Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Donki 19.06.2011 20:28

Nigdzie nie bedzie w TV. Zostaje strona UEFA i relacja tekstowa.

krkgiba 19.06.2011 20:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1112960)
jacyś desperaci na samochodowy wyjazd są :D?

a jakim autem dysponujesz? jestem chętny :D

tarantulaw2 19.06.2011 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Tominho (Post 1112961)
Mistrz Węgier to nie są ogóry. VSC Debreczyn niedawno grał w LM...

P.S. W tamtym roku oglądałem losowanie II rundy el. LM na Eurosporcie, więc w tym roku może będzie podobnie. Tyczy się to również Ligi Europejskiej.

O cholera. Oczywiście nie chodziło mi, że uważam ich za ogóry, tylko wolałbym z mocniejszą drużyną na sam początek.

Transmisja będzie na Eurosport 2, to jest praktycznie pewne. A jutro szukajcie na pl.uefa.com u nich transmisji, też na pewno będzie, tylko póki co nie ma tam linka, bo teraz są transmisje z MME, więc zapewne jutro będzie dopiero news z linkiem.

TOMEK 11 19.06.2011 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krkgiba (Post 1112975)
a jakim autem dysponujesz? jestem chętny :D

jak wszystko dobrze pójdzie to a5 by się pocisnęło :d , modlić się o Węgry :d

Weak27 19.06.2011 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1112996)
jak wszystko dobrze pójdzie to a5 by się pocisnęło :d , modlić się o Węgry :d

Videoton bylby i dobry i zly
dobry bo najlepszy pod wzgledem wyjazdowym , samochod autokar blisko tanio
zly bo to chyba najmocniejszy zespol na ktory mozemy wpasc , oczywiscie ze nie ma co siac paniki ale wystarczy tych wpadek na pare dobrych lat!!: D
nie sugerujcie sie rankigiem bo nie jest on prawdziwym wykladnikiem Videoton rozjechal ta ich lige a zespol z wegier gral ostatnio w grupie LM

śródMieściak 19.06.2011 21:58

Marzy mi sie wyjazd do Bangor City.

TOMEK 11 19.06.2011 22:11

z tego Bangor'u ktoś się chyba deklarował na odbiór jeśli dobrze pamiętam :p

CMSNero 19.06.2011 22:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1113027)
z tego Bangor'u ktoś się chyba deklarował na odbiór jeśli dobrze pamiętam :p

tak , ja - mieszkam 70mil od Bangor City

przegladam teraz stronke Bangor City i z niedowierzaniem widze ze stadion miesci 700 widzow hahaha + 1500 stojacych ...

z tego co wyczytalem to Bangor podobnie jak inne Walijskie teamy z polnocy rozgrywa mecze w pucharach na stadionie WrexhamFC - pojemnosc cos okolo 12000-15000 .... gazety od czasu do czasu informuja ze w Wrexham i okolicach mieszka - mieszkalo okolo 15000 Polskich emigrantow ....

TOMEK 11 19.06.2011 22:30

acha, to fajnie jakby coś :p
pozostaje czekać do 12

śródMieściak 19.06.2011 22:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez CMSNero (Post 1113030)
tak , ja - mieszkam 70mil od Bangor City

przegladam teraz stronke Bangor City i z niedowierzaniem widze ze stadion miesci 700 widzow hahaha + 1500 stojacych ...

z tego co wyczytalem to Bangor podobnie jak inne Walijskie teamy z polnocy rozgrywa mecze w pucharach na stadionie WrexhamFC - pojemnosc cos okolo 12000-15000 .... gazety od czasu do czasu informuja ze w Wrexham i okolicach mieszka - mieszkalo okolo 15000 Polskich emigrantow ....


Tylko ze jak przyjedzie Wisla to trzba bedzie zagrac tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Millennium_Stadium

74 500 miejsc :D

baro1995 19.06.2011 22:56

Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.

TOMEK 11 19.06.2011 23:03

ktoś się pisze na wyjazd :d?

krkgiba 19.06.2011 23:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1113073)
ktoś się pisze na wyjazd :d?

wrzuć na luz, poczekaj aż się dowiemy gdzie jedziemy, a potem poczekaj na info od kumatych co do organizacji wyjazdu.

TOMEK 11 19.06.2011 23:36

czy ja się spinam, pytam oscentacyjnie kto byłby zainteresowany i tyle

krkgiba 19.06.2011 23:38

Cytat:

czy ja się spinam, pytam oscentacyjnie kto byłby zainteresowany i tyle
oscentacyjnie powiadasz.... ok, to tak możesz.

ale poczekaj 12 godz jeszcze

TOMEK 11 19.06.2011 23:48

Tych wszystkich, którzy nie będą
mogli śledzić relacji przy
komputerach, na stronach
UEFA.com - zapraszamy do
skorzystania z naszejwyjątkowej
oferty - SMS-a z wynikiem
losowania!
Jak todziała? Po zamówieniu
usługi i wyciągnięciu właściwych
kul - od razu na Twojej komórce
pojawisię SMS z informacją o
tym z kim zagramy oraz kto
będziegospodarzem pierwszego,
a kto rewanżowego meczu.
Macie możliwość zamówienia
relacji w dwóch kombinacjach, z
najbliższegolosowania (tylko z II
rundy kwalifikacyjnej LM), albo z
dwóchnajbliższych losowań (z II
rundy kwalifikacyjnej oraz z III
rundy kwalifikacyjnej LM).
Aby otrzymać SMS-a lub SMS-y
wystarczy wysłać:
• SMS o treści: RELACJE.TSWS
pod numer: 7138 - (1 SMS) -
koszt 1 PLN + VAT
•SMS o treści: RELACJE.TSWS
pod numer: 72140 - (2 SMS-y) -
koszt 2 PLN + VAT
(VAT wynosi 23%, usługa
dostępna wyłącznie u polskich
operatorów sieci komórkowych).
Zapraszamy!

Karherop 19.06.2011 23:51

nie wiem na ile mam przeczucie , ale typuje Skonto Ryga lub Dacie Kiszyniów na naszego pierwszego rywala

radek2323 20.06.2011 00:02

obstawiam ze walijski Bangor City :)

Kibic1928 20.06.2011 00:03

Wszystko tylko nie Azerbejdżan.

WiślakMyślenice 20.06.2011 00:14

Pjurnik Erewań :)

QuaRiS 20.06.2011 00:21

Dacia Kiszyniów ;)

wujekWojtek 20.06.2011 00:23

również mówię że Kiszyniów

kulek 20.06.2011 00:27

Skendija 79 Tetovo mam przeczucie za na nich trafimy:)

Grze Gie 20.06.2011 00:52

Mi się śniło miesiąc temu że Wisła przegrała z Neftczi Baku więc mam nadzieję że na nich nie trafimy.

Wojtas 20.06.2011 00:57

Wszytsko ,byle nie stadion Tofika :)

vote-for-mikey 20.06.2011 03:01

Dokładnie. Wszystko tylko nie Tofik ;)

Gargamel 20.06.2011 04:28

Nic nikogo nie obchodzi co każdy z was we łbie sobie duma. Jak chcecie obstawiać, to jest do tego inny temat.

Grantar 20.06.2011 06:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez baro1995 (Post 1113068)
Panowie co jak co,ale jeśli myślimy o LM poważnie,to nie mogą się pojawiac jakiekolwiek obawy w tej fazie rozgrywek..toż to wstyd.Jeżeli mamy awansować do Lm to takie drużyny musimy przechodzić na wstecznym,drużyny z 3 rundy na gazie a z 4 no tutaj już trzeba dać z siebie 1000%.

W drużynie (jak dobrze pójdzie) będzie 4-5 nowych "podstawowych" zawodników .... zanim to się poukłada .... a więc :
PROSIMY TYLKO JAKIEŚ OGÓRKI !!! a nie Videoton czy cóś takiego .......

tarantulaw2 20.06.2011 08:08

Oby to nie była prawda:

R1 - Rosenborg, Sturm, HJK Helsinki, Malmo, Shamrok, Ekranas
R2 - Maribor, Victoria Pilzno, APOEL, Partizan, Maccabi Hajfa, Dinamo Zagrzeb
R3 - Zestaponi, Wisła, BATE Borysów, Slovan, Liteks Łowecz

N1 - Breidablik, Dudelange*, Linfield, Torshavn, Bangor, Flora
N2 - Borac, Morgen, Videoton, Valetta*, Skendija, Korce
N3 - Neftci, Toboł, Skonto, Pjunik, Dacia

Neftci, Toboł, Skonto, Pjudnik, Dacia. W takim wypadku jestem za Skonto.

TOMEK 11 20.06.2011 08:20

ludzie ogarnijcie się, zaraz jakiś zbymak napisze że ma przeciek koszyków, a wy mu uwierzycie ;o

http://img.interia.pl/sport/nimg/e/e...ch_5312597.jpg

mina Staszka :D

emj10 20.06.2011 08:38

Tak wierzcie temu zbyziakowi.

Grupa 3

Drużyny rozstawione:

Bate Borysów
Rosenborg BK
Wisła Kraków
HJK
Malmö FF
Shamrock Rovers FC

Drużyny nierozstawione:

Skonto Ryga
Bangor City FC
HB Tórshavn
Linfield FC
FC Flora Tallin
Breiðablik

-Goral- 20.06.2011 08:38

Group 3
Seeded: FC BATE Borisov (BLR), Rosenborg BK (NOR), Wisła Kraków (POL), HJK Helsinki (FIN), Malmö FF (SWE), Shamrock Rovers FC (IRL)

Unseeded: Skonto FC (LVA), Bangor City FC (WAL), HB Tórshavn (FRO), Linfield FC (NIR), FC Flora Tallinn (EST), Breidablik (ISL)



Jest super żadne Kazachstany, Azerbejdżany;) W najgorszym wypadku Tallin ewentualnie Łotwa.

tarantulaw2 20.06.2011 08:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TOMEK 11 (Post 1113158)
ludzie ogarnijcie się, zaraz jakiś zbymak napisze że ma przeciek koszyków, a wy mu uwierzycie ;o

Kto uwierzy ten uwierzy. Ja tylko podałem to, co ludzie pisali na komentach na 90minut, i wg. mnie jest to dość prawdopodobne.

Edit: To ja chcę z tego Skonto. Byle nie Tallin :D Chociaż znając życie, na Nich trafimy..

skeba 20.06.2011 08:42

Kierunek Walia byłby ciekawym pomysłem :0
Dawno nie graliśmy z kimś w wysp brytyjskich.

|el0|ManoeL 20.06.2011 08:43

a ja bym chcial wylosowac fore talin:) bylo by to dobre bo nasi zawodnicy akurat przed meczami el. LM beda w estoni na turnieju wiec nie musieliby sie tulac po dlugich wyjazdach a tak poza tym to okazja do rewanzu za nieszczesna levadie:p

_ukoL 20.06.2011 08:44

Flora Tallin i wziąć rewanż na drużynie z Estonii za porażkę z Levadią.

Voin 20.06.2011 08:45

Gdzie jest jakaś transmisja?Podrzućcie linka ;p

WislaFan123 20.06.2011 08:46

Dobrze by w tym przypadku bylo zagrac pierwszy mecz u siebie... Jezeli tak jak ktos wspominal na tagi Bagnor City chodzi nie wiecej niz 1tys... to jak nagle przyjada do Krakow i przyjdzie z 15-20 tys plus doping przez caly mecz to gosci nie ma... A u siebie w pierwszym meczu zawsze jakas przypadkowa bramka moze pasc i kurczowa obrona..

TOMEK 11 20.06.2011 08:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Voin (Post 1113176)
Gdzie jest jakaś transmisja?Podrzućcie linka ;p


http://pl.uefa.com/uefachampionsleag...d=1644095.html

dynek.pl 20.06.2011 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tarantulaw2 (Post 1113170)
Kto uwierzy ten uwierzy. Ja tylko podałem to, co ludzie pisali na komentach na 90minut, i wg. mnie jest to dość prawdopodobne.

No nie jest prawdopodobne bo masz wklejony podzial z oficjalnej strony UEFA.

Ja marze o Torshavn - chyba tak nisko nie upadlismy zeby odpasc z nimi.
Kiedys amatorskie druzyny z Wysp (Bangor, Linfield) dostawal od polskich zespolow
regularny łomot ale teraz to ciezko powiedziec.
Skonto to jednak zespol ze zbyt wysoko pilkarsko notowanego kraju zeby sie
go nie obawiac.
Flora bylaby moze OK ale zle skojarzenia, a Islandczycy sa nieobliczalni (pamietam
jak nie tak wcale dawno Pogon odpadla z jakas druzyna z Reykjaviku, a bylo to
w czasach kiedy takie wpadki nazywano jeszcze niemila niespodzianka)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl