![]() |
Cytat:
|
Skoro mowa o Legii to tylko przy dobrym losowaniu można mówić, że Legia coś ugra. Przecież jeżeli źle wylosują to trafią nie na szkocki klub, ale na hiszpański, wloski, turecki czy angielski. Liczmy, że Legia swoje puchary zacznie od zdecydowanie słabszego rywala, z kraju piłkarsko podobnego do Polski
|
Jaga ma ciekawy wojaz do Pawłodaru - stepy ,kozy i inne atrakcje -zyc nie umierac:)
ALe gra tam zdjsie Anatloij Dorosz co w Legii chyba grał kiedys. Slask Dundee -ciekawy zespol,niby w Szkocji sa tylko 2 druzyny i ich 8 sparingpartnerów ale waleczni i wybiegani Szkoci mg mnie sa tu faworytem a Slask w Pucharach nie gral dawien dawna- w Pucharach gra sie zupelnie inaczej :)Mimo wszytko licze ze nasi bracia cos powalczą . |
Ciekawe jak sobie Jaga poradzi z dalekim wyjazdem - na Naszym przykładzie maja wglad, ze bedzie bardzo ciezko. Slask trafił ciekawie - łatwo nie bedzie na pewno ale powalczyc zawsze moga - nikt przed sezonem nie stawiał na to, ze beda grali w europejskich pucharach - dlatego najmniej sie od nich oczekuje a to moze tylko pomoc. Ciekawe jaka druzyne wylosuje Legia - znajac zycie bedzie to bardzo trudny rywal - ja typuje Atletico Madryt.
|
tylko coś czuję, jeśli Sląsk zagra w LE, to w polskiej lidze będzie walczyć o utrzymanie - tam kompletnie nie ma ławki.
|
Ja powiem tak. Obowiązkiem tak Wisły jak i Jagiellonii jest pokonanie swoich przeciwników, ale oczywiście o lekceważeniu nie może być mowy. Śląsk może mieć ciężko, ale Dundee United także jest do przejścia i to nie są jacyś mocarze. Można powiedzieć, że dostali rywala z tej dolnej połówki na jakich mogli trafić czyli nie najgorzej.
|
Tylko, że Jaga nie jedzie do Azerów czy Gruznów, tylko do Kazachów. Fakt troche dalej, ale to nie ta półka. Rok temu Ruch z marszu można powiedzieć pyknął sobie tamtejszą ekipe... więc czemu Jaga nie może, ktora wydaje się ma bardziej doswiadczony skład na Europe.
|
Dundee - Śląsk 75%/25% na Dundee. Jeżeli Śląsk z nimi odpadnie to nie będzie żaden wstyd, bo to w miarę poważny klub w Europie, który się kojarzy czy to z derbami Dundee czy z kolorem pomarańczowym. Generalnie nie jest to totalny anonimy. W pierwszych rundach wychodzi profesjonalizm, a raczej jego brak, bo mecze są tuż po urlopach, gdy naszym piłkarzom się totalnie nie chce.
Dlatego awans Śląska to będzie nie tylko mały sukcesik, ale i sensacja. Toboł Jagiellonia 60%/40%. Bo Toboł będzie w grze, a Jaga z urlopu. Bo Jadze nie będzie się chciało zabijać o awans, by znowu lecieć w jakiś kosmos (Kaukaz). Awans Jagiellonii jest obowiązkiem, ale moim zdaniem wcale nie jest faworytem i kasy bym na nią nie stawiał. Skonto Wisła 40%/60% Tutaj to samo, Skonto w grze, a piłkarzyki prostu z urlopu. Z tą jedną różnica, że jednak Wisła ma lepszych piłkarzy niż Skonto (przynajmniej tak optymistycznie zakładam) i ma trenerów, którzy może jednak potrafią wykrzesać z piłkarzyków profesjonalizm - aczkolwiek końcówka ligi temu przeczy. Nie mniej jednak Wisła powinna dać radę, a poza tym Skonto może nie dać rady zagrać inaczej niż rozpaczliwie na wyjeździe przy powiedzmy 15 tysiącach ludzi. To jednak nie będzie Sosnowiec tylko Kraków. Zazdroszczę losowania Śląskowi. |
Cytat:
Toboł był rok temu |
A, sorry.Chociaż to nic nie zmienia. Szczerze mówiąc przed chwilą czytałem news na wyborczej o pucharowych klęskach i tam był też Toboł no i mi się pomieszało..
.. jak kiedyś Fergusonowi Maccabi z Hapoelem, wiec nie jest zle :) |
Ludzi wybierających się do Dundee samochodami z południowej i środkowej Angli oraz z Walii zapraszam na pw lub gg, mozna by się ustwaic w jakims miesjcu kolo Manchesteru i jechac na kilkanascie fur..
my juz dzis zebralismy 3 fury na wyjazd z polnocnej Walii kontakt gg 10322472 |
Podobnie widzę losowanie jak kolega z L.
Może większe szanse dla Jagi i Śląska ale minimalnymi faworytami jednak są Kazachy i Szkoci Tak w ogóle to na miejscu Jagi to bym zaskarżył to losowanie:> Ta zasada koszyków to jakiś absurd , ja mogę się tylko cieszyć że nas nie wjebali do koszyka gdzie przeciwnicy to tubylcy na krańcach kuli ziemskiej;) Tu kontekst geograficzny nie ma zastosowania bo co łączy Białystok z Armenią,Kazachstanem , Azerbejdżanem, Albanią i Mołdawią. - przypadek?.nie sądzę , szczególnie że to nie było losowane, spisek też nie ale dziwne to. |
Cytat:
Dobra sory, że nie w temacie, że sie czepiam ale rok temu to też miał być Kraków:-P( no dobra Kraków może i był ale na pewno nie tam gdzie byśmy chcieli) Znając stosunek JacKa MajchrowSkiego do inwestycji jaką jest stadion przy R22 stwierdzenie że w LM będziemy mieli przewagę tych minimum 15 tys gardeł jest bardzo optymistycznie:P |
Do stałych wyjazdowiczów:
Mógłby ktoś oszacować mniej więcejile będzie kosztować wyjazd do Rygi? |
Transmisja meczu pucharowego Jagiellonii z Irtyszem w Polsat Sport Extra, 30.06, godz. 20:30 :) Teraz tylko czekać, aż Sportfive i Polsat dogadają się z Kazachami, aby wyprodukowali sygnał z rewanżu.
|
Wisła i Śląsk w Polsacie i Polsacie Sport(oficjalnie) :D a Jagiellonia w Polsat Sport extra( to było wiadome)
|
Trzeba sie liczyc ze Jaga i Slask moga odpasc.
Waleczni i wybiegani Szkoci i niebliczalni Kazachowie....vs .....w miare solidne jak na Polske zespoly. Sam jestem ciekaw jak to bedzie:) |
Po Jadze nie wiadomo zupełnie czego się spodziewać - zrobili 2 fajne transfery nikt znaczący nie odszedł... Grzelak chyba wróci do treningów. Mogą powalczyć o mistrza, moga awlczyć o utrzymanie, wydaje mi się że i w Białymstoku nie wiedzą na co ich stać i jakie cele mają sobie postawić.
Śląsk to solidna drużyna która jest zgrana i kompletna - transfery Pietrasiaka i Cetnarskiego tylko ich wzmocnią. Tanio skóry nie sprzedadzą ( :) ), ale przeciwnik jest na tyle wymagający że nie wszystko zależy tylko od gry Śląska. |
Cytat:
|
Rywal Jagielloni Białystok przegrał na wyjeździe 1-0 (spotkanie rozegrane zostało w sobotę) z przedostatnim w tabeli Kaysar i po 17. kolejkach zajmuje 5. miejsce w 12. zespołowej lidze. Bilans Irtysh'u do tej pory to Z-8, R-2, P-7.
|
http://www.facebook.com/event.php?eid=228772133818659 link do petycji na facebooku
|
Cytat:
Liczę na to, że wszystkie polskie kluby grające w pucharach podejdą do swoich przeciwników tak, że żadnego nie należy lekceważyć ani przed żadnym trząść się ze strachu. |
wiecie, o ktorej jest mecz z Dundee we Wroclawiu ?
o 16:45 !! qrwa w srodku lata, w srodku dnia zeby byl pokazany na Polsacie glownym bo o 20:30 pewnie kolejny film dla idiotów (ktoś w ogole ogląda Polsat ?) fajny mecz i można go było fajnie pokazać - to już lepiej jak te prawa miała TVP oni są dobrzy w ogóle - teraz Polska gra z Brazylią w siatkę, a na Polsacie jakieś gówno leci |
Jutro już zaczynamy :)
Jagiellonia Białystok - Irtysz Pawłodar Czwartek 30 czerwca od godz. 20.10 w Polsacie Sport Extra i Polsacie Futbol |
Cytat:
A na poważnie, ta godzina to raczej problem dla kibiców, wielu musi pourywać się z pracy by pójść na mecz. Co do dzisiejszego występu Jagi, jak nie wygrają przynajmniej dwoma bramkami, to będą mieli ciężko na wyjeździe. Węgrzy w tamtym sezonie z Kazachami męczyli się. |
Cytat:
Telewidzowie tez musieliby urwac sie z pracy wiec dla kogo ten mecz w otwartym Polsacie > |
Cytat:
|
Cytat:
Heh no właśnie śmieszna wpadka ;p Toboł Kostanaj kiedy to było ? Edit 2007 rok z Groclinem jeszcze :) |
Cytat:
" No pogoda nie pomaga, jest ciepło, jest słońce, jest południe, no na prawde ciężko się gra w takich warunkach " ::D A b. wieu na YT opieprzyło Piotrka, że mu się w dupie po przewracało, że wygodniś itd.. bez napinki. |
ze 2-0 Jaga dziś powinna wygrac jak chce w miare spokojnie jechac na rewanż do Kazachstanu.
Ciekawe jak Franek sie zaprezentuje ? Szkoda też że ten taki szybki stoper z Armenii co gra w Jadze jest kontuzjowany. |
Ale czajcie jakie kursy na Jage. 1.20-1.25 ;o pogrom musi byc wg bukmacherow.
|
hejka mam ważne pytanko czy oprócz polsatu sport extra i polsatu futbol meczyk gdzieś można zobaczyć? oczywiście nie wliczam w to netu, mam cyfrę może na jakimś kanale będzie ktoś może wie? dzięki z góry za info;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
A linka do transmisji nikt nie ma?
|
Na meczyki.pl jest tak olektv, levytv, Hit-tv, LTV, InwazjaSportu, LeoMessi i DRHtv3 i teraz pytanie na której stronie idzie jako tako obejrzec mecz przy dosc słabym łączu 1,3mb
|
Drhtv
12345 |
Cytat:
|
Stawiam na remis 1 : 1 i zwyciestwo gospodarzy w rewanzu. Egzotyczny rywal zaskoczy Jage dobrym przygotowaniem fizycznym i technika(takie beda tlumaczenia po meczu) :D...
|
Widzę, że twoja wypowiedź jest taka jak nick :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl