Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [27 kolejka] Wisła - Cracovia - MECZ O MISTRZOSTWO 2010/11 !! 15 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8063)

Hanys 15.05.2011 15:49

a ja tam się cieszę że obejrzałem dobry mecz, za co dziekuję Wiśle i Cracovii...

myślę że poziom meczu nie odbiegał od poziomu ligi niemieckiej.

a doping kibiców bardzo mi sie dziś podobał.

brawo Wisła - gratuluję zwycięstwa i tytułu mistrza Polski i życzę jak najlepszych wyników w pucharach - będę kibicował!

qchar90 15.05.2011 15:52

jest i cygaro ;)

Hanys 15.05.2011 15:54

czy stadion na Ligę Mistrzów będzie już otwarty w całości?

Bronex 15.05.2011 15:54

A ja .......iłem po meczu przegranym we Wrocku ,że Wisła straci MP. Ale jestem ..... Idę odszczekać. Nomen omen.

TeeS 15.05.2011 15:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hanys (Post 1093627)
czy stadion na Ligę Mistrzów będzie już otwarty w całości?

Ten stadion nigdy nie będzie otwarty ;)

ps. MISTRZ, MISTRZ - NASZ TS :)

skeba 15.05.2011 15:55

Zurawski gada, jakby nie należał do Wisełki...
Jesteś Maciek naszą grającą LEGENDĄ.
MISTRZ MISTRZ NASZ TS

PanPlamka 15.05.2011 15:57

Maaskant ponoc w pewnym momencie sie wkurzyl i zyczyl Cracovii spadku do 1 ligi. Byly dzisiaj parchy zawziete, a gdyby Siejewicz podyktowal 2 nalezne nam rzuty karne, to nie byloby takiej nerwowki. Dzisiaj przedewszystkim cieszy mnie zaangazowanie wszystkich pilkarzy. Chcialoby sie powiedziec, ze mamy mistrzowski Z_E_S_P_O_L zarowno na boisku jak i na trybunach. Ide sie upic.

SWEET_83 15.05.2011 15:57

Mistrz Mistrz Nasz TS!!!!!!!!!! Brawo !!!!!!!!!

Bronex 15.05.2011 15:57

Teraz moim najbliższym marzeniem jest to aby spuścić bęcki Legii na Łazienkowskiej. To już byłoby takie przypieczętowanie ligowej supremacji.

krystiano 15.05.2011 15:58

Mistrz, mistrz nasz TS!!!

sdsd 15.05.2011 15:59

Gratulacje za zdobycie Mistrzostwa Polski od Śląska Wrocław!!!Mistrz Mistrz Nasz TS!!!Każdy to powie Wisełka rządzi w Krakowie!!!

lotnik 15.05.2011 15:59

Brawo Brawo Mistrz nasz TS

TymonPRO 15.05.2011 15:59

Co za dzień :) Szaleństwo !!!

Aj teraz czekamy na fete na rynku!!!

MISTRZ MISTRZ NASZ TS MISTRZ MISTRZ NASZ TS

Bronex 15.05.2011 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sdsd (Post 1093635)
Gratulacje za zdobycie Mistrzostwa Polski od Śląska Wrocław!!!Mistrz Mistrz Nasz TS!!!

WKS vicemistrzem jest!!! Oby!!!

tofik 15.05.2011 16:02

W pierwszej połowie byliśmy zdecydowanie lepsi, nie pozwalaliśmy Cracovii praktycznie na nic. Powinniśmy stworzyć więcej sytuacji i wyżej prowadzić. W drugiej jakby zeszło z nas powietrze. Nie tworzyliśmy zagrożenia w ataku, dużo było niedokładności.
Genkow nie był należycie wykorzystany, praktycznie nie dostawał dobrych piłek.

Dlatego ciesze się bardzo, że udało się dowieźć to 1:0 do końca. Mistrzostwo po wygranej w derbach smakuje jeszcze lepiej :)

Wiślak-FCS 15.05.2011 16:02

Świętowanie rozpoczęte!
MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!
A MELANŻ TRWA...I TYLKO WISŁA,WISŁA MISTRZOWSKA!!! :D

Jaro1991 15.05.2011 16:06

No i się popłakałem przed telewizorem. Po pierwsze przez to że nie mogłem jechać na mecz, po drugie że zapewniliśmy sobie tytuł dzisiaj, a po trzecie że nasi wspaniali, niesamowici, ZAJEBIŚCI kibice pokazali że Wisła to jedność. I za to wszystko im dziękuje, bo czegoś takiego dawno nie przeżyłem. WIELKIE DZIĘKI DLA PIŁKARZY I KIBICÓW ZA WYGRANĄ NAD PARCHATYMI!!!!

MarecqiTSW 15.05.2011 16:07

jest jakas kamerka na stadion Wisłyu może?? bo nie moge znaleźć tej co na budowe na euro była...

skeba 15.05.2011 16:07

Teraz trzeba pomóc Slaskowi i wygrać z Legią !

mcks 15.05.2011 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaro1991 (Post 1093643)
No i się popłakałem przed telewizorem. Po pierwsze przez to że nie mogłem jechać na mecz, po drugie że zapewniliśmy sobie tytuł dzisiaj, a po trzecie że nasi wspaniali, niesamowici, ZAJEBIŚCI kibice pokazali że Wisła to jedność. I za to wszystko im dziękuje, bo czegoś takiego dawno nie przeżyłem. WIELKIE DZIĘKI DLA PIŁKARZY I KIBICÓW ZA WYGRANĄ NAD PARCHATYMI!!!!

To samo. Nie pamiętam, szczerze nie pamiętam, kiedy się ostatnio tak cieszyłem.

faraway 15.05.2011 16:13

Mistrz, Mistrz Nasz TS !!!
Też się popłakałam z radości.

Simao1 15.05.2011 16:22

Panowie, coś pięknego się stało, a rewanż udał się w 100 procentach :) Teraz tylko czekać na pierwsze informacje o działaniach Stana i wyniki losowania eliminacji. MISTRZ! MISTRZ! NASZ TS!

suikoden 15.05.2011 16:23

Teraz trzaba dac młody pograc bo moze jest w nich drug małyecki cze genkow

wertas_94 15.05.2011 16:24

łzy szczęścia to chyba większości się do oczu cisnęły :) KIbice jak zawsze prowadzili dobry doping :) Jak widać pomogło po części :)

MISTZR MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!

Arronax 15.05.2011 16:26

Super :D. Mecz w TV ale jest pięknie.

PhantomRanger 15.05.2011 16:29

Oglądałem ten mecz w C+ i Siejewicz próbował nas przekręcić w tym meczu nie dyktując ewidentnych dwóch karnych. Czasami w obronie była niepotrzebna nerwówka i de facto Cracovia nie stworzyła żadnej sytuacji, a to my sami je prowokowaliśmy.

Mistrz Mistrz nasz TS. 13 mistrzostwo jest nasze.

suikoden 15.05.2011 16:29

gratulacje dla kibiców za to że nie zachowywali sie chamsko jak kibice cracovi

areksen 15.05.2011 16:30

.

MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!

Pozdrowienia dla Wislakow z zimnego Chicago!


.

buczo1985 15.05.2011 16:34

Dziękuję za Mistrza !!

Była nerwówka...mecz przed TV, ale na stojąco :D
Ocenę piłkarzy z racji wyniku na razie sobie daruje. Bardzo przyjemnie oglądało się ich wspólną radość z kibicami.
Cygaro zwycięstwa dla trenera zasłużone :)

Kryniu 15.05.2011 16:34

Przed chwilką wróciłem z stadionu i po prostu nie wiem co napisać. Napiszę więc JEST JEST JEST!!! Mam pytanie do tych co nie byli jak prezentował się doping w telewizji?

mitmichael 15.05.2011 16:41

Nie na darmo Siejewicz to jeden z najgorszych arbitrow w ekstraklasie. Bocznych sobie tez niezłych dobrał. Na szczescie skonczyło sie tak jak sie miało skonczyc. A doping jak dla mnie Fantastyczny, wielki Szacun bo pilkarze lubia grac przy takich kibicach.

willow 15.05.2011 16:46

Łzy szczęścia i wzruszenia, co tu dużo mówić :) Podwójny smak mistrzostwa, bo po derbach :)
o analizę meczu pokuszę się, jak go obejrzę na spokojnie w telewizji :) Na razie czas na szampana!

PlacekTSW 15.05.2011 16:58

Moje marzenie na derby się ziściło: Melikson strzelił mistrzowską bramkę! MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!

zbymak 15.05.2011 17:06

Dzis wszyscy pokazali wielka klase.Brawo

vaazon 15.05.2011 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kryniu (Post 1093675)
Mam pytanie do tych co nie byli jak prezentował się doping w telewizji?

Prezentował się wyśmienicie :D

RAF 15.05.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 1093702)
Dzis wszyscy pokazali wielka klase.Brawo

sorry za off topic ale sprawdz prosze priva.

sayek89 15.05.2011 17:16

Ogromna radość, wygrać derby oraz zapewnić sobie mistrza za jednym razem, bezcenne.

Mistrz Mistrz Nasz TS!

LukaszK111 15.05.2011 17:27

Siema, moze ktos nagrał mecz lub wie gdzie go mozna zobaczyc.Niestety o tej samej godzinie mialem swoj mecz i nie moglem ogladac;/

PlacekTSW 15.05.2011 17:35

www.AllGoals.pl tam możesz sciagnąć. Pewnie wrzucą wieczorem.

legol 15.05.2011 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LukaszK111 (Post 1093722)
Siema, moze ktos nagrał mecz lub wie gdzie go mozna zobaczyc.Niestety o tej samej godzinie mialem swoj mecz i nie moglem ogladac;/

http://www.speedway-video.com/topic/...956#entry13956

Prosze Cie bardzo.

MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl