Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Jak? Gdzie? Kiedy? (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Protest... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8070)

Malikon 13.05.2011 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SB (Post 1092071)
takich jak Ty powinno się kastrować... robisz to samo co rząd, wszystkich do jednego wora. Idź, kup kiełbaskę i ochłoń człowieku a nie ubliżaj jak nie do końca znasz temat...


no a powiedź mi czy nie o to chodzi skwk? Zbieramy kase na Wisłę od wszystkich kibiców, ale popieramy tylko tych z G, weź człowieku wsadź głowe w piach bo twój nick pokazuje jakim minusem jesteś

c. 13.05.2011 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1092046)
Ile osób zobaczy 'protest kibiców'?? Tyle ile będzie na stadionie? Tyle ile ogląda mecze w TV? Z całym szacunkiem, ale taka forma protestu nie wyjdzie dalej niż poza stadion. Co z tego ze Tusku się dowie, że kibice nie dopingowali w 'x' kolejce.

Przecież nikt poza kibicami nie wie o żadnym proteście, a osoby które coś tam słyszały są przekonane o słuszności zamykania stadionów. Bo w telewizorze puścili im fragmenty z Bydgoszczy okraszone odpowiednim komentarzem. Ludzie nie mają pojęcia co się dzieje na stadionie podczas meczu, że to dla nas jest sposób spędzenia miło czasu, w towarzystwie znajomych. Nie przychodzimy na mecz napier***ać się z policją tylko dopingować.

Dlatego stadion niech pozostanie stadionem i doping pozostanie nierozłączną częścią meczu piłkarskiego. Protest na trybunie to jakiś żart, który mało kto zobaczy.

My, kibice, jeżeli chcemy zwrócić uwagę na to jak jesteśmy traktowani przez rząd, media i organy smerfów, musimy dotrzeć do zwykłych ludzi. Jak? Ano ruszyć dupy na ulice i zacząć protestować, kulturalnie ale głośno. Niech wiedzą, że jesteśmy też zwykłymi ludźmi i potrafimy się solidaryzować nie tylko na czas meczu, ale poza stadionem też.

Pedały i inne wynalazki, organizują marsze, pikiety i potrafią zwrócić na siebie uwagę innych, niezwiązanych ze swoim środowiskiem. W ten sposób są w stanie walczyć o swoje prawa. Czy ktoś by zauważył, że mają jakieś swoje problemy (czyt. dyskryminacja itp.) gdyby protestowali tylko w swoim środowisku (czyt. kluby dla pedałów itp.).??
Raczej mocno w to wątpię, rozchodziło by się bez rozgłosu to co robią, czego chcą.

DLATEGO JEDYNYM ROZSĄDNYM ROZWIĄZANIEM JEST NAGŁOŚNIENIE NASZEGO PROBLEMU WŚRÓD ZWYKŁYCH ZJADACZY CHLEBA, NIE MAJĄCYCH POJĘCIA O GRUPACH ULTRAS I ZWYKŁYCH PIKNIKACH.

Manifestowaniem, swojego niezadowolenia możemy jedynie doprowadzić do wycofania się sponsorów i jeszcze głębszego zakopania w mule naszego sportu narodowego.

btw. ile jest prawdy w słowach Basałaja o kibicach, których on sobie może zamienić... 'jak nie wy to oni.' ??


Tylko po co skoro tu chodzi o sprawę na linii klub - kibice.
SKWK, UW, WG i inne grupy kibicowskie nie zawiesiły swojej działalności z powodu Donalda Tuska czy z powodu solidaryzowania się ze Staruchem czy Litarem tylko z powodu złego traktowania ich przez decyzyjnych w zarządzie i braku pomocy kiedy jej najbardziej potrzebowali. Wydawać by się mogło że nie trzeba o tym pisać bo jest to przecież logiczne. Co da protest poza stadionem i kogo obchodzi co zwykły zjadacz chleba sobie myśli? Kibice walczą o swoje z osobami decyzyjnymi w zarządzie, u siebie w domu czyli na trybunach, a nie z Tuskiem. Tusk to osobna sprawa. I miejscem na wykazanie swojej dezaprobaty względem zarządu jest właśnie stadion, a nie manifestacja pod gmachem Tuska czy Kracika. 8 stron tematu przeleciało o niczym. A co kto będzie robił na stadionie każdego z osobna sprawa.
Cytat:

Ignorancja i brak chęci do rzeczowej rozmowy wykazywane przez włodarzy klubowych są powodem powyższych rozważań. SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie".
Więc o co tyle krzyku? wolna amerykanka.

Worcester 13.05.2011 14:48

Malikon
Pominę wszystko oprócz pierwszego zdania. Kolega sympatyczny kto dał Ci legitymację na obrażanie mojej osoby?
Mam propozycję. Przed meczem spotkamy się i powiesz mi w twarz, że reprezentuję umysłowo słabszych kibiców.
Zdanie zaczynamy od dużej litery. Mecenasie.

Malikon 13.05.2011 14:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1092049)
Ok Worcesterze.
Skoro mamy mówić mądrze to pogadajmy konstruktywnie i konkretnie.

Po pierwsze.

Tusk podjął pewne kroki względem klubów i środowiska kibiców.
Wolnośc polega na tym, że każdy może inaczej tą decyzje oceniać.
I bolesna prawda jest taka, że:
Fakt, że różne osoby różnie tę decyzje oceniają powoduje, że NIE BĘDZIE NIGDY JEDNOŚCI.
WIELE OSÓB TU PISZE O TYM, ŻE POWINNIŚMY BYĆ SOLIDARNI LUB ZJEDNOCZENI.
WYBACZ ALE TO SĄ PUSTE SŁOWA.
OJCIEC CO PRZYCHODZI NA MECZ Z DZIECKIEM NIGDY NIE BĘDZIE W JEDNOŚCI Z KIBICEM CO LUBI USTAWKI.
JEDYNA RZECZ, KTÓRA ICH ŁĄCZY TO KLUB, KTÓRY "KOCHAJĄ"

ALE INTERESY I OCENA NA PRZYKŁAD TEGO CO ZROBIŁ TUSK BĘDZIE ICH RÓŻNIĆ.

NIE NARZUCAJMY WIĘC TATUSIOWI Z DZIECKIEM BY PROTESTOWAŁ PRZECIWKO TEMU PRZECIWKO CZEMU PROTESTUJE KIBIC OD USTAWEK

JEŚLI JAKAŚ GRUPA MYŚLĄCA PODOBNIE CO DO TEGO CO ZROBIŁ TUSK CHCE ZAPROTESTOWAĆ TO NIE CH PROTESTUJE
ALE TAK BY NIE MIESZAĆ TYCH KTÓZY PROTESTOWAĆ NIE CHCĄ

SZANUJE, FAKT, ŻE NIEKTÓRZY CHCĄ PROTESTOWAĆ. SZANUJE ICH INNE NIŻ MOJE ZDANIE.
ALE NIECH MOJE ZDANIE I POSTĘPOWANIE BĘDZIE SZANOWANE I NIEOGRANICZANE PRZEZ NIKOGO.

1906% popracia

wonski_eNHa 13.05.2011 14:49

c. ^^
W tym momencie mówimy o proteście kibiców przeciwko klubowi. Ale powodem popi***nych decyzji klubu jest rząd. Dokładniej, obawa zarządu przed nieuzasadnionym posypaniem się kar na Wisłę S.A. i pośrednio na kibiców, wszystkich grup.

Szczerze wątpię, żeby klub był, aż tak ostrożny tylko dlatego że ma taką zachciankę. Klub się boi 'Tuska', cenzuruje kibiców, a kibice nie chcąc zobaczyć sprawy z drugiej strony działają przeciwko klubowi, zamiast rządowi.

Dlatego mówię, że musimy walczyć poza stadionem, przeciwko Tuskom, anie smrodzić w swoim kurniku.

marian3a 13.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1092049)
Ok Worcesterze.
Tusk podjął pewne kroki względem klubów i środowiska kibiców.
Wolnośc polega na tym, że każdy może inaczej tą decyzje oceniać.[/B]
[/B]

wymień jakie kroki podjął Tusk ?
- Zamyka bezprawnie stadiony ... przykład Śląska,
- Wprowadził ponownie odpowiedzialność zbiorową (ciekawe co byś napisał jakby zamkneli nasz stadion na derby z powodu iż jeden koleś odpaliłby race na meczu z Lechem i przez to niemógłbyś z dziećmi oglądnąć derbów !)
- przerzucił odpowiedzialność jednostki na grupę i każe KLUBY które są najmniej winne zaistniałej całej sytuacji gdyż nie mają środków prawnych i naraża je na straty finansowe...

Każdy kto popiera takie działanie jest dla mnie komunistą.

Forma protestu powinna być inna niż na meczu z Lechem... to jest fakt ... gdyż "cisza" na stadionie to "sukces" Donalda... Powinniśmy się zebrać, wszystkie sowarzyszenia kibiców i pojechać do Warszawy. i w liczbie powiedzmy 10 tys ludzi jasno dać do zrozumienia że KOMUNY w Polsce nie chcemy !!

wonski_eNHa dokłądnie o to chodzi ... Walka z PO powinna być poza stadionem ! a tak to wychodzi jakbyśmy walczyli z klubem... i ludzie nie w temacie myślą że wszyscy tylko chcą bronić bandytów a to nie prawda... Precz z komuną raz jeszcze :D

Wit.Ek. 13.05.2011 14:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Worcester (Post 1092064)
Witek.
Popełniasz dalej ten sam błąd. Już tłumaczyłem Ci, że nie należy solidaryzować się z ludźmi, którzy demolują stadion, lecz z tymi normalnymi, którym zabrania się na mecze chodzić.
Dałeś przykład ojca z synem. Świetnie! O takich ludzi właśnie chodzi. Dlaczego ojciec z synem, kibicując Śląskowi nie może pójść na mecz swojej ukochanej drużyny? Odpowiem Ci. Bo władza jest NIEUDOLNA i nie potrafi złapać kilku ludzi, którzy łamią prawo. Przypominam, że ta nieudolność jest finansowana z Twoich i moich podatków. Dodatkowo dostajemy ZAKAZ uczestniczenia w wydarzeniach, które kochamy.
Nie życzę tego Wiśle, ale załóżmy, że zamkną nam stadion. Też będziesz chciał pokutować za złamanie paragrafu przez kilku ludzi? Punkt widzenia..i tak dalej. Dlatego teraz potrzebna jest solidarność kibicowska.

Worcestzerze.
Jeśli grupa ludzi chce zaprotestować przeciwko czemuś złemu. To niech protestuje.
Super.
ALe niech swoją siłe pokaże inaczej
Niech wszystkie Fan kluby we wszystkich miastach w samo południe jednego dnia o tej samej godzinie zrobi protesty pod jakimiś tam urzędami.
Ale taki protest jaki wymyślono jest idiotyczny !
On uderza w piłkarzy, którym brakuje 12 zawodnika
Rozumiesz?
Swoje cele i sprzeciw, demonstracje jedności można wyrażac tez w inny sposób. Taki, który nie dzieli kibiców na tych co chcą dopingować lub nie bo woli protest.

TEN PROTEST DZIELI KIBICÓW ! ZAMIAST ICH JEDNOCZYĆ PRZECIW TUSKOWI

c. 13.05.2011 14:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wonski_eNHa (Post 1092095)
c. ^^
W tym momencie mówimy o proteście kibiców przeciwko klubowi. Ale powodem popi***nych decyzji klubu jest rząd. Dokładniej, obawa zarządu przed nieuzasadnionym posypaniem się kar na Wisłę S.A. i pośrednio na kibiców, wszystkich grup.

Szczerze wątpię, żeby klub był, aż tak ostrożny tylko dlatego że ma taką zachciankę. Klub się boi 'Tuska', cenzuruje kibiców, a kibice nie chcąc zobaczyć sprawy z drugiej strony działają przeciwko klubowi, zamiast rządowi.

Dlatego mówię, że musimy walczyć poza stadionem, przeciwko Tuskom, anie smrodzić w swoim kurniku.


Zarząd choćby Lecha Poznań się nie bał. A był w dużo, dużo gorszej sytuacji do zarządu Wisły. Decyzyjnym z zarządu Wisły nic nie groziło a jeśli chodzi o sprawę oprawy to została ona zaakceptowana przez nich po czym wniesiona na stadion. Potem niezrozumiałe decyzje po których grupy kibicowskie zawiesiły swoją działalność. I nie można się im dziwić skoro zostali potraktowani jak kibice z niewłaściwej strony Błoń.
Zależy od osób i ich podejścia. Każdy sobie wyrobił już zdanie.
sporo
Cytat:

bo najpierw ujawnij co było w tej oprawie,
Skoro klub zezwolił na wniesienie oprawy po wcześniejszym zapoznaniu się z jej grafiką to co miało się znajdować? Zezwolił więc wszystko ok. Oprawa została wniesiona na stadion po czym klub zmienił decyzję nie tłumacząc dlaczego tak zrobił odsyłając swoich kib Zdanie każdy sobie wyrobi. Ujawniać publicznie tego nie można bo kosztowała ona sporo pieniędzy i wysiłku wielu osób i może być ona jeszcze wykorzystana. Choć może to być ostatni miesiąc ruchu kibicowskiego w Polsce. Potem nie będzie drugiej Anglii tylko druga Korea Północna. Boże chroń fanatyków

Malikon 13.05.2011 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1092086)
Tylko po co skoro tu chodzi o sprawę na linii klub - kibice.
SKWK, UW, WG i inne grupy kibicowskie nie zawiesiły swojej działalności z powodu Donalda Tuska czy z powodu solidaryzowania się ze Staruchem czy Litarem tylko z powodu złego traktowania ich przez decyzyjnych w zarządzie i braku pomocy kiedy jej najbardziej potrzebowali. Wydawać by się mogło że nie trzeba o tym pisać bo jest to przecież logiczne. Co da protest poza stadionem i kogo obchodzi co zwykły zjadacz chleba sobie myśli? Kibice walczą o swoje z osobami decyzyjnymi w zarządzie, u siebie w domu czyli na trybunach, a nie z Tuskiem. Tusk to osobna sprawa. I miejscem na wykazanie swojej dezaprobaty względem zarządu jest właśnie stadion, a nie manifestacja pod gmachem Tuska czy Kracika. 8 stron tematu przeleciało o niczym. A co kto będzie robił na stadionie każdego z osobna sprawa.
Więc o co tyle krzyku? wolna amerykanka.


a to twierdzisz, że protest był wymierzony w nasz zarząd? Jeśli tak to największa głupota, bo najpierw ujawnij co było w tej oprawie, a później popiszemy czy protest był potrzebny czy trzeba podziękować zarządowi na czele z Basałajem, bo jeśli w oprawie miałby być elementy które mogłyby zagrozić zamknięcia stadionu z sracovią to nie rozumie dlaczego wy strajkujecie, zamiast dziękować zarządowi

hide 13.05.2011 14:56

Jeśli chcecie protestować to w ogóle nie przychodźcie na stadion. Brak dopingu uderzy tylko w nasz klub i piłkarzy a rząd czy samego tuska gówno to obchodzi czy kibice będą siedzieć cicho. Mało tego, będzie zadowolony bo będą siedzieć cicho a oto mu właśnie chodzi ! W niedziele gramy najważniejszy mecz i mamy siedzieć cicho ? JA mówie stanowcze NIE, nie po to czekałem na majstra i derby żeby teraz siedzieć jak w kościele. Panowie w niedziele na pełnej ....IE!

PlacekTSW 13.05.2011 15:11

Jestem tylko ciekaw ile potrwa cały ten protest, czy na polonii już będzie normalnie.

Zlatan93 13.05.2011 15:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stowarzyszenie Kibiców Jagiellonii Białystok (Post 1092135)
Informujemy, iż wobec działalności rządu, policji oraz Polskiego Związku Piłki Nożnej, która godzi w dobro kibiców, ich pasję oraz oddanie klubowi, zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie protestu na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Formą manifestacji naszego niezadowolenia i braku zgodności z tymi poczynaniami, będzie brak dopingu oraz brak naszych pięknych barw. Prosimy o dostosowanie się do tej decyzji, która jest ogólnokibicowską i podjętą oraz popartą przez wszystkie grupy kibicowskie i stowarzyszenie.

Protest nie jest zaproponowany przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców, do którego postanowień, wraz z kibicami z całej Polski, się dostosowujemy. W chwili obecnej kibice każdej z drużyn przybierają własną formę, co nie wyklucza tego, że w najbliższym czasie dokonamy tego samego, wspólnego kroku. Protest nie jest również wymierzony w piłkarzy, wobec czego mamy nadzieję, że zrozumieją, iż podczas tego meczu możemy wspierać ich jedynie naszą wiarą.

Nie musimy tak protestować!

Kibic_1906 13.05.2011 15:16

:shock::shock::shock:Wejdźcie na zakazaną stronę , "Pamiętajcie przed derbami":
No i niech mi ktoś powie teraz że to nie jest POlicyjne państwo !! Kto wie , może jutro wprowadzą godzinę policyjną , przywrócą ZOMO ,ORMO a raz w miesiącu będziemy musieli meldować się na komendzie i pisać po 100 razy: Donald Tusk przyjacielem Kibiców.
NIE D O W I A R Y !!

Malikon 13.05.2011 15:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 1092142)
Nie musimy tak protestować!


nie musimy i nie chcemy, co nas obchodzą jakieś protesty innych klubów. My jesteś Wisła, a Wisła to duma Polski. My mieliśmy najlepszych kibiców w Polsce, przynajmniej do meczu z lechem i my powinniśmy pokazać jak bawi się mistrz, nie zawracając sobie polityką i bezsensownymi protestami, które uderzają w piłkarzy. W derbach musimy uszanować klub, zarząd, piłkarzy, a w szczególności nasze barwy, które powinny być widoczne w każdym miejscu stadionu, doping kulturalny i walić innych kibiców, którzy nie potrafią przeżyć bez przekleństw i obrażania

El'kabat 13.05.2011 15:19

Przyłączam się do tych,którzy popierają słowa Witka. Lepiej by tego nikt nie ujął.

Fakt faktem jest taki,że Ci co chcą,a jest to zdecydowana większość kibiców to dopingować i tak będą !!
Tylko prośba do tych ,którzy chcą "protestować" i nie pomagać piłkarzom,żeby faktycznie siedzieli w ciszy i nie dopingowali,a nie gwizdali cały czas i leciało "zamknij ten ryj" do kibica po szalu.

Bo do konsensusu i tak nikt nie dojdzie.

rafkur 13.05.2011 15:19

Odnośnie postępowania klubu mam takie dwa pytania, które pomogą mi rozwiać moje wątpliwości:

1) Ilu z nas tu dyskutujących widziało tą przygotowaną oprawę?
2) Ilu z nas tu dyskutujących zna treść rozmowy Rudego z przedstawicielami klubów?

Wszyscy wyrażają tu swoje kategoryczne zdanie a podejrzewam, że 99% wypowiada się na podstawie tylko i wyłącznie domysłów.
Jeżeli nie wiemy tak na prawdę co Rudy zakomunikował przedstawicielom klubów, to dlaczego oceniamy postawę naszego zarządu? Może usłyszeli : nie, tym razem nie będzie kary 5000 zł tylko ban na kibiców powiedzmy na 5 meczów.
Nie widzicie tu żadnej różnicy patrząc przez pryzmat zarządu? Nie chce ich bronić, tak sobie trochę spekuluje - może widząc tą kontrowersyjną moim zdaniem ( jeżeli była nawiązaniem do Chrystusa - jednak odniesienia religijne to trochę za dużo ) oprawę uznali wcześniej - ok , niech będzie, dostaniemy kare pewnie max 10 000 i tyle. Następnie, dowiedzieli się, że tym razem nie będzie kary 10 000 tylko zamknięty stadion - czyli patrząc na sam mecz z Cracovią jakieś min 600 000 -700 000 wpływów.

Popieram protest przeciw dymaniu nas w dupę przez Rudego. Ale mądry protest, uderzający właśnie w Rudego i jego kumpli a nie w klub, kibiców i piłkarzy.

PlacekTSW 13.05.2011 15:19

http://sport.interia.pl/pilka-nozna/...sportu,1638371
Dobra wypowiedź Ekstraklasy S.A.

marian3a 13.05.2011 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Malikon (Post 1092110)
a to twierdzisz, że protest był wymierzony w nasz zarząd? Jeśli tak to największa głupota, bo najpierw ujawnij co było w tej oprawie, a później popiszemy czy protest był potrzebny czy trzeba podziękować zarządowi na czele z Basałajem, bo jeśli w oprawie miałby być elementy które mogłyby zagrozić zamknięcia stadionu z sracovią to nie rozumie dlaczego wy strajkujecie, zamiast dziękować zarządowi

A to mamy dwa protesty ? jeden przeciwko Tuskowi a drugi przeciwko Klubowi ? oj się porobiło :D
mi się wydaje że Klub nie zezwolił na oprawę itd. itp. gdyż mógł zostać zamknięty stadion na derby ... a wiadomo że teraz PO robi wszystko pod publiczke i za NIC można dostać zakaz...
btw z jakiej partii politycznej jest wojewoda małopolski ? PO.... i wszystko jasne.. też pewnie bym się bał na miejscu Klubu że mogę stracić ładnych kilka milionów złotych z czystych pobudek politycznych...

Protest powinien moim zdaniem być wymierzony tylko i wyłącznie w Donalda Tuska i jego partię polityczną.
ps, Ciekawe czy Śląsk Wrocław złoży doniesienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez organ który wydał zakaz rozegrania meczu przy udziale publiczności ... jak dla mnie to on łamie konstytucyjne prawo do wolności i nie jest oparty mocnymi argumentami...

Mareq 13.05.2011 15:25

Jak tak oceniam i obserwuje na forum natężenie i gorliwość w wyznawaniu miłości ponad wszystko dla Wisły i ponadprzeciętnych chęci do dopingu(obydwie sprawy jak najbardziej wartościowe) , to wychodzi na to , że jutro na treningu będą nas tysiące.
Serce się raduje.

ZoneNh 13.05.2011 15:31

Witku, jesteś zwykłym piknikiem i nie rozumiesz pewnych rzeczy i Tobie się nie przetłumaczy na żaden możliwy sposób bo tego nie zrozumiesz.
Mam podobny problem w rodzinie ;-)

Jak ma być protest wszędzie, to będzie wszędzie - z bólem serca

Malikon 13.05.2011 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez marian3a (Post 1092157)
A to mamy dwa protesty ? jeden przeciwko Tuskowi a drugi przeciwko Klubowi ? oj się porobiło :D
mi się wydaje że Klub nie zezwolił na oprawę itd. itp. gdyż mógł zostać zamknięty stadion na derby ... a wiadomo że teraz PO robi wszystko pod publiczke i za NIC można dostać zakaz...
btw z jakiej partii politycznej jest wojewoda małopolski ? PO.... i wszystko jasne.. też pewnie bym się bał na miejscu Klubu że mogę stracić ładnych kilka milionów złotych z czystych pobudek politycznych...

Protest powinien moim zdaniem być wymierzony tylko i wyłącznie w Donalda Tuska i jego partię polityczną.
ps, Ciekawe czy Śląsk Wrocław złoży doniesienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa przez organ który wydał zakaz rozegrania meczu przy udziale publiczności ... jak dla mnie to on łamie konstytucyjne prawo do wolności i nie jest oparty mocnymi argumentami...


no z tego co czytam na tym forum/stronie i skwk to od 45 do 55 min był protest ogólnopolski. A reszta meczu przeciwko zarządowi, który nie zgodził na na oprawę. a w reszcie tekstu się z tobą zgodzę, za byle co można dostać zakaz stadionu teraz więc dobrze za zarząd nie pozwolił na to, po co ryzykować stratę jakieś 500-700 tys złotych za bilety? A póki co nie możemy sobie na to pozwolić bo trzeba szukać dobrych zawodników, a prezes nie sypnie z kieszeni jak kibice zamkną przez głupotę stadion

GrzechuTSW1906 13.05.2011 15:34

Na derbach ma być doping na maxa !!!!! na G !!! a nie siedzenie w ciszy ! można protestowac i wszystko ale nie na takim meczu albo nie śpiewamy10-15 min a potem na pełnej...... !! ma być miezgaa w niedziele !!!

Malikon 13.05.2011 15:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wcisa Nh (Post 1092165)
Witku, jesteś zwykłym piknikiem i nie rozumiesz pewnych rzeczy i Tobie się nie przetłumaczy na żaden możliwy sposób bo tego nie zrozumiesz.
Mam podobny problem w rodzinie ;-)

Jak ma być protest wszędzie, to będzie wszędzie - z bólem serca

a jeśli wszyscy będą mówić dzisiaj ściągamy spodnie i skaczemy z fiutem to też będziesz skakał? a jeśli matka, ojciec baka i dziadek mówią ci wypij mleko a ty nie lubisz to będziesz pił? Człowieku miej swój rozum i podejmuj decyzje wg niego a nie jakiegoś stada buraków z innych stadionów. Jakoś na Lechii po proteście był normalny doping, a u nas stado baranów gwizdało na prawdziwych kibiców bo ktoś im kazał

rav 13.05.2011 15:37

Spokojnie z tym protestem w niedzielę. Derby to derby.

Zlatan93 13.05.2011 15:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wcisa Nh (Post 1092165)
Jak ma być protest wszędzie, to będzie wszędzie - z bólem serca

Bynajmniej nie.

Edit:


Ze strony Stowarzyszenia Kibiców Polonii Bytom:

Derby z Górnikiem to wyjątkowe wydarzenie kibicowskie, nasi Ultrasi nie mogliby przepuścić takiej okazji dla pokazania swoich umiejętności dlatego też na meczu zostanie zaprezentowana specjalna oprawa. Jak wiadomo przygotowanie oprawy jest nie tylko pracochłonne ale też wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego zachęcamy wszystkich do wrzucania nawet symbolicznych kwot dziewczynom krążącym po stadionie z puszkami.

Wszędzie?

michi96d 13.05.2011 15:41

A ja mam takie pytanie dowiemy się kiedyś co było na tej oprawie ??
Tyle z mojej strony .

PSYCHOLTSW 13.05.2011 15:42

czytam niektórych posty i choć jest wolność słowa i ją szanuję to niektórzy naprawdę nie powinni się tutaj udzielać.
pierwsza najważniejsza kwestia to zrozumienie celów i przesłania tego typu akcji.
druga kwestia to sprawa naszej jedności,bo na lechu sektor e i g dał ciała.
trzecia kwestia jeżeli e nie będzie tak gorliwie dopingował na zwykłych meczach, jak robił to na lechu, to niech milczy zawsze, bo się ośmiesza.
czwarta kwestia że to początek akcji przeciwko działaniom rządu (to do niekumatego Wit.Eka).
piąta kwestia musimy pokazać że kibice w Polsce potrafią stanowić jedność jak chodzi o ważne sprawy.
szósta kwestia ja osobiście litara i starucha mam gdzieś i nie obchodzi mnie ich los.

to tyle w temacie, na tą chwilę odezwę się później choć niektórzy piszą takie farmazony że nie jeden polityk by się nie powstydził im firmować...

PlacekTSW 13.05.2011 15:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zlatan93 (Post 1092176)
Bynajmniej nie.

Edit:


Ze strony Stowarzyszenia Kibiców Polonii Bytom:

Derby z Górnikiem to wyjątkowe wydarzenie kibicowskie, nasi Ultrasi nie mogliby przepuścić takiej okazji dla pokazania swoich umiejętności dlatego też na meczu zostanie zaprezentowana specjalna oprawa. Jak wiadomo przygotowanie oprawy jest nie tylko pracochłonne ale też wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego zachęcamy wszystkich do wrzucania nawet symbolicznych kwot dziewczynom krążącym po stadionie z puszkami.

Wszędzie?

Dlatego najlepszym protestem będzie zaprezentowanie oprawy tej która miała byc na lechu. Brak dopingu, itp nic nie da.

martonas 13.05.2011 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1092105)
Skoro klub zezwolił na wniesienie oprawy po wcześniejszym zapoznaniu się z jej grafiką to co miało się znajdować? Zezwolił więc wszystko ok. Oprawa została wniesiona na stadion po czym klub zmienił decyzję nie tłumacząc dlaczego tak zrobił odsyłając swoich kib Zdanie każdy sobie wyrobi. Ujawniać publicznie tego nie można bo kosztowała ona sporo pieniędzy i wysiłku wielu osób i może być ona jeszcze wykorzystana. Choć może to być ostatni miesiąc ruchu kibicowskiego w Polsce. Potem nie będzie drugiej Anglii tylko druga Korea Północna. Boże chroń fanatyków

I to jest kolego właśnie cel całej tej pokazówki Tuska, WD PZPNu co tydzień karze pół ligi za piro czy transparenty, bo albo klub przymyka na to oko, bo ma układ z kibicami albo nie potrafi wyegzekwować obowiązujących przepisów. Tak jak mówisz to co jest na tej oprawie nie ma znaczenia, bo równie dobrze wyrażając zgodę klub mógł wyjsc z założenia, że nie będzie robił problemów, jakby co sklw płaci karę i tyle. Kiedy jednak rząd zaczął działać i nastało widmo zamknięcia stadionu za najmniejszą bzdurę to woleli nie ryzykować. Koreą nie strasz bo to taki sam populizm jak atak gejów czy zajęcie ziem polskich przez Niemców jak to kiedys JK straszył. Ruch kibicowski w Polsce będzie jeszcze długo, z tym wyjątkiem że może w końcu na stadionach nie będzie żadnego łamania prawa (nawet tego które nam się nie podoba)

Fifiorek 13.05.2011 15:45

Jedno jest pewne. Wojna trwa również między nami i każdy wie o co chodzi...
A teraz trochę pomyślcie.
Wisła wygrała z Lechem ? Wygrała. Z Cracovią wygra bez dopingu ? Myślę, że tak, byliby niezłymi frajerami gdyby to przegrali u siebie. Ma mistrza Polski ? Czy ktoś nie wierzy, że go nie zdobędzie ? A zatem pytanie nasuwa się samo. Czy nie możemy pójść na kompromis ? Jeśli cała Polska protestuje przeciwko temu co się teraz dzieje to dlaczego każdy musi mieć swoją racją ? Rząd, pzpn i inne tego typu formacje tylko czekają aby skłócić kibiców i robić kolejne pokazówki zwłaszcza przed Euro. Trzeba zrobić tak, aby wreszcie doceniono to jak było. Naprawdę wiele osób lubiło tą atmosferę naszej piłki bo bez tego to mecze wyglądałyby jak 5 liga angielska(bez obrazy dla tejże ligi). Niech wszyscy wreszcie zobaczą jak wygląda mecz w ciszy i dużo o tym mówią, mocno się zastanowią bo będzie coraz gorzej, bo jak by Wisła była na przykładowo 8-9 miejscu i o nic nie walczyła zapewne frekwencja na E nie byłaby tak wysoka, a śpiewać nie chciałoby się nikomu.
I tyle w tej sprawię mam do powiedzenia, każdy i tak pewnie zrobi jak będzie uważał, ale jeśli tak dalej pójdzie to niedługo za je**ć pzpn czy zapalenie papierosa(temu akurat jestem przeciwko, ale to kwestia indywidualna, jakieś strefy dla palaczy powinny być, ale to już inna bajka) będzie ogromny mandat. Reasumując... Cel uświęca środki.
Siła w jedności !

Aha i żeby nie było, żadnych hooligańskich aktów nie popieram, ale precz z odpowiedzialnością zbiorową i z brakiem wolności słowa.

Raf 66 13.05.2011 15:48

Na meczu bawmy się na całego - na tę chwilę tyle nam zostało. Gdzieś już napisałem, by rzucić hasło:
NIE CHCEMY EURO, PLATINI, NIE CHCEMY EURO!
To by towarzyszy zabolało wg mnie najbardziej. Przecież to właśnie lato i tusk Mistrzostwa Europy traktują jako tubę propagandową.
Gdyby w świat poszło, że polscy kibice nie chcą EURO, ludki z miodowej i wiejskiej mieli by orzech do zgryzienia.
Zastanawianie się , czy ma być doping, czy tez nie, jest bez sensu. Jak będzie cisza, gościom będzie to na rączkę.
Stadion i tak zamkną, ot, choćby za gwizdy... .

c. 13.05.2011 15:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martonas (Post 1092193)
I to jest kolego właśnie cel całej tej pokazówki Tuska, WD PZPNu co tydzień karze pół ligi za piro czy transparenty, bo albo klub przymyka na to oko, bo ma układ z kibicami albo nie potrafi wyegzekwować obowiązujących przepisów.

Jaki układ z kibicami? oprawa jest czymś normalnym. A Ty to piszesz jakby kibice chcieli wnieść co najmniej 20 tasaków i wymordować pół stadionu. Klub się zgodził na jej wniesienie i nie doszukał się w niej żadnych nieodpowiednich akcentów. Kibice nic złego nie chcieli zrobić. Pokaż mi przepis mówiący o tym że nie można zaprezentować oprawy na stadionie.
Cytat:

Tak jak mówisz to co jest na tej oprawie nie ma znaczenia, bo równie dobrze wyrażając zgodę klub mógł wyjsc z założenia, że nie będzie robił problemów
Ja tak nie powiedziałem. Jak może nie mieć? chyba jest różnica między oprawą na której widnieją rozcięte głowy i polana krew a oprawą z herbem Wisły w koronie, czy jednak nie? To tak jakby powiedzieć że osobą która zamordowała niczym się nie różni od osoby która ukradła 2 jabłka w spożywczaku.
Zaraz będzie w mediach "Klub ma układ z kibolami, jakiś bandyta wyszedł na gniazdo i sektor kryminalistów dopingowało swój zespół" . Przykro to pisać ale na niektórych powoli ta sieczka bzdur w wykonaniu Tuska zostaje wylewana na co poniektórych głowy.

GrzechuTSW1906 13.05.2011 15:52

Ze strony Stowarzyszenia Kibiców Polonii Bytom:

Derby z Górnikiem to wyjątkowe wydarzenie kibicowskie, nasi Ultrasi nie mogliby przepuścić takiej okazji dla pokazania swoich umiejętności dlatego też na meczu zostanie zaprezentowana specjalna oprawa. Jak wiadomo przygotowanie oprawy jest nie tylko pracochłonne ale też wymaga sporych nakładów finansowych, dlatego zachęcamy wszystkich do wrzucania nawet symbolicznych kwot dziewczynom krążącym po stadionie z puszkami.

Wszędzie?

Da się ?! Więc My zróbmy tak samo ! zróbmy tak aby każdy z nas zaliczył ten dzień do udanych a nie siedzienie w ciszy !

PlacekTSW 13.05.2011 15:55

Grzechu, ale u nas jak widać się nie da, niestety.

GrzechuTSW1906 13.05.2011 15:56

Ale nic oficjalnie jeszcze nie wiadomo czy będzie doping czy nie. Trzeba byc dobraj myśli i miejmy nadzieję że będą to bardzo udane derby pod względem dopingu !

martonas 13.05.2011 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez c. (Post 1092200)
Jaki układ z kibicami? oprawa jest czymś normalnym. A Ty to piszesz jakby kibice chcieli wnieść co najmniej 20 tasaków i wymordować pół stadionu. Klub się zgodził na jej wniesienie i nie doszukał się w niej żadnych nieodpowiednich akcentów.

I za tą normalną oprawę tylko w tym tygodniu ukarano Legię, Górnika, Jagiellonię, Lechię, Ruch i Bełchatów. Prawo jest prawo, nie ważne czy chcieli wnieść 20 tasaków czy jeden transparent godzący w czyjeś uczucia religijne. A co do zgody klubu to mógł się wcześniej nie doszukać, ale po całej nagonce stwierdzić że jednak można się do czegoś przyczepić i lepiej nie ryzykować zamknięcia stadionu z powodu takiej bzdury.

PlacekTSW 13.05.2011 15:58

Ja mam nadzieje zeby był doping, w końcu to są wyjatkowe derby pod dwoma względami i mogą się nie zdarzyć takie kolejne prędko.
1) Po raz pierwszy od dwóch lat zagramy derby u siebie.
2) Zdobycie mistrza pokonując największego rywala.

rafkur 13.05.2011 16:00

Jest jeszcze jedna sprawa. Jest więcej niż pewne, że znaczna część ludzi i tak nie zastosuje się do protestu i będzie lepiej lub gorzej dopingować. Efekt - zamiast protestu żałosny, szarpany doping. Jeżeli ta idea ma nie zostać ośmieszona to należy podejmować takie działania, które mogą dać jakiś pozytywny efekt. To, co zdarzyło się na Lechu tylko ten protest ośmiesza.
Protestujmy ale z głową. Na derbach nie ma szans na ciszę. Jeżeli i tak jej nie będzie to już lepiej niech będzie wspaniały doping. Inaczej powtórzymy to co było ostatnio - czyli żałosne pod każdym względem widowisko polegające na wzajemnym obrażaniu. Czy sranie na własne gniazdo to aby na pewno jest najlepszy pomysł?

Zlatan93 13.05.2011 16:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PlacekTSW (Post 1092210)
Ja mam nadzieje zeby był doping, w końcu to są wyjatkowe derby pod dwoma względami i mogą się nie zdarzyć takie kolejne prędko.
1) Po raz pierwszy od dwóch lat zagramy derby u siebie.
2) Zdobycie mistrza pokonując największego rywala.

3) Największy rywal żegna się z Ekstraklasą.

GrzechuTSW1906 13.05.2011 16:03

Mecz z Lechem, aczkolwiek zwycięski i otwierający drogę do tak oczekiwanego mistrzostwa Polski, pozostawił głęboką rysę w wizerunku sympatyków Białej Gwiazdy. Jestem związany z Wisłą od 1946 roku, od 21 lat mam zaszczyt pełnić funkcję prezesa tego tak bogatego w historię klubu, i po raz pierwszy spotykam się z faktem podziału Wiślackiej Rodziny.
Publikujemy oświadczenie prezesa TS Wisła, Ludwika Miętta-Mikołajewicza.
Pamiętajmy: wiślakiem jest każdy, kto nosi Białą Gwiazdę w sercu, bez względu na wiek, kolor skóry czy wyznanie. Szanujmy barwy, hymn klubowy, szanujmy się wzajemnie, bo Wiślacka Rodzina jest jedna. Pokażmy tę jedność w najbliższą niedzielę, wspólnie gorąco dopingując naszych piłkarzy. Pokażmy całej Polsce, że Wisła i jej sympatycy potrafią stworzyć wspaniałe widowisko sportowe, wolne od polityki, wulgaryzmów i nieuzasadnionych podziałów.

Jazda, jazda, jazda! Biała Gwiazda!
Ludwik Miętta-Mikołajewicz

http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25147
Brawo!! o to chodzi !!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl