Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25 kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, 8 maja, 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8047)

nieznajomy 08.05.2011 15:04

Mam pytanie. Był jakiś protest kibiców w wiadomej sprawie...?

SWEET_83 08.05.2011 15:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nieznajomy (Post 1087661)
Mam pytanie. Był jakiś protest kibiców w wiadomej sprawie...?

Tak był...

KoTu1906 08.05.2011 15:16

Uszy więdną od słuchania eksperta Wieszczyckiego..

SWEET_83 08.05.2011 15:18

ojjjj Kirm Kirm takich okazje trzeba wykorzystywać...

AS82 08.05.2011 15:19

Ale mnie to wku*wia ze cala 2ga polowe sie bronimy

tommiyacht 08.05.2011 15:21

Dalej podtrzymuje swoje zdanie - Kirm jest piłkarskim inwalidą. Podejmuje decyzje ktore nie mają zupelnie szanys powodzenia. Podaje do kolegi z zespolu przy ktorym jest o metr jakis gosci z Lechii, potem jest strata. Ze wszystkich piłkarzy Wisly Andraz wnerwia mnie najbardziej. sprzedac poki cos wart

vaazon 08.05.2011 15:28

Mamy drastyczne niskie posiadanie piłki w porównaniu z poprzednimi meczami :P Ale chyba ważniejszy jest wynik niż statystyki.
No i nie będzie 40/50 dośrodkowań.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 1087667)
Ale mnie to wku*wia ze cala 2ga polowe sie bronimy

No tak, lepiej stracić dwie bramki grając ofensywnie.

konaar 08.05.2011 15:29

kiedy ostatni raz po rożnym wykonywanym przez Małeckiego padła bramka?

Grisza1 08.05.2011 15:30

Nie wiem, co Ci komentatorzy biorą, ale nieźle działa ... Normalnie Wisłę czeka armagedon: Lech, Cracovia, Legia, Zagłębie... Echhh... Mowa jest srebrem, a milczenie złotem, i w tym wypadku sprawdza się to co do joty.

Kamil17ABG 08.05.2011 15:32

Ależ poprzeczka... Maor za Sivakowa

Hahah Sivakow strzelił bramkę z połowy boiska! 3:0 :)

Eternit 08.05.2011 15:33

Jak się nazywa koleś co to "komentuje" z Wieszczyskim?

Szkoda, że to nie wpadło...

K4millo 08.05.2011 15:34

Nie czaje tej cenzury na forum? Nie można napisać że komentarz jest stronniczy? Genkov trafia w słupek a oni nawet tego nie zauważają, a teraz Lukjanovs dośrodkowuje i orgazm?

Janosz963 08.05.2011 15:34

Wisła kontroluje spotkanie

K4millo 08.05.2011 15:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1087675)
Jak się nazywa koleś co to "komentuje" z Wieszczyskim?

Szkoda, że to nie wpadło...

Kolega jakiegoś moderatora bo zaraz usunie twój post.

parumbuła 08.05.2011 15:36

Sivakow niezle :D

Eternit 08.05.2011 15:36

Bramka sezonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jumson 08.05.2011 15:36

O cie siet !

skeba 08.05.2011 15:36

Sivakow co za bramka :P udało Ci się - gratulacje

Janosz963 08.05.2011 15:36

aaaaaa bramka sezonu !!

Teqcontroller 08.05.2011 15:36

Ja .......e jaka brama o.O

SWEET_83 08.05.2011 15:38

Sivakov bramke strzelił ??? Nie wierze...

brylant17 08.05.2011 15:38

skomentuje tak to : oooo ku...a :D

mitmichael 08.05.2011 15:38

I krytykowany SIWAKOW strzela bramke kolejki. Gol Grzelczaka z wczoraj to jest pikus przy dzisiejszej

vaazon 08.05.2011 15:38

Właśnie pisałem, że 87 minuta, prowadzimy 2:0, a ja nadal nie jestem spokojny. Szkoda zmarnowanej sytuacji Genkova, bo nadal nie jest zabójczo skuteczny tak jak chcemy.
A tutaj taki prezencik od Sivakova.
Po meczu :)

Lysy 08.05.2011 15:38

Ale Kapsa to cienki bramkarz :) Szczerze współczuję Lechi takiego bramkarza ;) Podejrzewam , że pierwszy lepszy piłkarz z pola po odpowiednim przeszkoleniu prezentowałby podobny poziom. I nie mówię tego po tym spotkaniu :) lecz na podstawie obserwacji większości meczów z tego sezonu.

DrunkenBear 08.05.2011 15:39

Gdyby tego nie trafił, to ten zawodnik z lewej (zdaje się Mały), który wychodził na sam na sam by się zapluł i zamachał łapami na śmierć :D

konaar 08.05.2011 15:39

ja pier.... ale brama. a już w myślach pomstowałem, że on wchodzi na boisko :)

Bronex 08.05.2011 15:41

Zajebiste transfery Staszka dają o sobie znać...

PS. No tak Lech wygrał, Legia wygrała, Jaga (niestety) przegrała to nasi wreszcie wzięli dupę w troki i odskakują w tabeli..

tommiyacht 08.05.2011 15:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1087687)
I krytykowany SIWAKOS strzela bramke kolejki. GOl Grzelczaka z wczoraj to jest nic.

eno bez jaj, gol Grzelczaka pod wzgledem trudnosci - byl wiekszego kalibru.

CH. 08.05.2011 15:43

http://www.youtube.com/watch?v=RTmSCzHCukU
http://www.youtube.com/watch?v=3YK65KDPSg4

skeba 08.05.2011 15:44

Cytat:

Zajebiste transfery Staszka dają o sobie znać...
Ta bramka kolego niczego nie zmienia. Sivakow to na razie nieporozumienie, ale bramka stadiony świata.

Teqcontroller 08.05.2011 15:44

Komentatorzy wyraźni w....ieni na to że Wisła wygrała.

3pkt są !

jumson 08.05.2011 15:45

Tylko, że Grzelczak strzelał na wiwat i mu wyszło. Sivakow to zamierzał.

Titto 08.05.2011 15:46

Nie byłem przekonany co do zmiany Melikson -> Sivakov wydawało mi się, że lepiej by było jakby Maaskant wprowadził Gargułę albo Riosa. Myliłem się :-)

Kapitalne uderzenie Sivakova wielkie brawa dla niego.

Tak samo Garguła mógł strzelić bramkę w pierwszym kontakcie z piłką...

Brawo WISŁA!

mitmichael 08.05.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1087698)
Komentatorzy wyraźni w....ieni na to że Wisła wygrała.

3pkt są !

Walic ich. Ja nie mowie, ze Gol Grzelczaka nie jest ładny tylko, ze lepszy wykonal nasz zawodnik. W koncu wygrana chociaz.... gra powinna byc lepsza.

Bronex 08.05.2011 15:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 1087697)
Ta bramka kolego niczego nie zmienia. Sivakow to na razie nieporozumienie, ale bramka stadiony świata.

No taaa... Patrz bramka GOŁOSIA przeciw Wiśle PŁOCK w 2006 roku. Grzelczak chciał podać a Misza strzelił z premedytacją , z zimną krwią, jak rzeźnik, jak bulterier , jak tommi li dżons w ściganym.

tofik 08.05.2011 15:46

Piękna bramka Siwakowa, szczęka mi opadła.
Co do meczu to wreszcie wyszliśmy na mecz wyjazdowy dobrze ustawieni wyczekując przeciwnika i kontrując, bo piłkarzy mamy szybkich. Gdybyśmy tak grali z Koroną czy PB to wygralibyśmy te mecze na spokojnie. Korzystajmy na wyjazdach z tego, że nikt nie potrafi grać ataku pozycyjnego. :)

Jagul 08.05.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 1087693)
eno bez jaj, gol Grzelczaka pod wzgledem trudnosci - byl wiekszego kalibru.

Gol Grzelczaka, to był fart, a nie jakieś umiejętności. Bramki Suvorova i Sivakova dużo ładniejsze.

Mario Nh 08.05.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1087698)
Komentatorzy wyraźni w....ieni na to że Wisła wygrała.

A przestań że kolego doszukiwać się dziury w całym.

Piękny gol, brawo za walkę.

Telus 08.05.2011 15:48

"Nie wypowiadam się na temat Cracovii" - bezcenne.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl