiła go I rundy eliminacji LE. Znając życie to kopnie 5 razy piłkę i znowu sobie coś połamie lub uszkodzi - nie to, że mu źle życzę ale przecież ten gość ma na drugie kontuzja. Nie zagra też Kascelan, który wraca po urazie.
Liczę na to, że wszystkie polskie kluby grające w pucharach podejdą do swoich przeciwników tak, że żadnego nie należy lekceważyć ani przed żadnym trząść się ze strachu.

dynek.pl 29.06.2011 20:47

wiecie, o ktorej jest mecz z Dundee we Wroclawiu ?
o 16:45 !!

qrwa w srodku lata, w srodku dnia zeby byl pokazany na Polsacie glownym bo o 20:30 pewnie kolejny film dla idiotów (ktoś w ogole ogląda Polsat ?)
fajny mecz i można go było fajnie pokazać - to już lepiej jak te prawa miała TVP
oni są dobrzy w ogóle - teraz Polska gra z Brazylią w siatkę, a na Polsacie jakieś gówno leci

heoij 29.06.2011 20:55

Jutro już zaczynamy :)

Jagiellonia Białystok - Irtysz Pawłodar
Czwartek 30 czerwca od godz. 20.10 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Futbol

63624 30.06.2011 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1118623)
wiecie, o ktorej jest mecz z Dundee we Wroclawiu ?
o 16:45 !!

qrwa w srodku lata, w srodku dnia zeby byl pokazany na Polsacie glownym bo o 20:30 pewnie kolejny film dla idiotów (ktoś w ogole ogląda Polsat ?)
fajny mecz i można go było fajnie pokazać - to już lepiej jak te prawa miała TVP
oni są dobrzy w ogóle - teraz Polska gra z Brazylią w siatkę, a na Polsacie jakieś gówno leci

No co chcesz, "La Bamba" ma lecieć, fajny film.:)
A na poważnie, ta godzina to raczej problem dla kibiców, wielu musi pourywać się z pracy by pójść na mecz. Co do dzisiejszego występu Jagi, jak nie wygrają przynajmniej dwoma bramkami, to będą mieli ciężko na wyjeździe. Węgrzy w tamtym sezonie z Kazachami męczyli się.

dynek.pl 30.06.2011 09:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63624 (Post 1118801)
No co chcesz, "La Bamba" ma lecieć, fajny film.:)
A na poważnie, ta godzina to raczej problem dla kibiców, wielu musi pourywać się z pracy by pójść na mecz. Co do dzisiejszego występu Jagi, jak nie wygrają przynajmniej dwoma bramkami, to będą mieli ciężko na wyjeździe. Węgrzy w tamtym sezonie z Kazachami męczyli się.

A dla Cwielonga to moze nie problem ? Lipiec to najcieplejszy miesiac w roku, godz. 17, slonce :D
Telewidzowie tez musieliby urwac sie z pracy wiec dla kogo ten mecz w otwartym Polsacie >

-Spartakus- 30.06.2011 11:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Angmir (Post 1113973)
Jaki Toboł !! Irtysz !!

Toboł był rok temu

Rok temu Ruch Chorzów rewalizował z Szachtiorem Karaganda

Angmir 30.06.2011 12:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -Spartakus- (Post 1118913)
Rok temu Ruch Chorzów rewalizował z Szachtiorem Karaganda


Heh no właśnie śmieszna wpadka ;p Toboł Kostanaj kiedy to było ?

Edit 2007 rok z Groclinem jeszcze :)

boczek 30.06.2011 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 1118832)
A dla Cwielonga to moze nie problem ? Lipiec to najcieplejszy miesiac w roku, godz. 17, slonce :D
Telewidzowie tez musieliby urwac sie z pracy wiec dla kogo ten mecz w otwartym Polsacie >

może się mylę, ale z ironią napisałeś o Pepe. A on właśnie w bardzo umiejętny sposób ' pojechał ' dziennikarzowi jak zadał mu pytanie o warunki i wynik meczu.

" No pogoda nie pomaga, jest ciepło, jest słońce, jest południe, no na prawde ciężko się gra w takich warunkach " ::D


A b. wieu na YT opieprzyło Piotrka, że mu się w dupie po przewracało, że wygodniś itd..


bez napinki.

AYALA 30.06.2011 15:33

ze 2-0 Jaga dziś powinna wygrac jak chce w miare spokojnie jechac na rewanż do Kazachstanu.

Ciekawe jak Franek sie zaprezentuje ? Szkoda też że ten taki szybki stoper z Armenii co gra w Jadze jest kontuzjowany.

HEDu 30.06.2011 15:43

Ale czajcie jakie kursy na Jage. 1.20-1.25 ;o pogrom musi byc wg bukmacherow.

kulek 30.06.2011 15:56

hejka mam ważne pytanko czy oprócz polsatu sport extra i polsatu futbol meczyk gdzieś można zobaczyć? oczywiście nie wliczam w to netu, mam cyfrę może na jakimś kanale będzie ktoś może wie? dzięki z góry za info;)

blanco 30.06.2011 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kulek (Post 1119093)
hejka mam ważne pytanko czy oprócz polsatu sport extra i polsatu futbol meczyk gdzieś można zobaczyć? oczywiście nie wliczam w to netu, mam cyfrę może na jakimś kanale będzie ktoś może wie? dzięki z góry za info;)

Tylko tam można zobaczyć.

cinekw 30.06.2011 16:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 1119085)
Ale czajcie jakie kursy na Jage. 1.20-1.25 ;o pogrom musi byc wg bukmacherow.

No dziwne, żeby nie skoro grają z takimi ogórami, do tego pewnie zmęczeni podróżą ..

h3po4 30.06.2011 16:31

A linka do transmisji nikt nie ma?

xdarek 30.06.2011 16:42

Na meczyki.pl jest tak olektv, levytv, Hit-tv, LTV, InwazjaSportu, LeoMessi i DRHtv3 i teraz pytanie na której stronie idzie jako tako obejrzec mecz przy dosc słabym łączu 1,3mb

siekierski 30.06.2011 16:45

Drhtv

12345

leszekm_ 30.06.2011 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez xdarek (Post 1119113)
Na meczyki.pl jest tak olektv, levytv, Hit-tv, LTV, InwazjaSportu, LeoMessi i DRHtv3 i teraz pytanie na której stronie idzie jako tako obejrzec mecz przy dosc słabym łączu 1,3mb

Na Activepl.tv. Słaba jakość, ale chodzi płynnie na słabych łączach

For_FuN_ 30.06.2011 16:46

Stawiam na remis 1 : 1 i zwyciestwo gospodarzy w rewanzu. Egzotyczny rywal zaskoczy Jage dobrym przygotowaniem fizycznym i technika(takie beda tlumaczenia po meczu) :D...

krytyk 30.06.2011 16:48

Widzę, że twoja wypowiedź jest taka jak nick :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl