![]() |
no racja bo przecież Pareiko karne broni to trzeba bo usunąć ;/
Acima a ile razy było że piłkaż był sam na sam mijał bramkarza i był faul karny ale CZERWONEJ w ogóle.. no ludzie to było w POLU KARNYM to chyba teren bramkarza.. bez sensu |
Cytat:
|
Nie było absolutnie faulu,Pareiko chciał złapać piłkę a Legionista w niego wbił
|
ZŁODZIEJE!!!
Pareiko stał w miejscu i chciał złapać piłkę. Radovic go uprzedził i na niego wpadł. Brawo sędzia! Brawo pzpn! Jaja jak skur..syn! Taka sama sytuacja z Genkowem i Komorowskim. Też nie było faulu, bo Wiślak na niego wpadł. Dziękuję, dobranoc! |
Oj sędzia sędzia za co ta czerwona kartka to ja nie wiem ale karny zasłużony.
|
Tylko i wyłacznie zołta kartka + karny bo tutaj nie złapał Kucharczyka za reke, noge tylko ten na niego wpadl. Pareice sie w ogole nie dziwie
|
Teraz to niech sciagnie Małego i Gienka a wpusci Riosa i Gułe niech sobie chłopaki dychna
|
Cytat:
|
Już wcześniej powinien być karny po ręce Sobolewskiego...
|
Rios na cala 2ga polowke !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale znajac zyjdzie, wejdzie na, 3 MINUTY :D
|
Jezeli karny to czerwona. Jezeli nie gwizdal faulu to nie ma ani kartki ani karnego. Jak juz gwizdal to czerwona i karnego musial dac. Dobrze ze mistrzostwo mamy juz pewne.
|
Nasi grają chyba na kacu. To wyglada jak totalny sparing. Karny słuszny, ale powinna być żółta. Obrona słabiutka.
|
Cytat:
|
Już się nie ośmieszajcie Radović był przy piłce pierwszy nie wiem czy może być bardziej ewidentny karny. Widzę ekspertów tutaj mamy, że ho ho :rotfl:
|
Cytat:
(10 znaków) |
A forum klubu pilkarskiego wypowiadaja sie ludzie, ktorzy z pilka nie maja nic wspolnego.
Ewidenty karny i czerwien, niestety. Sami sobie jestesmy winni. Beznadziejna gra i to sie zemscilo. Mam nadzieje, ze Basalaj i Valkx ogladaja mecz i wydza nasze ogromne braki. |
Cytat:
Pareiko byl ostatnim zawodnikiem Wisly, poza nim byla calutka pusta bramka, czerwo jak nic |
Cytat:
|
Nie wiem, może się nie znam, ale trudno mi sobie wyobrazić bardziej ewidentny rzut karny i bardziej ewidentną czerwoną kartkę. Fakty są takie, że pierwszy do piłki dopadł zawodnik Legii, wypuścił sobie ją przed siebie, Pareiko na niego z impetem wpadł, wywrócił go, uniemożliwiając mu wyjście sam na sam z bramką, a w takiej sytuacji ZAWSZE bramkarz dostaje czerwoną kartkę. Liczy się to, kto w tej sytuacji trafił pierwszy w piłkę, a był tym kimś bodajże Radovic i to jest fakt niezaprzeczalny.
Ktoś kto nie widział karnego w tej sytuacji jest po prostu ślepcem, ale rozumiem oczywiście, że zaślepić go mogła miłość do Wisły. |
Niestety, moim zdaniem Pareiko popełnił dość poważny błąd - powinien za wszelką cenę złapać/wykopać piłkę - bo nawet jeśli akcja toczyła by się dalej, to tam po jego lewej stronie biegł Manu, i Pareiko mógłby nie zdążyć. Karny ewidentny. Co do kartki nie wypowiadam się - sytuacja bardzo trudna do oceny, bo w polu wątpie, czy jakakolwiek kartka by za to była - z perspektywy jednej kamery widać ewidentny faul Naszego bramkarza na czerwoną, ale już z perspektywy innej jest zupełnie inaczej.
Pierwsza połowa w wykonaniu Wisły dość słaba. Zupełnie niewidoczny Melikson. Kowalski chyba struga drewno, co chwilę "czyścił" za niego Chavez. Ofensywa praktycznie niewidoczna. PS. Bardzo spodobało mi się zachowanie Pareiki - widać było że jest na pełnej k....ie. |
Cytat:
Przecież jeszcze po tym jak Radović trącił piłkę, do tam do niej doszedł Manu i miał pustą bramkę, a najbliższy obrońca 15 metrów za nim. No, ale to Manu, więc pewnie by nie strzelił, także karnego trzeba było dać... Nie no, dobra - karny ewidentny. Akurat w tej sytuacji intencje Pareiki nie mają znaczenia, spóźnił się i tyle. Ale on Radoviciowi drogi nie zastawiał, Legionista sam w bramkarza wpadł. To nie jest to samo, co Melikson vs Mielcarz. Czerwoną można było dać, ale nie koniecznie. Oczywiście - skoro można było, to pan sędzia postanowił skorzystać :foch: |
Oczywiście gra naszych zakrawa o kpinę. Tak gra profesjonalny klub? Mistrz Polski? Wstyd!
|
Robert chce grać dalej to samo, czekać na kontrę, może coś wpadnie. Cieżko się dziwić skoro tak grał w 11 a co dopiero w 10. Siwakow i Jirsak akurat są lepsi w destrukcji. Z przodu mamy Małeckiego i Genkowa.
|
Ewidentny... faul na bramkarzu! Nurek Radović nie dotyka piłki, wpada na stojącego Pareikę, a ten Gil, Szpak czy jak tam tej <cenzura> na imię widzi jakieś cudy....
|
Cytat:
|
Cytat:
|
RAF ale za co kurde panowie przecież jak się mówi że ktoś był ostatnim zawodnikiem to w sytuacji gdy szedł sam na sam!!
A Kotorowski wyszedł z pola karnego skosił Manu i tylko żółta i co... ludzie on był w polu karnym a nie przed co wy pieprzycie... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
R.M. przed meczem chyba coś wspominał, że będzie chciał dać odpocząć Melexowi z powodu długiego sezonu i braku przerwy zimowej. Pewnie miał w planach zmienić go w drugiej połowie, stąd taka decyzja. |
Cytat:
Jak nie dotyka piłki?! Ha ha ha ha to co? Wiatr zawiał, że Pareice wpadała już do rąk i poleciała w drugą stronę. Nie ośmieszajcie się!!! :rotfl: |
Niestety jak zwykle to samo. Mentalność ........ szkoda, że nie są w stanie zmobilizować się na taki mecz. Smutne. Gra w chodzonego.
|
Nawet w TVP studio mówią, że faulu nie było. Radovic w ogóle nie był zainteresowany dogonieniem piłki, tylko wpadnieciem z całej siły w Pareike i wywróceniem się, patrzcie ludzie uważnie
|
Pilkarze za dlugo balowali co widac po dzisiejszej grze - od poczatku Legia była lepsza i zasłuzenie wygrywala. Dobrze, ze jestesmy juz Mistrzem Polski bo przynajmniej mozna na spokojnie ten mecz ogladac. A jeszcze mala statystyka:
"Jak Legia zdobywala Mistrzostwo to zaraz w kolejnym meczu przegrywala z Wisła, jak Wisla zdobywała Mistrzostwo Polski to w nastepnym meczu obydwu druzyn to Legia wygrywala" |
Nie ma co się napinać. Gramy spokojną piłkę, Legia nie wyrabia, to sędzia pomoże. Śmieszne to nawet.
|
Cytat:
|
Faul moim zdaniem był bo to Radovic dotknal pierwszy pilke ale to przepisy są bezsensu żeby za takie coś dawać czerwoną.
|
Panowie wierzę że to jeszcze wygramy
Legia to dno i tylko w taki sposób mogą nas ograć przy pomocy sędziego |
Pereiko niestety zachował się jak junior. Już trzeba było odpuścić tą sytuację. Byłoby 1-0 dla zielonych ale gralibyśmy po 11. Teraz gramy w 10 w upale....
Ale nie ma co pękać. Grać żeby więcej goli nie stracić a może jakiś stały fragment gry wyjdzie? BTW Czy niektórzy już tu ręczniki rzucają na forum? Po jednej bramce? Walczyć Wisła walczyć! |
Laskowski najprawdopodobniej komentując ten mecz ma orgazm za orgazmem .k.... je ....
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl